PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایچی 250

صفحه ها : 1 2 3 [4]

MANHUNT
29-12-1392, 03:19 بعد از ظهر
از زاهنمایی ممنون.به نظرت مدل 90 یا 89 رو چه قیمت بگیرم خوبه؟
سعي كن ٩١ به بالا بگيري كه مشكل ريپ زدن نداشته باشه چون مدل ٨٩ تو دور بالا ريپ ميزد ٩٠ نميدونم اما تو مدل ٩١ كاملا بر طرف شده قيمتشم مدل ٩١ تميز رو ميتوني ٤ تومن بگيري البته من يه سري جاها ديدم بيشتر از ٤ تومن بود

hamiltoon
11-01-1393, 12:31 قبل از ظهر
سلام دوستان يكي لطف ميكنه شماره سريال موتورش رو بنويسه .مثلا اميكو ٢٥٠اينجوري نوشته شده fmm172 4325678987678

rasool 250
08-02-1393, 05:27 بعد از ظهر
سلام من تازگی یه دایچی 250 خریدم و دارم جمش میکنم ولی لوازم انجینش گیرم نیومد مجبور شدم با تراشکاری مشکلاشو حل کنم ولی لنت و فیلتر و وسایل مصرفیش رو نمیدونم تو بازار هست یا نه اگه کسی میدونه چه موتوری قطعاتش به این هم می خوره بگه به خصوص لنت ترمزا
!!!

- - - Updated - - -

اینم شماره موتور دایچی 167fml000850

MANHUNT
08-02-1393, 11:06 بعد از ظهر
چرا پيدا ميشه شماره دوتا نمايندگي فروش رو ميدم زنگ بزن امار بگير چيزايي كه ميخواي. ١.خيابان مولوي،چهارراه وحدت اسلامي،جنب مسجد سادات هندي،انتهاي پاركينگ اقتصاد تلفن:٥٥٣٩٨٣٣٤ همراه: ٠٩١٢٣٤٨٤٠١٢ فروشگاه عيوضي/٢.ميدان رازي،ايتداي خيابان مولوي،كوچه عباس پور پلاك ٦١ تلفن:٥٥٣٨٣٨١٢/٥٥٣٨٨٠٧٥ همراه:٠٩١٢٣٢٧٧٥٠٣/٠٩١٩٢٣٥٠٠٢٣/اين دومي به تمام نقاط ايران قطعه ارسال ميكنه

rasool 250
11-02-1393, 08:31 بعد از ظهر
آقایون من موتورو با انجین باز گرفتم (ایچی 250 91 فقط استارت)الانم یه واشر برنجی باقطر داخلی حدود 3 سانت و قطر بیرونی 3.5 سانت و ضخامت 2 میلی متری _حدودا) رودستم مونده که نمی دونم مال کجاس هر طرفشم 4 تا شیاره که احتمالا مال رد شدن روغنه ولی تو انجین جایی کم وکسر نداره نمی دونم فروشنده اینو اشتباهی گذاشته یا من جایی رو دارم اشتباه می بندم ولی جایی براش پیدا نکردم کسی میدونه مال کجاس؟ البته هفته آینده اگه نفهمیدم مجبورم بدون همون موتورو ببندم ببینم چی میشه !!!:sumo:

Adolf Hitler
15-02-1393, 12:45 بعد از ظهر
سلام به دوستان گل :3: من قصد سفر به تمام نقاط ایران را دارم :gigglesmile: میخواستم ببینم با چه موتوری شروع به سفر کنم :22:آیا دایچی 250 مناسب است یا نه؟ :bunnyearsmiley:یا با یک موتور دیگر سفرم را شروع کنم ؟ :icon_pf _96_: لطفا نام و مدل مناسب موتور را بنویسید :icon_pf _97_:ممنون میشم اگه راهنماییم کنید :grouphug:

MANHUNT
15-02-1393, 12:53 بعد از ظهر
دایچی موتور عالیه من 4 سال داشتم مرگ نداره یه دوست گرامی از بچه های سایت با این موتور کل ایران گشت برای دیدنش به این تاپیک مراجعه کن دوست عزیز[Only registered and activated users can see links]

parham66
15-02-1393, 03:06 بعد از ظهر
سلام،
قیمت خشکش چنده الان؟
از دوستان کسی تو مشهد اگه دایچی مدل بالا داره فروشی من طالبش شدم

Sent from my LT22i using Tapatalk

rasool 250
21-02-1393, 01:49 بعد از ظهر
اقایون سلام خدا قوت
بالاخره بستمش واشرشم مال ورودی استارت بود روشنش کردم شتاب عالیه:gigglesmile: اما دو تا مشکل دیگه هست اول اینکه دینام باطری رو شارژ نمیکنه تا برق باطری رو قطع می کنم موتور خاموش میشه در اصل باطری هم شارژ نمیشه شاید از ترانزیستور باشه ولی من برقم ضعیفه اگه اطلاع دارید لطفا کمک!!!!!!
:3:و دوم اینکه انجین صدای بدی میده یه تیک تیک از داخلش میاد بعضیا میگن ذات موتورش همینجوریه حساس نشو ولی چون صدای نوشو نشنیدم ازش مطمئن نیستم و صدای اگزوز فابریکش اصلا باب دل نیست که باید عوضش کنم اگه کسی اگزوز کارکرده قیمت مناسب با صدای بم داره خریداریم
مرسی از همه:20:

MANHUNT
21-02-1393, 04:48 بعد از ظهر
اون صدايي كه ميگي بايد شنيده بشه دوست عزيز تا نظر بدم اما ذات دايچي همينه حساس نشو اگزوزم اگه ميخواي رازيت كنه تايگر بگير روي دايچي خيلي عاليه موفق باشي

rasool 250
22-02-1393, 12:14 بعد از ظهر
سلام ترانزیستوره شارژو دادم تست گفتن سالمه همونجوری بستم فیلر گیریشم کردم صدای تیک تیکه تقریبا از بین رفته حالا فقط باید چند روزی برونمش ببینم باطری شارژ میشه یا نه چون تا فیوز باطریو ور میدارم موتور خاموش میشه که نمیدونم به خاطر شارژ نکردنه یا سیستم برق این موتور اینجوریه لطفا رو موتور دایچی خودتون امتحان کنید ببینید طبیعیه یا باید روشن بمونه

در ضمن پیچ تعویض روغن زیر موتور هرز بود دادم تراشکاری ولی یه مقدار کمی نشتی داره با نوار تفلون بند می شه یا نه؟

MANHUNT
22-02-1393, 12:54 بعد از ظهر
پيچ الن بنداز راحت ميشي هم بهتر باز ميشه هم هرز نميكنه من پيچ الن ٤٠٥ انداختم رو دايچي قشنگ بهش ميخوره

rasool 250
22-02-1393, 09:16 بعد از ظهر
مرسی خوب گفتی اخه جای سفت کردنشم بده اما الن راحت تر بازو بست میشه یه چیز دیگه این موتوره فقط 1400 تا کیلومتر انداخته نمی دونم اب بندیش چه طور بوده این چند روز 50 60 کیلومتریو تا 110 تا نرم گازوندمش دنده موقع تعویض خیلی صدا میده البته قلقش دستم نیست راهنمایی میکنید چه طور ورو چه دور موتوری دنده بدم؟
اگزوز تایگر این دورو ورا نیست چند نمونه هم که بود هم نصبشون مکافاته هم قیمت بالا میگن دورو ور 250 خیلیه واسه این اگزوزا
راستی اگزوزهای قهرمانی که خروجی هواشون راحتتره در دراز مدت موتورو به روغن سوزی نمیندازن؟

- - - Updated - - -

مرسی خوب گفتی اخه جای سفت کردنشم بده اما الن راحت تر بازو بست میشه یه چیز دیگه این موتوره فقط 1400 تا کیلومتر انداخته نمی دونم اب بندیش چه طور بوده این چند روز 50 60 کیلومتریو تا 110 تا نرم گازوندمش دنده موقع تعویض خیلی صدا میده البته قلقش دستم نیست راهنمایی میکنید چه طور ورو چه دور موتوری دنده بدم؟
اگزوز تایگر این دورو ورا نیست چند نمونه هم که بود هم نصبشون مکافاته هم قیمت بالا میگن دورو ور 250 خیلیه واسه این اگزوزا
راستی اگزوزهای قهرمانی که خروجی هواشون راحتتره در دراز مدت موتورو به روغن سوزی نمیندازن؟

MANHUNT
23-02-1393, 03:26 بعد از ظهر
اگه تايگر اصل بخواي قيمتش بيشتر از اين حرفاست براي اب بندي بنداز سر پاييني بهش ***ز دو سري روغنشو زود عوض كن حواست به فيلتر روغن باشه ميزان دقيق رو براي دايچي ١٢٥٠ هستش زياد بريزي موتور دندهاش صدا ميده روغن هم ٢٠-٥٠ بريز موقع هاي عادي دور موتور قبل ٦ هزار عوض كن

- - - Updated - - -

بنزين هم هر دو باك ساده يه باك سوبر وقتي كه دايجي داري نبايد حساس باشي موتور واقعا سك جوني هستش اگه باهاش را بياي عالي واست كار ميكنه

rasool 250
23-02-1393, 11:06 بعد از ظهر
اوکی حتما
فیلترو هر چند وقت عوض کنم البته من مشکل نبود فیلترو هم دارم بازم باید از تهران سفارش بدم یا چیز دیگه ای بش می خوره

اگزوزو نگفتید ضرر نداره برا موتور

MANHUNT
23-02-1393, 11:11 بعد از ظهر
هر دو ماه عوض کن میتونی از تهرانم سفارش بدی داداش یه اگزوز خوب بگیر بنداز رو موتور هیچ ضرری هم نداره فقط یادت باشه هیچ وقت اگزوز فابریک رو دستکاری نکنی

Aram
28-02-1393, 08:49 قبل از ظهر
سلام خدمت همه بچه های عزیز،من تازه واردم و ی دایچی 250 سفید مشکی دارم که 12000 تا کار کرده کاملا هم سالمه،میخوام بفروشم،اگه کسی از دوستان خواست میتونه با شماره 09122110362 تماس بگیره

MANHUNT
28-02-1393, 10:01 قبل از ظهر
سلام دوست عزيز خوش امدي براي فروش موتورت ميتوني به تاپيك بازارچه بري و اونجا موتورت براي فروش بزاري البته پيشنهاد ميكنم قبلش قوانين رو مطالعه كني موفق باشي

Aram
28-02-1393, 10:55 بعد از ظهر
مدل 91،کار کرد 12000 تا،والا تا دلت بخواد موتور خوبیه،فقط به خاطر نیاز مالی میخوام بفروشم

MANHUNT
28-02-1393, 11:36 بعد از ظهر
٤ تومن ميتوني بفروشي من از سال ٨٩ داشتم تا همين زمستون پيش كه به خاطر نياز مالي فروختم هنوز داغش به دلم مونده

awacs
09-04-1393, 02:57 بعد از ظهر
سلام عزیزان
خسته نباشید
لوازم خورد دایچی 248 رو میخواستم
رفتم کوچه اردستانی گفتش فعلا موجود ندارم
سفارش دادیم یه یک ماهی ممکنه طول بکشه برسه دستمون
از سمت چپ یه ال 90 ضد بهم
از همین سمت زمین خوردم
بقل باک سمت چپ شکست
زیر پایی چپ شکست
دست کلاچ و بست آینه ایش هم شکست
قاب پلاستیکی کیلومتر هم شکست
ممنون میشم کسی این لوازم رو داشته باشه و خبری بهم بده
حیفه تابستون موتور افتاده تو پارکینگ
نمیتونم سوارش بشم
مخلص
ممنون

MANHUNT
09-04-1393, 05:19 بعد از ظهر
سلام داداش لوازمش رو میخوای باید مصیبت بکشی موتور من از روی جک افتاد سال 90 بود که تولید میشد فلاب بغل باک شکست بعد 7 ماه که هی میرفتم نمایندگی کوچه اردستانی اخر طرف رفت از تو انبار فلاب یه دایچی دیگرو باز کرد داد به ما باید اول و اخر هفته پشت سر هم زنگ بزنی هی بری سر بزنی تا بلکه فرجی بشه قاب کیلومترش که اصن نیست اون بابایی هم که بهش سفارش دادی خدا کنه بیاره من 5 ماه بهش سفارش دادم نیورد هی این هفته اون هفته میکرد نباید با دایچی تصادف کرد چون هیچکدون از لوازماش نیست اما زیر پایی دست کلاچ هستش در کل خدا بهت صبر بده و ایشالا لوازمش گیرت بیاد در ضمن نمایندگی اصلیش فروشگاه عیوضی هستش مولوی بعد از چهارراه وحدت اسلامی جنب مسجد سادات هندی انتهای پارکینگ اقتصاد تیلیفون:55398334 همراه:09123484012 نمایندگی کوچه عباس پور رفتی شما؟

awacs
09-04-1393, 06:59 بعد از ظهر
سلام داداش لوازمش رو میخوای باید مصیبت بکشی موتور من از روی جک افتاد سال 90 بود که تولید میشد فلاب بغل باک شکست بعد 7 ماه که هی میرفتم نمایندگی کوچه اردستانی اخر طرف رفت از تو انبار فلاب یه دایچی دیگرو باز کرد داد به ما باید اول و اخر هفته پشت سر هم زنگ بزنی هی بری سر بزنی تا بلکه فرجی بشه قاب کیلومترش که اصن نیست اون بابایی هم که بهش سفارش دادی خدا کنه بیاره من 5 ماه بهش سفارش دادم نیورد هی این هفته اون هفته میکرد نباید با دایچی تصادف کرد چون هیچکدون از لوازماش نیست اما زیر پایی دست کلاچ هستش در کل خدا بهت صبر بده و ایشالا لوازمش گیرت بیاد در ضمن نمایندگی اصلیش فروشگاه عیوضی هستش مولوی بعد از چهارراه وحدت اسلامی جنب مسجد سادات هندی انتهای پارکینگ اقتصاد تیلیفون:55398334 همراه:09123484012 نمایندگی کوچه عباس پور رفتی شما؟

سلام دوست نازنینم
ممنون که پاسخ دادی
اون آدرس که دادی دیگه تعطیل شده
منتقل شده به همین کوچه اردستانی
021-55386250
021-55387833
021-55388191
اونجا شده انبار موتور سیکلت
بیشتر منظورم این بود که
آیا دیگه هیچ نماینده یا فروشنده لوازمی تهران نداره
یا دوستان که شهرستان هستند کسی فروشنده لوازمش هست
اینطوری خیلی بده که لوازمش گیر نمیاد
جای بسی تاصف داره
مخلص
ممنون

MANHUNT
09-04-1393, 07:04 بعد از ظهر
دمت داداش ميخوامت فدايي داري من چون ٧ ماه موتور فروختم ديگه امار دقيق ندارم كوچه عباسي نرسيده به گمرك امار گرفتي؟ اونم نمايندگي نيرو موتور شيراز هستش لوازماش واقعا كم يابه

amin33
20-06-1393, 01:51 بعد از ظهر
سلام ب همه دوستان.. کسی هست کمکم کنه؟؟ من تا الان 7 ساله ی موتور پرواز 125 دارم ک اولین هونداهای استارتی نیرو موتور شیراز بود فکر کنم..زیادم از موتور سر در نمیارم و بیشتر با ماشین میرم اینور اونور.... چند روزی یه بنگاهی یه دایچی 20 داره مدل 90 4500 تا کار کرده..میده 5/500... خیلی چشمو گرفته... میخوام بخرم اما ن قیمت دارم ن خبری از قطعاتش...کسی میتونه راهنمایی کنه؟..این محصول وارداتیه نیرو موتوره دیگه؟؟؟

MANHUNT
20-06-1393, 03:15 بعد از ظهر
منظورت 200 سی سی دایچی هست یا.250 سی سی؟اگه 250 باشه قیمت خیلی بالا هست دیگه هم تولید نمیشه لوازمش هم از بدنه ای هیچ چیزیش نیست یعنی اگه خ ایی نکرده تصادف کنی هیچ چیزیش نیست اما.لوازم مصرفی مثله فیلتر هوا و فیلتر روغن و لنت و چیزای مصرفی دیگش هستش

amin33
20-06-1393, 09:20 بعد از ظهر
منظورت 200 سی سی دایچی هست یا.250 سی سی؟اگه 250 باشه قیمت خیلی بالا هست دیگه هم تولید نمیشه لوازمش هم از بدنه ای هیچ چیزیش نیست یعنی اگه خ ایی نکرده تصادف کنی هیچ چیزیش نیست اما.لوازم مصرفی مثله فیلتر هوا و فیلتر روغن و لنت و چیزای مصرفی دیگش هستش

250 هستش... اخه من دارم نصفشو نقد میدم نصفشم ماهی 500 تومن.... پس با این حساب بیخیالش شم؟؟؟ حالا اگه بحث تصادف رو بزاریم کنار چی؟ ب نظرتون قیمت همچین موتوری چنده و ایا اصلا ارزش خرید داره یا نه؟؟ممنون که ج منو دادید

MANHUNT
21-06-1393, 05:44 بعد از ظهر
250 هستش... اخه من دارم نصفشو نقد میدم نصفشم ماهی 500 تومن.... پس با این حساب بیخیالش شم؟؟؟ حالا اگه بحث تصادف رو بزاریم کنار چی؟ ب نظرتون قیمت همچین موتوری چنده و ایا اصلا ارزش خرید داره یا نه؟؟ممنون که ج منو دادید

من خودم سه سال داشتم و همه جوره ازش راضی بودن بهترین موتور چینی هستش که تا حالا دیدم و سوار شدم اما مساله تامین قطعاتش خیلی مهمه که افتضاح هستش یعنی اگه خدایی نکرده از روی جک بیوفته قاب بغلش بشکنه دیگه پیدا نمیشه موتور خوبی هستش اما این قیمت باسش خیلی زیاده من نظرم رو 4500 به پایین هستش

amin33
21-06-1393, 05:52 بعد از ظهر
من خودم سه سال داشتم و همه جوره ازش راضی بودن بهترین موتور چینی هستش که تا حالا دیدم و سوار شدم اما مساله تامین قطعاتش خیلی مهمه که افتضاح هستش یعنی اگه خدایی نکرده از روی جک بیوفته قاب بغلش بشکنه دیگه پیدا نمیشه موتور خوبی هستش اما این قیمت باسش خیلی زیاده من نظرم رو 4500 به پایین هستش
واقعا ممنون ک راهنمایی کردید..پس با این اوصاف بیخیال میشم از خریدش... مرسی

ابوالفضل88
21-06-1393, 09:19 بعد از ظهر
سلام دوستان دایچی سوار گل چنتا عکس از موتورتون میزارید

از دایچی خیلی خوشم میاد

کیلومتر قشنگی هم داره

جواد اگزوز
12-07-1393, 02:48 بعد از ظهر
سلام بچه ها ی دایچی89 تر و تمیز قیمتش چقدر مناسبه؟با تشکر

Alireza.BMW
12-07-1393, 03:08 بعد از ظهر
سمتش نری که بهتره اما زیر 3 تومن

MANHUNT
12-07-1393, 04:07 بعد از ظهر
٢٥٠٠ ميارزه اما مدل ٨٩ خوب نيست چون داغ كه ميكنه ريپ ميزنه لوازمشم كه قربونش برم نيست مخصوصا بدنه اي سمتش نري بهتره

جواد اگزوز
12-07-1393, 04:20 بعد از ظهر
رخ وحشیش دلم رو برده قیمت خودش سه ملیون و دویسته خودم دایچی 200 دارم موتور خوبیه ولی این مدلش رو نداشتم خبر ندارم چجوریاست

MANHUNT
12-07-1393, 04:44 بعد از ظهر
اين مدلشم حرف نداره من مدل ٨٩ داشتم تا اينكه مدل جديداش ميگفتن ريپ نميزنه مدل ٩١ كه قبلي رو فروختم سال ٩١ يه دونه صفرش گرفتم كه اصلا ريپ نميزد البته اگه رو همون قديميه كه راديات روغن ميزاشتي ديگه ريپ نميزد البته زماني هم ريپ ميزد كه خيلي بهش فشار ميووردي يا مسافت خيلي طولاني بدون توقف رو ميرفتي در كل اين موتور خوبه اما لوازمش نيست كه همين مساله خيلي مهمه

جواد اگزوز
13-07-1393, 02:28 قبل از ظهر
مدلای 90 رادیات روعن دارن فابریکی؟

MANHUNT
13-07-1393, 02:33 قبل از ظهر
نه داداش هیچ مدلی از دایچی رادیات روغن نداره باید خودت بزاری هزینشم یه چیزی حول وحوش 200 تا 300 میشه

جواد اگزوز
13-07-1393, 02:11 بعد از ظهر
بچه ها دمتون گرم راستی این رادیات تاثیری هم داره؟

MANHUNT
13-07-1393, 06:49 بعد از ظهر
بله صد در صد تاثیر داره

alirezamrl
23-07-1393, 06:18 بعد از ظهر
سلام به بچه های دایچی سوار.البته شاید الان خیلی کم شده باشه اما یادش بخیر سال 89 سری اول جزء اولین خریدارای این موتور بودم وقتی که هیچکس ریسک نمیکرد موتور چینی بخره......
خداییش همه چیزش عالی بود جز اون ریپ زدنش تو مسافت طولانی که وقتی داغ میشد این مشکل به وجود میومد
راستش یه پولی دستم اومده دوباره هوس کردم بخرمش گفتم با بکس یه مشورتی کنم.یه بنده خدایی مدل 91 با 1400 تا کارکرد میخواد بفروشه رفتم موتورو دیدم نارنجی رنگه و موتوری سالم بود انصافا ولی یه کم خش داشت بعضی جاها اما تمیز بود
دوستان چقدر میارزه ؟! خود طرف 3900 قیمت گذاشته اما اصل قضیه اینه که حتی نمایندگی های نیرو موتور دیگه این موتورارو نمیخره چون تولید نمیشه.....
جالبه یه جا رفتم گفتم اینجوریه چقدر میارزه گفت 3.500 تا 4 تومن ! بعد گفتم شما میخری این قیمت گفت من دست 2 نمیخرم جا ندارم !:2i8d4ao:
مردیکه عوضی نمیدونه من سری اول این موتورو داشتم و فروختم فکر کنم تا آمار دادم فروشنده ی موتور به طرف بود خواست تو سر مال نزنه...
پیش یکی از دوستای دیگم که اونم نمایندگی نیرو موتوره رفتم اون گفت آخرش 2200 میارزه ! :biggrin: گفتم مرد حسابی مگه 125 هست گفت علی دیگه تولید نمیشه آخه قطعاتش نیست.........
حالا با این اوصاف به نظر شما چقدر میارزه ؟! 91 با 1400 کارکرد و نسبتا تمیز ؟

MANHUNT
23-07-1393, 06:31 بعد از ظهر
قطعاتش نیست داداش اصلا قیمت هم بد نگفته اما باز کمتر بهتر جوری که اگه بیمه کردی به نزدیک 4 نرسه مغازه دار هم خیلی کم قیمتی میخره اما در کل قیمت خوب گفته

ابوالفضل88
25-07-1393, 09:10 قبل از ظهر
سلام دوستان اگه کسی عکس کیلومتر این موتور رو داره بزاره

alirezamrl
27-07-1393, 07:41 بعد از ظهر
سلام مجدد به همه دایچی سوارای گل
به یاد قدیم اومدم حال و احوالی کنیم.دلم تنگ شده واسه همه بکس گل که این موتورو خریدن و باهاش حال کردن
manhunt
rooshak
میلاد هرکول
آقای شایسته فر عزیز
یه قلب فیسبوکی واسه همتون <3
این فیلم تقدیم به هم ی داداشای گلم ببینید با دایچی چکار میکنه....
حیف که این موتور در درجه اول خوب منتاژ نشد:wall3: و متاسفانه این مشکل تو خیلی از موتورایی که تو ایران هستن وجود داره و نکته دیگه اینکه حیفه دیگه این موتور تولید نمیشه :icon_pf _99_::icon_pf _99_:چون تو رده خودش و به قیمتش واقعا میارزید:hanghead:
موفق باشید :20:
[Only registered and activated users can see links]

میلاد هرکول
27-07-1393, 10:32 بعد از ظهر
سلام دادا...
مرسی که ما را یادت بود...
یادش بخیر دوتا دایچی داشتم یادته یکی 89 بودو یکی 91
چندتا ایراد داشت اما خوب بودبه قیمتش میارزید حیف که لوازمش نبود و تولیدم نمیشه.

alirezamrl
28-07-1393, 11:07 قبل از ظهر
سلام دادا...
مرسی که ما را یادت بود...
یادش بخیر دوتا دایچی داشتم یادته یکی 89 بودو یکی 91
چندتا ایراد داشت اما خوب بودبه قیمتش میارزید حیف که لوازمش نبود و تولیدم نمیشه.

