PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

Exel
27-08-1394, 07:28 بعد از ظهر
سلطان از نمایی متفاوت :24:

[Only registered and activated users can see links]

Exel
28-08-1394, 01:15 قبل از ظهر
اکسل جان اگه اشتباه نکنم اسم شریف شماهم سجاد بود
اقا سجاد پایه لامپ های پالس 220 چی هست ؟H4 یاH7?
هم لامپ بالایی رو میخوام بدونم هم پایینی
ممنون

سجاد جان فکر میکنم جواب سوالتو قبلا یکی از بچه ها چن صفحه پیش داده بود ، ی نگاه بنداز ، من اطلاع کاملی ندارم متاسفانه ممکنه اشتباه کنم ...

sajjadme
28-08-1394, 02:14 قبل از ظهر
چند تا عکس از پالس 220
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

خیلی زیباست

Exel
28-08-1394, 11:10 بعد از ظهر
سلام ب همه دوستان ، آقا من تا این چنروز مشکل روشن شدن موتور تو صبح های سرد رو نداشتم ولی چندروزی هست ک موتور هی استارت میزنم عطسه میکنه و اصلا روشن نمیشه ب طوری ک با هل دادن بعد از چند بار روشن میشه ، بردم بیرون فیلر هم زده تعمیرکار ولی بازم تفاوتی نکرده ،
دوستان ب نظرتون راه حل چیه ؟ هر روز این داستانو داریم :|

erfi.747
29-08-1394, 01:06 قبل از ظهر
سلام ب همه دوستان ، آقا من تا این چنروز مشکل روشن شدن موتور تو صبح های سرد رو نداشتم ولی چندروزی هست ک موتور هی استارت میزنم عطسه میکنه و اصلا روشن نمیشه ب طوری ک با هل دادن بعد از چند بار روشن میشه ، بردم بیرون فیلر هم زده تعمیرکار ولی بازم تفاوتی نکرده ،
دوستان ب نظرتون راه حل چیه ؟ هر روز این داستانو داریم :|
داداش کلا داستان عطسه زدن مربوط به کاربرات و سیستم جرقه زنی هستش میتونه از تنظیم کاربرات و خود کاربرات باشه میتونه از چطری باشه یا از شمع ها و سیستم برق موتور میتونه باشه این دوتا رو چک کن ببین درست میشه یا نه ..

Exel
29-08-1394, 01:27 قبل از ظهر
داداش عرفان ، مشکل من فقط زمانی هست ک موتور برای ی مدت طولانی سرد میمونه و گرنه مثلا موتور روشن باشه باز بیام بعد 1 ساعت دوباره استارت بزنم مث آب خوردن روشن میشه ، فقط اوایل صبح هست ک خیلی آدم رو اذیت میکنه والا موقعی ک 125 داشتم تو هوای سرد تر از این هم با تک هندل روشن میشد :|

xdj
02-09-1394, 04:01 قبل از ظهر
سجاد جان فکر میکنم جواب سوالتو قبلا یکی از بچه ها چن صفحه پیش داده بود ، ی نگاه بنداز ، من اطلاع کاملی ندارم متاسفانه ممکنه اشتباه کنم ...
H1 بهش میخوره

- - - Updated - - -

h 1 هست مدلش

- - - Updated - - -

h 1 هست مدلش

Exel
03-09-1394, 09:36 بعد از ظهر
سلام دوستان ، کسی قیمت شارژر 220 رو داره ؟ من شارژر موتورم مشکل پیدا کرده ب طوری ک صبح میخوام روشن کنم باطری اصلا زور نداره ی استارت مداوم بزنه و هوا هم ک سرد و ....
گفتن شارژر 180 پالس میخوره بهش ولی چند تا تعمیرکار دیگه گفتن ب علت هندل کلا سیستمش جداس از 220 ، گفتن میارن از تهران ولی 70 ت !!!
حالا میخوام بدونم قیمتا چطوره ؟

BKING
04-09-1394, 07:32 قبل از ظهر
سلام دوستان ، کسی قیمت شارژر 220 رو داره ؟ من شارژر موتورم مشکل پیدا کرده ب طوری ک صبح میخوام روشن کنم باطری اصلا زور نداره ی استارت مداوم بزنه و هوا هم ک سرد و ....
گفتن شارژر 180 پالس میخوره بهش ولی چند تا تعمیرکار دیگه گفتن ب علت هندل کلا سیستمش جداس از 220 ، گفتن میارن از تهران ولی 70 ت !!!
حالا میخوام بدونم قیمتا چطوره ؟
سلام

مطمعنی مشکل از شارژر هست از خود باتری نیست؟

متاسفانه شارژروقیمت ندارم

Exel
07-09-1394, 01:58 قبل از ظهر
سلام ، والا من چند شب پیش باطری رو مجددا شارژ کردم و صبح ک خواستم موتورو روشن کنم موتور استارت میخواست بزنه یدونه میزد بعد مکث میکرد دوباره تک میزد ب صورتی ک دست من مدام روی دکمه استارت بود ، مشخص بود باطری زور و کشش نداره برای استارت زدن و هول دادن هم همانا
فقط زمانی استارت میزنه ک موتور ی مدت کار کنه و باطری ب صورت موقت شارژ باشه ! ب نظرم باید از همون شارژر باشه ، آخه مگه شارژر ب این زودی خراب میشه ؟

sajjadme
08-09-1394, 12:35 قبل از ظهر
روز بخیر
سجاد جان منکه چیزی کلا سر در نمیارم ولی اگه اینجوری زود شارژ خالی میکنه شاید عمر باطری سر اومده یا مسطحلک شده شاید باطری رو باید عوض کنی
بنظرم اگه 12 امپر میخوره یدونه اتمی 12 امپر بگیر

- - - Updated - - -

روز بخیر
سجاد جان منکه چیزی کلا سر در نمیارم ولی اگه اینجوری زود شارژ خالی میکنه شاید عمر باطری سر اومده یا مسطحلک شده شاید باطری رو باید عوض کنی

- - - Updated - - -

روز بخیر

Exel
08-09-1394, 06:25 بعد از ظهر
روز بخیر

سلام سجاد جان ، والا تازه 2-3 ماه پیش باطری خریدم 12 ولت 9 آمپر ، فقط چون یکی دوبار تعمریگاه بوده باطری خالی کرده بود بنظرم زوده هنوز برای مستهلک شدن باطری ...

- - - Updated - - -

روز بخیر

سلام سجاد جان ، والا تازه 2-3 ماه پیش باطری خریدم 12 ولت 9 آمپر ، فقط چون یکی دوبار تعمریگاه بوده باطری خالی کرده بود بنظرم زوده هنوز برای مستهلک شدن باطری ...

hakr
09-09-1394, 03:19 بعد از ظهر
دوستان با سلام چند وقتی است با استارت این موتور بسیار مشکل پیدا کردم .با زدن استارت انگار چرخی بطور خلاص بچرخد صدا میداد بعد چند بار استارت زدن یا استارت درگیر میشد وموتور روشن ویا باید موتور را میدواندم . استارت را عوض کردم ولی باز اشکال سر جای خودش باقی ماند .قطعه تعویضی بعدی اسمش فراموشم شد .بشگل استوانه که در کنار باتری پیچ شده ودارای یک سوکت ودو جایگاه بسته شدن سیم با مهره 10 آنرا عوض کردم خیلی بهتر شده ولی باز گاهی اوقات استارت نمیزند وهمان صدای قژ وخلاصی را میدهد والبته لرزشی در کنار پایم روی قاب باتری حس مینمایم .
والا نمیدانم دیگر چه چیز استارت مانده تعویض نمایم.البته تعمیر کار گفته اگر باز مشکل پابرجا باشد از باتری است که ضعیف شده .البته من یکسال موتور را دارم وباتریش هم با اتمی روز اول تعویض نمودم

VAHID
09-09-1394, 03:55 بعد از ظهر
دوستان با سلام چند وقتی است با استارت این موتور بسیار مشکل پیدا کردم .با زدن استارت انگار چرخی بطور خلاص بچرخد صدا میداد بعد چند بار استارت زدن یا استارت درگیر میشد وموتور روشن ویا باید موتور را میدواندم . استارت را عوض کردم ولی باز اشکال سر جای خودش باقی ماند .قطعه تعویضی بعدی اسمش فراموشم شد .بشگل استوانه که در کنار باتری پیچ شده ودارای یک سوکت ودو جایگاه بسته شدن سیم با مهره 10 آنرا عوض کردم خیلی بهتر شده ولی باز گاهی اوقات استارت نمیزند وهمان صدای قژ وخلاصی را میدهد والبته لرزشی در کنار پایم روی قاب باتری حس مینمایم .
والا نمیدانم دیگر چه چیز استارت مانده تعویض نمایم.البته تعمیر کار گفته اگر باز مشکل پابرجا باشد از باتری است که ضعیف شده .البته من یکسال موتور را دارم وباتریش هم با اتمی روز اول تعویض نمودم

چرخ دنده استارت و فلاویل سالمن؟

hakr
09-09-1394, 10:01 بعد از ظهر
چرخ دنده استارت و فلاویل سالمن؟
نمیدانم به خدا من استارت را عوض کردم .استارت با پایه داخل یک پک باجاج بود 55 هم خریدم

metallica-5186
10-09-1394, 08:44 قبل از ظهر
سلام کسی درباره فیلر گیری این موتور اطلاعاتی داره ؟

metallica-5186
10-09-1394, 02:37 بعد از ظهر
یه قسمتی داره که هرز گرده انتهای استارت اون که به مشکل میهوره استارت هرز میخوره موتور یعنی صدا میده ولی روشن‌نمیکنه استارتو باز کنید طوری که لش دسترسی پیدا کنید اونو سرویس کنید گذیس بزنید درست میشه

EzRider
10-09-1394, 03:47 بعد از ظهر
سلام دوستان.من قصد خرید پالس 220 دارم.ادم وسواسی هستم از موتور خوب نگهداری میکنم و رانندگیم خوبه و دنده کشی خوب میکنم.تجربه ی رانندگی با پالس یا اپاچی ندارم.
از لحاظ استهلاک و خرابی چطوره این موتور؟اخرین قیمت صفر کیلومترش چنده؟ تو شهرستان پیدا نکردم این مدل رو.رنگ مشکیش رو میخوام.
ثابت بودن کنسول این موتور رانندگی رو سخت نمیکنه؟
موتور رو‌واسه تفریح میخوام و گه گاهی مسافتهای پنجاه شصت کیلومتری.میخوام سواریش نرم باشه.خرابی کم داشته باشه.شهرستان اپاچی برای فروش زیاده ولی پالس کم گیر میاد.
اونایی کهدمدت زیادیه پالس 220 سوار میشن مشکل خاصی بر نخوردن تو این مدت؟
تعمیرکارای شهرستان میتونن بازش کنن یا باید حتما برد نمایندگی؟
ممنون

BKING
10-09-1394, 03:57 بعد از ظهر
سلام دوستان.من قصد خرید پالس 220 دارم.ادم وسواسی هستم از موتور خوب نگهداری میکنم و رانندگیم خوبه و دنده کشی خوب میکنم.تجربه ی رانندگی با پالس یا اپاچی ندارم.
از لحاظ استهلاک و خرابی چطوره این موتور؟اخرین قیمت صفر کیلومترش چنده؟ تو شهرستان پیدا نکردم این مدل رو.رنگ مشکیش رو میخوام.
ثابت بودن کنسول این موتور رانندگی رو سخت نمیکنه؟
موتور رو‌واسه تفریح میخوام و گه گاهی مسافتهای پنجاه شصت کیلومتری.میخوام سواریش نرم باشه.خرابی کم داشته باشه.شهرستان اپاچی برای فروش زیاده ولی پالس کم گیر میاد.
اونایی کهدمدت زیادیه پالس 220 سوار میشن مشکل خاصی بر نخوردن تو این مدت؟
تعمیرکارای شهرستان میتونن بازش کنن یا باید حتما برد نمایندگی؟
ممنون

1.از لحاظ استهلاک موتور کم خرجیه
2.قیمت حدود 7 میلیون
3.بستگی به مهارت شما داره
4.به مشکل خاصی بر نخوردم
5.اکثر تعمیرکارای ماهر می تونن تعمیرش کنن

EzRider
10-09-1394, 07:28 بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت پاسخ.
دوستان سری جدید این موتور رنگ مشکی به صورت تک رنگ داره یا دورنگ هست؟(مثلا سفید مشکی)
چند مدل از این موتور در بازار موجوده؟ نشونه یا شماره ای هست که مطمئن بشم مدل جدید رو‌دارم خریداری میکنم؟

BKING
10-09-1394, 08:31 بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت پاسخ.
دوستان سری جدید این موتور رنگ مشکی به صورت تک رنگ داره یا دورنگ هست؟(مثلا سفید مشکی)
چند مدل از این موتور در بازار موجوده؟ نشونه یا شماره ای هست که مطمئن بشم مدل جدید رو‌دارم خریداری میکنم؟

سری جدید هم تک رنگ هست

اگر اشتباه نکنم از 93 به بعد در برق موتور تغییر کرده است

Exel
11-09-1394, 12:28 بعد از ظهر
موتور بنده و داداشم ، پالس مدل 89 ، آپاچی مدل 91 ، ی روز آفتابی جا همتون خالی دوستان ...
پ.ن : قطعات 220 سر ب فلک کشیدن ( این طلق بین آینه ها 30 ت ، آینه ها جفت 70 ( عوض نکردم هنو ) ، شارژر 70 ت ، صفحه کلاچ بدون دیسک 45 ت )

erfi.747
11-09-1394, 03:56 بعد از ظهر
سری جدید هم تک رنگ هست

اگر اشتباه نکنم از 93 به بعد در برق موتور تغییر کرده است
سری جدید این موتور در رنگ های آّبی مشکی - قرمز مشکی - سفید مشکی - تمام مشکی موجود هستش و در همه ی رنگ ها در کلاچ و در برق رنگش تغییر کرده ..

xdj
15-09-1394, 01:45 قبل از ظهر
تقدیم به 220 سوارای گل

دو تا عکس آخری برای سفر شمال بود از اصفهان

مسعود1
15-09-1394, 02:20 بعد از ظهر
سلام.دوست عزیز من تازگی یه 220 تمیز 93 برداشتم.خواستم بدونم شما سرویس کار کاربلد و با انصاف واسه 220 تو اصفهان کی رو سراغ دارید.ممنون میشم ادرسش رو بدین

sajjadme
15-09-1394, 05:22 بعد از ظهر
تقدیم به 220 سوارای گل

[IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG[IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG

داداش موتور خوشگلی داری خدا موتورتو واسه تو و تورو واسه موتورت نگه داره
یه سوال کدوم یکی از اون دومدل اگزوز صدای بهتری داشت اونی که سرش دو لول هست یه اون یکی ؟

erfi.747
16-09-1394, 12:36 بعد از ظهر
دوستان میشه رادیات روغن 220 رو با یه نمونه بزرگتر تعویض کرد ؟؟؟

omid_s
05-10-1394, 06:00 بعد از ظهر
سلام به دوستان گلم.....خیلی وقته نیومده بودم ....چه خبرا؟؟خوب هستین؟؟بچها میخوام لاستیکها رو عوض کنم و میخوام زنگ بزنم از دبی برام بیارن..بحث لاستیک تو کدوم صفحست که دیگه مزاحم نشم؟؟میخوام بهترین سایز رو بگیرم که تغییر نکنه زیاد ...بین سایز فابریکش و یه سایز پهنتر یعنی مال ns موندم چیکار کنم ..چه مارکی عالیه

hakr
06-10-1394, 12:16 قبل از ظهر
تقدیم به 220 سوارای گل

[IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG[IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG

یه سوال کدوم یکی از اون دومدل اگزوز صدای بهتری داشت اونی که سرش دو لول هست یه اون یکی ؟
دوست گرامی با سلام
گارد بقل چرخ عقب را کجای بدنه پیچ کردی والا من گرفتم از یک فروشنده ولی نفهمیدم رو بدنه کجا پیچ میشود (عکس سمت چپ)

ARASH
06-10-1394, 07:31 قبل از ظهر

خرج اضافی نکن فقط باطری عوض کن واسه منم این اتفاق افتاد با تعویض باطری اکی شد

Exel
06-10-1394, 10:09 بعد از ظهر
سلام ب همه ی دوستان ،
اقا چشمتون روز بد نبینه امروز ک داشتیم وارد میدون سعدی میشدیم ب همراه ترک خودم وایستادیم پشت ی ماشین ک ی افسرو دیدم ک داره نگاه میکنه خلاصه رفیقم گفت برو جلو نترس کاری نمیکنه و ازین داستانا ، منم ک از داشتن مدارک خودم اطمینان داشتم رفتم جلو ، ک طرف گفت کلاهت کو و ازین داستانا منم گفتم خونس ، هیچی مدارک خواست و تمام مدارکو دادم بعدشم آدم عوضی و نامرد سوییچو رو از موتور برداشت ب سرباز گفت بیا موتورو بزار بغل تا کفی بیاد ، هیچی آقا هر چی با طرف صحبت کردیم ، با مافوقش صحبت کردیم رضایت ندادن ک ندادن اونم ب خاطر اینکه کلاه رو فراموش کرده بودم ببرم ، بالاخره کفی رو هم آوردن و تا خواستن ببرم بالا خودم رفتم پشت موتور و دو نفر دیگه از جلو هدایت کردن موتورو ، بعدم هیچی ب خاطر پایین بودن جک 220 ها و همینطور اگزوز نافرمشون جفت اینا گرفت ب زیر پل کفی و ی صدای ناهنجاری داد ، حالا بردن بالا موتورو عرضه ندارن جک موتورو بزن ، منم سربازه و کفی سواره رو کنار زدم و خودم جک زدم ، هر کاری کردم ک ب موتور اندازه 2 تا 125 فضا بدن نکردن ک نکردن ، ب طرفم گفتم فلاپ جلو موتور قیمتش 1 تومنه ، 1 خط روش بیفته موقع پارکینگ رفتن خفت تورو میچسبم ، هیچی طرف گفت نه کاره من اینه حالا جالب میخواست 125 بعد موتوره من بزاره نزدیک بود 125 رو دو نفری بندازن :| من با عصبانیت کامل مشت کوبیدم ب نرده های کفی جلو همشون و صحنه رو ترک کردم ، خواستم بهتون بگم ک کلا مسیر هایی ک سابقه موتور گیری دارن ب هیچ عنوان نرین ، حتی اگر تمام مدارک هم همراتون هست ب هیچ عنوان نرین !!!

ممکنه ب قیافه خودتون ( ی بار پیش اومده بود ) ک هیچ موتورتونم گیر بدن در صورت نداشتن بهانه ! اگرم رفتین با سرعت گازشو بگیرین و از کنارشون رد شین ، هیچوقت جرات نمیکنن ک دنبالتون بیان یا شمارو حین حرکت از رو موتور بکشن پایین مگر در موارد خاص !!!

ی صحنه جالب هم بگم براتون تو اون گیر و بیر ی بنده خدایی 125 سوار رو گرفتن طرف گفت حداقل بزار کلید خونه صاحب خونمو از رو سوییچم جدا کنم لامصب ، افسره گفت باشه و ی مقدار رفت عقب و طرف با ی حرکت سلحشورانه و با اقتدار ملی شیر جه زد رو موتور و هندل زد ب طوری ک سر موتور بلند شد و پر گاز لایی کشان با اون سن بالاش در رفت ، شاید بگم این صحنه تو 2 ثانیه اتفاق افتاد !! حالا ما اونجا با عصبانیت این صحنه رو دیدیم و مسیر برگشت هی ب این صحنه میخندیدم

دوستان حالا شرایط ترخیص موتور چیه ؟ موتور بنده قول نامه ای هست باید حتما برگ سبزشم باشه ؟ تازه طرف ستوانه اومد گفت چون شما شخص محترم و باشخصیتی هستین براتون میزنم فاقد مدارک ک فردا از پارکینگ دربیارین o.O اگر میزد کلاه 1 هفته موتور تو پارکینگ بود ، واقعا قانون های جالبی داریم !!!

سپاس از دوستان

پ.ن : اینم مربوط ب هفته قبل سلطان :sad:

sajjadme
06-10-1394, 11:16 بعد از ظهر
سجاد جان خیلی ناراحت شدم واقعا مثل اینه که بچه ی ادمو گروگان بگیرن ان شاالله که کوچکترین خطی هم روی موتورت نیفته خدایی موتور نازیه رنگشم سالاره. چرخش برات بچرخه. خواهشی ازت دارم حتی توی گرمترین هوا هم سعی کن کلاه بذاری بخدا برای راکبای موتور تنها محافظ همین کلاهه
خداحفظت کنه

Exel
07-10-1394, 12:43 قبل از ظهر
سجاد جان خیلی ناراحت شدم واقعا مثل اینه که بچه ی ادمو گروگان بگیرن ان شاالله که کوچکترین خطی هم روی موتورت نیفته خدایی موتور نازیه رنگشم سالاره. چرخش برات بچرخه. خواهشی ازت دارم حتی توی گرمترین هوا هم سعی کن کلاه بذاری بخدا برای راکبای موتور تنها محافظ همین کلاهه
خداحفظت کنه

مرسی گلم :( من خیلی ناراحت نیستم ک موتورو بردن پارکینگ ، بیشتر ناراحتم ک موتورو امروز چ جوری آوردن پایین و چطوری پارکش کردن ، اخه موتور سنگینه وزنش ی ذره زور بزنن از هر طرفش ی تیکه فلاپ کنده میشه ، بعدشم امروز فردا میخوام بفروشمش ، شما خودتو بزار جای من الان دو تا خط رو کنسولش بیفته من چی کا کنم ؟ تو چ وضعیتی موتورو گرفتن ....
خدا پشت و پناهت دادا

irmacfa
07-10-1394, 02:27 قبل از ظهر
مرسی گلم :( من خیلی ناراحت نیستم ک موتورو بردن پارکینگ ، بیشتر ناراحتم ک موتورو امروز چ جوری آوردن پایین و چطوری پارکش کردن ، اخه موتور سنگینه وزنش ی ذره زور بزنن از هر طرفش ی تیکه فلاپ کنده میشه ، بعدشم امروز فردا میخوام بفروشمش ، شما خودتو بزار جای من الان دو تا خط رو کنسولش بیفته من چی کا کنم ؟ تو چ وضعیتی موتورو گرفتن ....
خدا پشت و پناهت دادا
عجب بدبختی هست ، کلاه نداره خوب جریمش کن دیگه این مسخره بازیااا چیه ! والا قانون عشقیه !! موتور سنگین می بود چیزی ! اما ...
واقعا به منم زور داره این حرکت ...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

sajjadme
07-10-1394, 03:05 بعد از ظهر
دوستان کلی تصاویر زیبا از تیونینگ های متنوع ظاهری پالس دارم خیلی توپن امروز میخوام چند تا بذارم دور هم حال کنیم

sadegh nazemi
07-10-1394, 04:11 بعد از ظهر
سلام ب همه ی دوستان ،
اقا چشمتون روز بد نبینه امروز ک داشتیم وارد میدون سعدی میشدیم ب همراه ترک خودم وایستادیم پشت ی ماشین ک ی افسرو دیدم ک داره نگاه میکنه خلاصه رفیقم گفت برو جلو نترس کاری نمیکنه و ازین داستانا ، منم ک از داشتن مدارک خودم اطمینان داشتم رفتم جلو ، ک طرف گفت کلاهت کو و ازین داستانا منم گفتم خونس ، هیچی مدارک خواست و تمام مدارکو دادم بعدشم آدم عوضی و نامرد سوییچو رو از موتور برداشت ب سرباز گفت بیا موتورو بزار بغل تا کفی بیاد ، هیچی آقا هر چی با طرف صحبت کردیم ، با مافوقش صحبت کردیم رضایت ندادن ک ندادن اونم ب خاطر اینکه کلاه رو فراموش کرده بودم ببرم ، بالاخره کفی رو هم آوردن و تا خواستن ببرم بالا خودم رفتم پشت موتور و دو نفر دیگه از جلو هدایت کردن موتورو ، بعدم هیچی ب خاطر پایین بودن جک 220 ها و همینطور اگزوز نافرمشون جفت اینا گرفت ب زیر پل کفی و ی صدای ناهنجاری داد ، حالا بردن بالا موتورو عرضه ندارن جک موتورو بزن ، منم سربازه و کفی سواره رو کنار زدم و خودم جک زدم ، هر کاری کردم ک ب موتور اندازه 2 تا 125 فضا بدن نکردن ک نکردن ، ب طرفم گفتم فلاپ جلو موتور قیمتش 1 تومنه ، 1 خط روش بیفته موقع پارکینگ رفتن خفت تورو میچسبم ، هیچی طرف گفت نه کاره من اینه حالا جالب میخواست 125 بعد موتوره من بزاره نزدیک بود 125 رو دو نفری بندازن :| من با عصبانیت کامل مشت کوبیدم ب نرده های کفی جلو همشون و صحنه رو ترک کردم ، خواستم بهتون بگم ک کلا مسیر هایی ک سابقه موتور گیری دارن ب هیچ عنوان نرین ، حتی اگر تمام مدارک هم همراتون هست ب هیچ عنوان نرین !!!

ممکنه ب قیافه خودتون ( ی بار پیش اومده بود ) ک هیچ موتورتونم گیر بدن در صورت نداشتن بهانه ! اگرم رفتین با سرعت گازشو بگیرین و از کنارشون رد شین ، هیچوقت جرات نمیکنن ک دنبالتون بیان یا شمارو حین حرکت از رو موتور بکشن پایین مگر در موارد خاص !!!

ی صحنه جالب هم بگم براتون تو اون گیر و بیر ی بنده خدایی 125 سوار رو گرفتن طرف گفت حداقل بزار کلید خونه صاحب خونمو از رو سوییچم جدا کنم لامصب ، افسره گفت باشه و ی مقدار رفت عقب و طرف با ی حرکت سلحشورانه و با اقتدار ملی شیر جه زد رو موتور و هندل زد ب طوری ک سر موتور بلند شد و پر گاز لایی کشان با اون سن بالاش در رفت ، شاید بگم این صحنه تو 2 ثانیه اتفاق افتاد !! حالا ما اونجا با عصبانیت این صحنه رو دیدیم و مسیر برگشت هی ب این صحنه میخندیدم

دوستان حالا شرایط ترخیص موتور چیه ؟ موتور بنده قول نامه ای هست باید حتما برگ سبزشم باشه ؟ تازه طرف ستوانه اومد گفت چون شما شخص محترم و باشخصیتی هستین براتون میزنم فاقد مدارک ک فردا از پارکینگ دربیارین o.O اگر میزد کلاه 1 هفته موتور تو پارکینگ بود ، واقعا قانون های جالبی داریم !!!

سپاس از دوستان

داداش نترس من موتورم يك ماه دقيقا تو پاركينگ بود هيچ اذيتي نشد بعد يكماه هم بعد از استعلام موتور با پرداخت 200 هزارتومن جريمه بعلت نداشتن گواهيي نامه موتورو ازادش كردم ك تو اين يك ماه اذيتي نشده بود بغير از اينكه فقط تو سرماي شديد بود

sajjadme
07-10-1394, 04:19 بعد از ظهر
ابتدا نمای دور

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[

IMG][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[/IMG]

- - - Updated - - -

واقعا زیباست ......خیلی.....:8::7::thanks:

- - - Updated - - -

هنوز تموم نشده ادامه داره...

