PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید موتور تا 15 تومن

masoud_vip
22-02-1392, 10:48 قبل از ظهر
سلام

وقت همگی بخیر
دوستان من الان های کیپس دارم اما به دلیل نداشتن مدارک همش فراریم و دیگه خسته شدم
میخوام یه موتور با مدارک بگیرم

دنبال ریسم
شما نظرتون چیه ؟ چه موتوری میتونه انتخاب خوبی باشه؟

واسم شتاب و سرعت مهمه صداشم خوب باشه و قابل اضافه شدن و استیل متورم هر چی بیشتر شبیه سنگین باشه بهتر

ممنون واسه وقتی که میزارید

Felez_zangzade
22-02-1392, 10:51 قبل از ظهر
سلام

واسم شتاب و سرعت مهمه صداشم خوب باشه و قابل اضافه شدن و استیل متورم هر چی بیشتر شبیه سنگین باشه بهتر

ممنون واسه وقتی که میزارید

با این حساب هیو بگیر، از بقل شبیه سوزوکی و بی ام و 1000 هست.

شتابم مگلی.

masoud_vip
22-02-1392, 10:55 قبل از ظهر
هیو رو نمیشه یه بلایی سرش اورد مثه مگلی شتاب بگیره؟
اگزوزی داره که صداش سنگین بخونه؟

Felez_zangzade
22-02-1392, 11:01 قبل از ظهر
هیچ وقت نمی تونه مثل سنگین زوزه سگی بشکه. همون آگزوز آروو که روش هست بهترین گزینه براش هست، صداش هم بم و متناوب هست(تق تقی!).

در مورد شتاب هم دوستان حرفه ای راهنمایی کنند.

masoud_vip
22-02-1392, 11:16 قبل از ظهر
هیچ وقت نمی تونه مثل سنگین زوزه سگی بشکه. همون آگزوز آروو که روش هست بهترین گزینه براش هست، صداش هم بم و متناوب هست(تق تقی!).

در مورد شتاب هم دوستان حرفه ای راهنمایی کنند.

دوست عزیز الان قیمت هیو چنده دقیقا تو بازار؟
راستی هیو نهایت سرعتش چنتاست؟

Felez_zangzade
22-02-1392, 11:18 قبل از ظهر
دوروبره 16.5

دسته دوشو 12-13 میدند. تو همین سایت پیدا می شه.

تاپش هم بعضی ها می گند 180! شما رو 150-160 حساب کن.

yasharazary
22-02-1392, 11:50 قبل از ظهر
دوست عزیز الان قیمت هیو چنده دقیقا تو بازار؟

یدونه مدل 91 در حد خشک سراغ دارم 16.5 !! در حد خشک ها!!

masoud_vip
22-02-1392, 01:33 بعد از ظهر
دوستان مگلی 0 رو میگه 9 تومن
خوبه به نظرتون؟

Felez_zangzade
22-02-1392, 01:36 بعد از ظهر
آره داداش خیلی خوبه. توضیحات بیشتر می تونی بدی؟

masoud_vip
22-02-1392, 01:52 بعد از ظهر
فروشگاه زیبایی سر امیریه رفتم پرسیدم گفت 9 میدم
اصلا تعجب کردم
به نظرت بو دار نیست قضیه؟

شایسته فر
22-02-1392, 01:54 بعد از ظهر
دوستان مگلی 0 رو میگه 9 تومن
خوبه به نظرتون؟
باید دید شرایطش چیه
مدل باید 89 --90اینا باشه درسته
اگه مدل پایینه به درد نمی خوره
هم ایرادات ذاتی دارن هم با اولین استارت موتور میشه مدل همون سال و افت قیمت وحشتناکی داره

Babak
22-02-1392, 01:57 بعد از ظهر
با مگلی عمرتو حروم نکنهمون هیوسانگ رو بگیر از همه چی بهتره برات

masoud_vip
22-02-1392, 02:06 بعد از ظهر
باید دید شرایطش چیه
مدل باید 89 --90اینا باشه درسته
اگه مدل پایینه به درد نمی خوره
هم ایرادات ذاتی دارن هم با اولین استارت موتور میشه مدل همون سال و افت قیمت وحشتناکی داره

جناب شایسته فر میگفت تیپ 2
این تیپ مال امساله دیگه ؟
میگفت 92 هست
رنگشم گفت فرقی نداره
ولی جاهای دیگه پرسیدم میگفتن زردش 300 فرق میکنه

