PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyosung GT250R & هیوسانگ 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

فرشاد
24-09-1391, 10:26 بعد از ظهر
26295

albaloo
26-09-1391, 05:50 قبل از ظهر
سلام دوستان یه سوال اگزوز هیو با پیچ شماره چند وصله ؟
میخوام فابریکی بندازم پیچ روش نیست

K.I.A
26-09-1391, 05:52 قبل از ظهر
من پیچ 10 انداختم/

جانسون
26-09-1391, 10:46 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] این عکس هیو 2 اگزوز از پشت قشنگ میشه :دی

albaloo
27-09-1391, 07:44 قبل از ظهر
اره خوشکل شده برای همچین کاری چقدر هزینه داره ؟

Ali
28-09-1391, 10:13 بعد از ظهر
هیوسانگ تیونینگ شده:
[Only registered and activated users can see links]

جانسون
17-10-1391, 10:18 قبل از ظهر
اره خوشکل شده برای همچین کاری چقدر هزینه داره ؟

حدودا 1500 ت تا 2000 باید بدی اگزوز ساز برات اکی کنه صداش از استرو میشه انگار 2تا اپاچی 180 با اگزوز یوشی روشن باشن ولی دوره بالا صداش کمتر میشه

erfan.557
17-10-1391, 08:59 بعد از ظهر
داداش علی چرا از پسر جدیدت عکسی نمی زاری؟
ها ها ها ها!!!!
اره چندتا عکس ازش بزار .
راستی یه دست به سر و گوش اگزوزت بکش . مبارکتم باشه به خوشی استفاده کنی داداش.:4chsmu1:

erfan.557
17-10-1391, 10:01 بعد از ظهر
اقا یه سوال مدل91 فابریک arrow داره ؟ جدا بخری چنده ؟

شایسته فر
17-10-1391, 10:10 بعد از ظهر
بله فابریک داره
جداشم تو سایت حدود 750 بود
تو سایت خود کویر

farzad_sh_2020
17-10-1391, 10:47 بعد از ظهر
دوستان عزیز من هم دوباره هیو خریدم
اولین نکته که فهمیدم این که اگزوزش سایلنسر هم داره و با کشیدن خارش میاد بیرون و صداش زیاد میشه
برای روزهایی که گیر بازار هست خوبه

جانسون
17-10-1391, 11:11 بعد از ظهر
داداشی محمد ما خیلی از شما ممنونیما میخوامد دادا عرفان جان دادا عکس تا 2 3 ساعت دیگه اکی میکنم اینم برا شماس ما سوار میشیم :دی اشالا هیو خریدنه خودت دادا شایسته

- - - Updated - - -

دوستان عزیز من هم دوباره هیو خریدم اولین نکته که فهمیدم این که اگزوزش سایلنسر هم داره و با کشیدن خارش میاد بیرون و صداش زیاد میشه برای روزهایی که گیر بازار هست
خوبه

مبارکه اقای سوارش واقعا لذت بخشه من همون شبی که گرفتم جلو فروشگاه با انبروپیشگشتی سیلنسرو در اوردن :دی

صداش بم تر میشه یکم بلند تر ولی صدای فوقلاده جزاب و پر بیسی داره فقط کمه

من صدا gsx600r شنیدم اگزوز فابریکش تقریبا تو یی مایه بود ولی جی اس بلند تر بود

تا شب یسری داستان میگم از هیو تو محله ما کلانتری که داستان داریم کر کر خنده

شایسته فر
17-10-1391, 11:29 بعد از ظهر
داداش علی اگزوز خودتو انداختی روش؟
داداش فرزاد منتظر عکس موتور شما هم هستیما

جانسون
18-10-1391, 12:37 قبل از ظهر
داداش علی اگزوز خودتو انداختی روش؟ داداش فرزاد منتظر عکس موتور شما هم هستیما داداش شایسته فقط روز جمعه انداختم برا نمایشگاه رفتن تو پیست چون تو محل زیاد میچرخم نیمخوان زیاد تابلو شم همینجوری تابلو که هیجی اعلمیه شدم موتور فقط اینو بگم تو پیست یه سی بی ار 1000 قرمز بود با اگزوز تو برادز اون روشن میکرد گاز میداد منم اونور تر صدای اون بم بلند صدای من بلدتر تفیکتر شلاقیی جویری بود دخیا یدفه گاز مدادم میپریدم از بلندی صداش بعد چند بار روشن کردن مامورای حفاظت فیزیکی پیست گفتن دیگه موتورارو روشن نکنید »دیییی

erfan.557
18-10-1391, 12:48 قبل از ظهر
داداش شایسته فقط روز جمعه انداختم برا نمایشگاه رفتن تو پیست چون تو محل زیاد میچرخم نیمخوان زیاد تابلو شم همینجوری تابلو که هیجی اعلمیه شدم موتور فقط اینو بگم تو پیست یه سی بی ار 1000 قرمز بود با اگزوز تو برادز اون روشن میکرد گاز میداد منم اونور تر صدای اون بم بلند صدای من بلدتر تفیکتر شلاقیی جویری بود دخیا یدفه گاز مدادم میپریدم از بلندی صداش بعد چند بار روشن کردن مامورای حفاظت فیزیکی پیست گفتن دیگه موتورارو روشن نکنید »دیییی
همونی بود که واسه آپاچیت بود دیگه؟خیلی صداش زیاد بود بابا منم اولش ترسیدم روشنش کردی .:i'm ok:
ا

جانسون
18-10-1391, 01:04 قبل از ظهر
اره داداش عرفان همون منبه اگزوزه فابریکه اپاچیه بود اینجوریش کردم با واشرو پیچو مهره مثل اگزوز فابریک با 4تا پیچه فابریکه الن خوده هیو بازو بسته میشه :دیی

قبلا رو پارچه نسوز اتش نشاتی که ضد خریقه دروست کرم رویه اینم کربن کردم رو اپاچی بود تو عکس ولی رو هیو جزقاله شد

انتی اسپم روغن اولی رو رو 200 تا عوز کردم تا الان 700 تا فیکس رفتم رو 800 تا دوباره عوز میکنم یعنی 100 تا برم

روغن تو نمایشگاه غرفه نمایندگی مگواین گر اوردم که داداش کیا هم بود و روغن 10w40 پاور سینت گرفتم اطاعاته بیشتر تو تاپیکه روغن میدم

اینم بگم شرکت کویر هیو 91 رو اچار کشیو دیاگو گزاشته پای مشتری فقط نمایندگی رو موتور کار شناسی میکنه که اگه قطه کم داشت از شرکت رایگان بگیره

دیاگم زدم با اینگه اف ای نمیداد بردم پیشه قادر احمدی گفت دیاگ 45 تا 60 ت میگیره امیر توپل از من 30 گرفت+
یچی دیگه با لبتاپ وایر لس بود به دیاگ و یه برنامه زد اورد که دور موتور و.... ار پی ام اینا بود که با گاز دادن تقیر میکرد وبالا پاین میشد

اینگه چرخ جلو باد خالی میکرد 2 ت برا چسب که ریخت و ابندی کرد پول اونم نگرفت و سیمه کلاجو از زیر رد شده بود اورد از بالا رد کرد که خیلی نر تر شد+ تنظیمش ....

Hamid_brg1325
18-10-1391, 02:00 قبل از ظهر
دوستان عزیز من هم دوباره هیو خریدم اولین نکته که فهمیدم این که اگزوزش سایلنسر هم داره و با کشیدن خارش میاد بیرون و صداش زیاد میشه برای روزهایی که گیر بازار هست خوبه مبارکه فرزاد . نو خریدی ؟ چه رنگی ؟ چند قیمت ؟ یه عکسی بزار ببینیمش . کی بریم یه دوری بزنیم ؟

Gladiator
18-10-1391, 02:40 قبل از ظهر
درود بر دوستان گرامیهیو من مدلش 90 هست ، وقتی سوییچو باز میکنم چراغ FI روشن میشه البته تو حرکت موتور مشکلی ایجاد نمیکنه ولی یه جا خوندم که بخاطر نداشتن Stopper هست که رو مدل 90 شرکت کویر نذاشتهکسی اگه چیزی درباره این مشکل میدونه راهنمایی کنهآخه من گرگان زندگی میکنم و اینجا نه نمایندگی داره نه تعمیرکارا ازش سر در میارنسپاسگذار

شایسته فر
18-10-1391, 02:53 قبل از ظهر
چراغش روشن میشه ؛ بعد از 2-3 ثانیه خاموش میشه؟

Gladiator
18-10-1391, 03:00 قبل از ظهر
نه چشمک میزنه ، پس از استارت که روشن شد دیگه میره

D@Ni
18-10-1391, 03:18 قبل از ظهر
سلام

اينم عکس از موتور علي جانسون (سرهنگ) رفيق جينگه من

البته در اولين فرصت هم از صداي اگزوز فابريکش آروو براتون فيلم ميزارم هم از اگزوز خودمون که ديگه تعريف نداره همه ميشناسن

اينم عکس :)

جانسون
18-10-1391, 03:21 قبل از ظهر
نه چشمک میزنه ، پس از استارت که روشن شد دیگه میره داداش وقتی چراغ اف ای خاموش میشه مشکلی نداره خیالت راحت باشه

دنی اقشال من تو پرشین موتور به ما سر بزن :دییی

farzad_sh_2020
18-10-1391, 04:23 قبل از ظهر
مبارکه فرزاد . نو خریدی ؟ چه رنگی ؟ چند قیمت ؟ یه عکسی بزار ببینیمش . کی بریم یه دوری بزنیم ؟ سلام آره صفر خریدم و با ماشین هایی که موتور میارن شیراز بار میشه و هفته دیگه میاد برام شیراز چون قطار جا نداشت تا هفته دیگه و وانت هم گرون میشد رنگ هم قرمز مشکی ۲۰۱۲ قیمت هم بماند :دی انقدری بود که نخوام کارکرده بخرم ایشالا برسه اگر قبل امتحانم باشه برای آب بندی چند باری میام بیرون ولی خب اصل دور دور توی ستارخان و ... برای بعد از امتحانا و آب بندی شدن میام که بشه گاز داد بهش راستی دوستان من تاحالا موتور ۰ نداشتم روغن هر ۲۰۰ تا عوض کنم تا ۱۰۰۰ ؟ بعدش روغن خوب بریزم اولش یا لیکومولی بریزم ؟ حتماْ فکر کردین میگم الوان نه ؟؟؟‌‌:))) منظورم اینه مگوین بریزم که لیتری ۱۵ به بالا هست الان یا همون لیکومولی که لیتری ۹ هست تقریبا ؟

K.I.A
18-10-1391, 04:36 قبل از ظهر
تبریک بسیار به دوستان گلم علی جانسون و فرزاد جان مبارک باشه/به درستی ازش استفاده کنید.
روغنو هر 1000 تا عوض کنید /فقط تغییر ندید روغن مورد استفادتونو سعی کنید از یه برند مشخص استفاده کنید/

جانسون
18-10-1391, 04:41 قبل از ظهر
فرزاد جان همون مگوین بریز روغن اولی رو 100 150 تا اول اوز کن بعد رو 700 یا 800تا دباره عوض اتفاقا اشتباه نکن موتور صفر روغن کیفیت سینتتیک با کیفیت اس ال کمه کم چون بیشترین ختو خش تو بلوک سیلند موقه صفری میوفته

منم از مگوین استفاده کردم تو 700 کیلو متر دوباره 100 برم عوض میکنم تا بعدش رو 1000 کیلو متر بعد اون1000تا 1500تا عوض میکم

سینتتیک تو تعویض روعنی معروفه به الکترونیکی میکن میچسبه به خار رینگو پیستون که مخصوصا موقه استارت بهتر عمل میکن که میگن ایزی استارته البته اینا برا کاسترول منگنت بود که مگوین دیگه جای خودشو داره

farzad_sh_2020
18-10-1391, 06:52 قبل از ظهر
این رنگش :

جانسون
18-10-1391, 08:26 قبل از ظهر
فرزاد جا هیو چند برات تمام شد بیمه چقد شد ؟؟ راستی از کی موتور خریدی کردی؟؟

جانسون
19-10-1391, 03:07 قبل از ظهر
دوستان هیو سوار فیلتر فابریکو کی عوض کنم ؟؟؟ برا بعد ابندی بعده 3 بار تویض روغن خوبه یعنی رو 1800تا 2000 تا ؟؟؟

hyo savar
19-10-1391, 04:40 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان بخصوص هیوسوران!!!! انگارکه این هیو روز به روز به طرفدارانش افزوده میشه و بحث این موتور هم گرم تر از روزقبل هست. [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

جانسون
19-10-1391, 04:54 قبل از ظهر
الان داشتم دفتر چه هیو رو نگاه میکردم زده فیلتر روغن اولی بعده 4000تا تعویض گردد... منم رو 3000تا عوض میکنم

هیو سوار شما اصلا این با این موتور جای نمیری ؟؟ از لاستیکت ملومه یا تازه شستیش؟؟؟

راستی چنتا کارکرد موتورت هست ؟؟

hyo savar
19-10-1391, 05:03 قبل از ظهر
تازه شستم موتوررادوست عزیز ولی از موتورم درست ستفاده میکنم قبلنم گفته بودم برای موتوریه دفتر چه سرویس کاملی درسه کردم و موتور را سر موقع از باد چرخ ها روغنکاری تا تعویض و بازدید فیلتر ها شمع ها و..... را بوقت انجام میدم و اصلانم عادت ندارم موتور را بعد هر بار که میرم دور یا مینی مسافرتی با هیو میرم موتور را تمیز نکنم و اصلنم با شیلنگ اب موتوررا نمیشورم. که موتور دچار مشکل بشه و تا الانم به بهترین نحو لذت موتور سواری را داشتم!

