PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش مربوط به موتور های کاب ( ویو-طرح ویو-و تمامی موتور های بی کلاج)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

.:ALIREZA NADERI:.
22-04-1391, 11:22 بعد از ظهر
با سلام. بنده موتور طرح ویو بهرو کریستال رو یک سالی هست که خریدم اما متاسفانه پیستونش خراب شده و جایی هم گیر نمیاد چون پین بزرگ داره.
می خواستم برای رفع این مشکل شاتونش رو عوض کنم و معمولی بزنم ما قبل اینکار یه پیستون بهمن 110 که پین کوچیک داره رو دادیم تراش از 12 به 13 میل تراش شد اما بعد از نصب خوب جواب نداد.
حالا تنها امیدم تعویض شاتون با نمونه معمولی هست. دوستان پیشهادی ندارند؟
من به پیشنهاد دارم
ردش کنه بره یا کاب اصلی بگیر یا طرح رادیسون بگیر

behnamdk
22-04-1391, 11:57 بعد از ظهر
من به پیشنهاد دارم

برای رد کردنش باید تعمیر بشه تا کسی بخرش. به شرکت هم زنگ زدم ،اون ها هم میگن تمام قطعات رو دادیم به یه فروشگاه بعد شماره فروشگاه رو هم گرفتم اما میگه باید بیاریش ببینیم کدوم نمونه هست.
منم که خوزستانم.در ضمن فروشگاه قیمت یه پیستون رو 50 تا 60 تومن گفت که واقعا گرونه برای پیستون معمولی ، به جهنم حاضرم بخرمش تا درست بشه الان یک ماهه که خوابیده.

mahdipic
23-04-1391, 12:21 قبل از ظهر
با سلام. بنده موتور طرح ویو بهرو کریستال رو یک سالی هست که خریدم اما متاسفانه پیستونش خراب شده و جایی هم گیر نمیاد چون پین بزرگ داره.
می خواستم برای رفع این مشکل شاتونش رو عوض کنم و معمولی بزنم ما قبل اینکار یه پیستون بهمن 110 که پین کوچیک داره رو دادیم تراش از 12 به 13 میل تراش شد اما بعد از نصب خوب جواب نداد.
حالا تنها امیدم تعویض شاتون با نمونه معمولی هست. دوستان پیشهادی ندارند؟

اگر کسی پیشنهاد داره واسه این موتور بگه الان دو هفته هست واسه این موتور اواره شدیم با این تلاش ریقو کمر درد گرفتیم جالبه همه نوع قطعه گیر میاد بجز این پیستون

من به پیشنهاد دارم

منم نظرم همینه ولی مشکل اینجاست که قطعه واسه موتور این رفیقم پیدا نمیشه

ahmadreza
23-04-1391, 12:43 قبل از ظهر
دوستان با 500 گیر میاد طرح ویو سالم؟؟:297:

23-04-1391, 01:34 قبل از ظهر
دوستان با 500 گیر میاد طرح ویو سالم؟؟:297:
نه متاسفانه
کج و کولش رو میتونید گیر بیارید
اما زجر کش میشید

Mgh
31-04-1391, 07:34 بعد از ظهر
سلام به همگی دوستان
من یه مدت میشه که رادیسون خریدم با موتور چند کیلومتر راه رفتم بدم یه آچارکشی کنن موتور رو ؟
یه مقدار مهره فرمون شل بودش فلاپ جلو رو باز کردم دیدم نمیشه آچار انداخت با تقه صفت کردم برای اینکه کامل بشه مهره فرمون رو صفت کرد باید کل فلاپ ها رو باز کنیم بریزیم پایین ؟
چون هر چی نگاه کردم راه دیگه ای به چشمم نخورد !

05-05-1391, 02:22 بعد از ظهر
سلام به همگی دوستان
من یه مدت میشه که رادیسون خریدم با موتور چند کیلومتر راه رفتم بدم یه آچارکشی کنن موتور رو ؟
یه مقدار مهره فرمون شل بودش فلاپ جلو رو باز کردم دیدم نمیشه آچار انداخت با تقه صفت کردم برای اینکه کامل بشه مهره فرمون رو صفت کرد باید کل فلاپ ها رو باز کنیم بریزیم پایین ؟
چون هر چی نگاه کردم راه دیگه ای به چشمم نخورد !

بعد از 1000 کیلومتر اچار کشی اولیه
بعد از اون هر 3000 تا 2000 تا
بله متاسفانه ! باید فلاپ ها رو باز کنید

gto
05-05-1391, 02:36 بعد از ظهر
سلام بله کل فلاپ باید باز بشه و درضمن موقع کار حوصله داشته باش که اگه نداشته باشی ......... منم امروز ریختم پایین فلاپ رو فرمونا کلید استارت براش خریده بودم کلی 2ساعت طول کشید البته پیچهای فرمون و پمپ دیسک جلوهم اچار انداختم تازه فلاپ رو چراغ عقب شکسته اونم باید برم بچسبونم راستی پیچ های سفت کننده منیفولد و کاربراتورا یه اچار بنداز منکه رفتم سرش نیم دور تابید
اینم عکس موتورم درحال عمل جراحی مربوط به عیدنوروز91 هست --18991خرابی امپر بنزین

maj3h
11-05-1391, 08:44 قبل از ظهر
با سلام وتشکر از دوستان که ما را راهنمایی میکنید رادیسون ۱۲۵ صفر گرفتم حدود ۱۰۰ تا که رفتم الان استارت که میزنم بعد روشن شدن خودبخود خاموش میشه هندل هم میزنم همینطور مشکلش چیه چکار کنم ....با تشکر

11-05-1391, 12:05 بعد از ظهر
با سلام وتشکر از دوستان که ما را راهنمایی میکنید رادیسون ۱۲۵ صفر گرفتم حدود ۱۰۰ تا که رفتم الان استارت که میزنم بعد روشن شدن خودبخود خاموش میشه هندل هم میزنم همینطور مشکلش چیه چکار کنم ....با تشکر
اگر میخای بیا چون قزوینی موتورت رو ببینم
!
اگر نه که یه نمه گاز رو بگیر موقع روشن شدن 2 دقیقه صبر کن گرم شد گاز رو یواش ول کن
اولین فرصت روغن کاسترول 7500 بدون دستمزد بریز خوب میشه

gto
11-05-1391, 12:13 بعد از ظهر
سلام پیچ سلو یادتودن نرفت سلو متوتورا یذره پچرخون به طرف عقب متور ضمنه اینکه گازا به باید یکم داشته باشی بعد که تابوندی گازا اهسته شل کن

M@hy@r
11-05-1391, 12:51 بعد از ظهر
آخه چه ربطی به روغن داره؟!؟!؟:wall3:
این حالتی که شما گفتی فقط وقتی پیش میاد که بنزین تموم کرده !
اول ببین بنزین داره یا نه !
بعد
دورموتورو ببر بالا یه ذره
موقع استارت 1/8 گاز هم بگیر حله

amir.cdi
11-05-1391, 12:56 بعد از ظهر
هیچیش نیست موتور صفره گازش پایینه اولین اچار کشی درست میشه وقتی چک کنن بیخودم موتورو انگولک نکن خراب میکنی.

M@hy@r
11-05-1391, 01:17 بعد از ظهر
ببر موتور سازی بگو کاربرات سوخت پایین دورآروم برات بزاره حل میشه
البته تو 100 کیلومتر خیلی عجیبه اینطوری بشه

11-05-1391, 01:18 بعد از ظهر
آخه چه ربطی به روغن داره؟!؟!؟:wall3:
این حالتی که شما گفتی فقط وقتی پیش میاد که بنزین تموم کرده !
اول ببین بنزین داره یا نه !
بعد
دورموتورو ببر بالا یه ذره
موقع استارت 1/8 گاز هم بگیر حله

چی میگی داداشم !؟
موتورش میگه 100 تا کارکرده
روغن اولیه کویر بد ترین روغن هست باعث میشه انجین خوب روشن نشه نرم کار نکنه
روغنشو عوض کنه خوب میشه
بعد دیگه بچه هم میدونه اگر موتور بنزین نداشته باشه روشن نمیشه دیگه !
دور موتور رو هم دست نزنی بهتره
مصرف میره بالا زه زره
صداش میشه طرح ویوی !
:acigar:

amir.cdi
11-05-1391, 01:22 بعد از ظهر
10 کیلومتر بیشتر راه نرفت داره با صفره متر سنج میخونه :gigglesmile:

11-05-1391, 01:42 بعد از ظهر
10 کیلومتر بیشتر راه نرفت داره با صفره متر سنج میخونه :gigglesmile:
شایدم !
اینطور باشه

M@hy@r
11-05-1391, 01:46 بعد از ظهر
چی میگی داداشم !؟
موتورش میگه 100 تا کارکرده
روغن اولیه کویر بد ترین روغن هست باعث میشه انجین خوب روشن نشه نرم کار نکنه
روغن اولیه باید 250 تا کار کنه تا آب بندی بشه ، خیلی ها میگن جنس بد میریزن و فحش میدن نمیدونن دلیلش چیه ، مثل خودت
روغنشو عوض کنه خوب میشه
کوچک ترین ربطی نداره
بعد دیگه بچه هم میدونه اگر موتور بنزین نداشته باشه روشن نمیشه دیگه !
بعله سی جی روشن نمیشه ولی ویو 10 تا استارت ناقص میخوره بعد دیگه روشن نمیشه
دور موتور رو هم دست نزنی بهتره
دقیقا مشکل از دور موتوره باید زیادش کنه
مصرف میره بالا زه زره
بله ذره ذره میره بالا تا کار کنه ، وقتی مصرف کم باشه شمعت خال میزنه ، اگه پست بعدیو بخونی میبینی منم گفتم دور آرام تنظیم کن !
صداش میشه طرح ویوی !
مگه صدای طرح ویو هیوسانگیه که بشه طرح ویوی؟

11-05-1391, 01:52 بعد از ظهر
مگه صدای طرح ویو هیوسانگیه که بشه طرح ویوی؟

هیچکدوم از حرفهات درست نیست
روز اول روغن باید عوض بشه
چون بدترین نوع هست که توش ریختن
وقتی بازش کنی مثل شیر یارانه ای میمونه میریزه
اما کاسترول بریزی میبینی اینقدر غلیظ هست که کلا اصلا فرق داره
توی کاب ما چند تا پیرهن بیشتر از شما پاره کردیم
در مورد صدا هم که یادم نمیاد نوشته باشم هیوسانگ !
کلا طرح ویو صداش بیشتر و زایه و خز هست
اگر دور موتور در جا رو بیشتر کنه مصرف میره بالا صداش هم مثل(ترجمه میکنم مانند) ویو اصل دیگه نیست
!
در ضمن وقتی موتور سرد هست اینطوری شما 5 ثانیه گاز بده نم نم ول کن درست میشه گرم باشه امکان نداره اینطوری بشه

RED-LINE
11-05-1391, 02:06 بعد از ظهر
اون روغن اشغال و شل و ول كه توش ميريزن به خاطر فقير بودن كارخونه موتورسازي نيست دليل داره حتما..

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

11-05-1391, 02:06 بعد از ظهر
بابا طرف یه سوال بپرسید به اندازه کافی جواب شنید رفت

این عکس رو ببنید
پیشرو انقدر به خودش زحمت نداده که پدال دنده درست حسابی بزاره روش

[Only registered and activated users can see links]

11-05-1391, 02:08 بعد از ظهر
اون روغن اشغال و شل و ول كه توش ميريزن به خاطر فقير بودن كارخونه موتورسازي نيست دليل داره حتما..

هیج دلیلی به جز اینکه اینجایی که داریم زندگی میکنه ایرانه نداره

وگرنه روغن پیشنهادی کویر موتور موتورکس هست
اگر راست میگه موتورکس بریزه
شاید هم خیلی برای مشتری ارزش قایل شدن حق انتخاب دادن

RED-LINE
11-05-1391, 02:44 بعد از ظهر
نيما نادري توضيح داده بود چرا روغن اوليه شل و وله و بايد هم يه مقداري تو انجين كار كنه

Alireza
11-05-1391, 09:59 بعد از ظهر
این بار فقط پست ها رو پاک میکنم
ولی بار دیگه ببینم با هم کل کل میکنید بی احترامی میکنید همدیگرو مسخره میکنید بدون استثنا بن میکنم این چیزا جاش تو پی ام هستش نه تاپیک
لطفا دیگه تکرار نکنید

=

و ثبت تخلف برای هر دو.

mohsen_haftom
13-05-1391, 08:57 بعد از ظهر
سلام به همه اساتید محترم و دوستان عزیز.من برای اولین با ر قصد خرید موتور دارم و میخوام یه ویو بخرم به نطرتون از نظر مارک کدوم رو بگیرم؟؟رادیسوت؟لیزر؟پیشرو ؟احسان؟شوکا؟ممنون میشم راهنمایی کنید اگه یه مغازه خوب توی اصفهان هم سراغ دارید لطف کنید بگید ممنون میشم

loser
13-05-1391, 10:28 بعد از ظهر
شما بین رادیسون و شوکا یکیو انتخاب کن,خودم شوکا دارم موتوره خوبیه لوازمشم که زیاده مخصوصا شما که اصفهان هستی....

mohsen_haftom
15-05-1391, 12:07 قبل از ظهر
موتور شوکا ترمز عقبش دیسکی هست؟؟قیمتش چه جوری هست؟؟یه ذره بیشتر توضیح میدی؟ممنون میشم
راستی جهان رو چه طوری هست خوبه؟؟سایت شوکا رو هم لطف میکنی بدی ممنون.

yashar2k
15-05-1391, 07:11 بعد از ظهر
با سلامیکه از دوستام موتور cg خریده هنوز به نام نخورده.زیر 18 سالست.آیا میتونه به نام خودش بزنه?

شایسته فر
15-05-1391, 07:13 بعد از ظهر
با سلامیکه از دوستام موتور cg خریده هنوز به نام نخورده.زیر 18 سالست.آیا میتونه به نام خودش بزنه?
فکر نمی کنم جای این سوال اینجا باشه!!!!!!
می تونه به نام خودش سند بگیره، من از 15 سالگی موتورام به نام خودم هست

mohsen_haftom
16-05-1391, 04:02 بعد از ظهر
موتور شوکا ترمز عقبش دیسکی هست؟؟قیمتش چه جوری هست؟؟یه ذره بیشتر توضیح میدی؟ممنون میشم راستی جهان رو gtچه طوری هست خوبه؟؟.از دوستان کسی نبود کمک کنه؟؟؟؟؟تورو خدا بگید ممنون میشم

loser
16-05-1391, 04:19 بعد از ظهر
نه ترمز عقبش دیسکی نیست,قیمتش فکر میکنم حدود1/600,1/500باشه

hajinavid
18-05-1391, 04:51 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه شما دوستان و تشکر از این همه فعالیت من قصد خرید یه کاب رو دارم اما به دلیل بودجه کم مجبورم طرح ویو بخرم و تمامی پست های این انجمن رو خوندم.ساکن سنندجم و تنها طرح موجود واسه شرکت همتاز هستش به اسم جوانان خواستم بدونم از نظر فنی مشکلی نداره همینو بگیرم؟در ضمن یه کبیر هست تو 4 ما 1800کیلومتر کارکرده با بیمه قیمت1250 می ارزه؟قرمزه رینگ اسپورت و دزدگیر داره یه بارهم خورده زمین قسمت راستش خط و خش داره.ببخشید چون گیج شدم با این پولا میتونم یه 150شکاری طرح تریل بگیرم.بازم ممنون

mohsen_haftom
19-05-1391, 12:57 قبل از ظهر
دوستان موتور های انرژی چطور هستند؟کسی قیمتی ازشون داره؟ممنون میشم بگید

Amir18313
19-05-1391, 12:09 بعد از ظهر
من یه دولفین 125 شرکت ایران رکاب دارم مدل 88 ازش راضی هستم.
باهاش میرم توی شهر اینور اونور. برای شهر خوبه.

