PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش مربوط به موتور های کاب ( ویو-طرح ویو-و تمامی موتور های بی کلاج)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

BabyBoy
23-03-1393, 01:19 بعد از ظهر
ممنون ولی تو این شهر لعنتی ما گشتم نبود
داداش مطمئنی؟ بگردی هستا.
اگه بود بگو برای رینگ 17 میخوام.
یک چیزم بهتون بگم. اگر رینگ موتور شما مثل رینگ توی عکس باشه، یعنی اسپرت باشه، اگه برچسب بزنی، رنگش خیلی راحت پاک میشه، یعنی برچسب رو که بزنی، رنگ زیر برچسب کامل پاک میشه و دیگه نمیتونی برچسب رو برداری و باید همیشه رو موتور باشه.

بچه ها شب ها هم پلیس موتور میگیره ؟
تو شهر شب ندیدم پلیس بگرد
معمولا از 8 به بعد نیستن، یعنی هوا که تاریک شد.

foadnnsj
23-03-1393, 01:24 بعد از ظهر
بعدش اینکه موتور من سوزوکی آمیکو و رینگ اسپورت

اگه اینجوریه پشیمون شدم :(

BabyBoy
23-03-1393, 02:12 بعد از ظهر
داداش راجع به سوزوکی نمیدونم، ولی روی این طرح ویو که رنگو میبره، شاید رنگ سوزوکی فرق داشته باشه و رنگش نره.

kiaarash
23-03-1393, 07:04 بعد از ظهر
دوستان عزیز من تازگیا یدونه طرح ویو گرفتم استفاده هم نمیکنم

میخواستم بدونم برای تیونینگ ظاهری چه پیشنهاد هایی دارین ؟

همه چیزش رو نو کردم فلاپ کامل مشکی تایوانی بر چسب ویو صفحه کیلومتر چراغ جلو و عقب قاب زنجیر گلگیر ها

در کل ظاهری صفر

چون خیلی خیلی کم سوار میشم میخواستم پیشنهاد بدین شاید دکوریش کردم

مثلا ارتفاع جالب به نظرتون ؟

42312

دیگه چه کارهایی میشه کرد ؟؟

REVENTON
23-03-1393, 10:49 بعد از ظهر
دوستان عزیز من تازگیا یدونه طرح ویو گرفتم استفاده هم نمیکنم

میخواستم بدونم برای تیونینگ ظاهری چه پیشنهاد هایی دارین ؟

همه چیزش رو نو کردم فلاپ کامل مشکی تایوانی بر چسب ویو صفحه کیلومتر چراغ جلو و عقب قاب زنجیر گلگیر ها

در کل ظاهری صفر

چون خیلی خیلی کم سوار میشم میخواستم پیشنهاد بدین شاید دکوریش کردم

مثلا ارتفاع جالب به نظرتون ؟

42312

دیگه چه کارهایی میشه کرد ؟؟

خخخخ ...:25r30wi:عمو جون مگه چیده ی که اینجوریش کردی:mad_majidonline:به باره یه سیستم با پخش indash هم روش بنداز به نظرم خوف میشه:24:

kiaarash
24-03-1393, 01:02 قبل از ظهر
مقداری خندیــــــــدیم

haaami
24-03-1393, 10:18 بعد از ظهر
سلام
دوستان من قرار بود یه هوندا ویو بگیرم که پای معامله فروشنده پشیمون شد، بعد به جاش این موتور رو بهم داد
کاوازاکی axm, من زیاد از موتور سررشته ندارم، فقط الان میدونم که باید لنت عوض شه و روغنش،
گاز موتور رو هم ول میکنی خاموش میشه، صندلیشم پاره شده، اینا چقدر خرج داره به نظرتون؟!
دوستان اگه کسی تجربه ای یا پیشنهادی داره در مورد این موتور خوشحال میشم بهم بگید؟
[Only registered and activated users can see links]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alireza.BMW
24-03-1393, 10:29 بعد از ظهر
کاش سراغش نمیرفتی مدل چنده؟ اینا عمرشونو کردن لوازمش خیلی بد گیر میاد...لنت که 10تومن صندلیش نیست برو بده برات یکی درست کنن از اینای تو بازار خیلی بهتر میشه حدود 30تومنم خرج صندلیه

- - - Updated - - -

گازو که ول میکنی خاموش میشه ممکنه ار شمع باشه بازش کن ببین در چه وضعیتیه...از کاربراتم میتونه باشه که فکر میکنم کاربراتش خیلی کثیفه...از برقم ممکنه باشه

- - - Updated - - -

گازو که ول میکنی خاموش میشه ممکنه ار شمع باشه بازش کن ببین در چه وضعیتیه...از کاربراتم میتونه باشه که فکر میکنم کاربراتش خیلی کثیفه...از برقم ممکنه باشه

haaami
24-03-1393, 11:44 بعد از ظهر
مدل ۷۹ هستش، والا نخریدم یه جورایی رسیده،
گرفتم باهاش برم سرکار و برگردم و اینکه دستم یکمی پر شه،
حالا باز اگه واقعا به دردسرش نمی ارزه برمیگردونم به صاحبش

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamed behboodi
24-03-1393, 11:56 بعد از ظهر
سلام .
دوستان من دو روزه در حال آب بندی موتور ( رادیسون ) هستم . روزی 15 کیلومتر حدودا باهاش راه رفتم و سرعت رو تا 40 کیلومتر بالا بردم و بیشتر از دنده ی 3 نزدم .
اینطور که من دارم آب بندی میکنم درسته و مشکلی نداره ؟

ramink2
25-03-1393, 01:34 بعد از ظهر
سلام:
دوتا مشکل برای موتور پیش اومده، اول اینکه چند روزی هست ترمزگیری جلو ضعیف شده و بعد برسی متوجه شدم یک تیکه پلاستیک فریزر بین لنت و دیسک گیر کرده1 ! حالا به نظر شما بزارم باشه تا به مرور خودش از بین بره یا پمپ دیسک و لنت رو باز کنم و پلاستیک رو در بیارم؟ اگه پلاستیک اون بین باشه ممکنه مشکلی برای سیستم ترمز گیری ایجاد کنه؟
دوم اینکه امروز متوجه شدم چرخ جلو تو هر دور ضربه میزنه البته تو سرعت پایین مشخص میشه و بعد برسی متوجه شدم یک قسمت از لاستیک برامده شده ( تنها 1000 کیلومتر کار کرده) آپارات گفت بایستی لاستیک عوض بشه :( آیا راه دیگه ای هست برای این مشکل؟ (مثلا با خالی کردن باد و دوباره باد زدن مشکل رفع میشه ؟

Gladiator
25-03-1393, 01:57 بعد از ظهر
سلام:
دوتا مشکل برای موتور پیش اومده، اول اینکه چند روزی هست ترمزگیری جلو ضعیف شده و بعد برسی متوجه شدم یک تیکه پلاستیک فریزر بین لنت و دیسک گیر کرده1 ! حالا به نظر شما بزارم باشه تا به مرور خودش از بین بره یا پمپ دیسک و لنت رو باز کنم و پلاستیک رو در بیارم؟ اگه پلاستیک اون بین باشه ممکنه مشکلی برای سیستم ترمز گیری ایجاد کنه؟
دوم اینکه امروز متوجه شدم چرخ جلو تو هر دور ضربه میزنه البته تو سرعت پایین مشخص میشه و بعد برسی متوجه شدم یک قسمت از لاستیک برامده شده ( تنها 1000 کیلومتر کار کرده) آپارات گفت بایستی لاستیک عوض بشه :( آیا راه دیگه ای هست برای این مشکل؟ (مثلا با خالی کردن باد و دوباره باد زدن مشکل رفع میشه ؟

لاستیکت تیوبلسه نه ؟ اگه لاستیکت ورم کرده یا قر شده امکان ترکیدنشم هست ، ببر تیوب بنداز مشکلت حل میشه ، البته کامل که نه ولی خیلی بهتر میشه

hamed behboodi
25-03-1393, 04:17 بعد از ظهر
برای جلوگیری از زنگ زدن اگزوز چه کاری میشه انجام داد ؟

gggmail
25-03-1393, 08:35 بعد از ظهر
دوستان من 3.5 پول دارم...
میخوام یه موتور بگیرم...کم ازش استفاده میکنم..شاید روزی یه ساعت....فقط اینکه برم سر کلاس(معلمم)
حالا واقعا نمیدونم چی انتخاب کنم؟
بعضیا میگن کویر رادیسون خوب نیست.بعد چند وقت به صدا درمیاد....موتورش چینیه....خلاصه میگن خوب نیس
بعضیا میگن کویر رادیسون 150 بهتره
بعضیا میگن تی وی اس دست دو بگیر
خواهش مندم منو راهنمایی کنید؟

Alireza.BMW
25-03-1393, 09:28 بعد از ظهر
تی وی اس دست 2 مدل 90 بگیر دوست عزیز کیفیت و نرمیش از رادیسون خیلی بیشتره...رادیسونم میگیری طبق گفته بچه ها 125ش رو بگیر

s.mm
25-03-1393, 11:29 بعد از ظهر
دوستان من 3.5 پول دارم...
میخوام یه موتور بگیرم...کم ازش استفاده میکنم..شاید روزی یه ساعت....فقط اینکه برم سر کلاس(معلمم)
حالا واقعا نمیدونم چی انتخاب کنم؟
بعضیا میگن کویر رادیسون خوب نیست.بعد چند وقت به صدا درمیاد....موتورش چینیه....خلاصه میگن خوب نیس
بعضیا میگن کویر رادیسون 150 بهتره
بعضیا میگن تی وی اس دست دو بگیر
خواهش مندم منو راهنمایی کنید؟

بهتر بود به جای طرح سوال اول چند صفحه همین تاپیک رو می خوندید تا از اظهار نظر های .... دیگران بی نیاز بشید

رادیسون 125 اگه روغنش هر 800 نهایتا 1000 کیلومتر عوض بشه و دنده دهی استاندارد داشته باشه تا 25 هزار کیلومتر نیازی نیست دست به موتورش زده بشه

در ضمن رادیسون صفر به تی وی اس کارکرده شرف داره

هر دوی این موتورا رو تست کردم تفاوتشون خیلی زیاد نیست
از نظر سرعت نهایی خیلی تفاوتی ندارند
نرمی تی وی اس هم خیلی بیشتر از رادیسون نیست

یه بابایی می گفت فلانی موتورت صدا میده! گفتم باشه خاموشش کنم صداش می افته!

Mohammad.r
25-03-1393, 11:59 بعد از ظهر
سلام:
درمورد سوال اولت: بازش کن دربیار اونو باعث میشه لنت کامل نگیره به دیسک هم قدرتش کم میشه هم ممکنه خط بندازه رو دیسک. جدای از اینا خطرم داره
سوال دومتم به توصیه gladiator گوش کن. البته اگه واضحه یه عکس بزار ازش اینجوری بهتره. واسه من یه سوال پیش اومده، رینگ موتورو میشه انداخت رو این دستگاه بالانس کامپیوتریا؟ اگه بشه برات درست میکنن

gggmail
26-03-1393, 12:32 قبل از ظهر
بهتر بود به جای طرح سوال اول چند صفحه همین تاپیک رو می خوندید تا از اظهار نظر های .... دیگران بی نیاز بشید

رادیسون 125 اگه روغنش هر 800 نهایتا 1000 کیلومتر عوض بشه و دنده دهی استاندارد داشته باشه تا 25 هزار کیلومتر نیازی نیست دست به موتورش زده بشه

در ضمن رادیسون صفر به تی وی اس کارکرده شرف داره

هر دوی این موتورا رو تست کردم تفاوتشون خیلی زیاد نیست
از نظر سرعت نهایی خیلی تفاوتی ندارند
نرمی تی وی اس هم خیلی بیشتر از رادیسون نیست

یه بابایی می گفت فلانی موتورت صدا میده! گفتم باشه خاموشش کنم صداش می افته!
ممنون از شما دوست عزیز
نظرتون راجع به رادیسون 150 چیه؟
یه دونه پیدا کردم 91 با 4 هزار کارکرد میگه دو ملیون و پانصد
کیلومتر موتور رو میشه تغییر داد؟

ramink2
27-03-1393, 01:20 بعد از ظهر
تشکر از gladiator و Mohammad.r ([Only registered and activated users can see links]) والا خیلی خیلی به سختی مشخص میشه این ورم کردگی اما وقتی باسرعت 20 تا و پایین تر که حرکت میکنی کله زدن لاستیک مشخصه و فرمون تو دستت با هر دور چرخیدن چرخ یه تکون ریز داره ولی از 25 تا به بعد زیاد مشخص نیست .در ضمن لاستیک موتورم ایران یاسا ست و فکر کنم تیوب داره

محمدمحسن
27-03-1393, 09:36 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیزم.

بعداز چند روز در گیری با کامپیوترم. بل آخره تونستم. بیام نت

یه مشکلی هست که هنوز باهاش دستو پنجه نرم .میکنم این موتورم تو سرعت بالا تو اتوبان میرم دنده 4 کم میاره پرت پرت می افته ومیخواد کلا خواموش بشه

که دنده کم میکنم و گاز کمتر میدم. درست میشه .

یکی گفت از صافی بنزینشه که گرفته . عوض کردم. نشد

یکی گفت از کاربراتورشه دوبار دادم سرویس یه بارم خودم کامل باز کردم چیزی داخلش نداشت کاربراتورش با هندا فرق داره خیلی ساده هست .

بارم درست نشده .

شمعشو فاصله شو کم کردم بدتر شد. دوباره به حالت اول برگردوندم.

موندم از چیه.

ممنون میشم. راهنماییم کنید .

Alireza.BMW
27-03-1393, 09:39 بعد از ظهر
مارک شمعش چیه؟ موتور چقد کارکرده؟

محمدمحسن
27-03-1393, 10:16 بعد از ظهر
مارک شمعش چیه؟ موتور چقد کارکرده؟

مارکشو نمیدونم ولی از این ارزون هاست. بادستمزدش 7 هزارتومن گرفت عوض کرد .

موتور مدلش 89 هست . بیشتر خواب بوده تا کارکرده باشه لاستیکهاش فابریک خودشه 80 درصد داره .

- - - Updated - - -

شمع خوب مارک رو بهم بگید برم بگیرم. اگر از شمعشه

این دو زمانه ها پایه کوتاهش هست برای ویو. چه مارکی .

ببخشید سر شمعمم زود سیاه میشه . وقتی موتور داغه خاموش کنم دیر روشن میشه. اما موتور که خوابه با یه هندل روشن میشه .

سر شمع چرب میشه باید خشکش کنم

- - - Updated - - -

شمع خوب مارک رو بهم بگید برم بگیرم. اگر از شمعشه

این دو زمانه ها پایه کوتاهش هست برای ویو. چه مارکی .

ببخشید سر شمعمم زود سیاه میشه . وقتی موتور داغه خاموش کنم دیر روشن میشه. اما موتور که خوابه با یه هندل روشن میشه .

سر شمع چرب میشه باید خشکش کنم

Alireza.BMW
27-03-1393, 11:04 بعد از ظهر
شمع خوب ان جی کا هست...اگه زود سیاه میشه مال مصرفشه مصرفش بالاست...روغن توی انجین رو زیاد نریختی؟

- - - Updated - - -

مصرف سوزن کاربراتشو یک خونه کم کن و دوباره پیچ هوا رو تنظیم کن...برای تنظیم پیچ هوا فرزین جان توضیح دادن تو تاپیک خودش اما یه توضیح کوچیک میدم...وقتی مصرف سوزنو کم کردی یه خونه پیچ هوا رو کلا تا ته ببند...بعد 1/5دور باز کن موتورو روشن کن و با شلو سفت کردن پیچ تنظیمش کن

Gladiator
28-03-1393, 09:47 قبل از ظهر
تشکر از gladiator و Mohammad.r ([Only registered and activated users can see links]) والا خیلی خیلی به سختی مشخص میشه این ورم کردگی اما وقتی باسرعت 20 تا و پایین تر که حرکت میکنی کله زدن لاستیک مشخصه و فرمون تو دستت با هر دور چرخیدن چرخ یه تکون ریز داره ولی از 25 تا به بعد زیاد مشخص نیست .در ضمن لاستیک موتورم ایران یاسا ست و فکر کنم تیوب داره
اگه موتورت سیم پره ایه که حتما تیوب داری ، اگه رینگیه تیوبلسه ، ببر آپاراتی بازش کنه چرختو لاستیکتو کاملا از داخل دست بکشه توش ، همینطور تیوبتو ، چیز خاصی نیست ، آپاراته اگه اینکاره باشه برات ردیفش میکنه ، در ضمن مطمئنی مشکل از لاستیکه ؟ چرخت لنگی نداره؟ چکش کن ببین تاب نداشته باشه

ramink2
28-03-1393, 02:21 بعد از ظهر
موتورم رینگیه و سیم پره نیست،چک کردم رینگ تاب نداره و یک قسمت کوچیک شاید به اندازه چند میلیمتر اومده بالا و یکی از آپاراتی ها گفت سیم لاستیک شکسته و بایستی عوض کنی ممکنه بترکه! اما بازش نکردم تا از داخل ببینم

Gladiator
28-03-1393, 03:19 بعد از ظهر
موتورم رینگیه و سیم پره نیست،چک کردم رینگ تاب نداره و یک قسمت کوچیک شاید به اندازه چند میلیمتر اومده بالا و یکی از آپاراتی ها گفت سیم لاستیک شکسته و بایستی عوض کنی ممکنه بترکه! اما بازش نکردم تا از داخل ببینم

لاستیک ویو سیمش کجا بود !!! من حدس زده بودم که رینگیه ، وقتی رینگیه پس تیوبلسه ، چون تیوبلسه لاستیکت خراب شده و برای رفع مشکل برو یه تیوب بگیر سایز 250/17 بده آپاراتی برات بندازه ، لاستیکتم از تو برات دست میکشه اگه ایرادی داشته باشه با یه تیکه تیوب جاشو پر میکنه مشکلت حل میشه

2011amir2011
28-03-1393, 05:15 بعد از ظهر
سلام دوستان ، موتور جترو 110 سی سی موتور خوبی هست؟ مدل 84 به نظرتون چقد می ارزه؟

محمدمحسن
28-03-1393, 05:29 بعد از ظهر
شمع خوب ان جی کا هست...اگه زود سیاه میشه مال مصرفشه مصرفش بالاست...روغن توی انجین رو زیاد نریختی؟

یک لیتر روغن. از این پلمپ ها ریختم. 125 سی سی

مصرفشم زیاد شده

- - - Updated - - -

مصرف سوزن کاربراتشو یک خونه کم کن و دوباره پیچ هوا رو تنظیم کن...برای تنظیم پیچ هوا فرزین جان توضیح دادن تو تاپیک خودش اما یه توضیح کوچیک میدم...وقتی مصرف سوزنو کم کردی یه خونه پیچ هوا رو کلا تا ته ببند...بعد 1/5دور باز کن موتورو روشن کن و با شلو سفت کردن پیچ تنظیمش کن

کاش میشد بصورت تصویری توضیح میدادین چون باید بدونیم دقیق کدوم پیچ رو چون داخل کاربراتور ویو 3 الی 2 تا برنجی داره که هم دریچه برای سوخت هست هم میشه شول وسفت کرد . بیرونم

سمت راست برای هوا . سمت چپ برنجی هست نمیدونم برای چی هست .