جانسون
19-10-1391, 05:57 قبل از ظهر
واقعا حالم بد شد با این طلقه جولوش فلاپه شبیه ار 1 یا ار 6 اون وقت خواستن اصلته موتور نگر دارن چراق وست گزاشتن واقعا زشتش کرده از ریختو اوبحت هیو افتاد ..... دیگه نمیدونم چی بگم [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]از بقل قشنگ شده ولی جلوش ترررررر:25r30wi:

Kami
19-10-1391, 06:31 قبل از ظهر
:crazy:

K.I.A
19-10-1391, 06:39 قبل از ظهر
**** بار 1000 مبارک باشه مداد رنگی هیو گرفتی بسه بکش بیرون...
فرقی هم کرده هم فنی هم ظاهری /ظاهر که فقط رنگه درسته؟

شایسته فر
19-10-1391, 06:41 قبل از ظهر
منم به نوبه خودم به شرکت کویر تبریک می گم
دادا شما رو شرکت باید استخدام کنه بری هیو ها رو تست کنی!!!!!!!
از خود شرکت هیوسانگم اطلاعاتت در مورد gt250r بیشتره!!!!
ایشالا چرخش برات بچرخه

Kami
19-10-1391, 06:44 قبل از ظهر
**** بار 1000 مبارک باشه مداد رنگی هیو گرفتی بسه بکش بیرون...
فرقی هم کرده هم فنی هم ظاهری /ظاهر که فقط رنگه درسته؟
مرسی
از نظر مونتاژ میتونم بگم از سه سری قبل به نظر بهتر میاد
دنده ها نرم جا میره ، ecu عوض شده ، دور موتور بازی نمیکنه
نکته خوبش اینکه گارانتی داره ، موتورو بدون اینکه روشن کنم بردم پیش امیر شاهمیری برام باتری رو 4 ساعت شارژ کرد ، پدال دنده رو تنظیم کرد ، کلاچ رو تنظیم کرد ، کلا قبل از اینکه راه برم یه راست بردم با وانت اونجا چک کامل کردم
مثل ساعت کار میکنه

amir.cdi
19-10-1391, 06:45 قبل از ظهر
****** چند گرفتی؟
موتوره خوبیه ؟
تو ام مثل من که گیر دادم به cdi ولکن نیستم توم گیر دادی به هیو حالا خوبه هیو یه کلاسی داره .
مبارک باشه

Kami
19-10-1391, 06:50 قبل از ظهر
****** چند گرفتی؟
موتوره خوبیه ؟
تو ام مثل من که گیر دادم به cdi ولکن نیستم توم گیر دادی به هیو حالا خوبه هیو یه کلاسی داره .
مبارک باشه

مرسی
500 سر دادم با مشکیه عوض کردم

K.I.A
19-10-1391, 07:39 قبل از ظهر
ای سی یو چه مارکی شده؟ چرا عوض کردن/؟

Kami
19-10-1391, 07:41 قبل از ظهر
ای سی یو چه مارکی شده؟ چرا عوض کردن/؟باید نگاه کنم ، چرا سال به سال طراحی جدید میکنن؟ خب برای بهبود عملکرد ، ظاهر یا هر چیزی

K.I.A
19-10-1391, 07:47 قبل از ظهر
ای سی یو باید ببینی تاثییر تو عملکردش داره یا نه باید تست بشه/مثلا ماشین مثل 206 ای سی یو والو روش باشه تنبل تر از مدلایی که زیمنس یا ساجم راه میره/

جانسون
19-10-1391, 07:47 قبل از ظهر
ایول داداش **** مبارک بهترین رنگو گرفتی اره دقیقا بایید ببری اول گارنتی کارشناس روشن کنه باتریه موتوره صفر که شارج نیمی خواد

جنس ای سی یو همونه فقط ار زیره صندلی رفته زیره باک اینجوری که من فهمیدم بیمه نامه چقد شد ؟؟ چه شرکتی بیمه کردی ؟؟

من بیمه رازی کردم 100 ت
راستی با کی مامله کردی موتورو؟؟

Kami
19-10-1391, 07:53 قبل از ظهر
ایول داداش **** مبارک بهترین رنگو گرفتی اره دقیقا بایید ببری اول گارنتی کارشناس روشن کنه باتریه موتوره صفر که شارج نیمی خواد
مرسی
والا امیر شاهمیری یکی از بهترین تعمیرکارهایی هست که دیدم
گفت باید شارژ شه ، خلاصه یه 4 ساعتی موتور اونجا بود زیر بررسی

- - - Updated - - -

جنس ای سی یو همونه فقط ار زیره صندلی رفته زیره باک اینجوری که من فهمیدم بیمه نامه چقد شد ؟؟ چه شرکتی بیمه کردی ؟؟

من بیمه رازی کردم 100 ت
راستی با کی مامله کردی موتورو؟؟
والا کوچیکتر شده ecu
بیمه ایرانه دیگه تکمیلی سرنشین و راکب 120
با محسن جون معامله کردم

جانسون
19-10-1391, 07:55 قبل از ظهر
**** به شادی استفاده کنی داداش من که خیلی حال درسته دور موتور مثل قبلیا ک..گیجه نداره نیش گاز میاد 4 5 ار پی ام

راستی پی دی ای و گرفتی به تو هم گفتن حزینه اچار کشی و دیاگ اولیه پایه خودته ؟؟؟

Kami
19-10-1391, 07:59 قبل از ظهر
راستی پی دی ای و گرفتی به تو هم گفتن حزینه اچار کشی و دیاگ اولیه پایه خودته ؟؟؟
والا برای من برسی کرد و چند تا چیز رو سفت کرد و روغن کاری
30 گرفت واسه دیاگ که گفت برنامه جدید دادم بهش که دروغ نمیگه چون با چشمم دیدم

جانسون
19-10-1391, 08:04 قبل از ظهر
دروسته داداش با لپتاپ کار نکرد ؟؟؟ شمارشو بده یروز هماهنگ کنم باهم بیرم پیشش اچار کشیو چی گفت ؟؟

راستی محسن نگفت علی جانسون گفته بکس پرشین موتور دیگه پاشونو تو مغازت نمیزارن ؟؟

Kami
19-10-1391, 08:08 قبل از ظهر
دروسته داداش با لپتاپ کار نکرد ؟؟؟ شمارشو بده یروز هماهنگ کنم باهم بیرم پیشش اچار کشیو چی گفت ؟؟
اره دیگه
گفت سایلنسر رو در نیار تا 300 تا
اچار کشی رو یادم رفت بپرسم
چیزای جالبی گفت

- - - Updated - - -

راستی محسن نگفت علی جانسون گفته بکس پرشین موتور دیگه پاشونو تو مغازت نمیزارن ؟؟
خیر
چرا همچین چیزی بگه
وقتی مدیر اینجا رفیقشه

جانسون
19-10-1391, 08:10 قبل از ظهر
چه چیزای میگفت بگو حال کنیم :دی دلیله اینکه سایلنسر تا 300 در نیاری نپرسیدی؟؟؟ فک کنم می خواد قشنگ دوده بگره توریاش بد که ورداشتی صداش بمم تر شه :دیی

Kami
19-10-1391, 08:12 قبل از ظهر
چه چیزای میگفت بگو حال کنیم :دی دلیله اینکه سایلنسر تا 300 در نیاری نپرسیدی؟؟؟ فک کنم می خواد قشنگ دوده بگره توریاش بد که ورداشتی صداش بمم تر شه :دیی

گفت هوا سرده بزار موتور داغ کنه اینجوری
واسم عجیب بود گفت تا 700 تا گاز نده بهش
اولین بارمه دارم طبق اصول کار انجام میدم

جانسون
19-10-1391, 08:26 قبل از ظهر
نمیدونم والا تو ابندی بیشتر داغ که سر سیلنده واشر بندیش به فنا میره فشاره بیشتری روشه من تا 400تا بهش فشار نیوردم روش ولی بده 500 تا دنده 1 2 3 تا زیره ردلین میارم جوریه که از 110 تا 3 پر میکنم تا 119 تا انقد سری پر میشه تازه 2 ترک دانی میگه کیلو مترت مشکل داره =)) راستی روغن مگوین تو تاپیکه جامع روغن امار دادم استفاده کنی بنظرم از کاسترول بهتره دندهام تا 200 تا اولش یکم تخیلی بود ولی الان اشاره رو شفت جا میره فقط دنده 2 رو باید یکم محکم تر بزنم زیرش..

جانسون
19-10-1391, 10:35 قبل از ظهر
برو بکس چند روز پیش گمروک بودم پیشه مسلم اگزوز ساز... میگفت بیا کاتالیزورو شو در بیارم قیمتم 70 میشه

اجرتش مگفتم کتالیز نداره گفت اینجاشه تو عکس ملوم کردم بنظره دوستان هیو کاتلیز داره؟؟

Kami
19-10-1391, 02:25 بعد از ظهر
برو بکس چند روز پیش گمروک بودم پیشه مسلم اگزوز ساز... میگفت بیا کاتالیزورو شو در بیارم قیمتم 70 میشه

اجرتش مگفتم کتالیز نداره گفت اینجاشه تو عکس ملوم کردم بنظره دوستان هیو کاتلیز داره؟؟

نه نداره ، چرت گرفته ، هیو قبلی رو باز کردم هیچی توش نبود به جز یه تیکه توری جوش خورده

mehran
19-10-1391, 08:39 بعد از ظهر
دوستان هیو سوار فیلتر فابریکو کی عوض کنم ؟؟؟ برا بعد ابندی بعده 3 بار تویض روغن خوبه یعنی رو 1800تا 2000 تا ؟؟؟
من تا حالا عوض نكردم فقط با باد تميزش كردم

- - - Updated - - -

كسي ميدونه قيمت فيلتر هواش چنده؟؟؟

- - - Updated - - -

اينم يادم رفت بگم فيلتر روغن هيو با روان يكيه!!!!

hyo savar
20-10-1391, 04:01 قبل از ظهر
كسي ميدونه قيمت فيلتر هواش چنده؟؟؟ - - - Updated - - - والا مهران جان تا 1 ماه پیش روی 50 تا 60 قیمت داشتم الان را نمیدونم

hosein_dig
20-10-1391, 04:26 قبل از ظهر
نیاز نداره مثل پالس قابل شستشوهبیکارید هادفترچشو بخونیدمن ندارم نشستم خوندم

Babak
20-10-1391, 05:59 قبل از ظهر

کاتالیزور داره انجین انژکتور(ماشین یا موتور)100% داره بازش نکن چون هیچ تاثیری توی بیشتر شدنه شتاب موتور نداره.فقط باعث میشه اون سنسور هوا که مخلوط درست بنزین و هوا رو چک می کنه از کار بیافته.

- - - Updated - - -

نه نداره ، چرت گرفته ، هیو قبلی رو باز کردم هیچی توش نبود به جز یه تیکه توری جوش خوردهکانالیزور همون هست دیگه فکر کردی توش باید کارخونه باشه؟[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
20-10-1391, 08:34 قبل از ظهر
گول این دستگاهو نخورید که بابتش بیاید 60 70 مانی بدید!!!
این دستگاه ها کار اصلیشون اسکن مرکز پردازش وسیله هست که تمام خطاهای وسیله طی فرایند کدی بهش نوت داده میشه و تعریف میشه....
حالا میخواد دستگاهش سیمی یا وایرلس یا رو پشت بوم باشه ربطی نداره
و میتونه پارامترهای وسیلرو از ای سی یو بخونه مثل دمای موتور /دمای روغن/ نوع جرقه/دور موتور و بقیه....
که نهایت امر بتونه دور موتورو کمو زیاد بکنه و هیچ اپدیتی هم در کار نیست و هیچ جادویی نمیکنه فقط کد خطای ای سی یو رو به صورت نوت نشون میده.

Kami
20-10-1391, 09:43 بعد از ظهر
کاتالیزور داره انجین انژکتور(ماشین یا موتور)100% داره بازش نکن چون هیچ تاثیری توی بیشتر شدنه شتاب موتور نداره.فقط باعث میشه اون سنسور هوا که مخلوط درست بنزین و هوا رو چک می کنه از کار بیافته.

- - - Updated - - -

کانالیزور همون هست دیگه فکر کردی توش باید کارخونه باشه؟[Only registered and activated users can see links]
کاتالیزوری که تو اگزوز هست کلی فرق داره با کاتالیزوری که تو منبع هدرز هست
یه تیکه اهن که کلی سوراخ داره روش ، اصلا به نظرم کاتالیزور به حساب نمیاد در مقابل کاتالیزور اگزوز فابریک هیوسانگ
هیوسانگ قبلیه رو در اوردم کاتالیزور منبع هدرز رو اما هیچ فرقی نکرد ، یه جورایی فرقی نداره بودن نبودنش به خاطر خیلی نازک بودن و سوراخ های زیادش

- - - Updated - - -

عکسی از دخترم

شایسته فر
20-10-1391, 09:47 بعد از ظهر
روی دخترتو بکش!!
سرما نخوره!!!!!:4chsmu1:
راستی اسمش چی بود؟:26:

Kami
20-10-1391, 09:54 بعد از ظهر
روی دخترتو بکش!!
سرما نخوره!!!!!:4chsmu1:
راستی اسمش چی بود؟:26:
jenifer اسمش
کسی کاور ( روکش ضد اب ) سراغ داشت فابریکی که به هیو بخوره بگه

جانسون
20-10-1391, 10:23 بعد از ظهر
**** خوده کمالی میگن داره 17 ت بود اندازه هیو من کاور اپاچیو میکشم روش 4 سان فلاپ زیز بیرون میمونه یچی بگم بخندین دیشب با دنی داشم از پارتی بر میگشتم از نیاوران تو مترو تجریش با بکس میخواستیم بای بای کنیم میدون تجریش کفی بود سربازه پرید جلو با باتوم سری کیلدو ورداشت گفت بیا بغل یدفه کلارو دوردم فیس زیرش بود گفتم تو شور نداری نمی فهمی دارم میام بقل وایسم؟؟ برات اضاف زدم حالیت میشه=)) سربازه هنگ کرد ماتش برد فک کرد مامورم=)) اومدم بقل سری امده کیلیدو جا بزنه میبینه نیمیتونه گزاشته رو باک دنی ورداشت دیگه تو یتیکه ندیدمش =)) سروانه اومده میگه خسته نباشی مدارک داری فکرد همکاریم =)) داشم فیسو در میاوردم مدارکو دادم قلنامه بیمه گواهی کارته شناسایم دید اون یکی که شخصی بود میگه مجوز عبورشو چک کن موتور محدودید تردود داره سنگینه =)) سروانه میگه نه پلاکه .... هیچی اینم از داستانه ما 1 ساعت داشتم میخندیدم اخرشم سروانه سر تکون داد مدارکو داد به سلامت=))

farzad_sh_2020
20-10-1391, 10:57 بعد از ظهر
**** خوده کمالی میگن داره 17 ت بود اندازه هیو من کاور اپاچیو میکشم روش 4 سان فلاپ زیز بیرون میمونه یچی بگم بخندین دیشب با دنی داشم از پارتی بر میگشتم از نیاوران تو مترو تجریش با بکس میخواستیم بای بای کنیم میدون تجریش کفی بود سربازه پرید جلو با باتوم سری کیلدو ورداشت گفت بیا بغل یدفه کلارو دوردم فیس زیرش بود گفتم تو شور نداری نمی فهمی دارم میام بقل وایسم؟؟ برات اضاف زدم حالیت میشه=)) سربازه هنگ کرد ماتش برد فک کرد مامورم=)) اومدم بقل سری امده کیلیدو جا بزنه میبینه نیمیتونه گزاشته رو باک دنی ورداشت دیگه تو یتیکه ندیدمش =)) سروانه اومده میگه خسته نباشی مدارک داری فکرد همکاریم =)) داشم فیسو در میاوردم مدارکو دادم قلنامه بیمه گواهی کارته شناسایم دید اون یکی که شخصی بود میگه مجوز عبورشو چک کن موتور محدودید تردود داره سنگینه =)) سروانه میگه نه پلاکه .... هیچی اینم از داستانه ما 1 ساعت داشتم میخندیدم اخرشم سروانه سر تکون داد مدارکو داد به سلامت=))

خوبه بابا اوونجا باز هیو و مگلی و .. زیاد هست

شیراز من پالس 220 داشتم ماموره فکر کرد سنگینه :))

هیو که جای خود داشت هربار میرفتیم دور دور میگرفتنمون و مدارک میخواستن :))

جانسون
20-10-1391, 11:42 بعد از ظهر
امروز رفتم روغن سری دوشو عوض کردن اولیش رو 200تا بود تا امروز که 845 تا کار کرد لازم نبود روغن غلظتش یزره هم تکون نهورده بود این سری دوم سری سومو رو 1800تا عوض مینک 1000تا بیاد بعدش دیگه رو 1000تا تا 1500تا البته یسری از رفیقام رو 2000تا تا 3000 تا عوض میکنن و راضی هستناینم بگم زمستان بهترین فصل برا ابندیه موتوره...

mehran
21-10-1391, 01:16 قبل از ظهر
علي ديگه يواش يواش وقتشه يكم بهش فشار بياري
ديگه جز دنده 1 و2 بقيرو رو رد لاين تعويض بكن

Babak
21-10-1391, 01:29 قبل از ظهر
جانسون کاسترول مگنتیک بریز ببین چی می بینی از همون لحظه استارت صدای موتور فرق می کنه
.
.
.
.
.
.
.
**** کاتالیزور هدرز کاتالیزور اصلی این شعر را چیه می گی کاتالیزور یه منبع قبله اون مبع صدا خفه کن اصلیه است کارشم کم کردن گازهای آلاینده خروجی اگزوزه

شایسته فر
21-10-1391, 01:33 قبل از ظهر
داداش مهران شرمنده!!!!!
یواش یواش علی داره باهاش پرواز میکنه!!!!!!
علی از 500 تا باهاش تاپ میزد و رو رد لاین عوض می کرد دنده رو!!!!

farzad_sh_2020
21-10-1391, 03:09 قبل از ظهر
امروز رفتم روغن سری دوشو عوض کردن اولیش رو 200تا بود تا امروز که 845 تا کار کرد لازم نبود روغن غلظتش یزره هم تکون نهورده بود این سری دوم سری سومو رو 1800تا عوض مینک 1000تا بیاد بعدش دیگه رو 1000تا تا 1500تا البته یسری از رفیقام رو 2000تا تا 3000 تا عوض میکنن و راضی هستناینم بگم زمستان بهترین فصل برا ابندیه موتوره...

