FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 52

موضوع: EHSAN200cc

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی180 و پالس 200
    Last Online
    20-03-1390 @ 06:06 بعد از ظهر

Post EHSAN200cc

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]کسی درباره ی این موتور اطلا عات داره مطرح کنه ممنون میشم

موتور سوار

نوع موتور
    MeGelli 250 R - PulSaR 200NS
    شغل و حرفه
    دانشجوی ارشد رشته سلولی و مولکول
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    05-11-1395 @ 01:12 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط نیما نادری نمایش پست ها
    وای که چه نفرت انگیزه این شرکت و محصولاتش
    الانم یه چیزی یادم افتاد : این موتور داغ میکرد گرماش از راست میزد تو ساقه پا !!! یعنی وسط خیابون از سوزش باید میزدیم بغل!!! خدا لعنت کنه اونی که پروازو ساخت !!!

3. تعداد 4 کاربر از shahrammc برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    به زودي
    Last Online
    25-09-1396 @ 02:28 قبل از ظهر

سلام دوستان يكي از دوستان تي تي اين موتور رو داره منظورم اين طرح جديده خيلي تعريفشو ميكنه ميگه موتوره خوبيه و 140 تا ميره و به فكره تقويتش هست بعد از كسب اجازه از خودشون عكس موتورشون رو ميزارم تو سايت .

موتور سوار

نوع موتور
    custom builder custom rider
    شغل و حرفه
    musician
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    14-05-1396 @ 01:58 بعد از ظهر

دوستان باید اطلاع داشته باشن که کوپیه honda cbr 150 2003هست. شتاب و سرعتش حرف نداره. 0تا 100در 8ثانیه. مصرفش 3لیتر در 100کیلومتر. قیمتش قبل از عید 1760000با جعبه طلایی و دزدگیر فابریک. سقف سرعتشو دقیق نمیدونم. من شخصا تو اتوبان اصفهان ذوب آهن 150تا باهاش رفتم که خیلیم باد میومد. فوق العاده با دوامه. تا حالا چند تا سفر 200تا 300کیلومتری گازکش باهاش رفتم که هیچ مشکلی نداشته و الانم یه برنامه هایی واسه تقویتش دارم. بهترین موتور بازار الانه. توی کورس با باجاج 220یهو 10متر میفته جلو. حرف نداره. قیافشم که خواهر کشه!

6. تعداد 3 کاربر از Magma برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    به زودي
    Last Online
    25-09-1396 @ 02:28 قبل از ظهر

اينم از آقا احسان كه گفتم موتور احسان 200 داره ديگه من ميرم ايشون خودشون توضيح ميدن . راستا احسان جون خوش اومدي . عكس يادت نره دادا .

8. تعداد 2 کاربر از MahkooM-m2m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    نصاب دوربین های مدار بسته و تابلو های led
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    27-09-1395 @ 12:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Magma نمایش پست ها
    دوستان باید اطلاع داشته باشن که کوپیه honda cbr 150 2003هست. شتاب و سرعتش حرف نداره. 0تا 100در 8ثانیه. مصرفش 3لیتر در 100کیلومتر. قیمتش قبل از عید 1760000با جعبه طلایی و دزدگیر فابریک. سقف سرعتشو دقیق نمیدونم. من شخصا تو اتوبان اصفهان ذوب آهن 150تا باهاش رفتم که خیلیم باد میومد. فوق العاده با دوامه. تا حالا چند تا سفر 200تا 300کیلومتری گازکش باهاش رفتم که هیچ مشکلی نداشته و الانم یه برنامه هایی واسه تقویتش دارم. بهترین موتور بازار الانه. توی کورس با باجاج 220یهو 10متر میفته جلو. حرف نداره. قیافشم که خواهر کشه!
    بعید میدونم. این موتور چیزیش به cbr 150 شبیه نیستا اون کثییر 150 که کپی شده cbr 150 نه احسان. نه قد نه هیکل نه هیچچیز دیگش مثل هم نیست. این مثل cbr150 [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] . هرچی من این موتور احسان هارو دیدم همه داغون پر از سر و صدا اصلا کلا ی چیزی میگم ی چیزی میشنوی. نمیدونم شایدم شما احسان جان خیلی به موتورت میرسی که در این صورت خوب معلومه موتورت سالم و سر حال میمونه. ی تو ضیحاتی بده عکس هم بذار اقا احسان. راستی به پرسین موتور خوش اومدی.
    راستی دوتا احسان باهم جفت شدییین
    ویرایش توسط kourosh_bandit2 : 04-03-1391 در ساعت 09:14 قبل از ظهر

10. کاربر زیر از kourosh_bandit2 برای این پست تشکر کرده است

Ali

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    musician
    Last Online