Alireza.BMW
28-03-1393, 06:29 بعد از ظهر
پیچ تنظیم هوا توی خوده کاربرات نیست بیرونه مال سی جی زیر پیاله کاربراته و مال آپاچی و مگلی سمت چپ کاربرات یه پیچ برنجی هست عکس از زوایای مختلف کاربرات بذار بگم کجاست

ramink2
28-03-1393, 09:55 بعد از ظهر
لاستیک ویو سیمش کجا بود !!! من حدس زده بودم که رینگیه ، وقتی رینگیه پس تیوبلسه ، چون تیوبلسه لاستیکت خراب شده و برای رفع مشکل برو یه تیوب بگیر سایز 250/17 بده آپاراتی برات بندازه ، لاستیکتم از تو برات دست میکشه اگه ایرادی داشته باشه با یه تیکه تیوب جاشو پر میکنه مشکلت حل میشه

مساله اینجاست که لاستیکام ایران یاسا هستند از این هندایی ها،یعنی اونا هم سیم ندارن؟

hamed behboodi
29-03-1393, 12:29 قبل از ظهر
بچه ها آمپر کیلومتر من گاهی در حین کار و چرخوندن فرمان واسه خودش میره بالا تا 160 تا و برمیگرده ( مثل زمانی که تازه موتور رو استارت میزنی ) مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

mili_007
29-03-1393, 04:01 بعد از ظهر
سلام دوستان. امروز موتورمو فروختم. دنبال یه طرح ویو حدود یه تومن یه کم بیشتر یا کمتر هستم. فنی سالم باشه و مدارک داشته باشه، ظاهر مهم نیست. سراغ داشتید پیغام بدید. ممنونم

2011amir2011
29-03-1393, 06:32 بعد از ظهر
سلام دوستان ، موتور جترو 110 سی سی موتور خوبی هست؟ مدل 84 به نظرتون چقد می ارزه؟

کسی نبود؟

s.mm
29-03-1393, 10:09 بعد از ظهر
کسی نبود؟

موتور عهد بوق

چهارسال سال دیگه مشکل پلاک می خوره
400 تا 500 تومن در صورت داشتن بیمه و سلامت کامل

Alireza.BMW
29-03-1393, 10:17 بعد از ظهر
4سال دیگه کجا بوده پلاک شدن موتور تا 10ساله به بعد پلاک نمیکنن که...تازه کارت سوختم میسوزه...سال 95 دیگه تعویض پلاک نمیشه

hamed behboodi
29-03-1393, 11:54 بعد از ظهر
بچه ها آمپر کیلومتر من گاهی در حین کار و چرخوندن فرمان واسه خودش میره بالا تا 160 تا و برمیگرده ( مثل زمانی که تازه موتور رو استارت میزنی ) مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

رادیسون صدی چند تا مصرف داره ؟ 3.5 لیتر باکشه من بنزین فول کردم 50 کیلومتر رفتم بنزین از 6 تا خونه ( فول ) شد 4 تا خونه . زیاد داره مصرف نمیکنه ؟

Alireza.BMW
29-03-1393, 11:57 بعد از ظهر
باکش کلا 4لیتر میگیره اونوقت میخای با 50 کیلومتر راه رفتن کم نشه...مصرفشم حدودا 2 هست...البته موتور صفر مصرفش بیشتره

2011amir2011
30-03-1393, 12:26 قبل از ظهر
موتور عهد بوق

چهارسال سال دیگه مشکل پلاک می خوره
400 تا 500 تومن در صورت داشتن بیمه و سلامت کامل

:11: طرف خودش میگه 600 ، البته پلاکشم عوض نکرده! فک کنم 250 به ارزه؟ :d

hamed behboodi
30-03-1393, 12:45 قبل از ظهر
باکش کلا 4لیتر میگیره اونوقت میخای با 50 کیلومتر راه رفتن کم نشه...مصرفشم حدودا 2 هست...البته موتور صفر مصرفش بیشتره

کیلومتر ( سرعت سنج ) من گاهی در حین کار و چرخوندن فرمان واسه خودش میره بالا تا 160 تا و برمیگرده ( مثل زمانی که تازه موتور رو استارت میزنی ) مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

سوال اول رو اگر رو هم میدونید جواب بدید ممنون میشم

s.mm
30-03-1393, 01:37 قبل از ظهر
کیلومتر ( سرعت سنج ) من گاهی در حین کار و چرخوندن فرمان واسه خودش میره بالا تا 160 تا و برمیگرده ( مثل زمانی که تازه موتور رو استارت میزنی ) مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

سوال اول رو اگر رو هم میدونید جواب بدید ممنون میشم

کیلومتر شما دیجیتاله نتیجتا برقیه مکانیکی نیست که بگیم سیمش جایی گیر کرده
بنابراین مشکل برقیه
یا اتصالی وجود داره قطعی

قسمت فلاپ جلوش 6 تا پیچ داره شما خودت بازش کن چک ببین همه سوکت ها سر جاشون وصل باشن (اولین کاری که باید بکنید همینه)

hamed behboodi
30-03-1393, 02:50 قبل از ظهر
سیم ها وصله

Gladiator
30-03-1393, 12:52 بعد از ظهر
مساله اینجاست که لاستیکام ایران یاسا هستند از این هندایی ها،یعنی اونا هم سیم ندارن؟

نه ندارن عزیز من لاستیک ماشین نیست که سیم داشته باشه

mohmamemar
01-04-1393, 03:01 بعد از ظهر
دوستان قصد خريد موتور طرح ويو رو داشتمك ديروز اتفاقي به چند مغازه مراجعه كردم از برند پيشرو 135 مدل 89 را 1800 قيمت دادند و مدل 90 را 1750 البته هردو تميز بودند البته يك احسان مدل 90 را 1200 قيمت دادند ولي اونجا نبود.قيمت صفر پيشرو 135 را 3100 و 125 آن را 2900 قيمت دادند البته دلتا شاهين موتور را هم 2700 قيمت دادند در شهر ما نيشابور طرح ويو بورس بازار همين پيشرو است و لي خودم نظرم به محصولات ايران دوچرخ هم بعني مدل اوا هم است نظرتان كدام بهتر است البته تمام برند ها در شهر ما وجود داره از راديسون و ... تا كوير و كبير و.... نظر شما روي چه ماركي است و چه مدل سالي باتشكر در مورد دنده دادن اين موتور ها و ويژگي هايي را كه بايد براي خريد دقت كنيم چي هست با تشكر.

hamed behboodi
02-04-1393, 10:40 قبل از ظهر
دوستان قصد خريد موتور طرح ويو رو داشتمك ديروز اتفاقي به چند مغازه مراجعه كردم از برند پيشرو 135 مدل 89 را 1800 قيمت دادند و مدل 90 را 1750 البته هردو تميز بودند البته يك احسان مدل 90 را 1200 قيمت دادند ولي اونجا نبود.قيمت صفر پيشرو 135 را 3100 و 125 آن را 2900 قيمت دادند البته دلتا شاهين موتور را هم 2700 قيمت دادند در شهر ما نيشابور طرح ويو بورس بازار همين پيشرو است و لي خودم نظرم به محصولات ايران دوچرخ هم بعني مدل اوا هم است نظرتان كدام بهتر است البته تمام برند ها در شهر ما وجود داره از راديسون و ... تا كوير و كبير و.... نظر شما روي چه ماركي است و چه مدل سالي باتشكر در مورد دنده دادن اين موتور ها و ويژگي هايي را كه بايد براي خريد دقت كنيم چي هست با تشكر.

سلام چند صفحه قبل رو بخونید بنده همین سوالات شما رو کردم و دوستان جواب دادند و نتیجه کلی این شد که رادیسون بگیرم . حدودا از 10 صفحه قبل رو بخونید سوالاتتون جواب داده شده .

Mohammad.r
02-04-1393, 12:36 بعد از ظهر
دوستان یه سوال بسی مهم:
آقا این موتور ما چندوقت پیش سوییچش خراب شد ینی کلید نمیرفت توش، یه ...ی یه چیزی کرده بود اندرونش فرو. بعد ما رفتیم یه سوییچ جدید خریدیم وصلش کردم بعد از اون موقع برقش مشکل داره. ینی وقتی سوییچو باز میکنی کیلومتر روشن نمیشه، چراغا و بوق و استارتم نمیخوره. بعد مجبورم با هندل روشن کنم. هندل که میزنم روشن میشه همه چیزم کار میکنه. مشکل چیه؟

Gladiator
02-04-1393, 01:31 بعد از ظهر
دوستان یه سوال بسی مهم:
آقا این موتور ما چندوقت پیش سوییچش خراب شد ینی کلید نمیرفت توش، یه ...ی یه چیزی کرده بود اندرونش فرو. بعد ما رفتیم یه سوییچ جدید خریدیم وصلش کردم بعد از اون موقع برقش مشکل داره. ینی وقتی سوییچو باز میکنی کیلومتر روشن نمیشه، چراغا و بوق و استارتم نمیخوره. بعد مجبورم با هندل روشن کنم. هندل که میزنم روشن میشه همه چیزم کار میکنه. مشکل چیه؟

احتمالا مشکل از مغزی سوییچته ، باید دو کنتاکتو وصل کنه ولی فقط یکی رو وصل میکنه ، البته من سوییچ طرح ویوهارو نمیدونم چطوریه ، فقط استنباطم اینه

Mahdi Rz
03-04-1393, 01:32 قبل از ظهر
سلام بنده الان عضو شدم
جترو 110 دارم.مدل 90
فقط چند روزه وقتی تو دنده هست گاز میدی از تو موتور صدای خارچ خارچ میاد؟
انگار زنجیر خشک باشه.تو اون حد
مشکل چیه؟

s.mm
03-04-1393, 12:55 بعد از ظهر
سیم ها وصله

شاید وصل باشه اما اتصالی داشته باشه

شما ببر به همون فروشنده نشون بده وظیفشه درست کنه

hamed behboodi
03-04-1393, 10:25 بعد از ظهر
بچه ها موتورم رو روشن میکنم بعد یک دقیقه خاموش میکنه( در کارکرد درجا ) . صدایی که از اگزوز بیرون میاد هم نا منظم میزنه ( مثل مواقعی که هوا سرده و موتور خاموش میکنه )
دنده هم گاهی بد جا میخوره یعنی یک میخوره دو میخوره 3 بد میخوره بعد دوباره برمیگردم گاهی 2 بد میخوره گاهی باید چند بار بزنم تا جا بخوره .

محمدمحسن
04-04-1393, 05:13 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نبایشید

من یه تغییراتی روی موتور انجام دادم تا 2 تا بوق حلزونی جاساز کنم رو موتور

هرچی گشتم جای خالی پیدا نکردم چون فلاپ میخوره ویو جا پیدا نکردم. مجبور فیلتر هوا که یه مخزن بزرگی هست رو برداشتم. بوق هارو جاش بستم

بگذریم از بوق که ماجرا داره .

فیتر رو که برداشتم خورطمیش سرجاش گذاشتم و یه ابر اسفنجی نازک جاش گذاشتم که کار فیلتر رو انجام بده خوب کار میکنه اما بنزین از زیره کاربراتور چکه میکنه خیلی کم نهایت 10 قطره وقتی که موتور رو تازه خاموش میکنم.

میدونم از فیتر هوا هست . نظرتون چه بچه ها چه طوری یه وفیاتر هوا کوچیک بسازیم که کارایی داشته باشه .

از اون اسپرتها که به شکل کله قندی هست رو تو گمرک هم نتونستم پیدا کنم. فقط تونت عکس هاشو دیدم.
.........
اینم از بوق . بوق ها جفت هستند 12 ولت .410 مگا.

وقتی موتور روشن هست مسافت طولانی میرم خوب شارژمیشه و خوب بوق میزنه اما مسافت کوتاه مثال 4 کیلومتر صدا تق تق از آفتاماد در میاد .

اما از سر باطری مستقیم صدای خوبی میده .
..........

mily
06-04-1393, 04:47 بعد از ظهر
سلام دوستان،
من چند وقتیه که کف قیافه کثیر 150 شدم، آیا به نظر شما ارزششو داره طرح ویو خودم که رکورد 125 هست رو بفروشم و اینرو بگیرم؟
البته تو تاپیک خودش همه ازش بد تعریف میکنن، اما من میخوام نظر شما رو در رابطه تعویض با طرح ویو بدونم، ما که پول مگلی یا دایلیم رو نداریم
در ضمن اینو بگم که طرح ویوم اوایل از شانس بد من مشکل صفحه کلاچ داشت که خودمو کشتم نتونستم پیدا کنم آخرش مجبور شدم جوش آهنش کنم. و یک بار روغن سوزی افتاد که پیستونشو به هزار بدبختی پیدا کردم (جهت مقایسه برای لوازم)، جز اینها مشکل دیگه ای باهاش نداشنم که این اواخر فکر کنم یه کوچولو روغن ریزی داره شاید هم نه.
با این تفاسیر نظرتون چیه، یعنی کثیر اینقدر که میگن بد هست؟ اگه بخواین از این موتورهای چینی پیشنهاد بدین که شبیه با کثیر باشه کدوم رو پیشنهاد میدین؟

BabyBoy
07-04-1393, 12:53 قبل از ظهر
دوست عزیز من تحت هیچ شرایطی توصیه نمیکنم تعویض کنید، مگر اینکه موتورتون مشکل داشته باشه و به خرج افتاده باشه.
من خودم درست مثل شما رکورد داشتم و فقط به خاطر ظاهر، پیشرو 135 گرفتم.
نه اینکه بگم پشیمونم، نه، پیشرو هم خوبه اما خوب حالا که فکرشو میکنم همون رکورد هم خوب بود.
در مورد قطعه هم به هر حال قطعات کثیر کمتر گیر میاد ولی در هر صورت من اگر جای شما باشم و موتور سالم باشه اصلا تعویض نمیکنم.
اون روغن ریزی هم به هر حال درست میشه، چیز خاصی نیست.

foadnnsj
07-04-1393, 09:07 قبل از ظهر
سلام دوستان،
من چند وقتیه که کف قیافه کثیر 150 شدم، آیا به نظر شما ارزششو داره طرح ویو خودم که رکورد 125 هست رو بفروشم و اینرو بگیرم؟
البته تو تاپیک خودش همه ازش بد تعریف میکنن، اما من میخوام نظر شما رو در رابطه تعویض با طرح ویو بدونم، ما که پول مگلی یا دایلیم رو نداریم
در ضمن اینو بگم که طرح ویوم اوایل از شانس بد من مشکل صفحه کلاچ داشت که خودمو کشتم نتونستم پیدا کنم آخرش مجبور شدم جوش آهنش کنم. و یک بار روغن سوزی افتاد که پیستونشو به هزار بدبختی پیدا کردم (جهت مقایسه برای لوازم)، جز اینها مشکل دیگه ای باهاش نداشنم که این اواخر فکر کنم یه کوچولو روغن ریزی داره شاید هم نه.
با این تفاسیر نظرتون چیه، یعنی کثیر اینقدر که میگن بد هست؟ اگه بخواین از این موتورهای چینی پیشنهاد بدین که شبیه با کثیر باشه کدوم رو پیشنهاد میدین؟
بنظر من اگه تمیز گیر اوردی عوض کن به چند دلیل:
1-این موتور انقدر هام بد نیست من سوار شدم شتابش در حد خودش خوبه و یه مقداری فقط صداش به قیافش نمیخوره ادم انتظار داره صدای پالس بده که نمیده
2-کلاچ داره و به شخصه نظرم اینه که موتور کلاچ دار خیلی امنیتش بیشتر و کنترلش آسونتره من خودم ویو هم داشتم که کبیر بود
3-شما ببین خودت از موتور چی میخوای؟؟؟ قیافه؟سرعت؟شتاب؟دوام؟ هیچ موتوری همه رو باهم نداره .ویو صدا نداره ،نرمه و کم مصرفه ولی کم دوام! کثیر صدا داره ،مامور بیشتر گیر میده،رخ خوشگلی داره،دوومشو نمیدونم واالله ولی بقول معروف دختر کشه:) خلاصه کثیر هم اونقدرا بد نیست شما خودت باید بدونی چی میخوای و چه انتظاری از موتور داری ،با حرفاییم که از موتور خودت زدی انگار ویوت افتاده تو سرطان!

- - - Updated - - -

راستی شما با ویو 70-80 تا سرعت بری وحشت میکنی چون لاستیکاش باریکه کلاچم نداره ولی با موتوری که لاستیکاش یکم پهنتره امنیت بیشتری تجربه میکنی ،ویو رو اگه رینگ اسپورت باشه باد تکون میده تو سرعت ،از همه بدتر باک 3 لیتریه این موتور خیلی رو اعصابه! 3لیتر آخه؟؟؟

s.mm
07-04-1393, 01:27 بعد از ظهر
سلام دوستان،

این کارو نکن دوست عزیز بد بخت میشی!

- - - Updated - - -

بچه ها موتورم رو روشن میکنم بعد یک دقیقه خاموش میکنه( در کارکرد درجا ) . صدایی که از اگزوز بیرون میاد هم نا منظم میزنه ( مثل مواقعی که هوا سرده و موتور خاموش میکنه )
دنده هم گاهی بد جا میخوره یعنی یک میخوره دو میخوره 3 بد میخوره بعد دوباره برمیگردم گاهی 2 بد میخوره گاهی باید چند بار بزنم تا جا بخوره .

خاموش کردن : کاربرات نا منظمه

دنده: اگه از نوع دنده دهی خودتون مطمئن هستید ولی بازم دنده ها بد جا میرن، دلیلش تنظیم نبودن کلاچ هست
سمت راست پوسته کلاچ رو نگاه کنید یه پیچ دو سو هست داخل یک مهره
مهره بری تثبیت اون پیچ هست
هرچی اون پیچ به داخل پیچونده میشه درگیری کلاچ بیشتر میشه

شما ببر به یه موتور سازی که کارش طرح ویو باشه نشون بده به هر کسی نده موتور رو

محمدمحسن
07-04-1393, 08:55 بعد از ظهر

سلام دوست من

موتور خیلی به کاربرات حساسه که من خودم اصلا به قطعاتش دقت نمیکردم. وقتی باز میکردم برا سرویس

بی توجهی میکردم مهم نمیدونستم.

تا اینکه سر یه کار برات که واشر کاچویی بین کاربرات و سیلد قرار میگیره کلی بدبختی کشیدم

. این واشر حرارت احتراقی که از سیلند در اثر انفجار صورت میگره رو کم میکنه و کاربرات خنک میمانه و هم سوخت دهی رو منظم میکنه

و هوای اضافه داخل سیلند وارد نمیشه .

این واشر یکسرش اورینگ داره اگر اورینگ ازبین بره ریتم موتور بهم میخوره. هوا میکشه .شمع سیاه میکنه نا منظم کار میکنه

هر چقدر هم پیچ هوارا تظنیم کنی تنظیم نمیشه اگر هم بشه تو دور بالا کم میاره خفه میکنه .