میگم یه سوال
خیلی سخته تا برسه به 1000 تا ؟
از الان تو فکرم چجوری من 1000 تارو یواش باهاش برم

راستی روغن چی میریزی ؟
میخوام موتورکس بخرم از کویر

جانسون
21-10-1391, 03:26 قبل از ظهر

داداش مهران من از بعده 400 500 تا همه دندهارو تا زیره ردلین عوض میکنم ولی دنده 3 4 رو رد لین امروز 4 کات اف داد =))

بابی 700سیسی مگنت دارم از برا ماشین مونده یه 1 لیتری هم میگیرم سری 3 ببینم چی میشه ولی از مگوین راضیم تو شتاب تو نرمی دنده تو تاپ اسپید اینم بگم بده 30 مین رانندگی صدا اگزوزه قشنگ بم بم میشه این روغن بعد 2 روز خوابدن تو سرمایه اندیشه با نیش استارت روشن شد

Kami
21-10-1391, 04:04 قبل از ظهر
داداش مهران من از بعده 400 500 تا همه دندهارو تا زیره ردلین عوض میکنم ولی دنده 3 4 رو رد لین امروز 4 کات اف داد =))

مگه میخوای اعتراف بگیری از موتور؟
هیوسانگ مدل 89 که داشتم 2 سال پیش همین کارو باهاش کردم موتور همه جونش به صدا افتاده بود ، نکن عزیز من

جانسون
21-10-1391, 04:14 قبل از ظهر
میگم یه سوال خیلی سخته تا برسه به 1000 تا ؟ از الان تو فکرم چجوری من 1000 تارو یواش باهاش برم راستی روغن چی میریزی ؟ میخوام موتورکس بخرم از کویر فرزاد جا رو غن و گفتم که مگوین 10 40 نه سخت نیس زیاد باهاش بری انور اونور سری 1000 تا میشه زیره 1 ماه تا 2 هفته

موتورکس عاله مخصوصا کیفیتش که برا موتور جاسو ام ای که ای خودش برا صفحه کلاجت عمرش بیشتر بشه... الان موتورکس لیتر 38 تا 50 تومنه :دیی

**** خوب باید اچا کشی بشه موتور هرچی بیشتر استفاده بشه 5 برابر رسیدگی بیشتر میخواد موتوره

دیده بودی با اپچی چجوری تا میکردم تو 1 سا ل و2 ماه که دستم بود 3 4 بار اچاکشی دادم موتور بقیر از روغن و چتری کاربراتش که رو 1000 تا بود...

farzad_sh_2020
21-10-1391, 04:39 قبل از ظهر
فرزاد جا رو غن و گفتم که مگوین 10 40 نه سخت نیس زیاد باهاش بری انور اونور سری 1000 تا میشه زیره 1 ماه تا 2 هفته

موتورکس عاله مخصوصا کیفیتش که برا موتور جاسو ام ای که ای خودش برا صفحه کلاجت عمرش بیشتر بشه... الان موتورکس لیتر 38 تا 50 تومنه :دیی

**** خوب باید اچا کشی بشه موتور هرچی بیشتر استفاده بشه 5 برابر رسیدگی بیشتر میخواد موتوره

دیده بودی با اپچی چجوری تا میکردم تو 1 سا ل و2 ماه که دستم بود 3 4 بار اچاکشی دادم موتور بقیر از روغن و چتری کاربراتش که رو 1000 تا بود...

بابا کی گفته 50 ؟
خود کویر ببین :
[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA/628/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C.html

Kami
21-10-1391, 05:07 قبل از ظهر
فرزاد جا رو غن و گفتم که مگوین 10 40 نه سخت نیس زیاد باهاش بری انور اونور سری 1000 تا میشه زیره 1 ماه تا 2 هفته

موتورکس به درد هیوسانگ نمیخوره
من یه 2 ماه ریختم صدا دنده ها زیاد شده بود ، تو سرمای ابیانه روشن نمیشد
ربطی به اچار کشی نداره ، وسیله نقلیه از 4 تا اهن درست شده ، انسان نیست با ورزش هر روز بهتر از دیروز راه بره که
درسته موتورو نباید تنبل بار اورد ، مثال بعضی وقت ها گاز بدی بهش اما نه هر روز خدا
علیرضا عشق نمرده رو میبینی؟ اب بندیش محشره ، به موتور به موقعش گاز میده تو جاده ، تو خیابون نرمال میره ، هنوز که هنوزه صفحه کلاچش سالمه و موتورش مثل اینه کار میکنه

جانسون
21-10-1391, 06:42 قبل از ظهر
فرزاد من تو گمروک قیمت گرفتم قادر احمدی میگفت لیتری 40 ت یا هر بار تعویض 40 ت دقیق یادم نیس باز شرمنده من اماره سایتو نداشتم **** منم تو اتوبان گازشو گرفتم تو خیابون کوچه که هی رد لاین بدی خوارش با مادرش پیوند میزنه اونم درسته انسان نیس ولی رسیدگی بشه بهش یه عمر موتوره size] [/color] [Only registered and activated users can see links] بروبکس روغن ترمز من خیلی کم از خطه لوور بایین تر نظرم اینه پیچه هواگیریشو با کنم رو غن فابریکش که کم قشنگ خالی شه بعد با روغن ترمز فومن شیمی ابی که دوت4 هست و کیفیاتش از همه تو بازار ایرانی بهتر پر کنم و هواگیری کسی نظریی نداره؟؟ می ترسم یجا به فنام بده خیلی کمه عقبشم که کمکی جلو تکی موتور نگرم نمیداره =))

شایسته فر
21-10-1391, 07:08 قبل از ظهر
داداش علی
اگزوز ارو رو چی کارش کردی؟
وقتی صدا می خوی بازش می کنی و مال آپاچیو میندازی روش؟
راستی قدیما مثل ساعت کار می کرد ولی تو جمهوری اسلامی شده آینه!!

جانسون
21-10-1391, 07:43 قبل از ظهر
داداش علی اگزوز ارو رو چی کارش کردی؟ وقتی صدا می خوی بازش می کنی و مال آپاچیو میندازی روش؟ راستی قدیما مثل ساعت کار می کرد ولی تو جمهوری اسلامی شده آینه!! داداشی ارو دارم باهاش تو شهری تهرانی میریم کاری چیزی...ارو روشه میگم بعده نیم ساعت بم میشه ارو میگم بیس دار میشه صداش.... ولی صدا هیولا میخوام بشنوم وقتی رد میشم سره همه بر کرده دنباله موتور .. . منبع اپاچی که درست کردم میندازم 4تا پیچو او پیچه بسو باز میکنم جوری طراهی کردم که با پیچ الن خوده فابریکش و جابه جا میکنم بعد پچاشو مبندم به همین خوشمزدگی همش 30 دقیقه کار میبره صداش واقعا زیاده بک فایر میده وقتی می ترکه تو منبع صداش اندازه یه کپسولیه که تو 4 شنبه سوری میترکنن اونم زیره.... بیس جررررررررررررررر میده ادمو اگه کلاه نداشته باشی گوشت سوت میکشه =))

Babak
21-10-1391, 07:51 قبل از ظهر
فرزاد من تو گمروک قیمت گرفتم قادر احمدی میگفت لیتری 40 ت یا هر بار تعویض 40 ت دقیق یادم نیس باز شرمنده من اماره سایتو نداشتم **** منم تو اتوبان گازشو گرفتم تو خیابون کوچه که هی رد لاین بدی خوارش با مادرش پیوند میزنه اونم درسته انسان نیس ولی رسیدگی بشه بهش یه عمر موتوره size] [/color] [Only registered and activated users can see links] بروبکس روغن ترمز من خیلی کم از خطه لوور بایین تر نظرم اینه پیچه هواگیریشو با کنم رو غن فابریکش که کم قشنگ خالی شه بعد با روغن ترمز فومن شیمی ابی که دوت4 هست و کیفیاتش از همه تو بازار ایرانی بهتر پر کنم و هواگیری کسی نظریی نداره؟؟ می ترسم یجا به فنام بده خیلی کمه عقبشم که کمکی جلو تکی موتور نگرم نمیداره =))علی روغن ترمز همینجوری که کم نمی کنه وقتی که لنت ساییده بشه روغن میره پایین و وقتی لنت نو بسته بشه بر می گرده سر جای خودش

جانسون
21-10-1391, 07:56 قبل از ظهر
علی روغن ترمز همینجوری که کم نمی کنه وقتی که لنت ساییده بشه روغن میره پایین و وقتی لنت نو بسته بشه بر می گرده سر جای خودش بابی جون از اولش کم داشت لنتاش که نو بود موتور صفره ولی روغن ترمز زورشون امده بریزن تو مخزنش اولشم زیره لوورش بود

K.I.A
21-10-1391, 08:04 قبل از ظهر
فقط روغن سر ریز کن اگه کم داره اونم فقط dot4 glycol -based

جانسون
21-10-1391, 08:37 قبل از ظهر
فقط روغن سر ریز کن اگه کم داره اونم فقط dot4 glycol -based

کیا روغن تو مخزنش سفیده فابریکه فومن شیمی مایع توش وقوطیش ابی اونم دوته 4 رنگش زردش دوته 3 مایع توش زرده قوطیشم زرد سره همین میگم خالی کنک روغن فابریکو دوباره پرش کنم 2 نوع نشه اخه چمی دونیم روغن فابریکش چه مارکی بگیرم سریز کنم

جانسون
21-10-1391, 10:40 قبل از ظهر
هیو سفید مثل بوفالو سفیده اینم چنتا عکس تیونیگ شده

mehran
21-10-1391, 07:48 بعد از ظهر
عاشق اون استرس بار و پيستون ترمزاش شدم.كسي ميدونه استرس بار چنده؟؟؟

Ali
21-10-1391, 10:23 بعد از ظهر
اینم چندتا عکس از مدل کاربراتوریش که البته توی ایران نیست و قدیمیه:

Babak
21-10-1391, 11:07 بعد از ظهر
استرس بار به درده فقط 1000 می خوره:25r30wi:

D@Ni
21-10-1391, 11:10 بعد از ظهر
اینم دوتا عکس از علی جانسون ... :)

Ali
21-10-1391, 11:20 بعد از ظهر

imported_shahram
21-10-1391, 11:34 بعد از ظهر
هیوسانگ اولی بهتر از هیوسانگ های دیگه هستش.

K.I.A
22-10-1391, 02:10 قبل از ظهر
کیا روغن تو مخزنش سفیده فابریکه فومن شیمی مایع توش وقوطیش ابی اونم دوته 4 رنگش زردش دوته 3 مایع توش زرده قوطیشم زرد سره همین میگم خالی کنک روغن فابریکو دوباره پرش کنم 2 نوع نشه اخه چمی دونیم روغن فابریکش چه مارکی بگیرم سریز کنم

اونی که من بالا گفتم از همن بریز اون فابریک خودشه/اسمشو یاداشت کن از بازار تهیه کن.چیز دیگه نریز لوازمشو خراب میکنه

Babak
22-10-1391, 02:40 قبل از ظهر
مشمباها رو زین رو هم بکن ضایع است
:icon_pf _15_:

Hamid_brg1325
22-10-1391, 07:30 قبل از ظهر
بابا این شل گیر عقب هیوسانگ خیلی ضایعش میکنه .
به خدا بکنیدش موتور خیلی اسپورت تر میشه .
تازه بیشتر وقتا دلم میخواد اون پلاک رو هم بکنم بندازم دور .نه که مردم فکر کنن ژاپنیه موتور . برا اینکه همه ابهت موتور ریس از قسمت عقب موتوره که هر چی لاستیک پهن تر باشه و ته موتور بالاتر باشه و دار و بساطی به عقبش وصل نباشه خوشکل تر میشه .

farzad_sh_2020
22-10-1391, 08:25 قبل از ظهر
بابا این شل گیر عقب هیوسانگ خیلی ضایعش میکنه .
به خدا بکنیدش موتور خیلی اسپورت تر میشه .
تازه بیشتر وقتا دلم میخواد اون پلاک رو هم بکنم بندازم دور .نه که مردم فکر کنن ژاپنیه موتور . برا اینکه همه ابهت موتور ریس از قسمت عقب موتوره که هر چی لاستیک پهن تر باشه و ته موتور بالاتر باشه و دار و بساطی به عقبش وصل نباشه خوشکل تر میشه .

ابهت هیو وقتی دیدم که تو تعویض پلاک ، پلاکش رو باز کرده بودم و از پشت عجب ابهتی داشت

بدون پلاک آوردمش بیرون چون تو خود اوونجا موتور پرچ نمیکردن انقدر کیف داد ماموره فکر کرد سنگینه خودشو کشت بگیرتم :)))

ولی حواست باشه یه موقع دیدم بعضی ها میان جا پلاک باز میکنن و به سختی میزنن اوون بالای لاستیک پلاک رو ولی توی اولین دست انداز مخصوصاً دو ترک پلاک نصف میشه بخاطر برخورد با لاستیک

Ali
22-10-1391, 09:54 قبل از ظهر
هیوسانگ اولی بهتر از هیوسانگ های دیگه هستش.

بله درسته گویا مدل های کاربراتوری قدیمی از مدل های جدید عملکرد بهتری دارند البته خودم تست نکردم تابحال مدل کاربراتوری رو

Ali
22-10-1391, 07:54 بعد از ظهر

imported_mohsen
22-10-1391, 09:36 بعد از ظهر
سلام قیمت حدودا 11300.گرونه نمی ارزه

Ali
22-10-1391, 09:58 بعد از ظهر
سلام قیمت حدودا 11300.گرونه نمی ارزه
سلام
درسته اما الان همه موتورها همینقدر گرون هستند

Hamid_brg1325
22-10-1391, 10:14 بعد از ظهر
ولی حواست باشه یه موقع دیدم بعضی ها میان جا پلاک باز میکنن و به سختی میزنن اوون بالای لاستیک پلاک رو ولی توی اولین دست انداز مخصوصاً دو ترک پلاک نصف میشه بخاطر برخورد با لاستیک

نه .اگه پلاک همونجایی که دمبی عقب بسته شده بسته بشه که برخوردی نداره .حتی میشه یکم عقب تر بست و کمی پلاک رو کج کرد رو به ته موتور و با حساب فاصله زیر زین با لاستیک و بازی کردن کمک عقب متوجه میشیم که برخوردی شکل نمیگیره .
راهنما رو هم میشه جاهای دیگه موتور نصب کرد یا حتی من تو فکرشم یه راهنمای کوچیک مدل راهنمای بغل ماشینها بچسبونم با چسب دوبر به فلاپای عقب .

