FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: انتخاب شما کدام موتور؟

رأی دهندگان
220. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پالس 200 ns

147 66.82%
  • پالس 220

73 33.18%
صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 1117181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 224

موضوع: مقایسه پالس 220 و پالس 200 ns

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

پیش فرض مقایسه پالس 220 و پالس 200 ns

تو این تاپیک به مقایسه این دو موتور میپردازیم لطفا بحث حاشیه ای نکنید و فقط راجب این دو موتور از لحاظ فنی و غیره بپردازید

مشخصات 220

تیپ 4 زمانه - 2 سوپاپ - تک سیلندر - روغن خنک- 2 شمع

حجم 220 سی سی

قدرت 21/05 اسب در 8500 دور

گشتاور 19/13 نیوتن متر در 7000 دور

سایز تایر جلو 90/90/17 عقب 120/80/17

وزن 150 کیلو حجم باک 15 لیتر

حداکثر سرعت 145 کیلو متر

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

- - - Updated - - -
    مشخصات 200 ns

تیپ 4 زمانه - 4 سوپاپ - آب خنک - 3 شمع

حجم 199/5 سی سی

قدرت 23/52 در 9500 دور

گشتاور 18/3 در 8000 دور

سایز تایر جلو 100/80/17 عقب 130/70/17

وزن 145 کیلو حجم باک 12 لیتر

حداکثر سرعت 135 کیلو متر

منبع سایت باجاج

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].
    ویرایش توسط کوروش : 04-09-1392 در ساعت 09:29 بعد از ظهر
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

موتور سوار

نوع موتور
    Apache180 , Pulsar220 و Pulsar Rs200
    شغل و حرفه
    آزاد ، تکنسین هواپیما
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    26-10-1395 @ 05:05 بعد از ظهر

سلام ,هر جفتشون از کیفیت خوبی برخوردارن منتها پالس ns با تکنولوژی بروزترش خودشو بیشتر به رخ میکشه از هر لحاظی ,من به شخص دو سال پالس 220 داشتم ازش راضی بودم ولی بعد از اینکه سوار ns شدم به جرات بگم تفاوتو احساس کردم چون با اینکه قیمتش یک مقدار بالاست اگه کسی که به وسیلش میرسه و با سلیقست ns بخره از سواریش نسبت به 220 لذت بیشتری میبره , با این حال بازم اگه یه موتور اسپرت با تکنولوژی بروزترو رخ اسپرت تر خواستید تا اسفند صبر کنید تا پالس rs وارد بازار بشه

3. تعداد 2 کاربر از sajaddrift برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

امروز ک بیرون بودیم تونستم دوباره بعد از مدتها سوار ان اس دوستم شم و نکات جالب مد نظرم رسید ک شاید دوست داشته باشین بدونین

ان اس موتوری هست ک تشنه ی گازه و این هم خوبه و هم بد تا جایی ک با شروع کار شمع سوم تازه متوجه شتاب موتور میشین ، حس خوبیه اولش ولی بعد متوجه میشین ک زیادم جالب نیست تقریبا مث حالت کیپس میمونه و ب نظرم موتور با شتاب یکنواخت و رو ب بالا احساس بهتری میده ، و اما بدیش اینه ک راکب رو وادار میکنه هی ب موتور گاز بده
    روی دست انداز ها و تپه چاله ها من ب هوای 220 خودم عکس و العملی نشون ندادم و بعد از رد شدن دیدم 2 متر تو هوام کمک های فوق العاده نرمی داره ولی اون استقامت و اون استحکام 220 ک خودشو روی زمین تحث هر شرایطی تعادلشو حفظ میکنه نداره و باید موتور بیشتر 2 ترک باشه برای حفظ تعادل ...
    قدرت و شتاب رو میتونین توی سرعت 30 الی 110 کیلومتر واقعا حس کنین ولی بعد از این سرعت موتور انگار داره با دنده مرده حرکت میکنه و واقعا شتاب ثانویش نسبت ب اولیه ضعیفه ک برای اینطور موتور ها عادیه و دنده 6 هم بیشتر فشار رو از روی گیربکس برمیداره ، دوستم ک فقط آپاچی سوار شده بود داشت ب مدت ی ربع از موتور تعریف میکرد و مورد نقد و بررسی جانانه قرار میداد ، بنده خدا تا قبل از اینکه سوار ان اس بشه فک میکرد آپاچی خودش مث H2R میمونه o.O بگذریم ...