- - - Updated - - -

موتور تک محور هستا .....اووووفففف خیلی خفنه، ترمز جلو دودیسک،لاستیکای پهن ....همه چی تمومه

sajjadme
07-10-1394, 05:22 بعد از ظهر
حالا نمای نزدیک تر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sajjadme
07-10-1394, 08:08 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

VAHID
08-10-1394, 08:32 بعد از ظهر
پست های اسپم پاک شدند

دوستان لطفا با پست های غیر مرتبط تاپیک رو به حاشیه نبرید

در صورت نیاز میتونید سوالات راجب به توقیف موتور رو در این تاپیک مطرح کنید

فرنام
08-10-1394, 09:12 بعد از ظهر
سلام ب همه ی دوستان ،

سپاس از دوستان

با اجازه ناظم سایت چون این موضوع اینجا مطرح شد دلم نیومد چیزی نگم
آقا سجاد داستان موتور گیریت با داستان من مو نمی زنه با این تفاوت که من کلاه سرم بود و تعطیلات عید قربان بود که با دوستم زده بودیم در دامن طبیعت که پلیس راه بیرون شهر ایست بازرسی گذاشته بود .
ومنم به خیال اینکه کلاه دارم و مدارکم تکمیل به من گیر نمیدند رفتم سمتشون که به خاطر کلاه سرنشین موتورم و گرفتند و بردند .
اتفاقا عین داستان شما موتور یه بابایی رو گرفته بودند و این برادر مثل یک قرقی زود پرید رو موتورش و با یه هندل روشن کردو د برو که رفتیم .
با تشکر از صبر و متانت ناظم سایت .

xdj
09-10-1394, 02:42 قبل از ظهر
سلام.دوست عزیز من تازگی یه 220 تمیز 93 برداشتم.خواستم بدونم شما سرویس کار کاربلد و با انصاف واسه 220 تو اصفهان کی رو سراغ دارید.ممنون میشم ادرسش رو بدین

سلام خسته نباشی من به شخصه سرویس کار اصلیم تغییر شغل داد که از دوستان بودن اما هست کسه دیگه ایی که پول اسمشون رو نمیخورن و کار خوب میکنن . سمت پارک لاله . خواستی بزنگ آدرس دقیق بدم 09355459634

- - - Updated - - -

تقدیم به 220 سوارای گل

سلام فدات قابل دار نیست . اونی که سرش دو لول شده صدا بم پیوسته تر و کمتری نسبت به تک لول کوچیکه داره

- - - Updated - - -

دوستان میشه رادیات روغن 220 رو با یه نمونه بزرگتر تعویض کرد ؟؟؟

بله امکانش هست چون فشار روغن خوبی داره فقط اگه این عمل رو انجام دادید باید به نسبت بزرگ تر شدن رادیات روغن بیشتری بریزید . ولی در کل احتیاجی به این امر نیست

sajjadme
09-10-1394, 05:36 بعد از ظهر
داداش دمت گرم .خودت از صدای کدومش لذت بیشتری میبردی .؟ الکی بلند باشه نه ها!... صداش زیبا باشه نه گوش خراش

hosein1377
10-10-1394, 08:35 قبل از ظهر
سلام ب همه ی دوستان ،

سپاس از دوستان

داداش من پلیس با موتور اومد سویچ تو حرکت کشید و سوارش شد بردش پارکینگ البته فرداش با پول درش اوردم:4chsmu1:

- - - Updated - - -

بجه ها من تقریبا یکی دو ماه هست 220 خریدم و خیلی راضی هستم ازش و نمایندگی پالس تو بوشهر گفت این بهترین پالس 220 توی بوشهره و اقعا هم درسته چون حتی تو شتاب و سرعت چند بار با ان اس انداختم خیلی از ان اس جلو تر بودم.حالا بچه ها می خوام فلاپ بسازم براش و می خوام قشنگ باشه فلاپ هاش و گرون هم نباشه.کسی تو تهران سراغ داره برام؟

AMIR_NINJA
10-10-1394, 09:11 بعد از ظهر
سلام
تغییر حجم رادیات روغن یا دو لول شدن اگزوز اگر سلیقه ای است که بحثی نیست اما اگر هدف ارتقاء توان موتورسیکلت است
عوامل مختلف در عملکرد بهینه موتورسیکلت اگر به چند ستون روی یک نمودار تشبیه شود
وقتی موتورسیکلتی توان فنی برای ارتقا نداشته باشد هرچه یک ستون ارتقا پیدا کند ممکنه ستونهای دیگر افت کند
تغییراتی در جهت پر گاز شدن انجام شود اما مصرف سوخت بالا رود و قطعات به طور غیر طبیعی و به سرعت مستهلک شود
تغییر در خورشیدی ها انجام شود اما یا حرکت اولیه یا شتاب اولیه تضعیف شود یا عملکرد در دنده های بالا تضعیف شود
تغییرات حجم انجین به قیمت روغن سوزی و دیگر صدمات فنی
و علت بسیار واضح است
موتورسیکلت برای تبدیل انرژی ناشی از انفجار و احتراق به انرژی مکانیکی مجموعه ای از قطعات را داراست که در عملکرد نهایی موتورسیکلت،انرژی حرکتی یا جنبشی و شتاب و سرعت را حاصل میشود، حتی برای کنترل این سرعت سیستم ترمز مناسب پیشبینی شده و سیستم برق و خنک کننده انجین و انتقال قدرت از سیلندر به چرخ ها و حتی آیرودینامیک و پایداری موتورسیکلت و سایز چرخها همگی با مطالعه و طراحی مهندسی باعث شده یک موتورسیکلت دارای بهترین عملکرد در کلاس و حجم انجین خود باشد.
پالس 220 هم یک موتور سیکلت است که شامل این اصول میشود
با تغییرات فنی بدون دانش و تجهیزات کافی وقت و پول و گاهی ممکن است موتورسیکلت و سلامتی از دست برود
بالا بردن توان و سرعت بدون توجه به قدرت ترمزگیری و تعادل و پایداری موتورسیکلت هنگام ترمز،خطرناک است
یکی از دوستان نوشته بود در شتاب و سرعت با پالس 220 از پالس ns جلو میفته
پالس 220 موتورسیکلت بسیار خوبی است که باجاج ارتقاء این موتورسیکلت را با بی سلیقگی رها کرد که البته نمونه های دیگری را شاید جایگزین کند که هنوز به بازار ایران نرسیده است.
بعید میدانم بدون چند تغییر فنی این امکان وجود داشته باشد،وضعیت فنی و چیدمان سوپاپ های پالس ns باعث شتاب بهتری میشود شاید در سرعت نهایی این دو موتورسیکلت در یک حد حرکت کنند.
انگار نحوه توقیف موتورسیکلت ها دارد روند سخت‌گیرانه تری پیدا میکند افرادی که موتورسیکلت را به پارکینگ میبرند به طور معمول شاید دلشان برای پول مردم نسوزد که بهتر است جای اینکه برای پریدن پشت موتورسیکلت و فرار برنامه ریزی شود کلاه ایمنی استفاده شود و مدارک کامل همراه راکب موتورسیکلت باشد
کلاه ایمنی بسیار نجات دهنده است.

kaveh_am
10-10-1394, 09:50 بعد از ظهر
....

hosein1377
11-10-1394, 09:06 قبل از ظهر
سلام
تغییر حجم رادیات روغن یا دو لول شدن اگزوز اگر سلیقه ای است که بحثی نیست اما اگر هدف ارتقاء توان موتورسیکلت است
وقتی موتورسیکلتی توان فنی برای ارتقا نداشته باشد هرچه یک ستون ارتقا پیدا کند ممکنه ستونهای دیگر افت کند
تغییراتی در جهت پر گاز شدن انجام شود اما مصرف سوخت بالا رود و قطعات به طور غیر طبیعی و به سرعت مستهلک شود
تغییر در خورشیدی ها انجام شود اما یا حرکت اولیه یا شتاب اولیه تضعیف شود یا عملکرد در دنده های بالا تضعیف شود
و علت بسیار واضح است
موتورسیکلت برای تبدیل انرژی ناشی از انفجار و احتراق به انرژی مکانیکی مجموعه ای از قطعات را داراست که در عملکرد نهایی موتورسیکلت،انرژی حرکتی یا جنبشی و شتاب و سرعت را حاصل میشود، حتی برای کنترل این سرعت سیستم ترمز مناسب پیشبینی شده و سیستم برق و خنک کننده انجین و انتقال قدرت از سیلندر به چرخ ها و حتی آیرودینامیک و پایداری موتورسیکلت و سایز چرخها همگی با مطالعه و طراحی مهندسی باعث شده یک موتورسیکلت دارای بهترین عملکرد در کلاس و حجم انجین خود باشد.
با تغییرات فنی بدون دانش و تجهیزات کافی وقت و پول و گاهی ممکن است موتورسیکلت و سلامتی از دست برود
بالا بردن توان و سرعت بدون توجه به قدرت ترمزگیری و تعادل و پایداری موتورسیکلت هنگام ترمز،خطرناک است
پالس 220 موتورسیکلت بسیار خوبی است که باجاج ارتقاء این موتورسیکلت را با بی سلیقگی رها کرد که البته نمونه های دیگری را شاید جایگزین کند که هنوز به بازار ایران نرسیده است.
بعید میدانم بدون چند تغییر فنی این امکان وجود داشته باشد،وضعیت فنی و چیدمان سوپاپ های پالس ns باعث شتاب بهتری میشود شاید در سرعت نهایی این دو موتورسیکلت در یک حد حرکت کنند.
انگار نحوه توقیف موتورسیکلت ها دارد روند سخت‌گیرانه تری پیدا میکند افرادی که موتورسیکلت را به پارکینگ میبرند به طور معمول شاید دلشان برای پول مردم نسوزد که بهتر است جای اینکه برای پریدن پشت موتورسیکلت و فرار برنامه ریزی شود کلاه ایمنی استفاده شود و مدارک کامل همراه راکب موتورسیکلت باشد

داداش شاید باورت نشه ولی موتور حتی صفحه کلاچش هم پلمپه و موتور 60 هزار تا کار کرده و این در حالیه که مدل 89 هست و تا دنده 2 به 3 تیک اف میزنه

- - - Updated - - -

کیلومتر موتورم رو نماینده پالس برام سفید کرد خیلی قشنگ شده عکسش حتما میزارم براتون بعدا.در ضمن بچه ها فلاپ می خوام کمکم کنین

- - - Updated - - -

داداش دمت گرم .خودت از صدای کدومش لذت بیشتری میبردی .؟ الکی بلند باشه نه ها!... صداش زیبا باشه نه گوش خراش

داداش تو چه کارایی برای موتورت انجام دادی؟میشه بگی منم انجام بدم؟

alikk
11-10-1394, 03:52 بعد از ظهر
سلام دوستان یه راهنمایی فوری میخواستم درباره خرید ۲۲۰
موتور زمین خورده از سمت چپ باک تورفتگی داره،رینگ جلو صدمه دیده ،باتری نداره ،کنسولجلو فقط پوسته پلاستیکیه هست و کیلومتر هم نداره و بقیه نداره،قلوه سمت چپ میخواد و درب سمت چپ انجین میخواد که ضربه خورده،قیمت ۱۵۰۰،فنیشو گفته ضمانت میکنه،و هزینه انتقال سند یا وکالت نامه و خلافی با خودش ،رینگ جلو روخودم دارم ،بنظرتون بگیرم ؟جلوش رو احتمالا کیلومتر و چراغ ۱۸۰ میندازم.
ممنون[Only registered and activated users can see links]
راستی صفحه کلاچ هم عوض شده ،انجین بنظر نمیمد تعمیر شده باشه،فوری میخواد بفروشه

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Exel
11-10-1394, 04:37 بعد از ظهر
1500 مناسبه ، اگر فنیش سالم باشه ، نم نم وسایل بخر بریز روش عین روز اول میشه !

دوستان خداروشکر موتورو در آوردم و بیشتر از اون خداروشکر ک خط و خشی روش نیفتاده بود البته منم سریع اقدام کردم ، مثل اینکه تهدیدم روی کفی سوار جواب داده بود ، دمه پارکینگ هم دیدمش ولی حتی سرشو بالا نیاورد ، هه جالب بود !!! :mad_majidonline:

این هم روز جمعه / حیف مشتری اومده و دارم ردش میکنم وگرنه آینه هارو عوض میکردم ، تو ذوق میزنن خیلی

erfi.747
11-10-1394, 06:56 بعد از ظهر
سلام
و علت بسیار واضح است

پالس 220 تو شتاب از ان اس یکمی عقب میافته اونم فقط شتاب اولیه .. همون طور که همه هم میدونن ان اس تو دنده و دور های بالا ( شتاب ثانویه ) افت گشتاور داره و همین باعث میشه که بعد از مدتی 220 بهش برسه .. کلا سیستم شاتون کوتاه همینه .. شتاب اولیه بالا ولی شتاب ثانویه پایین .. تاپ اسپید ان اس 145 تاس و 220 هم خودم 152 تا باهاش رفتم اما ان اس نهایت دو دقیقه بتونه 145 تا بره ( مشکل یاتاق و شاتون که در جریانید ) اما 220 تا شمال میتونه 150 تا یه کله بره ..:4chsmu1:

AMIR_NINJA
11-10-1394, 08:27 بعد از ظهر
پالس 220 تو شتاب از ان اس یکمی عقب میافته اونم فقط شتاب اولیه .. همون طور که همه هم میدونن ان اس تو دنده و دور های بالا ( شتاب ثانویه ) افت گشتاور داره و همین باعث میشه که بعد از مدتی 220 بهش برسه .. کلا سیستم شاتون کوتاه همینه .. شتاب اولیه بالا ولی شتاب ثانویه پایین .. تاپ اسپید ان اس 145 تاس و 220 هم خودم 152 تا باهاش رفتم اما ان اس نهایت دو دقیقه بتونه 145 تا بره ( مشکل یاتاق و شاتون که در جریانید ) اما 220 تا شمال میتونه 150 تا یه کله بره ..:4chsmu1:

1500 مناسبه ، اگر فنیش سالم باشه ، نم نم وسایل بخر بریز روش عین روز اول میشه !

دوستان خداروشکر موتورو در آوردم و بیشتر از اون خداروشکر ک خط و خشی روش نیفتاده بود البته منم سریع اقدام کردم ، مثل اینکه تهدیدم روی کفی سوار جواب داده بود ، دمه پارکینگ هم دیدمش ولی حتی سرشو بالا نیاورد ، هه جالب بود !!! :mad_majidonline:

این هم روز جمعه / حیف مشتری اومده و دارم ردش میکنم وگرنه آینه هارو عوض میکردم ، تو ذوق میزنن خیلی

سلام آینه ها توی تصویر که به نظر سالمه احتیاج به تعویض نداره دو تا روکش لاستیکی برای پایه آینه بندازی خوبه.

- - - Updated - - -

موتور زمین خورده از سمت چپ باک تورفتگی داره،رینگ جلو صدمه دیده ،باتری نداره ،کنسولجلو فقط پوسته پلاستیکیه هست و کیلومتر هم نداره و بقیه نداره،قلوه سمت چپ میخواد و درب سمت چپ انجین میخواد که ضربه خورده ،قیمت ۱۵۰۰،فنیشو گفته ضمانت میکنه،و هزینه انتقال سند یا وکالت نامه و خلافی با خودش ،رینگ جلو روخودم دارم ،بنظرتون بگیرم ؟جلوش رو احتمالا کیلومتر و چراغ ۱۸۰ میندازم.
ممنون
‌‌Sent from my H30-U10 using Tapatalk
سلام
دوست عزیز این موتور داغونه
قیمت قطعات جایگزینو برآورد کن کلاه سرت نره
ممکنه بخری موتور پای خرج که برسه خرج موتور برات اندازه یک موتور سالم مدل قدیمی بشه
عجله نکن این موتور ظاهرش که داغون فنی هم به ادعا گوش نده وضعیت انجین موتور باید بررسی بشه
بگو میبری موتورو پیش تعمیرکار بررسی کنه قیمت تعمیراتشم بده
ببر پیش تعمیرکار ماهر، خوددانی.

- - - Updated - - -

داداش شاید باورت نشه ولی موتور حتی صفحه کلاچش هم پلمپه و موتور 60 هزار تا کار کرده و این در حالیه که مدل 89 هست و تا دنده 2 به 3 تیک اف میزنه

- - - Updated - - -

کیلومتر موتورم رو نماینده پالس برام سفید کرد خیلی قشنگ شده عکسش حتما میزارم براتون بعدا.در ضمن بچه ها فلاپ می خوام کمکم کنین

نمیگم امکان نداره پالس 220 توی شتاب اولیه از ns پیش بیفته اما بعید بدون تغییراتی مثل تغییر خورشیدی پالس220 از ns پیش بیفته، برای فلاپ مبحث گسترده است میتونی با قالب مشخص از فایبرگلاس بسازی اگر بلد باشی یا بدی کارگاه فایبرگلاس سازی یا اینکه فلاپ آماده بخری که گرونه اگر گیر بیاری.

AMIR_NINJA
12-10-1394, 04:43 قبل از ظهر
این رو کش نمیدونی قیمتش چقدره ؟ بله سالمه فقط روکش نداره
قیمت ندارم اما گمان نکنم گرون باشه از یک فروشگاه قطعات پالس بپرس یا اگه نیست سفارش بده رفیقت یا آشنات از تهران برات بفرسته سمت گمرک قطعه فروشیهای پالس زیاده.

hosein1377
12-10-1394, 07:44 قبل از ظهر
[/CENTER]سلام آینه ها توی تصویر که به نظر سالمه احتیاج به تعویض نداره دو تا روکش لاستیکی برای پایه آینه بندازی خوبه.

- - - Updated - - -

سلام
ممکنه بخری موتور پای خرج که برسه خرج موتور برات اندازه یک موتور سالم مدل قدیمی بشه
عجله نکن این موتور ظاهرش که داغون فنی هم به ادعا گوش نده وضعیت انجین موتور باید بررسی بشه

- - - Updated - - -

نمیگم امکان نداره پالس 220 توی شتاب اولیه از ns پیش بیفته اما بعید بدون تغییراتی مثل تغییر خورشیدی پالس220 از ns پیش بیفته، برای فلاپ مبحث گسترده است میتونی با قالب مشخص از فایبرگلاس بسازی اگر بلد باشی یا بدی کارگاه فایبرگلاس سازی یا اینکه فلاپ آماده بخری که گرونه اگر گیر بیاری.

داداش 220 اگه تو حالت عادی ندیدم از ns جلو باشه تو شتاب تا ماله خودم چند بار امتحان کردم و دلیل رو از تعمیر کار شرکت توی بوشهر پرسیدم و گفت این واقعا فرق داره.در مورد فلاپ دو تا طرح که خیلیا میندازن و زیاد جالب نیس سراغ دارم ولی خب می خوام که یه چیز قشنگ باشه.اگه شماره کسی دارین بدین ممنون میشم

AMIR_NINJA
12-10-1394, 08:52 قبل از ظهر
داداش 220 اگه تو حالت عادی ندیدم از ns جلو باشه تو شتاب تا ماله خودم چند بار امتحان کردم و دلیل رو از تعمیر کار شرکت توی بوشهر پرسیدم و گفت این واقعا فرق داره.در مورد فلاپ دو تا طرح که خیلیا میندازن و زیاد جالب نیس سراغ دارم ولی خب می خوام که یه چیز قشنگ باشه.اگه شماره کسی دارین بدین ممنون میشم
دوست خوب موتور فرق داره که دلیل نشد باید یک ملاک برتری داشته باشه اگر دقت کرده باشی بحث من این بود که پالس از ns جا میمونه توی شتاب اولیه خیلی واضح جا میمونه من خودم پالس دارم از ns خوشم نمیاد اما بحث فنی مطرحه علت فنی داره حالا موتور تو از ns پیش میره تو شتاب اولیه چرخش برات بچرخه
فلاپی که خیلیا میندازند نمیدونم چیو میگی اما فلاپی که فابریک کارخانه نباشد دستسازه به طور معمول از فایبرگلاس ساخته میشه
فیبر کربن گرون میشه اما عالی
تکنیکهای دیگه ای وجود داره اما صنعتیه و علم میخواد و تجهیزات که کار خط تولید موتورسیکلت.

xdj
12-10-1394, 03:42 بعد از ظهر

از دولوله . صداش بمو کمو پیوسته بود . البته با تغییرات داخلش

sajjadme
14-10-1394, 07:48 بعد از ظهر
دوستان یه سری سوال دارم ممکنه مصخره باشه
اقا از کجا باید فهمید که این پالس 220 صفر طرح جدیدی که توی موتور فروشی هست مدل 94 هست یا 93 ؟
هنگام خرید پالس 220 صفر به چه چیزلیی باید توجه کرد ؟
مشکلاتی که معمولا پالس 220 سوارا باهاش مواجه هستن چیه ؟اصلا داره؟ مثه 200 ان اس که همش صدا داره و...
اب بندی 220 رو خیلی موشکافانه میخوام بدونم چجوریه و برای انجام بهترین اب بندی چه باید کرد ؟ اگه توی این تاپیک در موردش صحبت شده اگه کسی میدونه صفحه اشو بگه ؟
قیمت دقیقش الان چقدره؟بنظرتون تا اخرای بهمن به چقدر میرسه؟توی تهران
ممنون

boystar
14-10-1394, 10:39 بعد از ظهر
اقا از کجا باید فهمید که این پالس 220 صفر طرح جدیدی که توی موتور فروشی هست مدل 94 هست یا 93 ؟
مشکلاتی که معمولا پالس 220 سوارا باهاش مواجه هستن چیه ؟اصلا داره؟ مثه 200 ان اس که همش صدا داره و...
اب بندی 220 رو خیلی موشکافانه میخوام بدونم چجوریه و برای انجام بهترین اب بندی چه باید کرد ؟ اگه توی این تاپیک در موردش صحبت شده اگه کسی میدونه صفحه اشو بگه ؟
ممنون

در مورد 93 یا 94 بودنش تو سند معلوم میکنه اون صدایی که NS میده 220 اصلا نمیدهبرای آب بندی اول 100 تا روغن عوض کن بعد 500 بعد 1000

تا 1000 تای اول زیاد گاز نده سر گاز تو همه دنده ها برو حتی دنده 5 بعد اون موتور رو بچلون هار شه

الانم تو تهران 6900 هستش

- - - Updated - - -

موتور زمین خورده از سمت چپ باک تورفتگی داره،رینگ جلو صدمه دیده ،باتری نداره ،کنسولجلو فقط پوسته پلاستیکیه هست و کیلومتر هم نداره و بقیه نداره،قلوه سمت چپ میخواد و درب سمت چپ انجین میخواد که ضربه خورده،قیمت ۱۵۰۰،فنیشو گفته ضمانت میکنه،و هزینه انتقال سند یا وکالت نامه و خلافی با خودش ،رینگ جلو روخودم دارم ،بنظرتون بگیرم ؟جلوش رو احتمالا کیلومتر و چراغ ۱۸۰ میندازم.
ممنون[Only registered and activated users can see links]

1میلیون هم سرش زیاده همین الان چون فصل موتور نیست بگردی تو سایت بازار 2میلیون بدون بیمه با ظاهر خوب گیر میاری الن اینو بخوای در حدش کنی همه چی هم فابریک بندازی راحت 2 میلیون بیشتر خرجشه فقط باکش 450 تومنه فلاپ جلو 230 فلپ عقب 100 کیلومتر 250 دیگه خورده خرج های دیگش بالای 500 خرجشه

- - - Updated - - -

hosein1377
15-10-1394, 12:52 قبل از ظهر
دوست خوب موتور فرق داره که دلیل نشد باید یک ملاک برتری داشته باشه اگر دقت کرده باشی بحث من این بود که پالس از ns جا میمونه توی شتاب اولیه خیلی واضح جا میمونه من خودم پالس دارم از ns خوشم نمیاد اما بحث فنی مطرحه علت فنی داره حالا موتور تو از ns پیش میره تو شتاب اولیه چرخش برات بچرخه
فلاپی که خیلیا میندازند نمیدونم چیو میگی اما فلاپی که فابریک کارخانه نباشد دستسازه به طور معمول از فایبرگلاس ساخته میشه
فیبر کربن گرون میشه اما عالی
تکنیکهای دیگه ای وجود داره اما صنعتیه و علم میخواد و تجهیزات که کار خط تولید موتورسیکلت.
داداش حرفت کاملا منطقیه ولی نمایندگی پالس هم که نشست به شتاب و سرعت موتور پی برد و وقتی برگشت گفت قدر اینو بدون خیلی سواریش عالیه بعد این فلاپ هایی که توی بازار هست خیلی زشته و می خوام خودم بسازم براش میتونین کمکم کنین؟در ضمن من می خوام صفحه کیلومترش عوض کنم میشه؟

- - - Updated - - -

ممنون

داداش از من به تو نصیحت زیاد دنده نکش اولاش و خوب اب بندی بکن

- - - Updated - - -

ممنون

داداش از من به تو نصیحت زیاد دنده نکش اولاش و خوب اب بندی بکن

AMIR_NINJA
15-10-1394, 06:28 قبل از ظهر
داداش حرفت کاملا منطقیه ولی نمایندگی پالس هم که نشست به شتاب و سرعت موتور پی برد و وقتی برگشت گفت قدر اینو بدون خیلی سواریش عالیه بعد این فلاپ هایی که توی بازار هست خیلی زشته و می خوام خودم بسازم براش میتونین کمکم کنین؟در ضمن من می خوام صفحه کیلومترش عوض کنم میشه؟
دوست خوب یک پالس 220 صفر و یک ns صفر از نمایندگی یا مغازه تحویل گرفته بشه کورس بندازند ns بطور واضح پیش میفته شاید توی سرعت نهایی پالس 220 برسه به ns،پالس220 تو اگر از ns پیش میفته باید دلیل فنی داشته باشه نمیشه یک پالس 220 صفر اینطور بشه اگر دست دوم خریدی شاید تقویت شده،میشه کاری انجام داد برای بهبود شتاب و سرعت پالس 220 اما ممکنه عمر مفید موتورسیکلت کم بشه،برای ساخت فلاپ باید یک طرح از از فلاپ داشته باشی و این طرح باید با قالب ساخته بشه که با گچ میتواند ساخته شود بعد باید از موادی استفاده بشه که فایبرگلاس از قالب جدا بشه و این مواد قبل از قالبریزی به داخل قالب گچی زده بشه بعد مواد فایبر گلاس در قالب ریخته بشه که ساخت فایبرگلاس مقاوم فرمول داره بعد از سخت شدن فایبرگلاس از قالب جدا بشه اما باید اصولی سنباده زده بشه و رنگ بشه، در طراحی فلاپ باید عبور هوا و خنک ماندن انجین در نظر گرفته بشه،قسمت‌هایی که نزدیک انجین است نباید به انجین بچسبد چون حرارت بالای انجین باعث آب شدن مواد فایبر گلاس در قسمت‌های داخلی فلاپ ها که نزدیک به انجین موتورسیکلته میشه و مواد میچسبد به انجین، محل اتصال فلاپ ها با دو تا فلاپ کناری فابریک پالس220 مشخص شود و پیچی بسته بشه که ترک مویی نندازد در تکان شدید که فکر میکنم پیچ صفحه پهن با واشر لاستیکی هم اندازه بسته بشه بهتره،اما ممکنه در قسمت‌های مجاور پیچ ها ترک مویی ایجاد شود،محل اتصال دو فلاپ ساخته شده در زیر انجین باید با یک صفحه فلزی از پشت فلاپ ها دو فلاپ را محکم نگه دارد و اگر فاصله این قسمت با لاستیک جلو درست برآورد نشود ممکن است هنگام ترمز گیری شدید و حرکت موتورسیکلت روی کمک فنرها و نشست موتورسیکلت روی چرخ جلو این قسمت های فلاپ ها به لاستیک جلو بسابد،ساخت فلاپ دست ساز آسان نیست اگر طرح به یک کارگاه فایبرگلاس تحویل شود بهتر است چون ساخت فلاپ دست ساز لوازم و تجهیزات میخواهد.

Alireza.BMW
15-10-1394, 09:27 قبل از ظهر
ممنون.راستی صفحه کلاچ هم عوض شده ،انجین بنظر نمیمد تعمیر شده باشه،فوری میخواد بفروشه

موتور مدله چنده؟؟؟

alikk
15-10-1394, 05:38 بعد از ظهر
۸۹

hosein1377
15-10-1394, 11:02 بعد از ظهر
دوست خوب یک پالس 220 صفر و یک ns صفر از نمایندگی یا مغازه تحویل گرفته بشه کورس بندازند ns بطور واضح پیش میفته شاید توی سرعت نهایی پالس 220 برسه به ns،پالس220 تو اگر از ns پیش میفته باید دلیل فنی داشته باشه نمیشه یک پالس 220 صفر اینطور بشه اگر دست دوم خریدی شاید تقویت شده،میشه کاری انجام داد برای بهبود شتاب و سرعت پالس 220 اما ممکنه عمر مفید موتورسیکلت کم بشه،برای ساخت فلاپ باید یک طرح از از فلاپ داشته باشی و این طرح باید با قالب ساخته بشه که با گچ میتواند ساخته شود بعد باید از موادی استفاده بشه که فایبرگلاس از قالب جدا بشه و این مواد قبل از قالبریزی به داخل قالب گچی زده بشه بعد مواد فایبر گلاس در قالب ریخته بشه که ساخت فایبرگلاس مقاوم فرمول داره بعد از سخت شدن فایبرگلاس از قالب جدا بشه اما باید اصولی سنباده زده بشه و رنگ بشه، در طراحی فلاپ باید عبور هوا و خنک ماندن انجین در نظر گرفته بشه،قسمت‌هایی که نزدیک انجین است نباید به انجین بچسبد چون حرارت بالای انجین باعث آب شدن مواد فایبر گلاس در قسمت‌های داخلی فلاپ ها که نزدیک به انجین موتورسیکلته میشه و مواد میچسبد به انجین، محل اتصال فلاپ ها با دو تا فلاپ کناری فابریک پالس220 مشخص شود و پیچی بسته بشه که ترک مویی نندازد در تکان شدید که فکر میکنم پیچ صفحه پهن با واشر لاستیکی هم اندازه بسته بشه بهتره،اما ممکنه در قسمت‌های مجاور پیچ ها ترک مویی ایجاد شود،محل اتصال دو فلاپ ساخته شده در زیر انجین باید با یک صفحه فلزی از پشت فلاپ ها دو فلاپ را محکم نگه دارد و اگر فاصله این قسمت با لاستیک جلو درست برآورد نشود ممکن است هنگام ترمز گیری شدید و حرکت موتورسیکلت روی کمک فنرها و نشست موتورسیکلت روی چرخ جلو این قسمت های فلاپ ها به لاستیک جلو بسابد،ساخت فلاپ دست ساز آسان نیست اگر طرح به یک کارگاه فایبرگلاس تحویل شود بهتر است چون ساخت فلاپ دست ساز لوازم و تجهیزات میخواهد.

