FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: انتخاب شما کدام موتور؟

رأی دهندگان
220. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پالس 200 ns

147 66.82%
  • پالس 220

73 33.18%
صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2891011121314151622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 224

موضوع: مقایسه پالس 220 و پالس 200 ns

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

پیش فرض مقایسه پالس 220 و پالس 200 ns

تو این تاپیک به مقایسه این دو موتور میپردازیم لطفا بحث حاشیه ای نکنید و فقط راجب این دو موتور از لحاظ فنی و غیره بپردازید

مشخصات 220

تیپ 4 زمانه - 2 سوپاپ - تک سیلندر - روغن خنک- 2 شمع

حجم 220 سی سی

قدرت 21/05 اسب در 8500 دور

گشتاور 19/13 نیوتن متر در 7000 دور

سایز تایر جلو 90/90/17 عقب 120/80/17

وزن 150 کیلو حجم باک 15 لیتر

حداکثر سرعت 145 کیلو متر

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

- - - Updated - - -
    مشخصات 200 ns

تیپ 4 زمانه - 4 سوپاپ - آب خنک - 3 شمع

حجم 199/5 سی سی

قدرت 23/52 در 9500 دور

گشتاور 18/3 در 8000 دور

سایز تایر جلو 100/80/17 عقب 130/70/17

وزن 145 کیلو حجم باک 12 لیتر

حداکثر سرعت 135 کیلو متر

منبع سایت باجاج

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].
    ویرایش توسط کوروش : 04-09-1392 در ساعت 09:29 بعد از ظهر
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid123 نمایش پست ها
    سلام امیر خان
    من دو تا موتورو دارم 220 درسته فلاپ کشی شده جلوش اما بالای 120 انجینش مثل ns زور نداره از نظر نرمی کمک عقب 220 واقعا چیز داغونیه نسبت به ns یه دفعه ns سوار شی به حرفم می رسی .همچنین شما رو 220 دو ترک باشید رو ns دو ترک باشید اصلا 220 ترمز نداره از نظر استایل ns شبیه cb 1000r پس نتیجه می گیریم کسانی که cb 1000r دارن برن تریل یا 125 هندا بگیرن چرا انقد پول خرج می کنند ملت والا.
    سلام به همه دوستان و برادر حمید
    اول اینکه این پست بی ارتباط با بحث یا موضوع 220 نیست و در پی صحبت درباره پالس 220 مطرح شد و اگر جایی در این پست از موتورسیکلت دیگه صحبت کردم صرفاً قصدم پاسخ به آقا حمید بوده
    ببین حمید شما متوجه منظور من نشدی شاید درست
    موتورسیکلت فاکتورهای گوناگونی داره خریدش
    که اگر اینطور نبود کلاس بندی نمیشد
    و اگه خوب مطالبی که نوشتم را میخوندی میدیدی که نوشتم سلیقه ای هست و بعضی دوستان پالس ns را با همون ظاهر حشره شکل خوششون میاد
    همیتطور گفتم موتورسیکلت خوبی هست که با توجه به سال و مکانیک ساخت طبیعیه
    اما من نگفتم نتیجه اینه کسی که cb 1000r داره بره تریل یا هوندا بگیره
    اول اینکه تو ایران این حرف مصداق داره که تریل 250 کاربردی تر از cb 1000 r است, چون تریل 250 میتونه تردد کنه ولی cb1000r را اگه پلیس بگیره شاید مثل گوسفند بندازه پشت وانت بعدشم باید دوی ماراتن رفت دنبال موتورسیکلت cb1000r
    پس کسی که cb1000r سوار میشه اول باید جیگر سوار شدن داشته باشه دوم پولشو و سوم مهارت جمع کردنشو چه از لحاظ سرعت چه از دست پلیس که البته مسئله پول اوله
    اما اگه صحبت تو فنیه توجه داشته باش
    من خیلی خوب توضیح دادم