جانسون
23-10-1391, 10:21 قبل از ظهر
عاشق اون استرس بار و پيستون ترمزاش شدم.كسي ميدونه استرس بار چنده؟؟؟ قیمت ندارم مهران جان ولی فک کنم محک یا داریوش داشته باشن بابک داداش واقعا استرس بار میخواد هیو تو سرعت باله تو دست
انداز فرمون بندری میزنه که خیلی خطر ناکه

راستی لاستیکام گاز نیترو=ن زدم تو سرما اصلا جواب نمیده واقعا می کوبه تو دفرچه راهنماش نوشته جلو 29 عقب 33 یه ترک

2ترک جلو 29 عقب 36 تازه من برا یه ترکو زدم ولی واقعا احسای سبکی کردم رو هیو چسبدگیشم کم شده احساس میکنم....

farzad_sh_2020
23-10-1391, 06:40 بعد از ظهر
قیمت ندارم مهران جان ولی فک کنم محک یا داریوش داشته باشن بابک داداش واقعا استرس بار میخواد هیو تو سرعت باله تو دست
انداز فرمون بندری میزنه که خیلی خطر ناکه

راستی لاستیکام گاز نیترو=ن زدم تو سرما اصلا جواب نمیده واقعا می کوبه تو دفرچه راهنماش نوشته جلو 29 عقب 33 یه ترک

2ترک جلو 29 عقب 36 تازه من برا یه ترکو زدم ولی واقعا احسای سبکی کردم رو هیو چسبدگیشم کم شده احساس میکنم....

گاز نیتروژن توی سرما نزن
چون لاستیک کمتر داغ میکنه نسبت به حالت عادی و چسبندگیش کم میشه و اصلاً توی موتور ارزش نداره به نظر من و خطر داره

راستی منظورت از اینکه تو سرعت بالا میزنه تو دست انداز چجوریه ؟

چون من با هیو قبلی خیلی سرعت میرفتم البته بیشتر جای صاف بود ولی خب اگر لازم باشه تا بخرم برای این جدیده

جانسون
23-10-1391, 11:29 بعد از ظهر
تو سرعت بالا تو دست انداز یا چاله چوله فرمون سفت نگیری به طوره عجیبی به چپو راست میشه فرمون که واعقا یجا مرگو دیدم جولو چشم اونم با چنتا پشتک .... یه چنوقت دیگه اوضام بهتر بشه هم پرو تکشن میدازم روش استرس بار راستی قیمته پرو تکشن برا هیو باید پایه بلند بخورنی بهش که کم کم 250 تا تا 300 فی پرتکشن میشه + اجرته نصب تا 100 ت...قیمت از مخک و داریوش

imported_vahid repsol
24-10-1391, 07:14 قبل از ظهر
مدل 91 اگه 11300 گير آوردين معطل نكنين...الان زير 12500 نميدن

Ali
24-10-1391, 08:53 بعد از ظهر
یک عکس از مدل 2013:

erfan.557
24-10-1391, 10:34 بعد از ظهر
هیو سفید مثل بوفالو سفیده اینم چنتا عکس تیونیگ شده

چه جاپایی قشنگی داره چنده تو این مایه ها؟

جانسون
25-10-1391, 02:05 قبل از ظهر
حدود 250 تا 400 قیمته دقیق ندارم تازه باید اون میله شفته دندرو بلند ترش کنی من همین جوری اومدن 1 2 تا پیچشو ببرم عقب تر دیدم ملیه ماحکو قورقی بهشه نمیرسه باید میله شفتو عوز کنی :دی

Ali
25-10-1391, 02:42 بعد از ظهر
بنظرم یک مقدار شبیه ktm rc8 شده

جانسون
25-10-1391, 04:21 بعد از ظهر
**** یه عکس داشتی برا منبع پایین هیو بود جایکه دوتا لولها با هم بودن گفتی صدا میده بع توشو با ز کرده بودی اون عکسو میخوام داری اپش کنی؟؟

Kami
25-10-1391, 04:25 بعد از ظهر
**** یه عکس داشتی برا منبع پایین هیو بود جایکه دوتا لولها با هم بودن گفتی صدا میده بع توشو با ز کرده بودی اون عکسو میخوام داری اپش کنی؟؟
ندارم
یادم نیست کجاس
به ممد 021 بگو گیرش میاره

جانسون
25-10-1391, 05:19 بعد از ظهر
لاستیک عقبه هیو زده 40 پی اس ای زمانی که سرده من 33 زدم احساس میکنم بزم زیاده نظه دوستان چیه ؟؟این عکس کاتالیزه هیو ودرودن

mehran
25-10-1391, 05:29 بعد از ظهر
علي دقيقا همونو بزن كه رو بدنه زده. لاستيك هيو جوري كه اگه خاليه خاليم بشه باز فكر ميكني باد داره كه فكر كنم به خاطر استقامت كناره هاي لاستبك باشه.
چند وقت پيش تو راه شمال بوديم يه دفعه باد لاستيك نويد خالي شد تا 200 300 متر متوجه نشده بود.تا اومده بود بپيچه از دو دو زدن موتور متوجه ميشه
اگه اسپري باد بابك نبود بيچاره بوديم

K.I.A
25-10-1391, 05:39 بعد از ظهر
لاستیک هیو و مگللی و امثال اینا پنچررو هستن البته تا یه مسافت مشخص

جانسون
25-10-1391, 05:48 بعد از ظهر
پس یعنی 40تا باد بزنم داداش اخه کتابچش گفته یه ترک 33 تا دو ترک 36 تا باد دیشب از جاده چالوس بر میگشم ییهیو ماشینه جولو کوبید رو ترمز منم باد لاستیکام نیتروزنه 29 تا بود جولو عقب 33و باهم ترمزو گرفتم عقب مشکلی نداشت جولو 2 3 ساتنی لیز خورد که گفت فاتخه رفتم زیرش سری ترمز جولو ول کردم عفب کشید قفل کرد اونم ول کردم دباره تیکه تیکه ترمز زدم خیلی ترسیدم خودم...

mehran
25-10-1391, 05:55 بعد از ظهر
علي اينجور كه تو ميگي بايد جاده ليز بوده باشه.چون من تا حالا نشده رو آسفالت خشك چرخ جلوم سر بخوره بخواد در بره.
بعدم يه ترك و دو ترك بيشتر براي چرخ عقبه.شما رو بدنه يا دفترچرو نگاه كن هر چقدر گفته همون قدر بزن.من الان يادم نيست چقدر 5 مه پيش هيدروژن زدم تا الان

جانسون
25-10-1391, 06:05 بعد از ظهر
داداش میگم کتابچه زده 2 ترک 36 تا یترک 33تا ولی رو لاستیکه زده 40تا من دیشب سرعتم رو 90 تا 95 تا بود اینجوری سریدم فک کنم بخاطره نیترو زنه بود اگه جاده سور بود یا خیس که یطرفه موتورم نابود بود داداش نظرت رو چنتاس؟؟ جولو 26 تا بزنم عقب 34تا خوبه ؟ ؟

Kami
25-10-1391, 07:21 بعد از ظهر
لاستیک عقب 180
لاستیک جلو 120
امروز مغازه امیر شاهمیری
از نزدیک گند تر بود

K.I.A
25-10-1391, 09:02 بعد از ظهر
گل لاستیکش حرفه ایه/چی بود مارکش؟ چند؟ رینگ فابریک بود ؟

Kami
25-10-1391, 09:19 بعد از ظهر
گل لاستیکش حرفه ایه/چی بود مارکش؟ چند؟ رینگ فابریک بود ؟
رینگ فابریک بود
مارکشو نگاه نکردم
قیمتم نپرسیدم

K.I.A
25-10-1391, 09:33 بعد از ظهر
رینگ فابریک بود
مارکشو نگاه نکردم
قیمتم نپرسیدم

خسته نباشی! با تو بریم خواستگاری!
خب میپرسیدی///
به قاب بقل و .... گیر نداشت؟
لاستیک زیاد بزرگ هندلینگشو میاره پایین بیشتر جنبه نمایشی داره

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

جانسون
26-10-1391, 12:02 قبل از ظهر
**** مطمنی 180 بود ؟؟؟ من لاستیه 170 میتیلرز زیر هیو دیدم 2 میلیمتر با قاب بقل که ار رو زنجیر میاد فاصله داشتت تو پیست که نمایشگاه بود دیدم موتور هم برا یکی از بکس بود[Only registered and activated users can see links]

جانسون
26-10-1391, 12:25 قبل از ظهر
**** ببین اینم همون موتر کنار یه هیو لاستیک فابریک 170 من اول دیدم فکر کردم گر میکنه به قاب زنجیر بیشتر دقت کردم دیدم 2 میلیمتر فاصله داشت ولی توپول تر بود رو رینگه فابریکش 170 دیدم از نزدیم زیاد فرقی نیمکر چون رینگه نمیکشه لاستیک فقط گردتر مشه یکم توپل تر[Only registered and activated users can see links]

جانسون
26-10-1391, 02:05 قبل از ظهر
دوستان فنی من وقتی دور موتور بالا هست و موتور داره راه میره گاز نمیدن ولی یدفه گار خلاصی دسته گازو 1 چهاروم میچرخونم صدا اگزوز د رمیاد ولی موتور تکون نمی خوره تا نگیرم وقتی گازو نگاه دارم موتور شروع میکنه به دور گرفتم میخواشتم ببینم مشکلی نداره این کار؟

K.I.A
26-10-1391, 10:55 قبل از ظهر
دوستان فنی من وقتی دور موتور بالا هست و موتور داره راه میره گاز نمیدن ولی یدفه گار خلاصی دسته گازو 1 چهاروم میچرخونم صدا اگزوز د رمیاد ولی موتور تکون نمی خوره تا نگیرم وقتی گازو نگاه دارم موتور شروع میکنه به دور گرفتم میخواشتم ببینم مشکلی نداره این کار؟

دقیقا نفهمیدم چیکار میکنی!
اما به نظرم دنبال مادر صفحه کلاچ هستی! هیو با این وزن بهش فشار نیار فقط تو کفی ***ز.

Kami
26-10-1391, 10:58 قبل از ظهر
ای جان
پدر سوخته عجب رنگی داره
البته عکس دومی هیو 650 هست

K.I.A
26-10-1391, 11:00 قبل از ظهر
لاستیک بزرگ تر نیاز به تغییر تو بعضی قسمتا هست

- - - Updated - - -

یعنی این ترمزا از پس 650 هم بر میاد؟!

farzad_sh_2020
26-10-1391, 11:15 قبل از ظهر
اینم از هیو من
حیف که مدارک هاش فردا میرسه و میخواستم اگر مامور گرفت بفهمه صفر هست وگرنه پلاستیکاشو میکندم همون جا
توه راه هم ماشالا این برچسبه وسط کیلومترش بود نمیدیدم چندتا میرم ولی فکر نکنم بیشتر از 40 رفته باشم :)))

از لاستیک و کیلومتر هم عکس گرفتم بعضی دوستان فکر میکردن کارکرده بیده :)))

جانسون
26-10-1391, 02:44 بعد از ظهر
داداش کیا کالیبره پیستون 650 بوزرگتر ساید اندازه دیسکشون یکی باشه و پیشتونه 650 قیافشم فرق داره

farzad_sh_2020
26-10-1391, 03:27 بعد از ظهر
مبارکه داداش فرزاد:clap:
اومدم شیراز شیرینیو ازت میگیرم!!!:4chsmu1:

مرسی
شما بیا اگر منو دیدی شیرینی هم دیدی :)))

بچه ها باتری های مال شما هم 10 آمپر هست دیگه ؟ چون تو سایت زده بود 5 تعجب کردم

راستی یه کار خیلی باحال کردم
دوتا قفل دیسک داشتم زدم به جلو و عقب بعدش یادم اوومدد کلید یکیش رو باید بگردم پیدا کنم :))))))

یعنی چه بخوام چه نخوام تا فردا که امتحانم بدم باید موتور بمونه و تکون نخوره :)))

جانسون
26-10-1391, 04:10 بعد از ظهر
خوب دوستان فنی بلاخره عکسو گیر اوردم من می خوام این منبع کچیکرو بر دارم بجاش یه لوله کلفتر بزارم و هدرز عقبی رو بزنم بیاد تو اون لوله گلفته دولول بشه دیگه منبع نداشته باشه این چه مهندسی سازی بوده مخم قد نمیدا یه لوله امده جولو یه لوله دیگه ایجوری هم نفسش باز تر میشه هم صداش بشتر میشه کاتلیزم که میترکنمش در بیاد :دی نظری ندارین ؟

تقریبا مثل هدرز اروو میشه اینم عکس

عکس هدز اروو پیدا نکردن کسی دار بزار بی زحمت[Only registered and activated users can see links]

/56591977499488373067.jpg ([Only registered and activated users can see links])

شایسته فر
26-10-1391, 04:14 بعد از ظهر
دادا چرا هدرز نمی خری کلا هدرزتو عوض کنی؟

Babak
26-10-1391, 04:17 بعد از ظهر
خوب دوستان فنی بلاخره عکسئ گیر اوردم من می خوام این منبع کچیکرو بر دارم بجاش یه لوله کفنر بزارم و هدرز عقبی رو بز
حالیم نشد چی گفتی:4chsmu1:

جانسون
26-10-1391, 04:30 بعد از ظهر
دادا ش شایسته عکس هدز ارو داری بزاری من پیداش نکردم اها فعلا دستو بالام خالیه داداش 700 چوق پول میخواد ولی اینو میشه 100 ت ردیفش کنی

شایسته فر
26-10-1391, 05:32 بعد از ظهر
دادا تو خود سایت کویر هست

کاوه
26-10-1391, 08:00 بعد از ظهر
انجین هیو اگه بوش سیلندر بخواد و یه سوپاپ هم بریده باشه با چقدر هزینه میشه جمعش کرد ؟؟؟
تراشکار چقدر میگیره بوش سیلندر رو ردیف کنه ؟

Hamid_brg1325
26-10-1391, 09:45 بعد از ظهر
ای جان پدر سوخته عجب رنگی داره البته عکس دومی هیو 650 هست [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] اندازه و قیافه 250 که با 650 تغریبا هیچ فرقی نداره ؟! یعنی 650 هیو هم 2 سیلندره ؟ کاش حداقل کله جلو 650 رو کمی قشنگتر میکردن . راستی کاکو فرزاد ایشالو چرخش برات بچرخه .

شایسته فر
26-10-1391, 10:00 بعد از ظهر
650 هم دو سیلندره و آب خنکه
یه 650 یکی از دوستای بهزاد آورده بود پیست؛ بهزاد می گفت خیلی بزرگتر از 250 هست
فلاپاش تپل تره!!

K.I.A
27-10-1391, 01:14 قبل از ظهر
650 و 250 هیچ فرقی نداره اتاق کاملا یکیه/
حتی ترمزاشئنم یکیه اما مثل اینکه تو مدل 2012 کالیپر جلو 650 کمی تغییر کرده وگرنه تو نمونه های قبلی 650 یکی بود .

جانسون برو هدرز بگیر خسیس نشو/تو هدرز سنسور o2 حدف میشه و خروجی بسیار راحت پس موتور انگار تو سواحل هاوایی داره نفس میکشه.

جانسون
27-10-1391, 02:06 قبل از ظهر
یکی تو سایته کویر این هدرزو بزاره لطفا من پیدا نکردن لینکشو سایته کویر هم تر زده هی اروور میده

داداش کیان اکی میکنم یه چن وقته دیگه با اگزوزه خودم اون وقت میشه سواحل هاوای با بی کینی پوشاش =))

شایسته فر
27-10-1391, 09:52 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA/327/0/%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A7%DA%AF%D8%B2%D9%88%D8%B2-%D9%87%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%86%DA%AF-ARROW.html
بفرمایید!!

