FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 61

موضوع: افزایش تاپ اسپید آپاچی 160

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220F
    Last Online
    22-02-1395 @ 10:33 قبل از ظهر

پیش فرض افزایش تاپ اسپید آپاچی 160

@@ از یکی از دوستان آپاچی دار شنیدم که میگفت با تعویض خورشیدی آپاچی میشه سرعتشو به 145 km/h افزایش داد .
    1) آیا این کار ممکنه ؟
    2) بر فرض اینکه ممکن باشه واسه موتور چه ضررایی داره ؟
    من احساس می کنم چون تو ایران مونتاژ شده کاری کردن که 119 بیشتر نره ( تو جاده صاف و بدون باد ) . دور موتورم رو 9 میمونه .
    رفیق روز های تنهاییم باش

2. تعداد 2 کاربر از mosim2m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220F
    علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    27-04-1398 @ 03:06 بعد از ظهر

دوستان شما همه تغیراتو انجام میدین اونم مکانیکی
    خوب تاحالا فک نکردین اون سوپاپ هوا که باز میشه یه زمانی داره و همچنین هوا و سوخت که توی اون فرصت کم باید وارد بشه به موتور . . .
    ترازیستور های فابریک برق شمع ها رو توی دور موتور 9500 به بعد قطع میکنه پس زور زدن بیجا ممنوع . . .
    دهانه ورودی به سیلندر موتور باید گشاد بشه . . .
    کاربراتور باید تعویض بشه . . .(حداقل بهینه بشه اگه تعویض نشد)
    دهانه ورودی هوا به فیلتر باید گشاد بشه . . .
    تایم سوپاپ ها باید عوض بشه . . .
    خروج دود رو باید ازاد تر کنید(نمیخواد اگزوز حرفه ای بخرین یه اگزوز دست دوم از موتور خودتون تهیه کرده و داخلش رو خالی کنید یه سر اگزوز ماشین به تهش جوش بدین)
    همه اینا آخرش موتور شما رو به نهایت 140 کیلومتر میرسونه
    ولی چی میشه . . .(تصادف میکنید)مثل من
    چون اصلا به فکر ترمز موتور نیستین که تقویتش کنید
    سالار خودم که عکس روی اواتارم هست رو من به نعایت تقویت رسوندم(ولی 3 ماه بیشتر جواب نداد)چرا؟
    چون ظرفیت نداره این موتور ها . . .
    به فکر موتور های دیگه باشید . . .
    موفق باشین
    بسته به لیاقتت و شعورت برات وقت میزارم و نظر میدم/بسته به پشتکارت و همکاریت و همفکریت
    اگه نوشته ی مفیدی زدی ازت تشکر میکنم پس توقع بیجا نداشته باش و به خودت مغرور نشو
    نوشته مفید شامل چی میشه:بار علمی . . .فنی . . .هنری . . .و خلاقیتی
    لازم نیست به جایگاهی که داری ازت تشکر کنم/لازم نیست هر تایپیکی که زدی ازش تشکر کنم

4. تعداد 8 کاربر از mra680 برای این پست تشکر کرده اند.

موتورسوار

نوع موتور
    249
    شغل و حرفه
    سوال بعدی...
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-03-1397 @ 08:49 قبل از ظهر

یه نکته رو بگم : دوستان این کار ها نسبی سرعت و شتاب رو بالا میبره و انتظار معجزه نداشته باشید
    پشت منو تيزي اينا زن و شوهرن
    تو اين قافله حروميا بام همسفرن

---------------------------------------------------------------------------------------------- که پشت هر لبخندشون کمينه
    --------------------------------------------------------------------------------------------- يه گرگ شرمندم دنيا اينه
    دست ميدن و دلا پر از زخم و کينه
    خاکي باشي ميشاشن روت فکر ميکنن زمينه

6. کاربر زیر از کوروش برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Bajaj Pulse 135LS & kawasaki zzr400
    شغل و حرفه
    محصل و مربی اسکیت
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    12-04-1395 @ 05:55 بعد از ظهر

سلام دوستان
    من یک پیشنهادی براتون دارم من یک پالس 135 دارم که وقتی گاز میدادی 100 تا به زور می رفت من دری هواکشش رو برداشتم حالا 130 تا میره باور نکردنیه صداش زیاد تر شده واگه بد دنده بدی موتور زیر پات در میره
    برای این کار زین موتورتون رو باز کنید و یک در پوش لاستیکی روی هواکش هست اونو بردارید ببینید چی میشه من دوستم پولسار 220 داست 110 تا به زور می رفت درپوش هواکش رو برداشت حالا 150 تا میره