داداش توی بوشهر 220 کمه و فقط یه نمایندگی داره و کسی به جز اون بلد نیست کار کنه و اون میگفت این موتور همه چیزش فابریکه ولی طبق گفته نماینده پالس میگفت این موتور از روز اول سر پا بوده و شتاب و سرعتش عالی بوده.البته صاحب قبلی اصلا اهل گاز نبوده.همین چند شب پیش کورس با دایلیم انداختم همون اول از دایلیم رفت جلو تر و تا اخر کورس که حداگثر قدرت موتور بود موترورم جلو بود در حدی که دایلیم خوابید روش تا رسید

- - - Updated - - -

C:\Users\Administrator\Desktop\IMG-20160105-WA0012.jpg

- - - Updated - - -

این عکس چند شب پیشه جاتون خالی بود واقعا.بوشهر رو به هم ریختیم اون شب.کنار دریا مردم تو کففففف بودن خخخخخ

AMIR_NINJA
16-10-1394, 10:43 قبل از ظهر
داداش توی بوشهر 220 کمه و فقط یه نمایندگی داره و کسی به جز اون بلد نیست کار کنه و اون میگفت این موتور همه چیزش فابریکه ولی طبق گفته نماینده پالس میگفت این موتور از روز اول سر پا بوده و شتاب و سرعتش عالی بوده.البته صاحب قبلی اصلا اهل گاز نبوده.همین چند شب پیش کورس با دایلیم انداختم همون اول از دایلیم رفت جلو تر و تا اخر کورس که حداگثر قدرت موتور بود موترورم جلو بود در حدی که دایلیم خوابید روش تا رسید

- - - Updated - - -

C:\Users\Administrator\Desktop\IMG-20160105-WA0012.jpg

- - - Updated - - -

این عکس چند شب پیشه جاتون خالی بود واقعا.بوشهر رو به هم ریختیم اون شب.کنار دریا مردم تو کففففف بودن خخخخخ
فکر میکنم به اندازه کافی راجع به اینکه سرعت و شتاب دلیل فنی داره نوشتم برای تو حسین آقا
شما یک کورس با هیوسانگ بنداز شاید موتورسیکلت شما غیر عادیه:5:
یا پالس 220 شما تقویت شده
یا ns و دایلیم که باهاش کورس انداختی لش بوده
موتورسیکلت قوانین فیزیکو نمیتواند نقض کند:laie_14:

Exel
16-10-1394, 01:17 بعد از ظهر
البته احتمال اینکه کسایی ک با حسین آقا کورس گذاشته بودن ، راننده ماهری نبودن هم هست ، شما اگر نینجا 300 هم دستت باشه ولی بلد نباشی ازش درست استفاده کنی بازم جا میمونی

رامین آفرود
16-10-1394, 07:37 بعد از ظهر
دوستان زنجیر این موتور 428 هستش یا 520 و خورشیدی جلوی این موتور چند تایی هستش؟

B-MAX
16-10-1394, 09:46 بعد از ظهر
سلام کسی 220فروشی داره پیام خصوصی بفرسته ممنون من ان شاا... میخوام 200رو بفروشم و یه220بخرم ممنون

یه گشتی هم توی سایت دیوار و شیپور بزنین
انصافا العان موقع مناسبیه برای موتور خریدن:icon_pf _37_:
فکر میکنم با حدود 4 تومن میشه یه مدل پایین کم کار و خیلی خیلی تمیز خرید

Exel
16-10-1394, 11:32 بعد از ظهر
سلام دوستان ، چند روزی هست این مشکل پیش اومده ، ابتدا شمع هارو عوض و چک کردیم ، مشکلی نداشتن ، بعدش فیلتر هوا رو چک کردیم تاثیری نداشت ، بعدش کاربرات رو سرویس و حتی واشر دیافراگم رو هم عوض کردیم ولی بازم مشکل بر طرف نشد ، من حدسم روی ترانزیستور موتور هست ک تو دور های بالا کم میاره و تعمیرکار هم پیشنهاد کرد CDI یکی از 220 هارو رو موتور خودت چک کنن ببین چطوره ؟
وضعیت خلاص موتور از 9 هزار بالاتر نمیره ولی وقتی توی دنده هست ب زور ب 7 هزار میرسه

ممنون میشم دوستان ویدیو کوتاه رو تماشا و راهنماییم کنین

hosein1377
16-10-1394, 11:46 بعد از ظهر
فکر میکنم به اندازه کافی راجع به اینکه سرعت و شتاب دلیل فنی داره نوشتم برای تو حسین آقا
شما یک کورس با هیوسانگ بنداز شاید موتورسیکلت شما غیر عادیه:5:
یا پالس 220 شما تقویت شده
یا ns و دایلیم که باهاش کورس انداختی لش بوده
موتورسیکلت قوانین فیزیکو نمیتواند نقض کند:laie_14:
والا داداش من چی بگم فقط میگم من خودمم برام همچین چیزی غیر عادیه چون موتور در حدیه که دنده 2 به 3 تیک میشه زد باهاش و وقتی خریدمش 2 ترک دنده یک تیک میزد

- - - Updated - - -

در ضمن ns دو بار انداختم و هر بار نتیجه به نفع من بود ولی دایلیم هم دوتا همزمان کنارم بودن و هیچ کدوم نمی رسیدن و فقط فاصله رو حفظ می کردن .راستی چجور عکس اپلود کنم براتون؟

عشق موتورs
17-10-1394, 12:32 قبل از ظهر
سلام دوستان
حدود 10کیلومتر که با موتور رانندگی میکنم
داخل صفحه کیلومتر نشانگر Oil چشمک میزنه ...! :297:
عیب از کجا میتونه باشه:28:
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.:20:

hosein1377
17-10-1394, 10:11 قبل از ظهر
سلام دوستان
حدود 10کیلومتر که با موتور رانندگی میکنم
داخل صفحه کیلومتر نشانگر Oil چشمک میزنه ...! :297:
عیب از کجا میتونه باشه:28:
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.:20:
داداش اگه موتور مشکل سنسور نداشته باشه و بدون عیب باشه اون موقع روغن موتور خیلی کمه و نیاز به تعویض روغن داره

عشق موتورs
17-10-1394, 07:47 بعد از ظهر
داداش اگه موتور مشکل سنسور نداشته باشه و بدون عیب باشه اون موقع روغن موتور خیلی کمه و نیاز به تعویض روغن داره

تشکر داداش
اما روغنش رو تازه عوض کردم...!:wow::wall3:

Exel
18-10-1394, 12:14 قبل از ظهر
تشکر داداش
اما روغنش رو تازه عوض کردم...!:wow::wall3:

عزیز پالس 220 این مشکلو داره ، منم روغن موتورم داره ولی آمپر کمبود روغن میزنه ! مشکل از سنسورشه
این باگ تو این موتور رو مخه ، منم اولین بار یادمه اصلا توجهی بهش نمیکردم ک نهایتا رینگ پیستون پیاده شدم ، بازم خداروشکر موتور سگ جوونیه گیرپاژ نکرد :wall3:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان کسی ی راه حل اساسی برای مشکل ما عنوان نکردا ، عجب :hanghead:

metallica-5186
18-10-1394, 02:28 بعد از ظهر
سلام موقع تعویض روغن ۲ تا پیچ تقریبا ۲ سانتی هم با روغن اومد بیرون کسی میدونه ماله کدوم قسمت ممکن باشه؟

hosein1377
19-10-1394, 07:54 بعد از ظهر
عزیز پالس 220 این مشکلو داره ، منم روغن موتورم داره ولی آمپر کمبود روغن میزنه ! مشکل از سنسورشه این باگ تو این موتور رو مخه ، منم اولین بار یادمه اصلا توجهی بهش نمیکردم ک نهایتا رینگ پیستون پیاده شدم ، بازم خداروشکر موتور سگ جوونیه گیرپاژ نکرد :wall3:----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------دوستان کسی ی راه حل اساسی برای مشکل ما عنوان نکردا ، عجب :hanghead:داداش ببین مدل های پایین این موتور مشکل سنسور پیدا می کنن و با تعویض اون درست میشه این مشکل ولی از من بهتون نصیحت که عوضش نکنین در ضمن اگر موتور سنسورش سالم باشه وقتی علامت روغن میزنه یعنی حدود نیم لیتر روغن داره.این موتور من بهترین روغن ها ریختم توش و به یک هفته نرسید علامت روغن زد و وقتی خالی کردم روغن رو دیدم نیم لیتر بیشتر نداره.اقا فقط روغن سوپر پیشتاز بریزین و تمام

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

جاتون واقعا خالی بود اون شب کنار دریا و اینقدررررررررر گاز دادیم که ملت به فنا رفتن خخخخخ

moein 007
19-10-1394, 09:37 بعد از ظهر
دوستان عزیز یه سوال چرا میگین نباید سنسور ها رو که خراب شده تعویض کرد و اگه کسی پالس220 فروشی داره تو پیام خصوصی برام مشخصات کامل و قیمت رو بفرسته ترجیحا زیاد گرون نباشه ممنون از دوستان عزیز

Exel
19-10-1394, 11:34 بعد از ظهر
نه عزیز سنسور سالم نیست قاطی کرده و ب احتمال خرابه ، انقدر ترس از نداشتن روغن داشتیم ک هی روغمن میریختم آخر دیدیم نزدیک 2/5 لیتر روغن داره :|
حالا ی سوال روغن زیاد باعث چ مشکلاتی برای موتور میشه ؟

در ضمن حسین جان مشکل من تو این ویدیو هست ک گگذاشتم موتور ریپ میزنه تو دور 9 هزار اینا ، فک میکنم از ترانزیستور باشه

کسی قیمت ترانزیستور 220 رو داره ؟ فک کنم با پالس 200 یکی باشه

shaahinah
20-10-1394, 11:52 قبل از ظهر
[/CENTER]سلام آینه ها توی تصویر که به نظر سالمه احتیاج به تعویض نداره دو تا روکش لاستیکی برای پایه آینه بندازی خوبه.

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

میشه بپرسم کی گفته ان اس بیشتر دو دقیقه رو بیشتر نمیشه سرعت نهاییشو رفت بند خودم دو سال ان اس دارم و دو بار باهاش مسافت 300 کیلومتر رو رفتم یعنی با رفت و برگشت میشد 600 تا ک دوبار این فاصله رو طی کردم و در هر دوبارش هم تو جاده های دوبانده تخته میرفتم جاده شیراز به جهرم که بیشتر استان فارسی ها در جریانند اکثرا مسیر مستقیمه و بنده یه کله تخته میکردم سه ساعت راه بود اگه میخواست شاتون بزنه تا حالا زده بود در ضمن چند بار با 220 کل انداختم عقب افتاده چه تو حرکت و چه تو درگ همینطور با اونجر با تعصب نگین چون 220 جلو میوفته تکنولوژی 220 مال هفت سال پیشه و ان اس از تکنولوژی جدیدتری داره بهره میبره

Sent From My Samsung SM-T805

nixon
20-10-1394, 11:53 قبل از ظهر
موتور تصادفی دیگه موتور نمیشه.بخوای سوار شی اذیتت میکنه اگه میتونی رو پاش کن بفروش یه چی گیرت بیاد

Exel
20-10-1394, 12:21 بعد از ظهر
سلام موقع تعویض روغن ۲ تا پیچ تقریبا ۲ سانتی هم با روغن اومد بیرون کسی میدونه ماله کدوم قسمت ممکن باشه؟

پیچ ؟؟؟؟؟؟!!!! یا رولبرینگ ؟ اینا نبودن احیانن ؟

sajjad6868
24-10-1394, 01:03 بعد از ظهر
منم چند وقت پیش همچین تیکه های فلزی به پیچ کارتل چسبیده بود وقتی میخواستم روغنشو عوض کنم. وقتی بردم تعمیرگاه واسه فیلر گیری معلوم شد اینا واسه ی بلبرینگ انگشتی ها بوده و بلبرینگ خورد شده بود و به خاطر همین هم تنظیم فیلر رو بهم زده بود.
حدود صد تومن خرج داشت تا درست شد
اما الان بازم این مشکل رو پیدا کردم
به نظر شما چی میشه که اینجوری میشه
من نمیتونم هر دو ماه یه بار ببرم تعمیرگاه 100 تومن پیاده شم واسه این

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال دارم
چند وقت پیش تصادف کردم و به خاطر اینکه موتور روی زمین کشیده شد، پرچ های دور اگزوز کنده شد
به خاطر همین اگزوز از بغلش و جایی که دو قسمت با پرچ بهم متصل شده، هوا میده و صدای جالبی نداره
یه بار دادم تعمیرگاه برام پرچ کرد اما گفت این پرچ ها به درد نمیخوره و زود به خاطر حرارت ذوب میشه، بعد از تعمیر چند وقت خوب بود اما بازم پرچ هاش باز شد
به نظر شما چیکار کنم؟
میگن دنبال پرچ فولادی باید برم
من قم زندگی میکنم و اینجا پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید و بگید اگه پرچ فولادی درست میشه باید از کجای تهران بگیرم

hosein1377
25-10-1394, 11:54 قبل از ظهر
ایول دادا دمت گرم... خودت روی اون پالس مشکی بدون فلاپ هستی؟؟؟
آره داداش

- - - Updated - - -

نه عزیز سنسور سالم نیست قاطی کرده و ب احتمال خرابه ، انقدر ترس از نداشتن روغن داشتیم ک هی روغمن میریختم آخر دیدیم نزدیک 2/5 لیتر روغن داره :|
حالا ی سوال روغن زیاد باعث چ مشکلاتی برای موتور میشه ؟

در ضمن حسین جان مشکل من تو این ویدیو هست ک گگذاشتم موتور ریپ میزنه تو دور 9 هزار اینا ، فک میکنم از ترانزیستور باشه

کسی قیمت ترانزیستور 220 رو داره ؟ فک کنم با پالس 200 یکی باشه
داداش اگه نمایندگی واقعا تعمیر کار باشه نوع ریپ زدن معلومه مشکل برقیه یا نه،که احتمال میدم از کاربرات باشه چون ندی
دم تا حالا تو 220 این مشکل رو

- - - Updated - - -

پیچ ؟؟؟؟؟؟!!!! یا رولبرینگ ؟ اینا نبودن احیانن ؟

داداش این قطعه هم داخل گیربکس هست و هم تو سرسیلندر و طبق گفته خودتون ماله سر سیلندر بوده،من احتمال میدم گشاد کرده باشه و کل انگشتی و میل بادامک عوض کن

- - - Updated - - -

منم چند وقت پیش همچین تیکه های فلزی به پیچ کارتل چسبیده بود وقتی میخواستم روغنشو عوض کنم. وقتی بردم تعمیرگاه واسه فیلر گیری معلوم شد اینا واسه ی بلبرینگ انگشتی ها بوده و بلبرینگ خورد شده بود و به خاطر همین هم تنظیم فیلر رو بهم زده بود.
حدود صد تومن خرج داشت تا درست شد
اما الان بازم این مشکل رو پیدا کردم
به نظر شما چی میشه که اینجوری میشه
من نمیتونم هر دو ماه یه بار ببرم تعمیرگاه 100 تومن پیاده شم واسه این

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال دارم
چند وقت پیش تصادف کردم و به خاطر اینکه موتور روی زمین کشیده شد، پرچ های دور اگزوز کنده شد
به خاطر همین اگزوز از بغلش و جایی که دو قسمت با پرچ بهم متصل شده، هوا میده و صدای جالبی نداره
یه بار دادم تعمیرگاه برام پرچ کرد اما گفت این پرچ ها به درد نمیخوره و زود به خاطر حرارت ذوب میشه، بعد از تعمیر چند وقت خوب بود اما بازم پرچ هاش باز شد
به نظر شما چیکار کنم؟
میگن دنبال پرچ فولادی باید برم
من قم زندگی میکنم و اینجا پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید و بگید اگه پرچ فولادی درست میشه باید از کجای تهران بگیرم

داداش خیلی کمه و تو بوشهر هم گیرم نیومد این پرچ ها

- - - Updated - - -

بچه ها این شمارمه کاری داشتین یا سوالی داشتین یا قطعه ای خواستین بگین در خدمتتونم 09108178360

boystar
25-10-1394, 10:40 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links][2].jpg ([Only registered and activated users can see links])

sajjadme
26-10-1394, 05:12 بعد از ظهر
خیلی قشنگه چرخش واست بچرخه ....
یه درخواستی دارم میتونی از صدای اگزوزت فیلم بگیری درحال حرکت ؟صداش توی دنده ها مختلف چجوریه؟:3:

farshad 54
26-10-1394, 05:39 بعد از ظهر
آقا رشت عجب هواییه جاتون خالی اومدم اینجا ماموریت

موتور کاربر boy star هم خوب روش کار کرده قشتگ شده من از نزدیک دیدمش صدا اگزوزش هم بد نیست

boystar
26-10-1394, 06:25 بعد از ظهر
خیلی قشنگه چرخش واست بچرخه ....
یه درخواستی دارم میتونی از صدای اگزوزت فیلم بگیری درحال حرکت ؟صداش توی دنده ها مختلف چجوریه؟:3:

صداش بد نیست البته من کاتالیزور رو برداشتم که صدای بیشتری بده اگه شد فیلمش رو میزارم البته تو فیلم صدایه واضحی نداره

Exel
26-10-1394, 09:14 بعد از ظهر
کار زیبا و جالبی شده ، چرخش بچرخه برات Boy Star جان

ولی من پیشنهاد میکنم روی 220 آکراپویک ببندین ، ی مدت پیش ک تهران بودم ی صدای سنگین و غرش مانندی اومد سرمو برگردوندم دیدم ی 220 مشکی با ی صدای سنگین، مثل باد رد شد
خیلی با صداش حال کردم ، کافیه فقط ی بار امتحان کنین ، اگزوز یوشیمورا با ترکیب صدای انجین مردونه پالس ، جالب نمیشه زیاد

ی سوال داشتم اینه ک میشه رنگ انجین و سیلندر ک مشکی دودی هست اگر اشتباه نکنم ؟ رو دوباره رنگ کرد ک مثل فابریک در بیاد ؟

Alireza.BMW
27-10-1394, 05:21 بعد از ظهر
ممنون

مدل 89 سالمش قیمتش روی 3500هه حدودا این موتورم ما میگیم جلو بندی 300 تا 350 باکم بدی درست کنن و رنگ بشه اون قسمتش 100 و باتری 60 و قلوه هم 30 اینا باید باشه رینگم که میگید دارم... اگه مشکل انجین نداره و بیمه هم داره و تنه سالمه و ترک نداره کلا مشکل دیگه نداره 1500 ارزش خرید داره چون کلا 500 تا 600خرجشه هرچی هم کمتر بده موتور رو بهتر
.
من بخام برش دارم نظرم روی 1300هه

alikk
27-10-1394, 07:35 بعد از ظهر
سلام،ممنون از پاسختون،متاسفانه متور خیلی سریع همون روز با ۱۵۰۰فروش رفته بود ،یک ساعت زودتر زنگ میزدم گرفته بودمش،اگه کسی از دوستان همچین موردی سراغ داشت ممنون میشم خبر بده.(تهران نیستم،ولی دوسه هفته دیگه میتونم بیام تهران)

boystar
27-10-1394, 08:00 بعد از ظهر
کار زیبا و جالبی شده ، چرخش بچرخه برات Boy Star جان

ولی من پیشنهاد میکنم روی 220 آکراپویک ببندین ، ی مدت پیش ک تهران بودم ی صدای سنگین و غرش مانندی اومد سرمو برگردوندم دیدم ی 220 مشکی با ی صدای سنگین، مثل باد رد شد
خیلی با صداش حال کردم ، کافیه فقط ی بار امتحان کنین ، اگزوز یوشیمورا با ترکیب صدای انجین مردونه پالس ، جالب نمیشه زیاد

ی سوال داشتم اینه ک میشه رنگ انجین و سیلندر ک مشکی دودی هست اگر اشتباه نکنم ؟ رو دوباره رنگ کرد ک مثل فابریک در بیاد ؟

قابل شما رو نداره صداش زیاد نیست ولی در حدی هست سرارو سمت خودش بچرخونه

در رابطه با رنگ خود سیلندر اگه بخوای فابریک بشه باید با سر سیلندر باز کنی بدی رنگ نسوز بزنن بعدشم بره کوره که اصلا نکنی بهتره

Exel
27-10-1394, 09:27 بعد از ظهر
قابل شما رو نداره صداش زیاد نیست ولی در حدی هست سرارو سمت خودش بچرخونه

در رابطه با رنگ خود سیلندر اگه بخوای فابریک بشه باید با سر سیلندر باز کنی بدی رنگ نسوز بزنن بعدشم بره کوره که اصلا نکنی بهتره

نه میخوام ی رنگی در حد فابریک باشه ک رنگ پریدگی انجین زیاد مشخص نباشه و مشکی بشه در ی حدی

بعدشم علی رضا جان 220 مدل 89 اونم تروتمیز کجا بود 3.500 ؟ آپاچی 160 بخوای همون مدل بخری 3.100-3.200 قیمتشه ، مگر اینکه چی بشه طرف پول لازم باشه عجیب این قیمت بده

hosein1377
28-10-1394, 02:47 بعد از ظهر
سلام بچه ها چراغ پالس خیلی تکراری شده و همش مثه هم هستن به نظرتون طرحی ندارین چراغ عقبش غیر تکراری بشه

Alireza.BMW
28-10-1394, 03:15 بعد از ظهر
علی رضا جان 220 مدل 89 اونم تروتمیز کجا بود 3.500 ؟ آپاچی 160 بخوای همون مدل بخری 3.100-3.200 قیمتشه ، مگر اینکه چی بشه طرف پول لازم باشه عجیب این قیمت بده

شما تشریف ببرید تهران پیدا میشه این قیمت چون هم آخره ساله همم هوا سرده... همم شما پول نقد داشته باش بقیش حله

- - - Updated - - -

من آپاچی 160 مدل 94هه 2رنگ با زنون ودزدگیر و کارکرد 1700 تا خریدم 5 تومن دوست عزیز

roma
30-10-1394, 02:00 قبل از ظهر
سلام دوستان
هدرز فابریکی ۲۲۰ که تایگر هست از پالس ۲۲۰قبلیم موند خودم ۱۸۰گرفته بودم خالیشو بدون اگزوز
۶ماه رو موتور بوده و ازش استفاده شده
اگه کسی به کارش میاد با قیمت مناسب تقدیمش میکنم واسه کسایی که میخوان اگزوز فابریک موتور دست کاری نشه عالیه

VAHID
30-10-1394, 10:34 قبل از ظهر
سلام دوستان
هدرز فابریکی ۲۲۰ که تایگر هست از پالس ۲۲۰قبلیم موند خودم ۱۸۰گرفته بودم خالیشو بدون اگزوز
۶ماه رو موتور بوده و ازش استفاده شده
اگه کسی به کارش میاد با قیمت مناسب تقدیمش میکنم واسه کسایی که میخوان اگزوز فابریک موتور دست کاری نشه عالیه

برای فروش تو قسمت بازارچه اگهی بزنید

moein 007
30-10-1394, 04:05 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links][2].jpg ([Only registered and activated users can see links])

سلام اولا موتور خیلی قشنگه ماشاا.. دوما چجوری رینگ ها و انجین رو طلایی کردی و چقدر هزینت شد ممنون میشم کامل کامل توضیح بدی دمت گرم

hosein1377
02-11-1394, 12:58 قبل از ظهر
بچه ها برای تغییر چراغ عقب نظری ندارین از تکراری بودن در بیاد؟

hamed510
02-11-1394, 12:27 بعد از ظهر
شما تشریف ببرید تهران پیدا میشه این قیمت چون هم آخره ساله همم هوا سرده... همم شما پول نقد داشته باش بقیش حله

- - - Updated - - -

من آپاچی 160 مدل 94هه 2رنگ با زنون ودزدگیر و کارکرد 1700 تا خریدم 5 تومن دوست عزیز

هیچوقت موتور تمیز این قیمت نمیدن و نمیشه پیدا کرد مگر در مواقع نادر که طرف پول لازم باشه!!

بچه ها برای تغییر چراغ عقب نظری ندارین از تکراری بودن در بیاد؟

دوست عزیز تا حالا که بنده ندیدم چراغ عقب رو دستکاری کرده باشن همینجوریشم سنگین و خوبه.

hamed510
02-11-1394, 12:38 بعد از ظهر

boystar
03-11-1394, 10:14 بعد از ظهر
سلام اولا موتور خیلی قشنگه ماشاا.. دوما چجوری رینگ ها و انجین رو طلایی کردی و چقدر هزینت شد ممنون میشم کامل کامل توضیح بدی دمت گرم

سلام قابلی نداره

اسپری پلاستیک زدم رینگو لاستیک رو در آوردم هر رینگ 1 اسپری میخواد کلا 3 تا برد قیمت هرکدوم هم 45 تومان تو چراغ برق میدن

با روزنامه و چسب کاغذی به سادگی میشه میزون دز آورد در قاب هارو سخت نیست

moein 007
05-11-1394, 03:12 بعد از ظهر
ممنون از جوابت اسپری ها رو از کجا خریدی برم بگیرم بگم چی بدن اسمش چیه دقیقا

رحمانی شمس
05-11-1394, 04:44 بعد از ظهر
از دارندگان پالس 220 چند سوال دارم که به شرح زیر میباشد :

مصرف این موتور میانگین 3ونیم است . ایا درست است ؟
هزینه ماهانه که برای موتورتون خرج میکنید چه قدر است ؟
و چرا دارندگان پالس220 از این موتورسیکلت ناراضی هستند ؟

kourosh_bandit2
06-11-1394, 07:18 قبل از ظهر

مصرفش حدودا همینه یکم بیشتر
شخصا ماهانه فقط بنزین و روغن
دقیقا کی ناراضی؟ اکثرا اونایی ک 220 خریدن هنوز هم دارنش و راضی خود من از سال 91 موتورمو دارم و هنوزم سر حاله و مشکلی ندارم باهاش. نزدیک 30000 کیلومترم کار کرده

Exel
06-11-1394, 10:05 قبل از ظهر

سلام ، بله ، با گاز بازی بیشترم میشه
هزینه خاصی نداره ، فقط بنزین و اگر روغن مناسب بریزی ، فقط در ماه همون هزینه بنزین هست ، واقعا موتور کم خرجی هست
والا ما ک راضی هستیم ، من تا چند روز پیش تا مرز فروش هم رفتم ، کم مونده بود طرف مارو از موتور پیاده کنه ، ولی آخر سر نتونستم بفروشمش ! شما چ تعداد 220 تو نمایشگاها برای فروش میبینی ؟ خیلی کم ! چون صاحباشون واقعا ازش راضی هستن ! شما هم ب شایعه ها اطمینان نکن !

پ.ن : دوستان امروز CDI 220 خریدم 65 ت ( از تهران ) ! قیمت چجوریاس ؟ خوب گرفتم ؟

- - - Updated - - -

ی سوال هم امروز ذهنمو درگیر کرده بود اینه ک ب نمایندگی پالس گفتم ک قبلا صفحه کلاچ پالس رو گرفته بودم الان میخوام دیسک خالیشو بگیرم ، طرف هم گفت پالس 220 اصلا دیسک نداره فقط صفحه هست :s (9)::wall3: من پشت تلفن داشتم شاخ در میاوردم ، پس صفحه ها تو چی تعویض میشن ؟ گفت مثل ماشین میمونه سیستمش ؟ دوستان ب نظرتون ایشون مارو اسگل کرده ؟ یا طرف خودش .... بوده ؟

راستی ازش پرسیدم گفتم اگزوز فابریک 220 چند ؟ گفت طرفای 450 ت !!!! :i'm ok:

boystar
06-11-1394, 04:29 بعد از ظهر
ممنون از جوابت اسپری ها رو از کجا خریدی برم بگیرم بگم چی بدن اسمش چیه دقیقا

والا از چراغ برق( تهران ) گرفتم اسمش رو یادم نیست

soleymani
06-11-1394, 06:04 بعد از ظهر
220 واقعا موتور پر قدرت و خوبیه
اگه من ماشین نمی خواستم بخرم اصلا نمی فروختمش

Exel
07-11-1394, 11:27 بعد از ظهر
دوستان امروز ترانزیستور یا همون سی دی آی هم اومد و چک کردیم بازم درست نشد ک نشد ! 80 ت پول رفت تو آتیش ! بعدش بازم کوئل هایرو چک کردیم کوئل ها هم سالم بودن ! سیم کشی ها و دزدگیر هم چک شد سالم بودن ! من دیگه عقل ب جایی قد نمیده یعنی مشکل از کجاس ؟ تعمیرکار گفت موتور باید بمونه ولی بنظرم ممکنه از دنده تایمت باشه چون قبلا هم دنده ها سابیده شده بودن موقع تایم گیری توسط ی ناشی ! در ضمن سی دی آی تازه خریدم رو کسی اگر مایل بود پ.خ بزنه میفروشم ...

پ.ن : اگر عزیزی چنین مشکلی داشته خواهشا راهنمایی کنه ، ماه پیش هم 100 ت الکی پول شارژر دادم در صورتی ک زغالی استارت تموم شده بود
اینم لینک ویدیو مشکل موتور [Only registered and activated users can see links]

moein 007
09-11-1394, 04:24 بعد از ظهر
220 واقعا موتور پر قدرت و خوبیه
اگه من ماشین نمی خواستم بخرم اصلا نمی فروختمش

سلام اگه میخوای موتور رو بفروشی لطفا اطلاعات کامل کامل رو پ خ کن ممنون

ندوستان یه سوال من موتورم تو دور موتور 5و6ریپ میزنه از چی میتونه باشه ممنون

hosein1377
10-11-1394, 07:12 قبل از ظهر
سلام قابل توجه دوستانی که میگفتن شتاب و سرعت که با ان اس انداختم راننده ان اس بلد نبوده.چند شب پیش با یکی دیگه انداختم هم شتاب و هم سرعت و طرف اتیش گرفت خخخخ.گفت من خودم 220 داشتم ولی این خیلی سگه.خخخ.خلاصه موتور گرفت و باهاش دور زد و اینقدر خوشش اومد از سواریش که گفت حیفه این گاز بخوره.خخخ

- - - Updated - - -

دوستانی که موتوراشون نمیدونن چشه چرا نمایندگی نمی برید؟چرا میدین به تعمیر کار های ازاد؟بابا دوست صمیمیم نمایندگی کویر و پالس توی بوشهره و گیربکس پالس و چشم بسته میتونه ببنده و در این حد ماهره تو کارش.جدی چشم بسته میتونه ببنده

- - - Updated - - -

Exel
10-11-1394, 02:27 بعد از ظهر
سلام قابل توجه دوستانی که میگفتن شتاب و سرعت که با ان اس انداختم راننده ان اس بلد نبوده.چند شب پیش با یکی دیگه انداختم هم شتاب و هم سرعت و طرف اتیش گرفت خخخخ.گفت من خودم 220 داشتم ولی این خیلی سگه.خخخ.خلاصه موتور گرفت و باهاش دور زد و اینقدر خوشش اومد از سواریش که گفت حیفه این گاز بخوره.خخخ

- - - Updated - - -

دوستانی که موتوراشون نمیدونن چشه چرا نمایندگی نمی برید؟چرا میدین به تعمیر کار های ازاد؟بابا دوست صمیمیم نمایندگی کویر و پالس توی بوشهره و گیربکس پالس و چشم بسته میتونه ببنده و در این حد ماهره تو کارش.جدی چشم بسته میتونه ببنده

- - - Updated - - -

حسین جان سمنان نمایندگی نداره فارس موتور ، دهن من یکی سرویس شد انقدر پول وسایل اضافی دادم ( صفحه کلاچ خالی 50 ، شارژر 80 ، ترانزیستور 70 ، باطری 75 و .... ) این همه هزینه کردم تازه آخر طرف میگه مشکل ی جا دیگس !!!! اینجا هم مینویسم کسی جواب مارو نمیده ، اگر دوستان کسی راه حل مشکل مارو میدونه و خدایی نکرده جواب نمیده ، واقعا داره کم لطفی میکنه ....