جانسون
28-10-1391, 01:56 قبل از ظهر
علی جان اولا هیو طرحه 2011 رو 13 و 2012 رو 14 مونده پس 16 نیس

دوما دو ترک با هیو خودم 159 تا اومدم تا کات اف داد یه ترک که قشنگ 160 تا میره....کات اف

من نمیدوم چه تقویتی کردی که مگی 400 شده من هیو تقویت شده دیدم که دنده 4 180 تا و 5 200 تا 205 تاپ اسپیدش بوده موتور و یکو دو پر گاز جولو میومده 30 سانت بالا موتورش هی اف ای میزد تازه پار سال اینکارو کرده بود

دوستم پیشه محک که 1ت براش خرج ورداشت.... حالا خود دانی اینارو گفتم بدونی ملت چن چندن

K.I.A
28-10-1391, 02:19 قبل از ظهر
من هیو تقویت شده دیدم که دنده 4 180 تا و 5 200 تا 205 تاپ اسپیدش بوده موتور و یکو دو پر گاز جولو میومده 30 سانت بالا موتورش هی اف ای میزد تازه پار سال اینکارو کرده بود

عکسی از این هیو افسانه ای داری ؟! دنده 5 205 تا!!!! 650 فابریک شاید بوده /غیر ممکنه به همچین سرعتی برسه مگه چیکارش کرده

stoncold
28-10-1391, 02:25 قبل از ظهر
عکسی از این هیو افسانه ای داری ؟! دنده 5 205 تا!!!! 650 فابریک شاید بوده /غیر ممکنه به همچین سرعتی برسه مگه چیکارش کردههیورو فقط وقتی از تو ارتفاع پرتش کنی پایین به این سرعتو بیشتر از این میرسه

- - - Updated - - -

عکسی از این هیو افسانه ای داری ؟! دنده 5 205 تا!!!! 650 فابریک شاید بوده /غیر ممکنه به همچین سرعتی برسه مگه چیکارش کردههیورو فقط وقتی از تو ارتفاع پرتش کنی پایین به این سرعتو بیشتر از این میرسه

جانسون
28-10-1391, 02:30 قبل از ظهر
کیا داستان این موتور **** دیده مسعود باهاش دور زده خوده پسره می گفت از شماش بگیر تا پیستون قطرشو .....موتور تصادف داشه پسره فلالپو میده میگه تقویتش کنه محک.....صداش اگزوز فابریک بدونه کاتالیزور انداز تایگر **** بود تازه اون لوله کوچیکه سره جاش بود نه سورخ زده بود نه اونو ورداشته بود خودت حساب کن

K.I.A
28-10-1391, 02:38 قبل از ظهر
همه پستارو انتقال میدم به تاپیک خودش
اهان اونی که **** گفت/عزیزم توام اگزوز فابریک هیو توشو خالی کنی صدای تایگر میده من خودم 1 دونه خالی کردم خیلی خوب شد ربطی به تقویت نداره/
به همون پسره پیغام دادیم که بیاد باهم درگ داشته باشیم هردفعه بهونه اورد اخرشم نیومد!!!
/**** بیشتر در جریانه ....

یکم فکر کنید میبینید اصلا شما بگو هیو رو حجمشو 1000 کرده خب وقتی ضریب دنده هاش یا گیربکسش خروجی نداره چه طور ممکنه 205 تا بره!! میدونی این موتورا انزکتوره
پس الکی نیست نیاز به برنامه تاپ داره که موجود نیست و کلا باید سوخت رسانیش تغییر کنه و هزار تا چیز دیگه ....

جانسون
28-10-1391, 02:41 قبل از ظهر
اره دمت گرم انتقال بده تاپیکخ خودش اون بدبخت سرباز بود داداش اگزوز میدونم کتالیز در بیاد مثل تایگر میشه در صورتی اون لوله کوچیکه ته امنبع اگزوز هست در بیاد ولی این در نیاورده بود راستی یه تعمر کار به من گفت هیو باید تقویت بشه چون همین جوریش مصرفش بالاس خام سوزی دار....

mra680
28-10-1391, 03:10 قبل از ظهر
همه پستارو انتقال میدم به تاپیک خودش
اهان اونی که **** گفت/عزیزم توام اگزوز فابریک هیو توشو خالی کنی صدای تایگر میده من خودم 1 دونه خالی کردم خیلی خوب شد ربطی به تقویت نداره/
به همون پسره پیغام دادیم که بیاد باهم درگ داشته باشیم هردفعه بهونه اورد اخرشم نیومد!!!
/**** بیشتر در جریانه ....

یکم فکر کنید میبینید اصلا شما بگو هیو رو حجمشو 1000 کرده خب وقتی ضریب دنده هاش یا گیربکسش خروجی نداره چه طور ممکنه 205 تا بره!! میدونی این موتورا انزکتوره
پس الکی نیست نیاز به برنامه تاپ داره که موجود نیست و کلا باید سوخت رسانیش تغییر کنه و هزار تا چیز دیگه ....
درود . . .
با کیا موافقم
تغییر حجم موتور بدون تغییر ضرایب محرک و متحرک موتور سیکلت
فقط باعث افزایش شتابگیری و دور گیری میشه . . .ولا غیر . . .یعنی همش زودی میرسی کجا؟؟؟رد لاین(خط قرمز)
حالا هی کات آف کنید:happy4:
میگم دوستان ما فکر هم میکنیم؟؟؟ . . .اخه کیا میگه یکم فکر کنید . . .:hanghead:
چی میگه؟؟؟؟:sad:

farzad_sh_2020
28-10-1391, 01:23 بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز امروز کلی دور زدم باهاش تازه شد 33 کیلومتر :دی
اووو کو تا بشه 1000 تا :29dz8zk:

میگم این سایلنسر خواستم در بیارم هرکار کردم اوون پینه دورش کامل جمع نمیشه و در میره . من با دم باریک میکنم . آچار مخصوص داره ؟

راستی در بیارم دوباره که جا میوفته ؟ چون میخوام در بیارم صداش تست کنم و بعدش ببندم
چون موتور مدارک نداره نمیخوام تابلو باشه صداش تا چند روز :))))

بعد از آب بندی هم یه سر میارم تهران برای Reprogram ECU به پیشنهاد خود شرکت

شایسته فر
28-10-1391, 01:32 بعد از ظهر
صداش از تایگر یکم کمتره و بم تر!!
دوستان همین 5 شنبه ی گزشته با پیچ گوشتی سایلنسر موتور **** رو در آوردن!!!

farzad_sh_2020
28-10-1391, 01:42 بعد از ظهر
صداش از تایگر یکم کمتره و بم تر!!
دوستان همین 5 شنبه ی گزشته با پیچ گوشتی سایلنسر موتور **** رو در آوردن!!!

سالم موند ؟
آخه با پیچ گوشتی یعنی اهرم کردن به بدنه اگزوز و کج شدن اگزوز یا سایلنسر
اگر خشونت به خرج بدم خب با دم باریک هم میشه ولی گفتم شاید این مدل پین ها آچار مخصوص داشته باشه

شایسته فر
28-10-1391, 01:53 بعد از ظهر
سالم موندنو که آره
اهرم هم فکر می کنم یه چیز شبیه همون دم باریکه که سرش شبیه میخ هست و برای همین نوع خار هاست!!

جانسون
28-10-1391, 02:17 بعد از ظهر
فرزاد جان برم بیان برات قشنگ تو ضیح میدیم چیکا در بیاد موتور **** سایلنسرشو خودم دراوردم براش تو میتینگه کارتینگ :دی بنزیتم بعده 500 تا سوپر بزن گازشم بگیر تا زیره رد لین دیرشب 16 لیتر سوپر + 1 عدد اکتان بوستر زدم توش کانا دای بود نمیشه به موتور گاز شتابش خیلی بیشتر شد تازه صداشم بمه بم شده :دی

farzad_sh_2020
28-10-1391, 04:37 بعد از ظهر
سایلنسر سایلنسر که میگن اینه ؟ :crazy:

امروز آینه ها رو بستم و پلاستیک ها هم کندم و زدم به خیابون

Babak
28-10-1391, 04:43 بعد از ظهر
سایلنسر این اگزور آررو در میارن صداش عینه سی جی اگزوز سولاخ میشه.........:297:

فرزاد گیتار میزنی؟:hippie7:

farzad_sh_2020
28-10-1391, 08:09 بعد از ظهر
سایلنسر این اگزور آررو در میارن صداش عینه سی جی اگزوز سولاخ میشه.........:297:

فرزاد گیتار میزنی؟:hippie7:

بیا بورو عامو سی جی خودتی . سوراخ هم خودتی . سی جی سوارخ هم خودتی :3ztzsjm: :retarded:

من که فعلاً گاز نمیدم و نشنیدم صداش رو ولی صداش الان بم شد مخصوصاً سر چراغ که وای میسم توجه همه رو جلب میکنه :)))

دوستان بیاین اینجا کمک :

من 50 کیلومتر یواش رفتم خیلی فکر کنم دیگه دارم یواش میرم
میترسم بعدش راه نره :دی

شایسته فر
29-10-1391, 01:46 قبل از ظهر
داداش فرزاد من که بهت گفتم صداش تو مایه های تایگر یکم کمتر + بمتر هست
صداش خوبه؛ نه اونقدر بلنده که تو شهر نشه استفاده کرد و نه اونقدر سایلنت هست که حال نده!!

Kami
29-10-1391, 12:16 بعد از ظهر
30 دقیقه وقت گزاشتم مثل هلو جا سازی کردم سیم های فلاشر رو
کاملا فابریکی :3: ، بدون اینکه یدونه سیم رو قطع کنم یا هرچیزی

omid.khalati
29-10-1391, 03:42 بعد از ظهر
سلام
من اولین باره که اینجا پست میزارم. کويل موتورم خراب شده هرچقدر دنبالش میگردم پیدا نمیکنم. من آبادان زندگی میکنم. حتی با شرکت کویر تماس گرفتم نداشت. شماره آقای بیکپور به من دادن واسم یه کویل فرستاد مال ۶۵۰ بود بهش نخورد. خواهش میکنم راهنماییم کنید الان ۲ ماهه موتورم خوابیده

farzad_sh_2020
29-10-1391, 04:58 بعد از ظهر
این هم دور 120 کیلومتری امروز من :دی
فقط حیف که نمیشد گاز داد همش باید حسرت میخوردم :consoling2:

K.I.A
29-10-1391, 09:34 بعد از ظهر
سلام
من اولین باره که اینجا پست میزارم. کويل موتورم خراب شده هرچقدر دنبالش میگردم پیدا نمیکنم. من آبادان زندگی میکنم. حتی با شرکت کویر تماس گرفتم نداشت. شماره آقای بیکپور به من دادن واسم یه کویل فرستاد مال ۶۵۰ بود بهش نخورد. خواهش میکنم راهنماییم کنید الان ۲ ماهه موتورم خوابیده

کویل هیو قبل از گرونیا 75 تومن بود الانو نمیدونم...
شما به همون اقای کمالی زنگ بزن سفارش بزار ...وظیفشون هست برای شما تهیه کنن و بفرستن.

farzad_sh_2020
29-10-1391, 09:50 بعد از ظهر
30 دقیقه وقت گزاشتم مثل هلو جا سازی کردم سیم های فلاشر رو
کاملا فابریکی :3: ، بدون اینکه یدونه سیم رو قطع کنم یا هرچیزی

**** جان عکس از کارت بذار آموزشی یاد بگیریم
چون خیلی خوب هست بدون دست کاری بشه اینکارو کرد

Kami
29-10-1391, 10:02 بعد از ظهر
**** جان عکس از کارت بذار آموزشی یاد بگیریم
چون خیلی خوب هست بدون دست کاری بشه اینکارو کرد

راهنماي هيوسانگ خوبي كه داره سوكتش توي فلاپ هست ، هر راهنما ٢ تا سوكت داره كه ميرن تو هم و يك پلاستيك فشرده روشون سوار شده كه راحت ميشه يه سوكت ديگه بغلشون جا داد ، پس دكمه فلاشر كه ٢ تا سيم داره رو يكي رو ميكنيم تو راهنما راست و يكي چپ ، اتصال بين راهنما و باتري كه دقيقا توي فلاپ پشت راهنما هست ، راحته كلا ، يادت باشه سوكت رو به سيم فلاشر وصل كني كه مثبت

Sent from my iPhone using Tapatalk

farzad_sh_2020
29-10-1391, 10:04 بعد از ظهر
راهنماي هيوسانگ خوبي كه داره سوكتش توي فلاپ هست ، هر راهنما ٢ تا سوكت داره كه ميرن تو هم و يك پلاستيك فشرده روشون سوار شده كه راحت ميشه يه سوكت ديگه بغلشون جا داد ، پس دكمه فلاشر كه ٢ تا سيم داره رو يكي رو ميكنيم تو راهنما راست و يكي چپ ، اتصال بين راهنما و باتري كه دقيقا توي فلاپ پشت راهنما هست ، راحته كلا ، يادت باشه سوكت رو به سيم فلاشر وصل كني كه مثبت

اگر شد از سوکت و محل قرار گیریش عکس بگیر و اینکه به کدوم وصل بشه

Kami
29-10-1391, 10:07 بعد از ظهر
اگر شد از سوکت و محل قرار گیریش عکس بگیر و اینکه به کدوم وصل بشه

خيلي راحته ، اد هر راهنما مثبت رو ميكشي و به سيم هاي دكمه فلاشر وصل ميكني ، در اصل داري كاري ميكني وقتي راهنماي چپ يا راست ميزني برق به هر ٤ تا راهنما برسه ، مثل يه پل متحرك كه ارتباط وصل ميكنه و قطع

farzad_sh_2020
29-10-1391, 11:09 بعد از ظهر
خيلي راحته ، اد هر راهنما مثبت رو ميكشي و به سيم هاي دكمه فلاشر وصل ميكني ، در اصل داري كاري ميكني وقتي راهنماي چپ يا راست ميزني برق به هر ٤ تا راهنما برسه ، مثل يه پل متحرك كه ارتباط وصل ميكنه و قطع

خب اینو میدونم
از کجا بدونم کدوم سوکت راهنما هست کدوم لامپ ها ؟
مثبت سیمش چه رنگی هست ؟

راستی دوستان عزیز کسی نقشه برق کشی هیوسانگ رو داره ؟

جانسون
29-10-1391, 11:36 بعد از ظهر
**** تو عکسی که گزاشتی مثل اینکه دوباره سیلینسرو گزاشتی رو اگزوز چرا ؟؟؟

Kami
29-10-1391, 11:43 بعد از ظهر
از کجا بدونم کدوم سوکت راهنما هست کدوم لامپ ها ؟
مثبت سیمش چه رنگی هست ؟
معلومه نگاه کنی
اونی که تک رنگ مثبته ، مثال سمت راست یه دست مشکیه ، سمت چب سبز ، البته یادم نیست چه رنگیه
اونایی که تو هر سیم 2 رنگ متفاوت داره منفیه ، مثلا سفید و مشکی منفیه

**** تو عکسی که گزاشتی مثل اینکه دوباره سیلینسرو گزاشتی رو اگزوز چرا ؟؟؟
به گفته بابک اینجوری بهتر بود

Babak
30-10-1391, 12:03 قبل از ظهر
**** دگمه فلاشر رو کجا کجاگذاشتی.
دمت گرم سیستم خوبی برای فلاشر ردیف کردی حال کردم

جانسون
30-10-1391, 12:14 قبل از ظهر
اها تو این عکسو نمیگما تو عکسای که با نینجا میلاد گزاشتی گفتم **** موتورت جون نمیگیره از من گفتن بود اگزوز ارو همین جوریش کلفتو بلنده تو هدایت خروجی هوا به طور یه نواخت میاد بیرو سره همین تو شتابش تاثیر داشت حالا خود دانی من وقتی اگزوز دست سازوو میزارو روش شتابش 2 برابره ارو میشه اصلا نمی فهمم تو چن ثانیه به 140 تا رسیدم و تاپ اسپیدم 5 تا 8 عدد کم میاره ....