    کیفیت ns خوبه بهتر از 220 اما استایلش جالب نیست که اونم سلیقه ای هست
    اگه بحث مقایسه را مطرح میکنی هر موتورسیکلتی را توی کلاس خودش مقایسه کن
    شما یه سوپر بایک 1000 سی سی را با ns قیاس نکن
    ظاهرشون یکیه برادر اما اون پایداری برای سرععتهایی مثل 190 کیلومتر را به شکل عالی داره و عمراً نمیتونی با ns که این سرعت ها براش دست نیافتنیه قیاسش کنی
    آره ظاهرش با ns شبیه اما کیفیت سواری پایداری موتورسیکلت در سرعت بالا و انجینش و خیلی آپشن های این دو موتورسیکلت قابل قیاس نیست
    صحبت من و شما مقایسه پالس 220 با 200 ns بود
    من گفتم 200 ns کیفیت بهتری داره که با توجه به سال ساخت و امکانات بکار گرفته شده توسط باجاج طبیعیه
    اما استایل جالبی نداره
    اگه 160 کیلومتر پایدار حرکت میکنه که خیلی خوبه من حتی اینو هم نوشتم که سوار نشدم
    اما برای این موتور سیکلت با این تکنولوژی ساخت و این قدرت انجین بهتر بود جای اینکه طراحان بیان موتور را شبیه به cb 1000 r طراحی کنند یک طراحی انجام بدن که پایداری موتور توی سرعت بالا بهتر بشه, حالا اگه بهتر شده و 160 کیلومتر در ساعت پایدار و بدون ایجاد دردسر و خطر واسه راکب یا راکبینش میره دمشون گرم اگه نمیره هم بازم دستشون درد نکنه چون واسه استریت یا همون خیابون عالیه به اضافه اینکه مانور دهی خوبی هم توی ترافیک داره
    پس کسی ns بفروشه بره تریل بخره را نمیشه با این قیاس کرد که کسی cb 1000 r بفروشه بره تریل بخره
    هر موتورسیکلتی توی کلاس خودش قیاس میشه
    و چه بسا اگر به نظر خیلی از افرادی که ns را نمیخرند توجه داشته باشی اقتصادی نبودنش نسبت به 220 باشه شاید.
    استریت با استریت مقایسه میشه
    سوپر بایک هم با سوپر بایک
    پس قیاس ns با تریل در حد خودش یا 220 عجیب نیست
    به هر حال قیمت هم یه مسئله مهمه واسه خرید و موتورسیکلتی که کیفیت را در کنار قیمت مناسب داشته باشه بازار بهتری داره
    البته ns هم به اندازه خودش فروش داره شاید بالاتر هم فروشش بره
    چون باجاج حمایت درست و حسابیشو از 220 دریغ کرد که اونها هم سیاست خودشون و دلایل خودشونو دارند که شاید متطقی باشد.
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

3. کاربر زیر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Hyosung GT250N & pulse 200Ns
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    23-07-1399 @ 01:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط hosin2a نمایش پست ها
    یعنی چی زور نداره ......ولی ns زور داره؟؟؟؟
    درباره ترمز....اتفاقا من وقتی دوترک میزنم بهتر ترمز میگیره ..... تا وقتی یه ترک هستم.....فکر میکنم علتش هم سنگین شدن موتور هستش و وقتی یه ترک هستی موتور اصطکاک کمی با زمین داره نسبت به دوترک....
    درباره کمک ها .... خوب معلومه.... که ns بهتره....هم جدید تره و هم یک دونس که زیر زینه....
    درباره cb 1000r بله .....کلا عین هم هستند.....مثلا اگه کسی تجربه نداشته باشه و چیزی از موتور ندونه....عکساشون راببینه فکر میکنه یکی ان....ولی خوشکله........باحاله....البته بهترش هم هست...
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    وقتی جفت موتورا رو تست کنی منظوره منو از زور می فهمی .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_NINJA نمایش پست ها