پ.ن : نمایندگی فروش خودشون تعمیرکار دارن مخصوص پالس ؟

Exel
11-11-1394, 01:21 قبل از ظهر
سلام اگه میخوای موتور رو بفروشی لطفا اطلاعات کامل کامل رو پ خ کن ممنون

ندوستان یه سوال من موتورم تو دور موتور 5و6ریپ میزنه از چی میتونه باشه ممنون

اقای سلیمانی فک کنم موتورشو فروخته !
اگر تو دور 5-6 ریپ میزنه فقط ، شمع سمت چپ رو چک کن !

Hosein98
11-11-1394, 05:33 قبل از ظهر
حسین جان سمنان نمایندگی نداره فارس موتور ، دهن من یکی سرویس شد انقدر پول وسایل اضافی دادم ( صفحه کلاچ خالی 50 ، شارژر 80 ، ترانزیستور 70 ، باطری 75 و .... ) این همه هزینه کردم تازه آخر طرف میگه مشکل ی جا دیگس !!!! اینجا هم مینویسم کسی جواب مارو نمیده ، اگر دوستان کسی راه حل مشکل مارو میدونه و خدایی نکرده جواب نمیده ، واقعا داره کم لطفی میکنه ....

پ.ن : نمایندگی فروش خودشون تعمیرکار دارن مخصوص پالس ؟

داداش ببین شمارم بهت میدم زنگ بزن بام تا من همون موقع برم پیش نمایندگی ببینم اگه بتونه پشت تلفن راهنماییت بکنه09108178360

رحمانی شمس
11-11-1394, 03:26 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان 220 سواربنده تصمیم خود را گرفته ام که پالس220 بخرم همون طور که قبلن هم گفته ام میخام 5 م هزینه کنم برای خرید 220حالا از شما که 220 دارید راهنمایی میخام که موقع خرید به چه چیز هایی توجه کنم که کلاه سرم نره و بتونم یه موتور خیلی خوب گیر بیارم در حالت ایستاده و خاموش چه کار کنم ؟وقتی خاستم یه دوری باهاش بزنم به چه چیزی توجه کنم که موتور سالم باشد ؟

hosein1377
11-11-1394, 09:20 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان 220 سواربنده تصمیم خود را گرفته ام که پالس220 بخرم همون طور که قبلن هم گفته ام میخام 5 م هزینه کنم برای خرید 220حالا از شما که 220 دارید راهنمایی میخام که موقع خرید به چه چیز هایی توجه کنم که کلاه سرم نره و بتونم یه موتور خیلی خوب گیر بیارم در حالت ایستاده و خاموش چه کار کنم ؟وقتی خاستم یه دوری باهاش بزنم به چه چیزی توجه کنم که موتور سالم باشد ؟

داداش یا باید موتور شناس باشی یا مستقیم برو نمایندگی

رحمانی شمس
12-11-1394, 07:45 قبل از ظهر
داداش یا باید موتور شناس باشی یا مستقیم برو نمایندگی

نمایندگی که کارکرده نمیده
من دنبال یه کارکرده ام

hamed510
13-11-1394, 06:57 بعد از ظهر
جناب رحمانی شمس ([Only registered and activated users can see links]) سعی کن از گمرک موتور دست 2 نخری که بدجوری میره تو پاچت!!

میتونی تو دیوار موردهای بهتر و با قیمت خوب تو این موقعیت پیدا کنی که برا اطمینان بیشتر باید به یک مکانیک وارد نشون بدی اگه ok بود بزنی گوشش.

با 5 میتونی تا مدل 92 پیدا کنی ولی اگه در حدشو میخوایی میتونی مدل 91 تمیز کم کارکرد بخری بازم عجله نکن آگهی ها رو بگردی حتما مورد بهتر پیدا میکنی

B-MAX
13-11-1394, 07:43 بعد از ظهر
سلام دوستان

کسی قیمت رادیات روغن پالس 220 رو داره؟

Exel
19-11-1394, 03:08 بعد از ظهر
سلام ب همگی ، آقایون این نوار های رنگی ک دور رینگ موتور میبندن جنسش چیه ؟ از کجا میشه خرید ؟ و اینکه اگر شب رنگ باشه تو شب زیاد ضایع و خز نمیشه ؟ میخوام ی جورایی هم قشنگ باشه و هم سنگین ، نه اینکه تو شب مثل دوچرخه بچه ها بدرخشه :)))))
چون ب من گفتن زه قرمز داریم ک پشت هاچ بک بسته میشه شما میتونی دور رینگ موتورت ببندی !

hannan
19-11-1394, 03:14 بعد از ظهر
برو خطاطی ها اونجایی که پارچه نوشته و... کار میکنن انواع نوارهارو دارن وبرات نصب میکنن حالا مات و براق و...بسته به انتخاب خودت دارن

ابوالفضل88
19-11-1394, 03:52 بعد از ظهر
سلام دوستان

قیمت 220 صفر چنده آخرین سرعتی که باهاش فتین چقد بوده ؟ کسی عکس از دورنگاش نداره ؟؟

Exel
19-11-1394, 08:53 بعد از ظهر
ممنون از hannan ([Only registered and activated users can see links]) عزیز

سلام دوستان

قیمت 220 صفر چنده آخرین سرعتی که باهاش فتین چقد بوده ؟ کسی عکس از دورنگاش نداره ؟؟

سلام ، 6.900 الی 7.200 قیمت متغییره و با بیمه 250 الی 300 ت ، میشه 7.200 الی 7.500 ! من خودم 145 کیلومتر باهاش رفتم ولی دور موتور تقریبا 9 هزار بود و بیشتر جا داشت برم ، تصاویرش هم تو نت هست میتونی سرچ کنی !

ی سوال دیگه دوستان ، عینک زیر بنظرتون برای موتور سواری خوبه ؟ یا اینکه کلا چ عینکی برای موتور سواری پیشنهاد میدین ؟ ک هم کاربردی باشه و هم زیبا و خوش استایل ! قبلا Rayban خلبانی داشتم از همه جاش باد میومد ب طوری اگر عینک رو برمیداشتم بهتر بود برام !!!

hosein1377
20-11-1394, 08:58 قبل از ظهر
ممنون از hannan ([Only registered and activated users can see links]) عزیزسلام ، 6.900 الی 7.200 قیمت متغییره و با بیمه 250 الی 300 ت ، میشه 7.200 الی 7.500 ! من خودم 145 کیلومتر باهاش رفتم ولی دور موتور تقریبا 9 هزار بود و بیشتر جا داشت برم ، تصاویرش هم تو نت هست میتونی سرچ کنی !ی سوال دیگه دوستان ، عینک زیر بنظرتون برای موتور سواری خوبه ؟ یا اینکه کلا چ عینکی برای موتور سواری پیشنهاد میدین ؟ ک هم کاربردی باشه و هم زیبا و خوش استایل ! قبلا Rayban خلبانی داشتم از همه جاش باد میومد ب طوری اگر عینک رو برمیداشتم بهتر بود برام !!![Only registered and activated users can see links]داداش عینک هایی هستن مخصوص موتور سواری که هیچ بادی رو رد نمی کنن و قابل استفاده تو شب هم هستن.حدود 70 تومنم قیمت دارن.مارک راپیدو.البته مترک های دیگه هم هست

- - - Updated - - -

ممنون از hannan ([Only registered and activated users can see links]) عزیزسلام ، 6.900 الی 7.200 قیمت متغییره و با بیمه 250 الی 300 ت ، میشه 7.200 الی 7.500 ! من خودم 145 کیلومتر باهاش رفتم ولی دور موتور تقریبا 9 هزار بود و بیشتر جا داشت برم ، تصاویرش هم تو نت هست میتونی سرچ کنی !ی سوال دیگه دوستان ، عینک زیر بنظرتون برای موتور سواری خوبه ؟ یا اینکه کلا چ عینکی برای موتور سواری پیشنهاد میدین ؟ ک هم کاربردی باشه و هم زیبا و خوش استایل ! قبلا Rayban خلبانی داشتم از همه جاش باد میومد ب طوری اگر عینک رو برمیداشتم بهتر بود برام !!![Only registered and activated users can see links]داداش عینک هایی هستن مخصوص موتور سواری که هیچ بادی رو رد نمی کنن و قابل استفاده تو شب هم هستن.حدود 70 تومنم قیمت دارن.مارک راپیدو.البته مارک های دیگه هم هست

- - - Updated - - -

ممنون از hannan ([Only registered and activated users can see links]) عزیزسلام ، 6.900 الی 7.200 قیمت متغییره و با بیمه 250 الی 300 ت ، میشه 7.200 الی 7.500 ! من خودم 145 کیلومتر باهاش رفتم ولی دور موتور تقریبا 9 هزار بود و بیشتر جا داشت برم ، تصاویرش هم تو نت هست میتونی سرچ کنی !ی سوال دیگه دوستان ، عینک زیر بنظرتون برای موتور سواری خوبه ؟ یا اینکه کلا چ عینکی برای موتور سواری پیشنهاد میدین ؟ ک هم کاربردی باشه و هم زیبا و خوش استایل ! قبلا Rayban خلبانی داشتم از همه جاش باد میومد ب طوری اگر عینک رو برمیداشتم بهتر بود برام !!![Only registered and activated users can see links]داداش عینک هایی هستن مخصوص موتور سواری که هیچ بادی رو رد نمی کنن و قابل استفاده تو شب هم هستن.حدود 70 تومنم قیمت دارن.مارک راپیدو.البته مارک های دیگه هم هست

- - - Updated - - -

بچه ها موتورم می خوام عوض کنم و این 220 رو بفروشم.قیمت گذاشتم 4500 مدل 89 و حتی صفحه کلاچشم پلمپه و به شرط که هیچ ان اس و دایلیم نگیرتش.به نظرتون خوبه؟موتور هم تمیز بدون خط و خش و بدون بیمه

Exel
20-11-1394, 02:13 بعد از ظهر
دادا دیر گفتی دیگه خریدمش :hanghead: حالا نمیدونم چ عینک هایی رو میگی ولی میخواستم کلا چیزی ک استفاده میکنم روی موتور ، جاهای دیگه هم استفاده کنم ،

جای 220 چی میخوای بگیری ؟ لامصب 220 دارا بعد از ی مدت ترغیب میشن موتور های فول فلاپ بخرن ، واقعا این موتور ی سرو گردن از هم رده های خودش بالا تره :999:

اگر 4.300 میزاشتی بهتر بود چون 200 250 ت هم طرف باید باز بیمه کنه نزدیکای 4.800 وای می ایسته براش :) ولی اگر تر و تمیز باشه احتمالا این قیمت رد میشه ، مشتری باید چشش بگیره ...

Exel
26-11-1394, 11:51 بعد از ظهر
سلام ب همه دوستان

بچه ها برای لاستیک جلو چ مارکی بگیرم خوبه ؟ ک هم کیفیت و هم قیمت مناسبی داشته باشه !! و اینکه اگر لاستیک جلو رو بخوام ب جای 90 ، سایز 100 بندازم و عقب رو 140 ، چقدر تو هندلینگ و کنترل موتور تاثیر داره ؟ و اینکه این دو سایز استاندرد هست برای موتور یا نه ؟

پ.ن : لاستیک 130 بهتر جواب میده برای 220 یا 140 ؟ تو کدوم یکی هندلینگ بهتره ؟ اینو مد نظرم هست ک هر چی عقب پهن تر باشه کنترل بهتری میده ولی میخوام بدونم در عمل چقدر تفاوت دارن چون فک کنم قیمتاشون با هم زیاد تفاوت داشته باشه ...

boystar
27-11-1394, 09:32 بعد از ظهر
سلام ب همه دوستان

بچه ها برای لاستیک جلو چ مارکی بگیرم خوبه ؟ ک هم کیفیت و هم قیمت مناسبی داشته باشه !! و اینکه اگر لاستیک جلو رو بخوام ب جای 90 ، سایز 100 بندازم و عقب رو 140 ، چقدر تو هندلینگ و کنترل موتور تاثیر داره ؟ و اینکه این دو سایز استاندرد هست برای موتور یا نه ؟

پ.ن : لاستیک 130 بهتر جواب میده برای 220 یا 140 ؟ تو کدوم یکی هندلینگ بهتره ؟ اینو مد نظرم هست ک هر چی عقب پهن تر باشه کنترل بهتری میده ولی میخوام بدونم در عمل چقدر تفاوت دارن چون فک کنم قیمتاشون با هم زیاد تفاوت داشته باشه ...

پیرلی عالیه ولی گرونه دورو جواب پس داده قیمتش هم خیلی مناسبه یکی از دوستام انداخته جلو رو 120 عقب رو 140 یکم فرمون سفت شده ولی سره پیچ میچسبه خوبه اگه 120 بندازی باید بچه گلگیر رو باز کنی به نظرم جلو رو 110 بنداز عقب رو 150 عالی میشه

VAHID
27-11-1394, 10:25 بعد از ظهر
پیرلی عالیه ولی گرونه دورو جواب پس داده قیمتش هم خیلی مناسبه یکی از دوستام انداخته جلو رو 120 عقب رو 140 یکم فرمون سفت شده ولی سره پیچ میچسبه خوبه اگه 120 بندازی باید بچه گلگیر رو باز کنی به نظرم جلو رو 110 بنداز عقب رو 150 عالی میشه

صرفا جهت دوستان عرض کنم که با تعویض لاستیک جلو با یه اندازه غیر فابریک کیلومتر شمار موتور بهم میریزه و تو نمایش سرعت دچار خطا میشه

Exel
27-11-1394, 11:43 بعد از ظهر

پیرلی ک حرف نداره ولی قیمتش بالاس ، " دورو" تاحالا نشنیدم ؟ ببین میخوام جلو رو 100 بندازم و پشت رو بعدا 140 ، نظرت چیه ؟

- - - Updated - - -

صرفا جهت دوستان عرض کنم که با تعویض لاستیک جلو با یه اندازه غیر فابریک کیلومتر شمار موتور بهم میریزه و تو نمایش سرعت دچار خطا میشه

وحید جان اگر با سایز حدودا 100 به جای 90 هم عوض کنم بازم ضریب خطا بالا میره ؟ و اینکه این ضریب خطا حدودا چقدره ؟ زیاد یا کم ؟
چون سایز 90 جلوش واقعا کمه و توی سنگ و لاخ و گل موتور جلوش سریع سر میخوره و بازی میکنه ....

- - - Updated - - -

خواهر زاده من مثل داییش ماشالا هزار ماشالا عشـــــقـــــــه موتوره :icon_pf _97_::flower4: امروز قفل کرده بود رو سلـــطـــــان :2gwb921:

hamed510
28-11-1394, 12:01 بعد از ظهر

Garbaz
30-11-1394, 03:00 بعد از ظهر
یه سوال :

اگه برای رینگ عقب لاستیک 140 بندازیم ، با توجه عرض نسبتا کم رینگ به نظرتون لاستیک حالت گرد نمی گیره ؟؟؟؟

سوال دوم اینکه :

به نظرتون بخواییم لاستیک عوض کنیم بهتره دورو بگیریم یا اینکه مثلا بریم فابریک 200 ان اس بگیریم ؟؟

roma
30-11-1394, 05:17 بعد از ظهر
یه سوال :

اگه برای رینگ عقب لاستیک 140 بندازیم ، با توجه عرض نسبتا کم رینگ به نظرتون لاستیک حالت گرد نمی گیره ؟؟؟؟

سوال دوم اینکه :

به نظرتون بخواییم لاستیک عوض کنیم بهتره دورو بگیریم یا اینکه مثلا بریم فابریک 200 ان اس بگیریم ؟؟

140/70/17 پیرلی بگیر هم خوش رخ میشه موتور هم کیفیت عالی هست راحتم به رینگ فابریک میخوره هیچ مشگلی هم نداره من حدود ۱۰هزارتا رو موتورم کارکرد تا فروختمش موتور رو قیمتش من خودم گرفتم ۲۷۰تومن الان فکر کنم ۳۵۰تومن باشه شایدم کمتر دقیقا نمیدونم

B-MAX
01-12-1394, 01:03 قبل از ظهر
من یه پالس 220F مدل فروردین 89 دارم به رنگ مشکی
تا العان 27000 تا کارکرده تنها چیزی که از موتور به تازگی تعویض کردم زنجیر بود! که تاب داشت و باتری, حتی لنتها هم فابریک کارخونس
فقط اورینگ رادیات روغنم ترک افتاد روغن ریزی پیدا کرد که خوب طبیعیه پلاستیک به مرور زمان میپوسه!

من نمیدونم چطور بعضی دوستان میگن موتورشون روغن کم میکنه و چراغ روغن چشمک میزنه من از اول ایرانول 16000 ریختم با APi SL هستش فوق العادس دوده موتورم کاملا خشکه و ذره ای روغن کم نمیکنه همیشه هم با موتور در حال شتاب گیری بودم و از تفریحاتم بالا پایین کردن اتوبان بوده با این موتور
من عادت دارم موتورو بعد از 1 سال بفروشم اما اصلا دلم نیومده این موتورو بفروشم هم قیمتش فوق العادس و هم به تمام معنا مرده:gigglesmile:
حتی بعد خرید این موتور 3 بار دیگه هم موتور خریدم که دوتاشو فروختم اما 220 رو هنوز دارم
دوستت دارم 220 :gigglesmile:

Exel
01-12-1394, 02:03 قبل از ظهر
اخ اخ اخ گفتی !!! یادمه داشتم تاپیک رو از اول زیرو رو میکردم و صحبت های شما و بچه هارو میخوندم واقعا کیف میکردم ، 220 موتوری هست ک نمیشه آدم ازش دل بکنه ، فک نکنم کسی مثل من قضیه ای ب این پیچیدگی براش پیش اومده باشه ، از زمانی ک فهمیدم موتور قبلا داغون بوده و انجین پیاده شده بود تا زمانی ک ب موتور رسیدم و برای فروش گذاشتم و مشتری موتورو دید و پسندید ، موقع معامله ک شد گفتم نمیفروشم ( البته بیخیال ماشین خریدن هم شده بودم )

من سوار موتور های متعددی تو این رنج شدم ولی این موتور آدمو معتاد میکنه ، گرچه واسه من از اولشم دست ی آدمی بود ک پدر مادر نزاشته بود واسه سلطان بنده خدا :wall3: ولی همونطور ک قبلا گفتم راستو ریستش کردم !!! :14:

فردا صبح هم ایشالا ی لاستیک مرغوب برای جلوش ، سنسور روغن ، ی جفت پایه لاستیکی برای آینه ها ، ی 4 شاخ هم حتما باید سفارش بدم چون صفحه رو ک عوض کردم تعمیرکار جدیدم بنده خدا گفت ، 4 شاخت تعطیله حالا من ی صفحه اضافه میکنم ک رات بندازه ولی ب نظرم دیگه وقتشه ک اونم عوض شه و ب زودی ی اگزوز خوب هم براش سوار میکنم ، چون مال خودش ک داغونه و حالت فابریک هم اصلا این موتور صدا نداره ، حیفه این ابهت ک اصلا صدایی ازش درنیـــــاد ...

B-MAX
01-12-1394, 01:59 بعد از ظهر
داداش اگه میخوای لاستیک جلو بخری من تهران عرضه کننده مستقیم سراغ دارم قیمتاش عالیه
مثلا پیرلی سایز 130 برای عقب میده 190 تومن:wow:
و برای جلو حدود 130 یا 140 تومن بود

من که یکی برای پالسم خریدم واقعا واقعا چسبندگیش عالیه و ارزش دو برابر هزینه کردن نسبت به سایر لاستیکهارو داره چون سلامت خودت و موتورتو تضمین میکنه به خاطر چسبندگی عالیش
این که دیگه قیمتش مفته:hanghead:
خواستی بگو شمارشو برات P.M کنم فکر کنم بتونه شهرستان ارسال کنه فقط یادت باشه تاریخ روز بگیری حالا چون وارداتیه 7-8 ماه پیش هم تولید شده باشه مسئله ای نیست.

Exel
02-12-1394, 11:56 بعد از ظهر
داداش اگه میخوای لاستیک جلو بخری من تهران عرضه کننده مستقیم سراغ دارم قیمتاش عالیه
مثلا پیرلی سایز 130 برای عقب میده 190 تومن:wow:
و برای جلو حدود 130 یا 140 تومن بود

من که یکی برای پالسم خریدم واقعا واقعا چسبندگیش عالیه و ارزش دو برابر هزینه کردن نسبت به سایر لاستیکهارو داره چون سلامت خودت و موتورتو تضمین میکنه به خاطر چسبندگی عالیش
این که دیگه قیمتش مفته:hanghead:
خواستی بگو شمارشو برات P.M کنم فکر کنم بتونه شهرستان ارسال کنه فقط یادت باشه تاریخ روز بگیری حالا چون وارداتیه 7-8 ماه پیش هم تولید شده باشه مسئله ای نیست.

مرسی داداش ، جلو رو ک گرفتم سایز 100 مارکش یادم رفته قیمت 125 اینا بود برا من 110 حساب کرد ، 4 شاخ هم خریدم 45 ، واشر رو هم تعویض کردیم ، اول اینکه رفتیم لاستیک رو جا بزنیم دیدیم رینگ یا طوقه تاب داره ، باز طرف رفت بنزین آورد ریخت رو لاستیک و رینگ آتیش داد :25:و دست طرف تعمیرکار بد بخت تو آتیش جز خورد ک عین خیالشم نبود :297:
خداروشکر لاستیک کیپ شد و امیدوارم ک مشکل ساز نشه ...
حالا باز کردیم سمت درب کلاچ رو دیدیم ، اویل پمپ ک دنده خورد کرده هیچ ، ی چرخدنده هست ک 3 تا در واقع یکی بینشون آهنی و بالایی و پایینی هم پلاستیکی اونا هم خرد کردن ، یعینی اعصابم بدجور داغون شد خلاصه رفتیم اینور و اونور هیچجا نداشتن ، بالاخره تهران تماس گرفتیم و طرفای 80 ت شد جفتش ، بازم طرف واسم تخفیف قائل شده بود این قیمت داد :| :( یعنی دهن من یکی سرویس شد زیر هزینه های این موتور ، فقط اول لعنت میکنم ب اون لامصبی ک مادر نزاشته برا این بدبخت ، دوم اون تعمیرکار بی پدر مادری رو ک 40 ت از من گرفت برا دور زدن با موتور و آخرم گفت سالمه !!!!

نزدیکای 260-280 امروز هزینه کردم دیگه پول بنزین نمونده واسم ، امیدوارم ک حداقل انقدر خرج کردم سرحال بشه :wall3::sad:

دوستان خواهشا تو خرید موتور دقت کنین !!!!

B-MAX
03-12-1394, 12:56 قبل از ظهر
مرسی داداش ، جلو رو ک گرفتم سایز 100 مارکش یادم رفته قیمت 125 اینا بود برا من 110 حساب کرد ، 4 شاخ هم خریدم 45 ، واشر رو هم تعویض کردیم ، اول اینکه رفتیم لاستیک رو جا بزنیم دیدیم رینگ یا طوقه تاب داره ، باز طرف رفت بنزین آورد ریخت رو لاستیک و رینگ آتیش داد :25:و دست طرف تعمیرکار بد بخت تو آتیش جز خورد ک عین خیالشم نبود :297:
خداروشکر لاستیک کیپ شد و امیدوارم ک مشکل ساز نشه ...
حالا باز کردیم سمت درب کلاچ رو دیدیم ، اویل پمپ ک دنده خورد کرده هیچ ، ی چرخدنده هست ک 3 تا در واقع یکی بینشون آهنی و بالایی و پایینی هم پلاستیکی اونا هم خرد کردن ، یعینی اعصابم بدجور داغون شد خلاصه رفتیم اینور و اونور هیچجا نداشتن ، بالاخره تهران تماس گرفتیم و طرفای 80 ت شد جفتش ، بازم طرف واسم تخفیف قائل شده بود این قیمت داد :| :( یعنی دهن من یکی سرویس شد زیر هزینه های این موتور ، فقط اول لعنت میکنم ب اون لامصبی ک مادر نزاشته برا این بدبخت ، دوم اون تعمیرکار بی پدر مادری رو ک 40 ت از من گرفت برا دور زدن با موتور و آخرم گفت سالمه !!!!

نزدیکای 260-280 امروز هزینه کردم دیگه پول بنزین نمونده واسم ، امیدوارم ک حداقل انقدر خرج کردم سرحال بشه :wall3::sad:

دوستان خواهشا تو خرید موتور دقت کنین !!!!

داداش مبارکه
با خرجهایی که کردی قطعا فعلا بهت کار میده

ولی من فکر میکنم با اوضاعی که داره و ایراد اویل پمپی که داشته قطعا اکثر قطعات مستهلک شدن که دیر یا زود خودشو نشون میده
به نظرم تا تابستون سوار شو بعد بفروش و تو فصل سرما یه 220 در حد صفر و کم کارکرد پیدا بکن بخر
220 هواشو داشته باشی بیدی نیست که با این بادها بلرزه!

اون 40 تومن هم حروم تعمیرکاره باشه:vahidrk:
منم رو دومین موتوری که خریدم این بلا سرم اومد منتها من پولی بهش نداده بودم:hanghead:
العان بخوام هر موتوری کارکرده بخرم 500 تومن تا 1 تومن بالاتر حاضرم پول بدم ولی فقط و فقط در حد صفر مثلا 5 هزار کارکرد واقعی با تمام لوازم فابریک کارخونه میخرم
هم افت قیمتشو کرده و هم انگار موتور صفر خریدی

Exel
03-12-1394, 01:31 قبل از ظهر
قربونت داداش ، رفیقم به طعنه امروز گفت انجین 220 رو میخریدی سنگین تر بودی :fingersmiley:
منم ی جورایی چون موتور ب دلم نشسته بود خرجش کردم وگرنه همون اول ردش میکردم ، ب هر حال گذشته ها گذشته و پول هم از جیبم مبارکم رفته :D ولی فک میکنم دیگه خرج کلی براش نمونده باشه یعنی 85 % چیزایی ک مورد داشت رو هزینه کردم و وقتی لوازمم بیاد فک نمیکنم دیگه جای هزینه کردن وجود داشته باشه :icon_pf _52_:

خداییش 220 موتور سگ جوون و کار درستیه ، با این ک ی داغونش گیر من افتاد :wow: فقط ی سوال ، من روغن سوپر پیشتاز بهران 20-50 ریختم ظرف 3 هفته امروز ک عوض کردیم دیدیم مثل آب شده و هیچ غلظتی نداره ، طرف گفت تو هر چی خسیس بازی در میاری تو روغن خسیس بازی در نیار حالا مرتیکه نمیدونه من این برج فقط 50 ت پول روغن دادم :fingersmiley:

موتور روغن کم نمیکنه ولی سر ماه روغن مثل آب میشه ؟ واس تو هم اینطوریه ؟

B-MAX
03-12-1394, 02:33 قبل از ظهر
رادیات روغنت سالمه؟ داغ میشه؟
بعضی ها میگن درست نیست ولی یک بار بعد از تخلیه روغن تو کارتل گازوئیل بریز و بزار 1 دقیقه کار کنه و بعد تخلیه کن و روغن جدید بریز

من کلا تو موتورهام ایرانول 16000 میریزم APi SL هستش
یادمه هوندا 125 که داشتم با هر روغنی موقع دنده دادن کمی صدا میداد اما اتفاقی ایرانول ریختم اصلا دنده ها مثل کره! جا میرفت و این شد که دیگه همیشه از این روغن استفاده کردم:gigglesmile:
به غیر از کامیونتم که بهران توربو دیزل میریزم بنا به چیزی که تو دفترچش نوشته

ایرانول رو هر 1000 تا 1500 تا عوض میکنم زود سیاه میشه که نشونه خوبیه! موقع تخلیه روغن غلظت و چسبندگیش خوبه یعنی موتورساز که میبینه میگه نمیخواد عوض کنی ولی من عوض میکنم
سوپر پیشتاز هم حتما روغن خوبیه که دوستان اینقدر تعریف میکنن.

boystar
03-12-1394, 08:27 بعد از ظهر
پیرلی ک حرف نداره ولی قیمتش بالاس ، " دورو" تاحالا نشنیدم ؟ ببین میخوام جلو رو 100 بندازم و پشت رو بعدا 140 ، نظرت چیه ؟

- - - Updated - - -

وحید جان اگر با سایز حدودا 100 به جای 90 هم عوض کنم بازم ضریب خطا بالا میره ؟ و اینکه این ضریب خطا حدودا چقدره ؟ زیاد یا کم ؟
چون سایز 90 جلوش واقعا کمه و توی سنگ و لاخ و گل موتور جلوش سریع سر میخوره و بازی میکنه ....