Babak
30-10-1391, 12:36 قبل از ظهر
انژکتور شور اکتان 1000 تا کوفت و زهرمار دیگه اعم از خارجی ایرانی مریخی نریزین تو موتورتون غیره گند زدن کاری دیگه ای نمی کنه فقط بنزین سوپر بزنید.:mad_majidonline:
از ما گقتن:au:

جانسون
30-10-1391, 01:28 قبل از ظهر
بابی ولی من هم سوپر میزنم هم اکتان جواب گرفتم دیشب با نوید تو سرعت 80 90 تا کنار هم بودن باهم دیفه پر میکردیم اکثرا من میوفتادم جلو خودش گفت رو موتور بودیم موتور من سری تر شتاب میگیره اندازه یکی تا دوتا موتور جولو تر میوفتادم بعد تو اینه میدیدمش ... حالا از مهران بیاد بگه من نوید نظرش چی بود ...

جانسون
30-10-1391, 03:21 قبل از ظهر
دوستان اینه هیو جفتی 180 تومن کمالی چیکار کنم دادن برام یکی از بکس برام جوش بده ولی پیچو مهرو واشرشم گم کردم روش بود یادم رفت با الن سفت کنم تو اتوبان دیدم یچجیزی خورد بدستم تو سرعن 140 150 تا یهو یاده پیچه اینه افتادم دیدم افتاده از کجا میتونم گریش بیارم ؟؟

- - - Updated - - -

دوستان اینه هیو جفتی 180 تومن کمالی چیکار کنم دادن برام یکی از بکس برام جوش بده ولی پیچو مهرو واشرشم گم کردم روش بود یادم رفت با الن سفت کنم تو اتوبان دیدم یچجیزی خورد بدستم تو سرعن 140 150 تا یهو یاده پیچه اینه افتادم دیدم افتاده از کجا میتونم گریش بیارم ؟؟

K.I.A
30-10-1391, 08:22 قبل از ظهر
چی خورد بهت تو 150 تا چیزیت نشد؟ اینه تم حتما ترکیده نیست دیگه؟
فلاپ کلگی طوری نشد؟ اگه سرعت کم تر بود اینه سالم میموند ورش میداشتی میشد جوش لیزر داد.

Kami
30-10-1391, 09:42 قبل از ظهر
اکثرا من میوفتادم جلو
صفحه کلاچ وقتی موتور صفر باشه معلومه شتابش از موتوری که چند هزار تا کارکرده بهتره
زیاد بهش فشار نیار که بعدا به مشکل نخوری

- - - Updated - - -

دادن برام یکی از بکس برام جوش بده ولی پیچو مهرو واشرشم گم کردم روش بود یادم رفت با الن سفت کنم
وقتی جوش دادی بشین سمباده رو روی شیشه قرار بده و بکش روی ناهمواری اینه راحت مثل روز اول میشه
در مورد پیچ و مهره ، حسن اباد پر از پیچ فروشیه

omid.khalati
30-10-1391, 07:59 بعد از ظهر
از راهنماییتون ممنونم کیا جان ولی آقای کمالی گفت نداره. خود آقای کمالی شماره آقای بیکپورو به من داد.
آقا کیا ممکنه کویل موتور دیگه بهش بخوره؟ اگه سفارش بدم چقدر طول میکشه تا بدستم برسه؟

جانسون
30-10-1391, 09:16 بعد از ظهر
کیا جان اینه تو موقعی که موتور کنار هم بود امدو هیرو بیارم بیرو گرفت به موتور داداش عرفان اپاچی اینش گفت تق از جای که پیچ میشه تو پایش شکست اینارو باز کردن پیچشو با دست سفت کردم گفتم نمیوفته تو 140 150 پیچش از رو فلاپ خورد تو دستم یدفه یاده اینهاه افتادم داستان شد از جای چیزی بهم نخورد ...

K.I.A
30-10-1391, 09:45 بعد از ظهر
از راهنماییتون ممنونم کیا جان ولی آقای کمالی گفت نداره. خود آقای کمالی شماره آقای بیکپورو به من داد.
آقا کیا ممکنه کویل موتور دیگه بهش بخوره؟ اگه سفارش بدم چقدر طول میکشه تا بدستم برسه؟
مدت انتظارو ازخودشون بخواه...
دوست ندارم موتورت بخوابه به این شماره بزنگ اما گرون میده 02166385420

- - - Updated - - -

کیا جان اینه تو موقعی که موتور کنار هم بود امدو هیرو بیارم بیرو گرفت به موتور داداش عرفان اپاچی اینش گفت تق از جای که پیچ میشه تو پایش شکست اینارو باز کردن پیچشو با دست سفت کردم گفتم نمیوفته تو 140 150 پیچش از رو فلاپ خورد تو دستم یدفه یاده اینهاه افتادم داستان شد از جای چیزی بهم نخورد ...

اگه پایشو داری برو جوش لیزر بده چون مطمئن باش 10 بار دیگه اینه هاش میشکنه این ضعفشه....
اگر نداری که برو تو بازار اینه هایی هست ریسی به قیمت خوب و زیبا تر که 2 تا خم میخره و مقاومتش و دیدش بهتره.

afsane
30-10-1391, 09:45 بعد از ظهر
من سواراین موتورشدم.خوشکل هست وهیکل بزرگی داره اماخیلی سنگینترازموتورای 250دیگه بود.ازنظرشتاب بدنبودولی تومسافت زیادخیلی رانندگی باهاش حال میده سرعتشم خوبه

erfan.557
30-10-1391, 10:37 بعد از ظهر

یادته بهت گفتم محکمشون کن گفتی نمیخواد!!!:vahidrk:

بیا با هم بریم حسن آباد بگیریم.

جانسون
01-11-1391, 12:33 قبل از ظهر
کیا مرسی اره پایه اصلیش هست رو موتوره جوش لیزر چقد هزینشه ؟؟ از این اینه ریسی اسپرت تره قیماتش چجوریه ؟؟ عکسی ازش داری؟ از کجا تهیه کنم من تو کمروک گشتم ندیدم ار محک امار گرفتم برا هیو گفت فقط اینه ار1 دارم بهش می خوره 130 ت عرفان داداش کارم یکم سنگین شده... اکی کردم میام بریم حسن اباد هم برا پیچو مهرش هم توپ خونه برا جوشش امروز محمد ام ار ای گفت دوستش 25 ت میگیره جوش بده منم گفتم ولش کن نوید گفت توپ خونه 7 ت میگیر مشتی جوش میده :دی

abolfazls
01-11-1391, 12:48 قبل از ظهر
داش على بده جوش بزنن هزينشم كمه ، ديدى برا منم شكسته بوده جوشش دادن، براى پيچشم سر ميانجاد دنياى پيچ داره همه مدل پيچيرو

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

K.I.A
01-11-1391, 11:47 قبل از ظهر
تو گمرک برو از داریوش و بقل دستیش بپرس باید داشته باشن نداشتن برو موتوشو و رپیدو.

Ali
01-11-1391, 11:54 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA/327/0/%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A7%DA%AF%D8%B2%D9%88%D8%B2-%D9%87%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%86%DA%AF-ARROW.html

ioocmehdi
01-11-1391, 11:15 بعد از ظهر
سلام به دوستان
من فیلتر روغن عوض کردم ولی او رینگشو عوض نکردم (توی منوال موتور گفته او رینگ هربار باید عوض بشه) و همین باعث شد روغن نشت کنه ،وقتی خواستم پیچش رو کمی سفت کنم متاسفانه یکی از مهره های در فیلتر روغن هرز شد و دیگه نه باز میشه نه سفت میشه لعنتی ، هنوز فرصت نشده ببینم چطوری میتونم مهره رو بازش کنم و بعدش پیچ رو که توی شاسی هست و احتمالا خراب شده رو چطوری باز کنم،دوستان دقت کنین اون او رینگ پشت در فیلتر روغن رو هر بار که در رو باز میکنید حتما عوض کنید، اگر هم کسی در جهت رفع این مشکل تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

K.I.A
01-11-1391, 11:19 بعد از ظهر
یه دوسو بنداز زیرش همینطور که طرف خودت اروم میکشی پیچو باز کن/پیچ باید پشتش فشار باشه

Babak
02-11-1391, 12:19 قبل از ظهر
جانسونی برو 180 بده راحت کن آینه وسله پینه ای به هیو کسره لاتیه بابا:29:

جانسون
02-11-1391, 12:38 قبل از ظهر
داش بابی یه حریکت خر دارم میکنم رو ستونه اینه که از پایه ضعیفه تا جای موشکی مشه یه قیافه توپول ترش و تقویت می کنم فعلا وقت تمیز کردنه موتورو ندارم موتورم کبیسه حسابی فقط صبح میرم سره کار شب جنازه بر میگردم... راستی من از 500تا اولش همش سوپر میزنم موتور روز به روز داره وحشی تر میشه امروز یه 3 4 سانت کلاش اومد بالا یه چرخ زد =))

Babak
02-11-1391, 12:40 قبل از ظهر
کلا هیو را چون انژکتوره سوپر زد.
تو وزنت با کیا تازه میشه اندازه من همینه حال می کنید:retarded:

abolfazls
02-11-1391, 06:00 بعد از ظهر
اين سنسور جك موتور من بعضى مواقع عمل نميكنه و تا موتور ميزارم دنده موتور خاموش ميشه بعد كه يه بار جكو بالا پايين ميكنم درست ميشه.
چطور ميشه اينو درستش كرد يا حتى يكسرش كرد؟؟؟؟

Kami
02-11-1391, 06:05 بعد از ظهر
اين سنسور جك موتور من بعضى مواقع عمل نميكنه و تا موتور ميزارم دنده موتور خاموش ميشه بعد كه يه بار جكو بالا پايين ميكنم درست ميشه.

معمولا بعد از شست و شو اینجوری میشه
2 تا سیم داره که میره تو یه مدار که بغل جکه
2 سیم رو از تو مدار در میاری یا قبل از اینکه برسه به مدار قیچی میکنی و یه سره میکنی خیلی راحت

dani24
02-11-1391, 07:00 بعد از ظهر
سلام به همه هیو سواران. من قصد خرید این موتورو دارم . میخواستم ببینم موتور خوبیه و خرج و قطعه داره برام یا نه . میخوام یه موتوری بگیرم که دیگه با مسایل فنّیش خیلی کار نداشته باشم . حداقل تا 3 سال دست به پیچای انجین و فلاپش نبرم . این میتونه مناسب باشه ؟ واینکه مونتاژ کره هم تو بازار پیدا میشه و اون قیمتش چنده؟ ایا مونتاژ کویر کیفیت قابل قبولی داره؟

abolfazls
02-11-1391, 08:15 بعد از ظهر
سلام به همه هیو سواران. من قصد خرید این موتورو دارم . میخواستم ببینم موتور خوبیه و خرج و قطعه داره برام یا نه . میخوام یه موتوری بگیرم که دیگه با مسایل فنّیش خیلی کار نداشته باشم . حداقل تا 3 سال دست به پیچای انجین و فلاپش نبرم . این میتونه مناسب باشه ؟ واینکه مونتاژ کره هم تو بازار پیدا میشه و اون قیمتش چنده؟ ایا مونتاژ کویر کیفیت قابل قبولی داره؟

تا جايى كه من ميدونم منتاژ كره ٤ سال پىش كلا سه يا چهار تا به صورت ازمايشى وارد شد كه كاربراتورى بودند و ديگه هم نيامد. و به نظر من هيو موتورى نيست كه سسسسسهههههه سال بهش دست نزنيد. ولى روى هم رفته موتور خوب و قابل قبولى هست ولى با لوازم يدكى نسبتا گران!!!!
ولى اگر ميخواهيد واقعا همه چى دستتون بياد يه تايپيك مشاوره بزنيد تا دوستان بهتر راهنماييتون كنن

Babak
02-11-1391, 09:03 بعد از ظهر
بنز هم 3 سال نمیشه به موتورش دست نزد.
موتور خوبیه اذیت نداره و قطعات موجود تو بازار ولی قیمتش قطعه تنده که البته موتوره 13 14 میلیونی همینه.[Only registered and activated users can see links](3).gif

mehran
02-11-1391, 11:13 بعد از ظهر

منم همچین مشکلی داشتم که علی رضا عشق نمرده زحمت کشید برام یه سرش کرد.وقتی بازش کردیم از داخل شیکسته بود

جانسون
02-11-1391, 11:37 بعد از ظهر
داداش ابولفضل چقد گم نده موتور کارواش همین میشه دیگه :دی

abolfazls
02-11-1391, 11:41 بعد از ظهر
داداش ابولفضل چقد گم نده موتور کارواش همین میشه دیگه :دی

داداش موتور خوبيه ها، ولى قطعه اى كه قراره با كارواش خراب بشه، همون خراب شه بيتره!!!

شایسته فر
02-11-1391, 11:47 بعد از ظهر
داداش موتور خوبيه ها، ولى قطعه اى كه قراره با كارواش خراب بشه، همون خراب شه بيتره!!!

عزیز زیر جک یه قطعه هست که دوتا سی ازش اومده بیرون
اون دوتا رو به هم اتصالش بده
درست میشه
انگار هیچ وقت موتورت رو جک نیست

Babak
03-11-1391, 02:56 قبل از ظهر
حالا به اون سویچ جکه یه چیز داره که میره تو در میاد یه روغن بزنی رون بره بیاد فکر کنم درست بشه:98:

- - - Updated - - -

حالا به اون سویچ جکه یه چیز داره که میره تو در میاد یه روغن بزنی رون بره بیاد فکر کنم درست بشه:98:

farzad_sh_2020
03-11-1391, 12:37 بعد از ظهر
به نظر من برو سویچ نو بگیر و عوض کن
من خودم یکی دوبار شده بود یادم رفته جک نزدم بالا و تا زدم دنده خاموش شده . اگر نشده بود توی پارکینگ یه بر آمدگی هست که روش رد میشم معلوم نبود گیر کنه چه بلایی سرم بیاره

- - - Updated - - -

به نظر من برو سویچ نو بگیر و عوض کن
من خودم یکی دوبار شده بود یادم رفته جک نزدم بالا و تا زدم دنده خاموش شده . اگر نشده بود توی پارکینگ یه بر آمدگی هست که روش رد میشم معلوم نبود گیر کنه چه بلایی سرم بیاره

abolfazls
03-11-1391, 05:18 بعد از ظهر
دوستان اگه يادتون باشه خدمتتون عرض كرده بودم روز جمعه يه عكاس حرفه اى به پست من و على آقا خورد و يه چند تا عكس از ما گرفت.
امروز عكسا رسيد دستمون و گفتيم بزاريم تو سايت و ديديم كجا از تايپيك هيوسانگ بهتر!!!
27203
27204
27205
27206
27208
27209
27207

جانسون
03-11-1391, 11:54 بعد از ظهر
ابولفضل جان عجب عکسای شده : =ohh my god :دی دمت گرم فقط شمارشو یجوری گیر بیار ....بیزحمت امروز روغن سری سومو عوض کردم موتور دنده 1 نیمکلاج پر گار یه وجب لاستیک جولوش از زمین بلند میشه شتابش 2برابر شده مخصوصا تو 100 تا 160 وحشی دورش میاد بالا روغن فابریک رو 200 تا اول بود دوم رو 700تا بود سوم رو 1800 یعنی 900 تا کارکرد عوض کردم بعده این رو 1000تا یا 1500 تا عوض میکنم......