- - - Updated - - -

با مگلی عمرتو حروم نکنهمون هیوسانگ رو بگیر از همه چی بهتره برات

والا خیلی مرددم

من شتاب خیلی برام مهمه اکثرا موتورام دو زمانه بوده و با شتاب بالا عادت کردم
شنیدم هیو شتاب بالایی نداره و لشه
درسته؟

شایسته فر
22-02-1392, 02:11 بعد از ظهر
هیو شتاب خوبی داره
هرچی باشه موتور 250 سی سی 4 زمانه هست
شتاب مگول خیلی خوبه
ولی خب باید رسیدگیهاشو به موقع انجام بدی و حواست بهش باشه
تیپ 2 هم 91 داشته هم 90 تا اونجایی که اطلاع دارم
مغازه دار داره میفروشه یا از دست می خوای بخریش؟
اگه 91 باشه که قیمت مشکوکه

masoud_vip
22-02-1392, 02:15 بعد از ظهر
هیو شتاب خوبی داره
هرچی باشه موتور 250 سی سی 4 زمانه هست
شتاب مگول خیلی خوبه
ولی خب باید رسیدگیهاشو به موقع انجام بدی و حواست بهش باشه
تیپ 2 هم 91 داشته هم 90 تا اونجایی که اطلاع دارم
مغازه دار داره میفروشه یا از دست می خوای بخریش؟
اگه 91 باشه که قیمت مشکوکه

میگفت 92 هست
مغازه داره
هیو رو میگفت 18.5

Babak
22-02-1392, 02:19 بعد از ظهر
مسعود جان داداش مگلی هیوسانگ دایلیم نینجا همشون با هم شتابشون نهایت 1 ثانیه فرقشون و همون حولو هوشه 6 و 7 ثانیه است.
یعنی در حالت عادی اصلا حسش نمی کنه مگر اینکه بزاریشون کنار هم و نست کنی اونوقت که نشون میده اون فاصله 1 ثانیه ای رو.
فقط بعد از اون کیفیت موتور مطرح میشه.
شمایی که kawasaki داشتی سخته برات هر روز یه دور بری کله پیچ های فلاپ و سفت کنی هر هفته بخوای پیچ های دیسک های چرخ و سفت کنی و استارت بزنی روشن و این داستانها.
اگر می گن مگلی شانسیه و 50 50 هست که خوب در بیاد یا بد هیوسانگ احتماله خراب در اومدنش 10٪ که اونم با یه سرویس خیالت راحت میشه و هر روز دستت به موتور بند نیست.
این نظره منه
چون عادت به ریس داری هیوسانگ رو می گم وگر نه یه موتور راحت و بی درده سر و بخوای دایلیم رو پیشنهاد میدم بهت ولی شمایی zx سوار بودی خیلی میزنه تو ذوقت

شایسته فر
22-02-1392, 02:24 بعد از ظهر
تو بی دردسر بودم و نرمی و کیفیت دایلیم هیچ شکی نیست و موتوری هست که می تونی راحت سالها ازش سواری بگیری
ضمنا قطعاتشم به بعضی از موتورها یکیه
مثلا صفحه کلاجش!!
برای همین هزینه جاریش خیلی کمه
به نظر منم اگه سمت مگول نری بهتره
بیشتر به فکر موتور های با کیفیت باش تا شتاب و ........

masoud_vip
22-02-1392, 02:26 بعد از ظهر
مسعود جان داداش مگلی هیوسانگ دایلیم نینجا همشون با هم شتابشون نهایت 1 ثانیه فرقشون و همون حولو هوشه 6 و 7 ثانیه است.
یعنی در حالت عادی اصلا حسش نمی کنه مگر اینکه بزاریشون کنار هم و نست کنی اونوقت که نشون میده اون فاصله 1 ثانیه ای رو.
فقط بعد از اون کیفیت موتور مطرح میشه.
شمایی که kawasaki داشتی سخته برات هر روز یه دور بری کله پیچ های فلاپ و سفت کنی هر هفته بخوای پیچ های دیسک های چرخ و سفت کنی و استارت بزنی روشن و این داستانها.
اگر می گن مگلی شانسیه و 50 50 هست که خوب در بیاد یا بد هیوسانگ احتماله خراب در اومدنش 10٪ که اونم با یه سرویس خیالت راحت میشه و هر روز دستت به موتور بند نیست.
این نظره منه
چون عادت به ریس داری هیوسانگ رو می گم وگر نه یه موتور راحت و بی درده سر و بخوای دایلیم رو پیشنهاد میدم بهت ولی شمایی zx سوار بودی خیلی میزنه تو ذوقت

