FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71

موضوع: همه چیز در مورد کنسول های بازی

کاربر فعال رشت

نوع موتور
    BAJAJ Pulse 180 UG4
    شغل و حرفه
    دانشجو دانشگاه احرار رشت-دوره کاردانی عمران
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-12-1391 @ 12:43 بعد از ظهر

پیش فرض همه چیز در مورد کنسول های بازی

سلام دوستان این تاپیک رو بوجود آوردم تا در مورد کنسول های بازی مشخصاتشان امکانات و لوازم جانبی و مشکلاتی که براشون پیش میاد تا اونجا که ممکنه را هنماییتون کنم .در مورد بازی ها هم در این تاپیک بحث میشه.من خودم ps3.xbox360دارم هرکی سوالی داره بپرسه
    آی دی من در ایکس باکس لایو و پی اس ان :assassin753951

نویسنده برتر

علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    07-09-1395 @ 12:36 بعد از ظهر

حیف نیست تا PC هست بریم بشینیم پای اینا

3. کاربر زیر از Classified برای این پست تشکر کرده است

کاربر فعال رشت

نوع موتور
    BAJAJ Pulse 180 UG4
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

من هرگز pc به عنوان سیستم گیمینگ قبول ندارم شما یه ایکس باکس یا پی اس ۳ میگیری ۴تا۵سال بازیای روزو با بالاترین کیفیت و کمترین افت فریم انجام میدی ولی الن شما در حال حاظر بازی crysis2برای pcبخوای با جزییات فول و بون افت فریم اجرا منی کم کم باید ۱۷۰۰تا۱۸۰۰ملیون واسه سیستم خرج کنی ولی اکس باکس و پلی استیشن تا ۵تا۷ سال بازی هارو برات بدون آپگرید انجام میدن با بیشترین جزییات

موتور سوار

Last Online
    27-12-1392 @ 11:21 قبل از ظهر

درود
    حالا یه سوال ایکس باکس بهتره یا پی اس ...کدومشون بازیاش گرافیکه بهتری دارن ...و همچنین بیشتر بازی براش ساخته میشه..
    -=(IRAN)=-

نویسنده برتر

علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    07-09-1395 @ 12:36 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط rider نمایش پست ها
    من هرگز pc به عنوان سیستم گیمینگ قبول ندارم شما یه ایکس باکس یا پی اس ۳ میگیری ۴تا۵سال بازیای روزو با بالاترین کیفیت و کمترین افت فریم انجام میدی ولی الن شما در حال حاظر بازی crysis2برای pcبخوای با جزییات فول و بون افت فریم اجرا منی کم کم باید ۱۷۰۰تا۱۸۰۰ملیون واسه سیستم خرج کنی ولی اکس باکس و پلی استیشن تا ۵تا۷ سال بازی هارو برات بدون آپگرید انجام میدن با بیشترین جزییات
    با بالا ترین کیفیت؟؟؟؟!! برید Mafia 2 رو روی xbox بازی کنید بعد بیاد روی PC بازی کنید. این کنسول ها اونقدر ضعیفن که سازنده های مجبور شدن کیفیت

چمن بازی رو پایین بیارن از افت فریم هسم که اشکتون درمیاد.

میشه سیستمی که میشه 1700 رو معرفی کنین؟!!

بیشترین جزئیات بله! هنوز نه AF دارن AA چطور بیشترین جزئیات؟؟ داد گیمرها برا چی بلند شد از Crysis 2 برای PC؟ برا این که مجبور شدن موتور پایه رو

برای دو کنسول ضعیف کنن تا بیچاره ها اذیت نشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sirn نمایش پست ها
    درود
    حالا یه سوال ایکس باکس بهتره یا پی اس ...کدومشون بازیاش گرافیکه بهتری دارن ...و همچنین بیشتر بازی براش ساخته میشه..
    یه زمانی Xbox بهتر بود چون بازی هاش ارزون تر بود. الان قفل ps3 شکسته شده و بازیهاش خیلی ارزون شده. PS3 یه مشکل داره اونم تعمیرش هست

خیلی نسبت به Xbox پیچیدست، اما بازی های خوبی داره که بعضی هاشون تو تاریخ تکن مثل God Of War 3 که خداییش یکی از بهترین بازی های عمرم

بود. Uncharted 2 که بهترین بازی گرافیک دار و یکی از بهترین بازی های طول تاریخ هست الان هم دارن سخت رو نسخه سوم کار می کنن. Xbox هم

چند مدل داره و بستگی به نیاز ها و بودجتونن داره. بیشتر بازی های برای هر دو کنسول ریلیز می شن اما هر کدوم بازی های انحصاری زیبایی دارند مثل

Gears Of War 2 که خیلی وقت هست دارن روی 3 کار می کنن.