Felez_zangzade
04-11-1391, 12:40 قبل از ظهر

آقا ممنون. عکس ها عالیه. کجا هست حالا؟ اطراف تهرانه؟

جانسون
04-11-1391, 12:51 قبل از ظهر
کرج جادخ اتشگاه بود فکر میکنم برغان بود یادم نیس دادا ابولفضل میاد ادرس میده :دی اینم بگم نه اسفالته خوبی داشت نه پیچه مشتی بود.... اسفلته دونه درشت مثل شن بود اصلا لاستیک جسبندگی نداشت تو عکس یه عکس ملومه زسره موتوره من خاک بلند شده....

abolfazls
04-11-1391, 12:51 قبل از ظهر

آقا ممنون. عکس ها عالیه. کجا هست حالا؟ اطراف تهرانه؟

كرج جاده آتيشگاه به روستاى برغان
انتى اسپم: شاسى سنسور جك هيو رو روغن زدم رديف شد ، ديگه درست كار ميكنه.

Felez_zangzade
04-11-1391, 12:58 قبل از ظهر
تردد موتور تو مسیر آزاده یا جناب سربان وایساده؟ خیلی جاده با صفاییه. موتور سواراشم که خوش استیل[Only registered and activated users can see links]

abolfazls
04-11-1391, 01:04 قبل از ظهر
نه موتور ازاده
اينجا كه الان عكساش هست كنار جاده پيست موتور كراس هست و كراس سوارا ميان براى تمرين.
انتى: ولى جلوى موتورو پنج سانت خابوندم خوشگل تر ديده ميشه (تا پنج سانت جا داره بخوابونى بيشتر بشه گل گير جلو ميگيره به فلاپ كلگى)

شایسته فر
04-11-1391, 01:08 قبل از ظهر
داش علی جاپایی ها رو دست نزدی ؟
اون میله شیفتر دنده رو که می خواستی بلند ترش کنی ؛ کردی؟

- - - Updated - - -

داش علی جاپایی ها رو دست نزدی ؟
اون میله شیفتر دنده رو که می خواستی بلند ترش کنی ؛ کردی؟

جانسون
04-11-1391, 03:33 بعد از ظهر
شایسته نه هنوز دست نزدم داداش فلان میخوام تو کار خونه یه حالی به هدز و اون توری مثل تو برادز بندازم تو منبع اونارو اکی کنم اماره شفت دندهو مگلی یا موتوره دیگه بلند تر باشه رو در میارم...

amir.cdi
04-11-1391, 08:01 بعد از ظهر
صفه اول این موتور فقد توضیح دیدم و عکس گفتم بزار اطلاعات فی این موتور رو هم بنویسم

مدل
HYOSUNG GT 250R

سال
2012-2004
موتور
مایع سرد، چهار زمانه، V دوقلو 75درجه، 4 سوپاپ

ظرفیت
248

Bore x Stroke: 57 x 48.8 mm

نسبت تراکم
10.2:1

القاء
تزریق الکترونیکی

سیستم جرقه زنی / شروع
برق

حداکثر قدرت

حداکثر گشتاور

انتقال / درایو
5 دنده/ زنجیری

سیستم تعلیق جلو
41mm Oil upside down forks, 120mm wheel travel

سیستم تعلیق عقب
Gas shock absorber, Pre-Load Adjustable

ترمز جلو
2دیسک 300mm

ترمز عقب
تنها دیسک 230mm

تایر جلو
110/70 -17

تایر عقب
150/70 -17

ارتفاع صندلی
795 میلی متر

وزن خشک
168 کیلوگرم

ظرفیت سوخت
17 لیتر

K.I.A
04-11-1391, 11:24 بعد از ظهر
قدرت اشتباه هست 9/19کیلووات هست

کلا 7/26 اسب بخار

soroush
05-11-1391, 05:13 قبل از ظهر
دوستان لطفا راهنمايي كنيد بد جوري گير كردم
روغن موتور رو سر ٢٠٠ تا عوض كردم و ادينول ريختم و از اون وقت تا الان توي شهرستان گير كردم،سر ٩٠٠ تا اين ها هم كه عوض نكردم و الان شده ١٨٠٠. ديگه هم بايد روغن رو عوض كنم هم فيلتر روغن،حالا بد ببختي اين جاست تو اين شهرستان فيلتر پيدا نميشه و حالا حالا هم نميتونم بر گردم،
تا الان كه روغن رو عوض نكردم و موتور رو تا رد لاين باهاش راه رفتم مشكلي پيش نيومده؟
و اين كه فيلتر روغن رو با چه چيزي بشورم فعلا استفاده كنم تا بيام و يكي بخرم؟
لطفا اساتيد راهنمايي كنن موتور الكي الكي بخاطر روغن از دستمون نره
متشكر

Sent from my iPad using Tapatalk HD

mehran
05-11-1391, 09:44 قبل از ظهر
ميتوني فيلتر روغن روان يا مشابه اونو بگيري.باهم يكيه.من يه فيلتر هيو داشتم زياد كيفيت كاغذش خوب نبود. قبلنا از محك گرفته بودم.الان انداختمش رو روان.كاملا يكين.:clap:

Gladiator
05-11-1391, 11:15 قبل از ظهر
صفه اول این موتور فقد توضیح دیدم و عکس گفتم بزار اطلاعات فی این موتور رو هم بنویسم

مدل
HYOSUNG GT 250R

سال
2012-2004
موتور
مایع سرد، چهار زمانه، V دوقلو 75درجه، 4 سوپاپ

ظرفیت
248

Bore x Stroke: 57 x 48.8 mm

نسبت تراکم

القاء
تزریق الکترونیکی

سیستم جرقه زنی / شروع
برق

حداکثر قدرت

حداکثر گشتاور

انتقال / درایو
5 دنده/ زنجیری

سیستم تعلیق جلو

سیستم تعلیق عقب

ترمز جلو
2دیسک 300mm

ترمز عقب
تنها دیسک 230mm

تایر جلو
110/70 -17

تایر عقب
150/70 -17

ارتفاع صندلی
795 میلی متر

وزن خشک
168 کیلوگرم

ظرفیت سوخت
17 لیتر

موتور هوا و روغن خنکه ، رادیاتور آب نداره

شایسته فر
05-11-1391, 12:08 بعد از ظهر
خیر هیو رادایت روغنه!!!!!!!

- - - Updated - - -

شما که خودت هیو داری چرا؟؟؟
اون 650 هست که آب خنکه!!!!!

abolfazls
05-11-1391, 12:12 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

اخه امير تو مشخصات نوشته مايع خنك!!!
دوستمون منظورش اونه...

K.I.A
05-11-1391, 12:24 بعد از ظهر
فیلتر روغن میتونی هر 2 دفعه یه بار عوض کنی مشکلی نیست
قابل شستشو نیست.

- - - Updated - - -

/////////
روغن موتور رو سر ٢٠٠ تا عوض كردم و ادينول ريختم و از اون وقت تا الان توي شهرستان گير كردم،سر ٩٠٠ تا اين ها هم كه عوض نكردم و الان شده ١٨٠٠. ديگه هم بايد روغن رو عوض كنم هم فيلتر روغن،حالا بد ببختي اين جاست تو اين شهرستان فيلتر پيدا نميشه و حالا حالا هم نميتونم بر گردم،
تا الان كه روغن رو عوض نكردم و موتور رو تا رد لاين باهاش راه رفتم مشكلي پيش نيومده؟
متشكر

Gladiator
05-11-1391, 12:56 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

شایسته فر جان منم همینو گفتم ، جناب amir cdi نوشتن مایع خنک ، هیو مثل پالس200 رادیاتور روغن داره ، (مایع خنک یعنی رادیات آب داره) پس هیو مایع خنک نیست
در ضمن هیو 8 سوپاپه نه 4 سوپاپ که ایشون اشتباه نوشتن 4 سوپاپ ، احیانا منظورشون 4 سوپاپ در هر سیلندره
نسبت تراکم هم 10.3:1 هست
وزن خشک 176 کیلوگرم

amir.cdi
05-11-1391, 01:17 بعد از ظهر
4 سوپاپ در هر سیلندر منظور از مایه سرد هم رادیات دار هست (روغن جامده؟؟؟؟)

شما یه سری به شرکت هیوسانگ بزن همینو نوشته .
وزن خشک موتور گفته

Make Model
Hyosung GT 250R

Year
2012

Engine
Liquid cooled, four stroke, 75° V twin, DOHC, 4 valve

Capacity
248

Bore x Stroke
57 x 48.8 mm

Compression Ratio

Induction
Electronic Injection

Ignition / Starting
- / electric

Max Power

Max Torque

Transmission / Drive
5 Speed / chain

Frame
Steel, double pipe

Front Suspension

Rear Suspension

Front Brakes
Single 300mm disc

Rear Brakes
Single 230mm disc

Front Tyre
110/70 -17

Rear Tyre
150/70 -17

Seat Height
795 mm

Dry-Weight
168 kg

Fuel Capacity
17 Litres

Gladiator
05-11-1391, 01:34 بعد از ظهر
4 سوپاپ در هر سیلندر منظور از مایه سرد هم رادیات دار هست (روغن جامده؟؟؟؟)

شما یه سری به شرکت هیوسانگ بزن همینو نوشته .
وزن خشک موتور گفته

Make Model
Hyosung GT 250R

Year
2012

Engine
Liquid cooled, four stroke, 75° V twin, DOHC, 4 valve

Capacity
248

Bore x Stroke
57 x 48.8 mm

Compression Ratio

Induction
Electronic Injection

Ignition / Starting
- / electric

Max Power

Max Torque

Transmission / Drive
5 Speed / chain

Frame
Steel, double pipe

Front Suspension

Rear Suspension

Front Brakes
Single 300mm disc

Rear Brakes
Single 230mm disc

Front Tyre
110/70 -17

Rear Tyre
150/70 -17

Seat Height
795 mm

Dry-Weight
168 kg

Fuel Capacity
17 Litres

روغن مایعه ، ولی معمولا به موتوری میگن مایع خنک که رادیاتور آب داره ، وگرنه میشه هوا خنک یا روغن خنک (oil cooled) ، درباره وزنش هم راستش من تاحالا موتورو نکشیدم که!!! ولی برای نخستین باره که میبینم 168 کیلوگرمه ، بارها تو جاهای مختلف خوندم 176 کیلوگرم ، در هر حال شاید من اشتباه میکنم ، نمیدونم

K.I.A
05-11-1391, 01:36 بعد از ظهر
اشتباه هست اطلاعات /بعضی وقتها سایتها هم اشتباه میکنه....

amir.cdi
05-11-1391, 01:39 بعد از ظهر
اگر سایت اشتباه کرده دیگه :icon_pf _99_::icon_pf _99_:

farzad_sh_2020
05-11-1391, 01:44 بعد از ظهر
متشكر

سلام
دوست عزیز شما تو دوران دایناسورها که نیستی . دیگه این روزها راحت میشه از خرجایی خرید کرد و ارسال کنن .
من دیروز خودم از کویر روغن موتورکس خریدم امروز هم رسید دستم با باربری .
شما هم خرید کن و برات بفرستن .
به نظر من که خیلی بیش از حد با روغن رفتی . من روغن توپ که میریزم روی 1000 تا دیگه عوض میکنم . شما هم اینو بیشتر رفتی و هم توی آب بندی بوده و باید خیلی زودتر عوض میکردی
حداقل دور موتورت رو بالا نبر زیاد حیف موتور هست که اینجوری باهاش رفتار بشه .

فیلتر روغن هم اکثر موتورها یکی هست . مال آپاچی من میخریدم . اینبار دیگه مال سوزوکی میخرم که کیفیتش بهتر هست . قیمت هم تا چند ماه پیش آپاچی 3 تومن بود و سوزوکی 5-7 تومن

mohsen46
06-11-1391, 12:06 قبل از ظهر
موتورم خام میسوزونه چکار کنم؟

soroush
06-11-1391, 12:27 قبل از ظهر
دوستان پيچ هاي زير موتور باز نميشم براي تعويض روغن هر كاري ميكنم،نه بزرگه و نه اون سه تا كوچيك كمي هم زور زدم يكي از سه تا كوچيك كمي ساييده شد ديگه ولش كردم كه همش صاف نشه،
دوستان نظري ندارن؟كل كار گير كرده
متشكر
و اين كه پيچ ها رو به سمت راست فشار ميدم تا خلاف عقربه هاي ساعت بچرخه،درسته يا به سمت چپ باز كنم؟؟؟

Mr.Reza
06-11-1391, 12:31 قبل از ظهر
یه قطره روغن ترمز بریز باسه هر پیچ چند دقیقه بعد راحت باز میشه

شایسته فر
06-11-1391, 12:34 قبل از ظهر
راست گرد=ساعت گرد!!
چپ گرد==پاد ساعت گرد==باز شدن!!

ioocmehdi
06-11-1391, 01:38 قبل از ظهر
زمانی که از سمت جک کنار موتور میشینی اچار بکس باید ساعتگرد بچرخه تا باز بشه،پیچش سفته حواست باشه در نره آچارت که پیچو خراب میکنه،همون پیچ تکی وسط رو باز کن اون 3 تا کوچیکا دردسر داره،اگه دونفری این کارو بکنین راحت تری و مواظب فلاپها هم باش

دوستان پيچ هاي زير موتور باز نميشم براي تعويض روغن هر كاري ميكنم،نه بزرگه و نه اون سه تا كوچيك كمي هم زور زدم يكي از سه تا كوچيك كمي ساييده شد ديگه ولش كردم كه همش صاف نشه،
متشكر
و اين كه پيچ ها رو به سمت راست فشار ميدم تا خلاف عقربه هاي ساعت بچرخه،درسته يا به سمت چپ باز كنم؟؟؟

farzad_sh_2020
06-11-1391, 08:32 قبل از ظهر
متشكر

ببین با آچار بکس حتماً بازش کن . یه وقت با آچار معمولی نکنی که اگر دستت در رفت میخوره به فلاپ و ... داغون میشی
من خودم دیروز عوض کردم . بکس با یه تبدیل 15 سانتی دارم از زیر فلاپ راحت باز میکنم .
من همیشه خودم برای اینکه ببینم پیچ چجوری باز میشه میگم شیر آب وقتی پاد ساعت گرد میچرخونی باز میشه . حالا با دستت همین حرکت رو انجام بده و بعد دستت رو وارونه کن چون پیچت وارونه هست و جهت پیدا کن .
باید از سمت بدون جک آچار بدی به سمت جک دار موتور . راستی انجین هم بذار قبلش 2-3 دقیقه کار کنه و یکم گرم بشه و بعدش چند دقیقه صبر کن و بازش کن که کامل خالی بشه

جانسون
06-11-1391, 08:50 قبل از ظهر
سوروش او پیچ کارتل که برا تعویض رو غنه با کازویل تمیزش کن راحت باز میشه یه بطری کوچیکه نو شابه ور دار درشو سوراخ کن بپاچ رو پیچ بزار یکم بمونه.... بعد اچار بندانداز با 3 تا پیچم کاری نداشته باش که بعدن داستان میشه.... m46 موتورم خام میسوزونه چکار کنم؟ داداش شما بنزین سوپر بزنی خام سوزیت بزترف میشه و از اگزوزت بو خام سوزوی نمیاد اگه سوپر میزنی پمپ بنزیتو عوض کن چون پمپا بزنزیناشون از یه پالایشگاه نیس..... بنزینه سوپر بایید مثل ضد یخ رنگ سبز براق در اصل فسوری باشه.....