موتور سوار

نوع موتور
    Bajaj Pulse 135LS & kawasaki zzr400
    شغل و حرفه
    محصل و مربی اسکیت
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    12-04-1395 @ 05:55 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mra680 نمایش پست ها
    دوستان شما همه تغیراتو انجام میدین اونم مکانیکی
    خوب تاحالا فک نکردین اون سوپاپ هوا که باز میشه یه زمانی داره و همچنین هوا و سوخت که توی اون فرصت کم باید وارد بشه به موتور . . .
    ترازیستور های فابریک برق شمع ها رو توی دور موتور 9500 به بعد قطع میکنه پس زور زدن بیجا ممنوع . . .
    دهانه ورودی به سیلندر موتور باید گشاد بشه . . .
    کاربراتور باید تعویض بشه . . .(حداقل بهینه بشه اگه تعویض نشد)
    دهانه ورودی هوا به فیلتر باید گشاد بشه . . .
    تایم سوپاپ ها باید عوض بشه . . .
    خروج دود رو باید ازاد تر کنید(نمیخواد اگزوز حرفه ای بخرین یه اگزوز دست دوم از موتور خودتون تهیه کرده و داخلش رو خالی کنید یه سر اگزوز ماشین به تهش جوش بدین)
    همه اینا آخرش موتور شما رو به نهایت 140 کیلومتر میرسونه
    ولی چی میشه . . .(تصادف میکنید)مثل من
    چون اصلا به فکر ترمز موتور نیستین که تقویتش کنید
    سالار خودم که عکس روی اواتارم هست رو من به نعایت تقویت رسوندم(ولی 3 ماه بیشتر جواب نداد)چرا؟
    چون ظرفیت نداره این موتور ها . . .
    به فکر موتور های دیگه باشید . . .
    موفق باشین
    سلام شما چه موتوری رو میگید که تو دور موتور 9500 برق شمع ها رو قطع می کنه؟
    چجوری میشه تایم سوپاپ هارو عوض کرد ؟

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    نصاب دوربین های مدار بسته و تابلو های led
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    27-09-1395 @ 12:11 بعد از ظهر

اقا موتور من که رو دور 8 میموند به زور همون 90 تارو هم میرفت الان راحت دور موتور رو اخر میکشه سرعتم 140 باش زدم تو اوتوبان چمران اما بالاخره بهش فشار میاد 180 حجمش . شتابمم اون اوایل 5.8 بود الان شده 4.2 ثانیه. فقط بنزین سوپر تند تند روغنو باید عوض کرد و خوب گازش داد گاز خورش خوب میشه من نه تاحال دیافراگم عوض کردم نه فیلتر هوا نه خورشیدی نه هیچ چیز دیگه فقط موتور باید یکمی بهش فشار بیاد اون فشار با روغن خوب جبرانش کنید یعنی روغنو روی 1000 تا عوض کنید خیالتون راحت دیگه مرگ نداره./ اما فکر کنم به مناسب اینکه حجمش 180 میخواید 180 تا هم بره؟ بسشه به خدا این کارای تغییر خورشیدی و اینارم نکنید اگه خوب بود خود کار خانه انجام میداد کار خانه که بدش نمیاد ی موتور 180 بده بیرون که 180 تا هم مثلا بره که همه با حجم پایین به اون سرعت دست پیدا کنن و بیان بخرن اون موتور.

10. کاربر زیر از kourosh_bandit2 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

شغل و حرفه
    ماشینهای اداری
    Last Online
    06-11-1392 @ 11:38 بعد از ظهر

دوست عزیز دست از سال 85 نیرو انتظامی گیر داد به اپاچی چون دزدی زیاد میشد باحاش کارخونه هم از اون سال اگزوزو طوری طراحی کرده که از 120 بیشتر نره ینی چیزی تو اگزوزش کار گزاشته

12. کاربر زیر از assassins09151200 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 220 cc red
    شغل و حرفه
    نصاب دوربین های مدار بسته و تابلو های led
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    27-09-1395 @ 12:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط assassins09151200 نمایش پست ها
    دوست عزیز دست از سال 85 نیرو انتظامی گیر داد به اپاچی چون دزدی زیاد میشد باحاش کارخونه هم از اون سال اگزوزو طوری طراحی کرده که از 120 بیشتر نره ینی چیزی تو اگزوزش کار گزاشته
    این قضیه مال پالس دوست گلم. که تمامی دارندگان پالس مخصوصا توی تهران باید از کلانتری محلشون مجوز تردد میگرفتن چون پالس های انجین نقره ای اگزوز استیلا اونا سری اول بودن و خیلی هم راه میرفتن دزدی هم زیاد شد باهاشون. اپاچی نبوده دوست گلم.
    توی اگزوز نه نمیشه چیزی گذاشت چون اپاچی هایی هم که اگزوزشون تعویض شده تغییری توی سرعت نهایی نداشتن
    ویرایش توسط kourosh_bandit2 : 25-04-1391 در ساعت 10:19 بعد از ظهر

14. کاربر زیر از kourosh_bandit2 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    LML NV150cc
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    27-01-1400 @ 11:10 بعد از ظهر

سلام خدمت همه دوستان.با احترام کامل به نظر همه ی دوستان عزیز میخواستم تجربیات خودم رو در اختیارتون قرار بدم .من آیاچی 180 دارم.دست 2خریدم 2100تا کارکرد . اصلا اطلاع ندارم چطوری آ بندی شده فقط میدونم اذیت نشده.اصولا روغن موتور رو زود به زود تعویض میکنم و یعنی 1000تا1500.و هر 3باک 1بار هم بنزین سویر میزنم.با این تفاسیر میرم سر اصل مطلب.
    من بعد از خرید موتور و آچارکشی در یک سفر و در راه برگشت از فیروزکوه 135تا روی دور10ثبت کردم .در حال حاضر با تغییر خورشیدی جلو از14به16موتور تغییر محسوسی کرده به طوری که در دنده3 ابتدای خط قرمز 90تا و دنده4در دور 10 تا115تا سرعت گرفتم و وقتی تعویض به5 رو انجام دور روی 7قرار گرفت و از اونجا به بعد سرعت گیری احتیاج به صبر داره ولی متوقف نمیشه یا کم نمیاره.
    میخواستم کاتالیزور رو هم در بیارم که دنده5بهتر بشه اما نظر برخی دوستان حاکی بر شاتون زدن منو ترسونده.

16. کاربر زیر از Mojtaba180 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    avenjer 200
    Last Online
    01-08-1399 @ 09:54 قبل از ظهر

شما زدی موتورو آباد کردی، یا باید خورشیدی عقب رو عوض کرد یا جلو، با کاری که شما کردی میشه گفت خورشیدی عقب رو 30تایی انداختی خوب معلومه قدرتش رو دنده 4 و 5 گرفته میشه، خورشیدی حلوشو عوض کن همون 14 تایی خودشو بنداز بهتر میشه، من رو اونجر ایین کارو کردم 145 تو کفی بدون باد پر کردم تازه اونجر که جنازه محسوب میشه پای آپاچی

موتور سوار

علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    05-10-1393 @ 09:42 بعد از ظهر

با احترام

یک دستگاه ریما 160 دارم ( ثامن سیکلت ) از صفر دست خودم بوده و اصولی آب بندی شده .
    در نهایت پاره شدن و دور موتور روی رد لاین بیشترین سرعتی که رفتم 95 تا 100 کیلومتر بوده .

1- موتور خوب گاز میخوره اما راه نمیره ( گاها در دنده 5 با توجه به صدای موتور ناخودآگاه دست به کلاج میبری تا دنده بعدی را تعویض کنی ( اما دنده ای نمانده !! ) یعنی موتور طلب میکنه که دنده 6 هم بپذیره .
    2- تعداد دنده : 5 تا خطی ( پایین )
    3- شتاب اولیه بسیار راضی کننده است ( بطوری که در کورس دنده 1 و 2 و 3 جلو می افته اما 3 به 4 و 4 به 5 سوسک میشه )
    بنظر خودم گیربوکس بکار رفته برای این موتور مناسب حجم 160 سی سی نیست و ضعیفه .

دوستان راهنمایی کنن چه باید کرد که کمی سرعت موتور افزایش پیدا کنده چون اصلا خوش ندارم در دنده 5 برای 100 تا سرعت ناله موتور را بشنوم ( از گاز دادن مدوام در حالت رد لاین بیزارم )

متشکر
    اِنّی سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ وَ وَلِیُّ لِمَنْ والاکُمْ وَ عَدُوُّ لِمَنْ عاداکُمْ

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

تاپ اسپید آپاچی ۱۸۰

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)