20090

------------
مشکل ما ایرانیها اینه که اگر موتور گازی هم داشته باشیم میخواهیم با 1000 کورس بزاریم. تعصب بیجا و احساساتی هستیم.
هرموتور برای کاری است. موتور کاب برای شهر خوبه واقعا عالیه ولی برای بیرون شهر نیست.
-----------

هفته پیش خیابان سروش اصفهان بودم رفته بودم برای موتور خرید کنم، کنار مغازه یدونه موتور هز همین بی کلاج ها کذاشته بود اسمش Mendas بود. قیمتش را که دیدم مخم سوت کشید. 2.600 زده بود.
میخواستم بدونم مگه این موتورها چی دارند که این قیمت هستند؟ اگر اینا 2.600 هستند پس موتور من صفرش چنده :))

arizona
19-05-1391, 12:57 بعد از ظهر
وتور هز همین بی کلاج ها کذاشته بود اسمش Mendas بود.
اسمش Modenas تازه 2600 حتما کارکرد بوده وگرنه 3-3.5 نوش شده.:4chsmu1:دلفین هم نوش 1.300-1.400 شده فکر کنم .باز با این دلارا احتمالا تغییر کنه.

دوستان موتور های انرژی چطور هستند؟
انرژی هم تو طرح ویو ها موتور خوبی از کار در اومده البته من رادیسون و سابین رو پیشنهاد می کنم.ولی انرژی هم خوبه اقا بخر .مبارکه:clap:

Amir18313
19-05-1391, 02:48 بعد از ظهر
این تفاوت قیمت زیاد به خاطر چی هست؟

mohsen_haftom
19-05-1391, 03:08 بعد از ظهر
اسمش Modenas تازه 2600 حتما کارکرد بوده وگرنه 3-3.5 نوش شده.:4chsmu1:دلفین هم نوش 1.300-1.400 شده فکر کنم .باز با این دلارا احتمالا تغییر کنه.

انرژی هم تو طرح ویو ها موتور خوبی از کار در اومده البته من رادیسون و سابین رو پیشنهاد می کنم.ولی انرژی هم خوبه اقا بخر .مبارکه:clap:
اقا ممنون که اولا جواب دادین بعد ببخشید قیمتاش چه جوری؟چند هستن؟ممنون میشم بگی

hajinavid
19-05-1391, 04:06 بعد از ظهر
کسی نیس جواب مارو بده؟
:waiting::waiting::waiting::waiting::waiting::s (9)::s (9):

kazemdanesh
19-05-1391, 04:16 بعد از ظهر

انرژی 110 و روان 110 قیمتش چند هست؟
یه چیزی میخوام که ارزش اون قیمتش رو داشته با؟ اگر امکان داره یه مقایسه بین این 3 تا انجام بدین

kazemdanesh
19-05-1391, 05:24 بعد از ظهر
انرژی 110 رو میگن فضای زیر زینش کمه و کیفیت سابق رو نداره
کمی سرچ کردم عده ای دینو رو پیشنهاد دادن و میگن کیفیت خیلی خوبی داره. از اونجایی که من قم هستم و کارخانش هم قمی هست میتونه خدماتش خوب باشه اینجا
نظر شما چیه ؟ شرمنده پست قبلی ویرایش نمیشد
روان110- دینو- رادیسون 125

sorush
19-05-1391, 05:38 بعد از ظهر
کسی نیس جواب مارو بده؟
:waiting::waiting::waiting::waiting::waiting::s (9)::s (9):

دوست عزیزشمابایدبریدتاپیک مشاوره بزنیدبرای خریدموتوربامایحتاج خودتون

hajinavid
19-05-1391, 06:34 بعد از ظهر
من فقط از لحاظ فنی میخوام بدونم شرکت همتاز میشه بش اعتماد کرد یا نه؟چون الان دیگه تموم شهر رو گشتم تنها مدلی که صفرش گیر میاد همتازه.بازم ممنون

sorush
19-05-1391, 06:55 بعد از ظهر
من فقط از لحاظ فنی میخوام بدونم شرکت همتاز میشه بش اعتماد کرد یا نه؟چون الان دیگه تموم شهر رو گشتم تنها مدلی که صفرش گیر میاد همتازه.بازم ممنون

بایدقسمت مشاوره کمک بگیریدتادوستان شماراراهنمایی کنند

arizona
20-05-1391, 08:51 قبل از ظهر
تنها طرح موجود واسه شرکت همتاز هستش به اسم جوانان خواستم بدونم از نظر فنی مشکلی نداره همینو بگیرم؟در ضمن یه کبیر هست تو 4 ما 1800کیلومتر کارکرده با بیمه قیمت1250 می ارزه؟قرمزه رینگ اسپورت و دزدگیر داره یه بارهم خورده زمین قسمت راستش خط و خش داره
اگه میخوای صفر بگیری که مجبور و ناچاری همونو بگیری ولی اون کبیر هم نهایت 1100 پولشه .اگه سالمه که من همون کبیرو پیشنهاد می کنم.:clap:

gto
20-05-1391, 09:14 قبل از ظهر
اگه میخوای صفر بگیری که مجبور و ناچاری همونو بگیری ولی اون کبیر هم نهایت 1100 پولشه .اگه سالمه که من همون کبیرو پیشنهاد می کنم.:clap:

چرا کسی از شوکا125 اسمی نمیاره به عقیده من شوکا از 100 طرح ویو بهتر شوکا طرح خودش هست کیفیت خوبیم نسبت به طرح ویو کویر داره

Amir18313
20-05-1391, 03:12 بعد از ظهر
من یه دولفین 125 شرکت ایران رکاب دارم مدل 88 ازش راضی هستم.
باهاش میرم توی شهر اینور اونور. برای شهر خوبه.

20090

------------
مشکل ما ایرانیها اینه که اگر موتور گازی هم داشته باشیم میخواهیم با 1000 کورس بزاریم. تعصب بیجا و احساساتی هستیم.
هرموتور برای کاری است. موتور کاب برای شهر خوبه واقعا عالیه ولی برای بیرون شهر نیست.
-----------

هفته پیش خیابان سروش اصفهان بودم رفته بودم برای موتور خرید کنم، کنار مغازه یدونه موتور هز همین بی کلاج ها کذاشته بود اسمش Mendas بود. قیمتش را که دیدم مخم سوت کشید. 2.600 زده بود.
میخواستم بدونم مگه این موتورها چی دارند که این قیمت هستند؟ اگر اینا 2.600 هستند پس موتور من صفرش چنده :))

این تفاوت قیمتهای کاب بخاطر چی هست؟

Sadegh.galaxy
21-05-1391, 12:45 قبل از ظهر
بچه هاجترو هم تازگی یه110سی سی داده بیرون باظاهری جدید ومتفاوت ازویو.کلا کاب های جترو چطورن؟کسایی که داشتن تقریباراضی هستن.تواصفهان هم خیلی زیاده،چون کارخونش اصفهانه. درجواب دوستمون هم بگم مودناس یکی ازباکیفیت ترین تولیدکننده های کابه.بعداز10سال داشتن یه کاب ایرانی ویه مودناس متوجه میشید اختلاف قیمت برای چیه،البته فقط ازنظرکیفیت.

hajinavid
21-05-1391, 08:28 قبل از ظهر
اون کبیر هم نهایت 1100 پولشه .اگه سالمه که من همون کبیرو پیشنهاد می کنم.
ممنون از راهنمایی تون کبیر قیافش خیلی باحاله فقط صدای اگزوزش زیادتره نسبت به همتاز و همتاز هم دنده هاش به صورت چرخشیه یعنی مستقیم از دنده4 میاد خلاص نیازی نیست چند بار معکوس بدی

hajinavid
22-05-1391, 10:05 قبل از ظهر
سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومد این موتور های طرح ویو قدرتشون چقدره؟چند اسب بخار قدرت دارن؟میشه تیونشون کرد؟:4chsmu1::bighug:

mohsen_haftom
22-05-1391, 11:38 قبل از ظهر
سلام من بالاخره تمام صفحات رو خوندم و میخوام به جمع ویو داران بپیوندم.این موتور اولین تجربه من هست ممنون میشم به سوالای من جواب بدید ومنو راهنمایی کنید اول این که من کویر رادیسون رو مد نظر دارم برای خریدن میخواستم بپرسم کدوم تیپ هم ترمز دیسکی عقب داره+دزدگیرو چرخ های اسپرت.بعد یه سوال دیگه هم دارم میشه مثلا اگه موتوری مثل شوکا که ترمز عقبش دیسکی نیست رو دیسکی کرد؟چقدر هزینه برمیداره؟و موتور های جهان رو و انرژی چطوری هستند؟از نظر قیمتی چند هستند؟ من 1500 600 حالا 100 بالا و پایین میخوام هزینه کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید ممنون.

Amir18313
22-05-1391, 12:56 بعد از ظهر
من پیشنهاد میدم طرح ویو بخری. چون هم ارزونتر از بقیست هم کار راه بنداز. چیزی بخر که برای لوازم دچار مشکل نباشی

gto
22-05-1391, 01:05 بعد از ظهر
سلام من بالاخره تمام صفحات رو خوندم و میخوام به جمع ویو داران بپیوندم.این موتور اولین تجربه من هست ممنون میشم به سوالای من جواب بدید ومنو راهنمایی کنید اول این که من کویر رادیسون رو مد نظر دارم برای خریدن میخواستم بپرسم کدوم تیپ هم ترمز دیسکی عقب داره+دزدگیرو چرخ های اسپرت.بعد یه سوال دیگه هم دارم میشه مثلا اگه موتوری مثل شوکا که ترمز عقبش دیسکی نیست رو دیسکی کرد؟چقدر هزینه برمیداره؟و موتور های جهان رو و انرژی چطوری هستند؟از نظر قیمتی چند هستند؟ من 1500 600 حالا 100 بالا و پایین میخوام هزینه کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید ممنون.

اولا که ترموز دیسکی برای عقب موتور زیاد جالب نیست بدرد موتور سنگین میخوره کاسه ای بهتره دیرتر قفل میکنه وقتی هم جاده خیس باشه مشیه گرفت دیسکی اینطور نیست
موتور ترموز دیسکی عقب نخر من تجربه زمین خوردن با این تورموز داشتم
دوما شوکا 125 بردار من طرح ویو کویر را سوار شدم دنده1تختش کردم زیرپام وحشتناک میلرزید قطعاتم نسبت به شوکا کیفیت کم تری داره صدای اگزوز هم چی بگم.....:icon_pf _99_:
:thanks:فقط شوکا همین:thanks:

mohsen_haftom
22-05-1391, 03:18 بعد از ظهر
ممنون که به این سرعت جواب دادین.شوکا چند هست؟فقط یه مودل هست دیگه؟از نطر امکانات چطوره؟چیا داره؟مثلا دزدگیر با استارتر اتوماتیک داره؟؟ممنون میشم اینت رو هم بگی. به نطرت چه رنگی باشه بهتره؟قشنگ تره؟که اگه خدای نکرده خط افتاد زیاد تو چش نزنه؟بعدا اگه بخوام میشه دیسکیش کرد؟؟؟

Danial_4139
23-05-1391, 12:25 قبل از ظهر
ممنون که به این سرعت جواب دادین.شوکا چند هست؟فقط یه مودل هست دیگه؟از نطر امکانات چطوره؟چیا داره؟مثلا دزدگیر با استارتر اتوماتیک داره؟؟ممنون میشم اینت رو هم بگی. به نطرت چه رنگی باشه بهتره؟قشنگ تره؟که اگه خدای نکرده خط افتاد زیاد تو چش نزنه؟بعدا اگه بخوام میشه دیسکیش کرد؟؟؟

قیمت حدود 1600 شده فکر کنم ، شوکا بی کلاچ 1 مدل بیشتر نداره .

دزدگیر نداره ، استارت اتو هم نداره این دوتا به چه دردی میخوهر اصلا ؟!

تنوع رنگ خوبی هم داره ، مشکی ، مشکی قرمز ، زرد ، قرمز ، سفید ، ابی ، سبز و ...

از نظر منم تا رنج 2.5 بهترین کاب بازار شوکا هست ولی چون کارخونش اصفهانه و تو اصفهان موتور رایج و محبوبی هست ولی تو شهرا دیگه جا افتاده نیست اگر نه کسی که کاب سوار باشه و سوار این موتور بشه عمرا بره طرف طرح ویو و کلا جنس چینی .

اون چیزی که بعد 1 سال و نیم از این موتور دیدم صدای خیلی کم ، انجین با کارکرد نرم و بدون لرزش و مصرف سوخت مناسب بوده ، با خریدش پشیمون نمیشین .

20411

Sadegh.galaxy
23-05-1391, 12:43 قبل از ظهر
پارسال یکی ازبچه هاگرفت هم دزدگیرداشت،هم استارت ازراه دور.مطمئن باشیدازطرح ویو خیلی بهتره.مخصوصاتوکیفیت.کمک هاش گازیه.

mohsen_haftom
24-05-1391, 05:02 بعد از ظهر
ممنون که راهنمایی کردید پس شما بین شوکا و کویر رادیسون شوکا رو انتخاب میکنید درسته؟

mamad021
24-05-1391, 05:50 بعد از ظهر
من جات بودم رادیسون می خریدم موتور خوبیه جون داره نگرانش نیستی که تو دست انداز بی افته یه جاش در بره به این بزک دوزکای شوکا نگاه نکن اگه شوکا بخری موقع فروش به مشکل برمیخوری کسی ازت نمی خره باید ارزون بدی بره من خودم طرح ویو داشتم خیلی قشنگ بود مثل شوکا بود ولی هر روز یه جاش در میرفت موقع فروش با اینکه 3 ماه بیشتر کار نکرده بود ولی 420 ضرر کردم

Danial_4139
24-05-1391, 09:13 بعد از ظهر
ممنون که راهنمایی کردید پس شما بین شوکا و کویر رادیسون شوکا رو انتخاب میکنید درسته؟

من شوکا رو پیشنهاد میکنم .

من جات بودم رادیسون می خریدم موتور خوبیه جون داره نگرانش نیستی که تو دست انداز بی افته یه جاش در بره به این بزک دوزکای شوکا نگاه نکن اگه شوکا بخری موقع فروش به مشکل برمیخوری کسی ازت نمی خره باید ارزون بدی بره من خودم طرح ویو داشتم خیلی قشنگ بود مثل شوکا بود ولی هر روز یه جاش در میرفت موقع فروش با اینکه 3 ماه بیشتر کار نکرده بود ولی 420 ضرر کردم

برا چی رو دست بمونه ؟ :s (9):

چطوری رادیسون ساخت چین دوامش از شوکای تایوانی بالاتره ؟!

mamad021
24-05-1391, 10:08 بعد از ظهر
چون رادیسون تو ایران جا افتاده :offtopic:
تایوان فکردی کجاست به چین تایپه میگن تایوان:waiting:
من چیزایی که دیدم دارم می گم:s (9):

Danial_4139
24-05-1391, 10:30 بعد از ظهر
به هر حال هرکی یه تفکری داره از نظر شما جا افتادگی به کیفیت ارجحیت داره ، تایوان همون چینه و چیزایی دیدید که ما ندیدیم ولی تو شهر ما اون چیزی که شما میگی تفاوت داره با چیزی که ما دیدیم ، موفق باشید .

mamad021
24-05-1391, 11:31 بعد از ظهر
tvs neo x3 چنده؟
100 درصد بهتر از ایناست

mamad021
24-05-1391, 11:40 بعد از ظهر
modenas CTric IE ساخت مالزیه
modenas CT 110 ساخت مالزیه

moji99
28-05-1391, 02:43 بعد از ظهر
سلام
دوستای عزیز اسکوتری که تولید ایران باشه و پلاک بشه زیر 100 سی سی داریم؟

younesdarigh
29-05-1391, 10:04 قبل از ظهر
modenas CTric IE ساخت مالزیه
modenas CT 110 ساخت مالزیه

اینا که گفتین الان چه قیمتن ؟

کاوه
31-05-1391, 01:36 بعد از ظهر
سلام دوستان درباره تغیر رنگ موتور میخوام اقدام کنم
رنگ به کلی عوض نمیشه
نظرتون چیه؟؟ارزش داره؟؟

الان همچین چیزی هست :

به این باید تبدیل بشه:

gto
01-06-1391, 10:56 بعد از ظهر
سلام دوستان درباره تغیر رنگ موتور میخوام اقدام کنم
رنگ به کلی عوض نمیشه
نظرتون چیه؟؟ارزش داره؟؟

الان همچین چیزی هست :