ممنونم بابک عزیز بابت وقتی که میزاری و با صداقت راهنمایی میکنی مهربون

خودمم که خوب فکر میکنم فقط قیافه به کارم نمیخوره من تا زوزه ی متورو در نیارم ولش نمیکنم و فکر نمیکنم مگلی تحمل کارای منو داشته باشه
از تعمیرگاهم فراریم

به نظرت این موتورمو بفروشم و بقیشم بزارم برم نینجا بگیرم چطوره ؟

ارزش داره 28 تومن به نینجا پول بدم یا همون هیو ارضام میکه؟

شایسته فر
22-02-1392, 02:30 بعد از ظهر
اگه پولشو داری نینجا بگیر
هرچی باشه برند هست و سالها جلوتر
کیفیت فوق العاده بهتر نسبت به هیوسانگ
همینطور شتاب و قیافه بهتر
نینجا قیمت صفرش کمتر از 28 هست
2013 هم به صورت خیلی محدود و به صورت شخصی وارد شده به قیمت 48 میلیون تومان!!!!

Babak
22-02-1392, 02:33 بعد از ظهر
نینجا مخصوصا صفرش و چشم بسته برو بخر به هیچ وجه ضرر نمی کنی بهترین و باکیفیت ترین موتور 250 پلاک داره در ایران هستش:clap:

masoud_vip
22-02-1392, 02:41 بعد از ظهر
اگه پولشو داری نینجا بگیر
هرچی باشه برند هست و سالها جلوتر
کیفیت فوق العاده بهتر نسبت به هیوسانگ
همینطور شتاب و قیافه بهتر
نینجا قیمت صفرش کمتر از 28 هست
2013 هم به صورت خیلی محدود و به صورت شخصی وارد شده به قیمت 48 میلیون تومان!!!!

حقیقت اول تصمیم داشتم gsx بگیرم که تو راهنمایی سنگین بهم گفتن نمیارزه بلای 50 تومن برا موتوری باهاش نمیشه تردد کرد هزینه کنم
و یه خورده فکر کردم دیدم درست میگن دوستان چون واسه من تردد ازادم خیلی مهمه البته دست به فرارم خوبه تا حالا از دستم موتور نگرفتن از 81 ام متورای مختلف دستم بوده (متاسفانه یکی از دوستان با سنگین در حال فرار بود به ضرب گلوله گشته شد و گفتن که لاستیکش ترکیده توی قصال خونه همه جای گلوله رو تو پشتش که از قفصه سینه در اومده بود دیدن که بخیه خورده بود ولی جای سوختگی گوله کامل مشخص بود )
از اون به بعد یه خورده ترسیدم از فرار و تصمیم به سواریه قانونی گرفتم

اینارو گفتم که به اینجا برسم پول رو دارم اما مرددم که ارزششو داره ؟! نخرم و بعد پشیمون بشم و با کلی ضرر بفروشم اونم با این نوسان بازار

salahshor
22-02-1392, 02:41 بعد از ظهر
مگلی هرگز مگر اینکه اچار به دست واقعی یعنی تعمیر کار و جیب پر پول و وقت ازاد و اعصاب راحت داشته باشی تازه اونم یه روز بد پشیمون میشی

فکر نکنم سالمتر از مگلی من باشه < اون موقع که داشتمش > با تمام رسیدگی ها از نظر کیفیت از سی جی ایرانی هم اشغتالتر بود

بابک عزیز دقیقا درست راهنمایی کردن

شایسته فر
22-02-1392, 02:47 بعد از ظهر
اگه بتونی یه درجد واقعیشو بخری از نظر افت قیمت و ضرر به نفعته ولی از طرفی چون این موتورهارو نمی گیرن که آسه برن آسه بیان
میگیرن که ***زوننشون
نمی دونمی چجوری باهاش رفتار شده و مالک قبلی چه حرکتی زده روش
اگه می خوای نگهش داری و چند سالی مهمونت باشه بهتره صفر بخری چون می خوای لذتشو ببری و از اول می دونی چه کارهایی با موتور کردی
برا فروش هم خب بالاخره پول عشقتو دادی و لذتشو بردی پس ضررش هم جزوی از ذات این حرکته

masoud_vip
22-02-1392, 02:52 بعد از ظهر
مگلی هرگز مگر اینکه اچار به دست واقعی یعنی تعمیر کار و جیب پر پول و وقت ازاد و اعصاب راحت داشته باشی تازه اونم یه روز بد پشیمون میشی فکر نکنم سالمتر از مگلی من باشه < اون موقع که داشتمش > با تمام رسیدگی ها از نظر کیفیت از سی جی ایرانی هم اشغتالتر بود بابک عزیز دقیقا درست راهنمایی کردن ای وای من از سی جیم پایینتر؟ هیچی دیگه بگو کویر داره فلاپ میفروشه فقط دیگه اینجوری باشه که مفت گرونه