2 واشری که به خود سیلند وصل میشه چک کند پارگی نداشته باشه اون واشر نسوز هست اما گهای در اثر باز وبسته و عمر مفیدش از بین میره .

این مراحل رو که چک کردی برو سراغ پیچ برنجی سمت چپ کاربرات تا آخر ببند و پیچ سمت راست که برای دور موتور هست را مقداری ببند که دور موتور بالا بره.

بعداز این که موتور رو روشن کردی پیچ برنجی را 1.5 دور باز کن .این پیچ هوا هست که خیلی در تنظیمش باید دقت کنید .

بعد از اینکه 1.5 دور باز کردین پیچ گاز رو باز کنید تا ریتم موتور منظم بشه و بعضی موتور ها نیاز دارند که پیچ هوا 2.5 دور باز شود . این را باید خودتون متوجه شوید که چقدر موتورتون هوا نیاز داره .

تنظیم کاربراتور مصرف بنزین را کاهش میدهد.
شمع رو سیاه نمیکند .
شتاب بهتر میشود.

کنترول موتور خیلی بهتر مشود .

مخصوصا موتور های بی کلاج چون کلاج با گاز تنظیمه باید حتما ریتم موتور تنظیم باشه .

وگرنه در دور زدن و ترافیک یا خاموش میکنید یا بخواهید خواموش نشود گاز میدهید و از پشت تصادف میکنید . مثل خود من که زدم به یه ماشین.

اینها همه تجربه بود.

باز هم دوستان عزیزمون نظراتی دارند .

- - - Updated - - -

سلام دوست من

موتور خیلی به کاربرات حساسه که من خودم اصلا به قطعاتش دقت نمیکردم. وقتی باز میکردم برا سرویس

بی توجهی میکردم مهم نمیدونستم.

تا اینکه سر یه کار برات که واشر کاچویی بین کاربرات و سیلد قرار میگیره کلی بدبختی کشیدم

. این واشر حرارت احتراقی که از سیلند در اثر انفجار صورت میگره رو کم میکنه و کاربرات خنک میمانه و هم سوخت دهی رو منظم میکنه

و هوای اضافه داخل سیلند وارد نمیشه .

این واشر یکسرش اورینگ داره اگر اورینگ ازبین بره ریتم موتور بهم میخوره. هوا میکشه .شمع سیاه میکنه نا منظم کار میکنه

هر چقدر هم پیچ هوارا تظنیم کنی تنظیم نمیشه اگر هم بشه تو دور بالا کم میاره خفه میکنه .

2 واشری که به خود سیلند وصل میشه چک کند پارگی نداشته باشه اون واشر نسوز هست اما گهای در اثر باز وبسته و عمر مفیدش از بین میره .

این مراحل رو که چک کردی برو سراغ پیچ برنجی سمت چپ کاربرات تا آخر ببند و پیچ سمت راست که برای دور موتور هست را مقداری ببند که دور موتور بالا بره.

بعداز این که موتور رو روشن کردی پیچ برنجی را 1.5 دور باز کن .این پیچ هوا هست که خیلی در تنظیمش باید دقت کنید .

بعد از اینکه 1.5 دور باز کردین پیچ گاز رو باز کنید تا ریتم موتور منظم بشه و بعضی موتور ها نیاز دارند که پیچ هوا 2.5 دور باز شود . این را باید خودتون متوجه شوید که چقدر موتورتون هوا نیاز داره .

تنظیم کاربراتور مصرف بنزین را کاهش میدهد.
شمع رو سیاه نمیکند .
شتاب بهتر میشود.

کنترول موتور خیلی بهتر مشود .

مخصوصا موتور های بی کلاج چون کلاج با گاز تنظیمه باید حتما ریتم موتور تنظیم باشه .

وگرنه در دور زدن و ترافیک یا خاموش میکنید یا بخواهید خواموش نشود گاز میدهید و از پشت تصادف میکنید . مثل خود من که زدم به یه ماشین.

اینها همه تجربه بود.

باز هم دوستان عزیزمون نظراتی دارند .

Alireza.BMW
07-04-1393, 10:00 بعد از ظهر
بسیار کامل و جامع...:sumo:کلا برای تنظیم پیچ هوا باید به ریتم کارکرد انجین توجه بشه...برای دنده هم ببر تعمیرگاه مال تنظیم کلاجشه

محمدمحسن
07-04-1393, 10:42 بعد از ظهر
اینم اضافه کنم عرض کردین دنده بد جا میره یا درست خلاص نمیشه همه اینها بر میگرده به تنظیم موتور تون.

اگر دور موتور بالا باشه دنده بد جا میره بد کم میشه گاهی هم خلاص نمیشه یا باید خاموش کنی بعد خلاص کنی .

اول سیستم کاربراتون رو حل کنید و تنظیم که شد . یه دوری باهاش بزنید متوجه میشید که دنده خیلی نرم جا میره .

من امروز یه واشرکاچویی فابریک گرفتم 4000 هزار تومان وصل کردم. دور موتوربقدری تغییر کرد که موتور روشنه کنارش واستی متوجه نمیشی که موتورروشنه .

اصلا صدا نداره مثل ساعت کار میکنه .

لوازم طرح ویو و ... ویو اصل رو تو گمرک یک نفر داره دوره میدون به سمت جمهوری یه تابلو بزرگ زده ویو .هندا پالس . قیمتهاشم خوبه .

mily
07-04-1393, 11:49 بعد از ظهر
بنظر من اگه تمیز گیر اوردی عوض کن به چند دلیل:
1-این موتور انقدر هام بد نیست من سوار شدم شتابش در حد خودش خوبه و یه مقداری فقط صداش به قیافش نمیخوره ادم انتظار داره صدای پالس بده که نمیده
2-کلاچ داره و به شخصه نظرم اینه که موتور کلاچ دار خیلی امنیتش بیشتر و کنترلش آسونتره من خودم ویو هم داشتم که کبیر بود
3-شما ببین خودت از موتور چی میخوای؟؟؟ قیافه؟سرعت؟شتاب؟دوام؟ هیچ موتوری همه رو باهم نداره .ویو صدا نداره ،نرمه و کم مصرفه ولی کم دوام! کثیر صدا داره ،مامور بیشتر گیر میده،رخ خوشگلی داره،دوومشو نمیدونم واالله ولی بقول معروف دختر کشه:) خلاصه کثیر هم اونقدرا بد نیست شما خودت باید بدونی چی میخوای و چه انتظاری از موتور داری ،با حرفاییم که از موتور خودت زدی انگار ویوت افتاده تو سرطان!

- - - Updated - - -

راستی شما با ویو 70-80 تا سرعت بری وحشت میکنی چون لاستیکاش باریکه کلاچم نداره ولی با موتوری که لاستیکاش یکم پهنتره امنیت بیشتری تجربه میکنی ،ویو رو اگه رینگ اسپورت باشه باد تکون میده تو سرعت ،از همه بدتر باک 3 لیتریه این موتور خیلی رو اعصابه! 3لیتر آخه؟؟؟
البته مورد 2 رو قبول دارم و اینکه توی باد تحت تأثیر قرار میگیره و ظرفیت باکش کمه،
موتورم مدل 90 هست و اون موردی که گفتم همون اوایل اتفاق افتاد که فکر کنم بخاطر این بود که بد آبندی کردم، اما الان سره حاله و با نیمچه استارت روشن میشه، و ته سرعتش 110 تا میره، اسپورت شده.
اما کثیر قیافه غلط اندازی داره که آدمو وسوسه میکنه، اما اگه همش بخواد تو تمیرگاه باشه و بخاطر لوازمش این شهر و اون شهر برم حاضر نیستم این کار رو بکنم

mr.foad
08-04-1393, 12:22 قبل از ظهر
سلام.
من تا الان موتور سوار نشدم و اصلا از موتور سر در نمیارم. الان حس میکنم واسه یه سری کارام لازمه موتور داشته باشم واسه تردد !! همینطوری که طرح هارو نگاه میکردم از موتور های ویو بیشتر خوشم اومد! چون از این موتور های معمولی cg125 ها زیاد خوشم نمیاد راستش حس خوبی ازشون ندارم.
فکر میکنید برای من که هیج از موتور سر در نمیارم این طرح ویو ها خوب باشن ؟! اصلا اهل گاز دادن و قهرمان بازی و اینا نیستم ! بهتره بگم عشق سرعت و ... نیستم اصلا فقط واسه رفت و آمد عادی میخوام ولی نمیخوام ضعیف باشه طوری که مثلا سربالایی هارو کم بیاره یا بهش فشار بیاد یا مثلا سرعتش از 50 تا که بالاتر میزنه دیگه گاز نخوره !
بیشترین چیزی که واسم اهمیت داره مصرف کم و دوام اونه ! چون اصلا نه سر در میارم و نه واقعا حوصله ی تعمیر و این چیزارو دارم ! و از طرفی هم میخوام سبک باشه !! گواهی نامه ی رانندگی رو دارم و به رانندگی مسلطم، ولی تازه باید برم گواهینامه ی موتور بگیرم ! واسه گواهی نامه گرفتن باید واسه اولین بار سوار موتور بشم ! :|
این طرح ویو هایی که انتخاب کردم درسته ؟!
راستی این کلاچ اتوماتیک که میگن یعنی چی ؟! میشه چیزی شبیه به ماشین های دنده اتوماتیک ؟!

MANHUNT
08-04-1393, 12:46 قبل از ظهر
راديسون كوير تو بورس ترين موتور بي كلاچ هستش كلاچ اتومات هم داريم مثل ماشين كه تمام اتومات باشه مثل موتورسيكلت cpi اما موتورهاي بي كلاچ كه ما ازشون صحبت ميكنيم دنده دارن اما كلاچ ندارن اما بايد دنده رو خودت تعويض كني در يه سري از موتوراي كاب كلاچ هم وجود داره البته به خود ادم بستگي داره كه بخواد از كلاچش استفاده كنه يا نه مثل موتور سيكلت tvs ميتوني از كلاچش استفاده هم ميتوني استفاده نكني موتور خودش به صورت كلاچ اتومات عمل ميكنه شما هم كه ميخواي امتحان گواهينامه بدي و موتور سواري رو خوب بلدي بشي اول و اخرش بايد سوار سي جي ١٢٥ بشي امتحان عملي گواهينامه هم با سي جي ١٢٥ هستش تمام كسايي كه موتور سواري ياد گرفتن با همين سي جي ١٢٥ هستش به نظر من اول يه سي جي ١٢٥ بگير باهاش تمرين كن دستت را بيوفته بعد برو سراغ بي كلاچ

BabyBoy
08-04-1393, 01:00 قبل از ظهر
سلام.
من تا الان موتور سوار نشدم و اصلا از موتور سر در نمیارم. الان حس میکنم واسه یه سری کارام لازمه موتور داشته باشم واسه تردد !! همینطوری که طرح هارو نگاه میکردم از موتور های ویو بیشتر خوشم اومد! چون از این موتور های معمولی cg125 ها زیاد خوشم نمیاد راستش حس خوبی ازشون ندارم.
فکر میکنید برای من که هیج از موتور سر در نمیارم این طرح ویو ها خوب باشن ؟! اصلا اهل گاز دادن و قهرمان بازی و اینا نیستم ! بهتره بگم عشق سرعت و ... نیستم اصلا فقط واسه رفت و آمد عادی میخوام ولی نمیخوام ضعیف باشه طوری که مثلا سربالایی هارو کم بیاره یا بهش فشار بیاد یا مثلا سرعتش از 50 تا که بالاتر میزنه دیگه گاز نخوره !
بیشترین چیزی که واسم اهمیت داره مصرف کم و دوام اونه ! چون اصلا نه سر در میارم و نه واقعا حوصله ی تعمیر و این چیزارو دارم ! و از طرفی هم میخوام سبک باشه !! گواهی نامه ی رانندگی رو دارم و به رانندگی مسلطم، ولی تازه باید برم گواهینامه ی موتور بگیرم ! واسه گواهی نامه گرفتن باید واسه اولین بار سوار موتور بشم ! :|
این طرح ویو هایی که انتخاب کردم درسته ؟!
راستی این کلاچ اتوماتیک که میگن یعنی چی ؟! میشه چیزی شبیه به ماشین های دنده اتوماتیک ؟!
سلام.
برای موتور اول موتور خوبی هست.
در صورتی که درست استفاده بشه ازش، کم خرج هم هست.
مثلا نهایت شما باید با 60 تا 70 باهاش برید که برای شهر مناسب هست ولی بیشتر از این سرعت به انجین فشار میاد.
کلاچ اتوماتیک هم یعنی دسته کلاچ نداره، شما مثل هوندا دنده رو عوض میکنید ولی کلاچ نمیگیرید، زمانی که پدال دنده رو فشار میدید، کلاچ خودش وارد عمل میشه.
در کل خوبه اما کمی مراقبت میخواد.

mr.foad
08-04-1393, 03:02 قبل از ظهر
راديسون كوير تو بورس ترين موتور بي كلاچ هستش كلاچ اتومات هم داريم مثل ماشين كه تمام اتومات باشه مثل موتورسيكلت cpi اما موتورهاي بي كلاچ كه ما ازشون صحبت ميكنيم دنده دارن اما كلاچ ندارن اما بايد دنده رو خودت تعويض كني در يه سري از موتوراي كاب كلاچ هم وجود داره البته به خود ادم بستگي داره كه بخواد از كلاچش استفاده كنه يا نه مثل موتور سيكلت tvs ميتوني از كلاچش استفاده هم ميتوني استفاده نكني موتور خودش به صورت كلاچ اتومات عمل ميكنه شما هم كه ميخواي امتحان گواهينامه بدي و موتور سواري رو خوب بلدي بشي اول و اخرش بايد سوار سي جي ١٢٥ بشي امتحان عملي گواهينامه هم با سي جي ١٢٥ هستش تمام كسايي كه موتور سواري ياد گرفتن با همين سي جي ١٢٥ هستش به نظر من اول يه سي جي ١٢٥ بگير باهاش تمرين كن دستت را بيوفته بعد برو سراغ بي كلاچ

پس اونایی که کلاج ندارن دیگه نمیشه مثل ماشین وقتایی که لازم میشه نیم کلاج گرفت !
از نظر وزن cg125 ها با این طرح ویو ها فرقشون زیاده ؟! آخه یه بار یکی از همینا که مال یه بنده ی خدایی بود تصادف کرده بود رو از زمین بلند کردم حس کردم وزنش یه طوریه که اگه لازم شه نمیتونم کنترلش کنم ! :| نمیدونم بلند کردن اینا از زمین قلقی چیزی داره که من بلد نیستم یا واقعا واسم سنگین بود :| سر همین هی فکر میکنم اگه بخوام بیوفتم نمیتونم بگیرمش !! اولش همه اینطورین یا من ترسیدم از موتور ؟! :| :)))

- - - Updated - - -

سلام.
برای موتور اول موتور خوبی هست.
در صورتی که درست استفاده بشه ازش، کم خرج هم هست.
مثلا نهایت شما باید با 60 تا 70 باهاش برید که برای شهر مناسب هست ولی بیشتر از این سرعت به انجین فشار میاد.
کلاچ اتوماتیک هم یعنی دسته کلاچ نداره، شما مثل هوندا دنده رو عوض میکنید ولی کلاچ نمیگیرید، زمانی که پدال دنده رو فشار میدید، کلاچ خودش وارد عمل میشه.
در کل خوبه اما کمی مراقبت میخواد.

آهان ! فکر میکردم میشه مثل ماشین دنده اتوماتیک !
اونوقت همین کویر رادیسون ها که حجم موتور رو 125CC زدن قدرت و عملکردشون مثل همین CG125 هاست یا معیار توان و قدرت موتور فقط همین عدد نیست ؟! استفاده ای که از CG125 ها میشه واسه من کافیه حتی زیادم هست ! فقط میخوام توی شتاب کم نیاره ! منظورم از شتاب مثلا کم نیاوردن تو دور زدن از بریدگی ها و این چیزاست نه اینکه اهل گاز دادن و تند رفتن باشم ! اگه در حد همین CG ها باشه کافیه.

MANHUNT
08-04-1393, 10:53 قبل از ظهر
[QUOTE=mr.foad;243382]پس اونایی که کلاج ندارن دیگه نمیشه مثل ماشین وقتایی که لازم میشه نیم کلاج گرفت !
از نظر وزن cg125 ها با این طرح ویو ها فرقشون زیاده ؟! آخه یه بار یکی از همینا که مال یه بنده ی خدایی بود تصادف کرده بود رو از زمین بلند کردم حس کردم وزنش یه طوریه که اگه لازم شه نمیتونم کنترلش کنم ! :| نمیدونم بلند کردن اینا از زمین قلقی چیزی داره که من بلد نیستم یا واقعا واسم سنگین بود :| سر همین هی فکر میکنم اگه بخوام بیوفتم نمیتونم بگیرمش !! اولش همه اینطورین یا من ترسیدم از موتور ؟! :| :)))موتور تمام اتومات هم داريم گفتم تو صحبت قبليم دوست عزيز مثل cpi و دو تا محصول ديگه كه در ايران موجوده از نظر وزن سي جي سبكتر هستش از موتورهاي كاب اول بايد بشيني پشت موتور نترس چون از زمين بلند كردي به نظرت سنگين امده وايساده موتور رو دوتا چرخ هستش و كنترلشم راحت چون ماشين بلدي راحت ميتوني موتور سواري ياد بگيري فقط اولش ميترسي بعدش عادت ميكني فكر افتادنم نكن فكرتو به چيزاي منفي نده و اينم اگه ميخواي موتور درست و حسابي ياد بگيري و تو گرفتن گواهينامه مشكل نداشته باشي بايد با سي جي شروع كني چون أصل يادگيري موتور كلاچ و حفظ تعادل اون هست حتي براي گرفتن گواهينامه ماشين يه اتومات بهت نميدن يه ماشين دنده دستي بهت ميدن موتورم همينه حالا در رابطه با سوال ديگت خوده كسايي كه بي كلاچ دارن ميگن ميشه نيم كلاچ كرد فقط قلق داره من خودم تا حالا بي كلاچ سوار نشدم چون موتور كلاچ نداشته باشه ديوونه ميشم و در اخر هم نترس ماهم اولش همه اين طوري بوديم تمرين كرديم ياد گرفتيم دو روز بشيني پشتش عادت ميكني ياد ميگيري تعادلتم درست ميشه

Mahdi Rz
09-04-1393, 02:02 قبل از ظهر
سلام اقا کسی از تبریز هست راجب بی کلاجا راهنمایی کنه؟
منتظرتونم.مهدی هستم 9337357164

محمدمحسن
09-04-1393, 03:55 بعد از ظهر
سلام اقا کسی از تبریز هست راجب بی کلاجا راهنمایی کنه؟
منتظرتونم.مهدی هستم 9337357164
سلام دوست عزیز

اگر راهنمایی میخواهید سوالتون را در همین تایپ مطرح کنید دوستان راهنمایتون میکنند.