7. کاربر زیر از Classified برای این پست تشکر کرده است

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

Last Online
    30-11-1402 @ 09:25 بعد از ظهر

کسی در مورد نینتندو اطلاعاتی داره و در مقایسه با پی اس و ایکس باکس چه طوره و ایا بازی هاش تو ایران گیر میاد یا نه

کاربر فعال رشت

نوع موتور
    BAJAJ Pulse 180 UG4
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

من نمیگم pc ضعیف تره 100 درصد قوی تره بدون شک بخای یه سیستم ببندی که بازی های روزو با بالاترین جزیات بالا بیاره باید 3 برابر یه کنسول پول بدی.درکل این تاپیک در مورد کنسول هاست

در کل ps3خیلی شاخ تره هم از نظر گرافیکی هم از نظر سیستم عامل و امکاناتش ولی بخش آنلاین ایکس باکس بهتره ولی اولین ماهش مجانیه بعدش پولی ولی ps3 آنلاین نسبتا مفتی داره ولی جالب نیست.در مورد بازی ها هم 90 درصد بازی ها برای هر دو میاد ولی این وسط یک سری بازی خدا هست که انحصارین
    ps3:god of war 1.2.3-uncharted1.2.3-metalgears solid 4: guns of the patriot-grand turismo5
    xbox360:gears of war:1.2.3-halo.1.2.3.osd.wars.reach-forza motorsport1.2.3.4
    من به شخصه بخاطر احترامی که برای کپی رایت دارم هم ps3 هم xbox360 فقط بازی اصل میخرم و توصیه میکنم کپی نکنین چون تو بخش آنلاین به مشکل بر میخوری و 50 درصد امکاناتو از دست میدی.مثلا تو اکس باکس قبلا یه موجی بود به نام بن ویو که هرسال کنسول های کپی رو فریز میکرد که دیگه نه کپی میتونستی بازی کنی نه آنلاین ولی الان اگه کپی بازی کنی بازیتو فلگ میکنه که نتونی اون بازی انجام بدی تو پلی استیشن کپی از این خبرا نیست ولی اگه بخای آپدیتای 3بعدی و امکاناته جدیدو دانلود کنی باید بی خیال کپی شی
    سیری لوازم جانبی هم هست برای این کنسولا که شاخ ترینشون کینکت بار ایکس باکس هست که قیمتش 175 هزارتومنه که الان تو رکورد های گینس ثبت شده یه دوربینه بزرگه سنسور های پیشرفته ای داره که شما بازی هارو با دستور صوتی مثلا به انگلیسی میگی بازیو اجرا کن اجرا میکنه بعد بازی های خاصی داره که باید با حرکات بدنت بازی کنی برای پلی استیشن هم یچیز شبیه wiiهست به اسم move یه دوربینو دو تا دسته
    بازی ها کپی هر کدوم برای ایکس باکس قیمتی معادل 2 هزار تومن دارن و پی اس 3 تا 5هزار تومن ولی بازی های اصلps3 بسته به نوع بازی و رو بورس بودن و زمان عرضه مثلا یادش بخیر metal gear solid 4 اومده بود واسش 5ساعت تو سف موندم قیمتشم 110 تومن بود ولی4 ماه بگزره میشه 60 تومن الانم میتونی با قیمت 30 تومن آکبندشو گیر بیاری ایکس باکس هم همین قیمتارو یه 20 تومن ارزونتر داره
    زیبا ترین بازی های آنلاین رو هرد کنسول call of duty modern warfare2وbattel field bad company1.2هست من خودم تو مدرن2 هستم و هشتمین ایرانی که بدون هک پرستیج 10 کرده
    wiiگرافیکش خیلی پایینه و دیگه امکاناتشم با لوازم جانبی که باری این کنسولا اومده نابود شده

10. تعداد 2 کاربر از RIDER برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    RV200
    Last Online
    02-05-1390 @ 03:32 قبل از ظهر

دوستان سلام عرض شد ...

بنده ید طولایی در کنسول 360 دارم .... خوشحال میشم اگه کسی کمکی راهنمایی چیزی خواست در خدمت باشم ....

همه جوره هستم ... از گیم گرفته تا سه چراغ و فن 12 ولت و ....

12. کاربر زیر از amirz برای این پست تشکر کرده است

کاربر فعال رشت

نوع موتور
    BAJAJ Pulse 180 UG4
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

۳چراغ دیگه توو جسپر وجود ندار اگه هم تک توک بود مشکل از کارخونه بود الانم که اسلیم اومد کاملا داستان ۳چراغ تموم شد و فقط ۳ چراغ برای اونایی که از کنسول j-tagاستفاده میکنن مهمه

14. کاربر زیر از RIDER برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    pulse180 & KAWASAKI ZX-11 E
    شغل و حرفه
    کارشناسی فیزیک هسته ای
    Last Online
    20-05-1393 @ 01:46 قبل از ظهر

دوستان یه مقدار راجع به wii‏ توضیح میدین

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)