شما یه سوپر بایک 1000 سی سی را با ns قیاس نکن
    ظاهرشون یکیه برادر اما اون پایداری برای سرععتهایی مثل 190 کیلومتر را به شکل عالی داره و عمراً نمیتونی با ns که این سرعت ها براش دست نیافتنیه قیاسش کنی
    آره ظاهرش با ns شبیه اما کیفیت سواری پایداری موتورسیکلت در سرعت بالا و انجینش و خیلی آپشن های این دو موتورسیکلت قابل قیاس نیست
    دوست گرامی من به غیر از استایل چیه ns رو با cb1000r قیاس کردم اخه خوب معلومه cb1000r بهتره چون ns 9.5 قیمتش و cb 1000r که هفته پیش تو یه مغازه در گمرک قیمت کردم 115 میلیون بود .در ضمن پایداری ns تو سرعت بالا از 220 بهتره .من از فرودین 90 تا تیر 93 پالس 220 داشتمو دارم و از اون موقع ns خردیم واقعا خیلی بهتر از 220 وحرفهای من از روی تجربس نه از روی هیجان چون 34000 کیلومتر با 220 راه رفتم.

- - - Updated - - -

موتور سوار

نوع موتور
    bajaj220
    شغل و حرفه
    تزیینات اتومبیل..اسپرت
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    14-10-1394 @ 05:25 بعد از ظهر

سلام دوستان...واقعا داداشمون درست میگه...ظاهر موتور سلیقه ای هست...مثلا من اگه بخوام نظرمو بگم بخدا حالم از قیاقه ns ببهم میخوره با اون چراغ جلو حشره مانندش..بدون اگزوز چقد لاغر نشون میده...در مورد پایداری تو سرعت بالا هم بگم که 160 تا بری با ns انگار تو هوایی..اصلا 160 میره خداییش؟؟من ns دوستمو برداشتم بیرون شهر ...انجین تو سرعت 145 داشت منفجر میشد...نمیدونم والا

موتور سوار

نوع موتور
    Last Online

والا ما که نگفتیم 160 میره امیر خان فرمودند .به هر حال من منطقی صحبت کردم و از تجربیات گفتم نه یکبار بلکه 3 سال سواری 220 و 6 ماه سواری ns.حالا شما میگی 220 بهتره حرفی نیست بهتره.
    آقا امید بعد ns 145 میره میترکه 220 چن تا بره میترکه.اصلا بحث سر سرعت نیست چون این دو موتور برای سرعت ساخته نشدند.بحث سر استایل که سلیقه ای و واقعا از همه نظر ns سرتره اگه بخواهیم عادلانه نظر بدیم.البته بازم تاکیید می کنم استایل سلیقس ولی از جهات دیگر 220 حرفی واسه گفتن نداره.
    شما مطمعنی موتور دوستت ns بوده چون واقعا اگرns بود فک کنم خیلی محاسن داره که شما اصلا اشاره نکردی.شما که سوار این دو موتور شدید از تفاوتش برای دوستان بگید.ممنون میشم