برای کسب اطلاعات راجبع موتور های بی کلاج نیاز به هم استانی نیست .

در صفحه های اول این پست مطالعه کنید اگر به نتیجه ای نرسیدن میتوانید سوالتون را بپرسید

دوستان از تخصص تا تجربه شان در اختیارتون قرار خواهند داد .

farzin
09-04-1393, 04:25 بعد از ظهر
پس اونایی که کلاج ندارن دیگه نمیشه مثل ماشین وقتایی که لازم میشه نیم کلاج گرفت !
از نظر وزن cg125 ها با این طرح ویو ها فرقشون زیاده ؟! آخه یه بار یکی از همینا که مال یه بنده ی خدایی بود تصادف کرده بود رو از زمین بلند کردم حس کردم وزنش یه طوریه که اگه لازم شه نمیتونم کنترلش کنم ! :| نمیدونم بلند کردن اینا از زمین قلقی چیزی داره که من بلد نیستم یا واقعا واسم سنگین بود :| سر همین هی فکر میکنم اگه بخوام بیوفتم نمیتونم بگیرمش !! اولش همه اینطورین یا من ترسیدم از موتور ؟! :| :)))

- - - Updated - - -

آهان ! فکر میکردم میشه مثل ماشین دنده اتوماتیک !
اونوقت همین کویر رادیسون ها که حجم موتور رو 125CC زدن قدرت و عملکردشون مثل همین CG125 هاست یا معیار توان و قدرت موتور فقط همین عدد نیست ؟! استفاده ای که از CG125 ها میشه واسه من کافیه حتی زیادم هست ! فقط میخوام توی شتاب کم نیاره ! منظورم از شتاب مثلا کم نیاوردن تو دور زدن از بریدگی ها و این چیزاست نه اینکه اهل گاز دادن و تند رفتن باشم ! اگه در حد همین CG ها باشه کافیه.

قدرت این موتورا قابل قبول هست ، کلاچشون زیر پاته و هنگامی که پدال دنده رو فشار میدی اول کلاچ میگیره بعد دنده میده همینطور میشه باهاش نیم کلاچ داد، و برند خارجیش 3 ترک هم براش مشکلی نداره ، ولی هیچوقت مثل یک موتور کلاچ دار نمیشه ازش توان گرفت ، رادیسون موتور خوبی هست بنا به تجربه ای که داشتم و در بهترین حالت دیدم پا به پای 125 میره
اما برند خارجیش که شخصا هوندا و کاواساکی داشتم براحتی 125 رو گرفته
و در آخر انقد با اطمینان نگین که همه با 125 موتور سواری یاد گرفتن
من با gto یاد گرفتم و خداروشکر میکنم که 125 هم هیچوقت نداشتم

محمدمحسن
09-04-1393, 05:16 بعد از ظهر
سلام. یه راهنمایی در مورد رنگ کردن بخشهای از ویو .

رینگ های اسپرست .
پوسته انجین .
کمک فنر عقب .
و بخش های دیگر

میخوام موتورم رو اسپرت کنم.

میشه بگید . برای اسپر ت کردن . که لوس نشه شیک باشه کدوم بخش ها مهمتره .

جایی دیدم فنر جک و بخشهای دیگرو رنگ میکنند. این رنگ مخصوصه ؟ آخه رنگ بعداز مدتی میره و حرارت موتور باعث سوختن رنگ میشه .

موتورم همینی که تو اواتار هست این رنگیه .

چه ترکیب رنگی بهش میاد .

Mahdi Rz
09-04-1393, 05:19 بعد از ظهر
بنده بدون کلاج جترو دارم
تازگیا وقتی تو دنده هست و موقع حرکت از سمت چپ از قسمت چرخ زنجیر صدای خارچ میاد
انگار از داخل موتور به پوستش چکش میزنن
مشکل از چیه؟

- - - Updated - - -

سلام. یه راهنمایی در مورد رنگ کردن بخشهای از ویو .

رینگ های اسپرست .
پوسته انجین .
کمک فنر عقب .
و بخش های دیگر

میخوام موتورم رو اسپرت کنم.

میشه بگید . برای اسپر ت کردن . که لوس نشه شیک باشه کدوم بخش ها مهمتره .

جایی دیدم فنر جک و بخشهای دیگرو رنگ میکنند. این رنگ مخصوصه ؟ آخه رنگ بعداز مدتی میره و حرارت موتور باعث سوختن رنگ میشه .

موتورم همینی که تو اواتار هست این رنگیه .

چه ترکیب رنگی بهش میاد .

به نظر من
بالای کاسه چراغتو مشکی مات کن

محمدمحسن
09-04-1393, 05:29 بعد از ظهر
بنده بدون کلاج جترو دارم
تازگیا وقتی تو دنده هست و موقع حرکت از سمت چپ از قسمت چرخ زنجیر صدای خارچ میاد
انگار از داخل موتور به پوستش چکش میزنن
مشکل از چیه؟

- - - Updated - - -

به نظر من
بالای کاسه چراغتو مشکی مات کن

مشکل شما احتمال سفت بودن زنجیر هم میشود.

یا خشک بودن زنجیر.

اول با روغن ترمز بشور زنجیر رو بعد خشک کن با دستمال بعد گازویل بزن بهش و در آخر یک لایه نازک گیرس بکش

زنجیر روان و نرم میشه .

این عمل رو انجام بده و مسافتی رو باهاش برو تا زنجیر خوب نرم بشه .

انشالله که مشکلت با زنجیر حل بشه .

با بت پیشنهادتون هم ممنونم میتونم نوار روز رنگ مشکی بزنم.

Mahdi Rz
09-04-1393, 11:39 بعد از ظهر
ارادت.به چندتا از تعمیرکارا نشون دادم
میگن یا مورچتو عوض کن درست نشه از گیربکسه
چون زنجیرمو تازه خریدم

BabyBoy
10-04-1393, 12:38 قبل از ظهر
اونوقت همین کویر رادیسون ها که حجم موتور رو 125CC زدن قدرت و عملکردشون مثل همین CG125 هاست یا معیار توان و قدرت موتور فقط همین عدد نیست ؟! استفاده ای که از CG125 ها میشه واسه من کافیه حتی زیادم هست ! فقط میخوام توی شتاب کم نیاره ! منظورم از شتاب مثلا کم نیاوردن تو دور زدن از بریدگی ها و این چیزاست نه اینکه اهل گاز دادن و تند رفتن باشم ! اگه در حد همین CG ها باشه کافیه
سلام.
دوست عزیز از نظر شتاب، شتاب بسیار خوبی داره و به هیچ عنوان توی شهر کم نمیاره و من خودمم از این شتاب برای دور زدن زیاد استفاده میکنم ولی همونطور که گفتم سرعت بالای 60 تا 70 مناسب این موتور نیست.

hamed behboodi
11-04-1393, 12:37 بعد از ظهر
سهمیه بنزین موتور چقدره ؟

MANHUNT
11-04-1393, 12:57 بعد از ظهر
اگه منظورت سهمیه ماهانه هستش 25 لیتر

Mahdi Rz
11-04-1393, 06:34 بعد از ظهر
دوستای گرامی امروز به چندتا تعمیرکار نشون دادم
گفتن یا گیربکسته یا شاتون
نظرتون چیه خودم بازش کنم؟
قبلنا تک نفری نهایتش 90تا رو میرفتم.تازگیا تکی نهایت 70تا پر میکنه
این از چیشه؟
ممنون

محمدمحسن
11-04-1393, 11:04 بعد از ظهر
سلام دوستان

کمک فنر های عقبی موتورم ویو خیلی نرمه راهی هست که زیاد بازی نکنه

چون میاد پایین میخوره به لاستیک و سرعت رو کند میکنه . و بخش زیری که گلگیر هست رو از بین میبره .

جز تعویض میشه کاری روش انجام داد کمی ارتفاع بگیره و یا حداقل پایین نیاد . چون لوازمش فابریکه نمیخوام بهم بخوره .

تشکر از دوستان عزیزم.

Gladiator
12-04-1393, 08:03 قبل از ظهر
سلام دوستان

چون میاد پایین میخوره به لاستیک و سرعت رو کند میکنه . و بخش زیری که گلگیر هست رو از بین میبره .

جز تعویض میشه کاری روش انجام داد کمی ارتفاع بگیره و یا حداقل پایین نیاد . چون لوازمش فابریکه نمیخوام بهم بخوره .

تشکر از دوستان عزیزم.

کمک عقب قابل تعمیر نیست ، کمکت خراب شده بهتره تعویض کنی

کسی دیسک جلویچهار پیچ ویو دسته دوم سراغ نداره ؟

Alireza.BMW
12-04-1393, 09:39 قبل از ظهر

چون میاد پایین میخوره به لاستیک و سرعت رو کند میکنه .

جز تعویض میشه کاری روش انجام داد کمی ارتفاع بگیره و یا حداقل پایین نیاد .

کمک هاش قابل تنظیمه به عکس ها نگاه کن...
4305743058اون دندونه ها رو میبینی که با خط قرمز نشون دادم اونو باید بچرخونی و روی 1خونه بالتر قرار بدی. هرچی روی خونه بالاتری قرار بدی ارتفاع کمک و موتور از عقب میره بالاتر برای اصلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه شود

Gladiator
12-04-1393, 10:27 قبل از ظهر
با تنظیم این کمکها ارتفاع کمو زیاد نمیشه بلکه فنر لولش جمع یا باز میشه که فقط تو خشکی و نرمی تاثیر داره ، از کجا معلوم کمک این دوستمون قابل تنظیم باشه

Alireza.BMW
12-04-1393, 11:22 قبل از ظهر
این کمک مال رادیسونه اگه رادیسون باشه 100% تنظیم داره...منم گفتم اگه همچی چیزی داره تنظیم میشه...چرا دادا ارتفاع موتورم میاد یه خورده بالاتر اما محسوس نیست که بخاد جلب توجه کنه

Mahdi Rz
12-04-1393, 11:49 قبل از ظهر
کسی نیست راجب مشکلم کمکی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمدمحسن
13-04-1393, 07:30 بعد از ظهر
این کمک مال رادیسونه اگه رادیسون باشه 100% تنظیم داره...منم گفتم اگه همچی چیزی داره تنظیم میشه...چرا دادا ارتفاع موتورم میاد یه خورده بالاتر اما محسوس نیست که بخاد جلب توجه کنه

سلام تشکر بابت راهنمایتون

کمکهای موتورم قابل تنظیم نیست ثابته هر دو خیلی شبهات بهم دارند اما رویکش رایسون زده .

کمکها از ارتفاع اصلی خودش حدود 2سانت کمتر شده وقتی میخوام جا بزنم باید تنه رو جمع کنم تا جا بره .

میتونم بخشی که به تنه پیچ میشه رو برش بدم. و 2 سانتی ارتفاع بدم. بهش کار ساز هست یا نه .
......................
ویه راهنمایی دیگه ممنون میشم پاسخ بدین.

موتورم عالی کار میکنه تو اتوبان میومدم دنده 4 یک دفعه موتور کاملا خاموش شد تو سرعت بالا فک کردم سیم گاز قطع شده

زدم کنار دیدم اصلا برق به موتور نمیرسه .همیشه ابزرا و قطعات یدک همراهم هست . شمع رو عوض کردم موتور روشن شد .

سوالم علتش چی میتونه باشه . ؟؟

و همون شمع رو فرداش انداختم الان داره رو موتور خوب کار میکنه . گیج شدم.

Mahdi Rz
13-04-1393, 07:43 بعد از ظهر
4319043191 اقا اینم از موتورم که باز کردم
درخواست کمک

s.mm
14-04-1393, 02:20 قبل از ظهر
4319043191 اقا اینم از موتورم که باز کردم
درخواست کمک

از این تصاویر باید چی دستگیرمون بشه؟!

صدا از سمت چپ اگه صدای شلق شلوق میده مال زنجیر تایمه که برای رسیدن به اون باید فلکه برق هم باز بشه

اگه صدای قیژ قیژ هست که همه جای موتور می پیچه مال بلبرینگ ها و به خصوص بلبرینگ های میل لنگ هست

اگه مشکل فقط صدا هست و توی دنده دهی صدای خاصی وجود نداره و کلا تو دنده دادن مشکلی ندارید، پس خود گیربکس سالمه ولی ممکنه بلبرینگ هاش خراب باشه

Gladiator
14-04-1393, 09:24 قبل از ظهر
سلام تشکر بابت راهنمایتون

کمکهای موتورم قابل تنظیم نیست ثابته هر دو خیلی شبهات بهم دارند اما رویکش رایسون زده .

کمکها از ارتفاع اصلی خودش حدود 2سانت کمتر شده وقتی میخوام جا بزنم باید تنه رو جمع کنم تا جا بره .

میتونم بخشی که به تنه پیچ میشه رو برش بدم. و 2 سانتی ارتفاع بدم. بهش کار ساز هست یا نه .
......................
ویه راهنمایی دیگه ممنون میشم پاسخ بدین.

موتورم عالی کار میکنه تو اتوبان میومدم دنده 4 یک دفعه موتور کاملا خاموش شد تو سرعت بالا فک کردم سیم گاز قطع شده

زدم کنار دیدم اصلا برق به موتور نمیرسه .همیشه ابزرا و قطعات یدک همراهم هست . شمع رو عوض کردم موتور روشن شد .

سوالم علتش چی میتونه باشه . ؟؟

و همون شمع رو فرداش انداختم الان داره رو موتور خوب کار میکنه . گیج شدم.

حتما چپقی شمعت شل شده بوده
برای کمکهات هم اگه خراب شده برو یه جفت کمک راپیدو بخر بنداز روش حال کن
اگه کمکهای عقبت مثل یویو شده و با فشار خیلی راحت جمع میشه و خیلی زود بالا میاد خراب شده ، کمک نباید وقتی میره پایین سریع بیاد بالا

Mahdi Rz
14-04-1393, 11:38 قبل از ظهر
از این تصاویر باید چی دستگیرمون بشه؟!

صدا از سمت چپ اگه صدای شلق شلوق میده مال زنجیر تایمه که برای رسیدن به اون باید فلکه برق هم باز بشه

اگه صدای قیژ قیژ هست که همه جای موتور می پیچه مال بلبرینگ ها و به خصوص بلبرینگ های میل لنگ هست

اگه مشکل فقط صدا هست و توی دنده دهی صدای خاصی وجود نداره و کلا تو دنده دادن مشکلی ندارید، پس خود گیربکس سالمه ولی ممکنه بلبرینگ هاش خراب باشه

داداش فدات.اره تو دنده دادن مشکلی ندارم.فقط گاهی صدا از داخل موتور میاد
دیروز که کج بود یدونه از شارهای بلبرینگ افتاد زمین.ندونستم مال کجاس
حالا کمک کنین یکی یکی برسی کنم
این چند روز که 10تا تعمیرکار رفتم.منظور حرفه ای ها.نتیجه این شد که یا گیربکسه یا شاتون
والا سردرنمیارن.برا دستمزد شاتون باز کردن 100 میخان

s.mm
14-04-1393, 02:16 بعد از ظهر
این چند روز که 10تا تعمیرکار رفتم.منظور حرفه ای ها.نتیجه این شد که یا گیربکسه یا شاتون

تو تهران اگه موتور باز بشه بسته بشه 90 تا 100 هزینه هست + هزینه قطعات و یه خورده اجرت دیگه

منظور از " شارهای بلبرینگ" چی هست؟

نمیشه غیب گویی کرد
تا موتور باز نشه نمیشه قضاوت کرد
ولی چون تو دنده دادن مشکلی ندارید احتمال بسیا زیاد گیربکس مشکل نداره و مشکل از بلبرینگ ها هست

موتور باید باز بشه بلبرینگ هاش شسته بشن و توسط آدم حرفه تست بشه ببینن سالمه یا نه
چون میگی افت سرعت داشته سرسیلندر و متعلقاتش هم مشکوک هستن

کلا تا باز نشه و همه چیزش بررسی نشه نمیشه گفت

یه 150 هزار تو حلقومش گیر کرده

حالا که موتور کامل باز شده حتما پمپ روغنش رو هم کامل باز کنید ببینید سالمه یا نه

behnam2014
14-04-1393, 03:56 بعد از ظهر
سلام دوستان
قصد خرید موتور بی کلاج رو دارم. اونم نه از این چینی- ایرانیا.
میخام یه بهمن بخرم. برام مهم نیست کارت سوخت نداشته باشه. میخام یه بهمن تر و تمیز بردارم که حداقل بدونم امتحانشو پس داده.
در ضمن جدیدا مثل اینکه بهمن و کریس دوباره تولید میشه.
نظر دوستان چیه؟ در حد 1/5 - 2 میلیون یه بهمن تمیز و کارنکرده بردارم خوبه؟ کسی تجربه استفاده از این نوع موتور رو داره؟
43208

farzin
14-04-1393, 10:38 بعد از ظهر
من که هر چی میگم تو باز کار خودتو میکنی ، از پشت این فروم نمیشه تعمیرکاری کرد ... برادر اگه مشکل از درون انجین هست کار تو نیست ، من به چه زبونی بگم دست از سر کچلش برداری تا خرابش نکردی ، تعویض قطعات داخلی همش رو تجربه هست که چطور باید جا بزنی که وقتی بسته شدن صدایی دیگه ندن و همینطور نزن قسمت دیگه ای رو خراب کنن.از ما گفتن بود ...

Mahdi Rz
14-04-1393, 11:48 بعد از ظهر
ممنون از کمکتون

farzin
15-04-1393, 07:57 بعد از ظهر
سلام دوستان
قصد خرید موتور بی کلاج رو دارم. اونم نه از این چینی- ایرانیا.
میخام یه بهمن بخرم. برام مهم نیست کارت سوخت نداشته باشه. میخام یه بهمن تر و تمیز بردارم که حداقل بدونم امتحانشو پس داده.
در ضمن جدیدا مثل اینکه بهمن و کریس دوباره تولید میشه.
نظر دوستان چیه؟ در حد 1/5 - 2 میلیون یه بهمن تمیز و کارنکرده بردارم خوبه؟ کسی تجربه استفاده از این نوع موتور رو داره؟
43208
موتور خوبین و رفیقم هنوز یکی ازشون داره و بعد از 8-9 سال انجین پلمپ پلمپ هست ، و اینقدر از موتور سر درنمیاره که نمیدونه موتور به تعویض صفحه کلاچ نیاز داره و توجه داشته باشین این شخص موتور رو هنوز تعمیر نبرده که انجین رو باز کنن و صفحه کلاچ با اینکه میخواد ولی تعویض نکرده ولی خوب راه میره و مشکلی هم نداره
قیمت روی 1 تومن میتونه خوب باشه ولی موتور تمیز باشه ارزش داره یکم گرونتر هم خریدش

محمدمحسن
16-04-1393, 12:51 بعد از ظهر
سلام کمک فروری

واشتر رابط کاربراتور پیچش شول شده بود موتور تور اه خاموش شد . هر کاری کردم روشن نشد

بعداز برسی متوجه شدم پیچ واشر رابط شول شده و سفت کردم. بازم روشن میشه حدود 30 سانیه مجدد خاوش میشه

میدونم تنظیم کاربرات بهم خورده . هر کاری میکنم سر شمع بنزینی میشه یا سیاه .

