FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 62

موضوع: مسافرت 900 کیلومتری با موتور 125

موتور سوار

Last Online
    21-03-1399 @ 06:47 قبل از ظهر

Smile مسافرت 900 کیلومتری با موتور 125

سلام به همه بچه ها من چنتا سوال داشتم در مورد مسافرت 900 کیلومتری با موتور 125 .

1-آیا میشه با موتور 125 معمولی مسافت طولانی رفت ؟ مثلا با سرعت 90 تا 100 کیلومتر

2- آیا پلیس به موتور در اتوبان یا آزاد راه گیر نمیده؟ (چون من تو عوارضی ها ندیدم بنویسن موتور!!!)

3- آیا از نظر گرم کردن انجین با توجه به هوا خنک بودن به وجود نمیاد؟

ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدین.

کاربرفعال بخش گالری

نوع موتور
    Apache 180 & honda cgr1250rr
    شغل و حرفه
    BUS driver
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    14-02-1402 @ 02:13 بعد از ظهر

چرا نمیشه ؟ کار نشد نداره ؟
    اول نیازمند اراده قوی
    دوم داشتن صبر و حوصله با این جور موتوری بری سفر
    سوم موتور اببندیش خوب باشه + سلامت موتور

مسافرت طولانی با این موتور سخته چون موتوری نیست که باد شکن باشه و سبک بودن وزنش اذیت می کنه
    و چون زین راحتی ندارن باید زود به زود بزنی بغل هم خودت هم موتور استراحت کنه
    و موتور و هم سریع خاموش نکنی حداقل یک دقیقه کار کنه بعد خاموشش کنی
    و برا مدت طولانی میشه تخته گاز بری انجینش میترکه
    تازه این سفر شما چیزی نیست تو همین سایت
    دقیق نمی دونم کجاست
    ولی طرف با سی جی اونم دو ترک و کلی بار نمی دونم از کجا ولی تا ارمنستان رفته بودن
    فکر کنم تو تاپیک ( اماه سفر ) باشه

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

INSTA : vahid.1995

3. تعداد 16 کاربر از معمار برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط storm نمایش پست ها
    اول نیازمند اراده قوی

مسافرت طولانی با این موتور سخته چون موتوری نیست که باد شکن باشه و سبک بودن وزنش اذیت می کنه
    و چون زین راحتی ندارن باید زود به زود بزنی بغل هم خودت هم موتور استراحت کنه
    و موتور و هم سریع خاموش نکنی حداقل یک دقیقه کار کنه بعد خاموشش کنی
    و برا مدت طولانی میشه تخته گاز بری انجینش میترکه
    تازه این سفر شما چیزی نیست تو همین سایت
    دقیق نمی دونم کجاست
    ولی طرف با سی جی اونم دو ترک و کلی بار نمی دونم از کجا ولی تا ارمنستان رفته بودن
    فکر کنم تو تاپیک ( اماه سفر ) باشه

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

ممنون ولی در مورد قوانین راهنمایی چیزی نگفتی؟ و اونجاشم نفهمیدم که اگه مسافت طولانی باهاش مثلا 90 تا یا 100 تا بری انجین میترکه؟ چرا مگه با هوا خنک نمیشه؟

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا 200
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    10-02-1394 @ 01:02 بعد از ظهر

دوست عزیز این موتور برا مسافرت ساخته نشده اصن فرمش یجوریه که واسه تو شهرم خوب نیست چه برسه مسافرت اونم 900 کیلومتر!!!!
    بنظرم کار عاقلانه ای نیست حالا هرچیم موتور سالم و روپا باشه/ چندوقت پیش با موتور رفتیم دوردور حدود 100 کیلومتر رفت و 100تا هم برگشت که جمعا میشه 200 تا/
    دوتا پالس 180 دوترکه بودیم و یه دونه 125 یه ترکه/ طرف که میروندش خسته شده بود میگفت باسنم درد گرفته مجبور بودیم 5 دقیقه به 5 دقیقه توقف کنیم/
    باد میومد این لامسب با اینکه یه ترکه بود را نمیرفت زور نداشت سرعتم که بزارو برو ما داشتیم رو 80تا راحت میرفتیم این در به در نعره موتورش رو هوا بود خوب این سرعت واسش تو مسافت طولانی زور بود دیگه/
    ربطی هم به هوا خنک و گرم نداره این موتور از نظر کیفیت طعطیله حالا شما ازش چه انتظاری داری؟ انجینش کشش نداره حالا بیا روش نیتروژن مایع بریز هیچ توفیقی نمیکنه/
    به قول دوستمون گفت کار نشد نداره آره راست میگه کارنشد نداره ولی با 125 خدا شاهده داغون میشی نکن از ما گفتن بود/
    در مورد پلیس هم خودت که میدونی مریضن اگه بخان گیر بدن به شلوارتم گیر میدن ولی در کل کاری ندارن مگر اینکه غذا گیرشون نیومده باشه اما فوقش جریمه میکنه/
    سرعتم با این موتور تو مسافت های طولانی نباید تخته گاز بری الان شما گفتی 90 تا 100 خوب برا این موتور زوره یعنی دیگه آخرشه که داره این سرعتو میره حدود 15 دیقه که رفتی بووووم منفجر میشه/
    سرعت باید برا این موتور 70 نهایتا 80 یعنی آخرشه دیگه تازه اگه با این سرعت رفتی حداکثر بعد از 20-25 دیقه باید به خودتو موتور استراحت بدی/
    بعدم اگه بخای تو اتوبان با این سرعت بری خودت که میدونی یکم خطرناکه بعدم خسته میشی یعنی یه طوری میشه که وسط راه برمیگردی
    مگر اینکه اراده خیلی خیلی خیلی قوی داشته باشی/ من که پالس داشتم 100 کیلومتر رو خسته شدم حالا این که 125 دیگه هیچی/
    مسافرت آدم نمیتونه خیلی آروم بره چون مسافت زیاده آدمو خسته میکنه/ مسافرت های با مسافت زیاد آدم نباید با این موتورا بره چون هم خسته کنندن هم را نمیرن/
    حالا از ما گفتن بود دیگه میل خودت/
    ویرایش توسط n!nja : 26-06-1392 در ساعت 11:38 بعد از ظهر
    "خدایا ، پشت حصار خطاهایم بنویس جوانی..."