7. کاربر زیر از hamid123 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

والا ما که نگفتیم 160 میره امیر خان فرمودند .به هر حال من منطقی صحبت کردم و از تجربیات گفتم نه یکبار بلکه 3 سال سواری 220 و 6 ماه سواری ns.حالا شما میگی 220 بهتره حرفی نیست بهتره.
    آقا امید بعد ns 145 میره میترکه 220 چن تا بره میترکه.اصلا بحث سر سرعت نیست چون این دو موتور برای سرعت ساخته نشدند.بحث سر استایل که سلیقه ای و واقعا از همه نظر ns سرتره اگه بخواهیم عادلانه نظر بدیم.
    من نمیدونم چرا شما انقدر توی خوندن پست ها و برداشت منظور بی دقتی
    من هم منطقی صحبت کردم و نمیدونم شما چرا به پست هایی که میفرستی توجه نداری که چی گفتی چی شنیدی
    من که گفتم سوار پالس ns نشدم و گفتم بهتره پالس ns و نمیدونم شما چرا انقدر نگران هستی که ما بگیم ns خوب نیست و 220 بهتره , شاید چون اینجا تاپیک 220 هست فکر میکنی من میخوام بگم 220 بهتره نه آقا ns بهتره آفرین به ns
    من یه سری نقد نسبت به ns گفتم
    شما جواب یه دوستی را مطرح کردی و گفتی بخاطر سوپاپ بیشتر نیست که بهتره
    میگم اگه150 یا 160 تا یا هر تاپ اسپیدی که داره بدون استهلاک بالا و مصرف سوخت زیاد و کاهش قدرت هندلینگ و خطر و عدم تعادل میره ابرموتورسیکلت است , اگه هم 160 تا نمیتونه بره 200 ns جای تأسف داره و همین یکی دیگه از دلایلیه که میگم باجاج باید حمایت میکرد از 220
    یکی از اهداف پالس هم از تولید 220 جمع کردن تولید 200 های قدیمی بود اما به دلایلی که خودشون میدونند بهتر ns را ساخت و در حق 220 جفا کرد و ns اسکلت با این همه خرج اگه نرسه به 160 جای تأسف داره
    من با 220 143 تا هم رفتم
    ولی به هر حال در حق 220 ظلم شد توسط باجاج اگر عادلانه قضاوت بشه و باجاج میتونست این موتورسیکلت را به کلاس بالاتر برسونه توی ایران که هم قابل تردد باشه هم ns براش شاخ نشه
    اصلاً کسی که 10 کیلومتر هم با یک موتور بره اگر موتور سوار باشه خیلی تفاوت هارو با موتورسیکلت دیگه متوجه میشه
    و بحث رانندگی هم متأسفانه در ایران یه جورایی کل کل شده
    صرفاً کسی که گواهینامه ماشینشو از همه زودتر گرفته عوام فکر میکنند شاید باید شوماخر باشه
    موتورسواری در خیابان با بزرگراه قابل قیاس نیست
    بزرگراه با جاده قابل قیاس نیست
    و شاید اگه کسی که توی جاده میره بره در پیست بفهمه تازه اول موتورسواریه
    موتورسواری یک هنر است و اینو با تماشای مسابقاتی مثل موتو جی پی میشه فهمید.

- - - Updated - - -

دوست گرامی من به غیر از استایل چیه ns رو با cb1000r قیاس کردم اخه خوب معلومه cb1000r بهتره چون ns 9.5 قیمتش و cb 1000r که هفته پیش تو یه مغازه در گمرک قیمت کردم 115 میلیون بود .در ضمن پایداری ns تو سرعت بالا از 220 بهتره .من از فرودین 90 تا تیر 93 پالس 220 داشتمو دارم و از اون موقع ns خردیم واقعا خیلی بهتر از 220 وحرفهای من از روی تجربس نه از روی هیجان چون 34000 کیلومتر با 220 راه رفتم.

