PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید CB 400

Meteor
30-03-1396, 08:37 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
من میخوام سی بی ۴۰۰ بگیرم و راجب موتور سنگین زیاد وارد نیستم.
هر جایی یه قیمت میزارن یکی میگی بدون مدارک ۴۸۰۰ تا ۵۵۰۰ بستگی به تمیزیش جایی دیگه میگن بدون مدارک کمتر کمتر از ۹ تومن گیر نمیاد حالا من موندم . . . احتیاج به کمک شما دوستان دارم.
قیمت بدون مدارک و با مدارک الان چجوره؟
ممنون از لطف دوستان

ابوالفضل88
31-03-1396, 04:02 بعد از ظهر
سلام داداش

موتور تیزیه شتاب و سرعتش خوبه

قیمتم بدون مدارک از 7.5 شروع میشه تا 15 16 تومن

با مدارک 13 14 به بالا

موتور خیلی خوبیه ولی باید مواظبش باشی پلیس نگیرتش

مهردادی
18-04-1396, 08:05 قبل از ظهر
سلام دوستان میشه برگه مزایده رو نگهداری کرد و هر ماهی یکی دوبار یواشکی سوار شد یا اگه بگیرن خودتم با موتور میبرن آگاهی.......؟

shahriarr
18-04-1396, 07:30 بعد از ظهر
سلام دوستان میشه برگه مزایده رو نگهداری کرد و هر ماهی یکی دوبار یواشکی سوار شد یا اگه بگیرن خودتم با موتور میبرن آگاهی.......؟

هیچ گونه مدرکی جز برگه سبز یا سند مالکیت یا سند کمپانی وارد کننده نجات دهنده موتور از پارکینگ تعزیرات نیست.و نخواهد بود

با برگ بی ارزشی مثل برگ اوراق خودتون رو گول نزنید.
برگ اوراق چی میگه؟میگه اقا این موتور تا فلان تاریخ باید اوراق بشه .اگر ازش بگذره موتور باید ظبط بشه.

mili_007
25-10-1396, 02:01 بعد از ظهر
هیچ گونه مدرکی جز برگه سبز یا سند مالکیت یا سند کمپانی وارد کننده نجات دهنده موتور از پارکینگ تعزیرات نیست.و نخواهد بود

با برگ بی ارزشی مثل برگ اوراق خودتون رو گول نزنید.
برگ اوراق چی میگه؟میگه اقا این موتور تا فلان تاریخ باید اوراق بشه .اگر ازش بگذره موتور باید ظبط بشه.

یادآوری میکنم برگه نقل و انتقال از ستاد اجرایی فرمان امام بعد از برگه سبز ارزش قانونی بالایی داره.