FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: عکس های قرار ملاقات ناژوان جمعه (اصفهان)

موتور سوار

نوع موتور
    .....
    شغل و حرفه
    برش و حکاکی لیزر
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    26-02-1395 @ 06:11 بعد از ظهر

Post عکس های قرار ملاقات ناژوان جمعه (اصفهان)

سلام
    بالاخره قرار برگزار شد!فعلا یه سری عکس میذارم دوستان صفا کنند!
    داغ داغه! نسوزید!

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

برای رعایت امانت با اجازه بچه ها پلاک هارومخدوش کردم!
    چندتا کلیپ تصویری هم هست که برای آپ کردن اونا حتما باید همه بچه های حاضر در اون جمع اجازه بدن تا اونو آپ کنم!
    عکس های اصلی و با کیفیت (2448*3264) , و فیلم (با کیفیت HD) موجوده و محفوظ!از جمعی که امروز اونجا بودیم هرکسی که دوست داشت پیغام شخصی بده تا براش بفرستم به ایمیل خودش!
    ویرایش توسط dkmos : 30-02-1390 در ساعت 11:58 قبل از ظهر

2. تعداد 11 کاربر از dkmos برای این پست تشکر کرده اند.

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

Last Online
    30-11-1402 @ 09:25 بعد از ظهر

اقا بسیار زیبا بود و حال کردیم فقط اگه میشه بگین کدوم موتور مال کیه
    ویرایش توسط Ali : 30-02-1390 در ساعت 09:54 بعد از ظهر

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    RV 200 - Searching for NSR
    شغل و حرفه
    Game director & designer
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    12-09-1398 @ 10:25 قبل از ظهر

دم بروبچ اصفهان گرم.
    واقعا عالی بود

5. تعداد 2 کاربر از Kenji برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Yamaha R6 & Suzuki X7
    شغل و حرفه
    فروش موبایل
    Last Online
    13-01-1394 @ 04:03 قبل از ظهر

دمتون گرم بچهای اصفهان.انشاالله جاهای دیگم مثله مشهد یا شهرهای بزرگ هم ردیف کنند و قرار بزارنند
    همیشه سعی میکنیم خواص باشیم !!!

7. تعداد 2 کاربر از Salman برای این پست تشکر کرده اند.

کاربر فعال اصفهان

نوع موتور
    بی کلاچ هرمز
    Last Online
    28-10-1394 @ 09:00 بعد از ظهر

علیرضا جان اخه پاییه این قرار ملاقات من و اقای پیکانپور بودیم. حالا شمام سخت نگیرین الحمدلله محیطی ایجاد شده که جوونای ایرانی دارن باهاش حال میکنن مثل خود من که خداییش دوستا جدیدی پیدا کردمو خلاصه دمه بروبچ پرشین موتور گرم. از شمام ممنون که هوای بچه هارو دارین

9. کاربر زیر از ali khoramian برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Yamaha R6 & Suzuki X7
    شغل و حرفه
    فروش موبایل
    Last Online
    13-01-1394 @ 04:03 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Red Hat نمایش پست ها
    دوستان جدید لطفآ وقتی می خوان عکس قرار ملاقات آپلود کنند سایز عکس رو به 1024*768 یا 1080*810 این مقدار تغییر دهند و در گالری عکس با موضوع قرار و حتمآ در سرور سایت آپلود کنند.
    رو سایت نمیشه آپلود کرد.مثله اینکه یه مشکلی داره
    همیشه سعی میکنیم خواص باشیم !!!

نوع موتور
    RV 200 - Searching for NSR
    شغل و حرفه
    Game director & designer
    Last Online
    12-09-1398 @ 10:25 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط dkmos نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان گل، اساتید محترم وسلام مخصوص خدمت مدیریت محترم سایت
    با احترام و امید به اینکه موضوع منحرف نشه و پست ها پاک و تاپیک بسته نشه!
    مدیریت محترم توجه داشته باشید که اگر من ویا دیگری "هم در اینور و هم اونور"!! فعالیت دارم، کاملا شخصی بوده و به هیچ جا و شخص دیگری ربط ندارد!
    من با این سایت از طریق تی تی آشنا شدم،از طریق تی تی هم به اون قرار رفتم و چون خودم اون عکس ها رو گرفته بودم تشخیص دادم که "هم در اینور و هم اونور"!! آپ کنم.به نظر من -کاربر- "اینور و اونور"!! -در فضای سایبری و تعریف دهکده جهانی- معنایی ندارد؛ البته با رعایت قوانین حقوق مولفین!که در این مورد اون عکس ها نه ماله تی تی هستش نه ماله این سایت ونه حتی ماله من!من فقط و فقط با رعایت امانت و کسب اجازه از همه حاضرین اون جمع تصویر تهیه کردم.
    به هر حال با یک دنیا احترام از همه کسانی که در این زمینه فعالیت دارند و بدون هیچ چشمداشتی ساعت ها از زمان گرانبهای خودشون رو جهت ایجاد چنین بسترهای مناسبی برای علاقه مندان صرف میکنند، تشکر میکنم و از همینجا دست اونها رو به گرمی میفشارم. و از خدای منان سعادت و سربلندی رو برای ایشان خواستارم.

بنده قصد داشتم این مطلب رو به صورت پیغام خصوصی مطرح کنم،لیکن برای رفع ابهام و اینکه مسئله عمومی عنوان شد؛ شایسته دیدم که در همین تاپیک پاسخ بدهم وهمینجا هم به آن پایان دهم. البته با وجود اقدام مشابه مدیران این سایت در تی تی، ترجیح دادم این موضوع در تی تی مطرح نشود تا زمینه سازی سواستفاده تنگ نظران مهیا نشود.
    با سلام خدمت دوست عزیز

با توجه به ماهیت عکس های گرفته شده از "قرار ملاقات دوستان اصفهانی این باشگاه"، شخص عکاس یا هر کس دیگه ای از نظر اخلاقی، (اگر گیر بیاد تو این دوره زمونه البته) نباید (Should) این عکس ها رو در فضایی مشابه قرار می داد.

به دلیل واضخ ماهیت عکس های گرفته شده.

دیگر فعالیت های شما چه در این سایت چه در سایت های دیگه ی موتور سواری (و یا حتی سایت های پو رن) نه به من مربوط می شه و نه به شخص دیگه ای و کسی هم در این مورد فرمایشی نفرمود.
    در ادامه باید گفت در این دهکده ی جهانی که شما اسمش رو شنیدی یه سری وب وجود داره که خونه های این دهکده رو تشکیل می دن. تو این خونه ها یه سری اتفاق ها می افته (مثلا فرض کن شب های جمعه و ...) که کس دیگه ای خونه های دیگه اخلاقی نیست از ریز و درشت اون با خبر بشه و کسی که از این خونه خبر ببره اون خونه یا برعکس تو این دهکده بهش می گن کسی که رفتار درستی نداره (ویرایش کردم تو دهنم)

باز هم یه نکته عرض کنم خدمتتون که به دلیل ماهیت عکس های گرفته شده که "قرار ملاقات برگزار شده توسط بروبچ این باشگاه" بوده "اخلاقا" حقوق لااقل پخش این عکس ها متعلق به "بروبچ این باشگاه" بود و لاغیر.

کنجی الروح السک الولکرد

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

علیرضا بعد از پاک کردنت اون پست رو زدم. اگه صلاحه بذار چند روز بمونه. نیست بپاک.

12. کاربر زیر از Kenji برای این پست تشکر کرده است

همکار سابق

نوع موتور
    RaVaN RV 200
    شغل و حرفه
    ......
    Last Online
    24-11-1401 @ 11:22 قبل از ظهر

داداشی من تو همون اول جوابم دستامو بردم بالا!
    من اصلاقصدی برای جسارت به کسی نداشتم و نخواهم داشت انشالله!
    حالا از همه میخوام بیخیال شیم!
    صدقه سر اخلاق گل شما هم که شده من دیگه عمرا پست عمومی بزنم تو این سایت که بخواد بعدش دلخوری پیش بیاد.
    حلال کنید.
    آقای dkmos گل آقا علیرضا درست میگن این میتینگ را ما به صورت رسمی تو این سایت قرار دادیم .
    خوبه همه با هم دوست باشیم و قدر باهم بودن هامون رو بدونم
    از طرف دیگه من این سایت رو خیلی دوست دارم برای اینکه یه محیط خودمونیه و برای آب خوردن هم نباید از اونا اجازه بگیری
    من تو تی تی خیلی وقته میرم و میام اینجا رو هم از طریق امزای رادیکال عزیز پیدا کردم
    ولی تو ی سایت تی تی تو یه روز 53 پست من به علت اینکه آقای غازاریان تشخیص داادن سود جویانس پاک شد و اخطاری دریافت کردم
    ومن از اونروز 5 ماهی میشد که هیچ کامنتی توی تی تی نزاشته بودم تا هفته پیش امضام رو لینک قرارملاقات بچه های اصفهان رو گزاشتم و هی پشت سر هم کامنت گزاشتم تا این سایت رونق بیشتری بگیره .
    انشا الله شما و بقیه دوستان هم بیاین تو این انجمن عالی و حسابی گرمش کنیم وراهش بندازیم

14. تعداد 2 کاربر از ap_peiki برای این پست تشکر کرده اند.

همکار سابق

نوع موتور
    RaVaN RV 200
    شغل و حرفه
    ......
    Last Online
    24-11-1401 @ 11:22 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط kenji نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیز

با توجه به ماهیت عکس های گرفته شده از "قرار ملاقات دوستان اصفهانی این باشگاه"، شخص عکاس یا هر کس دیگه ای از نظر اخلاقی، (اگر گیر بیاد تو این دوره زمونه البته) نباید (Should) این عکس ها رو در فضایی مشابه قرار می داد.

به دلیل واضخ ماهیت عکس های گرفته شده.

دیگر فعالیت های شما چه در این سایت چه در سایت های دیگه ی موتور سواری (و یا حتی سایت های پو رن) نه به من مربوط می شه و نه به شخص دیگه ای و کسی هم در این مورد فرمایشی نفرمود.
    در ادامه باید گفت در این دهکده ی جهانی که شما اسمش رو شنیدی یه سری وب وجود داره که خونه های این دهکده رو تشکیل می دن. تو این خونه ها یه سری اتفاق ها می افته (مثلا فرض کن شب های جمعه و ...) که کس دیگه ای خونه های دیگه اخلاقی نیست از ریز و درشت اون با خبر بشه و کسی که از این خونه خبر ببره اون خونه یا برعکس تو این دهکده بهش می گن کسی که رفتار درستی نداره (ویرایش کردم تو دهنم)

باز هم یه نکته عرض کنم خدمتتون که به دلیل ماهیت عکس های گرفته شده که "قرار ملاقات برگزار شده توسط بروبچ این باشگاه" بوده "اخلاقا" حقوق لااقل پخش این عکس ها متعلق به "بروبچ این باشگاه" بود و لاغیر.

کنجی الروح السک الولکرد

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

علیرضا بعد از پاک کردنت اون پست رو زدم. اگه صلاحه بذار چند روز بمونه. نیست بپاک.
    دوستان عزیز نظر شما درسته و در رابطه با پخش شدن عکسها بنظر من کار بدی نیست اگه البته با یکم ادیت پخش شه مثلا اینجوری

16. تعداد 3 کاربر از ap_peiki برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    .....
    شغل و حرفه
    برش و حکاکی لیزر
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    26-02-1395 @ 06:11 بعد از ظهر

من بیخیال شدم> چندتا از پست هام پاک شد>همون اول هم گفتم که ... کردم>حالا هی نظرات روشنفکران!!! تراوش میکنه
    آقای مدیر یه نظراتی کنید! جناب ناظم جلوی این بحث های الکی رو بگیرین!
    بابا بیخیال بشین.
    آقای kenji شما که مزین به عنوان "مدیر باشگاه" هستید، هر شخص بیطرفی که نوشته شما رو مطالعه کند، اولین انگشت اتهام رو به سوی شما دراز خواهد کرد! رعایت ادب و احترام هزینه ای ندارد! خیلی راحت نظرات دیگران را به باد تمسخر میگیرد. من هیچ کجا "اینور و اونور" و هرگز بهکسی توهین نکردم! واقعا متاسف شدم از اینکه چنین رفتاری از سوی اعضای با سابقه انجمن سر زده و حیثیت کل انجمن رو زیر سوال میبرد! به قول امضای یکی از اعضا"حرفه ای ها زیاد شده اند اما اخلاق حرفه ای هر روز کمتر میشود!"...
    آقای پیکانپور!شما دیگه چرا؟ اگه 60 -70 تا از پست های شما پاک شد، منم هم 3 تا از مجموع 8 پست ارسالی -تا اون موقع- تو این انجمن پاک شده! خوبه برم "اینور و اونور" جار بزنم؟! با آبروی مردم بازی نکنید! چرا این رسم مضخرف از ما ایرانیا پاک نمیشه؟ چرا برای اینکه خودمون رو بخوایم مثبت نشون بدیم، دیگران رو خراب میکنیم؟
    البته مطمنا این نوشته هم پاک میشه!(شاید هم به خاطر اثبات آزادی!! در این انجمن، پاک نشه!) به هر حال من اومده بودم که فقط پیغام شخصی بخونم، شدت اجرای عدالت منو کشت!
    ویرایش توسط dkmos : 04-03-1390 در ساعت 10:02 بعد از ظهر
    الهی مرا آن ده که آن به!

18. کاربر زیر از dkmos برای این پست تشکر کرده است

Last Online
    05-09-1397 @ 09:42 قبل از ظهر

سلام؛

اینجوری که از پست ها پیداست صحبت های شده تو سایت تو ذهن بعضی از دوستان بد جا افتاده ,

جناب [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] چند روز پیش که علیرضا تو همین تاپیک پست داده بود (پستش حذف شده) گفته بود که چیزی به اسم قرار مشترک نداریم نقل و قول :

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
    دوست عزیز من کاری ندارم شما کجا فعالیت میکنی این به من ربطی نداره ولی وقتی قراری صورت میگیره یا باید تو تی تی صورت بگیره یا اینجا اگه تو تی تی صورت بگیره لزومی نداره عکس ها اینجا گذاشته بشه و بر عکس
    و شما این جواب رو دادید

صدقه سر اخلاق گل شما هم که شده من دیگه عمرا پست عمومی بزنم تو این سایت که بخواد بعدش دلخوری پیش بیاد.
    این دقیقا یعنی پاک کردن صورت مسئله , ما نه با کسی دعوا داریم و نه می خوایم به کسی امر و نهی کنیم, و صحبت های قبلی فقط در جهت آشنایی دوستان با روند کاری سایت بوده و بس .

وقتی میگیم قرار باید سرپرست داشته باشه برای همچین مواقعی هست که تصمیمات هماهنگ باشن , نه اینکه 5 تا عکس اینجا پست بشن , 5تا دیگه تو تی تی.

و این رو هم اضافه کنم که این اولین قراری بود که تاپیکش تو هردوتا سایت بود و نباید از اول چنین میشد (نه بخاطر سایت ها , بخاطر بوجود نیآمدن چنین بحث هایی) و این مشکل طبیعی بود

اگه بازم صحبتی هست می تونیم توضیح بدیم

موفق باشید

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

البته مطمنا این نوشته هم پاک میشه!(شاید هم به خاطر اثبات آزادی!! در این انجمن، پاک نشه!) به هر حال من اومده بودم که فقط پیغام شخصی بخونم، شدت اجرای عدالت منو کشت!
    اگه به توضیحات قبلی بچه ها توجه می کردید این حرف رو نمی زدید
    من آگاهم از می‌گساریِ پنهان زاهد// و اندرزش از پاکی آب، نزد خلایق

هاینریش هاینه, شاعر آلمانی

20. تعداد 5 کاربر از Amir برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)