FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

موضوع: فروش honda hornet 250

موتور سوار

نوع موتور
    DAELIM VJF 247
    Last Online
    14-05-1391 @ 06:15 بعد از ظهر

پیش فرض فروش honda hornet 250

سلام بر همه اعضای سایت من یک عضو تازه در سشایت شما هستم و یک موتور honda hornet 250 مدل 2003 دارم که میخوام بفروشم هرکسی که موتور و خواست تو پست بعدی pm بده تا خصوصی در رابطه با قیمتش صحبت کنیم موتور از نظر فنی خیلی سالمه موتور تا حالا باز نشده در ضمن مدارک هم نداره فقط سوئیچ
    اینم عکس ار خود موتور
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

موتور سوار

نوع موتور
    DAELIM VJF 247
    Last Online

ای خداا
    ---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

کسی نبود دارم میفروشمشها

موتور سوار

Last Online
    13-08-1400 @ 12:29 قبل از ظهر

وایی من خیلی این موتورو دوست دارم
    مدلش و قیمتش رو میگی ؟
    سالمه ؟
    • • •

T H I S-,Y E A R
    RIDE
    LIKE HELL

موتور سوار

نوع موتور
    DAELIM VJF 247
    Last Online

مدلش که گفتم 2003 فنی سالم سالم قیمتشم که میدونید نسبت به honda cb 250 , honda cb 400 گرونتره من قیمت این و حدود 4 تومان گذاشتم مشتریش باشه تخفیف هم میدم.

موتور سوار

نوع موتور
    Mazda3 & Fiat & Suzuki....
    شغل و حرفه
    مدیر داخلی، مدیریت
    Last Online
    27-10-1391 @ 08:39 بعد از ظهر

مشکل این موتور همینه با اینکه هیچ مدرکی نداره نمیدونم چرا صاحبانش فکر میکنن که باید از سی بی 400 گرونتر باشه و هم قیمت با هورنت 600 میخوان بفروشنش
    شاید فکر میکنن که چون 250 تو ایران گرونه ( البته 250 های مدرک دار مثل نینجا و هیو و ... بخاطر تردد راحت و بی دردسرش) این بی مدرک ها هم شامل این قانون میشن
    درصورتی که خریدار فقط باید پول ی سوئیچ بده و هر لحظه اماده خداحافظی با موتور و پولش باشه که بگیرن و دیگه بای بای
    خیلی فرهنگه بیخودیه قائده سوئیچ و تملیک و .....
    اکثر این موتورا سنگ هم خوردن ، جسارت به دوستمون نشه ولی مثل این میمونه که ی ماشین دزدی مثل پراید رو که 8 میلیون پولشه یکی بگه چون سوئیچ داره فقط من حالا 5 میلیون میفروشم
    درصورتی که ی پراید دزدی رو یکی خیلی خوب بتونه آب کنه 800 هزار تومنه اونم پول وزن آهنشه یا تیکه فروشیه قطعاتش
    انگار 1 تن اهن یه قیمت کیلویی 800 تومن فروختی
    درستشم بنظرم همینه
    این موتورارو هم بایدبه قیمت ریز قطعات بدون شماره شناسایی محاسبه کرد
    ادم باید ( هم پولو بده هم پیاز رو بو بخوره هم شلاق ) ، البته دوستانی که داستان رو میدونن میفهمن منظورم چیه
    به عبارتی پول رو دادی ، سواری هم نگرفتی ، هر روزم داری باهاش قانون شکنی میکنی و ترس از پلیس و فرار و آخرشم سرمایه ات رفته به باد
    موتور سوئیچ باید انقدری ارزش داشته باشه و پول بدی که اگه گرفتن ازت بگی فدا سرم یکی دیگه اش رو میخرم و مثلا 3 ماه دیگه سواری میگیرم
    دوست عزیز اصلا قصدم جسارت بشما نبود
    این بحث و فرهنگه اشتباه بنظر من کلی و برا همه ست .
    بچه ها پشت سر قانون حرکت کنید جلو قاضی نایستید.....