صدای ناخوشایندی هم داره مثل زنبوره تقریبا ! من نه زمانی ک سوارش بودم لذت برم و نه زمانی ک موتورو از دور میدیدم ، صدای 220 با این ک سایلنسر داره واقعا جذابه و وقتی راکب روی موتور میشینه اگر شما از بغل نگاه کنی متوجه ابهت استایل و صدای موتور میشین
    از لحاظ فنی هم ب قدر کافی صحبت شده ولی ب نظرم ان اس سواریش تا 1 سال لذت بخشه چون بعد از ی مدت تکراری میشه ، و ب نظرم برای کسایی ک ی موتور سگ جوون میخوان و نمیرسن ب موتور رسیدگی کنن همیشه 220 واقعا گزینه بهتریه ولی از لحاظ تکنولوژی ، شتاب اولیه ، قدرت ، راحتی ان اس سرتره اما 220 هم مزایای خاص خودشو داره ، برای مثال من وقتی با سرعت 120 کیلومتر با موتور خودم در حال حرکتم طراحی آیرودینامیک موفق تری رو حس میکنم تا اینکه روی ان اس هستم ، امروز باد جهت مخالف میزد و کاملا موتور داشت زور میزد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_NINJA نمایش پست ها
    پالس 220 میتوانست با تغییرات فنی و بهبود کیفیت فلاپ ها و ساخت فلاپ های کناری به یک موتورسیکلت 250 خوب تبدیل شود اما شاید توجیه باجاج برای اینکه پالس 220 را ارتقا نداد جایگزین شدن موتورسیکلت هایی است که هنوز به بازار ایران نرسیده است.
    ظاهر موتورسیکلت سلیقه ای است اما به نظر من پالس 220 ظاهر بهتری نسبت به پالس ns دارد.
    برای موتورسیکلت خودم فلاپ های کناری مشابه فلاپ های موتورسیکلت kawasaki ninja نصب کردم ظاهر موتور خیلی بهتر و متفاوت شد.
    پالس 220 اگرچه سنگینه اما در سرعت بالای 140 کیلومتر بسیار پایداره
    مسافت های زیادی با سرعت بالای 140 کیلومتر با پالس 220 راندم که خیلی ایمن است این موتورسیکلت.
    پالس 220 اگرچه نسبت به پالس ns قدیمی تر است اما اگر به موقع به پالس 220 رسیدگی شود موتورسیکلت ایمن و خوبی در رده خودش است.
    دوستان چه سرعت بالای 140 کیلومتر چه سرعت کمتر از 50 کیلومتر بدون کلاه ایمنی مناسب خطر مرگ دارد
    کلاه ایمنی و تجهیزات ایمنی موتورسواری برای موتورسواری ضروری است.

امیرآقا ممکنه تو تاپیک پالس 220 ، عکس های موتورتونو بزارین ؟
    (; In The Name OF Pulsar

5. تعداد 5 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط sajaddrift نمایش پست ها
    سلام ,هر جفتشون از کیفیت خوبی برخوردارن منتها پالس ns با تکنولوژی بروزترش خودشو بیشتر به رخ میکشه از هر لحاظی ,من به شخص دو سال پالس 220 داشتم ازش راضی بودم ولی بعد از اینکه سوار ns شدم به جرات بگم تفاوتو احساس کردم چون با اینکه قیمتش یک مقدار بالاست اگه کسی که به وسیلش میرسه و با سلیقست ns بخره از سواریش نسبت به 220 لذت بیشتری میبره , با این حال بازم اگه یه موتور اسپرت با تکنولوژی بروزترو رخ اسپرت تر خواستید تا اسفند صبر کنید تا پالس rs وارد بازار بشه
    معلوم نیست فارس موتور چه تغییراتی ایجاد کنه روی موتورسیکلت های جدید که باجاج تولید کرده
    پس نمیشه انتظار همان موتورسیکلتی را که باجاج تولید کرده در ایران داشت
    من جایی رفته بودم مدتها پیش برای بستن اگزوز حرفه ای
    تعمیرکار میگفت خواستی بیا همین پالس 220 که داری یکسری قطعه هاشو باز میکنیم قطعه های بهتر میندازیم خیلی بهتر میشه پالس 220
    فکر کنم حدودی بالای 500000 تومان هزینه داشت
    فکر کنم خودشان قطعه میاوردن و اگزوز.

آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

7. تعداد 2 کاربر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    امروز ک بیرون بودیم تونستم دوباره بعد از مدتها سوار ان اس دوستم شم و نکات جالب مد نظرم رسید ک شاید دوست داشته باشین بدونین

ان اس موتوری هست ک تشنه ی گازه و این هم خوبه و هم بد تا جایی ک با شروع کار شمع سوم تازه متوجه شتاب موتور میشین ، حس خوبیه اولش ولی بعد متوجه میشین ک زیادم جالب نیست تقریبا مث حالت کیپس میمونه و ب نظرم موتور با شتاب یکنواخت و رو ب بالا احساس بهتری میده ، و اما بدیش اینه ک راکب رو وادار میکنه هی ب موتور گاز بده
    روی دست انداز ها و تپه چاله ها من ب هوای 220 خودم عکس و العملی نشون ندادم و بعد از رد شدن دیدم 2 متر تو هوام کمک های فوق العاده نرمی داره ولی اون استقامت و اون استحکام 220 ک خودشو روی زمین تحث هر شرایطی تعادلشو حفظ میکنه نداره و باید موتور بیشتر 2 ترک باشه برای حفظ تعادل ...
    قدرت و شتاب رو میتونین توی سرعت 30 الی 110 کیلومتر واقعا حس کنین ولی بعد از این سرعت موتور انگار داره با دنده مرده حرکت میکنه و واقعا شتاب ثانویش نسبت ب اولیه ضعیفه ک برای اینطور موتور ها عادیه و دنده 6 هم بیشتر فشار رو از روی گیربکس برمیداره ، دوستم ک فقط آپاچی سوار شده بود داشت ب مدت ی ربع از موتور تعریف میکرد و مورد نقد و بررسی جانانه قرار میداد ، بنده خدا تا قبل از اینکه سوار ان اس بشه فک میکرد آپاچی خودش مث H2R میمونه o.O بگذریم ...

صدای ناخوشایندی هم داره مثل زنبوره تقریبا ! من نه زمانی ک سوارش بودم لذت برم و نه زمانی ک موتورو از دور میدیدم ، صدای 220 با این ک سایلنسر داره واقعا جذابه و وقتی راکب روی موتور میشینه اگر شما از بغل نگاه کنی متوجه ابهت استایل و صدای موتور میشین
    از لحاظ فنی هم ب قدر کافی صحبت شده ولی ب نظرم ان اس سواریش تا 1 سال لذت بخشه چون بعد از ی مدت تکراری میشه ، و ب نظرم برای کسایی ک ی موتور سگ جوون میخوان و نمیرسن ب موتور رسیدگی کنن همیشه 220 واقعا گزینه بهتریه ولی از لحاظ تکنولوژی ، شتاب اولیه ، قدرت ، راحتی ان اس سرتره اما 220 هم مزایای خاص خودشو داره ، برای مثال من وقتی با سرعت 120 کیلومتر با موتور خودم در حال حرکتم طراحی آیرودینامیک موفق تری رو حس میکنم تا اینکه روی ان اس هستم ، امروز باد جهت مخالف میزد و کاملا موتور داشت زور میزد

- - - Updated - - -

امیرآقا ممکنه تو تاپیک پالس 220 ، عکس های موتورتونو بزارین ؟
    با تبلت نشد آدرس لینکو درست اینجا بنویسم
    برو توی سایت گوگل بنویس درخواست ساخت فلاپ برای موتورسیکلت
    اولین نتیجه جستجویی که میاره
    مربوط به خود سایت پرشین موتوره
    عکس موتور سیکلتم توی یکی از پست های اون تاپیک موجوده.
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

9. تعداد 2 کاربر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    کروزر مودناس175
    شغل و حرفه
    بازرگانی
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    14-11-1394 @ 05:16 بعد از ظهر

با سلاممن بیش از 3 سال 220 داشتم والان مودناس کروزر.اگه بگم تقریبا 6 ماه غیر مداوم با بیش از 12 NS گذروندم دروغ نگفتم ولی 220 در یک مورد بسیار جالبه...در اتوبان یادگار شمال به جنوب آنچنان پایداری زیبا و قابل اطنینانی داشت که با این کروزر که بسیار مناسب سرعت بالا و اتوبانی هست ندارم.Ns که در سرعت بالا بسیار احمقانه و مرگ آوره. به جرات میگم تمامی دوستان Ns سوار به وقت روندن موتور به فکر ایستادن و پدر و مادر و خوانواده باشن این وسیله به شدت در دل من احساس ترس و بی اعتمادی بر جا میگذاشت و البته بنده بسیار زیاد سریع میرم که اصلا خوب نیست ولی کسی هم منتظرم نیست اولیا به رحمت خدا رفتن. سابقه 2 بار کما و سقوط 15 متری رو دارم.Ns فقط برای شتاب بازی با دخمل بازی عالیه.پالس 220 فقط روغن و بزن به هرجادلت خواست!!! تا بنزین تموم نکنی توقفی در کار نیست!!!از نظر انجین بسیار سگ جون تر و قابل اعتماد تره.باز هم عرض میکنم تمامی موارد بالا فقط و فقط جنبه تجربی دارد و بر پایه هیچ مدرک مستند یا علمی نمیباشد. پس در تصمیم گیری های خود لحاظ نفرمایید.با احترام.