کوچیکتم میلاد جان
فداتم وظیفه بود
یادش بخیر . دلم واسه سواریش تنگ شده راستش هر چی پالس و آپاچی سوار میشم حس خوبی بهم نمیده شاید واسه استایل مضحکی که هندیا روش گذاشتن مخصوصا 220 که رو اعصابه . اما ان اس خوب بود سوار شدم شتایش عالیه .هندلینگ خوبه فقط نباید زیاد بهش فشار آورد
ان اس گرفتی مبارکت باشه داداش :29dz8zk:

hamiltoon
09-08-1393, 08:27 بعد از ظهر
با سلام به همه دوستان گل پرشین موتور ایام دهمه محرم رو به همه تسلیت عرض میکنم .یه دایچی مدل ۹۰ با ۱۱ماه بیمه با کار کرد ۷۰۰۰ کیلومتر بدون 1رب خوردگی چقدر می ارزه

MANHUNT
09-08-1393, 09:01 بعد از ظهر
با سلام به همه دوستان گل پرشین موتور ایام دهمه محرم رو به همه تسلیت عرض میکنم .یه دایچی مدل ۹۰ با ۱۱ماه بیمه با کار کرد ۷۰۰۰ کیلومتر بدون 1رب خوردگی چقدر می ارزه
سلام داداش بنده هم به شما تسليت ميگم اگه واقعا تميز باشه 3تومن ميارزه

alirezamrl
11-08-1393, 10:10 قبل از ظهر
سلام به دوستان گل پرشین
این ایام رو به شما تسلیت میگم. عذاداریا مقبول واقع بشه....
ما باز عموچی گرفتیم :4chsmu1:. یه پولی دستم اومد نمیخواسم خیلی هزینه کنم.واسه فاصله خونه تا مغازه و بلعکس گرفتم
مدل 91 کارکرد 220 کیلومتر.موتور در حد صفر.پلاستیکای زین و راهنما و کیلومتر هنوز روش هست.به همراه 1 اگزوز 250 تومنی که روش هست و اگزوز خودش تا بهمن هم بیمه داره.شمع ایریدیوم انرژی.موتور 2 سال خواب بوده فقط باطری عوض شده به دلیل استارت نخوردن !
قیمت با چونه زدن : 3500 یه فیلتر روغن هم از گمرک و فروشگاهی به اسم اشکان که یه سری از لوازم دایچی 250 رو داشت گرفتم به قیمت 15000 تومن :s (9): از تهرانم با دوستم گوله کردیم به سمت قم نیمچه آب بندی هم شد

-

MANHUNT
11-08-1393, 04:11 بعد از ظهر
سلام داداش بلخره گرفتي خيرشو ببيني مباركت باشه قيمت هم خيلي خوب گرفتي خدايي از تهران تا قم رو با موتور رفتي از قديم رفتي يا اتوبان ميانگين سرعتت چقدر بود چقدر طول كشيد برسي كسي بهت گير نداد؟

alirezamrl
11-08-1393, 05:31 بعد از ظهر
سلام داداش بلخره گرفتي خيرشو ببيني مباركت باشه قيمت هم خيلي خوب گرفتي خدايي از تهران تا قم رو با موتور رفتي از قديم رفتي يا اتوبان ميانگين سرعتت چقدر بود چقدر طول كشيد برسي كسي بهت گير نداد؟

قربونت.آره از کسی که خریدم خیلی بچه باحالی بود خودش موتور سازی داشت تو جمهوری
آره از ابوریحان تا دم خونه با موتور اومدیم با دوستم.از اتوبان اومدیم و قبل از حرکت در مغازه یه آچارکشی مختصر کردم و روغن و زنجیر و ... رو چک کردم خلاصه موتور خیلی وقت خواب بوده
چون موتور یه جورایی صفره خیلی بهش فشار نیاوردیم اما راحت اومدیم میانگین سرعتم از 80 تا 110 متغیر بود.....
دقیقا 220 تا کارکرد داشت تا خونه شد 370 تا و 2 جا استراحت 10 دقیقه ای کردیم تقریبا 2 ساعت کشید
کسی کاری نداشت و راحت اومدیم هم من کلاه داشتم هم دوستم که پشت موتور بود.این رفیق ما کلا از تهران موتور زیاد میاره قم(هیوسانگ-مگلی-دایلیم-اونجرو-ان اس 200 و...)
مخلصیم :pm:

MANHUNT
12-08-1393, 12:50 قبل از ظهر
اقايي داداش منم خيلي دوست داشتم با موتور بيام قم اما ميترسيدم گير بدن//همين چند ماه پيش براي رفيقم يه دايچي 250 گرفتم به من گفت باسش بيارم اون جايي كه موتور گرفتيم غرب تهران بود ما شرق هستيم رفتنه با ماشين رفيقم رفتيم كه موتور من بيارم برگشتني سوار موتور شدم انداختم تو همت جو گير شدم گاز دادم نفهميدم چي شد موتور امد رو راحت رو ١٤٠ اين رفيق ماهم با ماشين پشت ما بود نور بالا ميزد يواش ميكردم ميومد بغل ميگفت چيكار داري ميكني اتيش زدي به ماله:biggrin: خخخخخخخ خلاصه تا امام علي به موتور گاز ميدادم و سرعت ميرفتم اون بنده خدا هم حرص ميخورد:acigar:

alirezamrl
12-08-1393, 01:31 بعد از ظهر
اقايي داداش منم خيلي دوست داشتم با موتور بيام قم اما ميترسيدم گير بدن//همين چند ماه پيش براي رفيقم يه دايچي 250 گرفتم به من گفت باسش بيارم اون جايي كه موتور گرفتيم غرب تهران بود ما شرق هستيم رفتنه با ماشين رفيقم رفتيم كه موتور من بيارم برگشتني سوار موتور شدم انداختم تو همت جو گير شدم گاز دادم نفهميدم چي شد موتور امد رو راحت رو ١٤٠ اين رفيق ماهم با ماشين پشت ما بود نور بالا ميزد يواش ميكردم ميومد بغل ميگفت چيكار داري ميكني اتيش زدي به ماله:biggrin: خخخخخخخ خلاصه تا امام علي به موتور گاز ميدادم و سرعت ميرفتم اون بنده خدا هم حرص ميخورد:acigar:

ههههههه.حسابی حرص دادی بنده خدارو.منم به رفیقم گفتم خیلی فشار نیاره.آره پایداریش واسه سفر و جاده خوبه
باد لاستیکا باید چقدر باشه؟ حس میکنم جلوش کم باده....

MANHUNT
12-08-1393, 01:46 بعد از ظهر
براي عقب ٣٥ خوبه براي جلو كمتر از ٣٠ مثلا ٢٩

alirezamrl
12-08-1393, 02:05 بعد از ظهر
براي عقب ٣٥ خوبه براي جلو كمتر از ٣٠ مثلا ٢٩

دمت گرم داداش.موتور اگزوزش عوض شده کاتالیزور برداشته شده کلا خالی شده.تو دور موتور 3000 تا 4000 یه ریپ کوچولو میزنه حالا نمیدونم از کاربراته یا شمع.شمعش ایریدیوم انرژی هست.فاصله سر شمع چقدر باشه؟! شایدم کاربرات کثیفه موتور خیلی وقت خواب بوده.....

MANHUNT
12-08-1393, 02:35 بعد از ظهر
دمت گرم داداش.موتور اگزوزش عوض شده کاتالیزور برداشته شده کلا خالی شده.تو دور موتور 3000 تا 4000 یه ریپ کوچولو میزنه حالا نمیدونم از کاربراته یا شمع.شمعش ایریدیوم انرژی هست.فاصله سر شمع چقدر باشه؟! شایدم کاربرات کثیفه موتور خیلی وقت خواب بوده.....
احتمال داره از شمع باشه البته تجربه نشون داده تعويض اگزوز كافيه درباره شمع هم سوالتو متوجه نشدم يا سوادم نميرسه

- - - Updated - - -

راستي كاربرات هم ببر يه سرويس حسابي بكنش هم تميزش كن هم تنظيم

- - - Updated - - -

باتريت چي هست اتميه؟ باتريت رو چك كردي؟

alirezamrl
12-08-1393, 03:32 بعد از ظهر
0
احتمال داره از شمع باشه البته تجربه نشون داده تعويض اگزوز كافيه درباره شمع هم سوالتو متوجه نشدم يا سوادم نميرسه

- - - Updated - - -

راستي كاربرات هم ببر يه سرويس حسابي بكنش هم تميزش كن هم تنظيم

- - - Updated - - -

باتريت چي هست اتميه؟ باتريت رو چك كردي؟
داداش رفتم یه دور زدم موتور که گرم شد اوکی شد! الان راحت گاز میخوره.شاید کثیفی چیزی تو کاربرات بوده.اگزوز عالیه صداش محشر شده یه بیس مشتی داره تو مایه هیوسانگ.باطریشو عوض کرده یه کم سایزش کوچکتر از باطری فابریکه.ژله ای هست فکر نکنم مشکلی داشته باشه

میلاد هرکول
12-08-1393, 06:03 بعد از ظهر
ایول دوباره دایچی ...
مبارکت باشه خیرشو ببینی یاد سال 89 و اولین دایچیم افتادم...:297:

alirezamrl
12-08-1393, 11:28 بعد از ظهر
ایول دوباره دایچی ...
مبارکت باشه خیرشو ببینی یاد سال 89 و اولین دایچیم افتادم...:297:

قربونت میلادجان
به خدا هرچی پالس و آپاچی سوار شدم هیچوقت حس سواری دایچی بهم نداد...
سری قبل مجبور شدم بفروشمش اینبار دیگه خریدم تا آخرش رفیقم باشه
امروز اساسی بهش حال دادم.شست وشو و تمیزکاری و روغن کاری و آچارکشی آماده آمادس واسه تاختن

alirezamrl
14-08-1393, 10:25 قبل از ظهر
اینم3 تا عکس از عموچی بعد از شست و شو ی حسابی و سرویس تقدیم به بکس گل پرشین ..... :29dz8zk:[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

rooshak
14-08-1393, 04:35 بعد از ظهر
قربونت میلادجان
به خدا هرچی پالس و آپاچی سوار شدم هیچوقت حس سواری دایچی بهم نداد...
سری قبل مجبور شدم بفروشمش اینبار دیگه خریدم تا آخرش رفیقم باشه
امروز اساسی بهش حال دادم.شست وشو و تمیزکاری و روغن کاری و آچارکشی آماده آمادس واسه تاختن

شما سعی کن یه رادیات روغنم تو برنامه ات داشته باشی اونوقت آماده تره واسه تاختن . دایچی سوارا تاپیکتون خوابیده راهش بندازین از ایرادات موتوراتون بگین عکس و کلیپ بذارید راهش بندازید

alirezamrl
14-08-1393, 04:59 بعد از ظهر
شما سعی کن یه رادیات روغنم تو برنامه ات داشته باشی اونوقت آماده تره واسه تاختن . دایچی سوارا تاپیکتون خوابیده راهش بندازین از ایرادات موتوراتون بگین عکس و کلیپ بذارید راهش بندازید

حتما داداش . رادیاتو هستم اساسی .شما قرار شد چندتا عکس از رادیات و محل اتصال بهم بدی برم تو کارش.......
از بکس فکر نکنم کسی دایچی داشته باشه اکثرا فروختن خودم سعی میکنم جون بدم به این تاپیک :clap:
تصمیم گرفتم دایچی رو نگه دارم حتی اگه موتور دیگه خریدم :sleep:

vadood
14-08-1393, 05:24 بعد از ظهر

اینم یه کلیب واسه دایچی سوارای عزیز

alirezamrl
14-08-1393, 05:31 بعد از ظهر

اینم یه کلیب واسه دایچی سوارای عزیز
دستت درد نکنه...
خیلی کلیپای باحالی از دایچی تو یوتیوب هست این موتور به اسم زانلا و زیپ نیترو و ام وان ان اس کی و ساگیتا تو دنیا فروش میره....:clap:

rooshak
14-08-1393, 05:40 بعد از ظهر
حتما داداش . رادیاتو هستم اساسی .شما قرار شد چندتا عکس از رادیات و محل اتصال بهم بدی برم تو کارش.......
از بکس فکر نکنم کسی دایچی داشته باشه اکثرا فروختن خودم سعی میکنم جون بدم به این تاپیک :clap:

داداش من فروختم یه سالیه قبلا هم گفته بودم رادیاتمو علی گذاشته بود که ایران گردی کرد با دایچی[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

داداش من فروختم یه سالیه قبلا هم گفته بودم رادیاتمو علی گذاشته بود که ایران گردی کرد با دایچی[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

دستت درد نکنه...
خیلی کلیپای باحالی از دایچی تو یوتیوب هست این موتور به اسم زانلا و زیپ نیترو و ام وان ان اس کی و ساگیتا تو دنیا فروش میره....:clap:

من فیلر شکن ندارم ببینم:wall3::mad_majidonline:

alirezamrl
14-08-1393, 05:48 بعد از ظهر
[QUOTE=rooshak;262769]داداش من فروختم یه سالیه قبلا هم گفته بودم رادیاتمو علی گذاشته بود که ایران گردی کرد با دایچی
آره دادا یادمه بهم گفتی این عکس خوبیه یکی از شلنگا معلومه به کجا وصل شده اما اون یکی معلوم نیست ....
بازم مرسی

rooshak
14-08-1393, 06:07 بعد از ظهر
[QUOTE=rooshak;262769]داداش من فروختم یه سالیه قبلا هم گفته بودم رادیاتمو علی گذاشته بود که ایران گردی کرد با دایچی
آره دادا یادمه بهم گفتی این عکس خوبیه یکی از شلنگا معلومه به کجا وصل شده اما اون یکی معلوم نیست ....
بازم مرسی

اون یکی شیلنگ خروجی که میره زیر انجین اگه اشتباه نکنم پیچ جلویی که سمت لاستیک جلوست بسته میشه ولی یه چیزی و یادمه که به اون پیچی که شاسی موتور از زیرش رد میشه بسته بود .بستنش کاری نداره جای ورودی و خروجیشو داره دیگه

mv agosta
14-08-1393, 08:25 بعد از ظهر
سلام دوستان
چند تا سوال درباره ی این موتور داشتم
1_قدرتش چند اسبه؟
2_تاپ اسپیش چنده؟
3_شتابش چطوره؟

alirezamrl
14-08-1393, 08:29 بعد از ظهر
سلام دوستان
چند تا سوال درباره ی این موتور داشتم
1_قدرتش چند اسبه؟
2_تاپ اسپیش چنده؟
3_شتابش چطوره؟

سلام آقا
اگه اشتباه نکنم 19 اسب
من باهاش 140 پر کردم با دور موتور 7000
شتابش خوبه و قابل قبول و دنده 1 گاز خور عالی داره فکر کنم 60 تا یکش پر میکنه ! :29dz8zk:

mv agosta
14-08-1393, 08:42 بعد از ظهر
قیمتش چنده؟

alirezamrl
14-08-1393, 08:49 بعد از ظهر
قیمتش چنده؟

داداش این موتور دیگه تولید نمیشه...
واسه شرکت نیرو موتور شیرازه که تا سال 91 این موتورو تولید کرد.یعنی از سال 89 تا 91 دیگه بخوای باید کارکرده بگیری و قیمت 91 فوق العاده تمیزش نباید بیشتر از 4 یا 4200 باشه
البته ریسک خریدش بالاست چون قطعاتش خیلی خیلی کمه مخصوصا فلاپا که خدای نکرده بشکنه دیگه نیست
من سال 89 خریدم پول لازم شدم سال بعدش فروختم . اون موقع 2200 خریدم . مدلای 91 صفرش تا اونجایی که یادمه 4800 تا 5 تومن بود . من چند روز پیش از یه بنده خدایی تو تهران با کارکرد خیلی کمشو خریدم 3500 با اگزوز قهرمانی که 250 تومن پولشه و 3 ماه بیمه....

mv agosta
14-08-1393, 08:51 بعد از ظهر
پیشرو پارس چی ؟
قیمتش چنده؟

alirezamrl
14-08-1393, 08:57 بعد از ظهر
پیشرو پارس چی ؟
قیمتش چنده؟

اونم همینطوره فکر کنم دیگه تولید نمیشه ....
کارکرده تمیز اونم 3-3500 بیشتر نمیارزه
به نظر من سمتش نری بهتره چون موتور خوبی نیست اما دایچی خودشو ثابت کرد دوستمون باهاش ایرانگردی کرد :24:

mv agosta
14-08-1393, 09:01 بعد از ظهر
پس چرا تو سایت شرکتش هست
ینی مشقی؟

alirezamrl
14-08-1393, 09:10 بعد از ظهر
پس چرا تو سایت شرکتش هست
ینی مشقی؟

توسایت نیرو موتورم دایچی 250 هست اما خیلی وقته نمایندگی تی وی اس که آپاچی رو میزنه گرفته....
تو ایران چیزی که براشون سود نداشته باشه تولیدش متوقف میشه !البته این موتورو زحمت میکشیدن مونتاژ می فرمودن! و چه گندایی که تو منتاژ نزدن که هنوز بلد نیستن 4تا قطعه رو سوار کنن. اگه رو دایچی سود میکردن مطمئنا مدلای 92 و93 هم میومد چون تو خارج این موتور داره فروش میره......

moein 007
14-08-1393, 11:19 بعد از ظهر
دوست عزیز دنبال پیشرو پارس نباش چون موتور پر خرجیه و کیفیتش داغونه این دایچی250ها عالیه قدرتش مثل تراکتوره(مثال جدی نگیرید) ولی واقعا موتور های خوبیه
کلا بسلامتی دایچی سوارا:clap::clap::clap::clap::icon_pf _15_::icon_pf _15_::icon_pf _15_::icon_pf _15_::icon_pf _15_::icon_pf _15_::icon_pf _15_::icon_pf _15_:

alirezamrl
17-08-1393, 11:01 قبل از ظهر
صدای عموچی با اگزوز جدید :25:در ضمن گازخور موتور عالی شده :crazy:
به نظرم از صدای اگزوز خودش که پر از کاتالیزور و خفه کن هست بهتر شده:4chsmu1:

MANHUNT
17-08-1393, 01:24 بعد از ظهر
صدا عالي بود داداش دمت گرم يا دايچي خودم افتادم

ابوالفضل88
17-08-1393, 02:42 بعد از ظهر
موتور بسسیار زیباودرعین حال بسیا خوب بنظر میاد

alirezamrl
24-08-1393, 11:50 قبل از ظهر
تاپیک حال بیاد :24:
فکر کنم فقط من دایچی 250 دارم تو ایران ! :gigglesmile:
[Only registered and activated users can see links]و من ا... توفیق

moein 007
24-08-1393, 02:11 بعد از ظهر
تاپیک حال بیاد :24:
فکر کنم فقط من دایچی 250 دارم تو ایران ! :gigglesmile:
[Only registered and activated users can see links]و من ا... توفیق
آره داداش دایچی به این تمیزی فقط یکی هست تو ایران انشا ا... چرخش برات بچرخه بزنم به تخته واقعا تمیزه من یکی که کلی حال کردم

MANHUNT
24-08-1393, 03:53 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عليرضا داداش منم هنوز عموچي رو دارم خيالت راحت

alirezamrl
24-08-1393, 04:53 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عليرضا داداش منم هنوز عموچي رو دارم خيالت راحت

ایول داداش :bunnyearsmiley: عموچی های هم رنگ :دی
ایشالا همیشه چرخش بچرخه
راستش الان که تولید نمیشه خیلی با ترس و لرز سوارش میشم و هواشو دارم هنوزم مثل چند سال پیش هر بار سوار میشم ملت می پرسن داداش چیه ! چند ! هر1 ساعت داستان میگم که سال 89 اومد و ...... :gigglesmile:
مدل 91 هست ؟! کارکرد ؟ به مشکلی نخوردی باهاش ؟ من 89 داشتم داغ که میشد ریپ میزد .تنها عیبش همین بود ..... آخرم نفهمیدم از چی بود. انواع و اقسام تست روش انجام دادم... از تعویض کاربرات و ترانزیستور و شارژر باطری و ژیگلور کاربرات و .... اما مشکلش حل نشد :42kmoig:
اما تا اونجا که متوجه شدم تو مدلای 90 و 91 این مشکل حل شد !! حالا واسه چی بود خدا داند و بس...........:wow:

MANHUNT
24-08-1393, 06:19 بعد از ظهر
داداش منم مدل ٨٩ كه امد گرفتم مشكل ريپ زماني داشتم كه موتور خيلي داغ ميكرد يا تو ترافيكاي سنگين اونم تو تابستون كه راديات روغن گذاشتم كه ديگه عالي شد بعدش موتور همين نارنجيرو دادم به داداشم كه الانم هست خودم يه سفيد ٩١ گرفتم باز كه ٩١ ديگه راديات روغن نزاشتم الان هم راحت و مشتي كار ميكنه اونم دارم اين نارنجيه ٢٣هزار تا را رفته سفيد17 هزار خدا شكر تا الان مشكلي نبوده همش خرج بنزين و روغن ايشالا از اين به بعدشم همين جوري بمونه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عليرضا اينم سفيد هستش كه بهت گفتم

hamed510
24-08-1393, 06:21 بعد از ظهر
مصی نارنجی رو بفروش بمن میخوامش!!

