PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد موتور برای رفتن مسافت طولانی و بین شهری

Bahman2D
21-02-1392, 11:22 قبل از ظهر
با کمترین قیمتی که میشه یه همچین موتوری خرید که اذیت نکنه چی هستش متوسط روزی 150 کیلومتر راه میرم. مسیر تهران کرج اسلامشهرو به خاطر کارم می رم. می خوام خستم نکنه ! من پالس سوار نشدم واسه یه همچین کاری خوبه یه نه و اینکه وسپا رو خیلی دوست دارم اون جواب میده برام یا نه ؟ حتی به فکر خریدن سی جی هم هستم به خاطر هزینه نگهداری کمش! لطفا راهنماییم کنید و ممکنه بعضی از مسیرامو 2 ترک هم برم مرسی.

monazzah
21-02-1392, 11:36 قبل از ظهر
اونجر 220 بخر خوبه

شایسته فر
21-02-1392, 11:55 قبل از ظهر
اونجر خوبه و اصلا خستت نمی کنه ولی نباید زیاد بهش گاز بدی
منظورم اینه که چون هوا خنکه باید حواست باشه
خودم باهاش رفتم شمال و با کیلومتر خودش 125 تا رفتم که تو کیلومتر دوستان دیگه خیلی خیلی بیشتر نشون میداد
تو راه چه رفت و چه برگشت اصلا خستگی معنایی نداشت
کلا حدود 800 کیلومتر رفتیم
یه چیز دیگه ای هم که هست اینه که دورسنج نداره و باید با صدای انجین آشنا باشی تا بدونی کی دنده بدی و......

Bahman2D
21-02-1392, 12:51 بعد از ظهر
قیمت صفرش یا دست دو در حدش الان چقدر هست؟ هزینه نگهداریش مصرف سوختش و ایناش چقدره؟ سایت فروش داره مشخصاتش رو ببینم؟

شایسته فر
21-02-1392, 01:52 بعد از ظهر
تاپیکش تو همین انجمن هست
سرچ کنید
قیمت صفرش 6.400 اینطوراست
درحدشم بسته به تمیزی و مدل تا 5.600-5.700 هست

Bahman2D
21-02-1392, 06:05 بعد از ظهر
اقا دم شما گرم

Felez_zangzade
21-02-1392, 06:28 بعد از ظهر
اونجر از نظر کیفیت و امکانات و ضاهر مناسب نیست.

من جترو طرح هارلی رو پیشنهاد می دم. 6200.

شایسته فر
21-02-1392, 07:34 بعد از ظهر
دوست عزیز
شما جترو چینی رو با اونجر مقایسه می کنی؟
کیفیت جترو خیلی خوبه
یا اون ظاهر زیباش؟
امکانات جترو هم منظورتون همون چراغهای خیلی زیادش یا اون گاردشه؟
این انصافا از اون حرفا بودا

- - - Updated - - -

من جترو طرح هارلی رو پیشنهاد می دم. 6200.:wall3::wall3:

Bahman2D
21-02-1392, 08:22 بعد از ظهر

من جترو طرح هارلی رو پیشنهاد می دم. 6200.

من راجع به جترو اطلاعاتی ندارم ولی هر کسی اونجر داشته کاملا راضی بوده کسایی که از اون انتقاد داشتن سوارش نشده بودن نقص داره ولی با توجه به قیمتش در کل راضی کنندست.

مصطفی
21-02-1392, 08:27 بعد از ظهر
من جا شما بودم سی جی میخریدم. چون من 2 سال واسه سربازی یه همجین مسیریا میرفتما می اومدم اخ نگفت نهایت با 100 تومنم نو میشه لوازمش

شایسته فر
21-02-1392, 08:30 بعد از ظهر
منظورشون از امکانات و ظاهر(ضاهر!!!!!!) و کیفیت اینه!!!!

Felez_zangzade
21-02-1392, 10:31 بعد از ظهر
من راجع به جترو اطلاعاتی ندارم ولی هر کسی اونجر داشته کاملا راضی بوده کسایی که از اون انتقاد داشتن سوارش نشده بودن نقص داره ولی با توجه به قیمتش در کل راضی کنندست.
از لحاظ موتوری همون پالس هست، ولی ضعف های زیادی داره. ترمز عقبش دلمه ایه، لاستیکاش رینگ نیست و باریکه، باکش خیلی ظریف و مسخرست، انجینش شبیه کاسه روی هست و بر عکس طرح هارلی ها برق نمی زنه، و در کل موتور خزوخیلی هست.