11. تعداد 10 کاربر از dj-sia برای این پست تشکر کرده اند.

مدیر بخش بحث های متفرقه موتور و لیدر استان گلستان

نوع موتور
    GT250R , DR200 , QM200 , KMX125 , DT125 , XL125S , CGL 125
    شغل و حرفه
    Computer
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    19-10-1402 @ 12:50 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    چون ان اس کمک وسطه و 220 عقبش جفت کمکه ، موتورای جفت کمک تعادل بهتری دارن معمولا
    استایل پالس های پیش از ان اس خیلی جالبتره و بنظر میاد آیرودینامیک ترن تا ان اس
    نیکی همه چیز را مغلوب میکند و خودش مغلوب نمیشود

13. تعداد 5 کاربر از Gladiator برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    26-12-1394 @ 09:40 قبل از ظهر

با سلام دوستان من تازه یه ns گرفتم ولی الان با خوندن کامنتا نا امید شدم
    لطفا یکی توضیح بده راهی هست از شاتون زدن این موتور جلوگیری کرد؟
    از یکی برسیدم گفت باید یه قسمتی از موتورو که روغنو میبره بالا(اسمه اون تیکه رو یادم نیست یارو گفت بلاستیکی باید فلزیش کنی)عوض شه تا شاتون نزنه؟راست میگه؟
    لطفا کمک کنید بعد عمری ما یه موتور گرفتیم

15. تعداد 2 کاربر از mas22 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse ns200cc
    شغل و حرفه
    کاسب
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    12-01-1403 @ 10:09 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mas22 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من تازه یه ns گرفتم ولی الان با خوندن کامنتا نا امید شدم
    لطفا یکی توضیح بده راهی هست از شاتون زدن این موتور جلوگیری کرد؟
    از یکی برسیدم گفت باید یه قسمتی از موتورو که روغنو میبره بالا(اسمه اون تیکه رو یادم نیست یارو گفت بلاستیکی باید فلزیش کنی)عوض شه تا شاتون نزنه؟راست میگه؟
    لطفا کمک کنید بعد عمری ما یه موتور گرفتیم
    حواست ب روغنش باشه ، کم نریزی زیادم نریزی . دفترچه موتورتو بخون ننوشته چقدر روغن بریزید نوشته گیج شیشه ای بغلشو نگاه کنید بین اون دو خط باشه کافیه، شمام همین کارو کن بیشتر نریز . 1100 روغن میخوره فیلتر عوض کنی 1200 . در مورد فیلتر روغن اگه لازم بود شرکت پیشنهاد میکرد آهنی بزارید .موتور خوبیه خودتو نگران نکن ، درست گاز بده روغنشو ب موقع عوض کن . ببین رفیق پستهارو ک میخونی حواست ب نویسندش باشه

17. تعداد 5 کاربر از mohamad.gh برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    26-12-1394 @ 09:40 قبل از ظهر

دوستان یه سوال دیگه
    موتورو واسه اچار کشی باید ببرم نمایندگی؟
    هزینه ای ازم میگیرن واسه این کارا؟

19. کاربر زیر از mas22 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    20-04-1397 @ 08:58 بعد از ظهر

دوستانی که ایراد میگیرن از اینکه پالس 220 دوسوپاپه ....
    پالس 220 ورژن جدید که انجین تغییر کرد و از مشکی به نقره ای تبدیل شد و کیلومترش امکاناتش یکم تغییر کرد درواقع موتورش از دو سوپاپ به 4 سوپاپ ارتقا پیدا کرده
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    اینا هم مدارکش

- - - Updated - - -

دوستانی که ایراد میگیرن از اینکه پالس 220 دوسوپاپه ....
    پالس 220 ورژن جدید که انجین تغییر کرد و از مشکی به نقره ای تبدیل شد و کیلومترش امکاناتش یکم تغییر کرد درواقع موتورش از دو سوپاپ به 4 سوپاپ ارتقا پیدا کرده
    http://www.bikewale.com/bajaj-bikes/pulsar-220/
    http://www.carandbike.com/bajaj-bikes/pulsar-200-ns/price-in-new-delhi?variant=std
    https://www.zigwheels.com/newbikes/Bajaj/Pulsar-220F/specifications
    اینا هم مدارکش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)