به این باید تبدیل بشه:
دست بهش نیذار تازه فکر کنم عیب قانونی پیدا کنه رنگ موتور باید با انچه در کارت موتور قید شده یکی باشه

کاوه
02-06-1391, 11:40 قبل از ظهر
سلام یه کمک فنر کوتاه میخوام چطوری تهیه کنم
هر چی میگردن پیدا نمیکنم

gto
02-06-1391, 08:35 بعد از ظهر
سلام کمک فنر کوتاه برای کجا میخوای خراب شده مگه

gto
02-06-1391, 08:53 بعد از ظهر
دوستان من صدای اگزوز موتورما گذاشتم نتونستم دنده3بیشتر برم دو ترکه هم بودم-فایل به صورت زیپ هست
فیلمش هم در قسمت گالری فیلم اعضای پرشین موتور صفحه اول هست

کاوه
03-06-1391, 12:30 بعد از ظهر
خراب نشده
میخوام ارتفاع موتور کم بشه
و بیاد پایین واسه زیبایی

gto
03-06-1391, 03:06 بعد از ظهر
خراب نشده
میخوام ارتفاع موتور کم بشه
و بیاد پایین واسه زیبایی

ارتفاع موتور بیکلاج بیاد پایین:13: cgیابو و تریلا دیده بودم موتوربیکلاج بیاد پایین که دیگه فایده نداره ازماکه معمولی هست بعضی جاها گیر میکنه
واگربدجور گیرکنه پیچ کالتر کنده میشه دیدم باچشم خودم تموم روغن موتور روزمین میرزه فاجعه پیش میاد

کاوه
05-06-1391, 11:08 قبل از ظهر
دوست عزیز این کار عملی هست و مشکل پیش نمیاد فقط کمک فنر هاش گیر نمیاد

gto
05-06-1391, 11:48 قبل از ظهر
دوست عزیز این کار عملی هست و مشکل پیش نمیاد فقط کمک فنر هاش گیر نمیاد

به هر حال اگرهم گیر بیاد ازنظر من کار درستی نیست چون کلا موتور بیکلاج استاندارد خاص خودشا داره وحتی اضافه کردن یک چراغ led هم اونا از لحاظ ظاهری زشت میکنه مگر اینکه مثل عکس موتروه که اونبالا گذاشته کلا عوضش کنی

کاوه
05-06-1391, 11:58 قبل از ظهر

gto
06-06-1391, 12:44 بعد از ظهر

پسر -موتور من که خیلی به این شبیه به غیر از فلاپ روفرمون وچراغ
یه سوال با ای موتور میخواد چیکار کنه کجا بر منکه وقتی ازروجک پایین میارم خودش کپ میشه کمک جلو حسابی میره تو عقبشم تقریبا همینطور

کاوه
06-06-1391, 12:48 بعد از ظهر
این موتور فقط به درد دور دور میخوره با سرعت کم

hajinavid
08-06-1391, 03:58 بعد از ظهر
سلام دوستان آخرش موتور گرفتم یه همتاز جوانان 125 سی سی مدل 91 یازده ماه بیمه قرمز رنگ با جعبه طلایی(یه سری کامل از لنت و صفحه کلاچ و دسته ترمز و پیستون و رینگ و سوپاپ و اینه و.....) خیلی تمیزه خداییش مفت گیرم اومد.ممنون از این همه راهنمایی هاتون واقعا اگه این پست ها نبود هیچ اطلاعاتی در موردش نداشتم:4chsmu1::4chsmu1:

Amir18313
08-06-1391, 06:25 بعد از ظهر
الان موتور را بردم تعمیرگاه چون رینگ عقب تاب برداشته. چون اسپوکهای چرخ شکسته و شل شده. چون همسایه احمق ما وقتی موتور را با زنجیر قفل میکنم هی جابه جا میکنه!!!

fr_sdgh
09-06-1391, 03:12 بعد از ظهر
سلام؛ :) از بندرعباس هستم :o
قطعات موتورهای بی کلاچ رو از کجا میتونم عمده خریداری کنم؟ :clap:

mohsen_haftom
09-06-1391, 08:50 بعد از ظهر
سلام دوستان نظرتون در مورد اسکوترهای شوکا چیه؟قیمتش چند هست؟کسی از دوستان اطلاعی ازش داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

حاج محسن خط خطی
09-06-1391, 09:41 بعد از ظهر
دیروز رفته بودم گمرک
طرح ویو چقدر گرون شده
داشتم شاخ در میاوردم
اصلا زیر 1.300موتور صفر نبود
یدونه از این موتور فروش ها هم به زور میخواست یه طرح ویو اسمش آذرخش بود به ما بندازه

moji99
09-06-1391, 10:53 بعد از ظهر
سلام دوستان نظرتون در مورد اسکوترهای شوکا چیه؟قیمتش چند هست؟کسی از دوستان اطلاعی ازش داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

قیمتش توی شیراز 2.500 هست.
چیز جالبیه منم خوشم اومده ازش.

s.mm
10-06-1391, 01:38 قبل از ظهر
بستگی به موتورش داره مثلا شوکا اصفهان

fr_sdgh
10-06-1391, 03:18 بعد از ظهر
بستگی به موتورش داره مثلا شوکا اصفهان
من سروکارم با شوکا نبوده مگه اصفهان تولید میشه؟

Danial_4139
11-06-1391, 02:14 بعد از ظهر
بله .

fr_sdgh
11-06-1391, 04:51 بعد از ظهر
سلام؛ :) از بندرعباس هستم :o
قطعات موتورهای بی کلاچ رو از کجا میتونم عمده خریداری کنم؟ :clap:
بلاخره یکی عمده فروش میشناسه یا نه :hanghead: یه فروشگاهی میخایم بزنیماااااااااا

fr_sdgh
14-06-1391, 04:49 بعد از ظهر
قطعاتش برای تک فروشی کجا سراغ بگیرم؟ (طرح ویو)

MohammaD.h
14-06-1391, 06:54 بعد از ظهر
دوستان من فک میکنم در حق شوکا داره کم لطفی میشه چون من3سال دارمش و واقعا موتور خوب و بی ازاری هستش

fr_sdgh
14-06-1391, 08:28 بعد از ظهر
دوستان من فک میکنم در حق شوکا داره کم لطفی میشه چون من3سال دارمش و واقعا موتور خوب و بی ازاری هستش
مثل اسبه شتابش با هندا باید یکی باشه شایدم بیشتر
شما از کجا قطعات بیکلاچ میخرین آدرسش رو به ما هم بدین دیگه :icon_pf (95):

کاوه
15-06-1391, 11:39 قبل از ظهر
تهران ویو
پخش عمده انواع قطعات و لوازم یدکی ویو و طرح ویو
آقای ایمانی
02155393599
09122248840
تهران میدان رازی اول خیابون مولوی پاساژ بهمن طبقه اول پلاک265
به هرکی بگی با ایمانی کار دارم مغازشو بهت نشون میده

MohammaD.h
15-06-1391, 04:25 بعد از ظهر
اکثر لوازم یدکی فروشا توسروش دارن خود میرحاجم اکثر قطعاطشا داره

Amir18313
16-06-1391, 01:30 بعد از ظهر
امروز موتورمو از سر ناچاری فروختم. چون مثله اینکه از هفته دیگه قیمتش میاد. خیلی دلم گرفته و ناراحتم. حالا باید صبر کنم تا وسط زمستون که یدونه پولسار 135 بخرم

کاوه
16-06-1391, 01:49 بعد از ظهر
امروز موتورمو از سر ناچاری فروختم. چون مثله اینکه از هفته دیگه قیمتش میاد. خیلی دلم گرفته و ناراحتم. حالا باید صبر کنم تا وسط زمستون که یدونه پولسار 135 بخرم

ناراحت نباش داداش
یروز هست یروز نیست
ایشالا بهترشو بخری

fr_sdgh
16-06-1391, 03:13 بعد از ظهر
ایشالله یه روز خوب میاااااااااااااااااااااد
چی داره پایین میاد! چی؟ چرا؟ تازه میخوام دسته دوم بخریم نوش کنم بفروشم

fr_sdgh
16-06-1391, 06:56 بعد از ظهر
آقایان یکم فعال تر باشبد لطفا :98:
قیمتا همه یکی هست مثلا شهر اصفهان با شهر بندر عباس قیمت های شوکا بی کلاچ فرق نمیکنه!!!؟
اگه قیمت ها رو برای بی کلاچ الان گرفتین میشه اعلام کنید
من امروز شوکا قیمت کردم 1800 بود

MohammaD.h
16-06-1391, 07:59 بعد از ظهر
چی شوکا شده1800؟؟؟:icon_pf _99_::icon_pf _99_::13:

سایه
16-06-1391, 08:10 بعد از ظهر
آره فکنم .ولی اینجوری پیش بره بازار میترکه.راستی قرار پل فلزی نرفتی چرا؟

کاوه
16-06-1391, 10:42 بعد از ظهر
اینجا جای اطین بحثا نیست آقایون خودش تاپیک جداگانه داره ها

MohammaD.h
17-06-1391, 01:14 قبل از ظهر
وایی اگه همین جوری بخواد پیش بره که اندازه یه250اماراتی باید پول واسه شوکا و این بی کلاجا داد:retarded:
سایه جان واست پخ میکنم که دیگران ناراحت نشن:7tir:

fr_sdgh
17-06-1391, 01:23 قبل از ظهر
وایی اگه همین جوری بخواد پیش بره که اندازه یه250اماراتی باید پول واسه شوکا و این بی کالجا داد:retarded:
سایه جان واست پخ میکنم که دیگران ناراحت نشن:7tir:
انتقال داده شد [Only registered and activated users can see links]

moji99
17-06-1391, 08:52 قبل از ظهر
آقایان یکم فعال تر باشبد لطفا :98:
قیمتا همه یکی هست مثلا شهر اصفهان با شهر بندر عباس قیمت های شوکا بی کلاچ فرق نمیکنه!!!؟
اگه قیمت ها رو برای بی کلاچ الان گرفتین میشه اعلام کنید
من امروز شوکا قیمت کردم 1800 بود
شوکا بدون کلاچ و دنده>>شیراز>>2.500

shahriar
17-06-1391, 08:56 قبل از ظهر
لتوس 91.125.1600000

fr_sdgh
17-06-1391, 11:11 بعد از ظهر
22562

چنده قیمتش؟

nima360
18-06-1391, 02:47 بعد از ظهر
دوست عزیز این موتور چی هست؟؟؟
یه سوال داشتم دوستان.در حال حاضر یه موتور کاب که قیکتش متعادل باشه،جفت ترمز دیسکی،انجینش کیفیت مطلوب باشه چی هست ممنون

- - - Updated - - -

دوست خوبم موتور شما اسم دقیقش چیه؟یکم ازش تعریف میکنی؟آخه میخوام یه کاب بخرم ولی موندم سر 1000راهی واقعا

Danial_4139
18-06-1391, 03:28 بعد از ظهر
چقدر میخوای هزینه کنی ؟

بین 1 تا 1.5 طرح ویو باید بگیری کیفیت جالبی نداره زود به سر و صدا و خرج میفته ، بین 1.5 تا 2 شوکا هست کیفیتش خوبه به این راحتیا به خرج نمی افته و کلا موتور بی سرو صدایی هست .بیشتر 2 هم بخوای هزینه کنی باید بری طرف گالکسی و ... اینا هم کیفیت خوبی دارن منتها خیلی خرجشون بالاست و برای مصرف روزانه زیاد توصیه نمیشه .من تا الان چند مدل بی کلاچ داشتم همشونم کمتر از 1 سال فروختم به خصوص وقتی کنسولشون به صدا میافته دیگه رو اعصابن ولی شوکا رو یک سال و نیمه دارم هنوز مثل روز اوله نه به صدا افتاده نه خرجی داشته فعلا که ازش راضی بودم .

این موتور تو دوران سربازی من 18 ماه از ساعت 6 صبح تا 4 بعد از ظهر زیر برف و بارون دم پادگان زیر آفتاب بود نه یه جاش رنگ رفتگی پیدا کرد نه کدر شد نه رنگش عوض شد مثل روز اول مونده !

22671

کاوه
18-06-1391, 03:29 بعد از ظهر
اینجا تاپیک مشاوره نیستا !!!!!!!!!!!!!

fr_sdgh
18-06-1391, 09:29 بعد از ظهر
اینجا تاپیک مشاوره نیستا !!!!!!!!!!!!!
من هم تاپیک جدا گانه زدم و همینجا هم لینکش رو گذاشتم ولی تاپیک بسته شد و دلیلش رو هم ما نفهمیدیم ! میگی چی کار کنیم؟:wall3:

بلاخره شوکا چن؟ مگه نباید بازار قیمت ثابت باشه

gto
23-06-1391, 11:31 بعد از ظهر
برو شوکا بخر خودتا راحت کن اگرهم پول بیشتر داری خود ویو بخر ازمن گفتن

fr_sdgh
25-06-1391, 06:37 قبل از ظهر
بجای اینکه شما بگید من میگم / شوکا 1800 بود فکر کنم، هرم هم که دقیقا قالب ویو هست با موتور لایفان چین یه 200 300 تومن کمتر هست ولی خوبه شاید به تیزی شوکا نباشه ولی کیفیت داره از بقیه خیلی بهتره

MohammaD.h
26-06-1391, 11:04 قبل از ظهر
شوکا موتوریه که امتحانشا به خوبی پس داده/باهاش درست بری واست یه عمر موتوره....
سرویس کردنش کم خرجه/قطعاتش گیر میاد /قدرتش هم در حد خودش خیلی عالیه/3پشته باهاش70-80برو....
دیگه از موتور چی میخوایی؟؟؟:interview:
میخوایی بره واست نونم بگیره بیاد.... :25r30wi:

gto
27-06-1391, 05:34 قبل از ظهر
راست میگی واقعا موتور تند وتیزی هست در بین کاب های هم رده خودش جون میده بیوفتی دنبال cgیابو یا همونcdi 125 خودمون وبه نکبتش بندازی خیلیییییی حال میده :clap:
تازه استیل موتور کاب کلا یه جوری هست روسرعت بالا پراواز نمیکنه ودرضمن ترمز دیسکی جلوش هم فوق العاده عالی البته اگه راننده-راننده باشه و سیستم موقعیت سنج رومخش نصب کرده باشه اگر نه دیگه .......

nima360
27-06-1391, 04:53 بعد از ظهر
چقدر میخوای هزینه کنی ؟

بین 1 تا 1.5 طرح ویو باید بگیری کیفیت جالبی نداره زود به سر و صدا و خرج میفته ، بین 1.5 تا 2 شوکا هست کیفیتش خوبه به این راحتیا به خرج نمی افته و کلا موتور بی سرو صدایی هست .بیشتر 2 هم بخوای هزینه کنی باید بری طرف گالکسی و ... اینا هم کیفیت خوبی دارن منتها خیلی خرجشون بالاست و برای مصرف روزانه زیاد توصیه نمیشه .من تا الان چند مدل بی کلاچ داشتم همشونم کمتر از 1 سال فروختم به خصوص وقتی کنسولشون به صدا میافته دیگه رو اعصابن ولی شوکا رو یک سال و نیمه دارم هنوز مثل روز اوله نه به صدا افتاده نه خرجی داشته فعلا که ازش راضی بودم .

این موتور تو دوران سربازی من 18 ماه از ساعت 6 صبح تا 4 بعد از ظهر زیر برف و بارون دم پادگان زیر آفتاب بود نه یه جاش رنگ رفتگی پیدا کرد نه کدر شد نه رنگش عوض شد مثل روز اول مونده !