- - - Updated - - -

خواهر زاده من مثل داییش ماشالا هزار ماشالا عشـــــقـــــــه موتوره :icon_pf _97_::flower4: امروز قفل کرده بود رو سلـــطـــــان :2gwb921:

عالیه 100 بندازی ولی پیشنهلدم 110 هستش
کلا کیلومتر خطا داره ولی بزرگتر کن کیلومترت با gps مو نمیزنه

Exel
04-12-1394, 12:01 قبل از ظهر
رادیات روغنت سالمه؟ داغ میشه؟
بعضی ها میگن درست نیست ولی یک بار بعد از تخلیه روغن تو کارتل گازوئیل بریز و بزار 1 دقیقه کار کنه و بعد تخلیه کن و روغن جدید بریز

من کلا تو موتورهام ایرانول 16000 میریزم APi SL هستش
یادمه هوندا 125 که داشتم با هر روغنی موقع دنده دادن کمی صدا میداد اما اتفاقی ایرانول ریختم اصلا دنده ها مثل کره! جا میرفت و این شد که دیگه همیشه از این روغن استفاده کردم:gigglesmile:
به غیر از کامیونتم که بهران توربو دیزل میریزم بنا به چیزی که تو دفترچش نوشته

ایرانول رو هر 1000 تا 1500 تا عوض میکنم زود سیاه میشه که نشونه خوبیه! موقع تخلیه روغن غلظت و چسبندگیش خوبه یعنی موتورساز که میبینه میگه نمیخواد عوض کنی ولی من عوض میکنم
سوپر پیشتاز هم حتما روغن خوبیه که دوستان اینقدر تعریف میکنن.

البته فک کنم من با این روغن 2 الی 2.500 رفته باشم !!! باید همون 1500 تا عوض کنم این موتور هر روغنی ک ریختم یا دود میکرد یا کم میکرد ، فعلا ک همین جواب داده فقط باید زود ب زود عوض شه !
مرسی از جواب داداش

- - - Updated - - -

عالیه 100 بندازی ولی پیشنهلدم 110 هستش
کلا کیلومتر خطا داره ولی بزرگتر کن کیلومترت با gps مو نمیزنه

والا دیگه 100 رو انداختیم ، موتور دو روزه تو تعمیرگاس :sad: فردا قراره بارم برسه ، امیدوارم بعد از نصب لوازم همون چیزی بشه ک دلم میخواد نه بدتر :27:
راستی واسه موتورت لاستیکا رو چطور انداختی ؟ چ سایزی ؟ سایزی ک انداختی نسبت ب فابریک چقدر تفاوت کرده توی کنترل و پیج ها ؟

boystar
09-12-1394, 05:27 بعد از ظهر
البته فک کنم من با این روغن 2 الی 2.500 رفته باشم !!! باید همون 1500 تا عوض کنم این موتور هر روغنی ک ریختم یا دود میکرد یا کم میکرد ، فعلا ک همین جواب داده فقط باید زود ب زود عوض شه !
مرسی از جواب داداش

- - - Updated - - -

والا دیگه 100 رو انداختیم ، موتور دو روزه تو تعمیرگاس :sad: فردا قراره بارم برسه ، امیدوارم بعد از نصب لوازم همون چیزی بشه ک دلم میخواد نه بدتر :27:
راستی واسه موتورت لاستیکا رو چطور انداختی ؟ چ سایزی ؟ سایزی ک انداختی نسبت ب فابریک چقدر تفاوت کرده توی کنترل و پیج ها ؟

دوستم انداخته میچسبه به زمین سره پیچ ها راحت خوابیده میشه جوری میخوابه دوست نداری موتورو بلند کنی

ابوالفضل88
09-12-1394, 09:34 بعد از ظهر
دوستان کسی تاپ اسپید پالس 220 با جی پی اس گرفته ؟

B-MAX
10-12-1394, 02:23 بعد از ظهر
دوستان کسی تاپ اسپید پالس 220 با جی پی اس گرفته ؟

کیلومتر من حدود 4 کیلومتر بیشتر از جی پی اس نشون میده

با کیلومتر خود موتور:
تو کفی بسته به باد مخالف یا موافق! و باد تایر بین 130 تا 140 تا میره
توی سرازیری گردنه قوچک 152 تا رفتم باد داشت از موتور میکندم! بعد وقتی رو موتور خوابیدم عدد 161 رو دیدم که توی دنده 5 به کات آف رسید و کلاچو گرفتم موتور نترکه!!
بسی تجربه خوبی بود!
:2gwb921:

B-MAX
10-12-1394, 10:13 بعد از ظهر
موتورم مدل 89 هستش

ابوالفضل88
10-12-1394, 10:51 بعد از ظهر
کیلومتر من حدود 4 کیلومتر بیشتر از جی پی اس نشون میده

با کیلومتر خود موتور:
تو کفی بسته به باد مخالف یا موافق! و باد تایر بین 130 تا 140 تا میره
توی سرازیری گردنه قوچک 152 تا رفتم باد داشت از موتور میکندم! بعد وقتی رو موتور خوابیدم عدد 161 رو دیدم که توی دنده 5 به کات آف رسید و کلاچو گرفتم موتور نترکه!!
بسی تجربه خوبی بود!
:2gwb921:

ممنون ولی داش وقتی به موتور گاز میدی بیشتر اشتباه میندازه

با جی پی اس تست کنین همه ی سرعت رو

sajjadme
12-12-1394, 01:27 قبل از ظهر
دوستان سلام به همه
چند صفحه ی گذشته رو میخوندم یکی از دوستان فرمودن لاستیک جلو رو اگر با اندازه ی غیر فابریک عوض کنید کیلومتر شمار دچار خطا میشه ...
یه سوال این خطا قابل حل نیست ؟
خداییش لاستک های پهن تر خیلی ابهت داره:4chsmu1::pm:

B-MAX
12-12-1394, 11:55 بعد از ظهر
سلام سجاد جان ، من با سایز 100 عوض کردم خطای خاصی هم ندیدم و متوجه نشدم !

راستی دوستان سلطان رو دارم میفروشم ، از اونجایی ک این گل پسر خیلی مارو اذیت کرد ، ب نظرتون صفر این موتور رو بردارم ارزش داره پاش 7 ت پول بدی ؟
میدونم 220 موتور سگ جوونیه ، ولی این سوال رو از اون دوستایی دارم ک موتورشونو چن ساله دارن و میخوام بدونم اگر باهاش خوب تا کنی مثل همیشه بهت حال میده یا نه ؟!

برادر حیفه بخوای صفر بخری (به خاطر افت قیمت زیادش میگم)
شما مدل موتور برات مهم نباشه (هرچی پایینتر افت قیمت بیشتر و بهتر!)
قبل از هر چیز صبر برای پیدا کردن مورد مناسب
1- اول دقت کن کارکرد موتور پایین باشه زیر 10000 تا خیلی خوبه پس اگه زیر 10 تا واقعی کارکردش باشه اولا لاستیک جلو و عقب به هیچ عنوان نباید عوض شده باشه (روی لبه رینگ جای تایلیور نباشه)
و گل لاستیک عقبو جلو نباید با لاستیک نو خیلی فرق داشته باشه
2- رنگ موتور نو باشه برق بزنه یعنی آفتاب سوختگی نداشته باشه (خط و خش خیلی جزئی مهم نیست)
3- دقت کن جایی از موتور روغن ریزی و رد آچار نباشه
4- لوازم موتور تو کارکرد زیر 10 هزار باید تمام فابریکی باشه به غیر از باتری
5- زمین خوردگی نداشته باشه یعنی کتی ها فرمون اگزوز فلاپ عقب نباید ساییدگی و خط داشته باشه
با حدود 4-5 تومن یه مدل 91 تا 93 فکر کنم بتونی از فروشنده واقعی بخری

اگه موتوری پیدا کردی که شرایط بالارو داشت بهت تبریک میگم یه موتور در حد صفر خریدی که کلی بهت کار میده و تا چند سال افت قیمت خیلی ناچیزی داره

Exel
15-12-1394, 12:23 قبل از ظهر
نه منظورم در حد صفره ، چون بخوام 220 صفر بخرم راحت 600-700 افت قیمت داره ، چون طلبه خاصی نداره و راحت تو سرش میخوره
داداش مرسی از راهنماییت مواردی ک بالا گفتی کاش پارسال ازت میشنیدم ، همه اینایی ک گفتی خاطراتش و هزینه هاش مثل برق از جلو چشمم یهو گذتش !
اما امیدوارم بدرد دوستانی ک این تاپیک رو میخونن بخوره ک مطمئنم میخوره...

راستی ی سوال ! من موتورم رو بالاخره تعمیرکردم مشکل از زنجیر تایم بود ک تو دور بالا موتور ریپ میزد ولی دیگه مثل قبلش نشد یعنی ی آپاچی موتور رو میگرفت در این حد !!!!
دور موتور تکی بشینم خوب میاد والا ولی دو ترک شی سخت میاد بالا ، تعمیرکار گفت ب خاطر بورغوییه ک زدی و اینکه تو رینگ پیستون متفرقه خریدی و فابریک خودشو ننداختی، پیستون قدرت کشش وزن زیادو نداره و حتما بالا پیستون فابریک مینداختی

Exel
16-12-1394, 09:37 بعد از ظهر
سلام داداش به نظرم برو صفر بخر یا واقعا بگرد زیر دوهزارتا ....میخوام بگم اولا دوست دارم لذت اب بندی رو خودت ببری دوما اصولی اب بندی کنی ...سوما از شناختی که من نسبت به شما پیدا کردم پالسو دوست داری و نمیخوای هی موتور عو کنی و میخوا از همین استفاده کنی پس به نظرم بهتره صفر بخری تا فقط هزینه بنزین و روغن و فیلتر و باد لاستیک بدی درسته قیمتش بالاست ولی خدایی حساب کن این هزینه هایی که برای موتورت کردی رو با پولی که برای خود موتور دادی جمع کن ....میتونستی یه صفرشو بگیری ....ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است ....پس شک نکن صفرشو بگیر اب بندی مثه بیمه ی عمر هست اگه دست دو بگیری نمیدونه بیمه ی عمر کرده (اب بندی اصولی بوده) یا نه طرف خرکی استفاده کرده و دوباره تو رو توی خرج بندازه
ارزوی بهترین هارو دارم برات
یاعلی

سلام داداش ، منم از همین میترسم چون من ی بار گزیده شدم از این جناح و تا الان خیلی خیلی هزینه کردم و آخرم برام موتور نشده ، الان در نظر دارم ک با 7 ت چی بخرم ؟ برم 220 صفرشو بردار یا ان اس با کارکرد پایین بردارم ک از همین لحاظ چون کسایی ک ان اس میخرن همش تخته گاز میرن و میترسم این قضیه دوباره برام اتفاق بیفته !

Garbaz
18-12-1394, 10:20 بعد از ظهر
به نظرم اگه کسی میخواد پالس بخره بهتره 200 ns بخره ، چون تکنولوژی بالاتری داره ، مثل رادیاتور آب ، سه شمع بودن ، شش دنده ، کمک مرکزی ، خوش رخ ، ولی در کل 220 موتور که نیست عشقه.

Alireza.BMW
19-12-1394, 09:18 بعد از ظهر
به نظرم اگه کسی میخواد پالس بخره بهتره 200 ns بخره ، چون تکنولوژی بالاتری داره ، مثل رادیاتور آب ، سه شمع بودن ، شش دنده ، کمک مرکزی ، خوش رخ ، ولی در کل 220 موتور که نیست عشقه.

.
ان اس مشکلش همین طراحی جدیدشه... چون اولین تجربه باجاج هستش معضلاتش دوستان درجریانن زود پیر میشه... و عمرن خرکاری 220 رو توی فشار داشته باشه...:4chsmu1:

roma
20-12-1394, 01:45 قبل از ظهر

ولی به نظر من ۲۲۰ خیلی ارزش بیشتر از ns هست سه تا شمع رو موتور تکنولوژی نیست مگه چه خبره جنگه اندازه یه ماشین شمع بستن رو موتور
خوبیش اینکه تو جاده میتونی به جای بنزین به موتورای دیگه شمع بدی:11:
رادیات اب هم کمکی به طول عمر انجین نکرده فقط گیربکس ۶ دنده از نظر مکانیکی ارزشمند هست شما میتونی با ۳۰۰تومن پالس ۲۲۰مونو شوک کنی دقیقا مثل ns یا کمک ارزونتر با ۱۵۰ تومن بندازی روش
۲۲۰ لنز چراغ جلوش + ساسات اتومات+راهنمای اتومات +سنسور جک+سنسور دما+سنسور روغن + سنسور فیلتر هوا+ دایمر چراغ +رادیات روغن و اصتحلاک خیلی پایین داره که ns فاقد اون هست
Ns یه موتور پر زرق و برق و حساس هست که انگار تافته جدا بافته باجاجه و اون ذهنیت که از محصولات باجاج داری یعنی کیفیت بالا و تضمین کارکرد خوب رو تو ایران نداره این بیشتر یه عقب گرد تا پیشرفت به جلو زیبایی که ملاک نیست خوب این پرویز های چینی هم قشنگ هستن مگلی هم قشنگ هست انصافا ولی پوچ

sajjadme
20-12-1394, 03:51 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوالی برام پیش اومد ....پالس 220 در حالت استاندارد dual shock absorber هست یعنی که دوتا فنر داره حالا اگه مونو شوک کنیم بنظر شما از حالت مهندسی خارج نمیشه و تعادلش بهم نمیریزه چون بر اساس طراحی ای که داره و مرکز ثقل موتور دوال شوک طراحی شده حالا بنظرتون اگر مونو شوک بشه جز تیونینگ های بد میشه یه باعث بهبود وضعیت سواری و نرم ترشدن و حفظ تعادل بهتر میشه؟ چون امنیت جان راکب به تعادل موتور بسته هست ...

sajjadme
23-12-1394, 02:24 قبل از ظهر
مثه این که باید گرد گیری کنم خاک نشست رو تاپیک :jaru:

kaveh_am
23-12-1394, 08:45 قبل از ظهر
نه نمیشه.به یک سمت فشار زیاد میاد...اونای که تک کمک هستن کمکشون وسط رام وصل میشه.

roma
23-12-1394, 12:52 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوالی برام پیش اومد ....پالس 220 در حالت استاندارد dual shock absorber هست یعنی که دوتا فنر داره حالا اگه مونو شوک کنیم بنظر شما از حالت مهندسی خارج نمیشه و تعادلش بهم نمیریزه چون بر اساس طراحی ای که داره و مرکز ثقل موتور دوال شوک طراحی شده حالا بنظرتون اگر مونو شوک بشه جز تیونینگ های بد میشه یه باعث بهبود وضعیت سواری و نرم ترشدن و حفظ تعادل بهتر میشه؟ چون امنیت جان راکب به تعادل موتور بسته هست ...
خیلی راحت میشه این کار کرد من یک ماه رو قضیه کار کردم حتی میخواستم اگزوز بیارم زیر زین که دیگه دایلیم امد دستم نشد جعبه ایرباکس باید کامل در بیاری به جاش فیلتر اسپرت بندازی شل گیر باید سوراخ بشه کمک از توش رد بشه هم میتونی از کمک NS استفاده کنی 250 تومن قیمت داره هم میتونی از کمک دایچی 250 استفاده کنی هم تریل های ایرانی
فیلم هاشم زیاده تو یوتوب هیچ مشگلی هم به وجود نمیاد اگه یه موتور تک کمک ببینی خیلی بهتر خودت متوجه میشی یدونه دیسکاور جدید نگاه بنداز لزومن نباید شاستی مثل NS , دایلیم و هیو باشه اگه هر دو زین 220 باز کنی متوجه میشی سه تا تسمه دو طرف شاستی بهم مهار کردن و رو کمک فنر هیچ فشاری از بابت حفظ تعادل نیست چون فشار سر پیچ باعث کج شدنش و تاب برداشتنش میشه

sajjadme
23-12-1394, 05:39 بعد از ظهر
دوستان یه سوالی هست قبلا هم پرسیدم ولی از هرکسی پرسیدم یچیز گفت میشه یکی با اطمینان به من جواب بده....
پالس 220 دوتا چراغ داره جلو...
یکی ایینه ای هست که نور بالا هست یکی لنز که نور پایینه
1-پایه لامپ هرکدوم چیه H4-H7-H1-H11-H3 ؟
.................................................. ...............................
2-به نظر شما میشه برای لنز یه زنون دوکنتاکه خرید بعد برای نور بالای زنون یه کلید جدا گرفت.یعنی لنز نور بالا و پایین داشته باشه و اون قسمت ایینه ای هم نور بالا ...که به هم مرتبط نباشن....وقتی نور بالای لنز روشن میشه ایینه ای روشن نشه ؟
ممنونم دوستان
:pm::pm:

Exel
24-12-1394, 12:41 قبل از ظهر
مثل اینکه مشکلات من تمومی ندارن ! چیزی نمونده بود ک موتورو رد کنم و آماده شم برای خرید صفرش تا اینکه هفته پیش تو جاده موتور دو ترکه ب صدا افتاد خلاصه امروز موتور رو بردیم پیش ی تعمیرکار خوب ک مثل اینکه از تهران اومده بود و صدای موتور رو ناشی از شاتون و بلبرینگ های میلنگ دونست ، خیلی جالبه بهم گفت موتورت اصلا صفحه نداره ؟ گفتم 3 - 4 ماه پیش عوضشون کردم اونم فابریک ! گفت چن خریدی من گفتم 40 ت، گفت فابریکش 100 و خورده ایه ،َ دوستان واقعا فابریک باجاج صفحه کلاچ 100 ت به بالاس ؟ :| میشه لطفا یکی از دوستان یک شماره معتبر برای خرید لوازم جانبی موتور از ی نمایندگی معتبر بهم بده ؟ فک کنم نزدیک 700-800 ت جنس تقلبی تو پاچممون کردن تو ا ین یکسال !

هیچی مثل اینکه ی شاتون یا صفحه هم پیاده شدیم فک کنم با پایین اومدن انجین و خرید قطعات کم کمش 500 ت پیاده شدم تو این اوضاع ، خدایی سرویس شدم دیگه :sad:
من ک این همه با این موتور خوب تا کردم ولی نمیدونم تا قبل از خرید من چطور ازش کار کشیدن ک شاتون باید عوض شه ؟ هیییی :hanghead:

B-MAX
24-12-1394, 09:31 قبل از ظهر
مثل اینکه مشکلات من تمومی ندارن ! چیزی نمونده بود ک موتورو رد کنم و آماده شم برای خرید صفرش تا اینکه هفته پیش تو جاده موتور دو ترکه ب صدا افتاد خلاصه امروز موتور رو بردیم پیش ی تعمیرکار خوب ک مثل اینکه از تهران اومده بود و صدای موتور رو ناشی از شاتون و بلبرینگ های میلنگ دونست ، خیلی جالبه بهم گفت موتورت اصلا صفحه نداره ؟ گفتم 3 - 4 ماه پیش عوضشون کردم اونم فابریک ! گفت چن خریدی من گفتم 40 ت، گفت فابریکش 100 و خورده ایه ،َ دوستان واقعا فابریک باجاج صفحه کلاچ 100 ت به بالاس ؟ :| میشه لطفا یکی از دوستان یک شماره معتبر برای خرید لوازم جانبی موتور از ی نمایندگی معتبر بهم بده ؟ فک کنم نزدیک 700-800 ت جنس تقلبی تو پاچممون کردن تو ا ین یکسال !

هیچی مثل اینکه ی شاتون یا صفحه هم پیاده شدیم فک کنم با پایین اومدن انجین و خرید قطعات کم کمش 500 ت پیاده شدم تو این اوضاع ، خدایی سرویس شدم دیگه :sad:
من ک این همه با این موتور خوب تا کردم ولی نمیدونم تا قبل از خرید من چطور ازش کار کشیدن ک شاتون باید عوض شه ؟ هیییی :hanghead:

برادر من این موتور خیلی دویده روغنش دیر به دیر عوض شده و خیلی بد باهاش تا کردن
خودتو الکی اذیت نکنه که از موتور زده میشی
بفروشش بره

sajjadme
24-12-1394, 01:21 بعد از ظهر
دوستان اگه میشه وقت بذارید این کلیپ رو ببینید ...
بنظرتون سایز لاستیکای جلو وعقب چیه و قیمتشون چه حدودیه ؟
بنظرتون رینگ هارو هم تغییر داده یا همونه اخه یه حسی بهم میگه لبه های رینگش خیلی پهن تره ؟
اگزوز LEO VINCE COBRA توی تهران پیدا میشه؟ قیمتش چقره؟
قسمت جلوی یاماها R15 چقدره بنظرتون ؟
اگه میشه سوالای پست قبلیمم جواب بدید

Exel
24-12-1394, 09:04 بعد از ظهر
برادر من این موتور خیلی دویده روغنش دیر به دیر عوض شده و خیلی بد باهاش تا کردن
خودتو الکی اذیت نکنه که از موتور زده میشی
بفروشش بره

داداش میدونم بخدا ، ولی طرف نمیاد ک موتور شاتون بریدرو بخره ؟ سالمش ب زور فروش میره آمارشو در آوردم موتور تصادفی بوده ، امروز تعمیرکاره شاسی رو دید گفت ک ترک برداشته شاسیت حتما جوش کاری باید بشه ، فیلر خواست بزنه گفت واشر های انگشتی خوب جا نیفتاده و ی فیلرت سفته یکی شل ! بعدش رفتیم روغن عوض کنیم ، سوپر پیشتازی ک من 1.5 لیتر 3 هفته پیش عوض کردم و جایگزین شد امروز کمتر از 700 سی سی روغن داشت ، و روغن کلا سیاه سیاه بود ک طرفمیگفت ب خاطر صفحست ک جنسش آشغاله ! هیچی اینم سوپر پیشتاز ک همه ازش تعریف میکردن ، ما ک خیری ندیدیم ، طرف رفت ی توتال لیتری ریخت واسم ، ی مکمل هم زد تنگ روغن مثل عسل بود کامل کش میومد ، موتورو روشن کردم صداش بشدت کم شده بود و واقعا موتور جوون دار و نفسش ب نوعی باز شده بود ! واقعا تجربه سنگینی بود ک روغن ایرانی دیگه استفاده نکنم ...

بعدش هم طرف مارو بزور فرستاد کارواش گفت برو نفسشو زیر آب و کف باز کنو از این داستانا و خداییش حال کردم انگار موتور نفس تازه گرفته بود

ب امید خدا اونور عید وسایل رو خریداری میکنم ک ی تعمیر اساسی انجام بشه ...

sajjadme
24-12-1394, 09:56 بعد از ظهر
خوب تعمیر اساسی شد بعدش میفروشی یا استفاده میکنی؟ ایشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد ....
کلیپ بالارو یه دید بزن ...

Exel
24-12-1394, 11:01 بعد از ظهر
اگر پولم حاضر بود ، مشتری بود، همون لحظه اقدام میکنم ، چون موتور صفر ی چیزه دیگس قاعدتا ولی اگر شرایط اوکی نشد استفاده میکنم ازش چون موتور ب نوعی بیشترش عوض شده و فقط میمونه اون قطعاتی ک گفتم باید با نمونه فابریکش عوض کنم
کلیپ رو دیدم سجاد ، خیلی خوب تیون شده ، در مورد سایز رینگ اگر حدسم در مورد لاستیکش درست باشه جلو فک کنم همون 110 باشه ولی عقب فک میکنم 180 باشه یا کمتر باشه ، رینگ جلو همونه ولی عقب این سایز بهش نمیخوره اصلا ، باید عوض کرده باشه ....
اگزوز رو باید تهران آمار بگیری ، اطلاعی ندارم
کله جلوی یاماها آر15 هم باید خیلی بالا باشه ( بالای 2-3 ) چون هم اینکه خود موتورشم تو ایران نیست مگر اینکه سفارشی برات بیارن ، مگه 220 خریدی ؟

Exel
08-01-1395, 07:22 بعد از ظهر
سلام ، آقا ازونجایی ک موتور شاتونش صدا افتاده و باید عوض شه ، من هرز گاهی ک دور موتور به 5-6 هزار میرسه آمپر دمای بالای انجین نمایان میشه و هی قطع میشه و هی وصل میشه یعنی آدم جرات نمیکنه ک گاز بده :| میخواستم بدونم این طبیعیه ؟ یا ب خاطر ضعیف شدن شاتون میتونه باشه ؟

- - - Updated - - -

قبلا تو دور های 10.000 نمایان میشه ولی الان 5000 !!!

Exel
10-01-1395, 12:55 قبل از ظهر
دوستان کسی اطلاعی نداره مارو راهنمایی کنه ؟

imoon
16-01-1395, 01:24 بعد از ظهر
سلام بر استاید گل پرشین موتور
بلاخره 292 صفحه رو خوندیم و تمام کمال آشنا شدیم با مباحث .. درد و دل دوستان...تو سختی هاشون و شادی هاشون ... و قابل احترامه برام..
دوستان من قصد خرید 220 رو دارم که آقا فرشاد خیلی کمک و راهنمای ما بودن و همچنین عزیزان..فقط مساله ای که هست اینه که من اعتیاد شدیدی به تلق موتور دارم..!!
بادگیر خوبی هست مخصوصا در زمستون جلوی خیس شدن زیاد رو میگیره حتی با داشتن لباس بارونی..و نگهدارنده لوازم زیادی هست مثلا کیف و ظرف و خرید از این حرفا..
حال با خرید 220 چه کنم که دیگه روش نصب نمیشه ؟ الانم یه پالس 180 پره ای دارم که پدر کمر و دست و کتفمو در اورده

Exel
16-01-1395, 01:31 بعد از ظهر
سلام بر استاید گل پرشین موتور
بلاخره 292 صفحه رو خوندیم و تمام کمال آشنا شدیم با مباحث .. درد و دل دوستان...تو سختی هاشون و شادی هاشون ... و قابل احترامه برام..
دوستان من قصد خرید 220 رو دارم که آقا فرشاد خیلی کمک و راهنمای ما بودن و همچنین عزیزان..فقط مساله ای که هست اینه که من اعتیاد شدیدی به تلق موتور دارم..!!
بادگیر خوبی هست مخصوصا در زمستون جلوی خیس شدن زیاد رو میگیره حتی با داشتن لباس بارونی..و نگهدارنده لوازم زیادی هست مثلا کیف و ظرف و خرید از این حرفا..
حال با خرید 220 چه کنم که دیگه روش نصب نمیشه ؟ الانم یه پالس 180 پره ای دارم که پدر کمر و دست و کتفمو در اورده

سلام خوش اومدی ، ماشالا پشت کار :wow::13: 220 با اون کله گندش بخوای حتی ی جوری روش طلق هم نصب کنی فوق العاده مسخره میشه یعنی خودت گریت میگیره ، شما ب جای استفاده از طلق ب فکر یک کلاه کاسکت خوب باش و کلاس موتور اسپرتت رو هم پایین نیار ، طلق ی چیزی هست فقط برای 125 ک ماشالا الان ملت رو ان اس هم نصب میکنن ، 220 خیلی نرم و راحت تر از هم خانواده های خودشه ، من تو شبای تابستون خودم بین 2 تا 4 ساعت فقط دور دور میکردیم پس نگران نباش ، از لحاظ فنی هم تا زیر خاکیاشو جلو چشمش نیاری ، حیوونی خیلی بی ازار و کم اصطحلاکه ...

imoon
16-01-1395, 06:06 بعد از ظهر
سلام مجدد
دوستان من بین رنگ مشکی و سفید مشکی موندم...به نظرتون کدوم قشنگ تره ؟ خوش رخ تره ؟
البته سفید مشکی رو از نزدیک ندیدم...ولی تو تمام مشکی هم موتور سفید شده موندم

sajjadme
16-01-1395, 06:53 بعد از ظهر
هروقت بتونم براتون چند تا عکس میذارم که حال کنی با پالس 220 ....ولی دیگه نگیری بهتره چون کاربراتوریه و قانون مصخره ای گذاشتن که از مهر 95 اجرایی میشه ....ولی جز این مشکل دیگه ای نداره

Exel
16-01-1395, 07:20 بعد از ظهر
سلام ، رنگ ی موضوع کاملا سلیقه ایه ولی من ترجیحا رنگ سفید مشکی و مشکی قرمزشو خیلی دوست دارم

imoon
17-01-1395, 01:37 بعد از ظهر
سلام بر دوستان موتور سوار و اهل حال...
گفتم که بنده 290 صفحه رو خوندم و مطالبی رو به صورت گلچین دسته بندی کردم از صحبت های آقا فرشاد و مدیران و کاربران گرامی و گفتم اینجا بیان کنم بلکه دوستی که حال نداره همه صفحات رو بخونه براش بازگو کننده مطالب باشه و بتونه استفاده بهینه کنه..
پس با ما همراه باش...>
آب بندی :
بعد از طی کردن 100 کیلومتر > تعویض روغن
بعد از طی کردن 500 کیلومتر > تعویض روغن و آچار کشی و صدا گیری فلاپ ها
بعد از طی کردن 1000 کیلومتر > تعویض روغن و آچار کشی و فیلر گیری سوپاپ ها
***روغن موتور بهتر است سوپر پیشتاز SL 50-20 استفاده شود فقط فقط 1200 سی سی
تا 1000 کیلومتر اول فشار به هیچ عنوان و تعویض دنده ها فقط روی دور موتور 6000 تا .
- > شمع ها تقریبا 10000 کیلومتر تعویض شود و سعی شود حتما فابریک خریداری شود و هر 2 طرف یک مدل باید باشد..
- > زنجیر زود به زود باید روان کاری و تمیز شود و تقریبا 20 روز یکبار باید تنظیم شود. ( برای روان کاری زنجیر از واسگازین به اندازه یک درب نوشابه استفاده شود )
- > بهتر است صافی بنزین نصب شود .
- > روغن ترمز قوطی زرد رنگ استفاده شود .
- > لطفا زنون استفاده نشود چون احتمال خرابی و اذیت کردن بسیار است ( البته نور خوب هد لایت است که به مراتب گران تر است )
- > لاستیک سایز 140 خوبه ( هندلینگ بهتر - ترمزگیری بهتر - کمتر شدن لیز بازی )
- > باطری برند CGB خوب است .
- > صفحه کلاج اورجینال ENDURANCE با بسته بندی آبی رنگ است .
- > دوستانی که علاقه مند به اگزوز اسپرت هستند : ( تهران -خ هلال احمر -روبروی بیمه ایران-پلاک266-فروشگاه 110 داریوش-09366805029 )
- > روی صفحه کنسول 220 این علامت ها وجود دارد...( البته مثل اینکه جدیدا تفاوت پیدا کرده دقیق نمیدونم )
نشان دهنده وضعیت باطری ( عکس باطری ) چشمک بزند یعنی باطری مشکل دارد .
نشان دهنده وضعیت روغن ( عکس روغن ) چشمک بزند یعنی موتور روغنش کثیف یا کمه .
نشان دهنده وضعیت دمای روغن ( عکس دماسنج ) چشمک بزند یعنی روغن موتور بیش از حد داغه .
نشان دهنده وضعیت فیلتر هوا ( عکس فلش ) چشمک بزنه یعنی فیلتر هوا کثیف است .
برای شستشو فیلتر هوا بهتره با آب گرم و مایع ظرفشویی شسته شود .
- > اگر کیلومتر قاطی کرد و صفحه کیلومتر خاموش و روشن میشد و این چنین مشکلات احتمالا خرابی از فیوزهاست ( فیوز 2 تا دارد : کنار باطری 15 آمپر - زیر زین راننده )
- > برای تنظیم نور چراغ اصلی : فرمان را به سمت چپ داده و با دست راست داخل فلاپ کرده و پیچ بزرگ مانند شیر فلکه است را چرخانده به سمت چپ تا لنز پایین بیاد )
- > دکمه RESET در کیلومتر : برای صفر کردن TRIP است . 2 تا TRIP دارد ( میتوان یکی را برای تعویض روغن بکار برد و دیگری را برای اندازه گیری مسافت )
- > گاز خوردن اضافی موتور موقع روشن شدن در هر لحظه از روز ؟ احتمالا سنسور دمای انجین رو که پشت سر سیلندر است باید باز شود و تمیز شود .
- > تعمیر کار خوب : 4 راه مولوی - خ ولیعصر - اول خ سمت چپ - پشت ایستگاه اتوبوس - تاپ سیکلت - آقا محمود
- > خرید لوازم پوششی ایمنی و کلاه : خ مولوی-میدان راضی-ابتدای خ کارگر-زیر زمین پاساژ رازی-فروشگاه رپیدو -نمایندگی رسمی نولان در ایران ( البته این آخری رو خودم از سایت نولان ایتالیا برای کلاه موتور پیدا کردم و نمایندگی رسمی نولان در ایران است که خودم قصد خریدشو دارم )

imoon
18-01-1395, 01:57 بعد از ظهر
سلام بر بكس
اقا جان من امروز نمايندگي بودم قيمت دادن ٦٩٠٠ نقد به صورت شرايطي هم ٣٩٠٠ ميدي بعدش ٦ تا چك ٥٩٠ هر ماه ميدي كه در مياد ٧.٤٤٠
رنگ سفيد مشكيش اصلا حال نكردم باهاش انگار بي هويت بود نه مشكي نه سفيد باز مشكي ابيش بهتر بود اما نظرم رفت رو مشكي تمام
جالب اينجا بود صاحب اونجا ميگفت اينو ور ندار قديميه بيا ان اس بدم بعد گفتم كلا با ان اس حال نميكنم گفت بيا آ اس بدم جديدو از اين حرفا خلاصه رو مخ ما رفته بود كه اونو بيخيال اينا رو وردار
اتفتقا يكي هم اومده بود آ اس خريده بوود شلنگ ترمز abs خراب شده بود يا كنده نمايندگي ميگفت نداريم آقا جان نداريم

ariatel2
18-01-1395, 11:34 بعد از ظهر
دوستان فوری لطفا
پیچ وسط فلکه برق چپ گرد هست یا راست گرد البته واسه باز کردنش و خار پشت فلکه برق اگه ازاد بکنه چه کارش کنیم فوری فوری

sajjadme
19-01-1395, 02:04 بعد از ظهر
خوب چند تا عکس از پالس 220 قرار بود بذارم ....