MANHUNT
24-08-1393, 06:24 بعد از ظهر
داداش قابلتو نداره دادم به داداشم اون استفاده ميكنه الان يه دو سالي ميشه اون سفيده هم كه گذاشتم هم خودم استفاده ميكنم هم داييم

alirezamrl
24-08-1393, 08:00 بعد از ظهر
ای جونم زنده باشی خودت و سالارات.... :25:
پس مدلای 89 همشون این مشکل ریپ داشتن البته زمانی که داغ میشد و تو تابستون اینجوری میشد ! واسه منم دقیقا بعداز 5000 تا و تو روزای گرم تابستون که هوا به 48 یا 50 میرسید ریپ میزد. یعنی با وجود ریپ رادیات گذاشتی درست شد ؟!!!! پس تو مدل 91 تو تابستونم ریپ رو نداشتی ؟!
اون سفید 91 که گرفتی خیلی مشتیه قشنگه . دیگه 17000 کارکرد کمی نیست خدارو شکر این موتور امتحانشو پس داده و ثابت شده . ایکاش بازم تولید میشد حیفه که دیگه نیست چون این موتور سواری خیلی خوبی داره اگه کسی نخواد پالس یا آپاچی با قیمتای بالاشونو بگیره بهترین گزینه همین موتوره چون انصافا وقتی سوار عموچی بشی بعدش پشت پالس یا آپاچی میشینی حس خوبی بهت دست نمیده ! :bunnyearsmiley:البته جسارت نشه واسه دوستان پالس یا آپاچ سوار :i'm sorry:اون آینه های سفیده خیلی جواده :gigglesmile: زدی نفله کردی آینه های خودشو به اون نازی ؟!!! زود باز کن که ریخت موتور به فنا رفته داداشم :297:
- - - Updated - - -

MANHUNT
26-08-1393, 12:10 بعد از ظهر
ای جونم زنده باشی خودت و سالارات.... :25:
پس مدلای 89 همشون این مشکل ریپ داشتن البته زمانی که داغ میشد و تو تابستون اینجوری میشد ! واسه منم دقیقا بعداز 5000 تا و تو روزای گرم تابستون که هوا به 48 یا 50 میرسید ریپ میزد. یعنی با وجود ریپ رادیات گذاشتی درست شد ؟!!!! پس تو مدل 91 تو تابستونم ریپ رو نداشتی ؟!
اون سفید 91 که گرفتی خیلی مشتیه قشنگه . دیگه 17000 کارکرد کمی نیست خدارو شکر این موتور امتحانشو پس داده و ثابت شده . ایکاش بازم تولید میشد حیفه که دیگه نیست چون این موتور سواری خیلی خوبی داره اگه کسی نخواد پالس یا آپاچی با قیمتای بالاشونو بگیره بهترین گزینه همین موتوره چون انصافا وقتی سوار عموچی بشی بعدش پشت پالس یا آپاچی میشینی حس خوبی بهت دست نمیده ! :bunnyearsmiley:البته جسارت نشه واسه دوستان پالس یا آپاچ سوار :i'm sorry:اون آینه های سفیده خیلی جواده :gigglesmile: زدی نفله کردی آینه های خودشو به اون نازی ؟!!! زود باز کن که ریخت موتور به فنا رفته داداشم :297:
- - - Updated - - -
نوكرم داداش اقايي شما هم بهمچنين اره اين مشكل داشتن اونم زماني كه خيلي داغ ميكرد مثلا تابستون توي ترافيك كه با گذاشتن راديات روغن مشتيه مشتي ميشد توي مدل 91 موتور داغ ميكرد اما ريپ نميزد كه بنظرم مشكلش رو بر طرف كردن اره خدايي شتاب و سرعتي كه دايچي داره عاليه مخصوصا ابهتش اما عليرضا يه چيز بهت ميگم حواست باشه داداش هيچ وقت به ترمزاي دايچي اطمينان نكن چون فوق العاده خطرناك هستش بايد هميشه به اندازه ترمز بگيري ترمزاي دايچي سريع قفل ميكنه سعي كن تو مواقع اضطراري از ترمز جلو كمتر استفاده كن يا با ترمز عقب نصفه بگير يا بگير ول كن دوباره بگير تمامي دايچي ها ترمز جلوش در حال محكم بگيري به سمت چپ ميكشه پس داداش حواستو جم كن اون ايينه هارو ماله رفيقم بود كه روي ايكس ٧ أوراقيش بود كه منم ورداشتيم انداختم رو موتور اتفاقا خيلي قشنگه كرده اگه عكس از زاويته ديگه بگيرم بندازم متوجه ميشي :crazy:

moein 007
26-08-1393, 12:39 بعد از ظهر
آقا صفر موتور دیگه تولید نمیشه درسته؟
یه تمیز در حد رو میتونیم چند گیر بیاریم مثل این موتور نارنجیه میخوام جیگر باشه نه داغون خدا تمام دایچی سوار ها رو حفظ کنه

MANHUNT
26-08-1393, 12:43 بعد از ظهر
آقا صفر موتور دیگه تولید نمیشه درسته؟
یه تمیز در حد رو میتونیم چند گیر بیاریم مثل این موتور نارنجیه میخوام جیگر باشه نه داغون خدا تمام دایچی سوار ها رو حفظ کنه
نه ديگه اخرين براي ٩١ هستش با نهايت ٤ تومن يه در حدش ميتوني بگيري بهمچنين دوست عزيز

alirezamrl
26-08-1393, 01:00 بعد از ظهر
نوكرم داداش اقايي شما هم بهمچنين اره اين مشكل داشتن اونم زماني كه خيلي داغ ميكرد مثلا تابستون توي ترافيك كه با گذاشتن راديات روغن مشتيه مشتي ميشد توي مدل 91 موتور داغ ميكرد اما ريپ نميزد كه بنظرم مشكلش رو بر طرف كردن اره خدايي شتاب و سرعتي كه دايچي داره عاليه مخصوصا ابهتش اما عليرضا يه چيز بهت ميگم حواست باشه داداش هيچ وقت به ترمزاي دايچي اطمينان نكن چون فوق العاده خطرناك هستش بايد هميشه به اندازه ترمز بگيري ترمزاي دايچي سريع قفل ميكنه سعي كن تو مواقع اضطراري از ترمز جلو كمتر استفاده كن يا با ترمز عقب نصفه بگير يا بگير ول كن دوباره بگير تمامي دايچي ها ترمز جلوش در حال محكم بگيري به سمت چپ ميكشه پس داداش حواستو جم كن اون ايينه هارو ماله رفيقم بود كه روي ايكس ٧ أوراقيش بود كه منم ورداشتيم انداختم رو موتور اتفاقا خيلي قشنگه كرده اگه عكس از زاويته ديگه بگيرم بندازم متوجه ميشي :crazy:

فدات.اره داداش میدونم ترمزاش در عین حال که عالی هست گول زننده و خطرناکم هست .....
البته آمارشم دستمه دادا چون اکثر موتور سنگینا همین سیستم ترمز رو دارن و در واقع قلق کار دیسک با لنت فرق میکنه ! یعنی باید تقه ای ترمز بگیری و نگه داشتن بیش از حد مخصوصا رو ترمز عقب باعث سر خوردن و زمین زدن میشه داش :crazy: واسه اینه که یه لحظه روغن پمپ میشه باید مواظب باشی و اینکه نگه داشتن بیش از حد باعث قفل شدن پیستون و عیب و ایراد روی دیسک ترمز میشه. نگران نباش دادا حواسم هست :29dz8zk:
خیلی مخلصیم
راستی موتور از لحاظ لوازم انجین به این راحتیا به مشکل نمیخوره اگه اذیتش نکنی و معکوس بد ندی و ......
اما لوازم مصرفی مثل سیم کلاچ و صفحه کلاچ و سیم گاز و لنت ترمز و .... هست ؟! یکی گفت سیم کلاچ و گازش با 125 یکیه و فرقی نداره . مثلا لنت ترمزای پالی و آپاچی به دایچی میخوره ؟ من از تهران میومدم یه فیلتر روغن نو گرفتم 15 تومن از گمرک ! گفتم سر 1000 تا عوض کنم ...
فیلتر روغن خودشو با چی میشوری ؟ اولین بار که در بیاری پر از پلیسه و آشغاله !
واسه فیلر گیری رو چند کیلومتر گرفتی ؟ 1000 به بعد دیگه ؟ فیلر گیری اینا با 125 یکیه ؟!
من ترمز جلو که میگیرم تو سرعتای 60 اینا احساس میکنم کرپی فرمون (وسط) یه کم میزنه ! انگار مهره شل باشه . شل کردم با 2 سو تقه زدم در جهت عقربه ساعت بازم ترمز میگیرم یه کم میزنه ...... :98:

MANHUNT
27-08-1393, 02:02 قبل از ظهر
فدات.اره داداش میدونم ترمزاش در عین حال که عالی هست گول زننده و خطرناکم هست .....
البته آمارشم دستمه دادا چون اکثر موتور سنگینا همین سیستم ترمز رو دارن و در واقع قلق کار دیسک با لنت فرق میکنه ! یعنی باید تقه ای ترمز بگیری و نگه داشتن بیش از حد مخصوصا رو ترمز عقب باعث سر خوردن و زمین زدن میشه داش :crazy: واسه اینه که یه لحظه روغن پمپ میشه باید مواظب باشی و اینکه نگه داشتن بیش از حد باعث قفل شدن پیستون و عیب و ایراد روی دیسک ترمز میشه. نگران نباش دادا حواسم هست :29dz8zk:
خیلی مخلصیم
راستی موتور از لحاظ لوازم انجین به این راحتیا به مشکل نمیخوره اگه اذیتش نکنی و معکوس بد ندی و ......
اما لوازم مصرفی مثل سیم کلاچ و صفحه کلاچ و سیم گاز و لنت ترمز و .... هست ؟! یکی گفت سیم کلاچ و گازش با 125 یکیه و فرقی نداره . مثلا لنت ترمزای پالی و آپاچی به دایچی میخوره ؟ من از تهران میومدم یه فیلتر روغن نو گرفتم 15 تومن از گمرک ! گفتم سر 1000 تا عوض کنم ...
فیلتر روغن خودشو با چی میشوری ؟ اولین بار که در بیاری پر از پلیسه و آشغاله !
واسه فیلر گیری رو چند کیلومتر گرفتی ؟ 1000 به بعد دیگه ؟ فیلر گیری اینا با 125 یکیه ؟!
من ترمز جلو که میگیرم تو سرعتای 60 اینا احساس میکنم کرپی فرمون (وسط) یه کم میزنه ! انگار مهره شل باشه . شل کردم با 2 سو تقه زدم در جهت عقربه ساعت بازم ترمز میگیرم یه کم میزنه ...... :98:لوازم مصرفيش با موتوراي ديگه يكي هستش خيالت راحت سيم گازشم و كلاچ رو هم من ماله سي جي انداختم تو هم از همين الان عوضش كن چون خيلي خشكه پاره ميشه تو راه ميمونة چون خيلي هم بي شرف سنگينه نه سر هزار نميخوام فيلتر روغن عوض كني سه ماه يه بار عوضش كن اگه خواستي تميز كني هم با بنزين اول خوب تميزش كن بعد بزا خوب خشك بشه بستگي به نوع روندن خودت داره من يو جي فور خودم رو سر هفت هزار بردم چون فشار الكي به موتور نميارم اگه أصولي استفاده كني سر چهار پنچ هزاري فيلر گيري نبرديم نبردي هر وقت به صدا افتاد ببر نيازي سر هزارتا اچأركشي يا فيلر گيري ببري هر وقت احساس كردي نياز داره ببر بعدشم تو اچاركشي هيچ كار خاصي انجام نميدن احتمال شله يفتش كن يا ببين دقيق إيراد از كجاست

alirezamrl
27-08-1393, 11:02 قبل از ظهر
لوازم مصرفيش با موتوراي ديگه يكي هستش خيالت راحت سيم گازشم و كلاچ رو هم من ماله سي جي انداختم تو هم از همين الان عوضش كن چون خيلي خشكه پاره ميشه تو راه ميمونة چون خيلي هم بي شرف سنگينه نه سر هزار نميخوام فيلتر روغن عوض كني سه ماه يه بار عوضش كن اگه خواستي تميز كني هم با بنزين اول خوب تميزش كن بعد بزا خوب خشك بشه بستگي به نوع روندن خودت داره من يو جي فور خودم رو سر هفت هزار بردم چون فشار الكي به موتور نميارم اگه أصولي استفاده كني سر چهار پنچ هزاري فيلر گيري نبرديم نبردي هر وقت به صدا افتاد ببر نيازي سر هزارتا اچأركشي يا فيلر گيري ببري هر وقت احساس كردي نياز داره ببر بعدشم تو اچاركشي هيچ كار خاصي انجام نميدن احتمال شله يفتش كن يا ببين دقيق إيراد از كجاست
باشه دادا ممنون
در مورد سیم گاز یا کلاچ من اون دایچی قبلی رو هم که داشتم تا 5000 کارکرد هیچ مشکلی با سیم گاز و کلاچ نداشتم و خوب کار کرد ! البته دوستم سیم گاز پاره کرد و با سیم گیر درستش کرد !( اون موقع نمیدونست واسه سی جی جواب میده )
واسه فرمون هم میرم پیش رضا که تو کارخونه شکوهیه این موتورارو جمع میکرد
موفق باشی :flower4:

MANHUNT
29-08-1393, 03:08 بعد از ظهر
باشه دادا ممنون
در مورد سیم گاز یا کلاچ من اون دایچی قبلی رو هم که داشتم تا 5000 کارکرد هیچ مشکلی با سیم گاز و کلاچ نداشتم و خوب کار کرد ! البته دوستم سیم گاز پاره کرد و با سیم گیر درستش کرد !( اون موقع نمیدونست واسه سی جی جواب میده )
واسه فرمون هم میرم پیش رضا که تو کارخونه شکوهیه این موتورارو جمع میکرد
موفق باشی :flower4:عليرضا داداش سيم گاز و سيم كلاچ دايچي خيلي خشكه مخصوصا الان تو زمستون يه دفه پاره ميشه ميزارتت اون موقع كه دايچي قبليرو داشتي فكر كنم تابستون بود زمستون قضيه فرق ميكنه از همين الان برو سيم كلاچ و سيم گاز رو عوض كن تا خيال خودت راحت باشه ماله فرمون هم خوب كاري ميكني داداش قبلا دايچي تو همين شهرك شكوهيه جم ميشد تو هم موفق باشي داداش گل

alirezamrl
29-08-1393, 06:55 بعد از ظهر
عليرضا داداش سيم گاز و سيم كلاچ دايچي خيلي خشكه مخصوصا الان تو زمستون يه دفه پاره ميشه ميزارتت اون موقع كه دايچي قبليرو داشتي فكر كنم تابستون بود زمستون قضيه فرق ميكنه از همين الان برو سيم كلاچ و سيم گاز رو عوض كن تا خيال خودت راحت باشه ماله فرمون هم خوب كاري ميكني داداش قبلا دايچي تو همين شهرك شكوهيه جم ميشد تو هم موفق باشي داداش گل باشه داداشم . مرسی از راهنماییت فقط اینکه نمیشه سیم گاز و کلاچ خودش رو روغنکاری و روونکاری کرد ؟! اگه بخوام عوض کنم به لوازم یدکیا بگم سیم گاز و کلاچ سی جی بدن ؟

MANHUNT
29-08-1393, 07:55 بعد از ظهر
باشه داداشم . مرسی از راهنماییت فقط اینکه نمیشه سیم گاز و کلاچ خودش رو روغنکاری و روونکاری کرد ؟! اگه بخوام عوض کنم به لوازم یدکیا بگم سیم گاز و کلاچ سی جی بدن ؟
فداي تو داداش چرا ميشه اما كثيف كاري زياد داره ببر پيش اين تعميركاراي سي جي كه خودشونم لوازم دارن بگو اقا اين سيم گاز و سيم كلاچ من رو عوض كن ماله سي جي بنداز همين اگه هم كه خودت ميخواي عوض كني اره همين بگو

alirezamrl
29-08-1393, 08:45 بعد از ظهر
فداي تو داداش چرا ميشه اما كثيف كاري زياد داره ببر پيش اين تعميركاراي سي جي كه خودشونم لوازم دارن بگو اقا اين سيم گاز و سيم كلاچ من رو عوض كن ماله سي جي بنداز همين اگه هم كه خودت ميخواي عوض كني اره همين بگو

عزیزمی
دادا رادیات روغنو خودت بستی رو موتور یا کسی بست ؟! چقدر هزینه برداشت ؟
اون دستگاه آلایندگی که به سر سیلنر هست باز کردی ؟ ضرر نداره واسه موتور ؟ تو خارج اکثرا باز کردن....
رو لاستیکا زده 40 psi یعنی چقدر ؟!

MANHUNT
01-09-1393, 12:17 بعد از ظهر
عزیزمی
دادا رادیات روغنو خودت بستی رو موتور یا کسی بست ؟! چقدر هزینه برداشت ؟
اون دستگاه آلایندگی که به سر سیلنر هست باز کردی ؟ ضرر نداره واسه موتور ؟ تو خارج اکثرا باز کردن....
رو لاستیکا زده 40 psi یعنی چقدر ؟!
فدات سروري نه داداش بردم پيش يه بنده خدايي رادياتم خودش داشت شمارشو داشتم بنام ميرزايي باسم نصب كرد كلا ٢٢٠ تومن شد هزينش الان رو نميدونم چقدر هزينه داره نه بردار مشكلي نداره البته من بر نداشتم اما خيليا بودن اين كارو كردن مشكلي هم نداشتن ٤٠ خيلي زياده عليرضا ميزان باد لاستيك هستش فكر كنم كه ٤٠ خيلي زياده بنظرم

alirezamrl
01-09-1393, 12:40 بعد از ظهر
فدات سروري نه داداش بردم پيش يه بنده خدايي رادياتم خودش داشت شمارشو داشتم بنام ميرزايي باسم نصب كرد كلا ٢٢٠ تومن شد هزينش الان رو نميدونم چقدر هزينه داره نه بردار مشكلي نداره البته من بر نداشتم اما خيليا بودن اين كارو كردن مشكلي هم نداشتن ٤٠ خيلي زياده عليرضا ميزان باد لاستيك هستش فكر كنم كه ٤٠ خيلي زياده بنظرم
آقایی
اوکی پس بهتره تابستون بریم تو کار رادیات اما فکر نکنم به مشکلی بخوره اما بی شک با وجود رادیات انجین بهتر کار میکنه و دنده ها بهتر جا میره و راندمان موتور پایین نمیاد ....
اون رگلاتور فکر نکنم کاری داشته باشه تو نفس موتور یادمه قبلا بر داشتم تاثیر خاصی نداشت
الان روغن سوپر پیشتاز 10-40 میریزی یا 20-50 ؟! 10-40 واسه الان خوبه اما بعد از نیم ساعت دیگه مثل اولش فکر نکنم باشه و رقیق میشه از بس انجین داغ میشه بهتر نیست 20-50 بریزیم ؟
آره 40 زیاده واسه زمستون به گفته یکی از دوستان و خودت همون 35 کافیه

MANHUNT
02-09-1393, 12:37 قبل از ظهر
آقایی
اوکی پس بهتره تابستون بریم تو کار رادیات اما فکر نکنم به مشکلی بخوره اما بی شک با وجود رادیات انجین بهتر کار میکنه و دنده ها بهتر جا میره و راندمان موتور پایین نمیاد ....
اون رگلاتور فکر نکنم کاری داشته باشه تو نفس موتور یادمه قبلا بر داشتم تاثیر خاصی نداشت
الان روغن سوپر پیشتاز 10-40 میریزی یا 20-50 ؟! 10-40 واسه الان خوبه اما بعد از نیم ساعت دیگه مثل اولش فکر نکنم باشه و رقیق میشه از بس انجین داغ میشه بهتر نیست 20-50 بریزیم ؟
آره 40 زیاده واسه زمستون به گفته یکی از دوستان و خودت همون 35 کافیهچاكريم روغن صد در صد ٢٠ ٥٠ بريز داداش همون بهران سوپر پيشتاز هم بريز داداش راديات ور هم تابستون بزار زمستون مشكلي نداره صد در صد راديات تاثير محسوصي داره تو كاركرد موتور داداش شك نكن نه مشكلي نداره اون رگلاتور

Mohammad.r
02-09-1393, 01:12 قبل از ظهر
با تشکر از قدیمی ترین کاربر سایت, [Manhunt] که از سال 48 عضو هستن و بی وقفه تلاش میکنن.
بابت راهنمایی ها
موتور آقا علیرضارم من دیشب از نزدیک دیدم, بدون شک تمیزترین دایچی قم موتوره ایشونه!!!!

alirezamrl
02-09-1393, 10:05 قبل از ظهر
چاكريم روغن صد در صد ٢٠ ٥٠ بريز داداش همون بهران سوپر پيشتاز هم بريز داداش راديات ور هم تابستون بزار زمستون مشكلي نداره صد در صد راديات تاثير محسوصي داره تو كاركرد موتور داداش شك نكن نه مشكلي نداره اون رگلاتور

زنده باشی
باشه داداش وقت روغن عوض کردنه
مرسی بابت راهنمایی

- - - Updated - - -

با تشکر از قدیمی ترین کاربر سایت, [Manhunt] که از سال 48 عضو هستن و بی وقفه تلاش میکنن.
بابت راهنمایی ها
موتور آقا علیرضارم من دیشب از نزدیک دیدم, بدون شک تمیزترین دایچی قم موتوره ایشونه!!!!

manhunt کارش درسته :happy4:
موتور خودته عزیزم هر وقت خواستی بیا بگیر برو دور دور

Mohammad.r
02-09-1393, 11:11 بعد از ظهر
manhunt کارش درسته
موتور خودته عزیزم هر وقت خواستی بیا بگیر برو دور دور

آقایی، روچش مایی. سر بیست متری بود، درسته؟
من حافظه کوتا مدتم ضعیفه!

alirezamrl
03-09-1393, 11:30 قبل از ظهر
آقایی، روچش مایی. سر بیست متری بود، درسته؟
من حافظه کوتا مدتم ضعیفه!

مخلصم
آره داداش سر 20 متری مغازمه
حافظتم قویه نگران نباش:29dz8zk:

alirezamrl
25-09-1393, 09:35 بعد از ظهر
اوه اوه چه خاکی میخوره تاپیک عموچی :3:
این فیلمو بزارم یه کم جو عوض بشه :sumo:
o تا 100 عموچی در خارج...................