22671
==========================================
آقا دانیال دم شما گرم.واقعا مونده بودم چی بخیرم با این وضع داغون بازار.هر روز یه برند جدید میاد تو بازار وقتی نگاهش میکنی تازه میفهمی که فلان موتوره فقط اسمش عوض شده.من که واقعا با این شوکا حال کردم.چیز خیلی خوبیه.دیروزم یه دونش تو خیابون دیدم راننده اش حسابی ازش تعریف میکرد.میگفت بلانسبت مثل خر ازش کار میکشه ولی آخ نگفته نزدیک یک سال هم بود که خریده بودش.
به هر حال از بحث جدا نشیم.ممنون اقا دانیال از راهنمایی مفیدتون

fr_sdgh
27-06-1391, 11:35 بعد از ظهر
آخه 1800 داری پولشو میدی نمیخوای خوب باشه
چراغ خطرش چن؟

کاب؟ به بی کلاچ میگن کاب؟
cub ؟؟؟!!!

fr_sdgh
28-06-1391, 01:12 قبل از ظهر
از ایران بعیده همچین موتور با کیفیتیو خودش طراحی کنه!!!
موتورش کجاییه؟ بدنش از روی چه موتوری زدن؟

mam127
28-06-1391, 02:55 قبل از ظهر
موتورش تایوانیه
از رو هیچ موتوری نزدند بلکه خود موتور sym magic RR هست که مونتاژ وطن هست البته باید تعدادی از این قطعاتش ساخت داخل باشه ولی باید با بالا رفتن قیمتش با دلار فهمید که از تایوان هم بعضی قطعاتش میاد رو موتورش که تایوان نوشته برای این میگم که چینی نیست

این هم سایتش

Danial_4139
28-06-1391, 09:33 قبل از ظهر
از ایران بعیده همچین موتور با کیفیتیو خودش طراحی کنه!!!
موتورش کجاییه؟ بدنش از روی چه موتوری زدن؟

همونجور که دوستان گفتن موتور تایوانی هست و اجزا و قطعات شباهت چندانی با سایر کاب ها نداره و اون چیزی که از همه جالب تره تمام قطعات یدکی توسط خود SYM تولید و پک میشه رو اکثر قطعات برند SYM Taiwan هک شده و خیال خریدار راحته که قطعه ارزون قیمت چینی توش استفاده نشده .

البته نمی دونم نسبت به 1 سال پیش کیفیت و قطعات چطور شده ولی من یکسری قطعات یدکی رو که دیدم هم کیفیت خوبی دارن هم اصلی خود شرکت هستن چیزی که سایر کاب ها به اون صورت ندارن .

برای نمونه حتی شمع هم پک شده شرکت SYM هست .

gto
28-06-1391, 06:04 بعد از ظهر
چقدر خوب حیف که دست فعلا خالیه اگر بی درنگ میرفتم یه شوکا بر میداشتم هرچند که حالم از کم زور بودن موتورهای کاب بهم میخور ولی شوکا خود شوکا هست و طرح هیچ موتوری نیست واین خودش خیلی ارزش داره اونم باین قطعات اصلی که دیگه عالی

ali_r
01-07-1391, 07:09 قبل از ظهر
بچه ها راست میگن این موتور ساخت ژاپن هستش؟؟؟؟
قیمت صفرش حدود 3200 هستش؟؟؟/
ممنون

Danial_4139
01-07-1391, 08:04 قبل از ظهر
کیمکو ساخت تایوان هست .

nima360
02-07-1391, 08:08 بعد از ظهر
قیمت روز شوکا کاب در شیراز:1/400/000 تومان. با 12هزار کیلومتر گارانتی

ali_r
05-07-1391, 09:08 قبل از ظهر
کیمکو ساخت تایوان هست .

اقا مطمعنی یارو میگه باهات شرط میبندم ژاپنه باهاش شرط ببندم؟؟؟؟

آقا کمک

- - - Updated - - -

قیمت روز شوکا کاب در شیراز:1/400/000 تومان. با 12هزار کیلومتر گارانتی

منظورت این موتور هستش؟؟؟؟

mam127
05-07-1391, 04:01 بعد از ظهر
چند تا سوال درباره این شوکایی که عکسش را گذاشتی البته اگه ازش اطلاعات داری
موتورش توانایی بالا رفتن از سربالایی را داره ؟ "منظورم کوه نیست تو شهر"
اگه تو سربالایی زمان زیادی باهاش بری که مشکلی پیش نمیاد ؟
حس خاصی بهت دست نمیده با این تایرای کوچیکش که اندازه دوچرخه بچه ها میمونه ؟
مصرفش چقدره ؟ "میخوام بدونم این بیشتره یا شوکا بی کلاج"
درباره دندش هم توضیح بده چه طوریه باکلاجه ، بی کلاجه ، اتوماتیک هست کدومه

nima360
05-07-1391, 06:47 بعد از ظهر
اقا مطمعنی یارو میگه باهات شرط میبندم ژاپنه باهاش شرط ببندم؟؟؟؟

آقا کمک

- - - Updated - - -

منظورت این موتور هستش؟؟؟؟

نه داداش.این موتوریکه شما عکسش گذاشتی کاب نیست.اسکوتره(کاب همون کلاچ اتوماتیک هست ولی اسکوتر کلا فقط گازی،گاز میدی راه میره)
قیمت اینو ندارم.

در مورد اون طرف که گفته شرط میبندم ژاپنیه.خدا وکیلی سر یک میلیون باهاش شرط ببند که کیمکو تایوانیه.
اینم مطلب اصلیش KYMCO (trade name for the Kwang Yang Motor Co, Ltd (Chinese ([Only registered and activated users can see links]): 光陽工業; pinyin ([Only registered and activated users can see links]): Guāng Yáng Gōng Yè) is a Taiwanese company that manufactures motor scooters ([Only registered and activated users can see links]), motorcycles ([Only registered and activated users can see links]), and ATVs for worldwide distribution

اینم ترجمه اش:
kymco

KYMCO (نام تجاری برای کوانگ یانگ موتور شرکت با مسئولیت محدود (به زبان چینی: 光 阳 工业، پینیین: یه گوانگ یانگ گانگ) یک شرکت تایوانی است که تولید کننده موتور اسکوتر، موتور سیکلت، و ATV برای توزیع در سراسر جهان است.

حالا اینم آدرس سایت مطلب واسه اونایی که شک دارن:

- - - Updated - - -

چند تا سوال درباره این شوکایی که عکسش را گذاشتی البته اگه ازش اطلاعات داری
موتورش توانایی بالا رفتن از سربالایی را داره ؟ "منظورم کوه نیست تو شهر"
اگه تو سربالایی زمان زیادی باهاش بری که مشکلی پیش نمیاد ؟
حس خاصی بهت دست نمیده با این تایرای کوچیکش که اندازه دوچرخه بچه ها میمونه ؟
مصرفش چقدره ؟ "میخوام بدونم این بیشتره یا شوکا بی کلاج"
درباره دندش هم توضیح بده چه طوریه باکلاجه ، بی کلاجه ، اتوماتیک هست کدومه

سلام داداش.جواب سوالاتون رو من میدم چون الان نزدیک به 10ساله که دارم موتور اسکوتر میرونم.
اول از همه توانایی بالا رفتن از سربالایی بستگی به حجم موتور اسکوتر داره.مثلا پوتور من که 48سی سی بیشتر حجم نداره سربالایی های مثل بیرون اومدن از زیر گذرهارو تقریبا خوب میاد بالا.ولی خیابونی که مسافت زیادی رو سربالایی باشه اصلا بالا نمیاد.ولی یه اسکوتر هست به اسم CPI که تایوانیه و 180سی سی حجم داره اون واست هر سربالایی رو میاد بالا.
اگه با این موتور زیاد سربالایی بری بهش فشار میاد و به اصلاح میگن تسمه گشاد میکنه و بعد از مدتی وقتی گاز میدی موقع حرکت،گاز میخوره ولی راه نمیفته و کلاچش ضعیف میشه.
حس خاص که نه حص خوبیه چون راحته.
مصرف این رو نمیدونم....
دنده هم که دیگه معلومه.اتوماتیک هست.گاز میدی راه میفته دسته ترمز جلو سمت راست،دسته ترمز عقب شمت چپ.کلا پاهات بیکاره.
بازم اگه سوالی هست در خدمتیم.

nima360
07-07-1391, 09:18 قبل از ظهر
دوستان کسی درمورد دایچی rd125 و احسان rd125 که هردو تولید نیرو موتور هستن اطلاعی داره؟؟؟من شنیدم یکی میگفت که این دوتا موتور همه چیزشون یکیه به جز اسمشون.
چه جوریاس کسی چیزی از اینا میدونه؟به درد بخور هستن؟می ارزه پول واسشون بدی یا برم همون شوکا دسته دوم بخرم؟؟؟

gto
08-07-1391, 03:29 قبل از ظهر
دوستان کسی درمورد دایچی rd125 و احسان rd125 که هردو تولید نیرو موتور هستن اطلاعی داره؟؟؟من شنیدم یکی میگفت که این دوتا موتور همه چیزشون یکیه به جز اسمشون.
چه جوریاس کسی چیزی از اینا میدونه؟به درد بخور هستن؟می ارزه پول واسشون بدی یا برم همون شوکا دسته دوم بخرم؟؟؟

اگر منظورت طرح ویو احسان هست که انگار بدنیست صدای اگزوزشم بهتر از طرح ویو کویر-لیسر-جترو هست
ببین زیاد پول واسه یه موتور بیکلاج نده من چندروز پیش یه بیکلاج دست2 شوکامشکی با اینه وخیلی تمیز میگفت 1200 همونی بود که می خواستم اما چون یه موتور بیکلاج 110 دارم از خریدش منصرف شدم به خودم گفتم مگه چقدر فرقشونه اگر میدونی بیکلاج شوکا خوبه با توجه به اینکه دست2 هست بگیر -- روزه شکدار هم نگیر-- شوکا بخر

nima360
09-07-1391, 01:18 قبل از ظهر
اگر منظورت طرح ویو احسان هست که انگار بدنیست صدای اگزوزشم بهتر از طرح ویو کویر-لیسر-جترو هست
ببین زیاد پول واسه یه موتور بیکلاج نده من چندروز پیش یه بیکلاج دست2 شوکامشکی با اینه وخیلی تمیز میگفت 1200 همونی بود که می خواستم اما چون یه موتور بیکلاج 110 دارم از خریدش منصرف شدم به خودم گفتم مگه چقدر فرقشونه اگر میدونی بیکلاج شوکا خوبه با توجه به اینکه دست2 هست بگیر -- روزه شکدار هم نگیر-- شوکا بخر

ممنون داداش از راهنماییت.ولی تاحالا هرچی شوکا دست دوم به تورم خورده لامصبا مثل هوندا 125ازش حمالی کشیده بودن بیچاره موتور از ریخت و قیافه افتاده بود که نمی ارزید اصلا بهش پول بدی.یه دونه هم تمیز پیدا کردم،میگفت 1/150/000 مشکل من پول اگه یه میلیون داشتم که واسه 400تومن بقیه اش نزاییدم میرفتم یه صفر کیلومتر برمیداشتم که همه چیش باب میل خودم باشه.
میخام موتوری پیدا کنم که کارم راه بندازه آخه همش نمیتونم با موتور سنگین برم بیرون رانندگی توی ترافیک خیلی اذیت میشم.

gto
09-07-1391, 01:47 قبل از ظهر
ممنون داداش از راهنماییت.ولی تاحالا هرچی شوکا دست دوم به تورم خورده لامصبا مثل هوندا 125ازش حمالی کشیده بودن بیچاره موتور از ریخت و قیافه افتاده بود که نمی ارزید اصلا بهش پول بدی.یه دونه هم تمیز پیدا کردم،میگفت 1/150/000 مشکل من پول اگه یه میلیون داشتم که واسه 400تومن بقیه اش نزاییدم میرفتم یه صفر کیلومتر برمیداشتم که همه چیش باب میل خودم باشه.
میخام موتوری پیدا کنم که کارم راه بندازه آخه همش نمیتونم با موتور سنگین برم بیرون رانندگی توی ترافیک خیلی اذیت میشم.

اگر کار رابنداز بخوای همه جوره پیدا میشه طرح ویو لیسر-جترو حدود 500تا600 پیدا میشن بگم توشهرما اینطوری هست الان هم یکی سراغ دارم بیکلاج های 110سی سی هم بگردی اونم پیدا میشن که بنظرمن کیفیتشون ازون دوتا که گفتم بهتر کاوازاکیaxmهم اگر خوبشا پیدا کردی بگیر که واقعا موتور عالی هست تیزو برو کوچولو ولی نسبت به هیکلش زوردار

nima360
09-07-1391, 08:36 قبل از ظهر
اگر کار رابنداز بخوای همه جوره پیدا میشه طرح ویو لیسر-جترو حدود 500تا600 پیدا میشن بگم توشهرما اینطوری هست الان هم یکی سراغ دارم بیکلاج های 110سی سی هم بگردی اونم پیدا میشن که بنظرمن کیفیتشون ازون دوتا که گفتم بهتر کاوازاکیaxmهم اگر خوبشا پیدا کردی بگیر که واقعا موتور عالی هست تیزو برو کوچولو ولی نسبت به هیکلش زوردار

از راهنمایی مفیدت ممنون داداش.این کاوازاکی که گفتی چه جوریاس؟کلاچ اتوماته؟پلاک میشه؟قطعاتش چی؟اصلا اسم اصلیش چیه که بتونم در موردش تحقیق کنم؟

shahriar
09-07-1391, 08:40 قبل از ظهر
23633

- - - Updated - - -

gto
11-07-1391, 06:46 قبل از ظهر
از راهنمایی مفیدت ممنون داداش.این کاوازاکی که گفتی چه جوریاس؟کلاچ اتوماته؟پلاک میشه؟قطعاتش چی؟اصلا اسم اصلیش چیه که بتونم در موردش تحقیق کنم؟

قربونت ببین مدلاشون پایین کلاج اتومات هستند مثل همین موتورای بیکلاج خودمون بگردی شاید پلاک ملی هم پیدا بشه اسم اصلی شم همینه که گفتم کاوازاکی axm100
اینم عکسش23744 این موتور حداقل 9سال از موتور من پیر تره اما پابه پای موتورم تا حالت تخته گاز دنبالم میاد خیلی هم سبک هست وراحت قطعاتشون هم کموبیش پیدا میشه اصفهان که اینطوری هست فلاپا نمیدونم البته ولی سالمش گیرت بیاد به این راحتی خراب نمیشه

nima360
11-07-1391, 08:56 قبل از ظهر
قربونت ببین مدلاشون پایین کلاج اتومات هستند مثل همین موتورای بیکلاج خودمون بگردی شاید پلاک ملی هم پیدا بشه اسم اصلی شم همینه که گفتم کاوازاکی axm100
اینم عکسش23744 این موتور حداقل 9سال از موتور من پیر تره اما پابه پای موتورم تا حالت تخته گاز دنبالم میاد خیلی هم سبک هست وراحت قطعاتشون هم کموبیش پیدا میشه اصفهان که اینطوری هست فلاپا نمیدونم البته ولی سالمش گیرت بیاد به این راحتی خراب نمیشه

دمت گرم داداش زحمت کشیدی.از قیافه اش معلومه موتور سگ جونیه...عین هوندا کاب 70 قدیمیا که 3تا دنده داشت.اونام عجب چیزای بودن.
من تاحالا این موتور تو شیراز ندیدم حداقل تو خیابون ندیدم شاید توی اوراقیا پیدا بشه.

gto
12-07-1391, 04:47 قبل از ظهر
دمت گرم داداش زحمت کشیدی.از قیافه اش معلومه موتور سگ جونیه...عین هوندا کاب 70 قدیمیا که 3تا دنده داشت.اونام عجب چیزای بودن.
من تاحالا این موتور تو شیراز ندیدم حداقل تو خیابون ندیدم شاید توی اوراقیا پیدا بشه.

قربونت عزیز پس میخوای بگرد دنبال یه طرح ویو دست2 یا یه کاب110 حتما پیدا میشه

nima360
12-07-1391, 06:39 بعد از ظهر
آره همین کارو میکنم داداش.اینجوری بهتره

gto
13-07-1391, 04:50 قبل از ظهر
آره همین کارو میکنم داداش.اینجوری بهتره

راستی گرفتی عکس ازش بیذار ممنون میشم

arashpeyman
14-07-1391, 09:21 بعد از ظهر
دوستان من یه چند روزی ویو دینو زیر پام بوده اونم خوبه تا 115 تا هم بردمش فکرمیکنم جا داشت بیشتر بره باید بیشتر بهش فشار میاوردم البته بخاطر ماشینا تو خیابونم یکم از سرعتم کم شد

nima360
15-07-1391, 06:55 قبل از ظهر
راستی گرفتی عکس ازش بیذار ممنون میشم
چشم داداش.حتما

saeid1346
15-07-1391, 07:06 بعد از ظهر
دوستان یکم توجه داشته باشید این موتور برای چی ساخته شده !!!