من که حال کردم با اینا ....

با تلق اصلا زشت نمیشه ...خیلی هم باحال میشه ...مثه موتور های ادونچر...

sajjadme
26-01-1395, 03:42 بعد از ظهر
دوستان تاپیک خاک داره میخوره ...حداقل بیاین از موتورتون عکس بگذارید چهارتا سفر رفتید مشکلاتشو بگید ...خاطراتتون رو با پالس220 بگید کووووجاااااااییید

keyvanj
26-01-1395, 04:17 بعد از ظهر
پالس 220 واقعا" موتور قوی و سخت جون و خوبیه . فقط کمی رخش قدیمی شده . اگر بشه اون کمک های عقب رو تبدین کرد به کمک تک و یه کوچولو فلاپش رو تغییر داد واقعا" موتور دوباره میاد رو بورس
نمیدونم چرا این باجاج دیوونه یه نیو فیس از 220 نمیزنه

Exel
27-01-1395, 02:25 بعد از ظهر
ایشالا پسرم رو امروز قراره ببرم ی تعمیر اساسی بشه ، ازونجایی ک واقعا بهش نیاز دارم الان قادر ب فروشش نیستم ، موقع فروش با طرف شرایط هم راه اومده بودم عجیب ، بعد طرف ناز میکرد ، امروز دیدم رفته آپاچی صفر خریده 7 ت تو پاچش شده ، خلایق هر چ لایق :25r30wi::s (9): فک میکنم حدودا 400 تا 500 ت خرجش باشه ، ولی از هر چ بگذریم ازون فلاپ کلگی جلوش نمیشه گذشت ، ابهت خاصی بهش میده :icon_pf (95):

- - - Updated - - -

دوستان تاپیک خاک داره میخوره ...حداقل بیاین از موتورتون عکس بگذارید چهارتا سفر رفتید مشکلاتشو بگید ...خاطراتتون رو با پالس220 بگید کووووجاااااااییید

خاطره ک زیاده سجاد جون ولی بیشترش شاید تلخ باشه ، ولی یکی از خاطرات جالب این بود ک ی روز بعد از ظهر با یکی از بچه ها ک آپاچی دو ترک بود از جاده برمیگشتیم و گوله پیچ داشتیم میومدیم ، من حدودا 143-145 بود سرعتم ، بعد ب رفیقم علامت دادم ک سرعتشو کم کنه چون یک دستگاه سوزوکی ویتارا راهور جلومون ظاهر شد ، ( من کلاه اینا هیچی نداشتم ) هیچی من سرعتمو کم کردم ب خیال خودم و خیلی شیک از کنارش سبقت گرفتم ، حالا جالبیش اینه ک رفیقم گفت مثلا ازش اروم سبقت گرفتی ، پرسیدم چطور ؟ گفت با کیلومتر من ک داشتی 130 تا میرفتی :25r30wi: :25r30wi:
هیچی آقا مارو میگی فقط میخندیدم ولی خدایی دمشون گرم چیزی نگفتن بهمون ، در کل خواستم بگم ک اگر خواستین جلو پلیس طبیعی کار کنین اول ی نگاه ب کیلومترتون هم بندازین :11::crazy:

sajjadme
27-01-1395, 03:37 بعد از ظهر
سجاد جون ....خخخخخ...خیلی باحاله که هم اسمیم ...اینطوری میگی بیشتر خاطره ها تلخه ... دوستانی که میخوان موتور بخرن و داستان موتور شما رو نمیدونن فک میکنن پالس220 موتور مشکل داریه ....درصورتی که من توی کاربراتوری های زیر ده تومن خرکار تر از 220 نمیشناسم .... همه جاهم میشه باخیال راحت باهاش رفت ....کوه و ده و روستا و جاده ی گلی و سنگی و اسفالت و همه جا ....عالیه ولی ای کاش چهارسوپاپ بود و 250....عالی میشد ..

Exel
27-01-1395, 03:52 بعد از ظهر
افتخاره داداش ♥ نه تلخی هاش ب خاطر اون نامردی بود ک این بلا هارو سرش آورده ، نه ب خاطر موتور ، این زبون بسته با آشغال ترین وضعیت هم راه خودشو میره ، لازم ب ذکره ک این پسر بیشتر از اون خرجایی ک برام آورده بهم سود و منفعت رسونده ، خاطرات خوبی ک باهاش دارم خیلی خیلی ارزشش واسم بیشتره ، ب همین خاطره ک سر معامله هم نتونستم بفروشمش
واقعا تا سقف 10 هم بهترین موتور موجوده ، امیدوارم این قانون مسخره مانع نشه ک دیگه نتونیم سوار صفرش بشیم ،

Exel
28-01-1395, 10:37 بعد از ظهر
امشب موتورو بردم تعمیرگاه گذاشتم ، طرف گفت فردا بازش میکنم ببینم داستان چجوریاست ، اقا دعا کنین زیاد نزاره مارو تو خرج :D

ی سر هم آپاچی ( 180 ) رفیقمو با هم دو ترک سوار شدیم ، مدل 91 ولی خیلی تر و تمیز ، گاز خورم عالی ولی اما ...

نمیدونم چرا اون دور موتور قدرتمندی ک با 220 میگیری اصلا با آپاچی نمیتونی بگیری ، یعنی وقتی گاز این پسر رو تا خر خره میچسبونی بالا حس قدرت بهت دست میده و موتور غرش میکنه :wall3:
ولی اصلا با آپاچی دور گیری موتورو ب عبارتی حس نمیکنی ، من خودم شخصا با موتور های ریس و اسپرت حال میکنم بخاطر جثه و طراحی آیرودینامیکی ک دارن ، با موتورای نیکد زیاد حال نمیکنم

imoon
29-01-1395, 10:32 قبل از ظهر
آقا کسی هست تو تهران بشه من با موتورش یه دور بزنم ؟؟!
چون هنوز نتونستم بشینم پشتش تا بدونم چه فرمی هست...البته شرمنده هااا

Seyed.mahdi
15-02-1395, 10:18 بعد از ظهر
سلام محضر رفقا
عید مبارک

از عزیزان سوالی دارم اینکه آیا این 220 برای پیک رستوران هم مناسب هست؟!
یعنی در اصطحلاک و مصرف سوخت و سایر خرج و مخارج چطوره؟
البته در مانور در ترافیک فکر کنم خیلی تفاوت مثلاً با 135 خودم نداشته باشه چون تقریبا به یقین رسیدم که مانور در ترافیک و غیره وابسته به مهارت راکب داره نه وزن موتور و وزن راکب و... . مگر اندازه که مقدار جزئی 220 بزرگ تره. فلاپ های جلو ملاک نیستند.
فقط تنها نکته ای که برام سواله اینه که خیلی پر خرج نباشه. البته دیدم چند نمونه که با 220 مسافر کشی میکنند.
خیلی خیلی از این موتور خوشم میاد مخصوصا بخاطر قدرت زیادش.
ببخشید از این سوال، میدونم 220 در شأن پیک موتوری شدن نیست.فقط امیدوارم دوستانی که 220 دارند ناراحت نشند و حمل بر علاقه وافر بنده به این موتور بکنند.:biggrin:

منتظر راهنمایی دوستان عزیز هستم
تشکر فراوان

یا علی مدد

MANHUNT
15-02-1395, 11:22 بعد از ظهر
٢٢٠ موتور خيلي خوبي هستش كم خرج و كم اصتحلاك هستش مصرفش هم خوبه هيچ جوره لنگد نميزاره اما اينم بايد بدوني بسته به استفاده كردنت و فشار اوردن به موتور و رسيدگيت ميتونه خرج ٢٢٠ متفاوت باشه موتور خيلي خوشدستي هستش اگه دستت باهاش راه بيوفته ديگه هيچ مشگلي براي ترافيك و كنترلش نداري اما باز بنظرم حيفه اين موتور اينم بايد بدوني كنسول جلو كيلومتر و باك ٢٢٠ گرون هستش كه اگه خدايي نكرده تصادف كني به مشگل ميخوري مصرف بنزينش هم كه از ١٨٠ يه مقدار بالاتر هستش روغن بيشتري نسبت به ١٣٥ و ١٨٠ توي ٢٢٠ بريزي در كل همه جوره كم نمياره

hamed510
16-02-1395, 11:25 قبل از ظهر

تک چرخ>>

hosin2a
16-02-1395, 03:31 بعد از ظهر
[URL=[Only registered and activated users can see links]][Only registered and activated users can see links][/URL
سلام... میگم این قسمت از موتور کمی روغن زده بیرون ازش.... مشکلی داره؟...
بعد از یه 120 کیلومتری که بالای 100 تا میرفتم اینجوری شده؟
نگرانم مشکلی براش پیش اومده....
لطفا کمک کنید و مارو از نگرانی در بیارید

kaveh_am
16-02-1395, 04:49 بعد از ظهر
به نظر میاد اینا ترک باشن...دقیق نکاهشون کن یا یه عکس از جلو خوب بده...

hosin2a
16-02-1395, 05:23 بعد از ظهر
سلام... نه ترک نیستن...مال خود موتورن

hosin2a
17-02-1395, 09:50 بعد از ظهر
سلام. کسی نیست ما رو از نگرانی در بیاره.

said khansar
17-02-1395, 10:01 بعد از ظهر
جوری که توعکس مشخصه روغن ریزی معمولیه وهیچ موردی نداره موتوروبشوراگه بازاینطورشدوحساس شدی درسوپاپ رودربیاروبابنزین تمیزکن چسب مزدابزن ببند درست میشه.

MANHUNT
17-02-1395, 10:09 بعد از ظهر
سلام. کسی نیست ما رو از نگرانی در بیاره.
اگه موتور صداي اضافي پيدا نكرده حساس نشو اگه ايرادي وجود داشته مثل سوپاپ يا سر انگشتيات موتور صداش تغيير ميكنه كه خودتم متوجه ميشي

ali.motahari
20-02-1395, 12:22 قبل از ظهر
[URL=[Only registered and activated users can see links]][Only registered and activated users can see links][/URL
سلام... میگم این قسمت از موتور کمی روغن زده بیرون ازش.... مشکلی داره؟...
بعد از یه 120 کیلومتری که بالای 100 تا میرفتم اینجوری شده؟
نگرانم مشکلی براش پیش اومده....
لطفا کمک کنید و مارو از نگرانی در بیارید
چسب دورش از بین رفته
برا من از قسمت جلویی سر سیلندر چرب شده بود ک پرسیدم گفتن مشکلی نداره و خیلی اگ حساس باشی باید بازش کنی واشر یا چشب بخوره

دوستان فردا میخام کنسول جلو رو باز کنم و صدا گیری کنم کسی عکسی داره ک نشون بده کجاهاشو باز کنمو چسب بزنم؟باز کردنشو تا قسمت در آوردن کیلومتر بلدم بقیشم فردا بلد میشم:)
اگ عکسی دارید ممنون میشم

میثم ش
29-02-1395, 08:21 بعد از ظهر
سلام دوستان.
من عقربه دور موتورم در اومده بود متاسفانه اشتباهی مرتکب شدم دادم یک تعمیر کار احمق برام کنسولو باز کنه. و متاسفانه عقربه وقتی موتور خاموشه کمی عقب تر از صفر هست.
مشکل دیگه اینه که اون نمادهای N و نوربالا و جک بقل که رو کیلومتر هست در اومده و یارو هم گم و گورش کرد.:mad_majidonline:
حالا باید خودم دست به کار بشم و بازش کنم. اون نمادها رو میشه پیدا کرد؟

- - - Updated - - -

۵۰ هزار تومان هم دست مزد گرفت:3ztzsjm:

Morteza220
31-02-1395, 08:42 بعد از ظهر
سلام این 220 هایی که کامل سفیدن قضیشون چیه ؟ فابریکه یا خودشون رنگ کردن؟
یه سوال دیگه هم اینکه بنظر شما 220 انزکتورش به ایران میاد؟چون قانون میخواد عوض بشه میگم.

Seyed.mahdi
02-03-1395, 11:04 قبل از ظهر
سلام
عید عزیزان مبارک

ببخشید چندتا سوال داشتم لطفا عزیزانی که این موتور رو دارند یا داشتند راهنمایی بفرمایند. خواهش میکنم عزیزانی که تجربه دارند بفرمایند ولاغیر.

از چند نفر شنیدم که 160 تا میره اما اینجا چندتا پست دیدم که میگفتن فقط 130-140 تا . بالاخره تاپ اسپید این موتور چقدره؟
قبل از رسیدن به رد لاین (مثلا دور 9هزار) چندتا میره؟(دنده 5)
اگر عزیزانِ گل، سرعت دنده 5 رو تو دور 7هزار هم بفرماییند که عالی میشه.

بنده فعلا 135 دارم، میخواستم بدونم از نظر وزن و بزرگی موتور، در ترافیک میتونم خوب لایی کشی کنم؟ یعنی آیا خوب دستم میاد موتور یا مشکل میشه؟

سوال سوم اینه که آیا اگزوز حرفه ای (حداکثر 200-250) براش بندازم موتور عمرش و عملکردش کم میشه؟ یعنی آسیب خاصی به انجین میرسه یا نه؟
چون اگزوز خودش خیلی بزرگه و بنده هم اقتضای کارم اینه که سریع برم و بیام و تو ترافیک نمونم. و اگزوزش نگران میکنه آدم رو که گیر نکنه اینبرو اونبر.
آیا با این قیمت، اگزوز حرفه ای که در عملکرد موتور اختلالی وارد نکنه و از نظر اندازه، کوچیک باشه و از نظر صدا، صدا رو اگر کم نمیکنه لااقل زیاد نکنه، و از نظر سرعت و شتاب هم اگر زیاد نکرد لااقل کم نکنه؛ همچین اگزوزی با این قیمت پیدا میشه؟!

سوال آخر اینکه با توجه به مصرف بیشتر بنزین و روغنِ این موتور، آیا خرج و مخارج سالانش خیلی بیشتر از موتوری مثل 135 میشه؟ و آیا به چشم میاد؟

تشکر فراوان از دوستان

در پناه خدا

میثم ش
02-03-1395, 11:42 قبل از ظهر
سلام
عید عزیزان مبارک

ببخشید چندتا سوال داشتم لطفا عزیزانی که این موتور رو دارند یا داشتند راهنمایی بفرمایند. خواهش میکنم عزیزانی که تجربه دارند بفرمایند ولاغیر.

از چند نفر شنیدم که 160 تا میره اما اینجا چندتا پست دیدم که میگفتن فقط 130-140 تا . بالاخره تاپ اسپید این موتور چقدره؟این موتور نمیتونه ۱۶۰ تا بره. شتابش تا ۱۳۰ بسیار عالی است اما از ۱۳۰ به بعد اگر چه تا دور موتور رد لاین مونده اما نرخ افزایش سرعت، کاهش پیدا میکنه. من در اتوبان تهران کرج که کفی است و میشه سرعت بالا رفت حداکثر ۱۴۴ تا رفتم. البته این شرایط فابریکی موتور هست. احتمالا محدودکننده سرعت وجود داره. در عین حال من یه وقتی با دنده ۴ هم ۱۳۰ تا رفتم که دیدم به رد لاین رسیده و بس که لرزش و صدا کم بود منوجه نشدم دنده ۵ نیستم!!!!
قبل از رسیدن به رد لاین (مثلا دور 9هزار) چندتا میره؟(دنده 5)
اگر عزیزانِ گل، سرعت دنده 5 رو تو دور 7هزار هم بفرماییند که عالی میشه.

بنده فعلا 135 دارم، میخواستم بدونم از نظر وزن و بزرگی موتور، در ترافیک میتونم خوب لایی کشی کنم؟ یعنی آیا خوب دستم میاد موتور یا مشکل میشه؟من قبل از ۲۲۰ ، ۱۳۵ داشتم. اولا تفاوت وزنی چندانی بین این دو بر خلاف ظاهرشون ندارن.مرجع این حرف سایت فارس موتورز. من با ۲۲۰ بسیاربسیار راحت تر از ۱۳۵ هستم و خیلی راحت از ترافیک عبور میکنم. هیچ مشکلی نیست خیالتون راحت

سوال سوم اینه که آیا اگزوز حرفه ای (حداکثر 200-250) براش بندازم موتور عمرش و عملکردش کم میشه؟ یعنی آسیب خاصی به انجین میرسه یا نه؟
چون اگزوز خودش خیلی بزرگه و بنده هم اقتضای کارم اینه که سریع برم و بیام و تو ترافیک نمونم. و اگزوزش نگران میکنه آدم رو که گیر نکنه اینبرو اونبر. اگر دستت بیاد به هیچ جایی گیر نمیکنه.
آیا با این قیمت، اگزوز حرفه ای که در عملکرد موتور اختلالی وارد نکنه و از نظر اندازه، کوچیک باشه و از نظر صدا، صدا رو اگر کم نمیکنه لااقل زیاد نکنه، و از نظر سرعت و شتاب هم اگر زیاد نکرد لااقل کم نکنه؛ همچین اگزوزی با این قیمت پیدا میشه؟!

سوال آخر اینکه با توجه به مصرف بیشتر بنزین و روغنِ این موتور، آیا خرج و مخارج سالانش خیلی بیشتر از موتوری مثل 135 میشه؟ و آیا به چشم میاد؟من یکساله این موتور رو دارم و خرج خاصی نداشته. فقط هر ۱۰۰۰ تا روغن عوض کردم و لنت عقب رو دو بار تعویض کردم. یه بار هم زنجیر عوض کردم. نه واقعا خرج زیادی نداره چون موتوره قوی و سگ جونیه

تشکر فراوان از دوستان

در پناه خدا

من فکر میکنم توی رنج قیمت زیر ده میلیون تومان به صرفه ترین و مناسبترین موتور همین ۲۲۰ هست. مخصوصا برای کسی که مسافت طولانی رفت و امد میکنه و استفاده زیاد داره از موتور.
من موتورمو گذاشتم برا فروش چون یه دایلیم گرفتم. اگر دوست داشتید در خدمتم. سایت دیوار هم موجوده و اولین آگهی است

ali.motahari
02-03-1395, 11:58 قبل از ظهر
سلام این 220 هایی که کامل سفیدن قضیشون چیه ؟ فابریکه یا خودشون رنگ کردن؟
یه سوال دیگه هم اینکه بنظر شما 220 انزکتورش به ایران میاد؟چون قانون میخواد عوض بشه میگم.
سلام
یکی از دوستام فکر کنم 92 یه 220 صفر سفید رنگ خرید ک هرچه قدر عکس گذاشتمو توضیح دادم بروبچ باور نکردن!!!
بله داداش ماکه فابریک کارخونه از نمایندگی صفرشو خریدیم اینایی هم ک شما دیدینم هم میتونه خودشون رنگ کرده باشن هم فابریک باشه
اینجا 180 سفید هم یدونه موجود بود همون زمان ک خریدنش اونم صفر بود

- - - Updated - - -

سلام دوستان.
من عقربه دور موتورم در اومده بود متاسفانه اشتباهی مرتکب شدم دادم یک تعمیر کار احمق برام کنسولو باز کنه. و متاسفانه عقربه وقتی موتور خاموشه کمی عقب تر از صفر هست.
مشکل دیگه اینه که اون نمادهای N و نوربالا و جک بقل که رو کیلومتر هست در اومده و یارو هم گم و گورش کرد.:mad_majidonline:
حالا باید خودم دست به کار بشم و بازش کنم. اون نمادها رو میشه پیدا کرد؟

- - - Updated - - -

۵۰ هزار تومان هم دست مزد گرفت:3ztzsjm:
برا منم همین طور شده بود ک ترسیدمو دادم یارو 25 ازم گرفت و تو یه ربع درستش کرد برام ولی هیچ کاری نداشت فقط کیلومترو در آوردو بازش کردو جاش انداخت شماهم حالا بازش کنو درستش کن ولی فکر نکنم اون نماد ها رو بتونی پیدا کنی مگ اینکه از استوک فروشیا بتونی

Seyed.mahdi
03-03-1395, 05:20 بعد از ظهر
سلام

ببخشید ممنون میشم دوستانی که میدونند بفرماییند که چقدر میگیرن کنسول 220 رو تبدیل به 180 چراغ گرد آنالوگ بکنند؟ یعنی فلاپ های جلو و چراغ های جلو و آمپر دیجیتال و دور موتور شمار رو کلاً بردارند و بجاش کنسول 180 یو جی فور چراغ گرد پیاده کنند.
دیدم نمونشو که میگما.
هزینش چقدر میشه بنظر دوستان؟
و آیا مشکل خاصی پیش نمیاد؟ مثلا سرو صدا ایجاد بشه در کنسول و یا آمپر ها کار نکنند و یا در برق مشکلی پیش بیاد؟

از توجه دوستان بسیار ممنونم.
منتظر پاسخ عزیزان هستم

یا علی

mogrem
03-03-1395, 06:11 بعد از ظهر
یکی از دوستان همین کارو کرده بود تو صفحه های قبلی بگردی هستش با قیمت

Seyed.mahdi
05-03-1395, 09:51 بعد از ظهر
سلام علیکم

King of the road

دعا کنید ان شاءالله به زودی ما هم 220 سوار بشیم:biggrin:

یا علی

mogrem
05-03-1395, 10:46 بعد از ظهر
اگه انژکتور اش بیاد اولی شو خودم میگیرم کسی خبر نداره این موتور چی میشه ایا همچنان تولید اش ادامه پیدا میکنه

میثم ش
06-03-1395, 02:23 بعد از ظهر
موتور خیلی خوبیه. من فروختم. ولی واقعا موتور خوبی بود. هم شهری و هم سخت جون.
فقط نمیدونم این قانون جلوگیری از تولید موتور کاربراتوری چقدر جدی خواهد بود و چقدر تاثیر منفی بر وضعیت خرید و فروش این موتور خواهد گذاشت

- - - Updated - - -

موتور خیلی خوبیه. من فروختم. ولی واقعا موتور خوبی بود. هم شهری و هم سخت جون.
فقط نمیدونم این قانون جلوگیری از تولید موتور کاربراتوری چقدر جدی خواهد بود و چقدر تاثیر منفی بر وضعیت خرید و فروش این موتور خواهد گذاشت

Seyed.mahdi
06-03-1395, 05:07 بعد از ظهر
سلام

چندتا از همکارای نظام آبادیم! صحبت میکردیم. از اون کسایی که از بچگی با موتور بزرگ شدن، جفتشون گفتن 220 هم به خودیه خود لشه و هم بعد از مدتی لش تر هم میشه. یعنی خودشو ول میکنه.
یکی دیگه از رفیقام هم که موتور باز تیر هست و حتی موتور سنگین باز هم بوده و 4 بار دستش 220 بوده و میگفت 2 تا ان اس 200 هم داشته. بشدت ازش تعریف میکرد.
بنده گیج شدم. بالاخره کی درست میگه؟!

بنده موتوری میخواستم پر قدرت و با دوام و سخت جون؛ 110 تا راحت بره؛ خیلی نرم بودنش برام مهمه. بی دردسر لااقل 3 سال برام کار کنه.
باهاش میخوام کار کنم.
اصلا سی جی می جی نمیگیرم و یه موتور خوب و ایمن میخوام. الان 135 دارم.

بعضیا میگن فرمونش بده، بعضیا میگن سریع زمین میخوری باهاش، بعضیا میگن فلاپ های جلوش صدا میده. بعضی میگن لشه.
در حالی که در مقایسه ها بنده دیدم حتی آپاچی 180 رو که انقدر تیزه، هم در شتاب اولیه میگیره و هم شتاب ثانویه.

رفقایی که 220 دارند بفرمایند تجربیاتشون رو با این موتور. مخصوصا در مورد موارد بالا. و عزیزانی که تجربه روندن موتور های هم رده ی دیگه (پالس و آپاچی 180 و 200 و ان اس و...) رو هم دارند اگر آقایی کنند و تجربشون رو بفرمایند ممنون میشم.

خواهش میکنم بفرمایید و نخونید و رد بشید. و یا یک عزیزی جواب داد دیگه بقیه جواب ندن. نه بنده و نه فکر میکنم شما وقت و حوصله مشاهده کردن این همه صفحه رو داشته باشید.

اینم عرض کنم مدیران عزیز، تاپیک مشاوره کم بازدیده و کسی درست و حسابی جواب نمیده. بزارید همینجا جوابمون رو بگیریم.:pm1: البته بی ربط به موضوع تاپیک هم نیست.