- - - Updated - - -

اگه بتونی یه درجد واقعیشو بخری از نظر افت قیمت و ضرر به نفعته ولی از طرفی چون این موتورهارو نمی گیرن که آسه برن آسه بیان
میگیرن که ***زوننشون
نمی دونمی چجوری باهاش رفتار شده و مالک قبلی چه حرکتی زده روش
اگه می خوای نگهش داری و چند سالی مهمونت باشه بهتره صفر بخری چون می خوای لذتشو ببری و از اول می دونی چه کارهایی با موتور کردی
برا فروش هم خب بالاخره پول عشقتو دادی و لذتشو بردی پس ضررش هم جزوی از ذات این حرکته

کاملا باهتون موافقم
اصلا متور ریسو نمیشه کار کرده خرید چون به هر حال طرفی که صاحب قبلیش بوده تا اشک موتورو در نیاره محاله بفروشتش مگر در مواقع خواص که اونم اینقدر هستن بخرن که دست من نمیوفته

جناب شایسه فر عزیز الان دقیق قیمت نینجا چنده ؟صفرش؟و ایا فروشگاهی تو تهران سراغ دارید که قیمت مناسب بده و قابل اطمینان باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید اگه خدا بخواد یکی بگیرم

شایسته فر
22-02-1392, 03:11 بعد از ظهر
قبلا هم گفتم که هیچ وقت مشتری جایی نباشین
باید تو بازار بگیردین تا بهرتین شرایطو پیدا کنین و بخرینش
ممکنه امروز بنا به دلایلی فلام مغازه قیمتش پایین تر باشه و فردا یه مغازه دیگه قیمتش مناسب تر باشه
باید گشت
قیمت دقیق رو هم ندارم الان

masoud_vip
22-02-1392, 03:19 بعد از ظهر
قبلا هم گفتم که هیچ وقت مشتری جایی نباشین
باید تو بازار بگیردین تا بهرتین شرایطو پیدا کنین و بخرینش
ممکنه امروز بنا به دلایلی فلام مغازه قیمتش پایین تر باشه و فردا یه مغازه دیگه قیمتش مناسب تر باشه
باید گشت
قیمت دقیق رو هم ندارم الان

فرمودین از 28 پایین تره

حودشم نمیدونید؟
یعنی منظورم اینه که رو چه قدر میتونم حساب کنم مینیمم و ماکسیمم؟

شایسته فر
22-02-1392, 03:25 بعد از ظهر
آخرین قیمتی که داشتم حدود 26 بود
دوستان تو تاپیک قیمت روز موتور سیکلت هم قیمتهایی پایین تر دادن
بزار رفتم گمرک پی گیر میشم برات

masoud_vip
22-02-1392, 03:27 بعد از ظهر
آخرین قیمتی که داشتم حدود 26 بود
دوستان تو تاپیک قیمت روز موتور سیکلت هم قیمتهایی پایین تر دادن
بزار رفتم گمرک پی گیر میشم برات

واقعا برادری میکنی برام

مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــی

shahin.r1
22-02-1392, 04:46 بعد از ظهر
ولی داداش بنظر من نینجا خریدن هم ید تولایی میخاد درسته موتور خیلی با کیفیتی ولی اگه خدایی نکرده یه فلاپی چیزی خ0راب بشه خرج سنگینی داره بعلاوه خیلی هم تو چشه احتمال سرقتش بالاست باید حواست باشه

erfan.557
22-02-1392, 04:56 بعد از ظهر
من بودم هیو میگرفتم.

shahin.r1
22-02-1392, 05:00 بعد از ظهر
منم با هیو موافقم چون هم کیفیت مناسبی داره ( نه به اندازه نینجا) و هم سرعتش خوب من شنیدم تا 185 هم با هاش رفتن شتابش هم که همونطور که بابک عزیز گفتن فقط در مقایسه اونم نه با فاصله زیادی عقب میمونه

masoud_vip
22-02-1392, 05:05 بعد از ظهر
ولی داداش بنظر من نینجا خریدن هم ید تولایی میخاد درسته موتور خیلی با کیفیتی ولی اگه خدایی نکرده یه فلاپی چیزی خ0راب بشه خرج سنگینی داره بعلاوه خیلی هم تو چشه احتمال سرقتش بالاست باید حواست باشه