حداکثر سرعت این نوع موتور 60 الی 70 نه 110 ! هر چند تا 110 تا هم میره ولی بعد از مدتی انجین بی رمق میشه و دیگه اون موتور سابق نیست

gto
16-07-1391, 05:10 قبل از ظهر
دوستان یکم توجه داشته باشید این موتور برای چی ساخته شده !!!

حداکثر سرعت این نوع موتور 60 الی 70 نه 110 ! هر چند تا 110 تا هم میره ولی بعد از مدتی انجین بی رمق میشه و دیگه اون موتور سابق نیست

حرف شما70% درست پس برای من سوال هست چرا وقتی من موتورما که مدل82هست و 9سال داره دائما توشهر میچرخه دائما توی چراغ قرمزای شهر وایمیسه ودرجا کار میکنه بایه تنظیم کاربراتور کوچیک که 10دقیقه بیشر طول نکشید انجینش جون گرفت وحالا پابه پای سی جی (cdi125) چینی مدل91 توسرعت نهایی راه میره مصرفش 100/2 هست تازه من دقیقا مثل جوان های دیگه که عشق گازوند به موتور و ماشینا دارن میگازونم من این موتورا سال 88 خریدم این موتور وسیله دستم هست مصرف کننده واقعی هستم که این حرفا میزنم در راهای طولانی موتورا نزدیک به حالت تخته گاز میکنم حجم 110cc هست نه 125 تنه موتور هم نسبت به شوکا سنگین تره

Ali.K
16-07-1391, 05:31 قبل از ظهر
حرف شما70% درست پس برای من سوال هست چرا وقتی من موتورما که مدل82هست و 9سال داره دائما توشهر میچرخه دائما توی چراغ قرمزای شهر وایمیسه ودرجا کار میکنه بایه تنظیم کاربراتور کوچیک که 10دقیقه بیشر طول نکشید انجینش جون گرفت وحالا پابه پای سی جی (cdi125) چینی مدل91 توسرعت نهایی راه میره مصرفش 100/2 هست تازه من دقیقا مثل جوان های دیگه که عشق گازوند به موتور و ماشینا دارن میگازونم من این موتورا سال 88 خریدم این موتور وسیله دستم هست مصرف کننده واقعی هستم که این حرفا میزنم در راهای طولانی موتورا نزدیک به حالت تخته گاز میکنم حجم 110cc هست نه 125 تنه موتور هم نسبت به شوکا سنگین تره

موتور شما اصلو نسب داره برااینکه

gto
16-07-1391, 05:43 قبل از ظهر
موتور شما اصلو نسب داره برااینکه

منظورا نفهمیدم

Ali.K
16-07-1391, 05:51 قبل از ظهر
منظورا نفهمیدم

شما میگی موتورت الان با سی جی چینی رقابت میکنه میگم برا اینکه اون زمان جنس خوب کار میبردن همه اصلو نسب دار بودن نه مثل الان که معلوم نیست اصلا چی کار بردن

gto
16-07-1391, 06:23 قبل از ظهر
شما میگی موتورت الان با سی جی چینی رقابت میکنه میگم برا اینکه اون زمان جنس خوب کار میبردن همه اصلو نسب دار بودن نه مثل الان که معلوم نیست اصلا چی کار بردن

چند روز پیش تو بزرگمهر میرفتم از دور یه هندا ویو دیدم یعنی حس6گف هندا ویو تخته کردم زیر زیرگذر رسیدم بش تاریسدم یه نگاه کرد بم ورفت مثلا من داشتم 100میرفتتم خیر سرم سی جی رفیقم پشتم داشت میومد منکه کم اوردم اون جوگیر شد اومد بره اونم توش موند

saeid1346
16-07-1391, 09:10 قبل از ظهر
gto ([Only registered and activated users can see links])

داداش وقتی از قطعات مرغوب استفاده نمیشه ، موتور بعد از مدتی بی رمق میشه و این برای موتورهای تولید 85 به بعد صدق میکنه !!!

gto
16-07-1391, 08:11 بعد از ظهر
gto ([Only registered and activated users can see links])

داداش وقتی از قطعات مرغوب استفاده نمیشه ، موتور بعد از مدتی بی رمق میشه و این برای موتورهای تولید 85 به بعد صدق میکنه !!!

خوب پس چرا در پس قبلی قید نکردی عزیز
ولی بازم تشکر:flower4: حداقل من نسبت به این موضوع اگاه شدم چون تنها دل خوشی من نسبت به موتوری که سوارم میشه گفت انجین و برخی قطعات این موتور هست ولی از دست فلاپ هاش دلم خونه چون فابریکش نیست ومن مجبور شدم فلاپ ویو100 بگیرم روش بخرونم 120ت فقط پول فلاپ دادم سال88 حالا داره جلوچشم میشکنه خودبخود

Amir18313
17-07-1391, 04:09 قبل از ظهر
اگر پول دارید و میخواهید جنس خوب بخرید sym یا همون شوکا و کیمکو بخرید.

nima360
17-07-1391, 04:35 قبل از ظهر
داداش امیر قیمت شوکا نسبت به کیمکو خیلی ناچیزه

fr_sdgh
19-07-1391, 04:13 قبل از ظهر
سلام، میخاستم یه قطعه فروشی برای موتور های خصوصا کاب باز کنم ولی تجربه و آشنا رو ندارم ولی نیازش بین مردم احساس میشه / حالا یه بحث هست تنوع اینا زیاده این امر باعث غیر ممکن شدن کار نمیشه؟ کسی تجربش رو داره؟ عمده فروش میشناسین؟ از بندرعباس هستم

کاوه
19-07-1391, 06:02 قبل از ظهر
سلام، میخاستم یه قطعه فروشی برای موتور های خصوصا کاب باز کنم ولی تجربه و آشنا رو ندارم ولی نیازش بین مردم احساس میشه / حالا یه بحث هست تنوع اینا زیاده این امر باعث غیر ممکن شدن کار نمیشه؟ کسی تجربش رو داره؟ عمده فروش میشناسین؟ از بندرعباس هستم

تنوعش که باعث غیر ممکن شدن نمیشه برعکس بهتره چون شما اگه یه لوازم یدکی فول و کامل داشته باشی خیلی زود همه میشناسنت
من تو تهران عمده فروش سراغ دارم خواستی شمارشو برات میفرستم هر قطعه ای مخصوص کاب از 100سی سی تا 135هارو داره
اما به نظرم تو شیراز هم بشه تهیه کرد اونجوری برات به صرفه تر هست

fr_sdgh
19-07-1391, 06:58 قبل از ظهر
حتما اگه اوکی شد مزاحم شما میشیم / شما اطلاعی در این زمینه ندارید! نمیدونید چقدر برای شروع سرمایه میخواد؟

fr_sdgh
19-07-1391, 08:25 بعد از ظهر
شما لطف کن شما رو برام بفرست / قبلش یه سری خرید جزئی برای ویو هرمم دارم میخوام ببینم چند میگه!

سایه
19-07-1391, 08:52 بعد از ظهر
سلام من تجربش را ندارم ولی یه توصیه بهت میکنم اگه میخوای مغازه بزنی الان وقت مناسبی برا جنس خریدن نیس اونم با این وضع دلار اگه خریدی دلار رفت بالا خب شانست ولی اگه امد پایین دیگه خلاصی دادا. به هرحال چیزی خوبیه ولی الان وقتش نیس باید صبر کنی ببینی اوضاع چطوریه.

fr_sdgh
19-07-1391, 09:04 بعد از ظهر
میخوام موتور رو احیا کنم با یسری تغییرات
اگزوز - دیسک ترمز - استیکر اونم شب رنگ
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

سلام من تجربش را ندارم ولی یه توصیه بهت میکنم اگه میخوای مغازه بزنی الان وقت مناسبی برا جنس خریدن نیس اونم با این وضع دلار اگه خریدی دلار رفت بالا خب شانست ولی اگه امد پایین دیگه خلاصی دادا. به هرحال چیزی خوبیه ولی الان وقتش نیس باید صبر کنی ببینی اوضاع چطوریه.
میدونم تعللم هم برای همینه فعلا مملکت که نداریم:16:

yashar2k
24-07-1391, 08:10 قبل از ظهر
باسلام. میخواستم کمک فنر عقب رادیسونمو عوض کنم . اسپرت بندازم یا مدل دیگه؟و چه مارکی خوبه؟ برای زمستون هم میخوام لاستیک جلومو عوض کنم.چه لاستیکی و چه مارکی خوبه که سر نباشه و تو بارون و برف سر نخورم؟

fr_sdgh
24-07-1391, 10:23 قبل از ظهر
باسلام. میخواستم کمک فنر عقب رادیسونمو عوض کنم . اسپرت بندازم یا مدل دیگه؟و چه مارکی خوبه؟ برای زمستون هم میخوام لاستیک جلومو عوض کنم.چه لاستیکی و چه مارکی خوبه که سر نباشه و تو بارون و برف سر نخورم؟
رادیسون کویر هست دیگه / من که رفتم چیزی تو بندرعباس گیرم نیومد میگی هوندا میخوام به اسم هوندا یه چیزی بهت میدن که اصلا در سطحش نیست
پیشنهاد میکنم تا میشه از لوازم شوکا بنداز روش

DIAKOO
25-07-1391, 04:32 قبل از ظهر
نمیدونم این بهتره یا هوندا

این ویو منو یاد اون وسپا قدیمیا میندازه :wall3:

kazemdanesh
11-08-1391, 07:45 بعد از ظهر
بهترین کاپ و در عین حال ارزانترین(110 یا 125) کاپ غیرایرانی و غیرچینی چی هستش ؟
کیفیت، خدمات مناسب در الویت هستش
قیمتش را هم اعلام کنید

linux_linda
11-08-1391, 09:02 بعد از ظهر
بهترین کاپ و در عین حال ارزانترین(110 یا 125) کاپ غیرایرانی و غیرچینی چی هستش ؟
کیفیت، خدمات مناسب در الویت هستش
قیمتش را هم اعلام کنید

روان 110

falken
12-08-1391, 07:55 قبل از ظهر
سلام دوستان
نظرتون راجبه پیشرو 135 چیه؟ارزشه خرید داره یا نه؟

kazemdanesh
12-08-1391, 08:24 بعد از ظهر
روان 110
قیمت روان 110 چنده؟
از کاپهای غیرایرانی و غیرچینی چه چیزی خوبه ؟که قیمتش هم پایین باشه

Sadegh.galaxy
12-08-1391, 09:55 بعد از ظهر
موتورهای مالزیایی هستند مثل مودناس ودینو نازا.

linux_linda
13-08-1391, 12:07 قبل از ظهر
قیمت روان 110 چنده؟
از کاپهای غیرایرانی و غیرچینی چه چیزی خوبه ؟که قیمتش هم پایین باشه

من سال 87 خریدم 700 تومن الانم قیمت باید 1.5 شده باشه

falken
13-08-1391, 09:05 قبل از ظهر
سلام دوستان
نظرتون راجبه پیشرو 135 چیه؟ارزشه خرید داره یا نه؟

مرسی از پاسختون.اینجا انگار تازه واردارو تحویل نمیگیرن:fingersmiley:

linux_linda
14-08-1391, 04:32 بعد از ظهر
سراغ پیشرو و اشی مشی و چی توز نرو

فقط روان 110 بخر تا 5 سال نمیخواد آچار به انجینش بندازی

hosein-ma
15-08-1391, 11:59 بعد از ظهر
این عکس کیلومتر موتور وایساده

yashar2k
02-09-1391, 08:54 قبل از ظهر
با سلام. آقا این موتوره رادیسون من ترمز عقبش بدجوری صدا میده و سوت و جیرجیر میکنه! لنتش رو تازه عوض کردم با مارک nobel. تمام مشکلات این موتور رو تقریبا حل کردم فقط همین مونده ! چند ماه پیشم بردم تراشکاری توی توپیش رو بوش زدو از این کارا صداش کمتر شد ولی باز صداش بدجوری بدتر شده مخصوصا صدای سوت کشیدن و جیر جیر کردنش!! چیکارش کنم. راهنماییم کنید. بدجوری اعصابمو ریخته بهم!

shahriyar021
04-09-1391, 11:34 بعد از ظهر
من در مورد این ویوها یه چیز بگم واقعا شتاب خوب وپرقدرت هستن من یه بار سوار یه ویو بودم از پشت یه سیجیرو رسندم رد شدم سی جی دهنش باز مونده بود.
واقعا موتور خوبی هستش

دیگه طرح ویو عمرا سی جی رو بخوره حتی ویو اصل هم سی جی اصل رو عمرا بتونه بگیره :icon_pf _99_:

namvari
14-09-1391, 08:34 قبل از ظهر
الان بهترین کاب موجود تو بازار که شتاب وسرعتش خوب باشه چیه؟

F.Shahgol
14-09-1391, 08:38 قبل از ظهر
الان بهترین کاب موجود تو بازار که شتاب وسرعتش خوب باشه چیه؟
گالکسی مودناس , tvs هم عالیه .

flower
14-09-1391, 05:42 بعد از ظهر
گالکسی مودناس , tvs هم عالیه .
سرعت و شتاب tormax 150 تو کیفیت مودناس و ویو

Babak
15-09-1391, 12:46 قبل از ظهر
سرعت و شتاب tormax 150 تو کیفیت مودناس و ویو tormax 150 بسیار با کیفیت و خوب هست فقط چون کلاچ دار هست حتما برای تعویض دنده باید کلاچ گرفت آیا جز کاب محسوب می شود؟

flower
15-09-1391, 06:06 قبل از ظهر
tormax 150 بسیار با کیفیت و خوب هست فقط چون کلاچ دار هست حتما برای تعویض دنده باید کلاچ گرفت آیا جز کاب محسوب می شود؟
طرح و قیافه جز دسته کاب حساب می شه غیر از این جز چه دسته ای می تونه باشه .

namvari
15-09-1391, 07:25 قبل از ظهر
از راکز که بهتره؟
قیمتش الان چنده؟

flower
15-09-1391, 09:44 بعد از ظهر
از راکز که بهتره؟
قیمتش الان چنده؟
تاپ اسپدش بیشتره کیفیت یکیه قیمت تو تهران 3600 بود چون استقبال نشده همون قیمت باید باشه.

F.Shahgol
15-09-1391, 09:56 بعد از ظهر
تاپ اسپدش بیشتره کیفیت یکیه قیمت تو تهران 3600 بود چون استقبال نشده همون قیمت باید باشه.
اقای فلاور شما تاپ اسپید چند تا زدید؟؟

flower
16-09-1391, 07:26 قبل از ظهر
اقای فلاور شما تاپ اسپید چند تا زدید؟؟
120 تا واقعی با gps

s.mm
19-10-1391, 01:50 قبل از ظهر
با سلام. آقا این موتوره رادیسون من ترمز عقبش بدجوری صدا میده و سوت و جیرجیر میکنه! لنتش رو تازه عوض کردم با مارک nobel. تمام مشکلات این موتور رو تقریبا حل کردم فقط همین مونده ! چند ماه پیشم بردم تراشکاری توی توپیش رو بوش زدو از این کارا صداش کمتر شد ولی باز صداش بدجوری بدتر شده مخصوصا صدای سوت کشیدن و جیر جیر کردنش!! چیکارش کنم. راهنماییم کنید. بدجوری اعصابمو ریخته بهم!

این مشکل مربوط به کارخونه میشه درواقع از هر نمیدونم چندتا، نمی دونم چندتاشون اینطوری هستند!