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] 0_100_%D0%BA%D0%BC_%D1%87.mp4.html

ابوالفضل88
13-10-1393, 07:27 بعد از ظهر
تاپیکو از زیر خاک پیدا کردم

طبق پست هایی که دوستان دادن این موتور بسیار خوب ومناسب برای کسانی که میخوان موتوری 250 سی سی کم آزار با بودجه ی 4تا5 خیلی مناسب است :3:

چن تا سوال این موتور سرعتش چقده ؟ شتابش مثل کدوم موتوره ؟ وزنش چقده ؟ در دور بالا لرزش داره ؟؟

یه زحمت عکس از کیلومتر موتور

ابوالفضل88
13-10-1393, 07:33 بعد از ظهر
ببخشید زیاد سوال میکنم مصرف سوخش خوبه ؟ انژکتوره یا کاربراتور؟

alirezamrl
14-10-1393, 10:06 بعد از ظهر
تاپیکو از زیر خاک پیدا کردم

طبق پست هایی که دوستان دادن این موتور بسیار خوب ومناسب برای کسانی که میخوان موتوری 250 سی سی کم آزار با بودجه ی 4تا5 خیلی مناسب است :3:

چن تا سوال این موتور سرعتش چقده ؟ شتابش مثل کدوم موتوره ؟ وزنش چقده ؟ در دور بالا لرزش داره ؟؟

یه زحمت عکس از کیلومتر موتور

سلام
موتور خوبیه اما دیگه تولید نمیشه..... سرعت با دنده 5 تو رد لاین بین 140 و 150 اما سرعت 120 سرعت مناسب و بدون فشاری هست.شتابش با پالس 220 یکیه. وزن 155 کیلو. تو دور بالا یه کم لرزش داره وطبیعیه.....
مصرفش تو حالت معمولی نزدیک به 3 هست و پرفشار 4 . کاربراتوری هست
[Only registered and activated users can see links] g[Only registered and activated users can see links] photo_gallery_5.jpg[Only registered and activated users can see links] g

ابوالفضل88
15-10-1393, 08:33 قبل از ظهر
اینم عکس از موتور شما هم بزارین لطفا
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

awacs
03-11-1393, 06:59 بعد از ظهر
سلام عزیزان دایچی سوار و موتور سوار
یکی دو تا سوال داشتم
محبت کنید راهنمایی بفرماییدهنگام موتور سواری مخصوصا وقتی زمانش کمی زیاد بشه ناگهان زیر پا خاموش میکنه
و به این سادگیا هم روشن نمیشه
باید قدری تامل کنم ......بعدش استارت بزنم روشن بشه
شتابش کم شده و اصلا خوب دنده نمیخوره
3000 تا بیشتر ندوییده

و
از سر تا سر موتورش روغن میریزه
دنده شماره
چشمی نمایش میزان روغن
فیلتر روغن
زیر موتور
خلاصه هرجا پارکش میکنم آبرومم باهاش همونچا پارکش میکنم
الانم اصلا دیگه با استارت روشن نمیشه
خدارو شکر کوچمون سرپایینی هستش،میندازم سرپایینی با دنده دو با فلاکت روشنش میکنم
توروخدا راهنمایی کنید

و این که
من کرج هستم
با این اوصافی کا داره مطلقا نمیتونم بیارمش تهران
یه تعمیرگاه موتورسیکلت مجرب،که این موتورها رو هم دست میزنه معرفی کنید ببرم پیشش
بینهایت سپاسگذارمیشم راهنمایی کنید
وسیله زیر پام هست و خیلی خیلی دوسش دارم و کارامو هم خوب راه میندازه
باز هم ممنون

NiNjA-Wild
03-11-1393, 07:42 بعد از ظهر
سلام عزیزان دایچی سوار و موتور سوار
یکی دو تا سوال داشتم
محبت کنید راهنمایی بفرماییدهنگام موتور سواری مخصوصا وقتی زمانش کمی زیاد بشه ناگهان زیر پا خاموش میکنه
و به این سادگیا هم روشن نمیشه
باید قدری تامل کنم ......بعدش استارت بزنم روشن بشه
شتابش کم شده و اصلا خوب دنده نمیخوره
3000 تا بیشتر ندوییده

و
از سر تا سر موتورش روغن میریزه
دنده شماره
چشمی نمایش میزان روغن
فیلتر روغن
زیر موتور
خلاصه هرجا پارکش میکنم آبرومم باهاش همونچا پارکش میکنم
الانم اصلا دیگه با استارت روشن نمیشه
خدارو شکر کوچمون سرپایینی هستش،میندازم سرپایینی با دنده دو با فلاکت روشنش میکنم
توروخدا راهنمایی کنید

و این که
من کرج هستم
با این اوصافی کا داره مطلقا نمیتونم بیارمش تهران
یه تعمیرگاه موتورسیکلت مجرب،که این موتورها رو هم دست میزنه معرفی کنید ببرم پیشش
بینهایت سپاسگذارمیشم راهنمایی کنید
وسیله زیر پام هست و خیلی خیلی دوسش دارم و کارامو هم خوب راه میندازه
باز هم ممنون

سلام دوست عزیز
1-باطریت یا خراب شده یا شارژ نمیکنه.
2-واشر های روغن رو چک کن.به هر حال باید معلوم بشه دقیق از کجاها روغن میده.پیچی چیزی.
عکس بذار از موتورت و جاهایی ک روغن میده رو چک کن بگو همینجا کمکت میکنن تعمیر کنی

awacs
03-11-1393, 09:05 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
1-باطریت یا خراب شده یا شارژ نمیکنه.
2-واشر های روغن رو چک کن.به هر حال باید معلوم بشه دقیق از کجاها روغن میده.پیچی چیزی.
عکس بذار از موتورت و جاهایی ک روغن میده رو چک کن بگو همینجا کمکت میکنن تعمیر کنی

بله حتما این کار رو میکنم
چطوری باطریش ممکنه خراب بشه
من راهی باهاش نرفتم
ممکنه شارژر باطریش خراب باشه
کجاست و چطوری بفهمم خراب هستش

IRgragh
03-11-1393, 09:41 بعد از ظهر
برق موتور رو کامل چک کنید
شمع رو چک کنید
روغن موتور رو به موقع عوض کنید
سیم کلاچ رو بررسی کنید و در صورت سالم بودن کلاچ رو تنظیم کنید.
کاسه نمد ها رو تعویض کنید خرج زیادی نداره روغن ریزی از کاسه نمد هاست.
+
نکته های دوست گلمون عاشق هیو :4chsmu1:

mr.foad
17-12-1393, 05:12 بعد از ظهر
سلام.
کسی میدونه این دایچی 250 چند اسبه ؟! مصرف سوختش ؟! کلا از مشخصاتش کسی منبعی نداره ؟! نمیدونم چرا هیچ مشخصاتی ازش پیدا نمیکنم ! :|

alirezamrl
17-12-1393, 08:03 بعد از ظهر
سلام.
کسی میدونه این دایچی 250 چند اسبه ؟! مصرف سوختش ؟! کلا از مشخصاتش کسی منبعی نداره ؟! نمیدونم چرا هیچ مشخصاتی ازش پیدا نمیکنم ! :|

20 اسب
پرگاز بری صدی 4 یه کم کمتر.... معمولی 3 بازم یه کم کمتر
این موتور به اسمای loncin 250 .sns 250 jedi .sagitta 250 . minsk c4 250.motomia monza 250.zanella rx250 هست میتونی سرچ کنی و مشخصات کاملشو پیدا کنی از نت ...
موفق باشی

mr.foad
18-12-1393, 01:28 بعد از ظهر
20 اسب
پرگاز بری صدی 4 یه کم کمتر.... معمولی 3 بازم یه کم کمتر
این موتور به اسمای loncin 250 .sns 250 jedi .sagitta 250 . minsk c4 250.motomia monza 250.zanella rx250 هست میتونی سرچ کنی و مشخصات کاملشو پیدا کنی از نت ...
موفق باشی
عجب ! خیلی پس قویه ! آخه پیشرو پارس 250 رو نگاه کردم 12 اسب بود.
راستی من میخواستم پالس 135 بگیرم ولی تو شهر ما پیدا نشد آخرش پشیمون شدم از موتور خریدن تازه قیمتا نزدیک 700تومن با تهران فرق میکنه.
از 135 صفر گذشتم گفتم اونجر تمیز بگیرم که باز تو شهر ما وجود نداره کارکردش نو اگه باشه بیشتر از یکی دوتا نیست چه برسه به کارکردش و پالس 135 هم باز کارکردش نیست. نو هم اینجا میدن 5400 که با اینکه پولشو دارم ولی زورم میاد بدم اینا بخورن.
ناگهانی چشمم خورد به آگهی این دایچی 250 دیدم هم تمیزه هم قیمتش خوبه از تیپشم بدم نیومد حالا میخوام سریع بخرمش تا همین یه فرصتم تو این بیابون برهوت از دستم نپریده. به نظر واسه کسی که هدفش اون موتورایی که گفتم بوده این دایچی میتونه مناسب باشه ؟! من واسه اونجر و پالس 135 همه ی جوانب رو داشتم.
این میگن قطعاتش نیست یا خیلی گرونه. الان شما که داریش قطعاتشو چطوری پیدا میکنی ؟! من الان بخرم میتونم چند تا از قطعات مصرفی مثل دیسک و صفحه و سیمگاز و ترمز و ... رو یکی دوتا ازش بگیرم نگهدارم ؟!

mr.foad
18-12-1393, 06:40 بعد از ظهر
مورد من خیلی ضروری و عجله ایه چون خیلی سریع باید خبر تصمیممو به طرف بدم امروز یا نهایتا فردا ! اگه لطف کنید به این سوالام جواب بدید ممنون میشم.
میدونید مدل 90 هم مشکل ریپ زدن رو داره یا نه ؟! اگه داره چطوری درست میشه ؟!
اون روغن ریزی که میگن داره قابل حله ؟!
در مورد قطعاتش که میدونم کم و گرونه ولی اوضاع چطوریه میشه پیدا کرد ولی سخت و گرون یا اینکه بعضی قطعاتش خراب شه باید باهاش سر کنی یا بخوابونیش ؟!
از نظر تعمیرکار چطوریه فقط جاهای خاص یا بعضی مکانیکیا ازش سر در میارن یا معمولا هرجایی میشه دادش تعمیر ؟! من همدان زندگی میکنم و اینجا بفهمن به مشکل خوردی یه پیچ رو ممکنه بالای ده و بیست برابر قیمت بدن یا ببندن !
اینی که قصد خریدشو دارم گفتن 5000 تا کارکرده. کسی که قراره واسطه ی من بشه میخواد ببردش پیش تعمیرکار آشناش ولی میخوام بدونم واسه موتوری که تمیزه و 5000 تا کار کرده چه نکاتیو باید رعایت کرد ؟! مثلا کثیف بودن فلان قطعه(مثلا روغنی بودنش) تو این کارکرد طبیعیه یا مثلا کثیف باشه ممکنه کیلومترش طبیعی نباشه و ... ! منظورم گوشزد کردن همین نکاته که اگه محبت کنید به همراه جواب سوالای بالا بگید ممنون میشم.

alirezamrl
19-12-1393, 01:14 بعد از ظهر
مورد من خیلی ضروری و عجله ایه چون خیلی سریع باید خبر تصمیممو به طرف بدم امروز یا نهایتا فردا ! اگه لطف کنید به این سوالام جواب بدید ممنون میشم.
میدونید مدل 90 هم مشکل ریپ زدن رو داره یا نه ؟! اگه داره چطوری درست میشه ؟!
اون روغن ریزی که میگن داره قابل حله ؟!
در مورد قطعاتش که میدونم کم و گرونه ولی اوضاع چطوریه میشه پیدا کرد ولی سخت و گرون یا اینکه بعضی قطعاتش خراب شه باید باهاش سر کنی یا بخوابونیش ؟!
از نظر تعمیرکار چطوریه فقط جاهای خاص یا بعضی مکانیکیا ازش سر در میارن یا معمولا هرجایی میشه دادش تعمیر ؟! من همدان زندگی میکنم و اینجا بفهمن به مشکل خوردی یه پیچ رو ممکنه بالای ده و بیست برابر قیمت بدن یا ببندن !
اینی که قصد خریدشو دارم گفتن 5000 تا کارکرده. کسی که قراره واسطه ی من بشه میخواد ببردش پیش تعمیرکار آشناش ولی میخوام بدونم واسه موتوری که تمیزه و 5000 تا کار کرده چه نکاتیو باید رعایت کرد ؟! مثلا کثیف بودن فلان قطعه(مثلا روغنی بودنش) تو این کارکرد طبیعیه یا مثلا کثیف باشه ممکنه کیلومترش طبیعی نباشه و ... ! منظورم گوشزد کردن همین نکاته که اگه محبت کنید به همراه جواب سوالای بالا بگید ممنون میشم.

داداش تو خصوصی جواب دادم :thanks:

mr.foad
19-12-1393, 02:27 بعد از ظهر
داداش تو خصوصی جواب دادم :thanks:

خیلی مخلصم ! :D
حالا نمیدونم اینو الان بگیرم چطور میشه.
قیمتا که روز به روز داره بدجور میکشه بالا به خاطر تابستونم که طبیعتا گرون میشه هرچی که صبر کنم. حالا نمیدونم این مدل 90 رو الان بگیرم بعد عید که یه مدل میاد پایین ارزونتر میشه یا چون کارکردست دیگه همگام با تورم قیمتا طرف اونم دیگه به این قیمت نمیده باز گرونتر میشه. بخوام نخرمم تو شهر برهوت ما دیگه همچین فرصتی پیش نمیاد میترسم اینم از دست بره.
من گواهینامه که ندارم هیج، حتی یه بارم به عمرم سوار موتور نشدم و خیلیم ازش میترسم :| فقط مشورت کردم گفتن الان بخر بذار کنار تا گرونتر نشده ! بعدا برو دنبال آموزش و گواهینامه تا بتونی استفاده کنی. حالا نمیدونم در مورد اینم صدق بکنه یا نه.
راستی واسه این میشه مثل پالس و خیلی مدلای دیگه محافظ انجین زد ؟! یه چیزی که ریختشو داغون نکنه ولی اگه افتادم به باک و انجین آسیبی نرسه.

alirezamrl
19-12-1393, 05:27 بعد از ظهر
خیلی مخلصم ! :D
حالا نمیدونم اینو الان بگیرم چطور میشه.
قیمتا که روز به روز داره بدجور میکشه بالا به خاطر تابستونم که طبیعتا گرون میشه هرچی که صبر کنم. حالا نمیدونم این مدل 90 رو الان بگیرم بعد عید که یه مدل میاد پایین ارزونتر میشه یا چون کارکردست دیگه همگام با تورم قیمتا طرف اونم دیگه به این قیمت نمیده باز گرونتر میشه. بخوام نخرمم تو شهر برهوت ما دیگه همچین فرصتی پیش نمیاد میترسم اینم از دست بره.
من گواهینامه که ندارم هیج، حتی یه بارم به عمرم سوار موتور نشدم و خیلیم ازش میترسم :| فقط مشورت کردم گفتن الان بخر بذار کنار تا گرونتر نشده ! بعدا برو دنبال آموزش و گواهینامه تا بتونی استفاده کنی. حالا نمیدونم در مورد اینم صدق بکنه یا نه.
راستی واسه این میشه مثل پالس و خیلی مدلای دیگه محافظ انجین زد ؟! یه چیزی که ریختشو داغون نکنه ولی اگه افتادم به باک و انجین آسیبی نرسه.

سلامت باشی
والا چون دیگه تولید نمیشه هر کسی میتونه هر قیمتی خواست بپرونه ! بعد از عیدم امکان داره گرونتر بشه .... هیچی تو این مملکت معلوم نیست و لحظه ای قیمتا بالا پایین میشه...
میشه گارد واسه انجین گذاشت فکر کنم جاشو داره اما بی ریخت میشه. شما حتما اول گواهینامه بگیر. بعدشم روندن این موتور با پالس و آپاچی یکیه یعنی قلق خاصی نداره .اما بهتره حالا که پشت موتور نشستی اول با 125 شروع کنی و بعد سوار اینجور موتورا بشی چون جثه و شتاب بیشتری نسبت به 125 داره و سنگینتره

mr.foad
19-12-1393, 11:31 بعد از ظهر
سلامت باشی
والا چون دیگه تولید نمیشه هر کسی میتونه هر قیمتی خواست بپرونه ! بعد از عیدم امکان داره گرونتر بشه .... هیچی تو این مملکت معلوم نیست و لحظه ای قیمتا بالا پایین میشه...
میشه گارد واسه انجین گذاشت فکر کنم جاشو داره اما بی ریخت میشه. شما حتما اول گواهینامه بگیر. بعدشم روندن این موتور با پالس و آپاچی یکیه یعنی قلق خاصی نداره .اما بهتره حالا که پشت موتور نشستی اول با 125 شروع کنی و بعد سوار اینجور موتورا بشی چون جثه و شتاب بیشتری نسبت به 125 داره و سنگینتره

آره خب گارد رو قیافش تاثیر بد میذاره ولی اگه بیوفته انجین آسیب ببینه یا جای پاش بشکنه دیگه باید همینطوری باهاش سر کرد با این بی قطعه ای ! راستی گاردش مخصوصه یا همه جوره هست باید انتخاب کنی ؟! قیمتش چنده ؟!
بدون گواهینامه که محال ممکنه تا سر کوچه برم :| من رو مدارک و مخصوصا بیمه خیلی حساسم. ماشینم حتی نشده بدون گواهینامه درارم بیرون !
اصلا درستشم همینه که به مدت با یه موتور سبک تمیرن بشه چون بالاخره هرچیزی رو بخوای یاد بگیری اولش خراب کردن داره. باید یه 125 میگرفتم که اگه زمین میخورم فعلا با اون بخورم :| ولی یکی اینکه میترسم بخرم و دیگه بمونه رو دستم یا ضرر زیادی کنم روش و دوم و مهمتر اینکه تو شهر ما هرکی هرکیه نامردا متحد میشد هر قیمتی بخوان میدن. واسه همین موتور درست حسابی گیرم نیومد و اینم یه مورد خیلی عجله ای شد واسه همین فرصتی دیگه نیست که یه 125 ای ویو ای چیزی بگیرم تمرین کنم باهاش.

alirezamrl
20-12-1393, 05:17 بعد از ظهر
اشکال نداره شما اگه این موتور تمیزه و چشمتو گرفته بگیر بزار خونه تا گواهینامه بگیری و بعد سوار بشی . البته بازم میگم خیلی باید مواظب باشی همیشه ممکنه حواست کاملا جمع باشه و یکی دیگه بی حواس باشه بیاد بهت بزنه پس باید 3 برابر مواظب اطرافت باشی وقتی اینجور موتورا سوار میشی.مثلا وقتی پارک میکنی میری سوپر مارکت بدونی کجا میزاری و نیان بهش بزنن چون کافیه زمین بخوره و فلاپاش بشکنه دیگه دردسره.....
گاردم من آمارشو ندارم دوستان اگه کسی میدونه و گذاشته راهنمایی کنه....

mr.foad
20-12-1393, 06:37 بعد از ظهر
اشکال نداره شما اگه این موتور تمیزه و چشمتو گرفته بگیر بزار خونه تا گواهینامه بگیری و بعد سوار بشی . البته بازم میگم خیلی باید مواظب باشی همیشه ممکنه حواست کاملا جمع باشه و یکی دیگه بی حواس باشه بیاد بهت بزنه پس باید 3 برابر مواظب اطرافت باشی وقتی اینجور موتورا سوار میشی.مثلا وقتی پارک میکنی میری سوپر مارکت بدونی کجا میزاری و نیان بهش بزنن چون کافیه زمین بخوره و فلاپاش بشکنه دیگه دردسره.....
گاردم من آمارشو ندارم دوستان اگه کسی میدونه و گذاشته راهنمایی کنه....

آره مخصوصا واسه این که جک دوشاخه رو نداره آسیب پذیر تره.
میخوام اگه شد فلاپشو باز کنم بدم یه نجار حرفه ای یه چیزی تقریبا شبیه به اینو دراره یه طوری که بشه پیچش کرد به موتور بعد فلاپای اصلیشو باز کنم بذارم چوبیا روش باشن البته یه چیز تمیز که ریختشو داغون نکنه.
چطوره ؟!
چراغ و کیلومتر و ایناش که هیچ پیدا نمیشه نه ؟! مال مدل دیگه ایم بهش نمیخوره ؟!

alirezamrl
20-12-1393, 07:53 بعد از ظهر
آره مخصوصا واسه این که جک دوشاخه رو نداره آسیب پذیر تره.
میخوام اگه شد فلاپشو باز کنم بدم یه نجار حرفه ای یه چیزی تقریبا شبیه به اینو دراره یه طوری که بشه پیچش کرد به موتور بعد فلاپای اصلیشو باز کنم بذارم چوبیا روش باشن البته یه چیز تمیز که ریختشو داغون نکنه.
چطوره ؟!
چراغ و کیلومتر و ایناش که هیچ پیدا نمیشه نه ؟! مال مدل دیگه ایم بهش نمیخوره ؟!
فکر بدی نیست ....
چراغ و کیلومتر پالس بهش میخوره فکر کنم ....
دیگه وقتی قطعه ظاهری نباشه باید به نبوغ و خلاقیت خودت رو بیاری
ماشالا خدمات و فروش قطعه موتورا تو ایران نمونست
اون موقع که سال 89 تولید میشد هر کسی یه قطعشو قیمتی که دوست داشت میداد ! الان حساب کن کلی باید بگردی آیا گمرک پیدا بشه و با توجه به اینکه دیگه تولید نمیشه و اینا تو انبار از قبل دارن قیمت خون پدرشون میدن

mr.foad
20-12-1393, 10:17 بعد از ظهر
اگه چراغ و کیلومتر متفرقه بهش بخوره به محض خرید عوض میکنم. قیمتاش چند در میاد ارزش داره ؟!میخوام احیانا وسایل فابریکش نشکنه.
موقع خرید لازمه وسیله ای چیزی ازش بگیریم یا فقط خود موتورو باید بده ؟! مثلا آچار یا وسیله ی فابریکی چیزی همراش نیست ؟!

alirezamrl
20-12-1393, 10:34 بعد از ظهر
اگه چراغ و کیلومتر متفرقه بهش بخوره به محض خرید عوض میکنم. قیمتاش چند در میاد ارزش داره ؟!میخوام احیانا وسایل فابریکش نشکنه.
موقع خرید لازمه وسیله ای چیزی ازش بگیریم یا فقط خود موتورو باید بده ؟! مثلا آچار یا وسیله ی فابریکی چیزی همراش نیست ؟!