soroush
07-11-1391, 01:54 قبل از ظهر
ممنون از راهنمايي همه دوستان روغن رو عوض كردم،فقط يه مشكلي فيلتر هيوسانگ پيدا نكردم و به گفته دوستان از اين فيلتر هاي ٦ هزار توماني گرفتم كه براي كراس هست و فروشنده گفت هم به كراس ميشه و هم به اپاچي اندازه خورد ولي درش بسته نميشد و با فشار دست نگه داشتمش و سه تا پيچه درپوش فيلتر رو بستم البته حواسم بود كه فيلتر رو بر عكس نندازم ولي باز در رو با فشار دست نگه داشتم و بستم،اين كه كمي فيت نبود و كمي با زور بستم درش رو(شبيه به فشار براي بستم در راديات اب ماشين)بستم مشكل نداره؟

Ali
07-11-1391, 08:57 قبل از ظهر
بیچاره هیو!!!!!!

farzad_sh_2020
07-11-1391, 09:33 قبل از ظهر
ممنون از راهنمايي همه دوستان روغن رو عوض كردم،فقط يه مشكلي فيلتر هيوسانگ پيدا نكردم و به گفته دوستان از اين فيلتر هاي ٦ هزار توماني گرفتم كه براي كراس هست و فروشنده گفت هم به كراس ميشه و هم به اپاچي اندازه خورد ولي درش بسته نميشد و با فشار دست نگه داشتمش و سه تا پيچه درپوش فيلتر رو بستم البته حواسم بود كه فيلتر رو بر عكس نندازم ولي باز در رو با فشار دست نگه داشتم و بستم،اين كه كمي فيت نبود و كمي با زور بستم درش رو(شبيه به فشار براي بستم در راديات اب ماشين)بستم مشكل نداره؟

فیلتر ها رو بذار کنار هم ببین بزرگتر هست ؟
چون من مال آپاچی میگیرفتم خیلی راحت بسته میشد

soroush
07-11-1391, 02:41 بعد از ظهر
كنار هم گذاشتم در حد نيم ميليمتر سوراخش كوچيك تره نسبت به اصليش ولي از لحاظ اندازه كاملا يكي هستن،مشكل ساز ميشه؟؟؟

farzad_sh_2020
07-11-1391, 03:55 بعد از ظهر
دذوستان عزیز کسی عکس از هیوسانگ بدون باک داره ؟
میخوام ببینم چقدر بین باکس فیلتر هوا و زیر باک فاصله هست

اگر هم کسی میدونه چقدر فاصله هست ممنون میشم بهم بگه
میخوام ببینم یه جعبه 10 سانت در 8 سانت در 2.5 سانت ارتفاع جا میشه یا نه

mehran
07-11-1391, 04:02 بعد از ظهر
عكس كه دارم.ولي نشون نميده كه بين با و باكس هوا چقدر فاصله هستش.خوب رو موتور خودت اندازه بزن ديگه
جعبه چي هست؟؟؟؟

soroush
07-11-1391, 04:20 بعد از ظهر

عزيزان كسي نميدونه ميشه يا برم دوباره فيلتر رو عوض كنم با يك مدل ديگه؟

mehran
07-11-1391, 04:48 بعد از ظهر
سروش جان نبايد به زور باشه.اگه براي روان كه بهت گفتم باشه بدون فشار بسته ميشه.

farzad_sh_2020
07-11-1391, 04:55 بعد از ظهر
عكس كه دارم.ولي نشون نميده كه بين با و باكس هوا چقدر فاصله هستش.خوب رو موتور خودت اندازه بزن ديگه
جعبه چي هست؟؟؟؟

خب نمیخوام باک الکی باز کنم اگر جا نداشته باشه
مخصوصاً که باک پر هست و سنگین الان و اگر باز کنم و ببندم باید دوباره بازش کنم برای نصبش
حالا شما عکس رو بذار ببینم اصلاً باکس چه شکلی هست

عزيزان كسي نميدونه ميشه يا برم دوباره فيلتر رو عوض كنم با يك مدل ديگه؟

فیلتر شاید استاندارد نیست
وگرنه من که دیدم اکثراً یکی هست با هم

abolfazls
07-11-1391, 05:32 بعد از ظهر
دوستان عزيز اگه موتورتونو دوست داريد بنزين سوپر بزنيد. من هميشه سوپر ميزدم . ايندفعه نشد سوپر بزنم ، معمولى زدم.
دوستان ديدند ديروز موتور بنده مثل موتورپمپ چاه اب كار ميكرد!!!!!

D@Ni
07-11-1391, 07:02 بعد از ظهر
نمای زیبا از هیوسانگ

27470

- - - Updated - - -

اینم یه عکس دیگه :)

27471

- - - Updated - - -

به نظرتون صدای این اگزوز چجوری میشه عآیآ :)

27474 27475

- - - Updated - - -

تشنه سواریشم اصن یه وضیه :)

27476

- - - Updated - - -

اینم دوسته منه اونم که میبینین موتورشه موتور به درک خودشو عشقه :)

27477

- - - Updated - - -

اینم ربطی به موضوع نداره اما میگم که در جریان باشید اینم خودمم در حال سیگار دود کردن به به اصن دنیای واسه خودش :)

27478
راستی ممون از **** جان برای این شکار لحظه ای ک از من داشت ...

imported_shahram
08-11-1391, 12:25 قبل از ظهر
موتور به کجای ماشین خورده که به ماشین یه ط هم نیوفتاده؟

Hamid_brg1325
08-11-1391, 01:13 قبل از ظهر
دذوستان عزیز کسی عکس از هیوسانگ بدون باک داره ؟ میخوام ببینم چقدر بین باکس فیلتر هوا و زیر باک فاصله هست اگر هم کسی میدونه چقدر فاصله هست ممنون میشم بهم بگه میخوام ببینم یه جعبه 10 سانت در 8 سانت در 2.5 سانت ارتفاع جا میشه یا نه فاصلش به اندازه ای نیست که جعبه با این اندازه زیرش جا بشه و تغریبا چسبیده به باک موتور . ولی تو خود باکس فیلتر هوا جا برای همچین جعبه ای هست اگه بخوای چیزی جاساز کنی .

BKING
08-11-1391, 09:11 قبل از ظهر
موتور به کجای ماشین خورده که به ماشین یه ط هم نیوفتاده؟

برا منم سواله:-?

imported_danial-sdt
08-11-1391, 09:28 قبل از ظهر
موتور قبل از این که به ماشین بخوره طرف هول شده و ترمز عقب رو محکم گرفته و موتور خوابیده رو زمین و خورده زیر رکاب درب جلو ماشین

جانسون
08-11-1391, 12:19 بعد از ظهر
امروز دارم میرم گمروک با حسام یه اگزوز لنگه ماله خودم براش درست کنم دوتای گمروک بلرزونیم کیا میان؟ تلم 09353980937 بیان یه دوری هم میزنیم :دی

محمد سوزوکی@
08-11-1391, 12:24 بعد از ظهر
امروز دارم میرم گمروک با حسام یه اگزوز لنگه ماله خودم براش درست کنم دوتای گمروک بلرزونیم کیا میان؟ تلم 09353980937 بیان یه دوری هم میزنیم :دی داداش علی واسه موتور من میشه واسه اگزوزش کاری کردکه صداش ماه بشه؟؟؟؟

Kami
08-11-1391, 12:34 بعد از ظهر
این سری 2012 محشر منتاژش
سری جهانرو رو میزاره جیب بغلش

Garbaz
08-11-1391, 02:17 بعد از ظهر
دوستان عزيز اگه موتورتونو دوست داريد بنزين سوپر بزنيد. من هميشه سوپر ميزدم . ايندفعه نشد سوپر بزنم ، معمولى زدم.
دوستان ديدند ديروز موتور بنده مثل موتورپمپ چاه اب كار ميكرد!!!!!

ببخشیداااا اینجا جاش نیست ، ولی دیروز من کل شهر زیرو رو کردم بنزین سوپر کشف نکردم. میگن دیگه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تهران یافت میشه بنزین سوپر؟؟؟؟؟

بازم ببخشید.

hosseinpalang
08-11-1391, 03:28 بعد از ظهر
شهر ما هم نيست و بنزين معمولي آشغال تر از قبل شده( اي بووووووق تو اين وضع - از ماست كه بر ماست)

abolfazls
08-11-1391, 04:32 بعد از ظهر
ببخشیداااا اینجا جاش نیست ، ولی دیروز من کل شهر زیرو رو کردم بنزین سوپر کشف نکردم. میگن دیگه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تهران یافت میشه بنزین سوپر؟؟؟؟؟

بازم ببخشید.

لااقل اگه سوپر پيدا نكرديد يه اكتان اصلى بگيريد بعد از سوختگيرى بريزيد تو باك

جانسون
08-11-1391, 05:12 بعد از ظهر
دیشب چه داستانه گ..ی داشتم من داشتم میرفتم سر کار قبلش کفتم شارج بگیرم ... رفتو تو مغازه دیدم سمند کلانتری اوده کنار موتور هی بوق میزنه رفتم مراکو دیده چک کرده انورو اون ... که بیرم پاسگاه ریس دستور داده موتورت بخوابه... سره هیچی موتور ندادم تا جلو کلانتری اومدم برم تو حیاطش کفت موتور نمیتونی ببری تو خودت از در دزبانی بیا ... منم کیلید موتور ورداشتم که بیام ... گفن موتورتو میخوابونم کیلدشو بده براچی بداشتی؟؟ میگنم نمیتونی باهان رانندگی مزنی زمین داستان میشه نه من سنگین سوارم با ار وان1 میگفت اراوانا =)) هیچی بی پدر از کنار در برد موتور کنار سالان پاسگاه یه ماموره نشست ترکش 2تای موتور کوبیدن زمین..... گفتم اخر کاره خودتو کردی؟؟ راهنما راستم ترکید فلام رساته یکم خط خش افتاد روش.... اخر موتور اوردم بیرو سرنگه میگفت میخوای نخوابه بیاد با همکاری کنی موتورو بیار .... امروز صبح با پدر گرمی رفتیم پاسگارو گ...ه خوردن انداختیم جوری مامورو یه ساعت بعد زنگ به گوشیم که بیا داداش شماره نماینگیشو بده منگه گفتم خسارت میدم... خلاصله اشکه مهمورو در وردیم بابا گفت خسارتم نمی خواد بدی این پولا به ما نمیاد.... م موتور نازنیم خط و خش با پولیش میره ولی موتور زمین خوردگی کوچیک داره دیگه.....

abolfazls
08-11-1391, 05:31 بعد از ظهر
ميگم اينجور موتورا تو تهران شناخته شدست ، از اين نظر بهتره ...
منم دو سه بار همچين داستانايى تو كرج داشتم. تو پمپ بنزين همچين محاصرم كردن و خوشحال بودن كه انگار بى كينگ گرفتن ، بگذريم ......
بايد يه كلاس اموزش موتور شناسى براى برادرا برگزار بشه.

saeid1346
08-11-1391, 05:40 بعد از ظهر
دوستان یه سوال این قضیه کمیاب شدن یا بهتر بگم نایاب شدن بنزین سوپر چیه ؟ تحریم ها کار خودشونو کردن !؟

و سایز لاستیک هیو چنده ؟ و تا چه سایزی میشه ارتقاش داد ؟

Kami
08-11-1391, 05:43 بعد از ظهر
دیشب چه داستانه گ..ی داشتم من داشتم میرفتم سر کار قبلش کفتم شارج بگیرم ... رفتو تو مغازه دیدم سمند کلانتری اوده کنار موتور هی بوق میزنه رفتم مراکو دیده چک کرده انورو اون ... که بیرم پاسگاه ریس دستور داده موتورت بخوابه... سره هیچی موتور ندادم تا جلو کلانتری اومدم برم تو حیاطش کفت موتور نمیتونی ببری تو خودت از در دزبانی بیا ... منم کیلید موتور ورداشتم که بیام ... گفن موتورتو میخوابونم کیلدشو بده براچی بداشتی؟؟ میگنم نمیتونی باهان رانندگی مزنی زمین داستان میشه نه من سنگین سوارم با ار وان1 میگفت اراوانا =)) هیچی بی پدر از کنار در برد موتور کنار سالان پاسگاه یه ماموره نشست ترکش 2تای موتور کوبیدن زمین..... گفتم اخر کاره خودتو کردی؟؟ راهنما راستم ترکید فلام رساته یکم خط خش افتاد روش.... اخر موتور اوردم بیرو سرنگه میگفت میخوای نخوابه بیاد با همکاری کنی موتورو بیار .... امروز صبح با پدر گرمی رفتیم پاسگارو گ...ه خوردن انداختیم جوری مامورو یه ساعت بعد زنگ به گوشیم که بیا داداش شماره نماینگیشو بده منگه گفتم خسارت میدم... خلاصله اشکه مهمورو در وردیم بابا گفت خسارتم نمی خواد بدی این پولا به ما نمیاد.... م موتور نازنیم خط و خش با پولیش میره ولی موتور زمین خوردگی کوچیک داره دیگه.....
ای بابا
باید خسارت رو میگرفتی
منم داشتم از میدون فردوسی رد میشدم ، رفتم سمت ولیعصر دیدم صدا اژیر میاد دیدم موتور کلانتری مثل جت داره میاد سمتم ، خلاصه مدارک رو گرفت ، گفت بیا میدون فردوسی پشت سرم ، رفتم یه قیمت ازم پرسیدن و اینا مدارک رو داد و رفتم
مدتیه گویا زیادی گیر میدن ، اما هرچی کمتر تو چشم باشی بهتره

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال این قضیه کمیاب شدن یا بهتر بگم نایاب شدن بنزین سوپر چیه ؟ تحریم ها کار خودشونو کردن !؟

بنزین سوپر که کل تهران داره
سایز لاستیک 150
تا 180 دیدم که جا زدن

Gladiator
08-11-1391, 05:48 بعد از ظهر
تو گرگان که قبلا بنزین سوپر راحت گیر میومد ، الان چند وقته پیدا نمیشه ، جنس بنزینا انقدر آشغال شده که وسیله نقلیه رو خراب میکنه ، ولی من یه راه حل توپ براش پیدا کردم بچه ها ، به ازای هر 10 لیتر بنزین 200 سی سی تینر 20000 بریزین تو باکتون ، این کار باعث میشه انژکتوراتون تمیز بشه و یکم قدرت سوختتون هم بیشتر میشه ، منتها تینر 20000 اصل باید پیدا کنین ، هر لیترش حدود 4000 تومنه و میتونین از رنگ فروشی های معتبر تهیه کنید ، دلیل پایین اومدن کیفیت بنزین هم اینه که تو کشور خودمون تولید میشه ، قبلا بنزین وارد میشد ، ولی دیگه وارد نمیشه ، راستی مراقب باشید بچه ها این بنزینای جدید خیلی سمی و مضر هستن ، آخه میزان گوگردشون خیلی بالاست ، راستی من تاحالا مکمل بنزین استفاده نکردم ، آخه اعتقادی به مکمل نداشتم ، همیشه سوپر میزدم ، کسی تاحالا استفاده کرده؟

- - - Updated - - -

سایز فابریک لاستیک جلوش 110 و عقبش 150