اگه تهران هستید شما می تونید با این شماره تماس بگیرید: 55137828
تا چند وقت پیش کارخونه به این تعمیرگاه ارجاع میداد برای رفع این مشکل الان را نمی دونم
اگه نشد با کارخونه تماس بگیرید و مشکل رو مطرح کنید کمکتون می کنن
چیز خاصی نیست

pierre
01-11-1391, 05:01 بعد از ظهر
سلام دوستان امروز 91/11/1 ویو هندارو قیمت کردم از 3/200/000 بود تا 7/700/000 مدل 87 تمیز 3/200/000 بود غشقمم قیمت کردم صفرش 3/300/000 از یه مرکز که کارش فقط tvs بود پرسیدم ازتون کمک میخواستم بابت تفاوت این دو موتور نه از نظر تئوری بیشتر کسایی که پشت این دو نوع موتور نشستن لطفا کمکم کنن که چه فرقایی باهم دارن؟؟ من خودم از tvs خوشم میاد

safary
09-11-1391, 08:57 بعد از ظهر
با سلام
من می خواستم موتور بخرم
آیا به نظر اساتید رادیسون150طرح ویو تیپ 4 خوب هست یانه
مزایا ومعایب آن را بگویید
در ضمن کسی قیمت امروز این را دارد ؟؟؟
قیمت گرفتم از 3جا
1: 2.550.000
2: 2.450.000
3: 2.380.000
آیا کسی قیمت درست داردیا نه ؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من 12 سال است که هوندا 125 cdi مال سال 79 است و هنوز سالم مثل روز اول هست ولی به لحاظ از رده خارج شدن موتور در سن 8 سال
با مشکل احتمالی میخواهم یک موتور جدید بگیرم
اساتید راهنمایی کنید

safary
11-11-1391, 04:05 بعد از ظهر
با سلام
من می خواستم موتور بخرم
آیا به نظر اساتید رادیسون150طرح ویو تیپ 4 خوب هست یانه
مزایا ومعایب آن را بگویید
در ضمن کسی قیمت امروز این را دارد ؟؟؟
قیمت گرفتم از 3جا
1: 2.550.000
2: 2.450.000
3: 2.380.000
آیا کسی قیمت درست داردیا نه ؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من 12 سال است که هوندا 125 cdi مال سال 79 است و هنوز سالم مثل روز اول هست ولی به لحاظ از رده خارج شدن موتور در سن 8 سال
با مشکل احتمالی میخواهم یک موتور جدید بگیرم
اساتید راهنمایی کنید
هیچکس نیست جواب ما را بدهد
در ضمن بین رادیسون150 و تیزرو 200سی سی شما کدام را پیشنهاد میکنید

s.mm
14-11-1391, 12:38 قبل از ظهر
سلام دوستان امروز 91/11/1 ویو هندارو قیمت کردم از 3/200/000 بود تا 7/700/000 مدل 87 تمیز 3/200/000 بود غشقمم قیمت کردم صفرش 3/300/000 از یه مرکز که کارش فقط tvs بود پرسیدم ازتون کمک میخواستم بابت تفاوت این دو موتور نه از نظر تئوری بیشتر کسایی که پشت این دو نوع موتور نشستن لطفا کمکم کنن که چه فرقایی باهم دارن؟؟ من خودم از tvs خوشم میاد

قدرت و شتاب و سرعت هوندا ویو بیشتر از tvs راکز هست و من این دو تا رو سوار شدم در شرایط تغریبا متفاوتی کار کشیده شده ازشون
اینو می تونم بگم که ویو به طور محسوسی قدرت و شتابش بیشتره ولی خب قیمتشم بیشتره
راکز طراحی ظاهری مدرن تری داره. طراحی ویو برای 10-12 سال پیشه
راکز هم توی خر کاری تا حالا بدک نبوده
به هر حال ویو قدمتش بیشتر و باید گفت از نشر کسایی که خودشون هر دو رو داشتن ویو قدرت بیشتری داشته

هیچکس نیست جواب ما را بدهد
در ضمن بین رادیسون150 و تیزرو 200سی سی شما کدام را پیشنهاد میکنید

اگر می خواید موتور بی کلاچ بخرید رادیسون 150 موتور خوبی هست قیمتش هم مناسبه به نسبت بقیه
بعد باید دید شما چه فاکتور هایی رو مد نظر دارید...
این تیزرو 200 سی سی چی چی هست؟

safary
14-11-1391, 08:17 قبل از ظهر
اگر می خواید موتور بی کلاچ بخرید رادیسون 150 موتور خوبی هست قیمتش هم مناسبه به نسبت بقیه
بعد باید دید شما چه فاکتور هایی رو مد نظر دارید...
این تیزرو 200 سی سی چی چی هست؟

سپاسگذارم که بعداز چند روز فقط شما جواب دادید
من فاکتور خاصی مد نظرم نیست .فقط می خواستم موتوری بخرم که زود از بین نره و مثل هوندا ژاپنی که 12 سال دارم و حتی یک بار هم موتورش باز نشده . باشه البته میدونم دیگه چنین موتوری پیدا نمیشه ولی در حد اون
و در مورد تیزرو200هم من تو گمرک دیدم هست که مشبه طرح هوندا است ولی بزرگ تر وچند شرکت دیگه هم شبیه اون زدن مثل کویر و شرکت لیفان
راستی این موتورهای لیفان چینی چه طوری درامده؟؟؟؟؟؟

s.mm
15-11-1391, 01:49 قبل از ظهر
سپاسگذارم که بعداز چند روز فقط شما جواب دادید
من فاکتور خاصی مد نظرم نیست .فقط می خواستم موتوری بخرم که زود از بین نره و مثل هوندا ژاپنی که 12 سال دارم و حتی یک بار هم موتورش باز نشده . باشه البته میدونم دیگه چنین موتوری پیدا نمیشه ولی در حد اون
و در مورد تیزرو200هم من تو گمرک دیدم هست که مشبه طرح هوندا است ولی بزرگ تر وچند شرکت دیگه هم شبیه اون زدن مثل کویر و شرکت لیفان
راستی این موتورهای لیفان چینی چه طوری درامده؟؟؟؟؟؟

خواهش می کنم

خودتون خدارو شکر متوجه هستید دیگه دوره سی جی که چند تا بچه خانواده باهاش موتور سواری یادبگیرن تموم شده
تیزرو 200 منظورتون طرح cgl honda هست؟
ببینید شما باید بین موتور های کلاس های مختلف فرق بذارید هر چیزی رو نمیشه با دیگری مقایسه کرد
همونطور که در بالا گفتم "
اگر می خواید موتور بی کلاچ بخرید رادیسون 150 موتور خوبی هست قیمتش هم مناسبه به نسبت بقیه"

شما اول باید کلاس مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد بین موتور های اون کلاس سبک سنگین کنید ببینید کدوم بهتره

رادیسون 125 که موتور با کیفیتی از آب دراومده به نظر من 150 اون هم کیفیتش از 125 پایین تر نیست

safary
15-11-1391, 08:03 قبل از ظهر
خواهش می کنم

خودتون خدارو شکر متوجه هستید دیگه دوره سی جی که چند تا بچه خانواده باهاش موتور سواری یادبگیرن تموم شده
تیزرو 200 منظورتون طرح cgl honda هست؟
ببینید شما باید بین موتور های کلاس های مختلف فرق بذارید هر چیزی رو نمیشه با دیگری مقایسه کرد
همونطور که در بالا گفتم "
اگر می خواید موتور بی کلاچ بخرید رادیسون 150 موتور خوبی هست قیمتش هم مناسبه به نسبت بقیه"

شما اول باید کلاس مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد بین موتور های اون کلاس سبک سنگین کنید ببینید کدوم بهتره

رادیسون 125 که موتور با کیفیتی از آب دراومده به نظر من 150 اون هم کیفیتش از 125 پایین تر نیست

با سلام
درمورد 200بله همون cgl honda
منظورم است
والا کلاس خاصی مدنظرم نیست من موتور سوار حرفه ای که فکر کنید نیستم وبرای تردد در شهر ورفتن به سر کار و روزمره ای است نه اینکه موتور باز باشم
میخواهم چیزیکه میخرم ارزشش را داشته باشه
نمیدونم شاید من نمیتونم منظورم را بگم
در ضمن من تاحالا سوار موتور بدون کلاج نشدم ..آیا خیلی فرق بین شون هست؟؟

Kami
18-11-1391, 01:11 بعد از ظهر
ویو اصل
صفر
مدل 89
7 میلیون و نیم !

ha13503
20-11-1391, 02:02 قبل از ظهر
من یه ویو هوندا 85 دارم میخواستم بدونم الان حدود قیمت چنده ممنون میشم.50 هزارتا هم کار کرده تخفیف بیمه داره کارت سوخت داره سند دسته اول

حاج محسن خط خطی
21-11-1391, 12:25 بعد از ظهر
سلام دوستان
چطوری میشه صفحه کلاج پیشرو 135 رو عوض کرد ؟؟؟
اگر جایی گفته شده لینکش رو بدید
ممنونم

linux_linda
03-12-1391, 09:19 بعد از ظهر
سلام بر دوستان عزیز در فوروم

مدتیه زنجیر شل شده برای روان 110 طبق عکس میشه روی عکس علامت گذاری و راهنمایی کنید زنجیر رو چطوری باید تنظیم صحیح انجام بدم؟

تشکر بسیار

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

s.mm
05-12-1391, 12:06 قبل از ظهر
با سلام
درمورد 200بله همون cgl honda
منظورم است
والا کلاس خاصی مدنظرم نیست من موتور سوار حرفه ای که فکر کنید نیستم وبرای تردد در شهر ورفتن به سر کار و روزمره ای است نه اینکه موتور باز باشم
میخواهم چیزیکه میخرم ارزشش را داشته باشه
نمیدونم شاید من نمیتونم منظورم را بگم
در ضمن من تاحالا سوار موتور بدون کلاج نشدم ..آیا خیلی فرق بین شون هست؟؟

موضوع حرفه ای بودن نیست بنده هم حرفه ای نیستم موضوع اطلاعات عمومی هست.

هر دو موتوری که نام بردید ارزشش رو دارند و برای موردی که شما گفتید یعنی استفاده در شهر و برای سر کار رفتن و اینا مناسب هستند
از اینجا به بعد دیگه این سلیقه شماست که چه موتوری انتخاب کنید.
رادیسون سواری نرمی داره
مصرف پایینی داره
ظاهر خوبی داره
قطعاتش زیاد و ارزون هست
این طرح cgl ها هم موتور های نرم و کم صدایی هستند
هر دو برای کار شما مناسب اند فقط بستگی به سلیقه شما داره
موتور بی کلاچ روندنش راحت تر و بی دردسر تره
نمی خوام بگم برای مسافت های کوتاه مناسب تره(چون تعریفی از کوتاه نداریم) ولی نسبت به cgl باید در مسافت های کوتاه تری استفاده بشه که دلیلش رو در تاپیک های دیگه گفتم

شما برید از یکی یه موتور بی کلاچ بگیرید یه مدت رانندگی کنید اگه خوشتون اومد بخرید!

DANYAL
08-01-1392, 02:07 قبل از ظهر
ویو اصل
صفر
مدل 89
7 میلیون و نیم !
سلام
ببخشید قیمت ویو الان همینه .؟:297:

saeid1346
09-01-1392, 10:53 بعد از ظهر
سلام دوستان !
عیدتون مبارک باشه

دیروز رفتم دوتا چراغ ال ای دی خریدم واسه راهنماهای جلوی موتور ( طرح ویو 125 ) بعد که نصبش کردم دیدم صدای راهنما عوض شده و خیلی سریع و پشت سر هم میزنه ! میخواستم بپرسم علتش چیه ؟ و میشه قطعش کرد این صدا رو ؟؟ مشکلی به وجود نمیاد بخاطر تعویض چراغ ها؟

مورد بعدی من شمع موتور رو عوض کردم + فیلتر ها رو هم شستم ولی تغییر محسوسی در سرعت و شتاب موتور ندیدم ! ممکنه مشکل از صفحه کلاج باشه که نیاز به تعویض داشته باشه ؟ هزینه اش حدودا چقدر میشه ؟

موتورم 8 هزار تا کارکرده و سر وقت( هر 1000 تا ) روغن رو تعویض کردم !

برای سایز رینگ این موتور میشه لاستیک تیوبلس انداخت ؟ هم جلو هم عقب ! هزینه تقریبیش چقدر میشه ؟

و اگر پیشنهادی برای عملکرد بهتر موتور دارید بدید ممنون میشم

باتشکر

mily
10-01-1392, 08:49 قبل از ظهر
آقا این موتور بی کلاج رکورد 125 شرکت کویر من دیوانه کرده، اون از همون روزی که گرفتم صفحه کلاچش مشکل پیدا کرد و 3 ماه موتور خوابید چون اصلا صفحه کلاچ تو بازار نبود حتی خود شرکتش نداشت میخواست از چین وارد کنه، خلاصه با جوش آهن و غیره درستش کردیم، این هم از روزی که بردم تمیرگاه و بعدش روغن سوزی افتاد بردم رینگ پیستون که بعدش دیدک پیستون به سلندر نمیخوره اگه میخوره پیمش به شاتون نمیخوره خلاصه با هزار دردسر بردمش مثلا تمیرگاه مجاز بعداز بخور و نخور درستش کرد رفتم روشن کنم بیارم دیدم کلاجش کار نمیکه مشکل گیربکس داره تا حالا 300 تومن خرج رو دستم گذاشته فقط واسه همین چندتا مورد، جالبه موتور مدل 90 هستش. دیگه دارم دیوانه میشم. :wall3:

s.mm
11-01-1392, 12:39 بعد از ظهر
سلام دوستان !
عیدتون مبارک باشه

دیروز رفتم دوتا چراغ ال ای دی خریدم واسه راهنماهای جلوی موتور ( طرح ویو 125 ) بعد که نصبش کردم دیدم صدای راهنما عوض شده و خیلی سریع و پشت سر هم میزنه ! میخواستم بپرسم علتش چیه ؟ و میشه قطعش کرد این صدا رو ؟؟ مشکلی به وجود نمیاد بخاطر تعویض چراغ ها؟

مورد بعدی من شمع موتور رو عوض کردم + فیلتر ها رو هم شستم ولی تغییر محسوسی در سرعت و شتاب موتور ندیدم ! ممکنه مشکل از صفحه کلاج باشه که نیاز به تعویض داشته باشه ؟ هزینه اش حدودا چقدر میشه ؟

موتورم 8 هزار تا کارکرده و سر وقت( هر 1000 تا ) روغن رو تعویض کردم !

برای سایز رینگ این موتور میشه لاستیک تیوبلس انداخت ؟ هم جلو هم عقب ! هزینه تقریبیش چقدر میشه ؟

و اگر پیشنهادی برای عملکرد بهتر موتور دارید بدید ممنون میشم

باتشکر

عید شما هم مبارک
موتور طرح ویو مال چه شرکتی هست؟
در مورد صدا: احتمالا ولتاژ و آمپر متفاوت ال ای دی ها باعث این موضوع شده و مهم هم نیست
صدا رو هم میشه قطع کرد: 1- یا بیزر یا اون چیزی که صدای بوق رو تولید می کنه با مدار فلاشر یکی هست: در این صورت باید پیداش کنید و بازش کنید بعد بیزر رو تو مدارش پیدا کنید که مثل یه چیز استوانه ای هست
یا اینکه بیزر یه قطعه ی جدا هست بنابر این شما پیداش کنید و قطعش کنید به همین راحتی!
همه موارد بعدی رو هم بی خیال بشید
همچنین با شستن فیلتر(هوای کاربراتور؟) و تعویض شمع، در موتور 125 سی سی 8000 هزارتا کارکرده اتفاق خاصی نمی افته مگر اینکه خراب بوده باشن!