وسیله که نداره اما بپرس شاید لوازم اضافی داشته باشه اگه داشت به قیمت خریدن هم میارزه....
یه جعبه آچار رو خود موتور هست و باید بهت بده . تو یه کاور پلاستیکی کوچیک زیر زین عقب
اگه اگزوز عوض کرده بود حتما اگزوز فابریک هم بگیر ازش . واسه من عوض کرده بود فابریکشم نو بود ازش گرفتم
قیمت چراغ و کیلومتر نمیدونم چون نگرفتم و آمار دستم نیست ...
به نظرم نمیخواد بیخودی هزینه کنی و تعویض کنی.بیخودی نگران نباش و حساس نشو اینجوری بدتره

rooshak
21-12-1393, 03:23 قبل از ظهر
آقا نخرین این موتورو اون موقع ک تولید میشد لوازمش و قیمت بالا میدادن و یا نداشتن ست کامل مجبور بودی بخری وای به الان که دیگه تولیدم نمیشه باید بیکار باشی بیوفتی دنبال قطعات که ماله این موتور و اون موتورو بخورونی بهش که از زندگی میندازدتون

mr.foad
21-12-1393, 12:06 بعد از ظهر
آقا نخرین این موتورو اون موقع ک تولید میشد لوازمش و قیمت بالا میدادن و یا نداشتن ست کامل مجبور بودی بخری وای به الان که دیگه تولیدم نمیشه باید بیکار باشی بیوفتی دنبال قطعات که ماله این موتور و اون موتورو بخورونی بهش که از زندگی میندازدتون

یعنی آخرسر پیدا میشه ولی باید زیاد بگردی ؟! من فکر میکردم به کلی قطعاتش منقرض شده. تازه تصمیم داشتم بدم با چوب فلاپ درست کنن فلاپای اصلیشو باز کنم بذارم کنار ! :D

mr.foad
21-12-1393, 11:22 بعد از ظهر
راستی کسی میدونه چرا اینو با پیشرو پارس مقایسه میکنن ؟!
جثه و ترمزا درسته یکین و همینطور حجم موتور ! ولی توی مشخصاتشون زده دایچی 250 معادل 18.5 اسب بخار توان داره درحالی که پیشروپارس با وجود حجم 250 سی سی فقط 13.5 اسب بخار ! حتی توی شتاب و سرعتم دارن مقایسه شون میکنن ! کسی داشته هردو مورد رو ؟!

vadood
22-12-1393, 10:53 قبل از ظهر
سلام. پیشرو پارس و دایچی چون تقریبا همزمان وارد شدند و قیمتاشون تقریبا یکی بود به همین خاطر مقایسه میکنند. ولی دایچی کیفیتش بهتر از پیشرو پارس دراومد. عیب اساسی پیشرو پارس وزن سنگینشه که تقریبا 170 کیلو که تقریبا نزدیک هیوسانگه که 176 کیلو است. هیوسانگ که 2 سیلندر هست به خاطر وزن سنگینش همه میگن شتابش کم شده حالا پیشرو پارس که وزنش نزدیک وزن هیوسانگه خودت حساب کن که شتابش چطور میشه؟ شتاب پیشرو چندان خوب نیست و اندازه یه موتور 200 است. و تو سرعت هم تو سربالایی ها یکمی کم میاره. (قدرت پیشرو کم نیست 20 اسبه!!!!!!. سایت فارس مشخصاتشو الکی نوشته ولی به دلیلی که گفتم که وزنش سنگینه مثل سوزوکی آمیکو 250 تنبل شده و شتابش کم شده). ولی دایچی وزنش 150 کیلو است شتاب خوبی داره و چون انجینش کپی سوزوکی 250 GN است عملکرد بهتری دارد نسبت به پیشرو پارس که انجینش کپی سوزوکی ST است

mr.foad
22-12-1393, 02:51 بعد از ظهر
سلام. پیشرو پارس و دایچی چون تقریبا همزمان وارد شدند و قیمتاشون تقریبا یکی بود به همین خاطر مقایسه میکنند. ولی دایچی کیفیتش بهتر از پیشرو پارس دراومد. عیب اساسی پیشرو پارس وزن سنگینشه که تقریبا 170 کیلو که تقریبا نزدیک هیوسانگه که 176 کیلو است. هیوسانگ که 2 سیلندر هست به خاطر وزن سنگینش همه میگن شتابش کم شده حالا پیشرو پارس که وزنش نزدیک وزن هیوسانگه خودت حساب کن که شتابش چطور میشه؟ شتاب پیشرو چندان خوب نیست و اندازه یه موتور 200 است. و تو سرعت هم تو سربالایی ها یکمی کم میاره. (قدرت پیشرو کم نیست 20 اسبه!!!!!!. سایت فارس مشخصاتشو الکی نوشته ولی به دلیلی که گفتم که وزنش سنگینه مثل سوزوکی آمیکو 250 تنبل شده و شتابش کم شده). ولی دایچی وزنش 150 کیلو است شتاب خوبی داره و چون انجینش کپی سوزوکی 250 GN است عملکرد بهتری دارد نسبت به پیشرو پارس که انجینش کپی سوزوکی ST است

والا من هرجارو نگاه کردم یه چیز متفاوت نوشتن.
توی تاپیک مقایسه پیشروپارس و دایچی یه جدول هست که پیشرو رو 13.5 PS یعنی معادل 13.3 HP زده در 9000دور !
درحالی که توی سایت خود فارس موتور توان موتور رو 12.1 کیلووات یعنی معادل 16.2 HP زده.
میشه شما بگی کجا هست که توان موتور رو 20 اسب زده باشه ؟! من چنین منبعی ندیدم واسه همین میپرسم. البته که مدلهایی که چین میزنه توی کشورای دیگه به نظر من خیلی با اینایی که اینجا مونتاژ یا تولید میشه فرق داره.
اگه پیشروپارس 20 اسب قدرت داشته باشه یعنی 1.5 اسب هم از دایچی توان بالاتری داره پس 20 کیلونباید زیاد تاثیر داشته باشه. من فکر میکنم کلا اطلاعات درستی از این موتورا در دست نیست واسه همینه که محاسبات همیشه پیچیده میشن. تازه من جایی ندیدم به صراحت توان دایچی250 رو 18.5 اسب زده باشه. فقط اسمهای دیگه ای که این موتور داره و تولید کشورهای دیگه هست رو توی سایت های خارجی دیدم که این مقدار زدن. (البته توی تاپیک مقایسه هم بود و همینطور صفحه ی 27 همین انجمن) البته که توی تاپیک مقایسه این دوتا توی جداول وزن دایچی 149 و وزن پیشرو 145 کیلو زده شده یعنی تازه پیشرو سبکترم هست.
به نظر کلا اطلاعات درستی از این موتورا در دست نیست و همین اطلاعاتم از تولیدات کشورای دیگه به دست میاد که متفاوت با چیزی هست که اینجا تولید میشه. نظر شخصی من باتوجه به ضد و نقیض ها اینه.

mr.foad
23-12-1393, 04:52 قبل از ظهر
راستی تا جایی که میدونم مدل 89 و بعضی 90 ها مشکل ریپ تو کارکرد زیاد یا هوای گرم داشتن !
الان من از کجا باید بفهمم این موتور که مدل 90 هست از اون سری جدید ها و اصلاح شده ها هست یا از سری قدیمیه و مشکل داره ؟! منطقه ی ما سرده و منم شرایط اینکه مدت زیادی ازش استفاده کنم قبل خرید رو ندارم.

mr.foad
25-12-1393, 11:18 بعد از ظهر
سلام مجدد.
خرید من به تاخیر افتاد یه کم به خاطر مسافرت رفتن فروشنده :|
کسی صدای ضبط شده از این موتور رو داره با اگزوز معمولی ؟! امروز یه چیزی دیدم شبیه این بود ولی صداش همون cg125 بود یه کم متفاوت فقط ! اصلا به نظر نمیومد یه موتور خاص در حرکته :|
من دوست دارم موتور صدا زنبور بده و راه بره از صدای بلند خوشم نمیاد. باید اگزوز خاصی روش بسته شه ؟! یه چیزی که نفسشو نگیره فقط صدارو کم تر یا حداقل بم تر کنه.

rooshak
26-12-1393, 01:13 قبل از ظهر
ای روزگار یادش بخیر خیلی دوست داشتم تولیدش متوقف نمیشد یکی میخریدم دوباره میتازوندمش تو جاده با اون صدای تراکتوریه باحالش داییش سرعت و شتابش و رخش عالی بود یه رادیات روغن میندازی روش اوووووف اصن از این رو به اون رو میشد موتور خوش دست و راحت خوراک مسافتای طولانی ترمز عالی قیمت مناسب نسبت به موتورای دیگه .حیف شد .نمایندگی تی وی اس و گرفت بیخیال این موتور شد

mr.foad
26-12-1393, 01:17 قبل از ظهر
ای روزگار یادش بخیر خیلی دوست داشتم تولیدش متوقف نمیشد یکی میخریدم دوباره میتازوندمش تو جاده با اون صدای تراکتوریه باحالش داییش سرعت و شتابش و رخش عالی بود یه رادیات روغن میندازی روش اوووووف اصن از این رو به اون رو میشد موتور خوش دست و راحت خوراک مسافتای طولانی ترمز عالی قیمت مناسب نسبت به موتورای دیگه .حیف شد .نمایندگی تی وی اس و گرفت بیخیال این موتور شد

یعنی فکر میکنید من اینو بگیرم قطعاتش گیرم نمیاد ؟! منظورم قطعات انجین و اینا هست بیشتر. شما میدونی چه قطعه هاییش با چه موتورایی مشترکه !؟ یا بهش میخوره ؟!
به جز انجین مثل صفحه و لنت و دیسک و راهنما و کیلومتر و چراغ و ... !

rooshak
26-12-1393, 02:43 قبل از ظهر
یعنی فکر میکنید من اینو بگیرم قطعاتش گیرم نمیاد ؟! منظورم قطعات انجین و اینا هست بیشتر. شما میدونی چه قطعه هاییش با چه موتورایی مشترکه !؟ یا بهش میخوره ؟!
به جز انجین مثل صفحه و لنت و دیسک و راهنما و کیلومتر و چراغ و ... !

سوزوکی آمیکو معمولا قطعاتش به این میخوره به روغنش برسی اصلا موتوری نیست که بذاردت تو خیابون و خراب شه مشکل ریپ زدنشم سوزن کاربراتورشو میدی گشاد میکنن درست میشه مشکل بزرگ این موتور نداشتن رادیات روغنشه و سر سیلندر ضعیفش از سمت جلو که اصلا نباید وقتی موتور داغه کارواش بردش چون ترک میخوره سر سیلندرش لنتشم با آپاچی یکیه مشکل بزرگ قطعاتشم لاستیک دیافراگمشه اصلا و به هیچ وجه بنزین سوپر نباید زد چون دیافراگمش گشاد میکنه و پاره میشه اون موقع هم دیافراگمش نبود یا بود خداد تومن پولش بود قطعات تزیینی مثه فلاپ و باک که اصلا گیر نمیاد کلا من توصیه نمیکنم واسه خریدن این موتور چون قطعات نداره دیگه یا باید بهش خوروند که اونو تجربه اشو من ندارم سر سیلندرشم اگه ترک بخوره همونجوری ک گفتم با جوش زدنم درست نمیشه حتما باید نو انداخت روش

- - - Updated - - -

دیسک صفحه سی جی هم بهش میخوره دیسک و هم گیر نمیاری راهنما و بقیه چیزاشم ک مهم نیست واسه موتورای دیگرو میشه بهش خوروند .

mr.foad
26-12-1393, 01:06 بعد از ظهر
سوزوکی آمیکو معمولا قطعاتش به این میخوره به روغنش برسی اصلا موتوری نیست که بذاردت تو خیابون و خراب شه مشکل ریپ زدنشم سوزن کاربراتورشو میدی گشاد میکنن درست میشه مشکل بزرگ این موتور نداشتن رادیات روغنشه و سر سیلندر ضعیفش از سمت جلو که اصلا نباید وقتی موتور داغه کارواش بردش چون ترک میخوره سر سیلندرش لنتشم با آپاچی یکیه مشکل بزرگ قطعاتشم لاستیک دیافراگمشه اصلا و به هیچ وجه بنزین سوپر نباید زد چون دیافراگمش گشاد میکنه و پاره میشه اون موقع هم دیافراگمش نبود یا بود خداد تومن پولش بود قطعات تزیینی مثه فلاپ و باک که اصلا گیر نمیاد کلا من توصیه نمیکنم واسه خریدن این موتور چون قطعات نداره دیگه یا باید بهش خوروند که اونو تجربه اشو من ندارم سر سیلندرشم اگه ترک بخوره همونجوری ک گفتم با جوش زدنم درست نمیشه حتما باید نو انداخت روش

- - - Updated - - -

دیسک صفحه سی جی هم بهش میخوره دیسک و هم گیر نمیاری راهنما و بقیه چیزاشم ک مهم نیست واسه موتورای دیگرو میشه بهش خوروند .

عذر میخوام من متوجه اون قسمت آخر نشدم. دیسک و صفحه سی جی بهش میخوره ولی فرمودید دیسک رو گیر نمیاری ! یعنی دیسک فابریک خودش گیر نمیاد ؟! منظور صفحه کلاچه دیگه ؟ مال سی جی رو شتابش اثر نمیذاره ؟!
البته من غیر از صفحه کلاج منظورم دیسک ترمز هم بود مثل دیسک های جلو و عقب. این مدلی رو هیچ موتور دیگه ای به جز پیشروپارس ندیدم که اونم همه میگن قطعاتش نیست.
درمورد ریپ زدنش شنیدم سری جدید مشکل حل شده و یه دوستی گفت توی سری جدید روی انجین علامت loncin زده شده. این یعنی اگه این علامتو داشته باشه یعنی انجینش سری جدیده و مشکل ریپ نداره. فقط نمیدونم تا چه حد درسته چون یادم نمیاد از کی شنیدم و کجا خوندم.

rooshak
27-12-1393, 01:33 قبل از ظهر
عذر میخوام من متوجه اون قسمت آخر نشدم. دیسک و صفحه سی جی بهش میخوره ولی فرمودید دیسک رو گیر نمیاری ! یعنی دیسک فابریک خودش گیر نمیاد ؟! منظور صفحه کلاچه دیگه ؟ مال سی جی رو شتابش اثر نمیذاره ؟!
البته من غیر از صفحه کلاج منظورم دیسک ترمز هم بود مثل دیسک های جلو و عقب. این مدلی رو هیچ موتور دیگه ای به جز پیشروپارس ندیدم که اونم همه میگن قطعاتش نیست.
درمورد ریپ زدنش شنیدم سری جدید مشکل حل شده و یه دوستی گفت توی سری جدید روی انجین علامت loncin زده شده. این یعنی اگه این علامتو داشته باشه یعنی انجینش سری جدیده و مشکل ریپ نداره. فقط نمیدونم تا چه حد درسته چون یادم نمیاد از کی شنیدم و کجا خوندم.

بله تو خواب و بیداری بودم درست تایپ نکردم دیسک ترمزاش گیر نمیاد صفحه کلاج هم ماله سیجی بهش میخوره فقط اگه اشتباه نکنم باید دو تا صفحه کلاج سیجی واسش بگیری یهدونه کمه رو سرعتشم تاثیر نمیذاره به اون صورت همونه مشکلی نداره دایچی من ۹۱ بود که ریپ میزد سوزنشو گشاد کردم درست شد مشکل ریپ زدنش زیاد مهم نیست اگه ریپم بزنه سوزنشو گشاد میکنی برطرف میشه

mr.foad
27-12-1393, 03:13 قبل از ظهر
بله تو خواب و بیداری بودم درست تایپ نکردم دیسک ترمزاش گیر نمیاد صفحه کلاج هم ماله سیجی بهش میخوره فقط اگه اشتباه نکنم باید دو تا صفحه کلاج سیجی واسش بگیری یهدونه کمه رو سرعتشم تاثیر نمیذاره به اون صورت همونه مشکلی نداره دایچی من ۹۱ بود که ریپ میزد سوزنشو گشاد کردم درست شد مشکل ریپ زدنش زیاد مهم نیست اگه ریپم بزنه سوزنشو گشاد میکنی برطرف میشه
پس اینطور که متوجه شدم لنت هاش مال آپاچی بهش میخوره ولی دیسک ها نه ! دیسک که خراب شدنی نیست که ؟! مثل لنت مصرفی نیست ؟!
این رادیات روغن با اینکه چیز خیلی ساده ایه ولی نمیدونم چرا هیچ پیدا نمیشه.
راستی فیلتر ها و ایناش چی ؟!مثل فیلتر روغن و بنزین و ... ! من فکر میکردم این چیزا واسه همه موتورا مشترکه ولی یکی گفت مال این مخصوص خودشه. اینا مصرفین پیدا میشه ؟!

farshad 54
27-12-1393, 05:43 بعد از ظهر
دوست عزیز

این موتور هیچیش گیر نمیاد چه فایده داره موتور رو بخری چیز میز این موتور و اون موتور بهش بخورونی شنبه یکشنبش کنی

من واقعا نمیدونم شما دنبال موتور هستی یا دنبال چیز دیگه

mr.foad
28-12-1393, 12:49 قبل از ظهر
وجدانا هدفم مشخص بود منتها این شهر ما در نوع خودش بی نظیره ! چیزی که میخواستم تهران 4600 قیمتشه اینجا کارکرده ی راهنما شکسته شو میده 5150 صفرش 5400 !!
طرح ویو 125 صفرش 3800 میده کارکرده به قول خودشون تمیز میده 3200 ! حالا باید 150 سی سیش 3250 باشه ها قیمت گرفتم که میگم.
تازه هرچیم بخوای اصلا نیست من نمیدونم ملت موتوراشونو میبرن جای دیگه میفروشن ؟! همه میگن با 4500 تومن حتی میشه یه پالس 180 تمیز گیر آورد ولی یارو یه 180 رو که اونم خیلی تمیز و نو هم نبود داره میده 5600 !! منم دیدم زور داره حداقل 800 اختلاف قیمت بدی اینا نوش جان کنن فعلا بیخیالش شدم اونم از روی اینکه پولشو نداشته باشم.
جالا اتفاقی دایچی رو دیدم 3900 میده و معتقده تمیزه و عالی ! حالا کسی باید بره از طرف من ببینش درسته یا نه ! دیدم طرح ویو بخوام 3800 آب میخوره خب این دایچی باید چیز خیلی با ارزش تری باشه.
اینکه قطعات موتورای دیگه رو بهش بزنی مگه مشکلی پیش میاره ؟! من فکر میکردم قطعه ای که بهش بخوره یعنی خورده دیگه انگار مال خودشو زدی مثل لنت و بعضی چیزای مصرفی انجین و ... !

- - - Updated - - -

وجدانا هدفم مشخص بود منتها این شهر ما در نوع خودش بی نظیره ! چیزی که میخواستم تهران 4600 قیمتشه اینجا کارکرده ی راهنما شکسته شو میده 5150 صفرش 5400 !!
طرح ویو 125 صفرش 3800 میده کارکرده به قول خودشون تمیز میده 3200 ! حالا باید 150 سی سیش 3250 باشه ها قیمت گرفتم که میگم.
تازه هرچیم بخوای اصلا نیست من نمیدونم ملت موتوراشونو میبرن جای دیگه میفروشن ؟! همه میگن با 4500 تومن حتی میشه یه پالس 180 تمیز گیر آورد ولی یارو یه 180 رو که اونم خیلی تمیز و نو هم نبود داره میده 5600 !! منم دیدم زور داره حداقل 800 اختلاف قیمت بدی اینا نوش جان کنن فعلا بیخیالش شدم اونم از روی اینکه پولشو نداشته باشم.
جالا اتفاقی دایچی رو دیدم 3900 میده و معتقده تمیزه و عالی ! حالا کسی باید بره از طرف من ببینش که معلوم شه درسته یا نه ! دیدم طرح ویو بخوام 3800 آب میخوره خب این دایچی باید چیز خیلی با ارزش تری باشه.
اینکه قطعات موتورای دیگه رو بهش بزنی مگه مشکلی پیش میاره ؟! من فکر میکردم قطعه ای که بهش بخوره یعنی خورده دیگه انگار مال خودشو زدی مثل لنت و بعضی چیزای مصرفی انجین و ... ! درسته ؟

farshad 54
28-12-1393, 12:52 قبل از ظهر
عزیز

خیلی داری خودتو اذیت میکنی بیا تهران موتورتو بخر بده باربری واست میاره هیچ مشکلی نداره هزینشم زیاد نیست اگر واقعا قصد خرید موتور داری

اینجا باربری وطن من دو سه بار کار داشتم رفته بودم روزی 20 تا موتور داره میفرسته شهرستان

mr.foad
28-12-1393, 01:03 قبل از ظهر
مشکل هزینه نیست به اون صورت راستش هم مشکل سند هست که بعدا ممکنه هی مارو بکشونه اونجا هم اینکه اگه کار طول بکشه قرار باشه بیشتر از یه شبانه روز موندگار شیم آخرش میشه همون.
بخوام حقیقت دیگه ای رو هم بگم اینه که این دایچی چشممو گرفته منی که حتی دور آپاچی و RKV200 هم به خاطر مشکل یا گرونی قطعه خط کشیده بودم حالا وقتی فکر میکنم میبینم عیب نداره حالا یه ذره گشتن یا قطعه ی یه موتور دیگه خوروندن خیلی هم مهم نیست ! شاید عاشق شدم :D :D !! :4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chsmu1::4chs mu1:

rooshak
28-12-1393, 02:00 قبل از ظهر
دوست عزیز شما خوشت میاد مثه اینکه خودتو اذیت کنی یا به خودت لعنت بفرستی چرا همچین موتوری خریدم لپ کلام بهت بگم اگه دایچی بخری بر فرض مثال سر سیلندر موتورت ایراد پیدا کنه موتورتو باید بندازیش دور دیگه . چقدر بهت بدیم بیخیال شی خخخخخ

mr.foad
28-12-1393, 03:20 قبل از ظهر
شنیده بودم قطعات انجینش با سوزوکی 250 (آمیکو) یا همون موتور پلیس یکیه :| فقط لوازم ظاهریش مثل باک و فلاپ و ... هست که پیدا نمیشه ! :|
وجدانا اینطوری باشه مثلا واشر و سوپاپ و اینطور چیزاش بخواد نباشه از خیرش میگذرم ! :| باشه ولی بد گیر بیاد فرق میکنه ولی نباشه ...! :|

mr.foad
06-01-1394, 10:27 بعد از ظهر
این مزاحم همیشگی باز پیدا شد.
به طور اتفاقی متوجه شدم یه قسمت از روی انجینش یه لکه ای داره شبیه به اثر مشعل یا هوابرش و ... یعنی حداقل به نظر من اینطوری اومد که انجین حرارت زیاد دیده.
به نظر شما این لکه اثر حرارت دیدنه ؟! چیز اهمیت داریه و باید از خریدش صرفنظر بشه یا مهم نیست و باید از نظر فنی تست بشه ؟!
خود من از موتور سر در نمیارم حتی سوارم نشدم تا الان میخوام چون مورد مناسبی دیدم بخرم نگهدارم تا گواهینامم درست شه.
قسمت انجین رو کرپ کردم و زوم کردم روش، کیفیت خوبی نداره، ولی خودم همینطوری متوجش شدم. ممنون میشم نظر کارشناسی ای اگه دارید بگید.

rooshak
07-01-1394, 01:12 قبل از ظهر
داداش با فلش مشخص کن نمیتونم تشخیص بدم کجاشو میگی

mr.foad
07-01-1394, 01:17 قبل از ظهر
دقیقا زیر نوشته ی سوزوکی. اندازه یه کف دست رنگش تغییر کرده.

rooshak
07-01-1394, 01:22 قبل از ظهر
شاید زمین خورده چون نوشته سیاه رنگش هم پر رنگ کم رنگ شده انگار ساییده شده باشه ترک نداشته باشه فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه

mr.foad
07-01-1394, 01:32 قبل از ظهر
این عکس که به نظر شاید جدیدتر بیاد رنگش درست افتاده ولی لکه بازم مشخصه !
شرمنده اگه عکس درستی ازش نیست، به صاحبش مسیج دادم که چند تا عکس واسم ای میل کنه نمیدونم حالا نمیخواد بفرسته یا پیامکم دستش نرسیده اصلا.
از این میترسم که چون شنیدم اینا انجینشون خیلی داغ میکنه یه وقت داغی بیش از حد اینطوریش کرده باشه![Only registered and activated users can see links]

mehran-aria
07-01-1394, 02:06 قبل از ظهر
من متوجه شدم کجا رو میگی(قسمت پایین دایره)
تو عکس که مثل چشم آدم معلوم نیست.ولی خب چیزی که فهمیدم در موردش میگم
بیشترین حرارت انجین تو قسمت سیلندره و فکر نمیکنم به اونجا اونقدرا برسه.بعدشم مگه حرارت چقدره که بخواد رنگ درب روغن رو عوض کنه.به نظر من به حرارت خود موتور مربوط نمیشه مگه اینکه روغن یا آب باتری یا یه ماده ای از روی پوسته ریخته شده باشه یا ماده ای مثل پلاستیک یا چسب به اینجا چسبیده و بر اثر داغی رنگ گرفته

mr.foad
07-01-1394, 02:25 قبل از ظهر
همین منم مشکلم همین بود که یه انجین هرچقدرم داغ بشه نباید اینطوری رنگ عوض کنه، یعنی ببین چه بلایی سرش اومده که اینطوری شده ! :| امیدوارم عامل خارجی باشه ولی توی عکس بالایی قشنگ طیف ایجاد کرده خیلی شبیه به حرارت دیدگی میاد.

rooshak
07-01-1394, 05:38 بعد از ظهر
لوازمش بود یه دایچی میگرفتم تک زینش میکردم حالشوو میبردم

mr.foad
07-01-1394, 06:16 بعد از ظهر
یـــاروح القدس این دیگه چیه ؟!! :| مگه میشه همچین کاری کرد !؟
تازه من دنبال اینم اگه گرفتم یه راهی پیدا کنم کیفی صندوقی چیزی بهش ببندم ! :D

mr.foad
07-01-1394, 07:41 بعد از ظهر
لوازمش بود یه دایچی میگرفتم تک زینش میکردم حالشوو میبردم

راستی منظور شما از اینکه لوازمش بود میگرفتم چیه ؟! خب قطعات مصرفیش پیدا میشه دیگه مثل لنت و سیم ترمز و کلاج و اینطور چیزا. مال انجینشم مثل فیلتر ها و ... مگه مال سوزوکی 250 پلیسی بهش نمیخوره مگه ؟! من به امید اینکه فقط لوازم ظاهریش مثل فلاپ و ... پیدا نمیشه به علاوه ی سرسیلندر و ... دارم میگیرم ! یعنی معتقدم لوازم مصرفیش به علاوه ی قطعات پر مصرف انجین کلا لنگ نمیذاره نهایتا مال یه موتور دیگه بهش میخوره! مابقی چیزایی که از انجین پیدا نمیشه چیزایی نیستن که خرابی داشته باشه یعنی درست استفاده کنی و فشار نیاری خراب نمیشن. درسته ؟!

rooshak
08-01-1394, 12:01 قبل از ظهر
راستی منظور شما از اینکه لوازمش بود میگرفتم چیه ؟! خب قطعات مصرفیش پیدا میشه دیگه مثل لنت و سیم ترمز و کلاج و اینطور چیزا. مال انجینشم مثل فیلتر ها و ... مگه مال سوزوکی 250 پلیسی بهش نمیخوره مگه ؟! من به امید اینکه فقط لوازم ظاهریش مثل فلاپ و ... پیدا نمیشه به علاوه ی سرسیلندر و ... دارم میگیرم ! یعنی معتقدم لوازم مصرفیش به علاوه ی قطعات پر مصرف انجین کلا لنگ نمیذاره نهایتا مال یه موتور دیگه بهش میخوره! مابقی چیزایی که از انجین پیدا نمیشه چیزایی نیستن که خرابی داشته باشه یعنی درست استفاده کنی و فشار نیاری خراب نمیشن. درسته ؟!