منظورشون از امکانات و ظاهر(ضاهر!!!!!!) و کیفیت اینه!!!!
داداش من نگفتم جترو زیباست، گفتم اونجر ظاهر قابل قبول و امکانات لازم رو نداره. چرا واسه هندیا بازاریاب می کنی آخه؟ دعوا داری وایسا دم در! [Only registered and activated users can see links]

3268932690326913269232693
جترو ظاهرش حرف نداره، کافیه اون صندوقا با اون میله هایی که صندوقا رو روش بستند باز بشه. صندلی هاشم راحت تر به نظر میاد.

ولی اونجر اصلا قیافه نداره، باکش شبیه براوو گازی هست:

32695

شایسته فر
22-02-1392, 08:30 قبل از ظهر
داداشی شما یه اونجرو با یه جترو از نزدیک دیدی بعد بیا بگو کدوم خوبه کدوم بده!!!!!!!!!
انصافا دوستانی که کیفیت می خوان برن همون جترو رو بگیرن؛ خیلی موتور توپیه:wall3::wall3::wall3:
برادر من
از بین بد و بدتر باید بدو انتخواب کرد نه بدترو!!!
ماها که دستمون به موتور نمیرسه!!!(موتورهای ژاپنی رو می گم) پس چه بهتر که بین این اشیمشی ها بهتررو انتخواب کنیم
من هم بازاریابی کسی یا چیزی رو نمی کنم
فقط محض شفاف سازی چیزهایی که می دونم رو در اختیار دوستان گزاشتم و میزارم
یه چیز دیگه
قیافه صلیقه ای هست ولی به شخصه این جترو رو با 100000من عسل هم نمی تونم هضم کنم!!!!
اون اگزوزاش
اون فرمونش
اون....
....
راستی باک اونجرم اگه تونستی از نزدیک برو ببین چون تو اون زاویه ای که عکسشو گزاشتی اصلا مشخص نیست و باعث شده درست تشخیص ندی سایز و اندازشو:afro:

Felez_zangzade
22-02-1392, 09:58 قبل از ظهر
درسته ظاهر سلیقه ای هست.

تفاوت کیفیت چین و هند از زمین تا آسمون نیست، ولی من هم گفتم که موتوری در حد همون پالس هست و نه بدتر از چینی. اون ضعف هایی هم که گفتم خودتون یه بار اشاره کرده بودید بهشون. البته فکر کنم مدل 20ccc بود.

farshad 54
22-02-1392, 07:54 بعد از ظهر
درود

آقا نگین من واسه هندیا بازار یابی میکنما چون کلا از هندی ها خوشم نمیاد

ولی دوست عزیز کیفیت موتورای هندی با چینی خیلی فرق میکنه و این مسئله برا همه کسایی که یه خورده با موتور آشنا باشن کاملا اثبات شدس

و آونجر 220 با جترو مثل قیاس مع ال فارقه

شما وقتی از نزدیک این دو تا موتورو ببینی به کیفیتشون پی میبری

الانم که تو مملکت ما موتور درست حسابی نمیشه سوار شد . شما یه جوری صحبت میکنی که انگار تا دیروز انواع هندا و سوزوکی و یاماها و دوکاتی زیر پامون بوده

فعلا همین موتورای هندی هم خیلیا تو کفشن و شبا خوابشو میبینن که اونم از بدبختی ما ملت ایرانه

موفق باشید

BEHI60I
22-02-1392, 08:31 بعد از ظهر
با سلام

داداشم من یه tvs110 طرح ویو هم دارم البته من نمیگم حتما tvs ولی هم رادیسون داشتم هم لیفان جفتشم 125 بودن ولی از این که دارم خیلی رازیم بی دردسره واسه کارای شهری وکوتاه بین شهری راضی کنندس
کلا به نظر من طرح ویو واسه شما خوبه بهمن جان تنوع قیمتی زیادی هم داره از زیر 1تومن واسه کارکرده هست به بالا با توجه به تمیزیش

majid_suzuki
22-02-1392, 09:48 بعد از ظهر
دوستان کسی که میخواد روزی 150 کیلو متر تو اتوبان ازادگان موتور سوار بشه اونم یه ادم مبتدی که سوار پالس هم نشده به نظرتون کار درستیه؟به نظر من اگه موتور هم خریدی که ایشالا میخری همون جوری برو سر کار که قبلا میرفتی نه با موتور(اقا بهنام امیدوارم ناراحت نشده باشی)

h0ssein
22-02-1392, 11:14 بعد از ظهر
دوستان کسی که میخواد روزی 150 کیلو متر تو اتوبان ازادگان موتور سوار بشه اونم یه ادم مبتدی که سوار پالس هم نشده به نظرتون کار درستیه؟به نظر من اگه موتور هم خریدی که ایشالا میخری همون جوری برو سر کار که قبلا میرفتی نه با موتور(اقا بهنام امیدوارم ناراحت نشده باشی)

دوست عزیز مگه پالس چه فرقی با موتورای دیگه داره (منظور سوار شدن و رانندگی).پالسم مثله بقیه موتورا،تنها فرقش تو دنده هاشه که اونم دوسه بار برونه عادت میکنه...
پالس تو ایران الان حکم یه موتور 1000 تو خارج رو داره... تنها فرقش اینه که مردم اونجا براشون عادیه:
مثلا طرف 1000 سوار میشه میاد تو خیابون هیچکس بهش توجه نمیکنه حالا تو ایران:
طرف یه پالس 180 سوار میشه میاد تو خیابون نگا مردم که میکنه دهنشون 50 در 50 متر بازه...
راستی یکی از بچه های باشگاه یکی از همین جتروها داره از نزدیک که دیدمش میخاستم بالا بیارم رو کل هیکلش بگم آخه این موتوره تو رفتی گرفتی؟
فعلا پالس بهترین گزینه س از همه نظر (کیفیت-نرمی-شتاب-سرعت-هندلینگ و غیره)
موفق باشی.

Bahman2D
22-02-1392, 11:18 بعد از ظهر
دوستان من فعلا تصمیم گرفتم یه سی جی یا سی دی ای بگیرم تا باهاش خوب یاد بگیرم بعدش برم سراغ موتورای دیگه اگه سراغ داشتید بگید قیمت در حد یه تومن تا اگه خوردم زمین و داغونش کردم خیلی چیزی از دست ندم مونتها من رانندگیمم خدارو شکر بدون تصادف یاد گرفتم موتورم دو سه باری که سوار شدم خیلی سخت به نظرم نیومد ایشالا راحت یاد بگیرم و مشکلی پیش نیاد و از همه مهمتر گواهینامشم بگیرم. من با ماشین کارامو می کردم ولی به دلیل مشکل مالی الان دیگه نمی تونم موتورم خیلی دوست دارم فکرش هواییم کرده :دی اگه یه موتوری برام گیر آووردین یا اشنا دارید بگید ممنون می شم با تشکر از همه ی دوستانی که نظر دادن :ایکس

شایسته فر
22-02-1392, 11:21 بعد از ظهر
بهترین کار همین حرکته که شما اول با همین سی جی ها یاد بگیری بعد گواهی نامه بگیری و بعد بری سی سی بالاتر و استایل های متفاوت

Bahman2D
22-02-1392, 11:26 بعد از ظهر
بهترین کار همین حرکته که شما اول با همین سی جی ها یاد بگیری بعد گواهی نامه بگیری و بعد بری سی سی بالاتر و استایل های متفاوت بلهههههههه اینا مثه زمین خاکی تو فوتباله :gigglesmile::gigglesmile:مسئله ای که میمونه من از کجا گیر بیارم گمرک که این قدر بد شنیدم ازش می ترسم:au:

شایسته فر
22-02-1392, 11:29 بعد از ظهر
اگهی همشهری یا سایتها بهتره
البته باید هم موترو بشناسی و هم قیمت دستت باشه که بدتر از گمرک نشه برات

Bahman2D
22-02-1392, 11:35 بعد از ظهر
می شه چند تا سایت معرفی کنید من اطلاعات زیادی ندارم ؟ این بازارچه خودمونم گشتم چیزی پیدا نکردم !!!

- - - Updated - - -

البته قیمت ها هم تا حدودی دستم اومده چه باکی تا دوستان خوبی مثه شما دارم پشتم کوهه:20:

شایسته فر
22-02-1392, 11:36 بعد از ظهر
تو خود گوگل در مورد آگهی سرچ کنید سات های مختلفی میاد بالا
همشهری هم که مشخصه
فقط بازم می گم هم باید موتور شناس باشی که موتور پکیده نندازن بهت هم قیمت دستت باشه که قیمت پرت نگن بهت