آقای کورش اصلا من تا حالا برند احسان این موتورا غیر از مال خودم ندیدم. حتی نمایندگی هم همین یکیو داشت. شما الحق که مهندسی! خوب کثیرم از روی cbr ساختن. اینم عکسش که نگین خالی بنده. [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] اینم از فیلمش [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] البته من به اشتباه و به پیشنهاد یکی از دوستان و به دلیل اینکه همه جاش نوشته بود احسان و با اسم خودم یکی بود و خیلی ضایع بود تبدیلش کردم به کاوازاکی که بهش خیلی اومد. اما به زودی عوضش میکنم. داغون نیست, سروصدای اضافی نداره. دیشب تو اتوبان اینقدر تخته گاز باهاش رفتم که هر موتور دیگه ای بود جام میکرد. آخ نمیگه. رگ نمیزنه. توی 3روز باهاش 450کیلومتر راه رفتم که همش لذت بخش بوده. واقعا قابل اعتماده.ترمزاش محشره. اگه روی یه موتور سنگین بندتزی قول میدم جواب بده. کف همه هم کلاسیام بریده. همه رفتن کویر 200, آپاچی 180 و باجاج 200و ازین آشغالا خریدن. اما من با کمترین پول با یه نیش گاز همشونو میگیرم. دیگه سوالی نیست؟ اینم عکساش [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

12. کاربر زیر از Magma برای این پست تشکر کرده است

Ali

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

والا من نمیدونم از کی اپاچی 180 پالس 3 میلیونی شده اشغال موتو رچینی خالص کپی طرح cbr 2003 شده ماه. نمیدونم چی بگم. تاپیک ی چیز دیگس عکسا ی چیز دیگس موتور که شما گذاشتی ی چیز دیگه. عزیزم من خودم میدونم کثیر از رو هوندا ساختن نکنه فکر کردی هوندارو از رو کثییر ساختن. عزیز من شاسی و انجین و همه چی همون کثیییر خودمون فقط ارم و اسم عوض شده. لطف کن ی عکس از انجین بذار. تا دقیق تر بحث بشه. اگرم اپاچی میگیری باهاش ی فیلم بگییر بخندیم به اون اپاچی سوار. ولی جدی عکس از انجین بذار

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

شما دقت کن بحث تاپیک ماله ی موتو ردیگس شما موتورتو تازه نشون دادی.

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

هرطور که شتاب گرفتی لطف کن ی 0 تا 60 هم بگییر اعلام کن . ممنونم
    ویرایش توسط kourosh_bandit2 : 04-03-1391 در ساعت 12:24 بعد از ظهر

14. تعداد 4 کاربر از kourosh_bandit2 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    فعلا هيچي....
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    06-06-1392 @ 11:34 قبل از ظهر

واي كه دارم ديوونه ميشم از خاليبندي!!!!
    سال 2012 هست و هر كي يه موتور ميخره چون خودش خريده مياد ميگه خداست و فقط برا من ساختنو بهترينه اي خدا!!!!
    اين اقا احسان شما رو نميگمو موتورتو ميگم همونطور كه كوروش گفت دقيقا كثير مدل قديمه كه طرح cbr بود همه چيش همونه.
    در ضمن خييييييييييلي جالبه كه اپاچي و پالس شده اشغال پالس 200 الان 3500 پولشه!!!
    شما اگه با اين موتور بيشتر از 115 تا رفتي من 220 رو ميزنم به نامت!!!!
    از 220 ده متر افتادي جلو حتما توهم زدي دادا پيشرو 70 بوده!!!!!شايدم 220 وايساده بوده نه!!!!!
    والا بلا هيو هم 156 تا تاپ اسپيدشه خود هيو دارا ميگن حالا احسان خان شما گوگولي مگولي 150 ميره؟؟؟؟!!!!!!!

لطفا حقيقت رو بگيد به شعور يكديگر توهين نكنيد با خاليبندي.
    ویرایش توسط ميلاد هركول : 04-03-1391 در ساعت 12:47 بعد از ظهر

16. تعداد 6 کاربر از ميلاد هركول برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    musician
    Last Online