6. تعداد 13 کاربر از n!nja برای این پست تشکر کرده اند.

مدیر بخش بحث های متفرقه موتور و لیدر استان گلستان

نوع موتور
    GT250R , DR200 , QM200 , KMX125 , DT125 , XL125S , CGL 125
    شغل و حرفه
    Computer
    Last Online
    19-10-1402 @ 12:50 قبل از ظهر

زمانی که هوندای ژاپن cg125 رو اختراع کرد ( اختراع!!!) فکر میکنم بیش از سی سال پیش بود این موتورو برای کشاورزان ژاپنی تولید کرد تا فواصل کوتاه رو همینطور فاصله منزل تا زمین کشاورزیشونو با هزینه کم بتونن طی کنن ، همینطور این موتور بخاطر سیستم خیلی سادش بسیار کم خرج و کم اصطحلاک ساخته شده بود ، یعنی به اصطحلاک کم و هزینه پایین تو ساختش خیلی فکر کرده بودن ، هم اکنون پس از گذشت بیش از سی سال ما کپی همون موتور رو ( بدون کیفیت و امنیت و با اصطحلاک و مصرف و لرزش بسیار بالا که برادران متقلب چینی میسازن و به پاچه تنها ملتی که میتونن بکنن ما هستیم ) میخریم و شما میخوای مسافرت 900 کیلومتری باهاش بری ، خب نشدنی نیست دوست گرامی ، 15 سال پیش دوستان من تیمی رو تشکیل دادن متشکل از حدود 20 تا براوو و مسیر گرگان تا بابلسر رو با براوو طی کردن و از مسافرت طولانی برگشتن ، ولی این کار توصیه نمیشه ، این موتور اصلا مال این کارا نیست ، این موتور یه موتور زیرپایی برای مسافتای کوتاه درون شهریه ، شما اگه قصد مسافرت با موتور سیکلت رو داری سعی کن با موتور با حجم حداقل 200 سی سی بری که حداقل مسافرت برات لذتی جز خستگی به همراه داشته باشه
    ویرایش توسط Gladiator : 27-06-1392 در ساعت 03:40 بعد از ظهر
    نیکی همه چیز را مغلوب میکند و خودش مغلوب نمیشود

8. تعداد 7 کاربر از Gladiator برای این پست تشکر کرده اند.

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    NiNja250.Benelli250.Super Hi kips.pulse220.apachi180.
    شغل و حرفه
    حسابدار
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-03-1401 @ 11:45 قبل از ظهر

این موتور برای شهر و مسافت های کوتاه و کار راه اندازه نه مسافرت

خستگی داره

10. تعداد 4 کاربر از soleymani برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط n!nja نمایش پست ها
    دوست عزیز این موتور برا مسافرت ساخته نشده اصن فرمش یجوریه که واسه تو شهرم خوب نیست چه برسه مسافرت اونم 900 کیلومتر!!!!
    بنظرم کار عاقلانه ای نیست حالا هرچیم موتور سالم و روپا باشه/ چندوقت پیش با موتور رفتیم دوردور حدود 100 کیلومتر رفت و 100تا هم برگشت که جمعا میشه 200 تا/
    دوتا پالس 180 دوترکه بودیم و یه دونه 125 یه ترکه/ طرف که میروندش خسته شده بود میگفت باسنم درد گرفته مجبور بودیم 5 دقیقه به 5 دقیقه توقف کنیم/
    باد میومد این لامسب با اینکه یه ترکه بود را نمیرفت زور نداشت سرعتم که بزارو برو ما داشتیم رو 80تا راحت میرفتیم این در به در نعره موتورش رو هوا بود خوب این سرعت واسش تو مسافت طولانی زور بود دیگه/
    ربطی هم به هوا خنک و گرم نداره این موتور از نظر کیفیت طعطیله حالا شما ازش چه انتظاری داری؟ انجینش کشش نداره حالا بیا روش نیتروژن مایع بریز هیچ توفیقی نمیکنه/
    به قول دوستمون گفت کار نشد نداره آره راست میگه کارنشد نداره ولی با 125 خدا شاهده داغون میشی نکن از ما گفتن بود/
    در مورد پلیس هم خودت که میدونی مریضن اگه بخان گیر بدن به شلوارتم گیر میدن ولی در کل کاری ندارن مگر اینکه غذا گیرشون نیومده باشه اما فوقش جریمه میکنه/
    سرعتم با این موتور تو مسافت های طولانی نباید تخته گاز بری الان شما گفتی 90 تا 100 خوب برا این موتور زوره یعنی دیگه آخرشه که داره این سرعتو میره حدود 15 دیقه که رفتی بووووم منفجر میشه/
    سرعت باید برا این موتور 70 نهایتا 80 یعنی آخرشه دیگه تازه اگه با این سرعت رفتی حداکثر بعد از 20-25 دیقه باید به خودتو موتور استراحت بدی/
    بعدم اگه بخای تو اتوبان با این سرعت بری خودت که میدونی یکم خطرناکه بعدم خسته میشی یعنی یه طوری میشه که وسط راه برمیگردی
    مگر اینکه اراده خیلی خیلی خیلی قوی داشته باشی/ من که پالس داشتم 100 کیلومتر رو خسته شدم حالا این که 125 دیگه هیچی/
    مسافرت آدم نمیتونه خیلی آروم بره چون مسافت زیاده آدمو خسته میکنه/ مسافرت های با مسافت زیاد آدم نباید با این موتورا بره چون هم خسته کنندن هم را نمیرن/
    خیلی ممنون که جواب دادین , من خودمم می دونستم ولی می خواستم ببینم که کسی تجربشو داره که دیدیم. واقعا خاک تو سر ما که همچین جنسای آشغالی رو چینی ها میندازن بهمون !!! من یادمه کوچیک بودم عموم یه هندا 750 داشت که راحت 220 تا رو پر میکرد !! حیف که ممنوع شده!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط n!nja نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب دادین , من خودمم می دونستم ولی می خواستم ببینم که کسی تجربشو داره که دیدیم. واقعا خاک تو سر ما که همچین جنسای آشغالی رو چینی ها میندازن بهمون !!! من یادمه کوچیک بودم عموم یه هندا 750 داشت که راحت 220 تا رو پر میکرد !! حیف که ممنوع شده!

12. تعداد 2 کاربر از daniyaltjm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    220DTSi - EXC300 - EXCF500
    Last Online
    17-10-1400 @ 11:35 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط storm نمایش پست ها
    اول نیازمند اراده قوی
    چهارم
    باسن فولادی
    یه کله این مسیرو بخوای بری پشتت پینه میبنده
    کمر درد هم بهش اضافه کن

اگه خودت میتونی با خستگیش کنار بیای برو مشکلی نداره
    اما فقط یادت باشه گازو تا ته تخته نکن
    بدی حجم پایین اینه که شما باید گازو تا ته! بچرخونی تا خوب راه بره
    یعنی لود 100%
    هر چقدر هم این موتور سگ جون باشه بازم اذیت میشه دوستم تو پیک کار میکرد با بار و بدون بار همش تخته گاز میرفت
    اخرش زیر فشار سوپاپ و سر پیستونش اب شد
    تاج پیستونش سوراخ شده بود انگار با وینجستر بهش شکلیک کرده باشی
    عکساش تو گوشی قبلیم بود اگه پیدا کردم برات میزارم

حالا جدای از اینا
    داییم زیاد با موتور شمال میرفته با بهمن 110- هوندا 125 و ... برام تعریف میکرد میگفت 15-20 سال پیش 4 نفره با دوتا براوو از تهران تا شمال رفتن من باور نمیکردم عکساشم نشونم داد کف و خون قاطی کرده بودم
    اینا اراده داشتن به خدا
    ویرایش توسط B-MAX : 29-06-1392 در ساعت 06:56 بعد از ظهر
    پس کی یه روز خوب میاد؟...

Insta @behzadktm

14. تعداد 10 کاربر از B-MAX برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Kawasaki KX 250
    شغل و حرفه
    دانشجو نرم افزار
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    17-03-1397 @ 01:17 قبل از ظهر

به نظر من اگه اینکارو انجام بده کسی یه خاصیت خیلی بزرگ داره اونم اینکه میتونه تو لیست ده حماقت بزرگ زندگیش ثبتش کنه )))))))))

Sent from my LT26ii using Tapatalk 2
    I need ADRENALIN,just like blood

16. تعداد 12 کاربر از MRasool برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

از تمام دوستانی که نظر دادن ممنونم , حالا برسیم به اینکه خوب تو این شرایط کدوم موتور برای اینکه راحت 100 تا رو باهاش مثلا تا مسافت 200 یا 300 کیلومتر بری خوبه؟ اصلا امکان داره ؟

18. تعداد 3 کاربر از daniyaltjm برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)