- - - Updated - - -
    البته بهتر بودن صرفاً بخاطر گرون بودن محصولات هوندا نیست فقط, بخاطر دلسوزیه در ساخت موتورسیکلت که هزینه این دلسوزی را دریافت میکنه
    اتفاقاً من هم همون استایل رو میگم قیاس نکن
    بخون چی نوشتی و چی حواب دادم متوجه میشی نوشته هامو
    شما به حالت طنز گفتی چه کاریه ملت برن cb 1000 r را بفروشن تریل یا 125 بخرن من میگم سوپر بایکو با ns قیاس نکن چون ظاهرش شبیه
    پیکان هم میشد بدنه پژو براش استفاده کرد
    میگم کسی بره ns بفروشه تریل بخره را نمیشه با این مقایسه کرد که کسی cb 1000 r بفروشه تریل بخره
    من نمیدونم تو چرا استایل و طراحی را از مسائل فنی موتور جدا میدونی در حالی که روی تعادل , شتاب گرفتن , امنیت در سرعت بالا , حفظ سرعت , کم شدن استهلاک انجین و موتورسیکلت و مصرف سوخت تأثیر داره
    cb 1000 اگر ظاهرش شبیه ns است که بهتره بگم ns شبیه cb 1000 r است , خیلی گزینه ها داره که هم سرعت و شتاب و کاهش استهلاک و مصرف سوخت پایین و امنیت در سرعت بالا را فراهم میکنه هم اون ظاهر را داره اما این ظاهر واسه ns که این گزینه ها را نداره بحثش تفاوت داره
    بعدشم من دارم فارسی مینویسم که مشخصه ns از 220 بهتره حالا چه 10 کیلومتر کسی با ای موتورسیکلت ها بره چه بیشتر مشخصه با توجه به تکنولوژی ساخت و سال ساخت اما میتونست طراحی بهتری داشته باشه
    cb 1000 r هوندا سوپر بایکه و اون طراحی آیرودینامیک ریس اگر نداشته باشه با خیلی از آپشن ها توی ساخت موتورسیکلت جبران کرده اما ns چون شبیه ساخته شده نکاتی که نوشتم در همین پست را چقدر میتونه حفظ کنه؟
    واسه تردد مداوم توی جاده است؟در سرعت بالا با اون طراحی که داره مصرف سوخت , تعادل , هندلینگ , پایداری و امنیت بالا داره؟
    اگه داره که خوب خیلی خوبه پس باجاج با 9/5 قیمت ابرموتورسیکلت تحویل بازار داده
    اگه هم نداره دز حد خودش خوبه مثل پاس که در حد خودش خوب بود و خوبه بعد 200 ns طراحی و ساخته شد خوب تر بود و پالس موتور ریس هم ساخته با حجم بالاتر از 250 که مسلماً کلاسش بالاتره و خوب تر
    البته بهتر بودن صرفاً بخاطر گرون بودن محصولات هوندا نیست فقط, بخاطر دلسوزیه در ساخت موتورسیکلت که هزینه این دلسوزی را دریافت میکنه
    اتفاقاً من هم همون استایل رو میگم قیاس نکن
    بخون چی نوشتی و چی حواب دادم متوجه میشی نوشته هامو
    شما به حالت طنز گفتی چه کاریه ملت برن cb 1000 r را بفروشن تریل یا 125 بخرن من میگم سوپر بایکو با ns قیاس نکن چون ظاهرش شبیه
    پیکان هم میشد بدنه پژو براش استفاده کرد
    میگم کسی بره ns بفروشه تریل بخره را نمیشه با این مقایسه کرد که کسی cb 1000 r بفروشه تریل بخره
    من نمیدونم تو چرا استایل و طراحی را از مسائل فنی موتور جدا میدونی در حالی که روی تعادل , شتاب گرفتن , امنیت در سرعت بالا , حفظ سرعت , کم شدن استهلاک انجین و موتورسیکلت و مصرف سوخت تأثیر داره
    cb 1000 اگر ظاهرش شبیه ns است که بهتره بگم ns شبیه cb 1000 r است , خیلی گزینه ها داره که هم سرعت و شتاب و کاهش استهلاک و مصرف سوخت پایین و امنیت در سرعت بالا را فراهم میکنه هم اون ظاهر را داره اما این ظاهر واسه ns که این گزینه ها را نداره بحثش تفاوت داره
    بعدشم من دارم فارسی مینویسم که مشخصه ns از 220 بهتره حالا چه 10 کیلومتر کسی با ای موتورسیکلت ها بره چه بیشتر مشخصه با توجه به تکنولوژی ساخت و سال ساخت اما میتونست طراحی بهتری داشته باشه
    cb 1000 r هوندا سوپر بایکه و اون طراحی آیرودینامیک ریس اگر نداشته باشه با خیلی از آپشن ها توی ساخت موتورسیکلت جبران کرده اما ns چون شبیه ساخته شده نکاتی که نوشتم در همین پست را چقدر میتونه حفظ کنه؟
    واسه تردد مداوم توی جاده است؟در سرعت بالا با اون طراحی که داره مصرف سوخت , تعادل , هندلینگ , پایداری و امنیت بالا داره؟
    اگه داره که خوب خیلی خوبه پس باجاج با 9/5 قیمت ابرموتورسیکلت تحویل بازار داده
    اگه هم نداره دز حد خودش خوبه مثل پاس که در حد خودش خوب بود و خوبه بعد 200 ns طراحی و ساخته شد خوب تر بود و پالس موتور ریس هم ساخته با حجم بالاتر از 250 که مسلماً کلاسش بالاتره و خوب تر
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