شاهین جان میگی نینجا از هیو بیشتر تو چشه قر و قیافه ی مگلی و هیو فکر میکنم سر تر از نینجا باشه

خونه که تو پارکینگه بیرونم که جایی واینمیستم دیگه چه خطری داره اگه چیزی به ذهنت میرسه بفرما

- - - Updated - - -

من بودم هیو میگرفتم. دلایلتو میگی اقا عرفان؟

shahin.r1
22-02-1392, 05:07 بعد از ظهر
داداش از لحاظ قیافه نمیگم از لحاظ قیمت میگم اونی که بخاد موتور ببره خدایی نکرده به قیافه نگاه نمیکنه دادش گلم به قیمت نگاه میکنه بعدم لازم نیست وایستی یه تاپیک تو سایت هست دقیق نمیدونم کجاست ولی برو بگرد وقت مدل های خفت کردن موتورو ببین اون موقع متوجه میشی اگه پیداش کردم میگم بهت . باز خود دانی

masoud_vip
22-02-1392, 05:11 بعد از ظهر
داداش از لحاظ قیافه نمیگم از لحاظ قیمت میگم اونی که بخاد موتور ببره خدایی نکرده به قیافه نگاه نمیکنه دادش گلم به قیمت نگاه میکنه بعدم لازم نیست وایستی یه تاپیک تو سایت هست دقیق نمیدونم کجاست ولی برو بگرد وقت مدل های خفت کردن موتورو ببین اون موقع متوجه میشی اگه پیداش کردم میگم بهت . باز خود دانی

اهان از اون لحاظ
راست میگی اونم تو شرایط ......بعید نیست والا خفت هم میکنن

خب اونجوری بخوایم حساب کنیم الان ملت به رکسم رحم نمیکنن بخوان خفت کنن اونم میبرن دیگه......

amo hosein
22-02-1392, 05:15 بعد از ظهر
دوست عزیز اگه عجله نداری صبر کن 1 ماه تا 2 ماه بعد انتخابات بخر.ریسکه ولی احتمالش زیاده بیاد پایین.

masoud_vip
22-02-1392, 05:15 بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد کامکس چیه ؟ اصلا پلاک میشه ؟ قیمت دارید؟

!NAVID!
22-02-1392, 05:30 بعد از ظهر
داداش این مورد1 [Only registered and activated users can see links]
اینم مورد 2 [Only registered and activated users can see links]
تو هر دو مورد موتور نینجا بود

erfan.557
22-02-1392, 05:36 بعد از ظهر
دلایلتو میگی اقا عرفان؟ من کل موضوع رو نخوندم ببینم بقیه دوستان چی گفت پس شاید حرفام تکراری باشه. شما گزینه های زیادی نداری برای انتخاب . واسه این گفتم چون شما دنبال ریسی و سواری هیو خیلی ریستر از موتورای پلاکه ولی موتور خشکیه.اگه میتونی ینی پولشو داری برو نینجا بگیر .

!NAVID!
22-02-1392, 05:38 بعد از ظهر
والا تا جایی که من اطلاع دارم نینجا 250 تورینگه ریس نیست

شایسته فر
22-02-1392, 05:58 بعد از ظهر
دوستان محبت کنید نظر های کارشناسانه و مفید بدین و با دلیل
ممنون

masoud_vip
22-02-1392, 06:36 بعد از ظهر
داداش این مورد1 [Only registered and activated users can see links] اینم مورد 2 [Only registered and activated users can see links] تو هر دو مورد موتور نینجا بود نوید داداشی خیلی لطف کردی عالی بود من چون همیشه با سرعتای سرسام اور رد میشم خدا رو شکر گیر نکردم ولی عالی بود کاش یه تایپیک دایمی و مهم بزنید واسه خفت گیری فکر میکنم نیاز باشه

---------- Post added at ۰۶:۳۶ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۵:۵۹ بعد از ظهر ----------

دوستان کسی قیمت کامکس رو نداره؟ اصلا پلاک میشن ؟

شایسته فر
22-02-1392, 06:41 بعد از ظهر
امیر سی دی ای یدونه پلاک قدیم در حد پالت رو 17 فروخت به یه کلکسیونر
یدونه هم خودش داشت قبل گرونیا فروختش 7.300 اینطورا