از من میشنوید روغن این موتور رو تو فصل گرما 500-600 تا و و سرما با توجه به میزان استفاده 800-900 تا عوض کنید. همه جون این موتور به روغن وصله اگه روغنش خوب عوض بشه عمرش واقعا افزایش پیدا می کنه

amiroww
12-01-1392, 12:10 قبل از ظهر
آقا این موتور بی کلاج رکورد 125 شرکت کویر من دیوانه کرده، اون از همون روزی که گرفتم صفحه کلاچش مشکل پیدا کرد و 3 ماه موتور خوابید چون اصلا صفحه کلاچ تو بازار نبود حتی خود شرکتش نداشت میخواست از چین وارد کنه، خلاصه با جوش آهن و غیره درستش کردیم، این هم از روزی که بردم تمیرگاه و بعدش روغن سوزی افتاد بردم رینگ پیستون که بعدش دیدک پیستون به سلندر نمیخوره اگه میخوره پیمش به شاتون نمیخوره خلاصه با هزار دردسر بردمش مثلا تمیرگاه مجاز بعداز بخور و نخور درستش کرد رفتم روشن کنم بیارم دیدم کلاجش کار نمیکه مشکل گیربکس داره تا حالا 300 تومن خرج رو دستم گذاشته فقط واسه همین چندتا مورد، جالبه موتور مدل 90 هستش. دیگه دارم دیوانه میشم. :wall3:

سلام
دوست عزیز
موتور جند تا کارکرده ؟
مشکل کلاج مربوط به لنت کلاج میشه من هم دقیقا همین مشکل داشتم و موتورم با کلی پیگیری و داستان بعد 2 هفته خوابیدن تو نمایندگی قطعه اومد که از کارخونه اورده بودن برام و به رایگان تعویض شد با اینکه گارانتی نداشتم !

masoud.te
12-01-1392, 10:25 بعد از ظهر
دوستان تازگی ها روی کاربراتور این موتور ها یه سویچ میزارن که با گاز خوردن موتور فعال میشه ،کسی می دونه دقیقا چه کاری انجام میده.سیمی که بهش وصل هست یکی زرد هست یکی هم سیاه .سیم زرد که مربوط به برق چراغ جلو هست همیشه سیم مشکی هم که برق باطری هست حالا با اتصال این دوتا به هم چی میشه هنوز سر در نیوردم .شاید یه برق اضافه به باطری بده !!!تا حالا کسی بهش توجه کرده؟

02109002
12-01-1392, 10:41 بعد از ظهر
دوستان تازگی ها روی کاربراتور این موتور ها یه سویچ میزارن که با گاز خوردن موتور فعال میشه ،کسی می دونه دقیقا چه کاری انجام میده.سیمی که بهش وصل هست یکی زرد هست یکی هم سیاه .سیم زرد که مربوط به برق چراغ جلو هست همیشه سیم مشکی هم که برق باطری هست حالا با اتصال این دوتا به هم چی میشه هنوز سر در نیوردم .شاید یه برق اضافه به باطری بده !!!تا حالا کسی بهش توجه کرده؟

با سلام ...

بر اساس شنیده ها :

اون سیم مربوط میشه به قطع کننده ی بنزین !

تا زمانی که موتور استارت نخوره بنزین اجازه ی ورود نداره

**

وقت و دسترسی ندارم تا بازشون کنم ببینم چی هست این سوئیچ !!!

masoud.te
13-01-1392, 09:24 قبل از ظهر
با سلام ...

بر اساس شنیده ها :

اون سیم مربوط میشه به قطع کننده ی بنزین !

تا زمانی که موتور استارت نخوره بنزین اجازه ی ورود نداره

**

وقت و دسترسی ندارم تا بازشون کنم ببینم چی هست این سوئیچ !!!

سلام دوست عزیز

مطمعنم اینجوری نیست چون یکیش رو که باز کرده بودم شیلنگ مستقیم از باک تا کاربراتور اومده بود و هیچ قطع کننده ای جلوش نبود.شاید تو موتور های ویو اصلی اینجوری باشه چون اگه یادم مونده باشه یه قطعه الکترونیکی دیگه هم روی کاربراتشون وصله .
اگه شد میرم سیمش رو قطع میکنم ببینم چه تاثیری داره.

با تشکر

amiroww
13-01-1392, 09:43 قبل از ظهر
ویو اصل که قطع کن بنزین داره !

اون سیم احتمال داره ساسات اتومات باشه که بعید می دونه
لطفا عکس بزارید

masoud.te
13-01-1392, 07:51 بعد از ظهر
ویو اصل که قطع کن بنزین داره !

اون سیم احتمال داره ساسات اتومات باشه که بعید می دونه
لطفا عکس بزارید

سلام

نه ویو اصل نیست از این چینی ها هست.اسمش زمرده .
ساسات هم نیست چون ساساتش دستیه.

حتما عکس میزارم .باید برم دوباره بازش کنم.اگه مشتری نیاد ببرتش تا فردا.

با تشکر

doctor68
17-01-1392, 12:15 قبل از ظهر
با سلام و تبریک سال نو به همه ی دوستان/
من یه مشکل واسه موتورم پیش اومده ویو رادیسون هستش.
یه روز موند زیر بارون استارتش دیگه نزد.بردمش پیش یه تعمیرکار ناشی اونم درستش نکرد.تا اینکه یه شب صدای بدی از زیرش درومدو دود به همراهش.
بردمش تعمیرگاه فهمیدم که شارژشه.اونو که عوض کردم چراغا سوخته کیلومترم کار نمیکنه.هیچکسم نیست تو همدان درستش کنه.فقط علمه تعمیر cg 125 رو دارند اینجا.
خدایی از لحاظ موتوری عالیه.مدل 90 هم هست.مشکل برقیشو هیچکس نمیتونه حل کنه.کلافم کرده قطعاتشم نیست اگه هم باشه خیلی گرونه تو همدان.
اگه میشه راهنماییم کنید.با تشکر.

amiroww
17-01-1392, 01:03 قبل از ظهر
با سلام و تبریک سال نو به همه ی دوستان/
من یه مشکل واسه موتورم پیش اومده ویو رادیسون هستش.
یه روز موند زیر بارون استارتش دیگه نزد.بردمش پیش یه تعمیرکار ناشی اونم درستش نکرد.تا اینکه یه شب صدای بدی از زیرش درومدو دود به همراهش.
بردمش تعمیرگاه فهمیدم که شارژشه.اونو که عوض کردم چراغا سوخته کیلومترم کار نمیکنه.هیچکسم نیست تو همدان درستش کنه.فقط علمه تعمیر cg 125 رو دارند اینجا.
خدایی از لحاظ موتوری عالیه.مدل 90 هم هست.مشکل برقیشو هیچکس نمیتونه حل کنه.کلافم کرده قطعاتشم نیست اگه هم باشه خیلی گرونه تو همدان.
اگه میشه راهنماییم کنید.با تشکر.

سلام
فلاپ کله گراغ باز کنید کامل مواظب باشید خار ها نشکنه !
یک فازمتر بگیرید دستتون سیم ها تست کنید ببینید برق میرسونن یا نه !
احتمال لامپ ها سوختن که خودتون به راحتی می تونید تعویض کنید و کار سختی نیستش
فقط سختی تو باز کردن فلاپ ها هستش که خار ها نشکنه که اگه قبلا انجام داده باشید راحته !
کیلومتر هم پیچ هاش باز میشه و باز می تونید تست کنید !
ولی شارژر زیر موتور نیست زیر صندوق موتوره !

doctor68
17-01-1392, 12:50 بعد از ظهر
سلام
فلاپ کله گراغ باز کنید کامل مواظب باشید خار ها نشکنه !
یک فازمتر بگیرید دستتون سیم ها تست کنید ببینید برق میرسونن یا نه !
احتمال لامپ ها سوختن که خودتون به راحتی می تونید تعویض کنید و کار سختی نیستش
فقط سختی تو باز کردن فلاپ ها هستش که خار ها نشکنه که اگه قبلا انجام داده باشید راحته !
کیلومتر هم پیچ هاش باز میشه و باز می تونید تست کنید !
ولی شارژر زیر موتور نیست زیر صندوق موتوره !
اینارو همه انجام دادن.ولی وقتی سوارش میشم 2 روز که میچرخی دوباره خراب میشه.بهرحال ممنون دوست عزیز.

masoud.te
17-01-1392, 10:58 بعد از ظهر
اینارو همه انجام دادن.ولی وقتی سوارش میشم 2 روز که میچرخی دوباره خراب میشه.بهرحال ممنون دوست عزیز.

سلام

الان دقیقا مشکل موتور چی هست؟
چه قسمتیش از کار افتاده یا بعد از دو روز کار کردن از کار می افته؟
اگه میشه با جزییات بیشتر توضیح بدید تا کمکتون کنیم.

sabori
21-01-1392, 01:02 قبل از ظهر
دوستان عزیز کسی آدرس نمایندگی موتور سیکلت هوندا در دبی را داره؟

lorenzo
31-01-1392, 07:30 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
میخوام یه طرح ویو با این شرایط بخرم میشه کمکم کنید که ایا خوبه
رادیسون کبیر
مدل 91
8 ماه پارکینگ بوده(به خاطر همین زیاد نرفته)
1200 قیمت ابی رینگ دار

- - - Updated - - -

سلام دوستان عزیز
میخوام یه طرح ویو با این شرایط بخرم میشه کمکم کنید که ایا خوبه
رادیسون کبیر
مدل 91
8 ماه پارکینگ بوده(به خاطر همین زیاد نرفته)
1200 قیمت ابی رینگ دار

amiroww
02-02-1392, 11:49 بعد از ظهر
سلام ؟
کبیر هستش ؟
کویر نیست ؟ چون رادیسون برای کویر هستش و بهترینکیفیت رو داره بین طرح ها !
قیمت فوق العاده عالی هستش با توجه به قیمت 3 تومنی این موتور و 1 سال افت مدل که داره مفت دارید می خرید
اگر معامله نشد شماره رو بفرستید من بگیرم

foadnnsj
09-02-1392, 10:33 قبل از ظهر
سلام دوستان منم کبیر دارم 125 قرمز تیپ 2 رینگ دار تمیز مدل 91 الان چند بفروشم خوبه؟؟؟؟

mohmamemar
27-05-1392, 08:21 بعد از ظهر
دوستان باسلام .به نظرتون با 1100 موتور طرح ويو چه مدلي مي دهند و بهترين مارك و برند پيشنهادي تون چي هست با توجه به اينكه در شهرستان نيشابور ساكن هستم.(125cc)

اخر عشق موتور....
09-06-1392, 06:40 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان.....من رفتم با اجازه شما استادان عزیزم یه بی کلاچ کویر رادیسون گرفتمنه الان ولی اول تابستون گرفتم............
منم مثل شما تا 130 تا بردمش...در کل 90 تا بیشتر تو کفی نمیره...میخوام بدونم چطوری از اب بندی درش بیارم اگه دیر نشده باشه.........

- - - Updated - - -

چه کار کنم اسپرت بشه همون تک بشه همه جا.....رنگش هم سفیده....رینگ اسپرت هم هستش.....
منتظر هستم ها یادتون نره ج بدین....ممنون

Saeed.Z
22-08-1392, 11:58 بعد از ظهر
سلام و عرض ادب.
دوستان چند تا سوال در مورد ویو دارم ممنون میشم پاسخ بدید:

1- ویو اصل چه مارک هایی داره و بهترینشون کدومه؟
2- قیمتش چقدره؟
3- جنس بدنشون چیه؟
4- تاپ اسپیدش چقدره؟
5- میشه دو ترک باهاش رفت؟
6- کلاج داره؟
با سپاس

nima360
25-08-1392, 06:25 بعد از ظهر
سلام و عرض ادب.
دوستان چند تا سوال در مورد ویو دارم ممنون میشم پاسخ بدید:

1- ویو اصل چه مارک هایی داره و بهترینشون کدومه؟
2- قیمتش چقدره؟
3- جنس بدنشون چیه؟
4- تاپ اسپیدش چقدره؟
5- میشه دو ترک باهاش رفت؟
6- کلاج داره؟
با سپاس

سلام داداش به پرشین موتور خوش اومدی:flower4:
1-تمام این موتورهایی که ایران هست به جز خود هوندا بقیه طرح ویو هستن..به نظر شخصی من شوکا خیلی خوب هستش..
2-از قیمت بی اطلاعم ببخشید
3-همشون پلاستیک هستن که یعضی هاشون مثل مدل های شرکت کویر جنس مرغوبتری دارن...
4-سرعت هاشون تقریبا با هوندا 125 یکی هست...به خاطر وزن کم سرعت خوبی دارن...
5-تا حدی که صندلیش جا بده میشه نفر سوار کنی دیگه:4chsmu1:
6-خیر هیچ کدوم از این طرح ویو ها کلاچ دستی ندارن....((برای درک بهتر از اساتید محترم راهنمایی بگیرین))
یا علی

Saeed.Z
26-08-1392, 03:46 بعد از ظهر
ممنونم از راهنماییت.
هوندا ویو تولید میشه یا متوقف شده؟

nima360
11-09-1392, 04:43 بعد از ظهر
ممنونم از راهنماییت.
هوندا ویو تولید میشه یا متوقف شده؟
خاهش میکنم...بله هنوزم تولید میشه اما اینکه وارد ایران میشه یا خیر بنده در جریان نیستم...که البته قیمت این موتور بدون احتساب مالیات و هزینه گمرک و ....حول و حوش 7/5میلیون میشه...قیمت خود موتور به پول ایران وقتی بشه این...اگه بخاد وارد بشه و گمرکی و مالیات بخوره و پلاک بدن...بنظر شما ایا میارزه؟؟؟؟
افسوس واقعا:icon_pf _99_:

Saeed.Z
11-09-1392, 05:01 بعد از ظهر
قیمت موتور سیکلت wego 110 چقدره؟

شایسته فر
12-09-1392, 01:31 بعد از ظهر

Saeed.Z
23-09-1392, 05:35 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز.
یه سوالی هست که ذهن منو به خودش مشغول کرده و اونم اینه که آیا همه ی کاب ها به جز خود ویو طرح ویو محسوب میشه؟
برای این میپرسم چون یکی تو فروم پرسیده بود طرح ویو بخرم یا سی جی و یکی از دوستان جواب داد یه طرح ویو هست به نام Tvs Rockz !!!!!!! میخواستم بدونم آیا راکز و تورماکس و Neo X3 و ... هم طرح ویو حساب میشن؟
با سپاس.

Babak
24-09-1392, 03:59 قبل از ظهر
یه جورایی جواب خودتو تو سوالت داده بودی.این مدل موتور کاب محسوب میشه چون بیشتر از همه برند هندا ویو توی ایران جا افتاده به این سیستم موتورسیکلت می گن طرح ویو.وگر نه صحیح همون کاب است و هندا ویو هم نمونه ای کابمی باشد.

Sent from my ST26i using Tapatalk

Saeed.Z
24-09-1392, 02:12 بعد از ظهر
پس یعنی طرح ویو های ایرانی هم یه جور کاب محسوب میشه ... ممنونم از راهنماییتون.

اوازی
01-10-1392, 11:56 بعد از ظهر
با سلام همسایمون یه پیشرو پیام 125 داره که تو پارکینگ مدتهاست خوابیده اطراف هندل روغنیه - میخواستم بدونم که ایا روغن ریزی داره یا روغن کایش کرده؟

Eyeless
16-10-1392, 08:33 قبل از ظهر
سلام

طرح ویو رادیسون (کویر) 125Cc باکش چند لیتر جا میگیره ؟

مصرف سوختش چطوره کمه زیاده ؟

قیمت دست 2 مدل 89 یا 90 چنده حدودشم بگید خوبه

BabyBoy
23-10-1392, 03:31 بعد از ظهر
حجم باک حدود 3.5 لیتر هست.
مصرف سوخت هم کمه، فکر میکنم با یک باک اگر موتور تنظیم باشه بشه باهاش حدود 130 کیلومتر رفت، اما با توجه به حجم کم باک، اگر زیاد سوار بشید مشکل پمپ بنزین رفتن براتون پیش میاد.
قیمت هم من در جریان نیستم.

علیرضـا
05-11-1392, 09:50 قبل از ظهر
سلام دوستان
من چند ماه پیش یه موتور طرح ویو گرفتم.
حدود دو ماه بعدش باتریش مشکل پیدا کرد و دیگه استارت نمی‌زنه. البته چراغ راهنما باهاش روشن میشه.
می‌خواستم بدونم باتری هم جزو گارانتی هست؟

دوم این که موتور رو وقتی روشن می‌کنم، تق تق از انجینش صدا میده. وقتی که تو دنده میزارم یا موتور گرم میشه دیگه صدا نمیده.
به نظرتون مشکلش چیه؟ رفتم یه مغازه گفت احتمالا دیسکش هست.