یه باکش داغون شه فلاپاش بشکنه و انجینم کار دیگه بزنه قطعه بخواد آدم چکار کنه اگه نیاد .اگه دوست داری برو بخرش دیگه دل و بزن به دریا

ali bina
09-01-1394, 08:36 قبل از ظهر
سلام دوستان،کسی هست که فلاپ بغل دایچی 248gm راست،یا جفت،رنگ نارنجی،داشته باشه؟اینجا تبریز،نداره،میگه شفارش تهران میشه 25تومن،کسی داره بفرسته؟ارزونتر بیاد؟

mr.foad
09-01-1394, 12:57 بعد از ظهر
سلام دوستان،کسی هست که فلاپ بغل دایچی 248gm راست،یا جفت،رنگ نارنجی،داشته باشه؟اینجا تبریز،نداره،میگه شفارش تهران میشه 25تومن،کسی داره بفرسته؟ارزونتر بیاد؟

آقا خداوند روحتو شاد کنه ! من فکر میکردم هیچ قطعه ای ازش وجود نداره ! الان شما میگی فلاپ بغلش سفارش تهران میشه یعنی فلاپشم به هر حال میشه پیدا کرد ! بقیه قطعاتش چی ؟!
یه زحمتی بکش هر موقع شد یه سری دیگه از قطعاتشم بپرس ببین قابل دستیابی هستن اصلا یا نه !

alirezamrl
09-01-1394, 07:29 بعد از ظهر
سلام به دوستان
بعد از یه مدت کوتاه دایچی سواری خیلی چسبید :دی
آغو من که صاحب این موتورم میگم سوار شدن این موتور ریسک کردن به تمام معناست و خیلی باید احتیاط کرد همش 4 چشمی بپایی که بهت نزنن !!! تازه اگه حواس خودت جمع جمع باشه.....
عشقه دیگه کاریش نمیشه کرد و خدا همیشه بزرگ ..... :4chsmu1:
این عکسا تقدیم به دایچی دوستان :clap:

mr.foad
09-01-1394, 09:45 بعد از ظهر
خدا از ریز و درشت تقصیراتت بگذره واسه عکسایی که گذاشتی ! :D
این همون 91ست ؟! شما راجع به اون سوالی که تو صفحه ی قبل کردم نظری نداری ؟! (تغییر رنگ یه قسمت از انجین)

alirezamrl
10-01-1394, 04:08 بعد از ظهر
خدا از ریز و درشت تقصیراتت بگذره واسه عکسایی که گذاشتی ! :D
این همون 91ست ؟! شما راجع به اون سوالی که تو صفحه ی قبل کردم نظری نداری ؟! (تغییر رنگ یه قسمت از انجین)

:4chsmu1:آره خودشه . شما حساب کن من اینو 3400 گرفتم با 200 کیلومتر کارکرد یعنی صفر ! از تهران آوردم قم ... الانم 750 تا کارکرده
عکسایی که گذاشتی دیدم و مشخصه یه مشکلی هست اما همونطور که دوستان گفتن داغی به اون شکلی پیش نمیاد که اینجوری آسیب بزنه !!! این انگار حرارت مستقیم دیده یا روی زمین کشیده شده و یه جوری ماست مالی کرده که مشکل پیدا نباشه....... بهترین راه اینه که بهش بگی بگه بین ا... چه مشکلی واسه موتور پیش اومده چون تابلو هست . در ضمن خواهشا خودت با یکی که حالیشه واسه معامله حضوری برو بالا سر موتور همینطور که من با دوستم رفتیم مغازه ی این بنده خدا که موتور سازی هم داشت و موتوری که خریدم تو مغازه رفیقش 1 سال خواب بود و باطریشم به فنا رفته بود و یه جورایی دلم نیومد این موتورو نگیرم از بس تمیز و سالم بود و اینکه یه اگزوزم روش انداخته بود و اگزوز خودشم بهم داد.یعنی به واسطه ی اینکه این موتور دیگه نیست و قطعاتش دردسر همه جوره با من راه اومد تازه خرج سند زدنم با خودش شد ! 80 تومن
بازم میگم از نزدیک ببین و حضوری معامله کن اگه واقعا چشمت این موتور گرفته با یکی که از موتور سر در میاره برو و حواست جمع باشه :waiting:

mr.foad
10-01-1394, 05:45 بعد از ظهر
خیلیم تمیزه چرخش سالها بچرخه واست. ;) مورد استثنایی گیر آوردی ها :)) تو شهر ما حتی یه دونه هم از اینا نیست فقط همینو دیدم که اونم توی یکی از شهرای استانه که میگه خودم از شهر دیگه آوردمش. :|
قیمتش آره میدونم بالاست ولی وقتی یه پالس 135 کارکرده رو 5150 میدن درحالی که تهران صفرش 4800 بیشتر نیست دیگه چه انتظاری میره ؟! طرح ویو متفرقه کارکرده شو میده 3200 اونوقت تو تهران صفر 150 سی سیش 3250 قیمتشه اینجا 3800 اونم 125 ! والا انتظاری نمیره چیز درست درمون با قیمت واقعی گیر بیاری ! :| با 5 تومن پالس 180 هم میدادن میگرفتم ولی اندازه صفر میدن ! :))
والا اینطور که دوستمون میگه حتی فلاپای بغلش هم قابل دسترسه حالا طرف از کجای تهران میاره نمیدونم صبر میکنم خودش بیاد جزئیاتو ازش بپرسم ! :D
این ضایعه هه اگه یه چیز سطحی و در حدرنگ و این چیزا باشه عیب نداره مهم نیست من فکرم تو اینه که نکنه یه ایرادی توی موتور هست که اینطوری کرده. حتی از بیرون موتورم باشه باید دید چی باعث شده حرارت بهش بدن. علت سوالم این بود که شاید مشکل شایع یا توجیه شده ای میتونه باشه که این قسمت رو این رنگی میکنه که تا الان دوستان میگن از داخل موتور چیزی نمیتونه این کارو کنه. در زمینه ی دایچی که گزینه ی دیگه ای تو غرب کشور نیست :|| اگه مشکلی باشه یا طرف بخواد نسازه بیخیال میشم.

alirezamrl
10-01-1394, 06:20 بعد از ظهر
ممنون لطف داری
والا راجع به قیمت موتور تو شهرتون خیلی مورد جالبیه ! قیمتا فضائیه ....
در مورد اون مشکلی که گفتی بازم میگم باید سوار موتور شد و یه دوری زد تو دنده کم و زیاد کردن ببینی موتور مشکلی نداره. کلا اینجور موتورای خاص باید تست بشه واسه خرید. من که موتور به این تمیزی پیدا کردم با اینکه خودم جزء اولین نفری که دایچی 250 خرید بودم بازم با خودم دوستم که از موتور حالیشه بردم تا جای شکی باقی نمونه و موتور واقعا سالم بود و دست به انجین نخورده بود
اگه چشمت گرفته همونطور که دوستان گفتن پای معامله برو فقط با کسی که خبره این کاره بده موتورو سوار بشه یه دوری بزنه همه چی دستش میاد.ببین سر سیلندر روغن نزده باشه یا ترک خوردگی چیزی نداشته باشه و ....
امیدوارم یه موتور خوب و بدون مشکل پیدا کنی و برات دردسر نباشه :icon_pf _15_:

big_00a
11-01-1394, 03:46 بعد از ظهر
قیمتش چنده ؟؟ و اینکه تو گرگان پیدا میشه :au:

mr.foad
11-01-1394, 04:10 بعد از ظهر
قیمتش چنده ؟؟ و اینکه تو گرگان پیدا میشه :au:

قیمت مشخصی نداره. یکی مدل 89 با 12000کارکرد رو میده 5200 !! کی مدل 90 با 5000 تا کار رو میده 3900 ! یه بارم صفر !! واقعا صفرش با اگزوز تایگر پیدا میشه 3400 اونم مدل 91 !! :D علیرضا درست میگم ؟! :4chsmu1:

abbaskasir
14-01-1394, 09:09 بعد از ظهر
با سلام خدمت موتورسوارهای گل مخصوصا دایچی 250 سوارها و مدیریت محترم سایت. آقا منم موتور بازم و موتورو هر از چند گاه عوض میکنم پلاک دار و گاهی وقتا بدون پلاک. موتور بدون پلاکم از 250 چهار سیلندر فراتر نرفته . اونم zeal 250 بود که فروختم. خلاصه سرتونو درد نیارم که اولین هفته سال 94 قسمت شد و یه دایچی 250 نارنجی مدل 91 خریدم. واقعا شتابش نسبت به اینکه تک سیلندره عالیه:12:.از آقای alirezamrl عزیز هم تشکر ویژه دارم به خاطر زنده نگه داشتن پیج.

mr.foad
14-01-1394, 09:34 بعد از ظهر
مبارک باشه. چند تا کار کرده ؟! چقدر درومد ؟!

abbaskasir
14-01-1394, 09:53 بعد از ظهر
مرسی داداش. کارکردش دقیق یادم نیس باید نگا کنم حدود ۲۰ تا بود فکر میکنم. ۵.۲۰۰ با یکسال تمام بیمه
البته قابل شمارم نداره

mr.foad
15-01-1394, 02:33 قبل از ظهر
ممنونم چرخش بچرخه واست.
یه پالس 180 مدل 90 پیدا کردم ولی تمیزه عین نو میمونه ! از نظر خودم از هیچ لحاظ از دایچی250 بهتر نیست مگر فراوونی قطعه و خوب فروش رفتنش مصرف بنزینم که چیز اهمیت داری نیست !
بحث نبود قطعات انقدری مهم هست که آدم تن به پالس 180 بده !؟ شهرستانم.

عشق موتورs
16-01-1394, 08:11 قبل از ظهر
سلام ی دایچی 250هست مدل 92کارکرد18000رنگ نارنجی اگزوز فابریک میگه4200تومنبنظر شما میارزه؟لطفا کمک کنید مرسی

alirezamrl
16-01-1394, 09:47 قبل از ظهر
دایچی 250 تا 91 تولید شده ! 92 دیگه چیه ؟!!!
اگه 91 باشه و تمیز و بدون مشکل تا 4 تومن خوبه اما کارکردش زیاده دقت کن انجین مشکلی نداشته باشه و به چند نفر نشون بده..... اگه کمتر از 4هم تونستی بگیری که چه بهتر چون تولید نمیشه و با مشکل قطعات ظاهری مواجه هست

عشق موتورs
16-01-1394, 01:40 بعد از ظهر
اینجوری که طرف میگفت مدل92بود.خودمم شک کردم.
بین این و ی پالس200 مدل89مونم .
من کاری ب سرعت بالا ندارم فقط میخوام موتور هیکلی و نرم باشه اخه از 125خسته شدم.

mehran-aria
16-01-1394, 02:27 بعد از ظهر
الان هر عاقلی بین این دوتا،پالس 200 رو انتخاب میکنه.(البته اگه سالمه)
نه که دایچی بد باشه،قدرتش هم بیشتره ولی پالس رو خیلی زودتر از دایچی میشه آب کرد.لوازمش راحت گیر میاد.
به نظر من پالس رو بردار.وقتی سوار میشی ما رو هم دعا کن.

alirezamrl
16-01-1394, 08:57 بعد از ظهر

نه داداش 92 نداره.....
بین دایچی و پالس فقط نظر خودت و سلیقت مهمه....
نظر منو بخوای تا صد سال دیگه حتی با وجود کم بودن یا نبودن لوازم دایچی بازم دایچی انتخاب میکنم. شما موتورایی مثل ار کا وی یا 220 یا 180 یا آپاچ رو هم در نظر بگیر من بازم دایچی 250 برمیدارم چون سواریش از مواردی که گفتم بهتره وصد البته که نرمی پالس رو نداره اما تا دلت بخواد قدرت داره و نفس
قبلا هم گفتم من عاشق این موتورم و کمتر کسی الان ریسک میکنه دایچی بخره اما من پی همه چی به تنم مالیدم و واسه من که از خونه به مغازه و از مغازه به خونه میرم و در هفته چند ساعتم تو شهر میچرخم عالیه و خیلی راضیم
موتور هیکلی که به پالس نمیشه گفت قاعدتا...
اما نرمی و موجود بودن لوازم یدکی رو خوب ساپورت میکنه
دیگه خودت بشین فکر کن یا زیبایی و استایل و قدرت رو انتخاب کن یا یه موتوری که زیاد تو دست ملته و لوازم یدکیش خوب ساپورت میشه و موتور روتین بازاره....

- - - Updated - - -

الان هر عاقلی بین این دوتا،پالس 200 رو انتخاب میکنه.(البته اگه سالمه)
نه که دایچی بد باشه،قدرتش هم بیشتره ولی پالس رو خیلی زودتر از دایچی میشه آب کرد.لوازمش راحت گیر میاد.
به نظر من پالس رو بردار.وقتی سوار میشی ما رو هم دعا کن.

آقای محترم این چه طرز کامنت گذاشتنه ؟! اصلا شما آر کا وی سوارا چه مشکلی با این موتور دارین ؟! دفعه قبلم یکی از بکس فروم آر کا وی به دایچی گیر داده بود !
الان مثلا آر کا وی قطعات و لوازمش ریخته ؟
یا مثلا من که دایچی دارم و 4 ماهه خریدم و سال 89 که هیچکس این موتورو نمیخرید و من خریدم بی عقلم ؟! کی میخواید از این نظرات بی ارزش دست بردارید ! چرا نمیخوایم باور کنیم که هر کسی از هر وسیله ای که داره باید لذت ببره و به کسی مربوط نیست و تو کار دیگران دخالت نکنیم ؟!
شما باید به این دوستمون کمک کنی تو خریدش و کمکی که ازت خواسته اما نه به این صورت که هر آدم عاقلی فلان موتورو انتخاب نمیکنه...
از این دست حرفا همیشه هست و من پشیزی ارزش براش قائل نیستم و همیشه از چیز ی که داشتم و دیگران ازش بد گفتن نهایت لذت رو بردم (یادمه سال 89 همه گفتن دایچی آشغاله نخر چینیه و .... اشاره به دوستمون که با دایچی ایران گردی کرد تا خیلی چیزا در مورد این موتور ثابت بشه )
در ضمن تکلیف من چیه که موتور خریدم که سوار بشم و در فکر فروشش نیستم ؟! میشه بفرمایید استاد ؟! الان به نظرت یه مشتری 5 تومنی داره ردش کنم بره یا نگه دارم ؟!
خلاصه که خیلی خوبه قبل از حرف زدن فکر کنیم . خوب فکر کنیم .......

mehran-aria
16-01-1394, 11:29 بعد از ظهر
شاید شما وقتی دایچی خریدی از پالس خوشت نمیومده یا میخواستی موتورت این شکلی باشه و یا به هر دلیلی پالس جزو انتخاب های شما نبوده،پس من توهینی به شما نکردم و تو کار شما دخالتی نکردم.
ایشون بین پالس 200 و دایچی 250 گیر کرده بودن منم گفتم انتخاب پالس عاقلانه تره.همه هم میدونن.
من از موتور خودم حرفی نزدم تا حالا هم به کسی اسرار نکردم مثل موتور من بخره.اگه یه نفر به من بگه من rkv بخرم یا پالس 200 و پولش به هر دو برسه؛مطمئنا اگه خوبی طرف رو بخوام میگم پالس 200 بخر!!!
این پالس که ایشون میگه فکر کنم میدونم کدومه،همون مشکی رنگه،درسته؟نگاهش میارزه به موتور خودم(نمیگم دایچی که بهت بر بخوره)
نمیگم rkv خیلی شاخه ولی هنوزم داره تولید میشه.هر چی باشه لوازمش بالاخره گیر میاد

mr.foad
17-01-1394, 02:11 قبل از ظهر
این موتور هیچ جور با پالس ها قابل مقایسه نیست مگر با پالس NS که اونم 11 میلیونه ! تنها چیزی که این شیر رو بی یال و دم کرده توقف تولیده که باعث شده یه وقت اگه خراب شد مجبور شی بندازیش بره !
یه موتور 200 میلیونم که باشه بهترین موتورم که باشه باز بالاخره گزارش به قطعه و تعمیر میخوره ! حالا اینم مستثنا نیست با وجود اینهمه خوبی این عیبش باعث شده که پالسا از این ارزش بیشتری پیدا کنن ! منم سر همین قضیه دارم اینو بیخیال میشم میدم یه پالس داغون میگیریم که حداقل بعد مدتی بشه بفروشیش که به زودی پول دستم اومد اون چیزی که میخوامو بخرم ولی اینا دلیل نمیشه که پالس رو از این بهتر دیدم. الان همین مدل دایچی در اصل همین چیزیه که میخوام، ولی اگه سرسیلندر ترکوند چی ؟! اگه سیلندر یا شاتون داغون کرد ؟! یا هزار نا قطعه ی مهم توی موتور هست که هرکدوم ممکنه یه روز خراب شه اونوقت باید بذارش کنار.
بیخیالش شدم گفتم فعلا یه پالس ترکیده بگیرم تا بالای 10 و 20 که دستم اومد یه هارلی اونجر یا اگه زد و تولید این از سر گرفته شد و مشکل قطعه رفع شد یکی از همینا بگیرم.
حالا هرکی از دور نگاه کنه میبینه که من آدم وسوایسم اینهمه دنبال دایچی بودم انقدر ازش تعریف میکردم با ریسکهاشم کنار اومده بودم ولی یه دفعه به سرم میزنه برم دنبال یه پالسی ویو ای چیزی ! فکر میکنه پالس بهتر بود درحالی که فقط میخوام بتونم راحت تعمیرش کنم. اگرنه اون چرخای پهن و اون استیل خفن با اون ترمزای دوبلش وجدانا تو هیچ موتوری با این قیمتا پیدا نمیشه :| وقتی دیدم با دنده 2 صد تا سرعت میره این یعنی خدا نگذره از اون کسی که باعث شد اینا اینطوری تنها و غریب بیوفتن یه پالس 180 ازشون با ارزش تر نشون بده ! :)))

alirezamrl
17-01-1394, 10:00 قبل از ظهر
شاید شما وقتی دایچی خریدی از پالس خوشت نمیومده یا میخواستی موتورت این شکلی باشه و یا به هر دلیلی پالس جزو انتخاب های شما نبوده،پس من توهینی به شما نکردم و تو کار شما دخالتی نکردم.
ایشون بین پالس 200 و دایچی 250 گیر کرده بودن منم گفتم انتخاب پالس عاقلانه تره.همه هم میدونن.
من از موتور خودم حرفی نزدم تا حالا هم به کسی اسرار نکردم مثل موتور من بخره.اگه یه نفر به من بگه من rkv بخرم یا پالس 200 و پولش به هر دو برسه؛مطمئنا اگه خوبی طرف رو بخوام میگم پالس 200 بخر!!!
این پالس که ایشون میگه فکر کنم میدونم کدومه،همون مشکی رنگه،درسته؟نگاهش میارزه به موتور خودم(نمیگم دایچی که بهت بر بخوره)
نمیگم rkv خیلی شاخه ولی هنوزم داره تولید میشه.هر چی باشه لوازمش بالاخره گیر میاد

من هیچ اصراری به دوستمون نکردم که دایچی رو بگیر .... فکر نکن فقط شما خوبی کسی رو میخوای ! اینجا هیچکس اجباری به انتخاب موتور کسی نداره
اگه کامنتای قبلیمو خونده باشی میبینی که گفتم من که صاحب این موتورم میگم قطعاتش نیست و .... مشکلات خاص خودشو داره اما ایشون اصرار داشتن و چشمشون گرفته بود گفتیم موتورو از نزدیک ببین و با کسی که از موتور سر در میاره مشورت کن اگه همه جوره ریسکشو قبول کردی بخر به شرط سالم بودن
بحث بر خوردن نیست بحث سر اینه که لازم نیست واسه راهنمایی کسی به انتخاب درست دیگران و انتخابشونو زیر سوال ببریم !
بازم میگم دوستان این موتور آشغال پر سر رو صدا اصلا لگن !بدون لوازم جانبی و توقف تولید. تورو خدا سمت این موتور نیاید که بعدا پشیمون بشید مارو نفرین کنید به زمین گرم بخوریم ... خلاص
به قول دوستمون اگه همین هندیا و نشونه کردن کلاه ایرانیا نبود و دنبال سود گرفتن از ایرانیا نبودن الان این موتور تولید میشد و انقدر سنگ پالس به سینه نمیزدیم.یه جوری از پالس تعریف میشه انگار موتور ژاپنیه.نمیگم بده . از چینیا با کیفیت تره اما با این دید عرضه میشه که ملت فکر کردن نینجا سوار شدن ! این یعنی همون کلاه نشون کردن
موفق باشید