یا علی مدد

imoon
06-03-1395, 05:37 بعد از ظهر
سلام
به عنوان کسی که 295 صفحه را در عرض 1 هفته خوندم میتونم با قاطعیت بگم در حال حاضر تو این رنج قیمت این موتور بهترین بهترین هاست..
من خودم تمام قسمت های دوستان رو هم جدا کردم و به عنوان یه پست گذاشتم برای آب بندی و ...
این موتور از همه نظر تو این کلاس قیمت رقیب نداره و از همه مهمتر اینکه کارشو پس داده..
خودمم در شرف خرید هستم..
فلاپ ها را میدی صدا گیری میکنند و در ضمن نگران صدا زیاد نباش ماشاالله تو این خیابون ها تنها چیزی که به وفور زیاده صدا هست اونم از همه نوعش !
خوردن زمین با موتور به مهارت راکب بر می گرده مگر نه مگه کشکه زمین خوردن !!! تازه اگه خیلی حساسی میتونی لاستیک های پیرلی بندازی راحت بشی...
موفق باشی

sajjadme
06-03-1395, 08:13 بعد از ظهر
ببین ...بنظرم لش بودن یک مقدار به موتور مربوطه و یک مقدار هم نسبی هست...منظورم اینه که ممکنه طرف مگلی سوار شده یا هیو سوار شده میگه پالس لشه ...خوب بله نسبت به مگلی و هیو و ان اس از شتاب کمتری برخوردار هست ولی واقعا موتوره...
هم با موتور سوارا و موتور فروش ها و مربی اموزشگاه موتور شهرمون و هم اکثریت دوستان این سایت و.... در باره 220 صحبت کردم همه گفتن کم هزینه و خوش رکاب بدون مشکل و ایراد خاص واقعا لذت ببر ....
توی تاپیک هم دوستانی در باره ی پایداریش توی چاله چوله ها صحبت کردن ...که خوب همه میدونیم فقط مربوط به مهارت نیست سیستم تعلیق موتور هم خیلی تاثیرگذاره...که کاربر EXELعزیزم که خودشون هم 220 داشتن و هم 200 ان اس رو سوار شدن...گفته بودن که پایداری 220 خیلی بهتر از ان اس هست ....
در مورد سرعتی که فرمودید اقا سید مهدی ....
این موتور 145 تا میره ....یعنی راحت 120 تا میره و چون انجین سوسول نیست راحت میتونی بری یه سری از دوستان هم میگفتن هرچه می گازی به موتور میره ....یعنی گازخورش خیلی خوبه و مثه ان اس نیست که توی سرعت بالا بعد یه مدت شاتون مشکل پیدا کنه ...
مثه ان اس به نگهداری خیلی زیاد نیاز نداره ولی خوب اگر خوب بهش برسی و برات سلامتی موتور مهم باشه خیلی عمر و دوامش زیاده
نوردهی چراغاشم عالیه...که خیلی مهمه...
قیمتشم خوبه 7 تومن صفرش رو بگیر برو شیش هفت سال استفاده کن...التماس دعا
خودمم از گزینه هام همینه ولی خوب یکم توقع من بالا رفته بخاطر همین تا الان نخریدم
سه تا ضعف داره این موتور
1-دو سوپاپ بودنش
2-کاربرات بودنش
3-رادیات روغن بودنش
البته اینا مشکلی برای موتور به هیچ وجه ایجاد نمیکنه ها ...نه ...فقط همین موارد باعث شده که من به دایلیم ترغیب بشم ...وگرنه خیلی موتور خوبیه
درضمن کاربرات بودنش.... نمیدونم بعد از 1 مهر 95 که اون قانون معروف میخواد اجرایی بشه ...چه بلایی به سر موتور های کاربراتی و صاحبانشون میاد ؟
در نهایت ...
موتور عالی ای هست و تمام نیازهاتو برطرف میکنه و چه بسا خیلی بیشتر از اون چیزی که میخوای
ببخشید طولانی شد سرتونو درد اوردم

Seyed.mahdi
06-03-1395, 08:45 بعد از ظهر
سلام

بسیار بسیار ممنون
خدا خیرتون بده

طرف میگفت آپاچی 150 از این بهتره!، بنده رو میگی... :icon_pf (95): پیش خودم گفتم خلائق هرچه لائق. شوخی کردم ولی بعضیا یه حرفایی میزنن نمیدونه آدم چی بگه.

حالا یکی میگفت بدرد کار نمیخوره چون بزرگه و گیر میکنه! آیا واقعا چنینه؟!
بنظر شخصی خودم که این مورد بیشتر به مهارته تا بزرگی موتور. البته 70- 30 هست (70 مهارت راکب)

بالا!

سلام

چندتا از همکارای نظام آبادیم! صحبت میکردیم. از اون کسایی که از بچگی با موتور بزرگ شدن، جفتشون گفتن 220 هم به خودیه خود لشه و هم بعد از مدتی لش تر هم میشه. یعنی خودشو ول میکنه.
یکی دیگه از رفیقام هم که موتور باز تیر هست و حتی موتور سنگین باز هم بوده و 4 بار دستش 220 بوده و میگفت 2 تا ان اس 200 هم داشته. بشدت ازش تعریف میکرد.

بنده موتوری میخواستم پر قدرت و با دوام و سخت جون؛ 110 تا راحت بره؛ خیلی نرم بودنش برام مهمه. بی دردسر لااقل 3 سال برام کار کنه.
باهاش میخوام کار کنم.

بعضیا میگن فرمونش بده، بعضیا میگن سریع زمین میخوری باهاش، بعضیا میگن فلاپ های جلوش صدا میده. بعضی میگن لشه.
در حالی که در مقایسه ها بنده دیدم حتی آپاچی 180 رو که انقدر تیزه، هم در شتاب اولیه میگیره و هم شتاب ثانویه.

رفقایی که 220 دارند بفرمایند تجربیاتشون رو با این موتور. مخصوصا در مورد موارد بالا. و عزیزانی که تجربه روندن موتور های هم رده ی دیگه (پالس و آپاچی 180 و 200 و ان اس و...) رو هم دارند اگر آقایی کنند و تجربشون رو بفرمایند ممنون میشم.

خواهش میکنم بفرمایید و نخونید و رد بشید. و یا یک عزیزی جواب داد دیگه بقیه جواب ندن. نه بنده و نه فکر میکنم شما وقت و حوصله مشاهده کردن این همه صفحه رو داشته باشید.

اینم عرض کنم مدیران عزیز، تاپیک مشاوره کم بازدیده و کسی درست و حسابی جواب نمیده. بزارید همینجا جوابمون رو بگیریم. البته بی ربط به موضوع تاپیک هم نیست.

MANHUNT
06-03-1395, 11:01 بعد از ظهر
سلام

باهاش میخوام کار کنم.

اینم عرض کنم مدیران عزیز، تاپیک مشاوره کم بازدیده و کسی درست و حسابی جواب نمیده. بزارید همینجا جوابمون رو بگیریم.:pm1: البته بی ربط به موضوع تاپیک هم نیست.

یا علی مدد
اونايي كه درباره اين موتور بد ميگن اصلا سوارش نشدن يا نداشتنش برادر من و خيلي از رفيق رفقام اين موتور داشتن نسبت به قيمت كاراييش حرف نداره تنها دليلي هم كه باعث شد خريدار كمتر سمتش بره و بد پشتش زياد بگن همين كنسول ثابتشه اما همين كنسول ثابت بودنش مزيت داره كه اونم ايروديناميك خوبش و پايداري خوبش هستش با ٢٢٠ خيلي بهترميشه مثلا عرض يه خيابون دور زد تا ١٨٠ فاصله دنده هاي ٢٢٠ زياد هستش كه اين نشانگر اينكه راحت تو جاده و مسافرت ميشه ازش استفاده كرد ١٢٠ تارو بدون فشار ميره شتاب خوب و ترمز گيريه خوبي داره امكانات خوبي داره كيلومترش واقعا كامل هستش قطع كن راهنما مثل ماشين داره با بر گردوندن فرمون شتابش دست كمي از ان اس نداره من و روما شتاب صفر تا صد ٢٢٠ رو نزديم ١٠ زديم كه تفاوت خيلي خيلي كم با ان اس داره اگه درصد بگيري از دارندگان ٢٢٠ از ١٠٠ درصد ٩٨ درصد راضي هستن يا بودن

Seyed.mahdi
07-03-1395, 04:28 قبل از ظهر
سلام

آره واقعا از هر 220 سواری پرسیدم بجز یکیش همه گفتن خوبه و خیلی خوبه. اکثرشونم چند سالی بود دستشون بود.
قطع کن راهنما:22: خیلی چیزه خوبیه. آدم بعضی مواقع یادش میره راهنما رو خاموش کنه همینطور 2 ساعت برا خودش میزنه:gigglesmile:

نمایشگرش مگه چه چیزایی داره؟ ساعت نداره؟ یا نمیشه گذاشت روش؟

سوال دیگه اینکه ترمز عقبش لیز نمیده؟

تشکر از لطف رفقا

saeed.he
07-03-1395, 08:49 قبل از ظهر
اونايي كه درباره اين موتور بد ميگن اصلا سوارش نشدن يا نداشتنش برادر من و خيلي از رفيق رفقام اين موتور داشتن نسبت به قيمت كاراييش حرف نداره تنها دليلي هم كه باعث شد خريدار كمتر سمتش بره و بد پشتش زياد بگن همين كنسول ثابتشه اما همين كنسول ثابت بودنش مزيت داره كه اونم ايروديناميك خوبش و پايداري خوبش هستش با ٢٢٠ خيلي بهترميشه مثلا عرض يه خيابون دور زد تا ١٨٠ فاصله دنده هاي ٢٢٠ زياد هستش كه اين نشانگر اينكه راحت تو جاده و مسافرت ميشه ازش استفاده كرد ١٢٠ تارو بدون فشار ميره شتاب خوب و ترمز گيريه خوبي داره امكانات خوبي داره كيلومترش واقعا كامل هستش قطع كن راهنما مثل ماشين داره با بر گردوندن فرمون شتابش دست كمي از ان اس نداره من و روما شتاب صفر تا صد ٢٢٠ رو نزديم ١٠ زديم كه تفاوت خيلي خيلي كم با ان اس داره اگه درصد بگيري از دارندگان ٢٢٠ از ١٠٠ درصد ٩٨ درصد راضي هستن يا بودن
دوست عزیز یه سوال!
من فکر می کردم گیربکسش مثل 180 باشه. ینی الان مثلا پالس 180 رو دنده پنج تو دور موتور 5000 سرعتش 65 تاس حدودا. تو این دنده و این دور سرعت 220 چندتاس؟؟

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk

Seyed.mahdi
07-03-1395, 09:01 قبل از ظهر
ای کاش یکی از رفقا از آمپر و نمایشگر فیلم میگرفت (مثلا دوربین رو تو کلاهش میزاشت) و صفر تا 100-120 میرفت (پر شتاب) ببینیم چطور میره و هر دنده چقدر میره و دور موتور در سرعتِ فلان، چقدره.

تو آپارات که فیلمی از شتاب گیریش پیدا نکردم و یو تو یو ب هم که دسترسی نداریم.
اگر عزیزی همچین فیلمی داشت اینجا آپلود کنه که دعا گو میشیم. خیلی ممنون
یا علی

MANHUNT
07-03-1395, 10:17 قبل از ظهر
سلام

آره واقعا از هر 220 سواری پرسیدم بجز یکیش همه گفتن خوبه و خیلی خوبه. اکثرشونم چند سالی بود دستشون بود.
قطع کن راهنما:22: خیلی چیزه خوبیه. آدم بعضی مواقع یادش میره راهنما رو خاموش کنه همینطور 2 ساعت برا خودش میزنه:gigglesmile:

نمایشگرش مگه چه چیزایی داره؟ ساعت نداره؟ یا نمیشه گذاشت روش؟

سوال دیگه اینکه ترمز عقبش لیز نمیده؟

تشکر از لطف رفقا
نمايشگر ٢٢٠ براي اين كامله مثلا فيلتر هوات كثيف باشه رو صفحه كيلومتر ميزنه درباره ترمز عقب هم نه ليز نميده البته خوده ترمز گيري هم نياز به مهارت داره در مواقع باروني يه مقدار بايد دقت بيشتري كرد

- - - Updated - - -

دوست عزیز یه سوال!
من فکر می کردم گیربکسش مثل 180 باشه. ینی الان مثلا پالس 180 رو دنده پنج تو دور موتور 5000 سرعتش 65 تاس حدودا. تو این دنده و این دور سرعت 220 چندتاس؟؟

گيربگسشون فكر نكنم تفاوتي داشته باشه اما خوب ٢٢٠ گشتاور بيشتر و قدرت بيشتري داره با همون وزن ١٨٠ براي بنده ١٨٠ دنده پنچ دور موتور روي ٥٠٠٠ هزار ٧٥ تا ميره امروز باز يه تست ميكنم امارشو ميدم درباره ٢٢٠ قطعا بيشتر هستش اما من دقت نكردم اگه تونستم از دوستان ميگيرم امتحان ميكنم اطلاع ميدم

- - - Updated - - -

ای کاش یکی از رفقا از آمپر و نمایشگر فیلم میگرفت (مثلا دوربین رو تو کلاهش میزاشت) و صفر تا 100-120 میرفت (پر شتاب) ببینیم چطور میره و هر دنده چقدر میره و دور موتور در سرعتِ فلان، چقدره.

تو آپارات که فیلمی از شتاب گیریش پیدا نکردم و یو تو یو ب هم که دسترسی نداریم.
اگر عزیزی همچین فیلمی داشت اینجا آپلود کنه که دعا گو میشیم. خیلی ممنون
یا علی
كاربر روما از بچه هاي همين سايت از ٢٢٠ فيلم زياد گرفته بود شتاب و تاپ اسپيد توي اپارات فيلم هاش هست نام كاربريش تو اپارات هم روما(roma)هستش

- - - Updated - - -

said khansar
07-03-1395, 10:26 قبل از ظهر
گیربکس220با180فرق داره.

MANHUNT
07-03-1395, 10:28 قبل از ظهر

میثم ش
07-03-1395, 04:58 بعد از ظهر
این چیزایی که به عنوان ضعف موتور گفتید ضعف موتور نیست. حالا مثلا ۴ تا سوپاپ این موتور به چه درد راکب میخوره؟ نمیگم از نظر فنی و تخصصی تر نباید بررسی کرد اما اینجا و در مقام پاسخ به این دوست گرامی هیچ اهمیتی نداره. کاربرات بودنش هم ایراد محسوب نمیشه چون اکثریت موتورهای فعلی کاربراتوری هستند. و در مورد رادیات روغن. خوب چه کمبودی رو رادیات روغن برای این موتور به وجود آورده که تصور کنیم وجود رادیات اب بهتر بود؟ این موتور هیچ حرارت اضافی نداره و همین رادیات تونسته به قدر کافی عمر مفید موتور رو بیشتر کنه.
در پایخ به آقا سید گرامی که از قول دوستان نظام آبادیشون میگن این موتور لشه. اولا هر کی هر حرفی درباره این موتور میزنه اول ببین خودش چی سوار شده تو عمرش و دوم سوادش چقدره!!!
باور کنید حتی خیلی خیلی از این تعمیرکارها هم نمیفهمند چه برسه به کسی که کمتر تجربه سواری های مختلف رو داشته.
این حرف که موتور لشه رو با قاطعیت تمام میگم نیست و حرف مفته! من تا حالا همه موتورهای هم رده به جز ان اس رو سوسک کردم هم تو شتاب هم تو سرعت. وقتی این موتور رو خریدم با دوستی بودم که آپاچی داشت.روز اول خریدم بود گفت من فکر کنم شتاب موتور من از ۲۲۰ بیشتره. گفتم بسم الله... تو دنده یک سوسک شد!!! یکسال روزی متوسط ۶۰ ۷۰ کیلومتر با موتور رفت و امد کردم موقع فروشش هنوز صفحه کلاجش فابریک بود و نیاز به تعویض داشت در عین حال شتاب و سرعتش بسیار عالی بود و خریدار هم با وجود اینکه متوجه این موضوع بود میگفت همین حالتش قابل قبوله برام.
دو سه بار مختصرا خوردم زمین. هیچیش تعویض نشد و خط و خش خاصی رو موتور نیفتاد.
بله....اگر خدایی نکرده تصادف جدی بکنی و فلاپهات آسیب ببینه و ایضا رسیدگی لازم به هزینه های جاریش نکنی نه این موتور که هر وسیله دیگه ای هم لش میشه.

Seyed.mahdi
07-03-1395, 07:06 بعد از ظهر
سلام

احسنت. خدا خیرت بده.

هیچی دیگه فقط باید دست به دعا بشیم که ان شاءالله یه تر تمیزش رو بگیرم.

saeed.he
08-03-1395, 12:28 قبل از ظهر
نمايشگر ٢٢٠ براي اين كامله مثلا فيلتر هوات كثيف باشه رو صفحه كيلومتر ميزنه درباره ترمز عقب هم نه ليز نميده البته خوده ترمز گيري هم نياز به مهارت داره در مواقع باروني يه مقدار بايد دقت بيشتري كرد

- - - Updated - - -

گيربگسشون فكر نكنم تفاوتي داشته باشه اما خوب ٢٢٠ گشتاور بيشتر و قدرت بيشتري داره با همون وزن ١٨٠ براي بنده ١٨٠ دنده پنچ دور موتور روي ٥٠٠٠ هزار ٧٥ تا ميره امروز باز يه تست ميكنم امارشو ميدم درباره ٢٢٠ قطعا بيشتر هستش اما من دقت نكردم اگه تونستم از دوستان ميگيرم امتحان ميكنم اطلاع ميدم

- - - Updated - - -

كاربر روما از بچه هاي همين سايت از ٢٢٠ فيلم زياد گرفته بود شتاب و تاپ اسپيد توي اپارات فيلم هاش هست نام كاربريش تو اپارات هم روما(roma)هستش

- - - Updated - - -

ممنون داداش.

sajjadme
08-03-1395, 01:55 قبل از ظهر
میثم جان تمام حرف شما درسته ...منم فقط خواستم بگم بعضی چیزا ضعف نیست ولی بخوایم نسبی و به طور مقایسه ای بررسی کنیم میشه گفت ضعف...منظورم اینه که پالس همه ی مشخصاتش کاملا خوبه و هیچ ایرادی نداره ....اما در مقام مقایسه با یه موتور دیگه یه سری ضعف هایی داره که نقص نیست ...مثلا کاربراتی بودنش نقص نیست ولی اگه بخوایم با موتور انژکتوری مقایسه کنیم ضعفه (البته من نگران اون قانون هستم که مربوط به موتور های کاربراتی هست)یا مثلا دو سوپاپ بودنش نقص نیست و هیچ مشکلی نه برای موتور نه برای راکب ایجاد نمیکنه اما نسبت به موتور چهار سوپاپ ضعف هست ....ولی نقص نیست ...حرف شما کاملا درسته
پالس 220 بهترین گزینه برای خرید موتور هست با بودجه زیر 9 تومن واقعا عالی سگ جون ...گازخور خوب ...قیمت خوب ...دستیابی به قطعات خوب ....هزینه نگهداری کم ...تمام نیاز هاتون رو برطرف میکنه ...ولی اگه کسی زیاد بره توی جزئیات و به دوسوپاپ بودن و کاربرات بودن و این جور مسائل بخواد گیر بده هم خودشو اذیت میکنه هم بقیه رو ...مثه خودم ...خواهشا سعی کنید دچار وسواس نشید که مثه من اذیت نشید

imoon
08-03-1395, 09:58 قبل از ظهر
سجاد جان شما بهتره بیخیال این قانون بشی...بابا جان هنوز موتور داره با پلاک قدیم تو خیابون ها نه تنها تردد میکنه بلکه داره کار میکنه باهاش...
اصلا این قانون رو ول کن برادر ..خودتو داری اذیت میکنی و دچار تردید میشی دائما ، یه موتور خوب بگیر حالشو ببر و لذت استفادشو ببر
همه چیز که 100 درصد کامل نیست !! هر چیزی نقصی داره ولی با همون نقص هم قابل استفاده و لذت بردن است .
امیدوارم موفق باشی

Seyed.mahdi
08-03-1395, 11:58 بعد از ظهر
سلام خدمت رفقا

آقا میثم دایلیم خوشگله مبارک ان شاءالله:)

این قانون واقعا آدم بهش فکر میکنه بسیار خنده آوره:gigglesmile:
قضیه ABS و کیسه هواست که قانون گذاشتن و ایران خودرو و سایپا هم...:23: معلوم نیست چند سال به تعویق افتاد آخرشم نمیدونم درست و حسابی اجرا شد یا نه.:gigglesmile:
شاید 90 درصد موتور های تولیدی سی جی های کاربراتی هست. کی میخواد اینارو جلو گیری کنه؟!
فرض کنید مثلا سی جی با انژکتور:gigglesmile:

یا علی

yaser688
09-03-1395, 08:56 بعد از ظهر
دروووود
دوستان و اساتید برا این موتور چه دزدگیری پیشنهاد میکنید؟
فقط امنیتش برام مهمه
فلش خور بودنش برام اهمیت نداره
روزا که میرم سر کار، موتور توی کوچه پارکه
چه دزدگیری ببندم که خیالم راحت باشه
کوچه خلوته و مگس پر نمیزنه
اصلا دزدگیر چه قدر موثره؟
یه دزد چه طور میتونه دزدگیر رو از کار بندازه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

در مورد بیمه هم راهنمایی کنید
موتور صفر دارم میگیرم، چه بیمه ای کنم؟
با سپااااااس

imoon
09-03-1395, 11:28 بعد از ظهر
سلام
به نظر بنده تنها ايرادي كه خودم تا حالا تونستم به اين موتور ب**** البته از نظر ظاهر فقط اينه كه شخصي كه قبلا ١٨٠ يا ٢٠٠ داشته وقتي پشتش بشينه اصلا فرقي متوجه اون نميشه جز فلاپ ها
يعني باك همون باك و زين همون زين اينو منو اصلا راضي نميكنه
بيمه ايران عاليه

- - - Updated - - -

سلام
به نظر بنده تنها ايرادي كه خودم تا حالا تونستم به اين موتور ب**** البته از نظر ظاهر فقط اينه كه شخصي كه قبلا ١٨٠ يا ٢٠٠ داشته وقتي پشتش بشينه اصلا فرقي متوجه اون نميشه جز فلاپ ها
يعني باك همون باك و زين همون زين اينو منو اصلا راضي نميكنه
بيمه ايران عاليه

Seyed.mahdi
10-03-1395, 10:24 قبل از ظهر
سلام

شنیدم طول 220 از 180 بیشتره و قدرت مانورش کمتره آیا درسته؟
کلاً چقدر میشه رو قدرت مانورش حساب کرد؟

roma
10-03-1395, 05:13 بعد از ظهر
سلام

شنیدم طول 220 از 180 بیشتره و قدرت مانورش کمتره آیا درسته؟
کلاً چقدر میشه رو قدرت مانورش حساب کرد؟
بهترین موتوری بوده که تا حالا من داشتم همین 220 بوده یه محصول بی نظیر از باجاج بود که دیگه نتونست تکرارش کنه
همه حرفهایی که میشنوی حرف صد من یه غازه برادر من
موتور لش میشه ها پیچ میپیچه 220 اما نمیپیچه اینها همون قضیه قدرتی بودن باکسر که میگی موتور 90 تا میره میگن درسته 90 تا میره ولی قدرتی اگه قدرت داشت خوب راه میرفت دیگه موتور دیگه تراکتور که نیست
220 عالی از همه نظر توی خریدش نباید شک کرد

Seyed.mahdi
10-03-1395, 06:09 بعد از ظهر
بهترین موتوری بوده که تا حالا من داشتم همین 220 بوده یه محصول بی نظیر از باجاج بود که دیگه نتونست تکرارش کنه
همه حرفهایی که میشنوی حرف صد من یه غازه برادر من
موتور لش میشه ها پیچ میپیچه 220 اما نمیپیچه اینها همون قضیه قدرتی بودن باکسر که میگی موتور 90 تا میره میگن درسته 90 تا میره ولی قدرتی اگه قدرت داشت خوب راه میرفت دیگه موتور دیگه تراکتور که نیست
220 عالی از همه نظر توی خریدش نباید شک کرد

آقا گل گفتی
ما تا بوکسر داشتیم و ازش میشنیدیم میگفتن به به چه موتور قدرتی ایه. سه ترک سربالایی ولنجک رو اینچنین و آنچنان رفتیم بالا که نگو! ما سه ترک زدیم موتور دیگه جونه راه رفتن نداشت!
بعد این پالس 135 رو گرفتیم یکی دیدش گفت سی جی 125 میگرفتی بهتر نبود؟! یکی دیگه گفت راه هم میره؟! (همونی هم بود که گفت آپاچی 150 از 220 بهتره!!)
بعد سه ترک تو کفی راحت 90 تا میرفتیم باهاش.
نمیدونم بعضیا ندونسته حرف نزنن مردم میگن لالی؟!

اما آقا روما جان میگم شما چندتا 220 روندید؟ منظورم اینه که نکنه فقط 220 شما انقدر خوب بوده؟
مصرف سوختش چی؟ بالا نیست؟ برای کارو اینا میگم.

.
یک سوالی داشتم که خیلی هم برام مهمه؛ اگزوزش رو اگر عوض کنیم، آسیب خاصی به موتور میرسه؟ مثلا عمرش کم نمیشه؟ یا سرعت و شتاب کم نمیشه؟ یا مصرف سوخت افزایش چشم گیری پیدا نمیکنه؟
تنها دلیل تعویضش هم بزرگی بیش از حدشه که اصلا نمیپسندم. و شنیدم که اگزوزش سنگینه و تعادل موتور رو بهم میزنه یا یکی میگفت بعد دو سال نمیدونم چیش خراب میشه.
اگزوزی کم صدا و خیلی کوچک میخوام. یعنی هر چه کوچک تر بهتر. اگر میشد اگزوز ان اس رو روش پیاده کرد که عالیه عالی بود. چون دیگه آدم نگران مالیده شدن اگزوز به اینبرو اونبر نبود. حالا میشه یا نمیشه؟ اگزوز ان اس رو میگم.
دوستان یه آماری درباره اگزوز های کوچک و کم صدا بدن که مثلا قیمتش چنده و یا در عملکرد موتور چه تأثیراتی خواهد گذاشت. خیلی خیلی مهمه بدونم این موارد رو.

تشکر فراوان

ali.motahari
12-03-1395, 10:03 قبل از ظهر
سلام
آقایون من وقتی روغن خودشو خالی میکنم و میخام عوض کنم 1 لیتر میریزم و دقیقا تا گیجش میاد!کم نیس؟دفه اولی ک عوض کردم گفتم بزار 1100بریزم اگ کم بود بیشترش کنم ولی از گیجش زد بالا ولی الان با 1 لیتر درسته!

imoon
12-03-1395, 03:45 بعد از ظهر
1.200 باید بریزی نه کمتر نه بیشتر

roma
13-03-1395, 02:10 قبل از ظهر
آقا گل گفتی
ما تا بوکسر داشتیم و ازش میشنیدیم میگفتن به به چه موتور قدرتی ایه. سه ترک سربالایی ولنجک رو اینچنین و آنچنان رفتیم بالا که نگو! ما سه ترک زدیم موتور دیگه جونه راه رفتن نداشت!
بعد این پالس 135 رو گرفتیم یکی دیدش گفت سی جی 125 میگرفتی بهتر نبود؟! یکی دیگه گفت راه هم میره؟! (همونی هم بود که گفت آپاچی 150 از 220 بهتره!!)
بعد سه ترک تو کفی راحت 90 تا میرفتیم باهاش.
نمیدونم بعضیا ندونسته حرف نزنن مردم میگن لالی؟!

اما آقا روما جان میگم شما چندتا 220 روندید؟ منظورم اینه که نکنه فقط 220 شما انقدر خوب بوده؟
مصرف سوختش چی؟ بالا نیست؟ برای کارو اینا میگم.

.
یک سوالی داشتم که خیلی هم برام مهمه؛ اگزوزش رو اگر عوض کنیم، آسیب خاصی به موتور میرسه؟ مثلا عمرش کم نمیشه؟ یا سرعت و شتاب کم نمیشه؟ یا مصرف سوخت افزایش چشم گیری پیدا نمیکنه؟
تنها دلیل تعویضش هم بزرگی بیش از حدشه که اصلا نمیپسندم. و شنیدم که اگزوزش سنگینه و تعادل موتور رو بهم میزنه یا یکی میگفت بعد دو سال نمیدونم چیش خراب میشه.
اگزوزی کم صدا و خیلی کوچک میخوام. یعنی هر چه کوچک تر بهتر. اگر میشد اگزوز ان اس رو روش پیاده کرد که عالیه عالی بود. چون دیگه آدم نگران مالیده شدن اگزوز به اینبرو اونبر نبود. حالا میشه یا نمیشه؟ اگزوز ان اس رو میگم.
دوستان یه آماری درباره اگزوز های کوچک و کم صدا بدن که مثلا قیمتش چنده و یا در عملکرد موتور چه تأثیراتی خواهد گذاشت. خیلی خیلی مهمه بدونم این موارد رو.

