PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسایل پلاک و برگ سبز و تردد موتور های250 چهارسیلندر

sajjadme
31-03-1394, 12:04 بعد از ظهر
سلام و عرض احترام به همه ی دوستان گلم و کارشناسان و موتور سواران عزیز
من در مورد موتور هایی مثل yamaha zeal ,suzuki bandit,honda hornet ,zzr 250,cbr 250 old و از این دست موتور ها یک سری سوال داشتم که شاید سوال بعضی از دوستان که مثل من اطلاعات ندارن هم باشه
1-این موتور ها اگه برگ سبز داشته باشن ترددشون به چه صورت هست
2-اگه برگ تملیکی و اوراقی یا فرمان امام داشته باشن چه طور
3-اگه پلاک قدیم و سند و برگ سبز داشته باشن چطور
4-اگه برگ سبز داشته باشن چطور میشه پلاک گرفت به کجا باید مراجعه کرد و هزینه اش چطوره
5-،من شنیده بودم اگه توی سند سی سی249خورده باشه میشه پلاک گرفت حالا چطور باید اونجوری سند زد ؟اگه موتوری برگ سبز داشته باشه ایا میشه این کار رو کرد
6-اگر یکی از این موتور های مذکور برگسبز و سند و پلاک قدیم باشن ایا میشه پلاک ملی کرد ؟در این صورت به کجاباید راجعه کرد و چقدر هزینه داره؟
7-کدام یک از موتور های مذکور قطعاتش بهتر گیر میاد در این مورد لطفا به ترتیب اولویت بنویسید مثلا (اول بندیت دوم هورنت سوم زیل چهارم زی زی ار و ....)

sajjadme
31-03-1394, 01:21 بعد از ظهر
البته زی زی ار دو سیلندره

sajjadme
31-03-1394, 06:51 بعد از ظهر
منتظر نظر ها و اطلاعات ارزشمند شما هستیم

digitalcanon
31-03-1394, 09:29 بعد از ظهر
من چند وقت دنبال این کار بودم . شماره موبایلم را برات فرستادم

sajjadme
01-04-1394, 04:24 بعد از ظهر
یک دنیا ممنون

- - - Updated - - -

امروز غروب به شما میزنگم
دوستان دیگه نظر و اطلاعات نمیدن؟

- - - Updated - - -

چند سوال دیگه هم دارم به نظر شما یاماها زیل بهتره یا بندیت ؟چه فنیو چه سرعت و شتاب
و دوم اینکه به نظر شما یاماها زیل برگه و سند و پلاک قدیم بهتره یا بندیت با برگه سبز ؟

- - - Updated - - -

علی جان شماهم مارو راهنمایی کن

eshgh_namordeh
05-04-1394, 12:03 قبل از ظهر
تمام مواردی که گفتید شما نمیتونید پلاک کنید و اگر پلیس بگیره موتور توقیف میشه
بهتره اصلا طرف این موتورها نرید
کسانی که میتونند پلاک کنند حالا با واسطه یا آشنا یا به اسم موتور دیگه پلاک میکنند که خیلی کمه و اگر قصدتون خرید بود آماده پلاک ملی خریداری کنید اصلا کار شخص شما نیست .
البته معمولا این موتورها را که پلاک میلی میکنند قیمت زیادی میفروشند که بهتره همون نینجا 250 پلاک ملی خریداری کنید .
این را همیشه بدونید موتوری اجازه تردد داره که پلاک ملی داشته باشه ، برگ سبز فقط اجازه نگهداری دارید اگر سوار بشید پلیس بگیره تااستعلام از گمرک کنه راحت 4 ماه موتور خوابیده

sajjadme
05-04-1394, 12:34 قبل از ظهر
بابت این راهنمایی کاملی که شما کردید متشکرم خیلی عالی بود
اگه شما بین دویست ان اس و این موتور ها فرضا یاماها زیل مدارک کامل و پلاک قدیم کدوم رو بر میدارید

Gladiator
05-04-1394, 12:53 قبل از ظهر
هورنت از همشون سرتره ، بقیشونم خوبن ولی از نظر قطعه بندیت راحت تر لوازمش پیدا میشه
هیچکدوم از موتورهایی که نام بردی نه پلاک قدیم دارن و نه اجازه تردد
چون تا پیش از پلاک ملی شدن اصلا 250 سی سی مجاز نبوده که بخوان پلاک کنن
دوم داشتن برگ سبز هم اجازه تردد نیست ، برگه سبز حکم سند موتورو داره و نشون میده گمرکی این موتور پرداخت شده و بصورت قانونی وارد کشور شده
انگشت شمار 250 چهار سیلندر پلاک ملی هست ، ولی قیمتشون خیلی بالاست و ارزش خرید نداره
در کل بهتره سمت هیچکدوم نری ، ولی اگه پلاک بودن موتور برات مهم نیست و با چهار سیلندر حال میکنی برو سمت cb400
در غیر اینصورت نینجا و cbr و هیوسانگ هم گزینه های خوبی هستن

sajjadme
05-04-1394, 05:28 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییت عزیز

نیما نادری
27-04-1394, 10:08 قبل از ظهر
آقا سجاد به نظرم در تایید فرمایشات دوستان موتور پلاک شده که حداقل ۴ تا دونش تو خیابون راه میره بگیرید بهتره ....تو تهران و ترافیکش همشون یک کارایی دارن بهترینش Z۳۰۰ یا CB300F هست که هنوز نیومده...تصمیم گرفتید میریم با هم میخریم

farshad 54
27-04-1394, 01:04 بعد از ظهر
شما 220 به قول خودت خریدی پلیس بهت گیر داد چون گواهینامت تا 200 مجاز بود مجبور شدی بفروشیش

حالا دنبال 4 سیلندر پلاک ملی میگردی فکر نمیکنی تاپیکت بیشتر شبیه جوک میمونه

به آقای digitalcanon ([Only registered and activated users can see links]) زنگ زدی ؟ اگر باهاش صحبت کرده باشی فکر کنم کاملا توجیه شده باشی و نیازی به ادامه این تاپیک باشه

ضمن اینکه جواب همه این سوالا تو تاپیک مباحث مربوط به موتورسنگین مطرح و پاسخ داده شده

sajjadme
14-08-1394, 04:28 بعد از ظهر
:hanghead:چه کنم اقا فرشاد که یک دل دارم و هزار سودا هی میرم سر چهار سیلندر ها بعد میام طرف ای ایکس وان بعد یهو میگم اینا گرفتاری داره برو پالس ان اس بگیر مشکل گواهی نداشته باشی و مشکل قطعه هم نداشته باشی بعد میبینم همه ازش بد میگن بعد میرم سمت 220 دوباره هم خرکارتره هم کم تر تعمیرگاه میره قطعاتش هم هست همه جا بعد میبینم مشکل گواهینامه داره خو من چه کنم برادر من یکم با من مهربون باش اوضاع عشق موتور هارو که خودت توی ایران میدونی بدبخت ترین ادما عشق موتور های ایران هستن