1.5 دور پیچ هوا روشن نمیکنه. 2.5 هم روشن نمیکنه .7.5 روشن میکنه اما 30 سانیه خاموش میشه

شمع رو باز میکنم سرش کاملا بنزینی شده خیسه .

راهنمایی میخوام خودم ردیفش کنم خدایش بس که میبرم تنظیم و پول پاش دادم خستم کرده .

farzin
16-04-1393, 02:45 بعد از ظهر
مطمئنی شمع رو که باز میکنی سر شمع روغنی نیست ؟ چرا فک میکنی بنزینیه ؟
بعد من متوجه رابط شل نشدم که کجا رو میگی

- - - Updated - - -

محمدمحسن
16-04-1393, 08:49 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

سلام هم روغنی بود هم بنزینی .

بردم کلی راه رو پیداه تا متور سازی کاربرات روباز کرد ایرادی نداشت .

همه بخش هارو نگاه کرد.

بعداز یم ساعت کار کردن روش متوجه شد فیلتر هوا بیش از حد گردو خاک گرفتته متور نفس نمیشکشه

فیلتر رو عوض کردیم. درست شد .

بعضی ایرادات به ضاحر سادت چه ها با ما میکند .

این را گفتم اگر دوستانی هم با مشکل من برخوردن بدونند مشکل از کجاست .

تشکر دوست عزیز بابت توجه تان

Mahdi Rz
17-04-1393, 01:10 قبل از ظهر
سلام اقایان عزیز
من این جترو 110 رو دارم
نمایندگیش تو تبریز فقط 12تا اورده بوده
الان یدونه صفحه کلاجشم تو تبریز پیدا نمیشه
حالا 2تا سوال هست که بچه ها راهنمایی کنن
برا خاطر نبود قطعات تصمیم به بفروش میخام بکنم
ولی فعلن دستم خالیو با پول این سی جی میتونم بخرم که جواد شده
انصافن خیلیم راضیم درسته 110هستش
خب حالا بفروشم یا نه؟
از بچه هایه تهران و اصفهان آماری از قطعات این دارن؟ تو تهران و اصفهان
موتور مال اصفهان سیکلته

Mahdi Rz
17-04-1393, 02:20 قبل از ظهر
میخام موتورو مسله این خابیدش کنم؟
خرجش چقده؟43382

محمدمحسن
17-04-1393, 08:46 قبل از ظهر
میخام موتورو مسله این خابیدش کنم؟
خرجش چقده؟43382

سلام دوست عزیز

مگه ماشینه میخوای بخوابنیش تو عکس دقت کنی موتور اصلا کمک فنر نداره

این موتور قابل سوار شدن نبست . خودت حساب کن راکب نداره انقدر چسبیده زمین حالا یکی سوارش بشه چی میشه

موتور بادی استاندارد باشه نه خیلی بالا نه اینطوری که شما دوست دارید .

راهنمایی میشه متور رو اینچوری کرد کمک هاشو بردار .اما باید بزرای گوشه حیاط هر چندروز بری نگاهش کنی .

..........
بابت قطعات وقتی موتور میخری به محلی که زندگی میکنی توجه کن ی پارکینگ عمومی برو ببین چه نوع موتوری بیشتراز همه موجوده

شما هم همون روبخر . اگر مثال هندا زیاده حتما دلیلش اینه که همه قطعاتش موجوه تو شهرتون و اکثر تعمیر کارها تعمیراتشو انجام میدن

اما موتور های بی کلاج رو از نظر من که خودم ویو سوارم. فقط بدرد تهران میخوره همه جا تعمیر کار داره و هر قطعه ای هم بخوای تو گمرک

هست لنگ نمیمونی .

من برا ویوم برا تنظم کاربرات باید تو محلمون انقدر التماس کنم تا تعمیر کار بیاد نگاه کنه فرق چندانی با هندا نداره بیشتر ناز کردنشون

سر باز کردن و بستن فلاپهاشه که نشکنه.

به هندا هم جسارت نکنید برای خودش عالمی داره که سوار بشید متوجه میشید کدوم متور بدردتون میخور .البته سالمشو

Gladiator
17-04-1393, 08:54 قبل از ظهر
سلام اقایان عزیز
من این جترو 110 رو دارم
نمایندگیش تو تبریز فقط 12تا اورده بوده
الان یدونه صفحه کلاجشم تو تبریز پیدا نمیشه
حالا 2تا سوال هست که بچه ها راهنمایی کنن
برا خاطر نبود قطعات تصمیم به بفروش میخام بکنم
ولی فعلن دستم خالیو با پول این سی جی میتونم بخرم که جواد شده
انصافن خیلیم راضیم درسته 110هستش
خب حالا بفروشم یا نه؟
از بچه هایه تهران و اصفهان آماری از قطعات این دارن؟ تو تهران و اصفهان
موتور مال اصفهان سیکلته
داداش صفحه کلاچ هر طرح ویوی بهش میخوره دیگه ، برو لوازم یذکی بگو صفحه کلاچ طرح ویو بهت بده ، سه تا صفحست تو یه پک ، فقط تعویضش با صفحه کلاچای معمولی فرق داره ، یه خورده قلق داره

Mahdi Rz
17-04-1393, 10:30 قبل از ظهر
دادا به هندا جسارت نمیکنم.منظورم سی جی ایرانی هاس
داداش این صفحه کلاجش 4 صفحس

محمدمحسن
17-04-1393, 12:45 بعد از ظهر
دادا به هندا جسارت نمیکنم.منظورم سی جی ایرانی هاس
داداش این صفحه کلاجش 4 صفحس

من برای ویو 125 رو عوض کردم هندایی انداختم .ببر تعمیر کار بگو هندایی بندازه یکی هست

Mahdi Rz
17-04-1393, 05:35 بعد از ظهر
ممنون دادا.قیمتش چنده؟
برا جترو سفارش دادن 180تومن گفت.نمایندش
درب کلاجو برداشتم.به جز صفحه کلاج بغلش کاسه هستش که توش عینه صفحه هایه کلاجو داره
به این چی گفته میشه؟

محمدمحسن
17-04-1393, 06:37 بعد از ظهر
ممنون دادا.قیمتش چنده؟
برا جترو سفارش دادن 180تومن گفت.نمایندش
درب کلاجو برداشتم.به جز صفحه کلاج بغلش کاسه هستش که توش عینه صفحه هایه کلاجو داره
به این چی گفته میشه؟

یه ست کامل هندایی دینوز خریدم 15 هزار . دستمزدشم 20 تومن گرفت برا تعوض البته هندا 4 حلقه استفاده میشه ویو

3 حلقه . یکی اضافه میاد .

وارد نباشی به مشکل بر میخری حداقل باید یک بار جازدنش رو ببینی .در آوردن راحته جازدنش سخته .

اون کاسه ام باید دربیاری چون صفحه پشتشه .

نظرم اینه از لحضه لحضه های باز کردن قطعات عکس بگیری که جا زدنی پیچ اضافه نیاری .:4chsmu1:

Mahdi Rz
17-04-1393, 08:41 بعد از ظهر
من سی جی رو باز کردم پیچ کم هم اوردم:happy4:
مال من طرح ویو هستش

delkhamosh
18-04-1393, 09:41 بعد از ظهر
سلام من رکورد 125 کویر دارم امروز باطریشو در آوردم بردم باطری سازی آب اسید بریزه تا اومدم حدود 10 دقیقه ای باهاش دور زدم تا ردیفش کنه(بدون باطری) بعد از اون باطریو انداختم آمپر میزان شارژونشون نمیده فقط چراغ قرمز اول روشن میشه و بقه کار نمیکنه با اینکه باطری فول شارژ هست و موتورو به راحتی استارت میزنه دوستان راهنمایی کنند مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمدمحسن
18-04-1393, 10:32 بعد از ظهر
سلام من رکورد 125 کویر دارم امروز باطریشو در آوردم بردم باطری سازی آب اسید بریزه تا اومدم حدود 10 دقیقه ای باهاش دور زدم تا ردیفش کنه(بدون باطری) بعد از اون باطریو انداختم آمپر میزان شارژونشون نمیده فقط چراغ قرمز اول روشن میشه و بقه کار نمیکنه با اینکه باطری فول شارژ هست و موتورو به راحتی استارت میزنه دوستان راهنمایی کنند مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10 دقیقه باطری شارژ شد !!!!!

معمولا 12 ساعت باید زیره دستگاه باشه تا کامل شارژ بشه .

به احتمال زیاد باطری ساز باطری تون رو شوک زده نه شارژ .

شوک لحظه ای هست و بعداز چند بار استارت خالی میکنه .

parsa-suzuki
23-04-1393, 02:09 قبل از ظهر
سلام داداشا من یه طرح ویو لیفان ۱۲۵ ابی تمیز خریدم که موتور فوق العاده سالمه و فقط مشکل کلاچ داره و هزار خاری وسط کلاچ اوماتیک شکسته.
در این حالت من چه کار کنم ؟؟ در ضمن موتورش دقیقا عین کبیر ۱۲۵ هست .راستی موتور قاب زیر کیلومتر و سوییچش هم مشکل داره برای سالم موندن زین صندلی فابریک چه کنم استیکر فابریک ویو اصل یا اس پیدا میشه ؟؟ رادیسون چطور؟ منظورم ارم های بغل فلاپ و جلوی موتوره

Gladiator
23-04-1393, 08:43 قبل از ظهر
سلام داداشا من یه طرح ویو لیفان ۱۲۵ ابی تمیز خریدم که موتور فوق العاده سالمه و فقط مشکل کلاچ داره و هزار خاری وسط کلاچ اوماتیک شکسته.
در این حالت من چه کار کنم ؟؟ در ضمن موتورش دقیقا عین کبیر ۱۲۵ هست .راستی موتور قاب زیر کیلومتر و سوییچش هم مشکل داره برای سالم موندن زین صندلی فابریک چه کنم استیکر فابریک ویو اصل یا اس پیدا میشه ؟؟ رادیسون چطور؟ منظورم ارم های بغل فلاپ و جلوی موتوره

اگه هزار خاریت شکسته باید انجین باز بشه ، آرم هاشم هست ، 15 تومنه ست کاملش

parsa-suzuki
23-04-1393, 01:25 بعد از ظهر
اینجین باز شده و قطعه خراب رو در اوردم الان واقعا دنبال کلاچ اتوماتیک کاملم - کجا ارم هاش هست ؟؟؟
کسی قیمت این قطعه و فروشندش رو میدونه ؟؟؟

محمدمحسن
23-04-1393, 02:01 بعد از ظهر
اینجین باز شده و قطعه خراب رو در اوردم الان واقعا دنبال کلاچ اتوماتیک کاملم - کجا ارم هاش هست ؟؟؟

نمایندگی لوازم قطعات طرح ویو

55396687
0121935052

آقایی قربان دوست

تماس بگیرید انشالله موجود داشته باشند

بنده گیربکس کامل تایوانی طرح ویو را سراغ گرفتم قیمتهاش نصف قیمت بازاره

- - - Updated - - -

نمایندگی لوازم قطعات طرح ویو

55396687
0121935052

آقایی قربان دوست

تماس بگیرید انشالله موجود داشته باشند

بنده گیربکس کامل تایوانی طرح ویو را سراغ گرفتم قیمتهاش نصف قیمت بازاره

parsa-suzuki
23-04-1393, 03:39 بعد از ظهر
مغازه ی ایشون کجاست ؟؟؟
حدود قیمت این قطه رو میدونی ؟؟؟
دمت داغ

محمدمحسن
23-04-1393, 05:26 بعد از ظهر
مغازه ی ایشون کجاست ؟؟؟
حدود قیمت این قطه رو میدونی ؟؟؟
دمت داغ

گمرک . تماس بگیرید اکثر لوازمات رو دارند نمایندگی هست

mahdi mahdavi
23-04-1393, 05:39 بعد از ظهر
سلام به همه.
دنبال تحقیق برای خرید موتور بودم که این انجمن رو دیدم. دست همتون درد نکنه. خیلی انجمن خوبیه
راستش با گشتن بین پست ها به جواب تقریبی رسیدم. ولی برای اطمینان یه سوال:
یه موتور بی کلاج تا حداکثر 3.300.000 میخوامن.بین جترو 125 و جترو 130 و شوکا موندم.
از قیافه جترو 130 خوشم اومده ولی خب تعریف شوکا رو بیشتر شنیدم.
میخواستم ببینم نظرتون چیه؟ کلا تو این رنج قیمت "حداکثر 3.300.000" کدوم بهتره و اگه مدل دیگه ای مد نظرتونه لطف کنید اعلام کنید.
Alireza.BMW
23-04-1393, 07:12 بعد از ظهر
کویر رادیسون از همشون بهتره حدود فیمتم تو همین رنجه شوکا هم خوبه جترو هم خوبه اما اول کویر رادیسون بعد به نظر من شوکا و بعد بقیه اسم ها...کلا این موتورهای کاب کم خرجو کم آزارن برای راننده

محمدمحسن
23-04-1393, 09:00 بعد از ظهر
سلام به همه.
دنبال تحقیق برای خرید موتور بودم که این انجمن رو دیدم. دست همتون درد نکنه. خیلی انجمن خوبیه
راستش با گشتن بین پست ها به جواب تقریبی رسیدم. ولی برای اطمینان یه سوال:
یه موتور بی کلاج تا حداکثر 3.300.000 میخوامن.بین جترو 125 و جترو 130 و شوکا موندم.
از قیافه جترو 130 خوشم اومده ولی خب تعریف شوکا رو بیشتر شنیدم.
میخواستم ببینم نظرتون چیه؟ کلا تو این رنج قیمت "حداکثر 3.300.000" کدوم بهتره و اگه مدل دیگه ای مد نظرتونه لطف کنید اعلام کنید.
نظر بنده اینه ویو اصل بخری موتور هندا ویو

از همه نظر عالی هست صفرش قیمتش بالا هست اما

میتونی دست دو سالم خوبش رو پیدا کنی.

من خودم طرح داشتم چند روزی هست فروختم قیمتشون مناسب هست

اما اصل نمیشه . بیشتر بدید اما اصل هندا ویو بخرید حالشو ببرید .

Hamed.Baheri
23-04-1393, 10:38 بعد از ظهر
سلام دوستان
میشه نظرتون رو راجب موتور اسکوتر پرواز 100cc بدونم ، اینکه موتور کم خرج و کم دردسری هستش و بعد یه مدت که من سوارش میشم اون منو سوار نشه ؟ ( منظورم اینه خرج نزاره رو دستم ؟ )

لوازمش چطور گیر مییاد ؟ مصرف سوخت ؟

مخلص همه هم هستم :pm:

Mahdi Rz
24-04-1393, 10:13 بعد از ظهر
دوستان صفحه کلاجم 12 خاره
کسی میدونه مال کدوم موتور بهش میخوره؟

rtmreza
26-04-1393, 04:44 بعد از ظهر
سلام دوستان برای پیشرو 125 یا کلا این موتور های بی کلاچ چه شمعی استفاده بشه بهتره ؟

ایا شمع های سوزنی یا ایریدیوم برای این موتور ها تو بازار هست ؟

یک پلاتینه و چند پلاتینه و ایریدیوم
دنسو اصلی یا ان جی کا

Hamed.Baheri
27-04-1393, 12:09 قبل از ظهر
سلام دوستان
میشه نظرتون رو راجب موتور اسکوتر پرواز 100cc بدونم ، اینکه موتور کم خرج و کم دردسری هستش و بعد یه مدت که من سوارش میشم اون منو سوار نشه ؟ ( منظورم اینه خرج نزاره رو دستم ؟ )

لوازمش چطور گیر مییاد ؟ مصرف سوخت ؟

مخلص همه هم هستم :pm:

و همچنان منتظر جواب دوستان عزیزم ! :spam:

mahdi mahdavi
27-04-1393, 11:00 بعد از ظهر
سلام دوستان.
بالاخره یه جترو 130 برداشتم. خیلی خوبه. شتابش عالیه. باکش هم 7 لیتری.
موتور تو حالت سلو خاموش میشه و گاهی اوقات هم اگزوز به اصطلاح عطسه میکنه. اونم فکر میکنم مال تنظیم نبودن کاربراته. درسته؟

3 تا سوال داشتم

1- الان بیش از 70 تا نمیره و بیشتر که برم میترسم به موتور فشار بیاد اوایل کار. کم نیست؟ الان بیشتر از 60 تا باهاش نمیرم.

2- موقعی که دارم سرعت کم میکنم "مثلا از دنده 4 به تدریج معکوس میکشم" بین سرعت 40 تا 20 از چرخ جلو یه صدای خر خر میاد و یک مقداری هم تو فرمون احساس میشه. مال چی میتونه باشه؟ تو این حالت ترمز نگرفتم که صدا میده.

3-وقتی فرمون رو رها میکنم "البته برای تست اینکار رو کردم وگرنه آدم قانون مندی هستم :) " موتور به سمت چپ کشیده میشه یکم. اون مال چیه؟

ramink2
30-04-1393, 08:28 بعد از ظهر
سلام دوستان.
بالاخره یه جترو 130 برداشتم. خیلی خوبه. شتابش عالیه. باکش هم 7 لیتری.
موتور تو حالت سلو خاموش میشه و گاهی اوقات هم اگزوز به اصطلاح عطسه میکنه. اونم فکر میکنم مال تنظیم نبودن کاربراته. درسته؟

3 تا سوال داشتم

1- الان بیش از 70 تا نمیره و بیشتر که برم میترسم به موتور فشار بیاد اوایل کار. کم نیست؟ الان بیشتر از 60 تا باهاش نمیرم.

2- موقعی که دارم سرعت کم میکنم "مثلا از دنده 4 به تدریج معکوس میکشم" بین سرعت 40 تا 20 از چرخ جلو یه صدای خر خر میاد و یک مقداری هم تو فرمون احساس میشه. مال چی میتونه باشه؟ تو این حالت ترمز نگرفتم که صدا میده.

3-وقتی فرمون رو رها میکنم "البته برای تست اینکار رو کردم وگرنه آدم قانون مندی هستم :) " موتور به سمت چپ کشیده میشه یکم. اون مال چیه؟

در مورد عطسه زیاد نگران نباشید،مربوط میشه به سیستم خنک کنندگی موتورهای جدید که به این صورت عمل میکنه! اگه کاربرات تنظیم نباشه توسرعت بالا و یکنواخت دل زدن موتور و کم وردنش کاملا مشخص میشه.