6. تعداد 5 کاربر از M.SH.K برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    DAELIM VJF 247
    Last Online

1- دوست عزیز اگر شما یه دونه هورنت 600 با این قیمت برای من پیدا کردی من خریدارم چون دنبال یه دونش هستم دلیل گرونی اون نسبت به cb 400 کیفیت اون هستش اگه شما اطلاع در مورد این دو موتور دارین باید بدونید که هورنت در بازار جهانی هم گرون تر از سری cb هستش.
    2- بعدشم شمایی که دنبال یه موتور پلاک دار و مجوز دار هستی چرا دنبال یه همچین موتوری میگردی خوب یه دونه مگلی بخر خیال خودت و راحت کن .
    3- شما مثلاً میخوای بگی 5/2 میلیون تومان که این قیمت منطقی یه 250 بندیت یا یه کاواساکی zzr هستش نه یه هورنت که از همه 250 کلاس خودش سرتره.
    ویرایش توسط ehsandsun : 10-03-1390 در ساعت 12:33 بعد از ظهر

موتور سوار

Last Online
    24-11-1401 @ 11:35 بعد از ظهر

اگه خیلی بکر باشه 3 بیشتر نمی ارزه

9. تعداد 2 کاربر از حسـن برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    مدیر داخلی، مدیریت
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandsun نمایش پست ها
    1- دوست عزیز اگر شما یه دونه هورنت 600 با این قیمت برای من پیدا کردی من خریدارم چون دنبال یه دونش هستم دلیل گرونی اون نسبت به cb 400 کیفیت اون هستش اگه شما اطلاع در مورد این دو موتور دارین باید بدونید که هورنت در بازار جهانی هم گرون تر از سری cb هستش.
    2- بعدشم شمایی که دنبال یه موتور پلاک دار و مجوز دار هستی چرا دنبال یه همچین موتوری میگردی خوب یه دونه مگلی بخر خیال خودت و راحت کن .
    3- شما مثلاً میخوای بگی 5/2 میلیون تومان که این قیمت منطقی یه 250 بندیت یا یه کاواساکی zzr هستش نه یه هورنت که از همه 250 کلاس خودش سرتره.
    سلام
    بابت گزینه یک چون من اگهی تو ایستگاهم زدم بهم پیشنهاد میشد هورنت 600 رو با 5 تومن راحت میشه گرت که باز هم من میگم زیاده
    بابت گزینه 2 من از این استیل موتور خوشم میاد موتور قبلیم رو هم ببینی که خودم جمش کرده بودم یدونه بود تو کل ایران با قیافه اش و همش همه بهم گیر میدادن که این چه موتوریه چون فکر پشتش خوابیده بود برا جمع کردنش اینم عکی موتورم [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    چون با این استیل بیشتر از استیلای فلاپ دار حال میکنم
    بابت گزینه 3 2.5 هم با توجه به صحبتام میگم زیاده
    من بحثم کلیه که نباید اینجوری باشه
    اصلا بحثم با تو داداش گلم نیست ، من مشکل دارم با کسایی که ازین راه جیبشون رو پر پول میکنن و اصلا فکر نمیکنن که ی جوون که عاشق ورزش موتور سواریه داره کل سرمایه اش رو از دست میده و موتورش رو یا میگیرن یا تو مسیر فرار و گریز از دست پلیس باید جونش رو بذاره
    مشکل من با این سیستمه اشتباهه که پول ی سوئیچ هیچ جای دنیا انقدر نیست
    ببخشید

11. کاربر زیر از M.SH.K برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    DAELIM VJF 247
    Last Online

دوست عزیز مجدد سلام
    من حرفی نزدم کسی از دست من عصبانی بشه اگر کسی ناراحت شده من عذر خواهی میکنم من خاک زیر پای همه بچه های موتور سوار هم هستم در راجب به موتور در ایران اینکه این جا ایران وقتی شما موتور 5/3 هیوسانگ رو میخری 7 تومان خوب جای تعجب نیست که اینقدر به این موتور پول بدی در ضمن اگه این موتور مدارک تکمیل بود باید کم کم 6 تومان بهش پول میدادی در مورد موتور های سوئیچی اینکه اکثریت موتور ها تو ایران سوئیچی هستند یا مزایده بودن یا قاچاق وارد شدن جای تعجبی نداره که چرا قیمت ها سنگین واسه اینکه کله گنده های این کار این قیمت ها میفروشن و جوون های عاشق موتور سواری هم میخرن ما چاره ای نداریم مجبوریم که بخریم اگه نخریم که ارزو به دل میمونیم (البته با خودمم کسی بد برداشت نکنه ها ) پس من نسبت به قیمت داخلی بازار ایران قیمت پرتی نگفتم ولی موقع فروش یه تخفیفی باز میدم.
    پس تا بعد در پناه حق
    ویرایش توسط ehsandsun : 10-03-1390 در ساعت 02:37 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    مدیر داخلی، مدیریت
    Last Online

البته اون قیمت ئو برابریه هیوسانگ بخاطر مدارکش هست وگرنه همه ما میدونیم که انقدر ارزش نداره
    بهر جهت ببخشید
    امیدوارم به قیمت مناسب که هردوطرف راضی باشن بفروشیش
    یا علی

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)