Mohammad.r
29-11-1392, 12:10 قبل از ظهر
من تقریبا بیشتر از نصف این تاپیکو خوندم. خداییش اگه حرف بدی میزنم بی تعارف بگین، ولی قبلش چند ص از تاپیکو بخونین. الان اگه بیام حرفی بزنم، "حدس میزنم" آقای نادری بیان انتقاد کنن. من خودم یکیشو دارم اتفاقا زیاد سوار میشم چون تصدیق ندارم. به نظر من طرح ویو حالا چه رادیسون باشه که میگن بهترین مارکه، چه نامی باشه که خودم دارم، معایبش خیلی بیشتر از مزایاشه.
به نظر شما کیا طرح ویو میخرن؟ مطمئنا کسی که میخواد تو شهر ازش استفاده کنه، سرکارش بره باهاشو نهایتا یه دوریم بره بزنه باهاش! درسته؟ ولی چرا آخه؟ چرا واسه این استفاده ها آدم بره موتوری بخره که سرتا پاش ایراده. هر روز باید آچار دستت باشه یجاشو درست کنی. خرجشم که اونایی که دارن میدونن چقده. خداوکیلی 135من 10ماهه داره کار میکنه،دست خودمم نباشه دست بابامه. ولی خرجش نصف طرح ویوم نیست. به نظر من اگه به روز بودنش مهم نیست براتون برید یه هندا بخرید، خیالتونم راحته حداقل اگه ظاهرش بهتر نیس ولی هم تو موتوریت سرتره هم خرجش کمتر. ببخشید طولانی شد. اینام نظر شخصی منه قصد توهینم ندارم به کسی.

nima360
11-12-1392, 04:52 بعد از ظهر
بله کاملا صحیحه چون این موتورهایی که الان به عنوان کاب داریم سوار میشیم همشون کپی کپی ویو هستن...هیچ وقت کپی برابر اصل نمیشه...
اما کاب های معروفی مثل کیمکو(کاب انرژِی) یا امثال این که قیمت های بسیار شیرینی هم دارن،شده تا بحال بشنوید کسی ناراضی باشه ازشون؟؟؟
برادر من 10 سال پیش یدونه هوندا 70 داشت سه تا دنده میخورد...اینقدر این موتور نرم و بی سر صدا بود که هیچ کس باورش نمیشد از اوراقی خریده بودیمش
بیخودی تاپیک رو شلوغ نمیکنم ولی درکل هرچیزی اصلش خوبه...الان بخای همون موتور رو بخری باید اندازه یه پراید پول بدی...
عکسش هم میزارم که دوستان لذت ببرن..در عین سادگی بسیار ارزشمند...

- - - Updated - - -

هوندا کاب 70CC

این موتور داداشم نیستا از سایت گرفتم :4chsmu1:
([Only registered and activated users can see links])

ALzaha
16-12-1392, 08:13 بعد از ظهر
چند ماهی بود باطری موتورم ضعیف شده بود و استارت نمیزد.چند وقت پیش دیدم کیلومترم چت میزنه در حال حرکت برای خودش عقب جلو میره؛از اول تا آخر میره و یهو درست کار میکنه؛قطع و وصل میشه و.... گفتم احتمالا از باطریه. باطریشو باز کردم رفتم که باطری بخرم دیدم تو کیلومترم بخار گرفت!!!وقتی باطری جدید رو بستم دیدم کیلومتر و آمپر بنزین و مسافت سنج کار نمیکنه اصلا صفحه نداره .بردمش نمایندگی قلمستون گفت کیلومترت سوخته هزینه تعمیرش 50 تومنه...خودم افتادم به جونش بازش کردم دیدم یه خازنش ترکیده .نمونشو گرفتم عوضش کردم اما درست نشد.
کسی میتونه کمکم کنه؟

flower
16-12-1392, 10:40 بعد از ظهر
دوست عزیز می تونی به تعمییر کار صوتی و تصویری نشون بدی اونا می تونن عیب را تشخیص بدن ولی اگر سر باطری را برعکس زده باشی و سوئیچ وصل بوده کیلومتر می سوزه در غیر این صورت تو مسیر ورودی ولتاژ مشکل دارین مثلا ترانزیستور و دیودهاش با اهمتر باید چک کنید اگر اشنایی به عیب یابی ندارین بدین به تعمییر کار صوتی و تصویری یا یه عکس از برد کیلومتر بذار شاید بتونم راهنمایی کنم.

Mohammad.r
16-12-1392, 10:58 بعد از ظهر
خوب شد گفتی. منم یه مشکلی دارم با کیلومتر. چند و پیش سوییچش خراب شد ینی کلید نمیرفت تو سوراخش. طلقاشو باز کردم سوکت سوییچو باز کردم ، یه سره کردم رفتم سوییچ خریدم اومدم بستم بعد الان سوییچو که باز میکنم کیلومتر روشن نمیشه، بوق و استارتو چراغ و اینام تا وقتی با هندل روشن میکنم کار نمیکنه. واسه چیه؟

flower
16-12-1392, 11:19 بعد از ظهر
خوب سوئیچ سوکت داره یا لحیم کاری کردی اگر لحیمکاری کردی چندتا سیما را اشتباه لحیم کردی اگر سوکت دار بوده حتما مشابه خریدی جای سیمها را جابجا کن در غیر این صورت مسائله حل نشد خود سوئیچ را خریدی می تونه خراب باشه .

Mohammad.r
16-12-1392, 11:23 بعد از ظهر
باوشه! باطری ذرست و حسابیم نداره بخاطر اون نیس؟

flower
16-12-1392, 11:39 بعد از ظهر
کاری به باطری نداره چون گفتی با هندل روشن نمی شه پس مشکل تو سوئیچه چون برق اصلی از سوئیچ می یاد.

Mohammad.r
17-12-1392, 12:43 قبل از ظهر
نه با هندل روشن میشه. کیلومتر و چراغارو گفتم روشن نمیشه. وقتی هندل میزنم روشن میشه موتور ولی تا قبل از اون برقش کلا قطه

ALzaha
19-12-1392, 09:50 بعد از ظهر
37749سلام این عکس برد کیلومتر خرابم.اونایی که با دایره مشخص شدند رو عوض کردم اما درست نشد

ramink2
24-12-1392, 11:56 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب احترام به دوستان موتور سوار :smilies(182):

بنده عضو جدید این سایت هستم و امیدوارم بتونیم سالیان سال در کنار هم و از تجربیات هم استفاده کنیم ...

قصد خرید یک موتور بیکلاج دارم و مورد مد نظرم که مربوط به یکی از دوستانم میشه موتور 110 سی سی به نام دیماک ، کا کاملا ساخت کشور مالزیه میخواستم بپرسم نظر کلی شما در مورد این موتور چیه.

با تشکر

flower
24-12-1392, 03:07 بعد از ظهر
دیماک کاملا چینیه از نزدیک دیدم اصلا کیفیت نداره مالزی همیشه با کیفیت بوده و هست پیشنهاد من اگر 110 cc می خوای tvs بخر

ramink2
24-12-1392, 08:44 بعد از ظهر
دیماک کاملا چینیه از نزدیک دیدم اصلا کیفیت نداره مالزی همیشه با کیفیت بوده و هست پیشنهاد من اگر 110 cc می خوای tvs بخر

تشکر، ولی شما مطمعن هستید که کاملا چینیه! بیشتر جاهاش مالزی نوشته شده فکر کنم ، مثلا روی صفحه کیلومترش قشنگ نوشته شده ساخت مالزی.

flower
24-12-1392, 09:34 بعد از ظهر
بله مطمعنم استقبال هم نشد لوازم یدکی نداره تو بازار اگر خریدی صاحب اول اخرش خودتی والا ما مودناس داریم ساخت مالزی هیجاش نوشته ساخت مالزی وقتی انجین دیماک را دیدم کیفیتش خیلی پایین بود در ضمن سایت کارخونه ازش پیدا نکردم .

ramink2
24-12-1392, 10:57 بعد از ظهر
کسی نیست جواب مارو بده، تو همین چند روزه قراره موتور بخرم.
داخل سایت خود دیماک که شدم شماره تلفنهاش با پیش شماره مالزی بودن پس ساخت چین نیست.
لطفا در مورد کیفیتش راهنمایی کنید

در ضمن طرف یک دست رینگ و پیستون نو هم رو موتور میده

کابل
24-12-1392, 11:41 بعد از ظهر
سیکلت کمک رامش

قابل توجه موتور سواران محترم

خدمات تعمیرات کمک فنر عقب و جلو و جلوبندی
موتور سیکت سبک و سنگین

فروش کمکهای شرکتی بایا تیزرو

اسپرت کردن انواع موتورسیکلت ها

نمایندگی کمکهای آپاچی TVS

همراه باضمانت نامه کتبی

اعلام خرابی کمک فنر ها عقب موتور سیکلت

1تقه زدن و روغن زدن

2 بره شکستن و خراب شدن توبی

3 سربیچها شانه خالی کردن

4 کج کردن دوشاخ عقب و چرخ

5 کنترل نداشتن موتورسیکلت

6 نشست کمکهای موتور

7 کمردرد و بدن درد

8 شکستن شاسی

اعلام خرابی کمک جلو موتورسیکلت ها

1 روغن زدن

2 تقه زدن کمک جلو کج بودن کمک جلو

3 کشیدن کمکهای جلو به چب و راست

اعلام خرابی جلوبندی کاساچمه موتورسیکلت ها

1 تقه زدن فرمان

2 لرزش فرمان

3 کنترل نداشتن فرمان

4لرزش دستها

5 شانه درد
قابل توجه موتور سواران محترم
سنگین سوارن

تعمیرات کمک فنر انواع موتور سیکلت

کراس
ریس
طرح CGL - شکاری 150CC
تریل GY-XL 1500CC
طرح گلد-رادیسون 200CC
طرح روان 200CC
روان، پیشرو، 250، 200، 150، 125، GY ، GT، XL
HONDA
YAMAHA
SUZUKI
KAWASAKI
CRM
CPZ
CBE
KDX
GY
DT
XL
TSR
CBX
WR
70CC
طرح ویو 110CC
طرح ویو 125CC
طرح ویو 130CC
/ سی دی ای 125

سی چی 125

ویو 125 130

سی چی ال 125 150

پولسار

بارس 180 200

یوسانګ 200 250

آپاچی 160 180

مودناس 125 130 135

تی وی اس

کامیکس

کادیس

تریل 150 200 250

جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد:
وب سایت ramesh.sanaatger.com
09395885025
02155375640
09122056080
شماری پیامگ
5000295311

ramink2
25-12-1392, 06:03 بعد از ظهر
کسی نیست جواب مارو بده !!!

معمار
25-12-1392, 07:45 بعد از ظهر
کسی نیست جواب مارو بده، تو همین چند روزه قراره موتور بخرم.
داخل سایت خود دیماک که شدم شماره تلفنهاش با پیش شماره مالزی بودن پس ساخت چین نیست.
لطفا در مورد کیفیتش راهنمایی کنید

در ضمن طرف یک دست رینگ و پیستون نو هم رو موتور میده

این موتوره که میگی قیمیت چه طوریه ؟

farshad 54
25-12-1392, 08:25 بعد از ظهر
کسی نیست جواب مارو بده !!!

دوست عزیز

اینهمه موتور کاب خوب هست مثل راکز و گالکسی و تور ماکس

شما چرا میخوای این موتور عتیقه رو بخری ؟:consoling2:

ramink2
26-12-1392, 02:53 بعد از ظهر
دوست عزیز

اینهمه موتور کاب خوب هست مثل راکز و گالکسی و تور ماکس

شما چرا میخوای این موتور عتیقه رو بخری ؟:consoling2:

والا نمیخوام بیشتر از 3 تومن هزینه کنم،با توجه به صحبتهای دوستان دیماک رو بیخیال میشم و منتظر پیشنهادات شما هستم

تو بازار یا باید رادیسون خشک بخرم که قیمت رو میگن 3.100 یا سابین کارکرده مدل 90 که میگن 2 میلیون،حالا بین این دو کدوم پیشنهاد میکنید؟
با تشکر ...

farshad 54
26-12-1392, 05:48 بعد از ظهر
همون رادیسون خوبه یه کارکرده تمیزشو میتونی با 2 یا 2/5 پیدا کنی

r.hasani7023
26-12-1392, 06:20 بعد از ظهر
سلام من رادیسون 91 دارم میخام بفروشم تمیز هست 2700 .

Gladiator
06-01-1393, 10:03 قبل از ظهر
کسی قیمت ست کامل فلاپ وگلگیر نامی 125 رو داره؟

Mohammad.r
06-01-1393, 12:14 بعد از ظهر
من همرو تقریبا یکماه پیش عوض کردم البته نه بخاطر تصادف، چون بعضی جاهاش شکشته بود. خارا و جای پیچ و بستاشو اینا. گلگیر عقبمو که یه پرایدیه شکست جلوشم ترمز کم اومد دوباره رفت زیر سپر یه پرایده:d
گلگیر عقبش 28 جلوش 25ولی اون تیکه پشتیشو نمیدونم.
اون که روی بوق وصل میشه مثلثه 18
اونا که یه قوسی داره واسه بقلاشه نمیدونم!
ولی اونا که زیرش میخوره 70
دمبی عقبشم انگار 80 تومن بود. چراغ عقبشم 30. راهنما جلوش دونه7.
آهان کلشم که دوتیکس خریدم 45. همین دیگه...

- - - Updated - - -

راستی من قم خریدم شما گرگانی شاید گرونتر باشه اونجا. شایدم نه

Gladiator
06-01-1393, 12:22 بعد از ظهر
من همرو تقریبا یکماه پیش عوض کردم البته نه بخاطر تصادف، چون بعضی جاهاش شکشته بود. خارا و جای پیچ و بستاشو اینا. گلگیر عقبمو که یه پرایدیه شکست جلوشم ترمز کم اومد دوباره رفت زیر سپر یه پرایده:d
گلگیر عقبش 28 جلوش 25ولی اون تیکه پشتیشو نمیدونم.
اون که روی بوق وصل میشه مثلثه 18
اونا که یه قوسی داره واسه بقلاشه نمیدونم!
ولی اونا که زیرش میخوره 70
دمبی عقبشم انگار 80 تومن بود. چراغ عقبشم 30. راهنما جلوش دونه7.
آهان کلشم که دوتیکس خریدم 45. همین دیگه...

- - - Updated - - -

راستی من قم خریدم شما گرگانی شاید گرونتر باشه اونجا. شایدم نه
مرسی داداش من بخاطر تصادف یا شکستگی نمیخوام عوض کنم ، میخوام تغییر رنگ بدم برای همین ست کاملشو میخوام ، فکر کردم ست کاملشو اگه بخوام شاید ارزونتر از تیکه تیکه بهم بدن

راستی ان طرح ویوهای 125 فلاپاشون باهم فرق هم میکنه؟ مثلا نامی با کویر به هم نمیخورن یا یکی هستن؟

BabyBoy
06-01-1393, 06:42 بعد از ظهر
دوست عزیز چند مدل فلاپ هست.
مثلا گلگیر عقب 3 مدل هست و فقط جای پیچ ها با هم فرق داره. البته فلاپ قسمت های دیگه، معمولا اگر از نظر شکل باهم یکی باشن، جای پیچ ها هم یکی هستن ولی در هر صورت چند مدل فلاپ هست که به هم نمیخورن(طبق تجربه خودم)، ممکنه فقط جای 1 پیچ فرق کنه و کارو خراب کنه.
به نظر من فلاپ خودشو هنگام خرید ببرید و به دقت چک کنید، هرچند اگر فروشنده وارد باشه فلاپ خودشو میده.

Gladiator
06-01-1393, 07:18 بعد از ظهر
حدود قیمت ست کاملشو کسی میتونه برام بگیره؟ برای نامی 125 میخوام

ramink2
06-01-1393, 09:04 بعد از ظهر
سلام
بعد تعطیلات که برای خرید رفتم یکی از فروشگاه ها که نمایندگی موتورهای روان رو داشت یک مدل جدید از موتورهای رو برای فروش آورده بود،متاسفانه تو نت نتونستم عکسش رو پیدا کنم ولی روان 125cc بود به قیمت 3.200.000 حالا میخواستم نظر دوستان رو در این مورد جویا بشم.

با تشکر

BabyBoy
07-01-1393, 04:49 قبل از ظهر
تا اونجا که من شنیدم روان از کیفیت خوبی برخوردار هست و دوستان تاییدش میکنن(حداقل تا چند وقت پیش)، قیمتش هم نسبت به کویر و پیشرو بالاتر هست که شاید دلیلی برای کیفیت بهتر باشه.
در هر صورت همین که ایرانی هست و از نظر قطعات به مشکل نمیخورین خوبه ولی چون میخواید صفر بگیرید حتما تحقیق کنید، چون چندین مدل موتور در این رنج قیمتی موجود هست، احسان، کویر، پیشرو، شوکا و برند های دیگه.