Mahdi Rz
04-05-1393, 10:33 بعد از ظهر
کسی نیس به ما جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi Rz
06-05-1393, 09:44 بعد از ظهر
دوستان یه قطعه از موتورم خراب شده الان یه ماهه خابیده
تو تبریزم پیدا نمیشه.کسی هست از بچه های تهران زحمتشو بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amir R1
06-05-1393, 11:54 بعد از ظهر
دوستان یه قطعه از موتورم خراب شده الان یه ماهه خابیده
تو تبریزم پیدا نمیشه.کسی هست از بچه های تهران زحمتشو بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چیه داداش؟

linux_linda
07-05-1393, 10:18 بعد از ظهر
روان 125 اینجا کسی نخریده؟

علیرضـا
09-05-1393, 08:18 قبل از ظهر
سلام دوستان
کم‌صداترین موتور کاب ایرانی چیه؟

ali.motahari
09-05-1393, 01:50 بعد از ظهر
سلام دوستان
رکورد125 و رادیسون125

- - - Updated - - -

سلام دوستان
رکورد125 و رادیسون125

parsa-suzuki
09-05-1393, 03:30 بعد از ظهر
اقایان کی در مورد قفل دیسک که روی دیسک بسته میشه و داخل یکی از سوراخ های دیسک میره اطلاعاتی داره
برای طرح ویو قابل استفادس ؟؟؟ قیمت ؟؟؟
دوستان کسی قیمت زنجیر موتور (تایم) طرح ویو رو داره ؟؟؟

ali.motahari
09-05-1393, 10:46 بعد از ظهر
اقایان کی در مورد قفل دیسک که روی دیسک بسته میشه و داخل یکی از سوراخ های دیسک میره اطلاعاتی داره
برای طرح ویو قابل استفادس ؟؟؟ قیمت ؟؟؟
دوستان کسی قیمت زنجیر موتور (تایم) طرح ویو رو داره ؟؟؟
خود شرکت کویر رو موتوراش ی قفل دیسک میده و بیرون مدلای مختلفی هست از 12 تا 25

Mahdi Rz
11-05-1393, 04:41 بعد از ظهر
چیه داداش؟

سلام داداش از قسمت راست که دربشو باز میکنم صفحه مسلس هست رو میله دنده هست.پشت صفحه کلاج
حتمن دیدی؟

Alireza.BMW
16-05-1393, 12:17 بعد از ظهر
بچه ها کسی قیمت تی وی اس معمولی رو نداره؟ یکی از دوستام هست یه دونه آبی مدل 93 داره کارکرد 3000تا یه خش نداره 11ماه بیمه داره میگه صفرش 5700هه راست میگه؟؟؟؟:297: بعد چند میرزه؟

hamidirche
16-05-1393, 04:16 بعد از ظهر
قیمت این موتورها رو هر کسی میدونه خواهشا اعلام کنه طرح ویو: جترو و رکورد و رادیسون همچنین تی وی اس راکز و گلکسی مودناس ... ممنون

ramin.tomcat
24-05-1393, 01:15 قبل از ظهر
من میخوام یه کاب حدود 3تومن بگیرم چی رو پیشنهاد میدین؟ قیافه و کیفیت واسم مهم ترین چیزه

ali.motahari
24-05-1393, 01:25 قبل از ظهر
یکم دیگه پول بزار روش (200)یدونه رادیسون 125 که از همه قشنگتر و با کیفیت تر و نرمه بخر

Pooria-Parhizkar
30-05-1393, 12:38 قبل از ظهر
دوستان توی این کاب ها با دوتومن چی می تونم بگیرم ؟؟؟ جه سالی ؟؟؟ وچه رنج قیمتی؟؟؟

برام مهمه که حتما 150 سی سی باشه

ببخشید انقدر پر حرفی کردم

و ممنون از شما

Alireza.BMW
30-05-1393, 07:28 قبل از ظهر
رادیسون مدل 91 تمیز

mafarid
30-05-1393, 11:19 قبل از ظهر
امروز زنگ زدم دفتر مرکزی کویر تهران برا پرسیدن نمایندگی کویر تو تبریز خانومه اول می پرسه چه موتوری می گیم رادیسون 125 تیپ 4 میگه 3 میلیون و سیصد تهران؟؟؟؟؟؟؟؟ می پرسم نمایندگی تبریز دارید می گه نه شما برو از ارومیه خرید کن؟؟؟؟؟؟؟:retarded::retarded::icon_pf _99_: فاصله تبریز ارومیه از جاده دریا 190 کیلومتر هستش البته نمی دونم اجازه تردد روی پل با موتور سیکلت هستش یا نه اگه نباشه فاصله می شه 260 کیلومتر:15: جالبه نه حالا یا باید 150 تومن خرج وانت کنم که اگه نمایندگی ارومیه 3300 قیمت بده که به احتمال خیلی زیاد نده میشه 3450 یا باید خودم از جاده بیارمش که در حدود چهار، پنج ساعت باید تو راه باشم با سرعت 60 کیلومتر اونهم با موتوری که آب بندی نشده و امتحانش رو پس نداده و معلوم نیست چه بلایی سر ادم بیاره به نظر شما می صرفه به خاطر یک دونه موتور بیفتم به جوون جاده و تازه سه و نیم میلیون خرجش کنم؟؟؟؟؟؟ وضع ما درایم هااا:wow:

yasharazary
30-05-1393, 11:46 قبل از ظهر
125خواستی،مدل89سراغ دارم!فک کنم مال همتاسیکلت هس!

من بنابم!

Pooria-Parhizkar
30-05-1393, 12:03 بعد از ظهر
دوستان توی این کاب ها با دوتومن چی می تونم بگیرم ؟؟؟ جه سالی ؟؟؟ وچه رنج قیمتی؟؟؟

برام مهمه که حتما 150 سی سی باشه

ببخشید انقدر پر حرفی کردم

و ممنون از شما

رادیسون مدل 91 تمیز

دوستان یعنی با 2 تومن یه رادسون 150 سی سی مدل 91 گیرم میاد؟؟؟

کسی اشنا داره یا جایی رو می دونه که راه ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

Alireza.BMW
30-05-1393, 12:16 بعد از ظهر
هفته پیش برام آوردن یکی قرمز و تمیز میگفت 2 تومن

Pooria-Parhizkar
30-05-1393, 02:39 بعد از ظهر
داداش اگه هنوز سراغ داری شماره و ادرسش رو بفرست

Pooria-Parhizkar
31-05-1393, 08:17 بعد از ظهر
دوستان الان طرح ویو 150 سی سی از نمایندگی بخوام بگیرم فکر می کنید چنده؟؟

kiaarash
01-06-1393, 11:09 قبل از ظهر
موتور طرح ویو بادران کل فلاپ ها نو تایوانی 200 خرج موتورش کردم
چراغ جلو نو
چراغ عقب نو
کرپی فرمان بالا نو
کرپی فرمان پایین نو
هندل نو
گلگیر ها نو
صفحه کیلومتر نو
جا پایی ها نو
تمام کلید ها نو
استارت نو
زین نو
برچسب ویو ژاپن هم داره
اینه راهنما نو
تمام کلیدها و سوییچ نو
دسته ترمز جلو نو
1150 پایه خودم در اومد لوازم و خرج سرویسش
400 فقط فلاپاش شد

موتور صفر

میخوام لوازمش رو بفروشم چون بعد از این خرج ها فهمیدم پول تو موتوری ریختم که مدارک نداره

همه لوازم نو اماده فروش هر ** لوازم هر چی میخواد بیاد ببره میخوام فقط پولم برگرده انجینشم 200 خرج کردم که اونم کامل اگر کسی خواست میفروشم

linux_linda
01-06-1393, 06:42 بعد از ظهر
روان 125 چنده؟

Pooria-Parhizkar
01-06-1393, 08:18 بعد از ظهر

دوستان کسی نمی دونه

Pooria-Parhizkar
03-06-1393, 08:31 قبل از ظهر

ذوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه

Alireza.BMW
03-06-1393, 08:42 قبل از ظهر
فکر کنم رادیسون 150 قیمتش 3800باشه...بعدشم این موتورا زیاد فرقی ندارن 125ش با 150ش تو سرعتو اینا زوره آدم بخاد حدوا 400.500برا 25سی سی بیشتر بده

Pooria-Parhizkar
03-06-1393, 08:55 قبل از ظهر
ممنون داداش

Amir R1
03-06-1393, 11:12 بعد از ظهر
کسی میدونه طرح ویو مزایده ای روشن از چ قیمت شروع میشه؟

Gladiator
05-06-1393, 02:53 بعد از ظهر
کسی میدونه طرح ویو مزایده ای روشن از چ قیمت شروع میشه؟

500 به بالا

ramink2
05-06-1393, 03:37 بعد از ظهر
روان 125 چنده؟

سلام
اگه منظورت بی کلاج طرح جدید باشه الان 3.200 تا 3.500 مدل 92 و 3.500 تا 3.700 مدل 93 رو میدن.
من خودم یه دونه دارم.

- - - Updated - - -

سلام
موتورم حدود 3700 کیلومتر کار کرده و تا الان وقت نکردم برای آچار کشی ببرم و از اونجایی که چندجا خوندم بهتره موتورهای چینی رو تو 1000 تا اول فیلر گیری هم بکنید خواستم بپرسم با نزدیکی فصل سرما آچارکشی و فیلر گیری رو بزارم برای سال بعد یا نه ربطی نداره و الان کارهاشو انجام بدم؟
ramink2
10-06-1393, 01:42 بعد از ظهر
سلام
موتورم حدود 3700 کیلومتر کار کرده و تا الان وقت نکردم برای آچار کشی ببرم و از اونجایی که چندجا خوندم بهتره موتورهای چینی رو تو 1000 تا اول فیلر گیری هم بکنید خواستم بپرسم با نزدیکی فصل سرما آچارکشی و فیلر گیری رو بزارم برای سال بعد یا نه ربطی نداره و الان کارهاشو انجام بدم؟
r.hasani7023
10-06-1393, 04:24 بعد از ظهر
منم طرح ویو دارم میفروشم در حد صفر 2500را رفته09351759485

a021lireza
14-06-1393, 11:56 بعد از ظهر
سلام دوستان یک طرح ویو 125 پیشرو پیام مدل 87 دارم ، واشر سرسیلندر موتور و به تازگی عوض کردم ، کاربرات هم به تازگی تعمیر شده ، الان دو سه روزه هنگام حرکت یا شروع به حرکت صدای عجیبی مثل صدای تماس قطعه پلاستیکی با چرخ یا کاغذ توی پنکه روشن کردن ، میده اما درجا که هستم این صدا رو نداره ، شتاب اولیش یکم کم شده ، امروز هم موقعی که سر بالایی میرفتم با سرعت 60 تا از سمت کاربرات یا هواکش دود میداد و بوی پلاستیک سوخته یکم راهنمایی می کنید ممنون

Pooria-Parhizkar
15-06-1393, 10:54 بعد از ظهر
سلام دوستان طرح ویو 135 پیشرو پیام مدل 93 چنده (نو) ؟؟؟

امروز رفتم از یه مغازه قیمت گرفتم میگه 3.150 درست میگه ( انگار می گفت دزدگیر هم داره؟؟؟؟؟)

الان قیمت طرح ویو های دیگه چنده ؟؟؟

بازم ممنون از شما و ببخشید انقدر سوال پرسیدم

linux_linda
20-06-1393, 06:06 بعد از ظهر
قیمت روان 125 کاب مدل 1393 چند شده؟

ali borji
22-06-1393, 02:02 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی از این موتور اطلاعاتی داره یا تا حالا داشته میخام یه صفرشو بردارم AVA JS125-BF3

vahid69
04-07-1393, 09:38 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال دارم به نظرتون اسکوتر سوار شدن ضایع نیست؟ کسی مسخرش نمیاد؟ اسکوتر sym jet 4 :sad: مثلا کسی که سوار پالس یا اپاچی میشه اینو ببینه چی فکر میکنه با خودش دربارش؟:sad:

MEHDI_D
04-07-1393, 09:45 بعد از ظهر
دوستان من كوير راديسون 150 دارم كه براي عقبش لنت ميخام بگيرم،عقبش كأسه اي
چه لنتي بگيرم كه هم جنسش خوب باشه و هم زود تمام نشه ؟

akbar71
11-07-1393, 04:23 قبل از ظهر
سلام دوستان،چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
موتور رو که گرفتم کیلومترش حدودا چهل تا بود بعد چند روز شد هشتاد و نه تا،الان رو هشتاد و نه ثابت مونده چیکارش کنم؟
میتونم به موتور بنزین سوپر بزنم؟
فلاپی که کیلومتر روش هستش شکسته خودم میتونم عوضش کنم یا دردسر داره؟
تو ترافیک با سی جی راحت نیم کلاچ میکنم ولی با این تو ترافیک روندن سخته چون کلاچ نداره چکار میشه کرد؟
یه یار یه ویو جلوم تک چرخ زد منم زدم دنده دو گاز رو گرفتم پام رو از روی دنده برداشتم ولی یکم سر موتور اومد بالا!!دلیلش چیه؟
باتشکر

Amir R1
11-07-1393, 01:44 بعد از ظهر
دوست عزیز کلاچ ویو دندشه یعنی اشما اگه دندرو تا یه جایی بدی پایین کلاچه ولی بیشتر که بدی دنده عوض میشه. به همین علت دندش از بقیه موتورا سفت تره.شما تو ترافیک دنده رو تا جایی که عوض نشه بده پایین انگار نیم کلاچ کردی.

ali.motahari
11-07-1393, 10:52 بعد از ظهر
اگه موقع دنده اضاف کردن وقتی دنده جا خورد پاتو از رو دنده بر نداری موتور خلاصه و تو زمان خلاصی دور موتورو ببر بالا و بعد پاتونو از رو دنده بردار تا جلو موتور راحت تر همراه با یه تقه برا جا خوردن دنده یچرخ بزنه

akbar71
12-07-1393, 03:03 قبل از ظهر
امیر جان ممنون از رارهنماییت ولی من منظورم این بود با سی جی که نیم کلاچ میکنی موتور یواش یواش راه میره با طرح ویو تا پام رو از رو دنده برام ندارم موتور حالت خلاصی داره و اصلا راه نمیره
علی جان تشکر،دنده یک این کار رو میکنم جواب میده و سر موتور با یکم گاز راحت میاد بالا ولی از دنده یک به دو گاز رو زیاد هم میگیرم تاثیری نداره!!
کمک های فابریک موتور م خیلی سفته کمک گازی قیمت گرفتم صد و چهل تومان،در رابطه با کمک کسی اطلاعاتی نداره؟کمک هاش رنگی بودن(آبی و صورتی)

ali.motahari
12-07-1393, 01:47 بعد از ظهر
امیر جان ممنون از رارهنماییت ولی من منظورم این بود با سی جی که نیم کلاچ میکنی موتور یواش یواش راه میره با طرح ویو تا پام رو از رو دنده برام ندارم موتور حالت خلاصی داره و اصلا راه نمیره
علی جان تشکر،دنده یک این کار رو میکنم جواب میده و سر موتور با یکم گاز راحت میاد بالا ولی از دنده یک به دو گاز رو زیاد هم میگیرم تاثیری نداره!!
کمک های فابریک موتور م خیلی سفته کمک گازی قیمت گرفتم صد و چهل تومان،در رابطه با کمک کسی اطلاعاتی نداره؟کمک هاش رنگی بودن(آبی و صورتی)
چرا شما میخای یچرخ بزنی؟خیلی زور بالا این موتور ضعیف میادو و زود انجینش بصدا میوفته و بدنشم به لرزش میوفته و کمکای جلوت تا موقع که بتونی آروم جلوشو بیاری پایین به روغن ریزی میوفته و قفل میکنه چند باری و ....

akbar71
12-07-1393, 10:57 بعد از ظهر
یعنی با یه چره انقدر به موتور فشار میاد!!!!؟ پس دیگه غلط بکنم یه چرخ بزنم علی الخصوص که موتورم هنوز آب بندی نشده!
دوستان در رابطه با کمک فنر اطلاعی ندارید؟
زنجیرش هم صدا میده باید چی کارش کنم؟روغن کاری کردم فایده نداشت
میخواستم زنون بگیرم فروشنده میگفت بلوری رو آب میکنه!
به نظرتون سبد و طلق و..ببندم رو موتور؟
ولی من هنوز با کلاچ نداشتنش مشکل دارم چون نمیتونم نیم کلاچ کنم اذیت میشم ضررش زیاده وگرنه قصد داشتم بفروشم سی جی بگیرم،البته ترمزهاش نسبت به سی جی عالیه

ali.motahari
13-07-1393, 12:03 قبل از ظهر
یعنی با یه چره انقدر به موتور فشار میاد!!!!؟ پس دیگه غلط بکنم یه چرخ بزنم علی الخصوص که موتورم هنوز آب بندی نشده!
دوستان در رابطه با کمک فنر اطلاعی ندارید؟
زنجیرش هم صدا میده باید چی کارش کنم؟روغن کاری کردم فایده نداشت
میخواستم زنون بگیرم فروشنده میگفت بلوری رو آب میکنه!
به نظرتون سبد و طلق و..ببندم رو موتور؟
ولی من هنوز با کلاچ نداشتنش مشکل دارم چون نمیتونم نیم کلاچ کنم اذیت میشم ضررش زیاده وگرنه قصد داشتم بفروشم سی جی بگیرم،البته ترمزهاش نسبت به سی جی عالیه
چه صدایی میده زنجیرش؟
سبد و طلق ظاهر موتورو جالب نمیکنه و نبندی بهتره
برا موتورت یه جفت کمک رپیدو از این پهنا بخر 60 تومن که هم جنسش عالیه و کمک بادیا خیلی نرم میشن بعد مدتی و با وزن سنگین راکب عقبش میکوبه تو دس انداز

akbar71
13-07-1393, 07:25 قبل از ظهر
داداش ممنون از راهنماییت
زنجیر صدای تق تق میده انگار به جایی گیر میکنه!
کمک راپیدو معمولی بگیرم پس؟
وقتی روشنش میکنم یا موقع خاموش کردن این صدایی که میده(خارجی صحبت میکنه منظورمه) خیلی ضایع هستش چه جور میتونم قطعش کنم؟
عذر میخوام زیادی سوال میپرسم،من موتورم رو یک سال پیش صفر گرفتم اما به دلایلی سوارش نشدم،الان نیاز به آب بندی داره آیا؟
ali.motahari
14-07-1393, 01:48 قبل از ظهر
داداش ممنون از راهنماییتزنجیر صدای تق تق میده انگار به جایی گیر میکنه!کمک راپیدو معمولی بگیرم پس؟وقتی روشنش میکنم یا موقع خاموش کردن این صدایی که میده(خارجی صحبت میکنه منظورمه) خیلی ضایع هستش چه جور میتونم قطعش کنم؟عذر میخوام زیادی سوال میپرسم،من موتورم رو یک سال پیش صفر گرفتم اما به دلایلی سوارش نشدم،الان نیاز به آب بندی داره آیا؟تشکر
قربونت
به یجا گیر میکنه میگه تق یا تو قسمت خاصی این صدارو میده؟لاستیکو بچرخون و هم زمان زنجیرو بالا پایین کن اگه تو یه قسمت خاص کمتر بالا پایین شد یا ظاهرا سفت تر بود یکی از عواقب یچرخ زدنه که زنجیرت خشک بودهموتورت چقد کار کرده الان؟چجوری؟

akbar71
15-07-1393, 09:59 بعد از ظهر
داداش زنجیر رو عیب یابی کردم:دی،به قاب گیر میکنه خیلی هم صداش رو اعصابه
موتورم تا الان 89 تا کارکرده،دو تا از فلاپ هاش شکسته چون رنگش سفید یخچالی هستش قم هر جا رفتم نداشتن یعنی سفید شیری داشتن،میخوام بیام گمرک بگیرم،ممنون میشم جای مناسبی سراغ دارید معرفی کنید