موتور سوار

نوع موتور
    Last Online

امیر خان شما چرا تمسخر می کنی میگی ns بهتره افرین خوب بهتره .دیگه واقعیته از اختلاف قیمتشم میشه فهمید .بعدشم من تو این چن تا از پستام حرف از تاپ اسپید نزدم مگر اینکه دوستان گفتن و من ج دادم.اقا امیر عزیز شما این موتور اولا یه 1 هفته سوار شو بعد بیا به من بگو ns مسخرس قیافه نداره شبیه حشرس زشته و خیلی چیزای دیگه .امیرخان تجربه سواری تا حرف خیلی خیلی فاصله داره من خودم 6 ساله موتور سوار میشم اولین موتورم پالس 180 بود وقتی 220 خریدم واقعا تفاوتو احساس کردم الانم که ns خریدم همین تفاوتو احساس کردم بعدشم همین ns که به قول شما طراحیش مناسب نیست مصرف سوختش از 220 کمتره حتی در بالاترین سرعت.دوسته گرامی منم فارسی می نویسم که cb 1000r فقط از نظر استایل گفتم که شبیه و هندا کجا و باجاج کجا بعدشم میگم من خودم الان 220 دارم ns دارم اخه چیو مسخره می کنم مگه دیوونه ام خودمو مسخره کنم .اینم عکس 220 ام

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

ببین انگار شما صحبتات که زیاد میشه حرفات یادت میره
    بحث از جایی شروع شد که شما گفتی به یه دوستی که ns بخاطر سوپاپ فقط بهتر نیست
    من اومدم یه سری نقد مطرح کردم از ns واسه طراحیش و ابنکه این طراحی جالب نیست
    تو همون مطلب و چند تا مطلب دیگه هم فارسی نوشتم ns بهتره از 220 که با توجه به سال ساختش و تکنولوژی ساختش قدیمیه
    بحث تمسخر را شما شروع کردی که گفتی ملت برن cb 1000 r بفروشن تریل بخرن
    گفتم ns فروختن تریل خریدن عجیب نیست اما cb 1000 r فروختن تریل خریدن عجیبه
    شما با این مثال حالا چه متوجه میشی چه متوجه نمیشی ns را با cb 1000 r مقایسه کردی و چون بقول خودت ظاهرشون شبیه هست من هم گفتم cb 1000 r اگر اونطوره طراحیش به مکانیکش هم توجه خاصی شده که نیاز به طراحی خاص فلاپ یا موتورسیکلت نداشته باشه تا استهلاک کم و مصرف سوخت بهینه و پایداری و هندلینگ در سرعت بالا و امنیت در سرعت بالا را داشته باشه
    حالا اگه ns همه اینارو داره دمش گرم کاوازاکی و هوندا جمع کنند که اینا تونستن با 9/5 همچین موتورسیکلتی بسازند
    اگه هم نداره این قابلیت هارو یا در حد معمول داره از این موتورسیکلت اسطوره ساختن جالب نیست.
    اتفاقاً یه بنده خدایی با من کورس انداخت خیلی ادعای ns را داشت و جوگیر شده بود و بحث قیمت را پیش کشید.
    بهش گفتم پالس کارهایی که باید انجام بده واسه ارتقای 220 واسه ns انجام داده معلومه بهتر میره
    و من اگه میخواستم ns بخرم میخریدم , 220 بزرگترین حسنی که داره شکل فرمونش و کنسول این موتورسیکلت است که برای تمرین واسه کلاس بالاتر عالیه , من وقتی با 12/5 میتونم دایلیم بخرم مریض نیستم پول واسه ns خرج کنم , هرچند که دایلیم هم معلوم نیست بخرم شاید هیوسانگ
    اما به هر حال ns موتورسیکلت جاده نیست و باجاج نباید بازار 220 را بدون ارتقاء از دست میداد.
    خدانکنه کسی بخواد تاوان نامناسب بودن موتورسیکلت در یک مسیر را با تصادف بده.
    از مدیریت که بدون پاک شدن موضوع مطلب را به ابن تاپیک انتقال داد تشکر میکنم.
    با تشکر از دوستان که مطالب من را خواندند.