فلات دوست
17-01-1394, 10:50 قبل از ظهر
دوستان صبور و متین بمانید
نظر بدین و احترام هم رو داشته باشین از شماها بعیده

dead.love
15-02-1394, 02:51 قبل از ظهر
سلام
فدا همتون
ماهم یه هفته میشه دایچی 250 سوار میشیم
مدل 91
اگزوز قهرمان و دزدگیر روش بود خریدم 3.500
موتوری و ضاهری سالمه
دنبال راه کار برای تقویتشم
135 تا روندمش اما به نظرم کمه

MANHUNT
15-02-1394, 12:11 بعد از ظهر
سلام خدمت دایچی سوارای گل یه چند وقتی نبودیم باز خدارو شکر تاپیک زنده مونده برای کاهش گرمای انجین و راندمان بالاتر موتور رادیات روغن بزاریدبرای تقویتش هم چهار سوپاپش کنید

vadood
15-02-1394, 11:32 بعد از ظهر
سلام دوستان. داداش 135 تا خیلی هم خوبه چون کیلومتر دایچی دقیقه مثل اون یکی موتور ها نیست الکی زیاد نشون بده برای هیجان. اگه هم میخوایید تقویت کنید و مشکی مالی ندارید یه انجین کامل 300 سوزوکی بندازین روش.چون احتمالا سیلنر و سر سیلندر را جدا نمیفروشن

dead.love
16-02-1394, 10:13 بعد از ظهر
فدا دوستانی که جواب دادن
قیمت انجین 300؟
تاثیزش؟
رادیات روغن فایده ای هم داره؟

- - - Updated - - -

فدا دوستانی که جواب دادن
قیمت انجین 300؟
تاثیزش؟

dead.love
19-02-1394, 01:01 بعد از ظهر
فدا دوستانی که جواب دادن
قیمت انجین 300؟
تاثیزش؟

MANHUNT
19-02-1394, 03:41 بعد از ظهر
بله رادیات روغن صد در صد تاثیر داره و گرمای انجین رو کم میکنه همین کم شدن گرمای انجین باعث راندمان بهتر انجین میشه

hamiltoon
27-02-1394, 10:15 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گل. فکر کنم بعضی ها تون منو بشناسین از امیکو سوار های سایت هستم. میخواستم از دوستان دایچی سوار چند تا قیمت بگیرم یکی دیسک ترمز عقب. کیلومتر و کله
چراغ جلو زین عقب و یک جفت فرمان.اگه دوستی زحمتی بکشه و قیمتش رو برام از تهران بگیره ممنون میشم. تو لاین عکس گذاشتم و در خدمتم دوستان برا تعمیرات هستم

dead.love
04-03-1394, 12:32 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز من اصفهانم وگرنه همه چیزا برات قیمت میکردم
به نظرت 250 را چطور تقویت کنم؟

rooshak
05-03-1394, 12:45 قبل از ظهر
عاقایون تاپیکارو مطالعه بفرمایید قبلا هم گفته شده چند بار لوازم دایچی دیگه گیر نمیاد و نیست تولیدشم متوقف شده از ۹۱

vadood
05-03-1394, 11:52 بعد از ظهر
سلام دوستان من 4 ماه پیش از گمرک کوچه اردستانی یدونه شارِز کن و یدونه ترانزیستور گرفتم . بعضی چیزاش است و صاحب مغازه گفت اگه قطعه ای نباشه سفارش میدیم بیارن.

hamiltoon
06-03-1394, 10:46 بعد از ظهر
دم مشهد خودمون گرم داره قیمتش هم میگم. دیسک عقب 60 کله چراغ 60 تومان کیلومتر 320 تومان بوبین برق 75 شارژر 30 زنجیر تایم 45 صفحه کلاچ 35 شاطون هم دازه قیمت نگرقتم بقیه لوازمش هم با امیکو یکی بجز سوپاپ و میل سوپاپ انگشتی هاش.

- - - Updated - - -

جعبه برقش هم با زوان یکیه که میشه مال امیکو زو هم براش گذاشت یکی سفی د دارم مرطب میکنم فروشی هم هست هر کی خواست تو لاین هستم شماره موبایلم پایین تو امضا هست در خدمتم

dead.love
07-03-1394, 03:48 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید.
موتورای خوبین خدایش.
دیشب خودم صفحه کلاج زدم وجدانا اسفالتا جر میده
میخوام پستان گازشم عوض کنم.
اینم عکساش.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

alirezamrl
11-03-1394, 09:40 بعد از ظهر
مبارک باشه
دوست عزیز اون رگلاتور آلایندگی رو از سر سیلندر جدا کن و درپوش بزار. به نظر من باعث گرمای بیش از حد انجین میشه و هدف اصلیش استارت خوردن راحت موتور تو سرمای زمستان هست ....
این موتور رادیات داشت خیی عالی میشد چون قدرت انجین زیاده و حرارت قطعات داخلی موتور تو کمپرس بالا میره و البته که چینیا این انجین که واسه سوزوکی هست رو کپی کردن و مثل همیشه هیچ نوآوری و خلاقیتی از خودشون به خرج ندادن....
میشه براش رادیات گذاشت که تو راندمان بالا پایداری قطعات انجین بهتر میشه و به عمر قطعات کمک زیادی میکنه
منم خداییش از این موتور راضیم فقط حیف که بحث کمبود قطعات داره. البته بیشتر قطعات ظاهری... دوستان خیلی مواظب باشید تصادف نکنید همیشه حواستون به دور و اطراف باشه چون ملت خبر ندارن که این موتور دیگه تولید نمیشه . جاهایی که پارک میکنید مواظب باشید دنده عقب بهتون نزنن و .......
دایچی سوارا پرچمتون بالاست . موفق باشید

dead.love
17-03-1394, 01:02 بعد از ظهر
سلام.ممنون داش علی رضا
به فکر بستن رادیاتم
میگم این موتورا چرا داغ میکنن یکم صدای چک چک میدن مثل صدای فیلر
شماهم اینجوریه؟

alirezamrl
21-03-1394, 10:08 قبل از ظهر
سلام.ممنون داش علی رضا
به فکر بستن رادیاتم
میگم این موتورا چرا داغ میکنن یکم صدای چک چک میدن مثل صدای فیلر
شماهم اینجوریه؟

قربانت...
رادیاتو منم به فکرشم
آره همشون همینطور هستن و با داغ شدن انجین یه صدای چق چق یا تق قت ریز از سر سیلندر میاد چیزی نیست حساس نشو . ذات این انجین همینه و صدا داره . من آمیکوهای پلیس که انجینش سوزوکی هست دیدم اونام همینطورن داغ که میشن سر و صداشون در میاد یه کم .... :sleep:

awacs
15-04-1394, 01:34 بعد از ظهر
سلام عزيزان
يه تعمیرکار حرفه ای و منصف نیاز دارم موتور نشون بدم، خیلی اذیت میکنه و روغن ریزی رو هم برام بگيره اگه اینجا شماره آدرس درست نیست بديد لطف کنید تو پیام خصوصی بديد ممنون ميشم،در ضمن من کرج هستم،ولی تهران کرج مهم نیست، فقط منصف باشه به کارش وارد باشه ممنون هستم از همتون.مخلص شما مهرداد

MANHUNT
15-04-1394, 02:16 بعد از ظهر
سلام عزيزان
يه تعمیرکار حرفه ای و منصف نیاز دارم موتور نشون بدم، خیلی اذیت میکنه و روغن ریزی رو هم برام بگيره اگه اینجا شماره آدرس درست نیست بديد لطف کنید تو پیام خصوصی بديد ممنون ميشم،در ضمن من کرج هستم،ولی تهران کرج مهم نیست، فقط منصف باشه به کارش وارد باشه ممنون هستم از همتون.مخلص شما مهرداد

سلام دادا يه ادرس بهت ميدم برو بگو باباخاني منو معرفي كرده باست رديفش ميكنه منصف هستش اما خودتم چونه بزن بگو اشناي باباخاني هستم اگه گفت كدوم بگو حميد ميدان قزوين خيابان قزوين غربي خيابان رامين مرادي پلاك 112

awacs
16-04-1394, 08:32 قبل از ظهر
سلام دادا يه ادرس بهت ميدم برو بگو باباخاني منو معرفي كرده باست رديفش ميكنه منصف هستش اما خودتم چونه بزن بگو اشناي باباخاني هستم اگه گفت كدوم بگو حميد ميدان قزوين خيابان قزوين غربي خيابان رامين مرادي پلاك 112
سلام پسر گل
چشم حمید جان
متچکرم
حتما میبرمش

I

33mmjj
27-04-1394, 10:01 قبل از ظهر
سلام دوستان میخوام ببینم این موتور دایچی 248 چجوریه؟چون قطعاتش اصلا گیر نمیاد.من یزد زندگی میکنم.هیچ وسیله ایش گیر نمیاد.الان دایچی ۲۰۰ دارم.موتور خوبیه.به نظرتون بفروشم دایچی ۲۴۸ بخرم.

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

33mmjj
27-04-1394, 11:09 قبل از ظهر
یه نفر کمکم کنه.بالاخره این موتور وسیله ش گیر میاد یا نه؟دایچی ۲۰۰ رو بفروشم اینو بردارم؟

hamed510
27-04-1394, 11:20 قبل از ظهر
اخرین مدل های این موتور 91 هس یعنی سه سال هس که تولید نمیشه!!
لوازم مصرفیش احتمالا تو گمرک پیدا بشه ولی قطعاتش نه.

33mmjj
27-04-1394, 11:21 قبل از ظهر
یعنی قیدش رو بزنم

33mmjj
27-04-1394, 11:22 قبل از ظهر
موتور پسندیه یه بار رفتم برای خریدش خیلی بیسته ولی چون گفت قطعاتش کمه نگرفتم

33mmjj
27-04-1394, 11:25 قبل از ظهر
این موتور رو مدل ۹۰ یه نفر میفروشه پنج میلیون گرون نیس. خودم الان دایچی ۲۰۰ دارم فقط بخاطر قیافه و ترمز های ۲۴۸ که میخوام بخرمش.وگرنه توی کیلومتر هر دو تا زده ۱۴۰ با این موتوری که دارم کیلومتر چسبوندم.

MANHUNT
29-04-1394, 06:20 بعد از ظهر
این موتور رو مدل ۹۰ یه نفر میفروشه پنج میلیون گرون نیس. خودم الان دایچی ۲۰۰ دارم فقط بخاطر قیافه و ترمز های ۲۴۸ که میخوام بخرمش.وگرنه توی کیلومتر هر دو تا زده ۱۴۰ با این موتوری که دارم کیلومتر چسبوندم.

موتور خوبي هستش اما قطعاتش نيست من از سال ٨٩ تا ٩٣ داشتم اين موتور نگير كه پشيمون ميشي پنچ تومن خيلي زياده اين موتور تعميركار كار بلدم نداره اگه بگيري بايد راديات روش بزاري چون گرماي انجين زياد هستش در كل نگير كه هيچيش نيست

33mmjj
01-05-1394, 11:29 بعد از ظهر
لطفا لینک رو اصلاح کنید دان نمیشه

whnr
05-08-1394, 07:09 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه دایچی بگیرم ؟ قیمت مدل 94 چنده ؟ جدیداش رادیاتور داره ؟

33mmjj
06-08-1394, 02:34 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه دایچی بگیرم ؟ قیمت مدل 94 چنده ؟ جدیداش رادیاتور داره ؟
عزیز این موتور دیگه تولید نمیشه تا سال ۹۱تولید میشده.من از کسی که توی کار تعمیر موتور سنگین بود پرسیدم این موتور خوبه یا نه ؟گفت موتوری که تو ایران مجاز باشه و ارزش اینکه بنزین توش کنی رو داشته باشه پالس هستش مخصوصا پالس ns200.من خودم دایچی ۲۰۰دارم پرسیدم ازش که دایچی ۲۵۰ بخرم گفت موتور خودم بهتر از این موتوره. می گفت موتورخونه دایچی ۲۵۰مثل بازار مس گری میمونه.از بس که صدا میکنه.از من میشنوی یا پالس ۲۲۰بردار یا پالس ns200یا دایچی ۲۰۰

به نام خداوند حکیم~~~~~همه جفتند و ما تکیم

Abdollah.r075
06-08-1394, 08:10 بعد از ظهر
Salam

- - - Updated - - -

دوستان دايچي 200 بهتره يا پالس 200 من تو خريدم يكي از اينا موندم

- - - Updated - - -

كسي هست جواب بده

mehran-aria
06-08-1394, 10:57 بعد از ظهر
Salam

- - - Updated - - -

دوستان دايچي 200 بهتره يا پالس 200 من تو خريدم يكي از اينا موندم

- - - Updated - - -

كسي هست جواب بده
صد در صد پالس 200

33mmjj
07-08-1394, 03:23 بعد از ظهر
صد در صد پالس 200
لطفا دوستانی که روی یه مارک خاص توجه دارن الکی بقیه رو گمراه نکنن منم میدونم پالس بهتره توی کیفیت و دایچی بد نیس.جزو چینی های خوب حساب میشه.من الان دایچی ۲۰۰دارم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم.کلا توی موتور های خارجی مجاز اول پالس و اپاچی بعدش دایچی جدیدا یه موتور دادن تو بازار که ساخت ایرانه و ظاهرش مثل دایچی ۲۰۰هست باهاش مو نمیزنه ولی موتور خونه ش فرق داره یعنی فقط ظاهرش مثل دایچی ۲۰۰هست.اصلا نمیشه با دایچی ۲۰۰مقایسه ش کرد از بس صدا میکنه و نرمی موتور مثل دایچی نیس.

mehran-aria
07-08-1394, 07:12 بعد از ظهر
لطفا دوستانی که روی یه مارک خاص توجه دارن الکی بقیه رو گمراه نکنن(این رفیقمون گفت پالس یا دایچی ،منم گفتم پالس،چیزی خارج از این دو مورد نبوده که بخوام کسی رو گمراه کنم) منم میدونم پالس بهتره توی کیفیت و دایچی بد نیس.(شما خودتم داری میگی پالس بهتره) جزو چینی های خوب حساب میشه.من الان دایچی ۲۰۰دارم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم.کلا توی موتور های خارجی مجاز اول پالس و اپاچی بعدش دایچی جدیدا یه موتور دادن تو بازار که ساخت ایرانه و ظاهرش مثل دایچی ۲۰۰هست باهاش مو نمیزنه ولی موتور خونه ش فرق داره یعنی فقط ظاهرش مثل دایچی ۲۰۰هست.اصلا نمیشه با دایچی ۲۰۰مقایسه ش کرد از بس صدا میکنه و نرمی موتور مثل دایچی نیس.

شما روی موتورتون تعصب دارین، وگرنه نه من پالس 200 دارم نه کارخونه باجاج واسه منه.همه چیز موتور این نیست که روشن بشه و راه بره.نرمی،دوام،کیفیت،لوازم یدکی،بازار فروش و...خیلی مورد دیگه مهمه.حالا شما یه بار این موارد رو در مورد پالس و دایچی مقایسه کن.بعد این دوستمون رو راهنمایی کن که گمراه نشه.

alirezamrl
11-08-1394, 08:01 بعد از ظهر
جناب 33mmjj
موتور خونه دیگه چیه ؟! !!!! اطلاعات شما در مورد موتور خیلی خیلی ناقصه متاسفانه..... ( یاد موتور خونه و وسایل سرمایشی گرمایشی ساختمان افتادم ! :icon_pf _99_: ) احتمالا منظورت انجین و قطعات سرسیلندر هست. ایضا این تعمیرکار فوق حرفه ای هم منظورشون همین بوده......
اون تعمیرکار کی بوده که همچین نظر مضخرفی داده ؟!!!
من دایچی 250 دارم سال 88 که سری اول این موتور تولید شد هیچکس سمت دایچی نمیرفت و انتخاب همه پالس و آپاچی بود.... بین پالس 220 و دایچی 250 موندم اما من ریسک کردم و خریدمش. به خاطر رخ این موتور به قیمت 2230 خریدم تا اینکه مغازه گرفتم و مجبور به فروش موتور شدم سال 90 . همه جوره ازش راضی بودم و سواری عالی داشت . ترمزای عالی با 2 دیسک جلوی بزرگ.کمک جلو معکوس و هندلینگ خیلی خوب
شاید از نظر کیفیت پاینتر از پالس و آپاچی قرار میگرفت اما من چیزی که تک باشه دست دارم و پای همه مشکلاتش هستم
اون کسی که گفته دایچی 200 بهتر از 250 هست جوک سال گفته . دایچی 200 یه موتور فوق العاده بی کیفیت هست که کپی برداری مستقیم از پالس شده و اصلا استقبال خوبی ازش نشد
خیلی خیلی واضح و مبرهن هست که پالس کیفیت به مراتب بهتری از دایچی داره اما اینکه شما سنگ دایچی 200 به سینه میزنی واقعا خنده داره ! :happy4:
بازم میگم دایچی 200 از دایچی 250 و آر کا وی خیلی بی کیفیت تر و پاینتر هست و قابل مقایسه با این 2 نیست
یه سرچ تو نت بزن میبینی دایچی 250 تو چندین کشور خارجی فروش میره به اسمهای دیگه ( آرژانتین=زانلا . روسیه و جمهوری چک و اوکراین و لهستان و.... به اسمهای sagitta 250 . zip nitro 250 و..... )
تنها مشکل دایچی 250 نداشتن رادیات روغن هست که میشه خودمون اضافه کنیم اونم در تابستون احتیاج میشه و البته که من بدون رادیات هم در تابستون هیچ مشکلی نداشتم و الانم مدل 91 این موتورو 1 سال پیش خریدم
و من ا... توفیق

hamid_reza
14-08-1394, 11:53 قبل از ظهر
سلام بر دوستان دایچی سوار . یه دایچی 250 تمیز دارم مدل 91 نارنجی گذاشتمش برا فروش 1800 تا هم بیشتر راه نرفته .طلبه های سینه چاکش پیام بذارن . مخلص بقیه دادا های خودم:icon_pf _37_:

arian.gh
21-08-1394, 02:13 بعد از ظهر
سلام
اگه میشه چنتا عکس بفرستین و قیمت روبگین ممنون میشم

33mmjj
24-08-1394, 06:56 بعد از ظهر
دوست عزیز من خودم یه زمانی عشق دایچی ۲۵۰ بودم .از چند تا دوستان که قصد فروش داشتن گرفتم و سوار شدم.به قول شما هندلینگ و ترمز هاش عالی بود ولی شتابش کمتر از دایچی ۲۰۰بود و از طرفی من چون بیشتر با موتور تک چرخ میزنم دایچی ۲۵۰ به دردم نمیخوره .شاید موتور های ۲۵۰که سوار شدم مشکل داشته ولی با هیچ کدوم نمیشد تک زد ، چون سر موتور خیلی سنگینه .در ضمن شما که میگید دایچی ۲۰۰کپی بی کیفیته ولی توی کپی هایی که تو ایران از رو موتور ها میزنن خیلی هم خوبه همچنین دایچی ۲۵۰ هم کپی هستش از سوزوکی.حالا هم اگه میگید دایچی ۲۵۰ مشکلی نداره برم تو فکر خریدنش.از همین دوستی که در بالا برای فروش گذاشتن میخرم.این هم شمارمه خوشحال میشم خبرم بدید.۰۹۳۷۷۳۶۶۰۲۰

alirezamrl
27-08-1394, 06:32 بعد از ظهر
دوست عزیز من خودم یه زمانی عشق دایچی ۲۵۰ بودم .از چند تا دوستان که قصد فروش داشتن گرفتم و سوار شدم.به قول شما هندلینگ و ترمز هاش عالی بود ولی شتابش کمتر از دایچی ۲۰۰بود و از طرفی من چون بیشتر با موتور تک چرخ میزنم دایچی ۲۵۰ به دردم نمیخوره .شاید موتور های ۲۵۰که سوار شدم مشکل داشته ولی با هیچ کدوم نمیشد تک زد ، چون سر موتور خیلی سنگینه .در ضمن شما که میگید دایچی ۲۰۰کپی بی کیفیته ولی توی کپی هایی که تو ایران از رو موتور ها میزنن خیلی هم خوبه همچنین دایچی ۲۵۰ هم کپی هستش از سوزوکی.حالا هم اگه میگید دایچی ۲۵۰ مشکلی نداره برم تو فکر خریدنش.از همین دوستی که در بالا برای فروش گذاشتن میخرم.این هم شمارمه خوشحال میشم خبرم بدید.۰۹۳۷۷۳۶۶۰۲۰

سلام دوست عزیز
دوست من ما اینجا اصلا قصد اینو نداریم که تو سر مال همدیگه بزنیم و تعصب بیجا داشتن به هر موتوری باعث انتخاب غلط واسه دیگران میشه و این وسایل در واقع واسه لذت انسانها ساخته شده و منصفانه باید معایب و مزایاش گفته بشه تا بهترین تصمیم رو بتونیم بگیریم....
دایچی 200 نسبت به قیمتش موتور خوبیه ونباید بهش فشار بیاری و توقع زیادی ازش داشته باشی. اگه واقعا میخوای موتوری اذیتت نکنه باید به موقع روغن عوض کنی و دور موتورت زیادی بالا نره و بهش فشار نیاری و آچار کشی و سرویس های دیگه رو به موقع انجام بدی. نه تنها دایچی 200 بلکه هر وسیله نقلیه نیازمند مراقبت و توجه هست . حالا شما حساب کن محصولات چینی به خاطر کیفیت پایین تر 2 برابر مراقبت ویژه میخوان
نکته ی بعد اینکه تک زدن با موتور یعنی چی ؟! نه خدایی این کار چه لذتی داره! اونم با جاده های بی کیفیتی که تو این کشور هست جز صدمه زدن به خودت و موتور هیچ عایدی نداره ! در ثانی ما این موتورارو به خاطر تیپ سواری و هندلینگ خوبش میخوایم و موتور سواری همیشه تخته رفتن و تک زدن نیست و با نرم روندن هم میشه لذت برد......
بله دایچی 250 چون وزن زیادی داره (155 کیلو) تک زدن باهاش مشکله اما من کلیپ ازش دارم که تو کشورای جمهوری چک و اوکراین و لهستان و ... باهاش تک میزنن والبته در پیست نه خیابون ! اونا موتور سوارای حرفه ای هستن و کاربلد که با این وزن و تک سیلندر بودن یه موتوری که 2 سوپاپ هست کاملا موتورو بلند میکنن. دایچی 250 به خاطر کمک معکوس و وزن زیاد عمده ی وزن روی کمکهای جلو هست و بلند کردنش مشکله