Alireza.BMW
15-07-1393, 10:06 بعد از ظهر
زنجیر شله که اینجوری میشه شما چرخ عقب رو بچرخون ببین اگه یه جا سفته یه جا شل برو عوض کن زنجیر لیزر بگیر مشکلش حل میشه

akbar71
16-07-1393, 10:04 بعد از ظهر
زنجیر شله که اینجوری میشه شما چرخ عقب رو بچرخون ببین اگه یه جا سفته یه جا شل برو عوض کن زنجیر لیزر بگیر مشکلش حل میشه
ممنون دوست عزیز،چرخ عقب رو که میچرخونم زنجیر شل و سفته البته قاب زنجیر جلوی دید رو گرفته،زنجیر رو باید عوض کنم؟تعمیر نداره؟
موتور رو که روشن میکنم اگه گاز ندم خاموش میکنه!دنده هاش هم اولش بد جا میره!چون موتورم یک سال خوابیده الان انقدر اذیت میکنه؟؟؟؟

Gladiator
17-07-1393, 12:02 قبل از ظهر
ممنون دوست عزیز،چرخ عقب رو که میچرخونم زنجیر شل و سفته البته قاب زنجیر جلوی دید رو گرفته،زنجیر رو باید عوض کنم؟تعمیر نداره؟
موتور رو که روشن میکنم اگه گاز ندم خاموش میکنه!دنده هاش هم اولش بد جا میره!چون موتورم یک سال خوابیده الان انقدر اذیت میکنه؟؟؟؟

زنجیرتو خوب روغنکاری کن و چرختو بچرخون بذار خوب روغن به خوردش بره بعد یکم زنجیرتو سفت کن اگه مشکلت حل نشد اونوقت زنجیرو عوض کن ، کاربراتتم تمیز کن مشکل خاموش شدنت حل میشه

limpizik
17-07-1393, 04:09 بعد از ظهر
سلام
عزیزان کسی میدونه پیچ سلو ویو کجاست ؟اگه عکسی چیزی بزارید ممنون میشم

ramink2
18-07-1393, 12:42 بعد از ظهر
سلام

بهترین روش برای تمیز کردن زنجیر چه روشیه؟ و بعد از تمیز کردن زنجیر برای روغن کاری زنجیر بهتره از اسپری گریس استفاده کنیم یا روغن ماشین؟
amirreza72
19-07-1393, 08:05 قبل از ظهر
سلام خدمت تمام دوستان عزیز. چند روز اینده من میخوام یه رادیسون 150 بگیرم.مخواستم لطف کنید به من 1.طریقه اب بندی موتور؟ 2.در چه دور و سرعتی برم؟4.رو چند کیلومتر موتور اب بندی میشه؟ 3.روغن چی بریزم بهتره؟ بعد یه لطفی کنید نظر خودتون را هم در مورد موتور و هم در مورد سوال ها بگید مرسی با تشکر.

akbar71
19-07-1393, 11:33 بعد از ظهر
زنجیرتو خوب روغنکاری کن و چرختو بچرخون بذار خوب روغن به خوردش بره بعد یکم زنجیرتو سفت کن اگه مشکلت حل نشد اونوقت زنجیرو عوض کن ، کاربراتتم تمیز کن مشکل خاموش شدنت حل میشه
داش ممنونم بابت راهنمایی
جیر رو ردیف روغن کاری کردم سفتشم کردم صداش قطع شده ولی تو دست انداز یا سرعت بالا صدا میده هنوز!
احساس میکنم صدای انجین بیشتر شده یعنی وقتی به صداش گوش میدم واضحه دلیلش چی میتونه باشه؟کیلومترشمار از کار افتاده چند تا باک میرم روغن عوض کنم؟
آقا محسن
22-07-1393, 12:01 قبل از ظهر
سلام علیرضا جان .ببخشید مزاحم شدم .من میخوام موتور بدون کلاچ بخرم اما بین مارک کویر رادیسون واحسان آر دی موندم کدوم و بخرم لطفا کمکم کنید اگه زود ج بدید ممنون میشم.........،

کاوه
22-07-1393, 12:06 قبل از ظهر
من میخوام موتور بدون کلاچ بخرم اما بین مارک کویر رادیسون واحسان آر دی موندم کدوم و بخرم لطفا کمکم کنید اگه زود ج بدید ممنون میشم.........،

رادیسون ها تو طرح ویو ها از همه بهتره

linux_linda
22-07-1393, 07:45 قبل از ظهر
یه سوال چرا روان 110 با اینکه انجینش 110 سی سی هست بیشتر از 110 تا نمیره؟

Gladiator
22-07-1393, 11:40 بعد از ظهر
داش ممنونم بابت راهنمایی
جیر رو ردیف روغن کاری کردم سفتشم کردم صداش قطع شده ولی تو دست انداز یا سرعت بالا صدا میده هنوز!
احساس میکنم صدای انجین بیشتر شده یعنی وقتی به صداش گوش میدم واضحه دلیلش چی میتونه باشه؟کیلومترشمار از کار افتاده چند تا باک میرم روغن عوض کنم؟
10 تا باک یا هر 6 ماه روغن عوض کن

mili_007
30-07-1393, 02:00 بعد از ظهر
دوستان كسي راديسون 89-90 قيمت مناسب سراغ نداره. pm بديد. ممنون

akbar71
07-08-1393, 03:45 بعد از ظهر
سلام دوستان
دیروز موتورم رو بردم یه جا که برام آچارکشی کنه و فیلرگیری و..،امروز که رفتم موتور رو تحویل گرفتم یه دور که باهاش زدم شتابش افتضاح شده،از اگزوز صدای عطسه میومد که برطرف نشده(همچنین از کاربرات)،موتور بد روشن میشه،اولش تند تند خاموش میکنه،دنده یک خاموش میشه،یه وقتایی از جلوی موتور صدای پیس میاد یه تکون میخوره یا خاموش میکنه،البته بعضی این ایراد ها قبلش هم داشت ولی آلان خیلی بیشتر شده(یعنی طرف یه کار کرده از ویو پشیمون شدم!!)به خاطر تعمیرکارش میگم که نمیدونم کجا ببرم
الکی شمع رو هم عوض کرده بود،25ت هم ازم گر فت هر چی هم بهش گفتم میگه من باهاش دور زدم هیج مشکلی نداره!!!!
به نظرتون چه کار کنم؟
این تعمیرکارهای سی جی کارهای ویو رو تا چه حد میتونن انجام بدن؟به نظرتون موتور به برای تعمیر بدم بهشون؟
خواهشا اگه تعمیرکار ویو تو قم سراغ دارید که کارش خوب باشه ممنون میشم معرفی کنید(تو پ.خ یا اینجا)

Alireza.BMW
07-08-1393, 06:53 بعد از ظهر
موتور شما تنظیم کاربرات میخاد مشکل دیگه ای هم نداره تو تاپیک تنظیم کاربرات گفته شده خودتون میتونید این کار رو انجام بدید موتور شما احتمالا مصرف سوزن کاربرات رو یا خیلی کم کرده یا خیلی زیاد... من بودم بهش پول نمیدادم تا درستش نکرده...

akbar71
07-08-1393, 11:09 بعد از ظهر
داش ممنون از راهنماییت لطف کردی
گفت مصرفش زیاد بود درستش کردم ولی من که چیزی سر در نمیارم!!
پس برم تو تایپکش ببینم چه میشه کرد،نزنم بدترش کنم:دی
داداش به این موتورسازهای سی جی میتونم بدم برام درستش کنن؟آخه چند تا موتورساز سی جی کار بلد و آشنا سراغ دارم
من مصرف برام مهم نیست فقط میخام شتابش خوب باشه
بازم مرسی

amo hosein
09-08-1393, 03:50 بعد از ظهر
دوستان طرح ویو کریستال چه جور موتوریه؟
رنگ نقره ای برا طرح ویو زشته؟

MANHUNT
09-08-1393, 04:10 بعد از ظهر
نه عمو زشت نيست باسه چي پرسيدي رنگ ويو كريستال نقره اي هستش؟موتور بدي نيست مثل راديسون ميمونه تفاوت چنداني با راديسون نداره همشون يه پخن راديسون فقط معروفتره

amo hosein
09-08-1393, 05:37 بعد از ظهر
سرعت فک کنم 80 یا 90 میره آخه.همه طرح ویو ها انقدر سرعت میرن؟!
4 دنده بود.همشون 4 دنده هستن؟
برا زیر پا یکی میخوام.
این مدل 92 نقره ایه.چند فی میخوره؟

MANHUNT
09-08-1393, 06:00 بعد از ظهر
صفرش ٢٦٠٠ ٢٧٠٠ تو اين قيمت هستش زير ٢بگيري خوبه پنچ دنده هم داريم اما بيشترياش ٤ دندس

alimeh
14-08-1393, 12:49 بعد از ظهر
الان از همه بهتر قطعات متين و كوير راديسون و ركورد از همه بهتر پيدا ميشه

- - - Updated - - -

بچه ها من چراغ عقبم سوخته بايد همه فلاپ هارو در بيارم بعدشم چراغ ال اي دي برا موتور عقبش سراغ داريد

Mahdi Rz
01-09-1393, 02:25 بعد از ظهر
سلام دوستان من جترو بی کلاج دارم
حسابی کار میکرد.تازگیا تو راه گاهی خفه میکرد و چند دقیقه بعد روشن میشد
یهویی موقع استارت زدن.استارت با زور دور میگرفت.دوباره استارت میزدم با دور تند میزد و روشن میشد
بعده چند روز استارت نزد.فیوزهارو عوض کردم و کاربراتورا تمیز
باز استارت نزد.برق تو امپر بود.با هندل روشن میکردم که چند روز بعدش برق تو امپرا هم نیست
شمع هم تازشئ گرفتم.الان موقع روشن شدن هندلم سخت میزنه یا رد میکنه.بعش خوب میزنه بعدش باز سخت
صفحه کلاجم تعریفی نداره.به چندتا تعمیرکار نشون دادم
میگن هندل از صفحه کلاجته.خفه کردنش از باتریت
گیج موندم کامل از برق سردرنمیارم.الان که روشنه چراغام و بوق با حد دور موتور کار میکنن
از سوالام جاش اینجا نباشه ببخشید.منتظر کمکهاتون هستم

erfi.747
08-09-1393, 09:40 بعد از ظهر
دوستان امروز دور از جونتون یه ماشین زد بهم و منو زد زمین .. سمت چپ فلاپ موتورم درست اطراف جایی که آیینه بسته میشه شکسته + فلاپ دور انجین .. شما میگید چیکار کنم عوض کنم فلاپو یا چسب کاریش کنم ؟؟؟ اگه بخوام عوض کنم هزینش چقدر میشه فقط قسمت بغل موتور .. رنگ فلاپمم دونه اناری (آلبالویی براق) هستش و ممکنه یکم سخت گیر بیاد چون من دونه اناری اصلا نمیبینم تو خیابونا و موتورمم مال شرکت sabin khodro هستش .. ممنون ..

Mohammad.r
09-09-1393, 08:33 بعد از ظهر
دوستان امروز دور از جونتون یه ماشین زد بهم و منو زد زمین .. سمت چپ فلاپ موتورم درست اطراف جایی که آیینه بسته میشه شکسته + فلاپ دور انجین .. شما میگید چیکار کنم عوض کنم فلاپو یا چسب کاریش کنم ؟؟؟ اگه بخوام عوض کنم هزینش چقدر میشه فقط قسمت بغل موتور .. رنگ فلاپمم دونه اناری (آلبالویی براق) هستش و ممکنه یکم سخت گیر بیاد چون من دونه اناری اصلا نمیبینم تو خیابونا و موتورمم مال شرکت sabin khodro هستش .. ممنون ..
آینه که رو کلگی بسته میشه دیگه، قیمت کلگی کامل بدون کاسه چراغا 45تومنه
فلاپ دور انجین هم که هر طرف دو تیکست، اونی که یه قوسی داره جفتی 60 تومنه من تکی خریدم 35
اون دیفیوزرم که زیر همه فلاپاس اون پایین انجین 20 تومنه

امیدوارم منظورمو گرفته باشی اسم این فلاپارو من نمیدونم چیه یکی بیاد اسماشو بگه مارو از گمراهی در بیاره :d

erfi.747
09-09-1393, 09:09 بعد از ظهر
فلاپ دور انجین هم که هر طرف دو تیکست، اونی که یه قوسی داره جفتی 60 تومنه من تکی خریدم 35

امیدوارم منظورمو گرفته باشی اسم این فلاپارو من نمیدونم چیه یکی بیاد اسماشو بگه مارو از گمراهی در بیاره :d
رنگ موتور من گیر میاد ؟؟؟

- - - Updated - - -

رنگ موتور من گیر میاد ؟؟؟

Mohammad.r
09-09-1393, 10:16 بعد از ظهر
همه رنگی هست
اگه گشتی پیدا نشد برو نمایندگی سفارش بده یه هفته ای میفرستن برات. ولی هست

teyhoo
11-09-1393, 06:44 بعد از ظهر
سلام.
من هوندا دیو تازه دیروز خریدم zx.
فقط الان میخوام داخلش رو باز کنم و ببینم از چه قراره.
و کیت 125 ببندم روش.
تا حالا هم موتور باز نکردم.
میشه کمکم کنین چطوری بازش کنم و قطعاتش رو بگین کجاست.
ممنون

salahshor
11-09-1393, 06:54 بعد از ظهر
چند خریدی ؟

منظورت از کیت 125 چیه ؟

میخوای انجین عوض کنی ؟

Pooria-Parhizkar
11-09-1393, 10:10 بعد از ظهر
فکنم منظورش از این کیت های تقویت کنندس

mohammadkh
12-09-1393, 12:28 قبل از ظهر
سلام دوستان. اقا رادیسون کویر کدوم رنگش بهتره به نظر شما؟ شرکت این رنگارو موجود داره.... سبز.... زرد..... مسی..... نقره ای

mohammadrhb
17-09-1393, 02:49 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوالی داشتم
ویو هیرمن چطوریه ؟
الان تولید نمی شه
می شه قطعاتش رو گیر اورد؟

kiaarash
18-09-1393, 09:52 بعد از ظهر

رفقا لوازم این موتورا گیر میاد ؟

mily
22-09-1393, 03:11 بعد از ظهر
سلام عزیزان، موتور رکورد کویر هست، یه مشکلی که داره چرخ عقب موقع حرکت ریپ میزنه انگار تاپ داشته باشه.
با این وجود که چرخ بصورت رینگ هست و سیم پرده ایی نیست، آیا امکان داره چرخ یا رینگش تاپ گرفته باشه؟
یا اینکه از چیزه دیگه ای هست؟ یا میتونه مثلا از اون چهارتا لغمه ای که مرکز رینگ هست باشه؟ اسمش نمیدونم چیه، بوش !! یا از زنجیر و خورشیدی؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین، چون میترسم بدتر بشه؟

erfi.747
27-09-1393, 02:07 بعد از ظهر
آقا یه چند روزه موتور ما اصلا سرحال نیست انگار که زور میزنه تا راه بره و تو حالت درجا هم یه صدای تق تق موقع بالا پایین شدن پیستون از تو انجین میاد .. همینطور وقتی تو حرکتم همین صدا ولی محسوس تر از زنجیرش سمت دنده جلو میاد .. موقع دنده عوض کردن هم وقتی موتور گرمه چنان صدایی میده که انگار یه چیزی داره اون تو میشکنه .. سرعتم به زور 85-90 تا میره .. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که عیب از کجاست ..

کاوه
27-09-1393, 07:01 بعد از ظهر
آقا یه چند روزه موتور ما اصلا سرحال نیست انگار که زور میزنه تا راه بره و تو حالت درجا هم یه صدای تق تق موقع بالا پایین شدن پیستون از تو انجین میاد .. همینطور وقتی تو حرکتم همین صدا ولی محسوس تر از زنجیرش سمت دنده جلو میاد .. موقع دنده عوض کردن هم وقتی موتور گرمه چنان صدایی میده که انگار یه چیزی داره اون تو میشکنه .. سرعتم به زور 85-90 تا میره .. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که عیب از کجاست ..

احتمالا دنده زنجیرتون ( همون خورشیدی کوجیک جلویی ) خراب شده
یا دندونه هاش خراب شده و رد میده یا اینکه یدونه پین داره روش اون افتاده

erfi.747
28-09-1393, 04:06 بعد از ظهر
احتمالا دنده زنجیرتون ( همون خورشیدی کوجیک جلویی ) خراب شده
یا دندونه هاش خراب شده و رد میده یا اینکه یدونه پین داره روش اون افتاده
یعنی همه این سر و صداها و تنبلی موتور و سرعت کم مال خورشیدیه ؟؟؟ باید تعویض بشه ؟؟؟ بهترین مارک و قیمت چیه ؟؟؟

H_Ali1376
05-10-1393, 10:00 بعد از ظهر
سلام دوستان
ما یه طرح ویو داریم نمی دونم چه کارخونه ایه
ولی اگزوزش ناجور صدا میده و هر روزم بیشتر میشه راهی هس بشه صداشو خفه کرد یا باید اگزوز جدید بخرم ؟؟؟؟؟؟(اگه بخوام اگزوز بخرم چقدر در میاد)(من سر از موتور در نمیارم در حدی بگید که به تعمیر کار بدم بفهمه گیج نزنه )

Luck Luck
09-10-1393, 05:17 قبل از ظهر
سلام
1 موتور برای تردد حتما باید پلاک ملی باشه؟مثلا کیزر!
2 اگر پلاک ملی نباشه توقیف بشه در میشه اوردش یا نه(فقط قولنامه داره + کارت)
3با کارت/قولنامه میشه پلاک ملی کرد؟

عبدول
09-10-1393, 10:15 بعد از ظهر
سلام میشه برای تعویض دیسک صحفه چه اچاری لارم دارم برای باز کردن باید چکار کنم بهترین راه راه برام یاد بدید سچی 125

VAHID
09-10-1393, 10:25 بعد از ظهر
سلام میشه برای تعویض دیسک صحفه چه اچاری لارم دارم برای باز کردن باید چکار کنم بهترین راه راه برام یاد بدید سچی 125

abbasmosavi
19-10-1393, 11:25 بعد از ظهر
سلام .
دوستان من دارم این هفته یک طرح ویو پرواز 110 میگیرم .
مدل 87 قرمز رنگ.
فنی سالمه و یکم فلاپاش ترک داشته یارو با چسب درست کرده.
7 ماهم بیمه داره.
چند بهش بگم خوبه؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام .
مدل 87 قرمز رنگ.
7 ماهم بیمه داره.
چند بهش بگم خوبه؟؟؟

abbasmosavi
20-10-1393, 09:09 بعد از ظهر
سلام .
مدل 87 قرمز رنگ.
7 ماهم بیمه داره.
چند بهش بگم خوبه؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام .
مدل 87 قرمز رنگ.
7 ماهم بیمه داره.
چند بهش بگم خوبه؟؟؟

؟؟

aghilzabihi
20-10-1393, 11:17 بعد از ظهر
سلام دوستان ، نظرتون براي موتور تي وي اس ويگو چيه ، ميشه راهنمايي كنيد منو

Sent from my iPad using Tapatalk

Luck Luck
26-10-1393, 01:33 بعد از ظهر
سلام دوستان ، نظرتون براي موتور تي وي اس ويگو چيه ، ميشه راهنمايي كنيد منو Sent from my iPad using Tapatalk موتور خوبیه من تو چند تا سایت هندی دیدم نظرات خریدار ها رو راضی بودن، فقط قیمتش رو میگفتن بالاست ماله کمپانیه TVS هست که اپاچی رو میزنه که کیفیت هاش قابل قبوله البته این موتورها برای مونتاژ داخل کشور میبایست 30 درصد قطعاتش رو اینجا تولید کنن که احتمال داره یکمی از کیفیت اصل مدل هندیش کم کنه

Saman Hatami
29-10-1393, 12:32 قبل از ظهر
سلام دوستان در مورد اين موتورهاى اسکوتر يا پاگشتى بيشتر توضيح ميديد پرواز,..پيشرو اينا چينى هستن 100سى,سى,هاشون چندتا مگس اسپيد ميرن مى خوام يکى دست دوم بخرم دوسشون دارم جم جورن شما نظرتون چى هست ديو ژاپنى يکى هست ميگه 1مليون مدل 90 تميز خوبه بگيرم؟؟??