تشکر فراوان

نه تنها واسه من خوب بوده خیلی از کاربران سایت هم از جمله داش فرشاد و کوروش که هنوزم داره یا محمد سلیمانی و خیلی ها دیگه داشتن همشون راضی بودن
بازم میگم به نسبت قیمت و عملکرد و کیفیت از h2r هم بهتره
در مورد اگزوز هم هیچ مشکلی نداره رو تعادل به جایی هم در حین حرکت گیر نمی کنه اگزوز قهرمانی اشکال خاصی رو موتور نمیاره خیلی کم مصرف سوخت بالا میره قدرت و لرزش موتور بهتره میشه به جاش
مصرف سوخت هم من همیشه پر گاز میرفت صدی 4میخورد حلالش
من خودم می خواستم 220 مونو شک کنم کمک پالس ns بندازم روش که دستگاه جوش پیدا نکردم نشد ولی میشه کمک های عقب مال اپاچی بندازی موتور نرم تر میشه پروژه بعدی این بود که دیگه دایلیم خریدم نشد دیگه
البته من پمپ ترمز عقب واسه ns انداختم که شد 250هزار و لاستیک عقب پیرلی ۱۴۰ بود که اون زمان فکرکنم گرفته بودم 280 یا 380 یادم نیست

Seyed.mahdi
13-03-1395, 02:25 بعد از ظهر
تشکر روما جان گل

صدی 4 لیتر؟؟!!
روی برچسب انرژیش که زده صدی 2.6؟!
برای همه انقدر میسوزونه؟
بنظرتون برای کسی که میخواد باهاش کار کنه خیلی پر خرج نمیشه؟ (البته رفقا این رو هم در نظر بگیرند و جواب بدند که در این مورد باید سایر مخرج رو هم در نظر گرفت؛ مثلا شاید مصرف بالا باشه ولی موتور خرج اضافیِ دیگه ای نداشته باشه)

میگم مگر از نظر نرمی و راحتی به ان اس نمیرسه؟ و کلاً چه طوره از نظر نرمی در مقایسه با سایر پالس ها و آپاچی؟

تشکر فراوان

M@hdi
13-03-1395, 06:33 بعد از ظهر
انقدر از 220 و سگ جونیش و کم خرجیش و بی دردسریش تعریف کردین تو این چند صفحه به سرم زده ان اس رو بفروشم 220 بخرم به نظرتون کار درستیه؟

دوساله ان اس دارم ولی هی رنگ عوض کردم با این آخری هم که مشکی یه دسته از پارسال برج 7 نزدیک 7000 تا روندم هیچ مشکلی ندارم خیلی هم موتورمو دوست دارم ولی تنها چیزیش که رو مخمه بدجور اینه که یه روزایی نرمه یه روزایی خشکه اعصابمو خورد کرده یه بار هم لاستیک دیافراگمشو عوض کردم تاثیری نداشت
به نظرتون 220 بخرم می تونه منی که دوسال پشت ان اس نشستم راضی کنه؟

saeed.he
13-03-1395, 07:16 بعد از ظهر
انقدر از 220 و سگ جونیش و کم خرجیش و بی دردسریش تعریف کردین تو این چند صفحه به سرم زده ان اس رو بفروشم 220 بخرم به نظرتون کار درستیه؟

دوساله ان اس دارم ولی هی رنگ عوض کردم با این آخری هم که مشکی یه دسته از پارسال برج 7 نزدیک 7000 تا روندم هیچ مشکلی ندارم خیلی هم موتورمو دوست دارم ولی تنها چیزیش که رو مخمه بدجور اینه که یه روزایی نرمه یه روزایی خشکه اعصابمو خورد کرده یه بار هم لاستیک دیافراگمشو عوض کردم تاثیری نداشت
راستش داداش اینی که میگی تقریبا تو همه موتورا هست. موتور من 180 عه اونم یه سری روزا نرمه یه سری روزا خشکه ولی اگه موقه روشن کردن یه دقیقه ساساتو بکشی موتور درجا کار کنه تو حرکت نرم تر میشه.
ولی این موتورابه شرایط جوی خیلی حساسن چون کاربراتون . روزایی که باد میشه روزایی که بارون میاد فشار هوا کم و زیاد میشه این باعث میشه که رو عملکرد موتور تاثیر منفی بذاره و بعضی روزا خشک شه موتور. البته نمیدونم شاید ان اس 200 ساسات اتومات باشه نتونی اینکارو بکنی.

میثم ش
13-03-1395, 08:22 بعد از ظهر
آقا من حسابی با این موتور همه جا و همه شرایط میرفتم. ترافیک سنگین، پر گاز و پر سرعت، مسافت طولانی..... در همه حالات یک باک ۱۵ لیتری بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو میرفت. که میشه بین ۲.۵ تا ۳ لیتر در صد کیلومتر. و این از همون ابتدای استفاده من برقرار بود تا زمان فروشش.

MANHUNT
13-03-1395, 09:22 بعد از ظهر
مصرفش بسته به شرايط و ميزان فشار به انجين متفاوته در كمترين حالت ٢،٦ ميسوزونه و در بيشترين حالت ٣،٥ ليتر در هر صد كيلومتر مصرف سوختش هستش ٢٢٠ موتور كم استهلاكي هستش اما براي پيك موتور سبك مناسب هستش مثل بوكسر ١٥٠ پالس ٢٢٠ موتور كار نيست كيلومتر و كنسولش گرونه و خرج نگهداريش از بوكسر بيشتر هستش مثل لنت و روغن و چيزاي ديگه نه كه استهلاك بيشتري داشته باشه نه لوازماش گرونتره بعدشم نوع زين اصلا بدرد بار زدن نميخوره هي بخواي بهش كش ببندي خط و خش بهش ميوفته مخصوصا رنگ مشكي ادم بايد ٢٢٠ داشته باشه تفريح در كنارش يه موتور كار مثل سي جي يا بوكسر يا سي جي ال داشته باشه مورد بعدي اينكه الس ٢٢٠ درسته شتاب ان اس رو نداره اونم فقط يه ثانيه ديرتر به صد ميرسه نسبت به ان اس اما موتور مطمن تري نسبت به ان اس هستش مراقبت كمتري ميخواد موتورش سگ جونه بر عكس ان اس شاتون و گيبركس قوي اي داره بر عكس ان اس ٢٢٠ رو تا هر چند سال داشته باشي خيالت راحته اما ان اس معلوم نيست چقدر كار بده در مورد نرمي به پاي ان اس نميرسه و خشكتر هستش اما در حد خودش خوبه

ali.motahari
13-03-1395, 11:45 بعد از ظهر
سلام
آقایون من وقتی روغن خودشو خالی میکنم و میخام عوض کنم 1 لیتر میریزم و دقیقا تا گیجش میاد!کم نیس؟دفه اولی ک عوض کردم گفتم بزار 1100بریزم اگ کم بود بیشترش کنم ولی از گیجش زد بالا ولی الان با 1 لیتر درسته!
اصلا توجه کرده بودید به گیجش ک رو خط دومی باشه؟کسی یعنی تابحال روغن عوض نکرده جواب بده؟

h0ssein
14-03-1395, 08:04 قبل از ظهر
ب گیج توجهی نکن.
منم اینطوری بود.
گاهی میشد هنوز 1لیتر کامل نریخته بودم گیج پر میشد.
همون 1250 بریز ب گیج هم کاری نداشته باش.
گیج اصن معلوم نیست کی درست نشون میده کی غلط.

M@hdi
14-03-1395, 08:10 قبل از ظهر

جواب ماروهم یکی میداد بد نبود

Seyed.mahdi
14-03-1395, 10:37 قبل از ظهر
مصرفش بسته به شرايط و ميزان فشار به انجين متفاوته در كمترين حالت ٢،٦ ميسوزونه و در بيشترين حالت ٣،٥ ليتر در هر صد كيلومتر مصرف سوختش هستش ٢٢٠ موتور كم استهلاكي هستش اما براي پيك موتور سبك مناسب هستش مثل بوكسر ١٥٠ پالس ٢٢٠ موتور كار نيست كيلومتر و كنسولش گرونه و خرج نگهداريش از بوكسر بيشتر هستش مثل لنت و روغن و چيزاي ديگه نه كه استهلاك بيشتري داشته باشه نه لوازماش گرونتره بعدشم نوع زين اصلا بدرد بار زدن نميخوره هي بخواي بهش كش ببندي خط و خش بهش ميوفته مخصوصا رنگ مشكي ادم بايد ٢٢٠ داشته باشه تفريح در كنارش يه موتور كار مثل سي جي يا بوكسر يا سي جي ال داشته باشه مورد بعدي اينكه الس ٢٢٠ درسته شتاب ان اس رو نداره اونم فقط يه ثانيه ديرتر به صد ميرسه نسبت به ان اس اما موتور مطمن تري نسبت به ان اس هستش مراقبت كمتري ميخواد موتورش سگ جونه بر عكس ان اس شاتون و گيبركس قوي اي داره بر عكس ان اس ٢٢٠ رو تا هر چند سال داشته باشي خيالت راحته اما ان اس معلوم نيست چقدر كار بده در مورد نرمي به پاي ان اس نميرسه و خشكتر هستش اما در حد خودش خوبه

تشکر از دوستان

خدمتتون عرض کنم که پیک نه به اون معنا که به اندازه وانت بار میزنن.
در حال حاضر در پیک تهیه غذا هستم اما احتمالاً در آینده برم پیک موتوری اما نه بار بلکه بسته های کوچک و کاغذ ماغذی. نهایتاً یه کیف بندازم رو دوشم.
بعد کارم هم نیمه وقته چون میخوام کمک خرج برای تحصیلم باشه نه کاره اصلیم. یعنی نهایتِ نهایتش 5-6 ساعت کار بکشم از موتور.
سی جی و حتی بوکسر موتور های ایمن و استانداردی نیستن. بوکسر داشتم دیگه.
جداً میتونم بگم سی جی حتی در مورد بار زدن هم از پالس و آپاچی بهتر نیست.این سی جی بدرد هیچی نمیخوره.
موتوری میخوام که از 135 خودم خیلی قوی تر و نرم تر و ایمن تر باشه. (همون سه تا چیز که فکر میکنم 135 کم داره)(نرمی؛ امنیت، بخاطر ترمز ضعیفِ عقب و قدرت).
135 جداً در دست انداز ها عملکرد جالبی نداره.
آیا میشه گفت 220 از مثلا 135 خیلی خیلی نرم تره؟ یا بازم آدم خسته میشه روش؟

MANHUNT
14-03-1395, 12:09 بعد از ظهر
مهدي جان من تو پست قبليم هم جواب شمارو دادم از نظر نرمي ان اس بهتره اما از نظر دوام و طول عمر و مطمن بودن صد در صد ٢٢٠ بهتره در مورد اينكه راضي ميگي راضيم ميكنه يا نه بنظرم من نسبي هستش اما اينو بدون هر چقدر زمان بگذره از ٢٢٠ راضي تر ميشي شتابش خيلي كم تفاوت داره با ان اس ترمزاي خوبي داره اما نه بخوبي ان اس راديات اب نداره راديات روغن داره كه اين يعني رسيدگي كمتر سرعت نهاييشون در يه حد اما ٢٢٠ فشار كمتري بهش وارد ميشه بخاطر بحث گيربكس و شاتون چهره ان اس بهتره و زيباتر و بروز تره ٢٢٠ چهرش قديميه نوردهي ٢٢٠ بهتر از ان اس هستش در كل بسته به خودت داره كه چقدر ميتونه راضيت كنه در رابطه با اينكه ميگي يه روز موتور نرمه يه روز موتور خشكه جو هوا فاصله از دربا رطوبت هوا گرما و خيلي چيزاي ديگه روي كاركرد موتور تاثير ميزاره و اين طبيعيه كه يه روز نرم باشه و يه روز خشك

- - - Updated - - -

تشکر از دوستان

خدمتتون عرض کنم که پیک نه به اون معنا که به اندازه وانت بار میزنن.
در حال حاضر در پیک تهیه غذا هستم اما احتمالاً در آینده برم پیک موتوری اما نه بار بلکه بسته های کوچک و کاغذ ماغذی. نهایتاً یه کیف بندازم رو دوشم.
بعد کارم هم نیمه وقته چون میخوام کمک خرج برای تحصیلم باشه نه کاره اصلیم. یعنی نهایتِ نهایتش 5-6 ساعت کار بکشم از موتور.
سی جی و حتی بوکسر موتور های ایمن و استانداردی نیستن. بوکسر داشتم دیگه.
جداً میتونم بگم سی جی حتی در مورد بار زدن هم از پالس و آپاچی بهتر نیست.این سی جی بدرد هیچی نمیخوره.
موتوری میخوام که از 135 خودم خیلی قوی تر و نرم تر و ایمن تر باشه. (همون سه تا چیز که فکر میکنم 135 کم داره)(نرمی؛ امنیت، بخاطر ترمز ضعیفِ عقب و قدرت).
135 جداً در دست انداز ها عملکرد جالبی نداره.
آیا میشه گفت 220 از مثلا 135 خیلی خیلی نرم تره؟ یا بازم آدم خسته میشه روش؟
اگه استفاده هايي كه ميكني در حد همين هاست كه پالس ٢٢٠ عاليه باست از نظر ايمني كه صد در صد از ١٣٥ بهتره بخاطر ترمزاش و سنگيني بيشتر و حالت ايروديناميك بهتر اما اينو بهت بگم از نظر نرمي زياد تفاوتي با ١٣٥ نداره اما به خاطر سنگيني بيشتر يه مقدار نرم تر از ١٣٥ هستش من كه هم ١٨٠ خيلي سوار شدم و ٢٢٠ حتي تو مسيراي خيلي طولاني هم خسته نشدم

M@hdi
14-03-1395, 01:40 بعد از ظهر
ترمزهاشون که جدیدا یکی شده رو 220F هم پمپ ترمزهای ان اس رو گذاشتن

از نظر قیافه و مشکلات کنسول ثابت بودن که بعضیها میگن قدرت مانور رو کاهش میده و صدا میوفته و تو ترافیک اذیت کنندس فکر کنم بشه کنسول و کیلومتر رو کلا برداشت و چراغ گردش کرد ... همون اول که موتور صفر هست کنسول و کیلومترش رو باز کنیم و بفروشیم به جاش یه چراغ گرد و کیلومتر 180 بخریم ببندیم یادمه یکی از دوستان تو همین تاپیک عکس هم گذاشته بودن نظرتون چیه؟

ali.motahari
14-03-1395, 01:48 بعد از ظهر

از نظر قیافه و مشکلات کنسول ثابت بودن که بعضیها میگن قدرت مانور رو کاهش میده و صدا میوفته و تو ترافیک اذیت کنندس فکر کنم بشه کنسول و کیلومتر رو کلا برداشت و چراغ گردش کرد ... همون اول که موتور صفر هست کنسول و کیلومترش رو باز کنیم و بفروشیم به جاش یه چراغ گرد و کیلومتر 180 بخریم ببندیم یادمه یکی از دوستان تو همین تاپیک عکس هم گذاشته بودن نظرتون چیه؟
اولا ک اگ راهنمایی رانندگی بخاد بهت گیر بده میگه تغییر وضعیت دادی و ...
دوما حیفه کنسولش نیست؟حیف چراغاش و کیلومتر نیس؟
حیفتم نیاد و کلی هزینه کنی و سیم کشیتم کلا بهم بزنی و ug3 بکنیش هم زشت میشه ک فلاپای قسمت جلو باک نیس هم صاحب اول و آخرش خودتی!!!

Alireza.BMW
14-03-1395, 02:28 بعد از ظهر

.
من اگه باشم برای اینکه سیم کشیش زیاد بهم نخوره و قیافشم شیک بمونه بخام فلاپا باز کنم کله چراغ 180 دیجیتال میندازم که کیلومترم دست نزنم...فلاپا هم نگه میدارم خواستم بفروشم ببندم روش

sajjadme
14-03-1395, 04:44 بعد از ظهر
بنظرم کار بیهوده و اشتباهی هست ...
اولا چراغ های 220 بهترین نوردهی رو دارن هم دارای لنز هست و هم چراغ ایینه ای داره ...
این فرم کلگیش باعث شکافتن هوا به شکل خیلی خوبی میشه که برای سرعت های بالا و یا توی جاده ها خیلی مناسبه ...
کنسول ثابت بودنشم خوبه به این دلیل که ادم عادت میکنه و بعد اگر بخواد موتور های اسپورت بخره دیگه کنسول ثابت بودن براش عجیب نیست ...
دوستان ظاهرش اونچنان که میگید زشت نیستا ....انصافا خوبه یه نیم فلاپ یا یه فلاپ کامل بندازین زیرش قشنگ میشه الکی دردسر تغییر دادن کلی ظاهرش رو به جون خودتون نخرید چون اگه چیزی از ظاهر موتور حذف بشه و چیز دیگه جاش بذارید باز بهانه ای به پلیس میدید تا گیر بده ...

yaser688
14-03-1395, 07:04 بعد از ظهر
سلام
چهار سال سی جی داشتم، الان سه روزه 220 خریدم.
انصافا هیچ مشکلی با کنسول ثابتش ندارم.
توی ترافیک و مانور مشکل ساز نبوده تا الان (البته نه که بگم مثل سی جی راحت از بین ماشینا رد میشم).
بحث نوردهی سر پیچ ها هم به نظرم یه بحث بی معنیه. کنسول ثابت هیچ مشکلی در رابطه با نوردهی و سواری در شب و....نداره

دوستان سه تا سوال!
تا الان 380تا باهاش رفتم. برای سرویس کجا ببرمش؟ نمایندگی هاش خوبن؟ کارشونو دزست انجام میدن؟
به نظرتون ببرم نمایندگی یا تعمیرکار متفرقه؟

برای دزدگیر پیشنهادتون چیه؟
غیر تصویری میخوام.
تاپیک مربوط به دزدگیر رو هم خوندم ولی مطالبش به روز نیست
الان چه دزدگیری خوبه؟

نمایشگر بنزینم پایین نمیاد!
باک نصفه شده ولی دوخط از آمپر بنزین کم شده.
کسی این مشکلو داشته؟

میثم ش
14-03-1395, 08:09 بعد از ظهر
سلام
توی ترافیک و مانور مشکل ساز نبوده تا الان (البته نه که بگم مثل سی جی راحت از بین ماشینا رد میشم).
بحث نوردهی سر پیچ ها هم به نظرم یه بحث بی معنیه. کنسول ثابت هیچ مشکلی در رابطه با نوردهی و سواری در شب و....نداره

دوستان سه تا سوال!
تا الان 380تا باهاش رفتم. برای سرویس کجا ببرمش؟ نمایندگی هاش خوبن؟ کارشونو دزست انجام میدن؟

غیر تصویری میخوام.
الان چه دزدگیری خوبه؟

کسی این مشکلو داشته؟

نمایشگر بنزین همه موتورها معمولا همینه. یک دفعه شروع به کاهش میکنه.
سرویس رو که یادمه سر هزارتا باید ببری؟ اگر بنا داشتی نمایندگی ببری من تجربه خیلی بدی از این نمایندگی چهارراه شاپور داشتم که کار به پیگیری از بالا شد تا کارشو درست انجام بده و حسابی هم خبرهای بدی پیش مدیرانش به خاطر این اهماال کاری رفت.

saeed.he
14-03-1395, 09:24 بعد از ظهر
داداش جواب دادم که. نرمی و خشکی مشکل همه موتورای کاربراتوریه. به خاطر شرایط جوی هر روز

Seyed.mahdi
14-03-1395, 10:33 بعد از ظهر
سلام بر رفقا

ظاهر یک مسأله سلیقه ایه. بنده به شخصه نه اینکه بگم 220 زیباتره اما بیشتر میپسندم. خوش مذهب! عجب اُبهتی داره:icon_pf (94):
فلاپ های زیر احساس میکنم بهش نمیاد. یعنی واقعا همین فلاپ هاش خیلی خوبه باجاج کارشو درست انجام داده.
بنده که فلاپ ها و کلا طراحیشو خیلی میپسندم و دوست دارم. مخصوصاً جلوشو که خیلی ابهت داره.
واقعا حیفه آدم این کله رو ور داره و ug4 چه چراغ گرد و چه دیجیتال بندازه. دیجیتالش که خیلی هم جالب نیست.

اما سوالم اینکه آقای MANHUNT عزیز و سایر دوستان گرامی بنده کمی نگران قدرت مانورش شدم! وزنم حدود 60 کیلو هست و لاغرم. از پسِ 220 بر میام؟
با 135 که براحتی میتونم مانور بدم و خیلی هم خوبه:4chsmu1:
با 220 بنظر دوستان که با تجربه اند به مشکلی بر نمیخورم؟
نگران کنسول ثابتش نیستم، نگران وزن بیشتر (حدود 30 کیلو) و طول بیشترش هستم.

سوال دیگه اینکه در پیک موتوری پیش میاد آدم سرویس بخوره به کرج یا شهریار یا قلعه حسن خان و... (شهر های حومه تهران) و این یعنی کارکردم شاید به بیش از 70-80 یا حتی بالای 100 کیلومتر در روز برسه و منظورم اینه که با این کارکرد موتور بعد چند وقت از هم پاشیده نمیشه؟! و یا خرج و مخارجش اذیت کننده نیست؟

ببخشید دوستان رو اذیت میکنم شرمندهموفق
یا علی مدد

Alireza.BMW
14-03-1395, 11:53 بعد از ظهر
داداش جواب دادم که. نرمی و خشکی مشکل همه موتورای کاربراتوریه. به خاطر شرایط جوی هر روز
.
ربطی به کاربرات بودن یا انژکتور نداره برای ماشین هم همینطوریه...بسته به شرایط جوی داره کلا

MANHUNT
15-03-1395, 08:25 قبل از ظهر
سلام بر رفقا

ظاهر یک مسأله سلیقه ایه. بنده به شخصه نه اینکه بگم 220 زیباتره اما بیشتر میپسندم. خوش مذهب! عجب اُبهتی داره:icon_pf (94):
فلاپ های زیر احساس میکنم بهش نمیاد. یعنی واقعا همین فلاپ هاش خیلی خوبه باجاج کارشو درست انجام داده.
بنده که فلاپ ها و کلا طراحیشو خیلی میپسندم و دوست دارم. مخصوصاً جلوشو که خیلی ابهت داره.
واقعا حیفه آدم این کله رو ور داره و ug4 چه چراغ گرد و چه دیجیتال بندازه. دیجیتالش که خیلی هم جالب نیست.

اما سوالم اینکه آقای MANHUNT عزیز و سایر دوستان گرامی بنده کمی نگران قدرت مانورش شدم! وزنم حدود 60 کیلو هست و لاغرم. از پسِ 220 بر میام؟
با 135 که براحتی میتونم مانور بدم و خیلی هم خوبه:4chsmu1:
با 220 بنظر دوستان که با تجربه اند به مشکلی بر نمیخورم؟
نگران کنسول ثابتش نیستم، نگران وزن بیشتر (حدود 30 کیلو) و طول بیشترش هستم.

سوال دیگه اینکه در پیک موتوری پیش میاد آدم سرویس بخوره به کرج یا شهریار یا قلعه حسن خان و... (شهر های حومه تهران) و این یعنی کارکردم شاید به بیش از 70-80 یا حتی بالای 100 کیلومتر در روز برسه و منظورم اینه که با این کارکرد موتور بعد چند وقت از هم پاشیده نمیشه؟! و یا خرج و مخارجش اذیت کننده نیست؟

ببخشید دوستان رو اذیت میکنم شرمندهموفق
یا علی مدد
براحتي بر مياي موتور سواري اصلا به وزن ربطي نداره به راكب بستگي داره با اين وزني كه داري ٢٢٠ بگيري پرواز ميكنه ،مطمن باش راحتي پشتش وزنشم بشيني پشتش تو حركت اصلا متوجه نميشي فقط اگه بياي پايين بخواي موتور جابه جا كني متوجه وزنش ميشي تو حركت عالي و خوشدسته طول بيشترش هم مگه چقدر بيشتر شده باور كن به چشم نمياد بشيني پشتش متوجه ميشي فوقش ده سانت طولش بيشتر شده باشه چه اتفاقي ميوفته مگه اين چيزارو فكرشو نكن سيد جان در رابطه با سوال بعديتون نه شما بگو بالاي ١٥٠ كيلومتر نه هيچ مشكلي پيش نمياد مگه موتور چينيه يا بي كيفيت اما بهت بگم بايد بهش برسي و سرويس هاشو به موقع انجام بدي اينم بهت بگم اگه درست بهش گاز بدي و فشار الكي نياري و اون سرويساشم به موقع انجام بدي و هر دفه موتور چك كني هيچ مشكلي باست پيش نمياد شايد تنها مشكلي كه باست پيش بياد به صدا افتادن فلاپ و كنسول جلو باشه كه خودت ميتوني صدا گيري كني يه چيزو سيد بهت بگم اگه ازش درست استفاده كني تا يه مدت طولاني فقط روغن و بنزين خرجش ميشه

yaser688
15-03-1395, 09:45 قبل از ظهر
سلام
منم شصت و هشت کیلو هستم و توی کنترلش مشکلی ندارم. فقط وقتی پیاده میشم وزنش خودشو نشون میده. (سی جی خیلی خوب بود، بلندش میکردم میچسبوندمش کنار دیوار قفلش میکردم به لوله گاز:biggrin:)
هنوز یک هفته نشده که خریدمش، 560 کیلومتر رفتم باهاش و واقعا راضی هستم.
در مورد طول موتور هم نظری ندارم. تا حالا موتور دیگه ای(آپاچی و ان اس و....) سوار نشدم که مقایسه کنم.
در مورد مسافت هم با توجه به صحبت هایی که بقیه دوستان در پست های قبلی کردن، فکر نمیکنم 100 کیلومتر راه زیادی باشه. من 220 رو انتخاب کردم که باهاش برم سفر. برا همین قبل از خریدش تحقیق کردم و طبق نظر بقیه دوستان انتخاب خوبیه.

- - - Updated - - -

سلام

دوستان سه تا سوال!

غیر تصویری میخوام.
الان چه دزدگیری خوبه؟

کسی این مشکلو داشته؟

دوستان
تاپیک مربوط به دزدگیر و تعمیرگاه های موتور رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد.
لطفا عزیزانی که دزدگیر نصب کردن راهنمایی کنن. چه بندی ببندم روش؟ در مورد دزدگیر نکته ای چیزی اگه هست لطفا راهنمایی کنید. رفتم گمرک هر فروشگاهی میرم فقط جنسایی رو که خودش داره معرفی میکنه. نمیدونم چی بگیرم! غیر تصویری میخوام

برای سرویس اولیه هم راهنمایی کنید کجا ببرم؟ نمایندگی تهرانپارس خوبه؟ ولیعصر ببرم؟ تعمیرگاه متفرقه ببرم؟
لطفا راهنمایی کنید.

ali.motahari
15-03-1395, 10:28 قبل از ظهر
سلام
منم شصت و هشت کیلو هستم و توی کنترلش مشکلی ندارم. فقط وقتی پیاده میشم وزنش خودشو نشون میده. (سی جی خیلی خوب بود، بلندش میکردم میچسبوندمش کنار دیوار قفلش میکردم به لوله گاز:biggrin:)
هنوز یک هفته نشده که خریدمش، 560 کیلومتر رفتم باهاش و واقعا راضی هستم.
در مورد طول موتور هم نظری ندارم. تا حالا موتور دیگه ای(آپاچی و ان اس و....) سوار نشدم که مقایسه کنم.
در مورد مسافت هم با توجه به صحبت هایی که بقیه دوستان در پست های قبلی کردن، فکر نمیکنم 100 کیلومتر راه زیادی باشه. من 220 رو انتخاب کردم که باهاش برم سفر. برا همین قبل از خریدش تحقیق کردم و طبق نظر بقیه دوستان انتخاب خوبیه.

- - - Updated - - -

دوستان
تاپیک مربوط به دزدگیر و تعمیرگاه های موتور رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد.
لطفا عزیزانی که دزدگیر نصب کردن راهنمایی کنن. چه بندی ببندم روش؟ در مورد دزدگیر نکته ای چیزی اگه هست لطفا راهنمایی کنید. رفتم گمرک هر فروشگاهی میرم فقط جنسایی رو که خودش داره معرفی میکنه. نمیدونم چی بگیرم! غیر تصویری میخوام

برای سرویس اولیه هم راهنمایی کنید کجا ببرم؟ نمایندگی تهرانپارس خوبه؟ ولیعصر ببرم؟ تعمیرگاه متفرقه ببرم؟
لطفا راهنمایی کنید.
من رو 220 این دزدگیر چینیو انداختم ک راضی ام ازش
رو ویومم مارک لیزر انداختم ک مثلا برند معتبریه ولی باش حال نکردم

- - - Updated - - -

Seyed.mahdi
15-03-1395, 01:07 بعد از ظهر
سلام

از MANHUNT عزیزِ گل و سایر دوستان بسیار ممنونم.

البته اشتباه نشه منظورم از 100 کیلومتر، 100 کیلومتر در روزه ها نه مثلا در هفته یا ماه. بعد بنده پول صفر و حتی در حدشو ندارم. خیلی خیلی زور بزنم 5 تومن با پول موتور خودم جور کنم و یه 91-92 کم کار کرد بگیرم. بنظرتون از این جهت مشکلی وجود نداره؟ چطور میتونم موتوری که خوب باهاش تا شده و خوب آب بندی شده پیدا کنم؟

.
نمایندگی تهرانپارس بنظرم جالب نیست. خودم وقتی بردم اونجا فقط پیچ میچارو شل و سفت کرد و ترمز و کلاچ رو ریگلاژ کرد و این خرده کاریا تازه دشت هم گرفت. بیشتر تعریف نمایندگی خیابون ولیعصر (عج) روبرو مهدیه تهران رو شنیدم.

MANHUNT
15-03-1395, 01:22 بعد از ظهر
سلام

البته اشتباه نشه منظورم از 100 کیلومتر، 100 کیلومتر در روزه ها نه مثلا در هفته یا ماه. بعد بنده پول صفر و حتی در حدشو ندارم. خیلی خیلی زور بزنم 5 تومن با پول موتور خودم جور کنم و یه 91-92 کم کار کرد بگیرم. بنظرتون از این جهت مشکلی وجود نداره؟ چطور میتونم موتوری که خوب باهاش تا شده و خوب آب بندی شده پیدا کنم؟

.
نمایندگی تهرانپارس بنظرم جالب نیست. خودم وقتی بردم اونجا فقط پیچ میچارو شل و سفت کرد و ترمز و کلاچ رو ریگلاژ کرد و این خرده کاریا تازه دشت هم گرفت. بیشتر تعریف نمایندگی خیابون ولیعصر (عج) روبرو مهدیه تهران رو شنیدم.
چاكريم سيد منم همون روزي رو گفتم در مورد دست دوم قضيه فرق ميكنه بايد حواستو جم كني بايد خودت بشيني پشتش امتحانش كني ببيني شتاب و سرعت و نرمي موتور به چصورت هستش موتور نبايد صداي اضافه داشته باشه زماني كه در حالت سكون روشن هستش خروجيه اگزوز رو با دستت محكم بگير و به صداي موتور گوش بده تا صداي اضافه نداشته باشه حتما در كنار اينكارا ببر يه تعمير كار خوب يه پولي بده تا قشنگ تمام موتور چك كنه نمايندگي وليعصر روبه روي مهديه تهران از همشون بهتره

yaser688
15-03-1395, 03:34 بعد از ظهر
من رو 220 این دزدگیر چینیو انداختم ک راضی ام ازش
رو ویومم مارک لیزر انداختم ک مثلا برند معتبریه ولی باش حال نکردم

- - - Updated - - -

لیزر مشکلش چی بود؟

میثم ش
15-03-1395, 06:28 بعد از ظهر
سلام

.

من فروختم ۴۸۵۰ تومان.مدل ۹۳ ۲۱هزار کارکرد.....حیف
:wall3: