PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید موتور تا سقف 4 - 5 میلیون

albaloo
31-02-1391, 12:31 قبل از ظهر
سلام دوستان یه موتور میخوام بخرم حدود 4تا5
به نظر شما چی میتونم بخر
دست دو هم باشه این قیمت مشکلی نیست

1-ظاهر خوبی داشته باشه
2- کیفیت خوبی داشته باشه
3-از سواری باهاش لذت ببرم در مسافت طولانی
4-بشه تو شهر هم ازش استفاده کرد
5- قطعاتش گیر بیاد
ممنون میشم راهنمایی کنید البته پیشنهاداتتون رو با دلیل ارائه بدین ممنون میشم و به هر گذینه از 1 تا 10 امتیاز بدین تا انتخواب راحت تر بشه

Ali
31-02-1391, 01:25 قبل از ظهر
بنظرم پالس 220 براتون مناسبه یا اگر چیز بالاتر و جدیدتر و بهتر میخاین صبر کنید تا پالس 200ns بیاد اون خیلی با اینها فرق داره و کلا داستانش چیز دیگریست با همین قیمت حدودا 5 تومان و کیفیت پالس همکه اثبات شدست و معمولا بعد از چند ماه تا 1 سال که هر مدلیش وارد بازار میشه قطعاتش هم میاد البته این موتور تا تقریبا 2 ماه دیگه گفتن وارد بازار میشه

salahshor
31-02-1391, 03:13 قبل از ظهر
با چیزهایی که گفتین
من نظرم رو دایلیم دست 2 تمیز که با 5500 میشه گیر اورد < از 4500 تا 6000 دست 2 قیمت داره >

با کیفیت / کم خرج / اونایی که موتور سوار و موتور باز نیستن میگن قیافش قشنگه / سواری راحت / نرم عین زانتیا !! / سرعتشم خوبه / کم مصرف نسبت به سایر 250 های موجود / ترمزهای خوب / ترک نشین اذیت نمیشه /
اب خنک و تو ترافیک اذیت و داغ نمیکنه / در کل عالی نسبت به پولی که میخوای بدی / انژکتور هم که هست دیگه چی میخوای / بابک با موتورش تا اردبیل و گردنه حیران هم رفته و در کل همیشه در حال گشت و گذاره بیشتر هم میتونه راهنمایی کنه /خودم یه دونه سلامتشو سراغ دارم و به شرط چاقو !!

پالس 220 هم خوبه ولی من موافق نیستم باهاش نمی ارزه

مگلی 250/ اپاچی 180 / انواع پالسها / اسکوترها و ... میشه خرید ولی با اون پول یه دایلیم بخر که حرف نداره

MOHAMMAD_VIOLIN
31-02-1391, 03:23 قبل از ظهر
چون آیتم سرعت واستون ملاک نبود.به نظرم روان 200 زیباست و تو شهر هم پر ابوهت هست چون بلنده !
البته 130 تا هم سرعتشه.
تو ترافیک ها هم اگه خواستی بپر تو پیاده رو و از رو جوب و هر کاری خواستی بکن..هیچ جایی واست بن بست نیست !!!!!
..واسه بدترین سرعت گیر ها هم احتیاج به ترمز نیست گازو بگیر برو !!
کیفیتش عالیه . . . قیمتش هم مناسبه ... خراب بشو هم نیست !! همه قطعاتش هم هست.
جون میده واسه همه جا ! حتی شهر (به دلایلی که گفتم) و با نصف اون پولی که داری میتونی بخریش

albaloo
31-02-1391, 03:25 بعد از ظهر
به نظر خودم
1- دایلیم
2-روان
3- پالس 220
-----------------------------------------------
کسی نمیشناسین دایلیم شرایطی بفروشه ؟

djhamed2003
31-02-1391, 03:51 بعد از ظهر
CBR 150بهترین گزینست خودم تست کردم واقعا فوق العادست:consoling2:

M@hy@r
31-02-1391, 09:08 بعد از ظهر
پیشنهاد های من:
مگلی تمیز کارکرده
پالس 220 صفر
دایلیم کارکرده
آپاچی 180 صفر

راستی گفتی اولویت دوم خودت روانه ، اینو بگم روان برای شهر زیاد مناسب نیست که 2ساعت روش بشینی ، زینش شدیدا نازکه اذیت میشی
اگه تریل میخوای بیشتر تو شهر استفاده کنی رادیسون یا همون فلات رو پیشنهاد میکنم زینش پهن تره
پالس 220 هم خوشگله هم مدت زیاد میتونی سوارش بشی هم سرعت بالا میره
ولی من بیشتر از آپاچی به خاطر نرم بودن فوق العادش خوشم میاد

در کل امتیاز بدم:
آپاچی 180 صفر 8 امتیاز
پالس 220 صفر 7 امتیاز
مگلی کارکرده 7 امتیاز
دایلیم کارکرده 6 امتیاز

استایل دایلیم یه ذره زشته (نظر شخصی)
مگلی کارکرده سالم میتونی حدود 5 تومن پیدا کنی ، من 3/5 هم سراغ داشتم ولی پدر موتورو درآورده بود
اگه مثل من زیاد وارد نیستی بهتره با یکی از بچه های سایت یا یه آشنای باتجربه برای خرید بری
یه مشورت هم با **** بکن چون کل موتورای پیشنهادی رو داشته میتونه کمکت کنه
انشالله که یه چیز خوب بخری

RED-LINE
31-02-1391, 09:51 بعد از ظهر
به عنوان کسی که تا پای خرید مگلی پیش رففت و کل مگلی های گمرک و 17شهریور رو بازدید کرد بهت میگم مگلی نخر!

حالا چی بخری،یه دایلیم کم کارکرد بی دردسر نرم انژکتوری سگ جون و ...

Ali
31-02-1391, 10:26 بعد از ظهر
تریل cpi 250 هم صفرش با این حدود میشه خرید شتاب عالی با کیفیت فقط مشکل قطعات داره!!!

albaloo
01-03-1391, 02:51 بعد از ظهر
خودم چشمم دایلیم گرفته عجله ای برا خرید ندارم دوست دارم موتور بخرم که پشیمون نشم سرعت برام مهم نیست
بیشتر راحتی سر نشین
قطعات گیر بیاد
به قولی ناناز نباشه تو یه دست انداز 100 تومن هزینش کنم

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

نظرتون در مورد موتور مگلی چیه ؟

evilsson
02-03-1391, 02:21 بعد از ظهر
سلام به همگی...من تازه عضو شدم.میخوام یه موتور 250سی سی بخرم.در ضمن از اصفهان هستم.از پالس و آپاچی و اینا اصلا خوشم نمیاد و تریل هم اصلا خوشم نمیاد.
تو سبک مگلی و یا پیشرو پارس 250 دوس دارم///(البته خودم بدجور تو کف مگلی هستم اما خیلی گرونه!!!امروز2خرداد ماه91 رفتم2012 میده7400)
امروز هم یکی رو پیدا کردم که میتونه بدون پلاک با برگ سبز هرچی بخوام برام بیاره با قیمت خوب ولی میترسم یکم از قاچاقی و بدون پلاک...
ظاهر و صدای خفنی داشته باشه وسرعت هم یکم برام مهمه...
لطف کنید شما یه راهنمایی بکنید من چیکار کنم.

ببخشید سرتون درد آوردم.منتظر هستم:flower4:

SAJJAD CG
02-03-1391, 02:25 بعد از ظهر
اگه میتونی صبر کنی صبر من چون قراره اپاچی 2012 بیاد و پالس 200 ان اس
اگه نه به نظرم دایلیم بهترین گزینس

evilsson
02-03-1391, 02:29 بعد از ظهر
نه اصلا عجله ندارم...چون میخوام یه خرید خوب بکنم...میخوام حالا که قراره اینقدر پول بدم یه چیز خوب بخرم.
اما اینا که گفتی چه شکلی هستن؟کی قراره بیاد؟
آخه دایلیم با مگلی قیمتاش زیاد فرقی نداره...مگه چقدر فرقشونه؟؟؟
نظرت در مورد بدون پلاک چیه بگم برام بیارن با برگ سبز؟؟؟یا بهتره دایلیم بگیرم یا تو سبک دیگه مثل پیشرو پارس اسپرت 250؟؟؟

Sajjad GT
02-03-1391, 02:57 بعد از ظهر
داداش این اپاچی 2012 این لینکش برو ببین [Only registered and activated users can see links]
اینم پالس ان اس [Only registered and activated users can see links]

evilsson
02-03-1391, 03:32 بعد از ظهر
امیدوارم به کسی برنخوره.ولی دوس نداشتم این 2تا موتور.
من خودم خیلی مگلی دوس دارم اما میگن خوب نیست و هی رای منو میزننن!!!دیلیم هم بدم نمیاد البته فقط رنگ مشکی...
ظاهر و صدای موتور خیلی برام مهمه بعد بی دردسر بودنش و در آخر سرعت///
چی پیشنهاد میکنین؟؟؟

Amir
02-03-1391, 03:34 بعد از ظهر
امیدوارم به کسی برنخوره.ولی دوس نداشتم این 2تا موتور.
من خودم خیلی مگلی دوس دارم اما میگن خوب نیست و هی رای منو میزننن!!!دیلیم هم بدم نمیاد البته فقط رنگ مشکی...
ظاهر و صدای موتور خیلی برام مهمه بعد بی دردسر بودنش و در آخر سرعت///
چی پیشنهاد میکنین؟؟؟

بی دردسر = دایلیم

Sajjad GT
02-03-1391, 03:53 بعد از ظهر
پس به اینجا سر بزن موتوره تمیزو خوبیه [Only registered and activated users can see links]

MOHAMMAD_VIOLIN
02-03-1391, 05:21 بعد از ظهر
من باشم یه ژاپنی میگیرم ! Honda cb 150
البته منظورم صفرش نیستا ! پولت 5 تومنه !

hamed95
09-03-1391, 08:44 بعد از ظهر
سلام به دوستای گلم.این اولین پستمه تو این سایت.من واقعیت عاشق مگلی شدم:8:پول زیادیم ندارم راستش.همین دیروزم گواهینامه قبول شدم.میخوام ببینم با3/5 میشه یه دونه خرید؟
تا 1 ماه دیگه.مثلا آخرای تیر. که گواهینامم بیاد حالا نه ترتمیز باشه نه درب و داغون.یه چیز متوسط.پیشاپیش ممنون بابت جواباتون

albaloo
17-03-1391, 12:08 قبل از ظهر
کسی دایلیم 250 تمام قسط سراغ نداره:3: یه خبری به ما بده یه چند تومنی الا بهش میدم بقیش ماهانه
در ضمن کسی از بچها هست تو خرید دایلیم کمکمون کنه سرمون کلاه نزارن ؟

behzad913
14-04-1391, 11:39 قبل از ظهر
به نظر من با 5تومن بهترین موتورای که موتونی بخری 1 cbr150مدل پاین اما سر حال 2 دایلیم 3 ax1 اگه دنبالش بگردی میتونی یه مدل 82 یا مدل بالا ترشم گیرد بیاری که پلاک ملی هم باشه موتور خیلی خیلی خوبیه نمیتونی هیچ عیبی روش بزاری :28:

albaloo
17-04-1391, 02:28 بعد از ظهر
خوب کسی دایلیم تمام قسط شراغ نداره یا حدود یک بهش بدیم بقیش اقساطی

nima360
17-04-1391, 02:48 بعد از ظهر
سلام دوستان.من اصلا قصد جسارت خدمت دوستان صاحب نظر ندارم.ولی بهتره که شما که استریت بایک تپل بگیری.از فکر موتورهای اسپرت مثل دایلیم و مگلی و هیوسانگ بیا بیرون چون این موتورا فقط مختص پیسته.به خاطر حالت نشستن راننده عرض میکنم که خمیده هستش و پاهاش به جلو جمع میشه توی طولانی مدت مخصوصا ترمزهای مکرر توی ترافیک دهن سرویس میکنه.
موتور تریل هم گزینه خوبی میتونه باشه.اگه بتونی یه دونه تریل RIEJU Marathon 200 (ریِجو ماراتن 200 پرو) دست دوم گیر بیاری حرف نداره یه هیولا به تمام عیاره.بازم انتخاب با خودتونه ضمنا یادتون باشه که پالس هم حالت نشستن راننده ته مایه های موتور اسپرته.

albaloo
17-04-1391, 09:58 بعد از ظهر
nima360 ([Only registered and activated users can see links]) دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من به شخصه متور های کورس و اسپرت رو استفاده نکردم بعد از برسی دوستان گفتم که دایلیم خیلی موتور نرم و راحت با هزینه خوب هستن بازم دوستان نظر بدن شاید تا چند ماه اینده نقدینگی ما هم بیشتر شد تونستیم نقد بخریم تا اقساط

nima360
18-04-1391, 01:51 بعد از ظهر
nima360 ([Only registered and activated users can see links]) دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من به شخصه متور های کورس و اسپرت رو استفاده نکردم بعد از برسی دوستان گفتم که دایلیم خیلی موتور نرم و راحت با هزینه خوب هستن بازم دوستان نظر بدن شاید تا چند ماه اینده نقدینگی ما هم بیشتر شد تونستیم نقد بخریم تا اقساط

خواهش میکنم دوست خوبم.تا اونجایی که بتونم کمک میکنم باعث افتخارمه.انشالله هرچی خریدی مبارکت باشه و به بدن سالم و دل خوش ازش استفاده کنی.یادت باشه هرگز کلاه ایمنی رو فراموش نکنی.
راستی هرچی خریدی بعدش بیا وسمون توضیح بده تا واسه ماهم تجربه بشه بعدا اگه قسمت شد بدوینم چی بخریم.دمت گرم داداش.زنده باشی.

evilsson
02-05-1391, 01:59 قبل از ظهر
سلام به همه دوستا عزیز.:clap:
راسیاتش دیگه تصمیم گرفته بودم که دایلیم بگیرم چوت توی تمام مطالب و راهنماییهای شما عزیزان گفتین بی دردسر و موتور خوبیه...اما امروز با یه فروشنده موتورسنگین تو اصفهان که هم صحبت شدم و مشاوره گرفتم گفت دایلیم اصلا نگیر چون تو بورس نیست و بعدا برای فروش به مشکل میخوری و مشتری نیس واسش و رای منو زد.وگفت مگلی تمیز دست دوم بخر چون صفرش شده7400 نمیارزه بخری اصلا یا برو هیوسانگ بخر اما اون قیمتش برام بالاست...
این پالس200ان اس هم که معلوم نیست که میخواد بیاد وچه قیمت هست و اصلا خوبه یانه.(البته عجله ندارم چون حالاکه میخوام انقدر هزینه کنم میخوام خرید خوبی بکنم)ولی دیگه واقعا گیج گیج شدم.هرکی یه چیزی میگه!!!حالا ازتون تقاضا دارم یه راهنمایی جامع به من بکنید که ببینم واقعا چیکارکنم...(چیزایی هم که برام مهمه.ظاهرخفن-صدای خفن-کیفیت-در آخرشتاب و سرعت)(نهایتش خیلی خودمو بتکونم5تومن تا5500بتونم خرید کنم...)
ببخشید سرتون درد آوردم.:7::i'm sorry:

flower
02-05-1391, 08:49 قبل از ظهر
سلام به همه دوستا عزیز.:clap:
راسیاتش دیگه تصمیم گرفته بودم که دایلیم بگیرم چوت توی تمام مطالب و راهنماییهای شما عزیزان گفتین بی دردسر و موتور خوبیه...اما امروز با یه فروشنده موتورسنگین تو اصفهان که هم صحبت شدم و مشاوره گرفتم گفت دایلیم اصلا نگیر چون تو بورس نیست و بعدا برای فروش به مشکل میخوری و مشتری نیس واسش و رای منو زد.وگفت مگلی تمیز دست دوم بخر چون صفرش شده7400 نمیارزه بخری اصلا یا برو هیوسانگ بخر اما اون قیمتش برام بالاست...
این پالس200ان اس هم که معلوم نیست که میخواد بیاد وچه قیمت هست و اصلا خوبه یانه.(البته عجله ندارم چون حالاکه میخوام انقدر هزینه کنم میخوام خرید خوبی بکنم)ولی دیگه واقعا گیج گیج شدم.هرکی یه چیزی میگه!!!حالا ازتون تقاضا دارم یه راهنمایی جامع به من بکنید که ببینم واقعا چیکارکنم...(چیزایی هم که برام مهمه.ظاهرخفن-صدای خفن-کیفیت-در آخرشتاب و سرعت)(نهایتش خیلی خودمو بتکونم5تومن تا5500بتونم خرید کنم...)
ببخشید سرتون درد آوردم.:7::i'm sorry:

منم موتورم تو بورس نیست اصلا اهمیتی نمی دم دارم لذتش را می برم بهترین موتور 250 تو این رنج قیمت فقط دایلیم می خواد تو بورس باشه یا نباشه مهم اینه استفاده کنی لذت ببری 120 می ری بدون لرزش

evilsson
02-05-1391, 03:23 بعد از ظهر
یعنی دوستان دیگه تصمیم بگیرم برای خرید دایلیم؟؟؟واقعا مگلی روخیلی دوس دارم دایلیم رو هم همینطور!!!چیکار کنممممممم؟؟؟:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:
خوب با این پولم که من نمیتونم صفر بگیرم.بنظرشما دست دوم تمیز با5-5500میدن؟؟؟:hanghead::hanghead:
حقیقتا دست به آچار نیستم...اما زیادم استفاده ندارم.برای رفتن سرکار ویه حالا تفریحی باشه بخوام برای دل خودم برم دوری بزنم...

evilsson
03-05-1391, 01:51 بعد از ظهر
دوستان خیلی ممنون که منو راهنمایی جامع کردین و کمکم کردین برای خرید خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5::5::5:

albaloo
10-05-1391, 01:58 بعد از ظهر
کسی دایلیم سراغ نداره مدل 90 که دو میلیون بهش بدیم ما بقی اقساطی موتور هم پیش خودش باشه تا تسویه؟

albaloo
13-05-1391, 04:54 قبل از ظهر
نبوددددددددددددددد

Alireza Eteraz‏
13-05-1391, 05:10 قبل از ظهر
اگه موتوره بی دردسر و زیباواذیت نکن میخوای
1-دایلیم دست دو
2-پالس220نو
وسلام شدتمام

albaloo
15-05-1391, 02:16 بعد از ظهر
دوستان موتور پا بلند یا شاسی بلند به نظرتون در حد 2 تومن چی میتونم بخرم ؟ 250 چیزی بهش میشه البته پلاک دار ایرانی باشه عیب نداره با کیفیت باشه
بیشتر تو شهر میخوام باهاش بگردم و گاهی برم کوه

dementor
27-05-1391, 08:07 بعد از ظهر
سلام به نظر من 250 ax1 بگیر شتابش عالیه.روکلومترشم 150 تازده 140تارو پر میکنه سواریش محشره نرم وراحت مختص مسیر های دوره البته توشهرم عالیه راه وبی راهه هم نمیشناسه تازه اصل جاپنه البته وسایلش رایج نیست ولی جاهای مخصوصی گیر میاد و خرابی واین چیزا توکارش نیست خیلی مقاومه واقعا ارزشش رو داره

وتوجه داشته باش با تمام مدارک هم هول و هوش 4/5 الی 5 گیر میاد اونم تمیزش

اینم چندتا عکس

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])