موتور سوار

نوع موتور
    Last Online

من حرفی در مورد موضوعات گذشته نمی زنم چون واقعا حوصلم سر رفت ولی یکی از دوستان تو همین سایت دایلیم داشته همین دو ماه پیشم رفته ns خریده خودش می گفت ns بهتره حالا خود دانید .کلا ns خیلی بی دردسر تا 20 میلیون موتوری راحتر و کم خرج تر از ns نمی تونی پیدا کنی مگر اینکه کروز هیوسانگ بگیری که واقعا برای مسافرت عالیه.دوست عزیز اگرم حرفی زدم که شما رو رنجونده منو ببخشین به بزرگیه خودتون اقا امیر گل.

12. تعداد 2 کاربر از hamid123 برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    23-06-1398 @ 11:23 قبل از ظهر

عزیزان بحث فنی خوبه ولی از هم ناراحت نشید و در مقابل هم جبهه نگیرید
    در کل چیزی که منطقی هست اینه که ns سر تر از 220هست
    بحث ظاهر واقعا سلیقه ای هست و نمیشه من سلیقم رو به شما تحمیل کنم و شما سلیقتون رو به کس دیگه
    پس میشه اینطور برداشت کرد یه فردی به دلیل کنسول داشتن پالس220 رو انتخاب میکنه
    یکی هم بخاطر شباهت به استریت های مطرح مانند cb1000 میاد و ns رو انتخاب میکنه
    این همون تفاوت سلیقه هاست
    اما از لحاظ فنی قطعا پیروزی و برد با ns هست و هیچگونه شکی وجود نداره توش

14. تعداد 4 کاربر از کاوه برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقدهایی که نوشتم درباره ns اگه بحث ظاهرش را گفتم که سلیقه ایه اگه هم بحث فنیش را گفتم همون اول نوشتم که ns بهتر هست ولی من سوار نشدم ببینم واسه جاده چطور موتورسیکلتی است
    فکر میکنم اگر مطالب از ابتدا با دقت خوانده شود مشخصه چی نوشتم
    من هم که گفتم ns بهتره و چند بار هم گفتم و واقعاً اگر پست های من خوانده شود مشخصه نوشتم ns بهتره خوب طبیعیه از لحاظ فنی برد با ns است چون برای ساخت این موتور سیکلت زمان و هزینه صرف شده و مکانیک بهتر به هر حال باجاج میتونست 220 را تقویت کنه اما ns هم موتور خوبیه
    نمیدونم چرا این مطلب که از اول نوشتم درباره ns که طبیعیه بهتر باشه این موتورسیکلت خوانده نمیشود و دوستان فکر میکنند من میخوام بگم موتورسیکلتی که چند سال قبل تر از ns ساخته شده توسط باجاج حالا باجاج خنگه و اومده بدتر از اون ساخته.
    پالس موتور سنگین هم ساخته نمیدونم دیده باشند دوستان یا نه, که خوب شاید تو کشور ما نمیشه ازش استفاده کرد و خوب بود باجاج پالس 220 را ارتقا میداد که در ایران بشه استفاده کرد, البته اون شرکت هم منافع و سیاستهای خودشو داره. من هم حوصلم سر رفت از این صحبت اما بحثی نشد حمید خان , اتفاقاً من خیلی وقتها از این سایت تعریف کردم و گفتم بچه هایی که موتورسوارای قدیمی هستن و تجربه و اطلاعات دارند تو این سایت اطلاعاتشون را مطرح میکنند و خیلی مفیده, درباره دو تا موتورسیکلت صحبت کردیم فقط و از صحبتهای دوستان من استفاده کردم و از تو هم متشکر حمید خان واسه اطلاعات خوبت که مطرح کردی , به امید خدا چرخ موتورسیکلت هایت برایت بچرخه و ایمن باشی از سانحه.
    ویرایش توسط AMIR_NINJA : 19-09-1393 در ساعت 11:13 بعد از ظهر

16. کاربر زیر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده است

صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2891011121314151622 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)