یه واقعیت اینه که قطعات این موتور و لوازمش خیلی خیلی کم شده مخصوصا قطعات ظاهری باید خیلی حواست باشه کسی بهت نزنه یا شما تصادف نکنی.....
موتور خوبیه و هر کسی میگه خوب نیست رو هوا حرف زده ! عمده ی کسایی که سمتش نمیان واسه کم بودن لوازمش هست و اگه تولید میشد بنده چند دستگاه دیگه از این موتور می خریدم و سواری خیلی خوبی داره همراه با ترمزای عالی
شما با دایچی 200 بیا من با موتورم. درگ میندازیم ببینیم کدوم جلو میوفته ! شک نکن 200 رو میخوره . من با پالس 180 و 200 و 220 و ار کا وی و آپاچی 180 انداختم . از همه موارد جلو زدم فقط 220 بود که با هم تو یه خط رفتیم و شتابش خوبه . البته ns 200 به خاطر 4 سوپاپ بودن از دایچی 250 جلو میوفته و شتابش عالیه
با همه این تفاسیر ریسک خرید دایچی 250 بالاست و ببین حوصله و طاقت دردسر داری یا نه سریع شونه خالی میکنی و میندازیش گوشه خونه..... البته لوازم مصرفی مثل سیم گاز و کلاچ و لنت و چراغ مشکلی نیست و موجوده اما قطعات ظاهری به سختی و زحمت گیر میاد
موفق باشی

sajjadme
29-08-1394, 03:24 قبل از ظهر
من با پالس 180 و 200 و 220 و ار کا وی و آپاچی 180 انداختم . از همه موارد جلو زدم فقط 220 بود که با هم تو یه خط رفتیم و شتابش خوبه . البته ns 200 به خاطر 4 سوپاپ بودن از دایچی 250 جلو میوفته و شتابش عالیه
با همه این تفاسیر ریسک خرید دایچی 250 بالاست و ببین حوصله و طاقت دردسر داری یا نه سریع شونه خالی میکنی و میندازیش گوشه خونه..... البته لوازم مصرفی مثل سیم گاز و کلاچ و لنت و چراغ مشکلی نیست و موجوده اما قطعات ظاهری به سختی و زحمت گیر میاد
موفق باشی

با صحبتای علیرضای عزیز میتونی این نتیجه رو بگیرید که دایچی کیفیتش خوبه وسرعت و شتابش هم راضی کنندس ولی چون قطعاتش کمیاب هست به دلیل توقف تولید ،اگه بخرید اذیت میشید اگه دنبال شتاب و سرعتش هستید توی پالس 220 میتونید پیدا کنید (البته ان اس هم خوبه ولی صحبت هایی که اساتید در بارهی 220 و ان اس کردن به این نتیجه رسیدم تاپ 220 بالاتره اما شتابش کمتره و دردسر نگه داریشم خیلی کمتره قطعاتشم هست)چون قیمتش به دایچی نزدیکتر هست ولی بازم یادتون نره دایچی موتور خوبیه ولی قطعاتش کمه سخت گیر میاد یاعلی مدد

33mmjj
09-09-1394, 07:20 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
دوست من ما اینجا اصلا قصد اینو نداریم که تو سر مال همدیگه بزنیم و تعصب بیجا داشتن به هر موتوری باعث انتخاب غلط واسه دیگران میشه و این وسایل در واقع واسه لذت انسانها ساخته شده و منصفانه باید معایب و مزایاش گفته بشه تا بهترین تصمیم رو بتونیم بگیریم....
دایچی 200 نسبت به قیمتش موتور خوبیه ونباید بهش فشار بیاری و توقع زیادی ازش داشته باشی. اگه واقعا میخوای موتوری اذیتت نکنه باید به موقع روغن عوض کنی و دور موتورت زیادی بالا نره و بهش فشار نیاری و آچار کشی و سرویس های دیگه رو به موقع انجام بدی. نه تنها دایچی 200 بلکه هر وسیله نقلیه نیازمند مراقبت و توجه هست . حالا شما حساب کن محصولات چینی به خاطر کیفیت پایین تر 2 برابر مراقبت ویژه میخوان
نکته ی بعد اینکه تک زدن با موتور یعنی چی ؟! نه خدایی این کار چه لذتی داره! اونم با جاده های بی کیفیتی که تو این کشور هست جز صدمه زدن به خودت و موتور هیچ عایدی نداره ! در ثانی ما این موتورارو به خاطر تیپ سواری و هندلینگ خوبش میخوایم و موتور سواری همیشه تخته رفتن و تک زدن نیست و با نرم روندن هم میشه لذت برد......
بله دایچی 250 چون وزن زیادی داره (155 کیلو) تک زدن باهاش مشکله اما من کلیپ ازش دارم که تو کشورای جمهوری چک و اوکراین و لهستان و ... باهاش تک میزنن والبته در پیست نه خیابون ! اونا موتور سوارای حرفه ای هستن و کاربلد که با این وزن و تک سیلندر بودن یه موتوری که 2 سوپاپ هست کاملا موتورو بلند میکنن. دایچی 250 به خاطر کمک معکوس و وزن زیاد عمده ی وزن روی کمکهای جلو هست و بلند کردنش مشکله

یه واقعیت اینه که قطعات این موتور و لوازمش خیلی خیلی کم شده مخصوصا قطعات ظاهری باید خیلی حواست باشه کسی بهت نزنه یا شما تصادف نکنی.....
موتور خوبیه و هر کسی میگه خوب نیست رو هوا حرف زده ! عمده ی کسایی که سمتش نمیان واسه کم بودن لوازمش هست و اگه تولید میشد بنده چند دستگاه دیگه از این موتور می خریدم و سواری خیلی خوبی داره همراه با ترمزای عالی
شما با دایچی 200 بیا من با موتورم. درگ میندازیم ببینیم کدوم جلو میوفته ! شک نکن 200 رو میخوره . من با پالس 180 و 200 و 220 و ار کا وی و آپاچی 180 انداختم . از همه موارد جلو زدم فقط 220 بود که با هم تو یه خط رفتیم و شتابش خوبه . البته ns 200 به خاطر 4 سوپاپ بودن از دایچی 250 جلو میوفته و شتابش عالیه
موفق باشی
مرسی از راهنماییتون.راستش من کلا به موتور هایی که داشتم رسیدگی می کردم(روغن،تمیز کردن کاربراتور،ترمز و.....) .این دایچی ۲۰۰خداییش تا حالا خوب بوده .من وقتی میخواستم ۱۲۵ccرو بزارم کنار رفتم مغازه یه از دوستانم که از قضا دوتا دایچی ۲۵۰ توش گذاشته بود .خیلی پسندم شده بود.گفت پنج تومن.گرون بود برای مدل۹۱.دنبالش بودم تا چند تا از این ها رو پیدا کردم و سوار شدم.من همچی ۲۵۰پسندم شد به جز صداش.من هم ۲۰۰برداشتم که زیاد صدا نکنه.اینم که نوشتید نباید بهش فشار اورد من یک ساعت و نیم توی راه یکی از شهرستان ها بودم و همش ته گاز .مشکلی پیش نیومده تا الان که هفت ماه میگذره.برای درگ هم من پایه م .فقط فکر نکنم شهر هامون یکی باشه.

sajjadme
09-10-1394, 05:39 بعد از ظهر
داره خاک میخوره ها دوستان
البته خوب... طبیعیه تا کسی سوال نداشته باشه طبیعتا خاک میخوره ولی در کل گفتم ... چهارتا عکس که میشه گذاشت

ahmadra.2520
22-11-1394, 03:58 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
دایچی ۲۴۸ الان تولید میشه یا تولیدش متوقف شده؟
پارس پیشرو ۲۵۰ بهتره یا دایچی ۲۵۰؟ چون خیلی از فاکتورهاش بهم نزدیکه مثل ترمز جلو ۲ دیسک که خیلی هم شبیه هم هستن
سبک کلی موتور
حجم -کمک جلو معکوس- کمک عقب نداره به جاش کمک وسط-
شنیدم پیشروپارس ۲۵۰ هم دیگه تولید نمیشه
اگر از تولید این ۲ موتور اطلاع دارید و قیمت امروزشون رو میدونید ممنون میشم بفرمایید

big_00a
22-11-1394, 09:40 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
دایچی ۲۴۸ الان تولید میشه یا تولیدش متوقف شده؟ بله :thanks:
پارس پیشرو ۲۵۰ بهتره یا دایچی ۲۵۰؟ چون خیلی از فاکتورهاش بهم نزدیکه مثل ترمز جلو ۲ دیسک که خیلی هم شبیه هم هستن . .. فرقی نمیکنه از لحاظ شتاب و .. هردو هردوشو یک کمپانی میزنه :thanks:
سبک کلی موتور
حجم -کمک جلو معکوس- کمک عقب نداره به جاش کمک وسط-
شنیدم پیشروپارس ۲۵۰ هم دیگه تولید نمیشه
اگر از تولید این ۲ موتور اطلاع دارید و قیمت امروزشون رو میدونید ممنون میشم بفرمایید
کارکرد داییچی 90 میدن نمایشاها 4تومن تا 4.500 :thanks:

Alireza.BMW
22-11-1394, 10:36 قبل از ظهر
کارکرد داییچی 90 میدن نمایشاها 4تومن تا 4.500 :thanks:
.
چه قیمتی:s (9): خب آدم بره پالس و آپاچی برداره که بهتره فروششم بهتره وخوب فروش میره این بدبخره لوازمم که نداره:24:

big_00a
22-11-1394, 01:20 بعد از ظهر
.
چه قیمتی:s (9): خب آدم بره پالس و آپاچی برداره که بهتره فروششم بهتره وخوب فروش میره این بدبخره لوازمم که نداره:24:

دیگه هرکی عشقی داره
هستن کسایی که دنبال این مدل مارکت ها هم باشن

vadood
24-11-1394, 12:39 قبل از ظهر
تو شهرای بزرگ اونا خوبن چون کوچیکن. ولی تو شهرستان دایچی خیلی خوبه. با ابهت و زیبا. من که 4 سال دارم تا حالا خراب نشده فقط یه بار شارژ کنشو عوض کردم. یعنی خیلی باکیفیتر از پیشرو 250 هست. اصلا از قیافه موتورهای هندی خوشم نمیاد با اینکه موتورای خوبین. دایچی فقط رخش به همه اینا میارزه

ابوالفضل88
24-11-1394, 07:36 قبل از ظهر
آره شباهت بسیار زیادی به yamaha r1 داره :4chsmu1:

y.sohbati
26-11-1394, 11:02 بعد از ظهر
سلام داداشام
این موتورو کسی سراغ داره فروشی (کرج)
من 200 شو دارم خیلی عالیه راضیم ازش
ولی میخوام 250 شو بگیرم

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

big_00a
26-11-1394, 11:39 بعد از ظهر
خدایی از 200 این موتور راضی هستی ؟؟؟
:retarded:
چی بگم والله
همون طرح پالسه ؟
راضی ایی واقعا ؟؟؟
من یک ماه داشتم ردش کردم
واقعا خوب نیس

y.sohbati
27-11-1394, 07:19 قبل از ظهر
خدایی از 200 این موتور راضی هستی ؟؟؟
:retarded:
چی بگم والله
همون طرح پالسه ؟
راضی ایی واقعا ؟؟؟
من یک ماه داشتم ردش کردم
واقعا خوب نیس
واقعا موتور بی خرجیه
شاید سواریش مثل موتورای هندی نباشه ولی بالاخره باید همه نسبت هارو در نظر گرفت
با 2 تومن موتور نرم و پر شتاب میگیری
دوم اینکه موتورای هندی انجینشون زنجیر تایمه که واقعا سرطانه ولی دایچی هم 200 هم 250 دنده تایمه ینی هیچ نگرانی بابت انجین وجود نداره راهت میتونی تختش کنی.

یک کلام دایچی ینی بی خرج !!!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Abdollah.r075
22-01-1395, 01:58 بعد از ظهر
اقا من خودم پالس ٢٠٠ دارم و امروز هم با يه دايچي دراگ كردم اصلا دايچي به اين هيكلش نميخوره كه موتوره ضعيفي باشه اول كار دوتامون با هم رو كرديم ولي تا دنده دو و بعدش سه زدم ديكه اصلا خبري از دايچي نبود ناگفته نماند كه موتورم هم مدل 87هستش در حالي كه دايچي٩٢ واقعا حيف اين هيكل به اين انجين انجينش افتضاحه من خودم تختش با كيلو متر ديجيتال خودش تا. 137تاپش گرفتم دو حالي كه دايجي تو كيلومتر خودش 140تا زده بود و هي داشتم ازش دورتر ميشدم درسته دايچي موتوري كم خرجه ولي جه فايده ادم حداقل در مقابل اين حجم انجين يكمي سرعت و شتاب ميخواد

alirezamrl
22-01-1395, 06:14 بعد از ظهر
اقا من خودم پالس ٢٠٠ دارم و امروز هم با يه دايچي دراگ كردم اصلا دايچي به اين هيكلش نميخوره كه موتوره ضعيفي باشه اول كار دوتامون با هم رو كرديم ولي تا دنده دو و بعدش سه زدم ديكه اصلا خبري از دايچي نبود ناگفته نماند كه موتورم هم مدل 87هستش در حالي كه دايچي٩٢ واقعا حيف اين هيكل به اين انجين انجينش افتضاحه من خودم تختش با كيلو متر ديجيتال خودش تا. 137تاپش گرفتم دو حالي كه دايجي تو كيلومتر خودش 140تا زده بود و هي داشتم ازش دورتر ميشدم درسته دايچي موتوري كم خرجه ولي جه فايده ادم حداقل در مقابل اين حجم انجين يكمي سرعت و شتاب ميخواد

دوست عزیز دایچی 250 موتور خوبیه... هنوزم سواریش از خیلی موتورای بی کیفیت چینی بهتره.این موتور امتحانشو پس داده و محض اطلاع همین انجینی ک ب عقیده شما افتضاح هست خیلی از شهرهای ایران رو گشته و بدون مشکل به مبدا برگشته...... قصد کل کل ندارم و اصلا نمیخوام بحث کش پیدا کنه و بنده جزء اولین کسایی بودم که سال 89 این موتور رو خریدم و ازش راضی بودم و تنها مشکلش داغ شدن در تابستان بود که موتور ریپ میزد. به کارخانه مراجعه کردم و مشکل رو با سازندگانش در میون گذاشتم و در سری جدید برطرف شد. اون موقع بنده ب خاطر مغازه و کاسبی موتور رو فروختم و دقت کنید که قبلش پالس و آپاچی هم سوار شده بودم اما لذت سواری دایچی 250 خیلی بیشتر هست مخصوصا ترمزای عالیش.حداقل واسه من اینطوریه و اصلا قصد بی احترامی به دارندگان پالس و آپاچی ندارم خدای نکرده.شما بحث اختلاف قیمت رو هم در نظر بگیر و همچنین ظاهر زیباتر دایچی ! همیشه همه چیز سرعت نیست.هندلینگ و ترمزای دایچی خیلی بهتر از پالس 180 و 200 هست.بر اساس تجربه ی شخصی.شما وقتی از پست پالس و اپاچی پشت دایچی بشینی احساس میکنی پشت موتور 400 نشستی و خیلی مسلط هستی روی موتور و همچنین تو سرعت بالای 100 اصلا لرزشی احساس نمیکنی به خاطر وزنش......
اون راکب دایچی احتمالا موتور سوار نبوده ! چون بنده با 180 -200 و 220 انداختم .تازه با اون مدل 89 که داغ میکرد و ریپ میزد ! یعنی شما میخوای بگی پالس 200 از 220 شاخ تره ؟!!!! من با 220 انداختم تو دنده 1 هر 2 باهم بودیم و تو 2-3 باز هم مساوی و تو دنده 4 220 1 مترجلو افتاد و همینطور 5 فاصله بیشتر شد اما دایچی تو دنده 5 عالی بود و کیلومتر من به 140 چسبیده بود روی دور موتور 8000 و سرعت سنج جلوتر نمیرفت اما معلوم بود سرعت من از 140 بیشتر شده بود چون به 220 رسیدم و با هم میرفتیم...... من اصلا حرف شمارو قبول ندارم مبنی بر اینکه انجین دایچی رو افتضح طلقی کردین ! در ضمن 140 کیلومتر( که بیشتر هم میره نزدیکای ردلاین) واسه موتور نیکد اونم بدون رادیات خیلی هم عالیه و شک ندارم که انجین دایچی بسیار خرکاره چون مشابه نمونه gn250 سوزوکی هست که انجین پدر مادر داری هست .... فقط باید هوای روغنشو داشته باشی و تر و خشکش کنی. همین :24:

- - - Updated - - -

در ضمن نمیخوام این بحث بیخودی کش پیدا کنه ! چون تاپیک بنلی 250 و موتورهای جدید بالا هست و بحث موتورای جدید و خوب که اتفاق بسیار خوبیه تو ایران این تاپیک زیرخاکی رو بالا نیارید.....
راستی دایچی 250 تا 91 ب فروش رسید ! 92 از کجا اومده ؟!!
موفق باشید

blackwhite
14-02-1395, 10:42 بعد از ظهر
سلام دوستان ...

یکی از بچه ها دایچی داره فلاپ هاش با کیلومترش شکسته
آیا کسی لوازمش رو جایی سراغ داره یا اینکه خودتون فروشندش باشین و بفرستین برامون
دایچی 250 نارنجیه ...

MANHUNT
14-02-1395, 11:22 بعد از ظهر
سلام دوستان ...

دایچی 250 نارنجیه ...
لوازمش اصلا گير نمياد و نيست

raminsm
31-04-1396, 11:03 قبل از ظهر
با سلام و درور خدمت دوستان دایچی سوار
این فیلتر هوای دایچی 250 رو جایگیزینی براش سراغ ندارین؟؟
کثیف شده و نمایندگی هم میگه هواکش و فیلتر کاملش 80تومن. خرجش از فیلتر هوای ماشینم بیشتره!!!
بعدش آیا میشه از گاراژ اقتصادی تهیه اش کرد؟

raminsm
31-04-1396, 12:26 بعد از ظهر
سلام دوستان ...

دایچی 250 نارنجیه ...
درود
اگه جهت راهنمایی باشه، آره
فروشگاه اشکان تو گمرک شماره تماسشم 55383812و55388075
میدان گمرک، ابتدای خ مولوی کوچه عباس پور پلاک 61
البته فلاپهاش رو گفت تو این هفته میاره
لامذهب گرون هم هست
فلاپ مشکی های پایین زین 85 و فلاپ عقب 60-150

raminsm
04-05-1396, 02:06 بعد از ظهر
سلام خدمت دایچی سوارای گل یه چند وقتی نبودیم باز خدارو شکر تاپیک زنده مونده برای کاهش گرمای انجین و راندمان بالاتر موتور رادیات روغن بزاریدبرای تقویتش هم چهار سوپاپش کنید
سلام و درود یعنی چه جوری چهار سوپاپش کنیم؟ کدوم سرسیلندر بهش میخوره

vadood
05-05-1396, 09:41 قبل از ظهر
سلام داداش. انجین نو و دست دوم سوزوکی 250 تو بازار هست . یا انجین کامل بگیر بنداز روش. یا هم کیت سیلندر و سر سیلندر سوزوکی 250 رو بگیر و با سیلندر و سر سیلندر موتور خودت عوض کن

vadood
05-06-1396, 08:47 قبل از ظهر
کلیب تقویت دایچی به 300 سی سی توسط برادر روسی
سیلندر و سر سیلندرشو تعویض کرده

محمدرض
24-11-1396, 10:47 بعد از ظهر
سلام دوستان دایچی سوار.
کدوم قطعات دایچی250 رو از قطعات میشه از موتور های دیگه جایگزین کرد؟

- - - Updated - - -

سلام.
فیلتر روغن و فیلتر هوای دایچی250 رو با کدوم موتور ها مشابه است؟

محمدرض
28-11-1396, 01:13 قبل از ظهر
سلام.امروز رفتم گشتم تو بازار.فهمیدم که فیلتر روغن دایچی 248 با بقه موتور 250سی سی هتی توی بازار یکیه. یه ئونه خریدم 14تومن

- - - Updated - - -

فیلتر هوا پیدا نکردم.خودم با ابر درست کردم.فقط یه نکته:محفظه فیلتر هوا سوراخ های الکی زیاد داره.همشون مسدود کردم.فقط مسیر ورودی اصلی و مسیری که با شلنگ هوای داغ موتور رو داخل محفظه ی هوا میاره رو باز گذاشتم.

HaMiD.TcI
28-11-1396, 04:28 بعد از ظهر
دوست عزیز طبیعتا اون سوراخ ها زمان برده تا بر روی محفظه ایجاد شده و کارخانه هم بی دلیل وقت و ابزار صرف سوراخ کردن نکرده و. یه دلیلی داره، موتور قبل از شروع به تولید انبوه یک سال بررسی و بازرسی کیفی میشه و بعد به بازار میاد، پس فکر نکنم کار درستی کرده باشید که بدون بررسی دقیق و فنی اون سوراخ ها رو مسدود کرده باشید

raminsm
18-06-1397, 02:27 بعد از ظهر
اورژانسی
دوستان ساکن تهران که دایچی 250 دارن لطفاً لطفاً لطفاً بهم کمک کنن.
من زین عقب موتورم افتاده و به هیچ وجه هم گیر نمیاد. اگر کسی از دوستان میتونه بهم کمک کنه و دوروز زین عقبش رو بهم قرض بده تا بدم بوسیله اسکن و پرینت سه بعدی از قسمت پایینش بسازم.و بعدش بتونم ابر و روکش کنم.
در ضمن هر نوع ضمانتی هم بابت برگردوندن زین بخواین بهتون میدم.
شماره تماسم هم 1101818-0939 هست

s.mm
19-06-1397, 12:43 بعد از ظهر
اورژانسی
من زین عقب موتورم افتاده و به هیچ وجه هم گیر نمیاد. اگر کسی از دوستان میتونه بهم کمک کنه و دوروز زین عقبش رو بهم قرض بده تا بدم بوسیله اسکن و پرینت سه بعدی از قسمت پایینش بسازم.و بعدش بتونم ابر و روکش کنم.

سلام دوست عزیز، با پرشین سیکلت تماس گرفتی ؟

این آدرس تلگرامشونه

اولین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی موتورسیکلت در کشور
تولید و واردات قطعات

ارتباط با ادمین
@persiancyclet
۰۹۳۷ ۶۶۰ ۸۰۰۲
سهیل زندیه
تهران خ پیروزی خ زینتی افخم خ درودیان پ۴۲۵

- - - Updated - - -

اورژانسی

سلام دوست عزیز، با پرشین سیکلت تماس گرفتی ؟

این آدرس تلگرامشونه

اولین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی موتورسیکلت در کشور
تولید و واردات قطعات
🇮🇷🇮🇷🇮🇷
📱 ارتباط با ادمین
@persiancyclet
۰۹۳۷ ۶۶۰ ۸۰۰۲📲
سهیل زندیه
تهران خ پیروزی خ زینتی افخم خ درودیان پ۴۲۵

Mohammad ty ty
06-04-1398, 12:55 بعد از ظهر
اقا خسته نباشید
من یه سیجی 95 دارم خواستم بفروشم یه دایچی زرد مدل 90 بگیرم تمیزه میده 4500000 اینکارو بکنم یا نه دوستان لطفا پاسخ بدید بعد اگر نظرتون مثبته مشخصات دایچی رو میگین من اهل یه چرخ نیستم بیشتر شتاب و سرعت واسم مهمه موتورای مختلفی سوار شدم وبا فروش سی جی 6تومن بیشتر مایه ندارم