من گفتم 150تا میره. شایدم کم گفتمو واسه اثبات حرفم مجبورم کردی یه فیلم رو کنم.
    کاربرات تنظیم نبوده
    بنزین سوپر نبوده.
    به شدت باد میومده
    با یک دست داشتم رانندگی میکردم
    جاده نسبتا پر تردد بوده.
    با اینهمه 145تا باهاش میرم.
    کی بریم محضر؟ منظورم واسه 220 هست که قولشو داده بودی!
    خالیو کسی میبنده که میگه آپاچی خیلی راه میره! با کویر cdi به راحتی آپاچی 180رو گرفتم. منظور من بیشتر از آشغال به خاطر قیمتشون بود!! 3تومن یه آپاچی؟ قیمت 220رو ندارم.اونم فک کنم 4تومن بیشتر باشه.
    کی بریم سند بزنیم؟ من 220 میخوام! مرد و قولش! 220!
    من خودم از طرفدارای هیوسانگم. اما اصلا به این موضوع ربطی نداره. راکب آپاچی خودش پیر این کاره و تو مغازش 5تا آپاچی به رنگای مختلف داشت!
    من میخواستم کویر rkv بخرم که این فرفره نظرمو جلب خودش کرد!
    فیلما بپا!http://www.4shared.com/video/QGSWYqd3/Video0028.html

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

من 220 میخوام! 220! ای شمایی که با شعور هیچکس بازی نمیکنید! شمایی که خالی نمیبندین! ای شمایی که فضیلت های انسانی در شما بیداد میکند! لطفا به قولتان عمل کنید و یک دستگاه باجاج 220(آگه آبی باشه بهتره! آبیشو دوست دارم) بنا به فرمایش خودتان بنام این بنده ی حقیر خالی بند بزنید! وگرنه برچسب بد قولی و همینجوری یه پرتی پرونی تا ابد بر اکانت شما در پرژن موتور خواهد ماند!

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

خوشا آنان که قول و رفتارشان همی باشد هرکول منش کارشان

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

این شعرو در وصف میلاد هرکول عزیز و گرامی گفتم که با الطافی که در پستشان به ما عنایت کردن قطعا در پی جبران منافات بر خواهند آمد و به خاطر توهین هایی که به این بنده ی حقیر و ناچیز کردند(خالی بند! تازه به موتور جونمم توهین کردی!) حتما طلب عذر خواهند کرد و مهمتر از همه به قولشان عمل خواهند کرد!

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

بیا ببین اقا احسان بگو من دارم چرت میگمو مسخره کن بگو الحق مهندسی. به خدا عمرا اگه به اپاچی برسی یا عمرا با پالس بتونی در حد 30 صدم ثانیه رقابت کنی. عزیز من 150 تا؟؟؟؟ به خدا اگه 150 تا. چیکار به کیلوکتر داری خوب عزیز من خرابه. من پیشرو پارسم 160 تا میرفتم اما واقعا 160 تا بود؟ نه کنار ماشین دیدم 125 تا داره میره. احسان جان بیخیال این موتور عمرا بالا 120 بره با cdi اپاچی میگیری؟ دمت گرم خیلی شوماخری داداش. بسه عزیز بسه. کسی نمیگه اپاچی خیلی راه میره اپاچی زورش 130 تاس.شما به چیزاایی که نوشتی یکم فکر کن

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

اقا من فیلمم دیدم. 1: خودت ببین عقربه موتور چه جونی میکنه تا بیاد بالا اون موقع چطوری با این شتاب با 220 کل انداختی اونم با اختلاف 10 متر رفتی جلو.
    2: عقربه به زور اومد رو 140 اصلا هم به 150 تا نرسید
    3: فقط و فقط و فقط جی پی اس . لا غیر. کیلومتر انالوگ ناله چند سال پیش تا زه قدیمی و تاز طرح ببین چه میشود. حکما داره اشتباه نشون میده. حتی کیلومتر ماشین ها هم خیلی هاشون دقت کامل ندارن. منم cdi واست میارم گاز میده عقربه میره رو اخر میچسبه. نتیجه حرف شما: اقایون مگلی دار و دایلیم دار و هیو سوار همه بفروشن برن احسان بخرن قیمتش کم تره سرعتش هم بیشتره و یکی هست با اونا.
    نتیجه حرف خودم: کیلومتر خراب شما نمیخوای قبول کنی. خود دانی احسان جان. بقیه نظرات با بقیه دوستان. دعوا هم نداریما داریم بجث میکنیم یا شما درست میگی ما معذرت خواهی میکنیم یا شما اشتباه میکنی و معذرت خواهی میکنید(توی 3روز باهاش 450کیلومتر راه رفتم که همش لذت بخش بوده. واقعا قابل اعتماده.ترمزاش محشره. اگه روی یه موتور سنگین بندتزی قول میدم جواب بده. کف همه هم کلاسیام بریده. همه رفتن کویر 200, آپاچی 180 و باجاج 200و ازین آشغالا خریدن. اما من با کمترین پول با یه نیش گاز همشونو میگیرم.). عکس از انجین یادت رفت احسان جان
    ویرایش توسط 02109002 : 30-06-1391 در ساعت 10:17 قبل از ظهر

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)