Alireza.BMW
29-10-1393, 04:08 بعد از ظهر
دوستم یه پیشرو 100شو داشت شبیه دیو هستش... چند سال پیش... 2 ترکه با وزن 150 کیلو 70 تا میرفت تک سرنشینم به 80 نمیرسید ولی انصافا هم کم مصرفه هم شتاب خوبی داره فقط لاستیکاش معضله... اگه اون هندا دیو سالمه من باشم اونو میخرم

pmpm
01-11-1393, 07:27 بعد از ظهر
سلام دوستان
قیمت فلاپ کامل موتور ویو نقره‌ای زنگ چقدر میشه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
قیمت فلاپ کامل موتور ویو نقره‌ای زنگ چقدر میشه؟

insomniac
06-11-1393, 12:15 قبل از ظهر
من خودم کویر رادیسون 125 دارم واسه سال 88 ته. عموهام پسر عموهام همه طرح ویو دارن اما با مدلای مختلف. موتور عموم laser هستش و موتور پسر عموم دلفین. خدایی بگم که قدرت و شتابی که موتور من داره رو هیچ کدوم از موتورهای طرح ویوی که دیدم نداره. واقعا از موتورم راضیم اما تنها مشکل طرح ویو ها خرج بالاشونه. به نسبت موتورهای cg یا همین هوندا های معمولی، موتورهای طرح ویو خیلی خرجشون سنگینه و واقعا این امر اذیت کننده ست واسم.

mili_007
07-11-1393, 10:12 بعد از ظهر
سلام دوستان. یه کویر رادیسون 125 دارم. موقع سربالایی توی دنده یک با دور پایین، از انجین صدای تلق تلق میاد و کل موتورو تکون میده و بعد چند ثانیه که موتور دور میگیره صدا قطع میشه. علتش چی میتونه باشه؟ سیلندر و پیستون ضعیفه یا از کلاجه؟

H_Ali1376
10-11-1393, 06:34 بعد از ظهر
جواب سوال قبلیو که ندادین
لااقل بگین الان چه روغن موتوری خوبه بریزم؟؟؟(قیمتش خیلی مهمه)[مدل موتور :کویر رادیسون125]

milano
10-11-1393, 11:13 بعد از ظهر
سلام دوستان
من جترو ۱۲۵ بی کلاچ دست دو گرفتم ۳ماهه بعداز خوندن تاپیکها در مورد بدی هوندا سیجی داشتم فروختم با ضرر.فقط هزینه زیاده بیکلاچ ناراحتم کرد
موتوره خوبیه فقط نرمیش توی بموقع دنده عوض کردنه از نظر شتابم خیلی هاره.ولی الان دنده ۴ کامل گاز نمیخوره۸۰تا بیشتر نمیره ولی دنده ۲ تا ۷۰میره
دوم اینکه چند روزه سر۴راه سرعت کم میکنم میخاد خاموش بشه ک خیلی سرخورده شدم اینطور نبود
از دوستان ممنون میشم بگن از کاربراته یا سی دی ای و... ک مستقیما برم سراغ محل عیب

- - - Updated - - -

روغن10w40اتومات ک از ۱۴تومن ب بالا هست ولی میتونی ۴۰بهران بریزی ۸تومن یا ۴۰ قطران سپاهان ک۶.۵هست

- - - Updated - - -

دوستان لطف کنن در مورد مگلی ۲۵۰ ی اطلاعاتی بدنهمینطور در مورد پالس ۱۸۰ قدیمی و بوکسر ۱۵۰مشخصاتشونو میدونم ولی تجربه سواری باهاشون رو بگیدممنون

کاوه
14-11-1393, 06:57 بعد از ظهر
جواب سوال قبلیو که ندادین
لااقل بگین الان چه روغن موتوری خوبه بریزم؟؟؟(قیمتش خیلی مهمه)[مدل موتور :کویر رادیسون125]

از روغن های ایرانی استفاده کنید - بهران

- - - Updated - - -

سلام دوستان
من جترو ۱۲۵ بی کلاچ دست دو گرفتم ۳ماهه بعداز خوندن تاپیکها در مورد بدی هوندا سیجی داشتم فروختم با ضرر.فقط هزینه زیاده بیکلاچ ناراحتم کرد
موتوره خوبیه فقط نرمیش توی بموقع دنده عوض کردنه از نظر شتابم خیلی هاره.ولی الان دنده ۴ کامل گاز نمیخوره۸۰تا بیشتر نمیره ولی دنده ۲ تا ۷۰میره
دوم اینکه چند روزه سر۴راه سرعت کم میکنم میخاد خاموش بشه ک خیلی سرخورده شدم اینطور نبود
از دوستان ممنون میشم بگن از کاربراته یا سی دی ای و... ک مستقیما برم سراغ محل عیب
دوستان لطف کنن در مورد مگلی ۲۵۰ ی اطلاعاتی بدنهمینطور در مورد پالس ۱۸۰ قدیمی و بوکسر ۱۵۰مشخصاتشونو میدونم ولی تجربه سواری باهاشون رو بگیدممنون

کلا این موتور ها چون فیک هستن کیفیت چندانی ندارن واسه همینه خرج های الکی برای راکبشون میتراشن
اما شما بهتره اول کاربرات رو چک کنی
در مورد موتور هایی هم که نام بردید تاپیک هاش موجوده تاپیک هر موتور رو مطالعه کنید

pedram9
18-11-1393, 07:18 بعد از ظهر
سلام من موتور ویو رادیسون دارم 1700 کیلومتر راه رفتم و چیزی جز روغن تا حالا عوض نکردم میخواستم بدونم بعد از این 1700 کیلومتر چه چیزهایی نیازه عوض کنم ؟ ( فیلتر روغن . فیلتر هوا و ... )

راستی این شلنگی که عکسش رو با فلش نشون دادم چیه و کاربردش چیه ؟

باتری رادیسون خشکه درسته ؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

pmpm
19-11-1393, 01:39 قبل از ظهر
سلام
من میخوام فلاپ کامل موتور هوندا ویو نقره ای مدل 84 عوض کنم
لطفاً راهنمایی بفرمایید
فلاپ کامل چقدر میشه؟
اگه بخوام فلاپ طرح ویو بزارم چقدر میشه؟
Help me please!!

VAHID
19-11-1393, 02:37 بعد از ظهر
سلام من موتور ویو رادیسون دارم 1700 کیلومتر راه رفتم و چیزی جز روغن تا حالا عوض نکردم میخواستم بدونم بعد از این 1700 کیلومتر چه چیزهایی نیازه عوض کنم ؟ ( فیلتر روغن . فیلتر هوا و ... )

راستی این شلنگی که عکسش رو با فلش نشون دادم چیه و کاربردش چیه ؟

باتری رادیسون خشکه درسته ؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این یا شیلنگ سر ریز باکه یا شیلنگ سر ریز پیاله کاربراتور.

فیلتر رو یه باد بگیرید.اگر بودجه شو دارید هر باز تعویض روغن فیلتر رو هم عوض کنید.

milano
21-11-1393, 10:49 بعد از ظهر
ممنون از جناب کاوه
البته باید بگم این مسله تمایل به خاموشی هر چند بار که گازو ول میکنم پیش میاد مثلا بعد ۴تا چهارراه .از زمانی که سی دی ای عوض کردم اینطوری شد دوباره کهنه رو گذاشتم خیلی کمتر اتفاق میوفته.کاربراتو چک میکنم تا معلوم بشهوجناب کاوه سویچشم ممکنه .برخورد داشتین با اتصال معیوب سویچ سی دی ای خاموش بشه یا نه.بهرحال ممنون از پاسختون

hamed behboodi
27-11-1393, 07:15 بعد از ظهر
دوستان برای تعویض فیلتر روغن و فیلتر هوا باید کدام قسمت رو باز بکنم ؟

parsa-suzuki
27-11-1393, 07:24 بعد از ظهر
در ویو فیلتر هوا بین دو فلاپ جلو با 4 پیچ چهار سو در یک قاب و محفظه ی پلاستیکی و فیلتر روغن پس باز کردن درب کلاج در سمت راست زیر کلاچ وزنه ای یا اتوماتیک یا به عبارتی در قسمت پایین پوسته یک فیلتر توری است که میتونید با اب قشنگ بشورید و خشک کنید بعد نصب کنید .

hamed behboodi
28-11-1393, 01:12 قبل از ظهر
در ویو فیلتر هوا بین دو فلاپ جلو با 4 پیچ چهار سو در یک قاب و محفظه ی پلاستیکی و فیلتر روغن پس باز کردن درب کلاج در سمت راست زیر کلاچ وزنه ای یا اتوماتیک یا به عبارتی در قسمت پایین پوسته یک فیلتر توری است که میتونید با اب قشنگ بشورید و خشک کنید بعد نصب کنید .

ممنون میشم با عکس بهم نشون بدید

amirsport
01-12-1393, 07:00 بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید به دوستان غزیز
میخواستم طرح ویو بگیرم تا 1200 میتونم بدم..میخواستم ببینم با این پول موتور خوبی میتونم بگیرم

farshad 54
01-12-1393, 10:52 بعد از ظهر
نه با 1200 طرح ویو سالم فکر نکنم گیر بیاد

ali.motahari
02-12-1393, 01:13 قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشید به دوستان غزیز
میخواستم طرح ویو بگیرم تا 1200 میتونم بدم..میخواستم ببینم با این پول موتور خوبی میتونم بگیرم
امیر جان عکس پروفایلت موتور خودته؟:gigglesmile:
با کیفیتشو برام میفرستی بیزحمت

hamed behboodi
03-12-1393, 01:38 بعد از ظهر
دوستان این روغن رو بگیرم خوبه ؟

VAHID
03-12-1393, 01:49 بعد از ظهر
روغن بهران سوپر.پیشتاز استفاده کنید

hamed behboodi
03-12-1393, 02:17 بعد از ظهر
روغن بهران سوپر.پیشتاز استفاده کنید

از سوپر.پیشتاز 50 20 استفاده میکنم اما جایی خوندم که 50 20 برای موتور کمی سفت هست و 40 10 استفاده کنید
و همچنین از روغن های مخصوص موتور چون روغن های ماشین معمولا سفت تر هستند و برای موتور خیلی مناسب نیست

با 50 20 گاهی موتور رو روشن میکنم دنده ها کمی سفت هستند بعد از مدتی روان میشه

داخل سایت خود کویر هم 40 10 پیشنهاد داده

amirsport
04-12-1393, 01:21 قبل از ظهر
امیر جان عکس پروفایلت موتور خودته؟:gigglesmile:
با کیفیتشو برام میفرستی بیزحمت

نه داداش از تو همين تاپيك برداشتم ..:biggrin: بين صفحات ٣٠ تا ٦٠ بود فكر كنم دقيق يادم نيس فردا با كامپيوتر اومدم برات ميفرستم

ali.motahari
04-12-1393, 01:51 قبل از ظهر
نه داداش از تو همين تاپيك برداشتم ..:biggrin: بين صفحات ٣٠ تا ٦٠ بود فكر كنم دقيق يادم نيس فردا با كامپيوتر اومدم برات ميفرستم
امیر جان من چند صفحه گشتم نبود
بعضی عکسا بود ک باز نمیشد شاید اونا بوده
قربون دستت من منتظرم

amirsport
07-12-1393, 11:02 قبل از ظهر

شرمنده دیر شد

amirsport
10-12-1393, 05:26 بعد از ظهر
سلام دوستان دنباله پاکشتی هستم کسی داشت خبرم کنه ممنون

parsa-suzuki
10-12-1393, 07:14 بعد از ظهر
دوستان سلام طرح ویو من از روزی که خریدم به دلیل رنگ پریدگی قاب زنجیر پایین قاب زنجیر رو انداختم دور و حال برای یه جفت قاب زنجیر گرفتم دیروز بستم ولی وقتی رفتم باهاش تا بیرون متوجه شدم که موتور پنچر شده و قاب زنجیر پایین رو داغون کرده ؟؟؟ دوستان موتور یه کم ارتفاع ریز خورده دلیل ممکنه ارتفاع خوردن باشه ؟؟؟ دوستان زنجیر تایم موتور به شدت شخ شخ شخ میکنه و یک زنجیر درجه یک گرفتم رشته ام هم مکانیکه چجوری عوضش کنم ؟؟؟

ali.motahari
11-12-1393, 12:00 قبل از ظهر

شرمنده دیر شد
دشمنت شرمنده
کسی اطلاعاتی از این کاب داره؟رو انجین نوشته هوندا!

erfi.747
12-12-1393, 12:32 قبل از ظهر
دوستان موتور من وقتی داره درجا کار میکنه یه صدای نسبتا خفیفی از موتورش میاد انگار که یه چیزی از تو داره به دیواره سیلندر میخوره و تق تق صدا میده .. یه صدای دیگم که میده اینه که با هر بار بالا پایین شدن پیستون یه صدای جیریک جیریک میده .. تو حرکت هم وقتی گازو ول میکنم یه صدای تلق تلق نسبتا بلند از در برق میاد .. اینا هر کدوم چه معنی میدن و مشکل از کجاست ؟؟؟ خواهشا بهم جواب بدید ..

erfi.747
12-12-1393, 07:23 بعد از ظهر
دوستان موتور من وقتی داره درجا کار میکنه یه صدای نسبتا خفیفی از موتورش میاد انگار که یه چیزی از تو داره به دیواره سیلندر میخوره و تق تق صدا میده .. یه صدای دیگم که میده اینه که با هر بار بالا پایین شدن پیستون یه صدای جیریک جیریک میده .. تو حرکت هم وقتی گازو ول میکنم یه صدای تلق تلق نسبتا بلند از در برق میاد .. اینا هر کدوم چه معنی میدن و مشکل از کجاست ؟؟؟ خواهشا بهم جواب بدید ..
کسی از اساتید نبود ؟؟؟ من واقعا عجله دارم ..:10:

parsa-suzuki
12-12-1393, 10:25 بعد از ظهر
اگه شخ شخ میکنه ممکنه از زنجیر باشه جیر جیر از بلبرینگ شاتون به نظرم

erfi.747
12-12-1393, 10:28 بعد از ظهر
اگه شخ شخ میکنه ممکنه از زنجیر باشه جیر جیر از بلبرینگ شاتون به نظرم
مشکل سوم چی ؟؟؟ ممکنه اگه تعمیرش نکنم برام دردسر درست کنه ؟؟؟

parsa-suzuki
12-12-1393, 10:35 بعد از ظهر
موتور خودم 4 ماهه شخ شخ زنجیرش دیوونه کرده ولی خب ممکنه زنجیر خراب پاره شه و مشکل ساز شه بلبرینگ شاتون هم میتونه مشکل ساز شه

erfi.747
13-12-1393, 07:39 بعد از ظهر
موتور خودم 4 ماهه شخ شخ زنجیرش دیوونه کرده ولی خب ممکنه زنجیر خراب پاره شه و مشکل ساز شه بلبرینگ شاتون هم میتونه مشکل ساز شه
پس به نظر شما برم تعمیرش کنم ؟؟؟ چون 1 ماه دیگه میخوام بفروشمش به نظر شما ارزش داره تعمیرش کنم بعد بفروشمش ؟؟؟ اگه راجب مشکل سومم بگید ممنون میشم چون بیشتر اون اذیت میکنه ..

sepehr ninja
13-12-1393, 07:57 بعد از ظهر
اون صدایی که گفتی یه پیچ افتاده توی موتورت اگه صداش از بدنه باشه البته اون پیچ هم توی موتور بوده برای قسمت کلاچ باید باشه اگه اشتباه نکنم برای من هم دو بار افتاد و هربار درش آوردم..

من دنده 3 موتور خرد شده به نظرتون از کجا میتونم بگیرم

sorek
15-12-1393, 05:21 بعد از ظهر
راهنمایی در مورد تشخیص یک اسکوتر
ممنون از قفلتونحالا دایچی موتور خوبی هست یا نه تازه دوستمون گفت فکر نکنم بیکلاج باشه یعنی بیکلاج نیست

amirsport
16-12-1393, 08:52 بعد از ظهر
سلام دوستان نهايت سرعت واقعي هوندا ديو چقدر هست منظورم سرعت واقعي نه چيزي كه رو كيلومتر زده

Luck Luck
17-12-1393, 05:24 قبل از ظهر
سلام دوستان نهايت سرعت واقعي هوندا ديو چقدر هست منظورم سرعت واقعي نه چيزي كه رو كيلومتر زده

ماکزیموم حدودا 60 تا تو کفی
البته این چهارزمانه هاش
بیشتر بچه بازی و دخترونست

milano
17-12-1393, 06:30 بعد از ظهر
سلام رفقا من ی جترو طرح ویو دارم ممنون میشم طریقه تنظیم کاربرات طرح ویو رو بگین.مقدار چرخش پیچ سوخت و….

- - - Updated - - -

سلام رفقا من ی جترو طرح ویو دارم ممنون میشم طریقه تنظیم کاربرات طرح ویو رو بگین.مقدار چرخش پیچ سوخت و….

amirsport
18-12-1393, 06:04 بعد از ظهر
سلام دوستان شرمنده انقدر سوال ميكنم:hanghead:
قيمت فلاپ طرح ويو راديسون سفيد رنگ ميخواستم

milano
20-12-1393, 01:20 قبل از ظهر
سلام رفقاطرح ویو من توی این هوای بارونی خیلی بد کار میکنه باید از کاربرات باشه؟همش خاموش میشه بنظرم نسبت هوا و بنزین هنوز درست نیستاگر یکی از دوستان لطف میکرد میگفت تنظیمش ب چ صورته خیلی خوب میشد