FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 95

موضوع: bandit 250

موتور سوار

نوع موتور
    pulse 200 dts-i
    شغل و حرفه
    محصل
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    24-01-1392 @ 03:19 بعد از ظهر

پیش فرض bandit 250

یک سری بندیت دیگه هم توی سالهای 89 تا 93 تولید شده که کنسول جلو دارند و بهشون میگن Limited.
    از مدل 95 تا 98 زینها یک تیکه میشه و کیلومترها آمپردار و سیستم ظاهرشون کلا فرق میکنه. در این سالها به طور همزمان هم VC تولید شده وهم ساده پس نمیشه گفت مدل بالاها همه VC هستند.
    مشخصه مدلهای 95 و 96 آرم باکشون نوشته سوزوکی و مدلهای 97 و 98 روی باکشون بصورت برجسته و استیل نوشته Bandit.
    مدلهای 97 و 98 اکثرا VZ-VC هستند. VZ نشانه این هست که موتور کنسول جلو داره.
    موتور های انجین VC: کلمه VC روی سر سیلندرشون حک شده و درب قالپاقشون قرمزه، البته هر موتوری که درب قالپاقش قرمز بود VC نیست، چون جدیدا اکثرا درب قالپاقها را قرمز میکنند.
    در مورد سیستم VC همونطور که توضیح داده شد زمان باز و بسته شدن سوپاپ ها رو با دور موتور هماهنگ میکنه و تو دور های بالا که سوپاپ ها جا میمونن اونا رو زودتر باز و بسته میکنه و به همین دلیل موتور توی دور بالا صافتر گاز میخوره. موتورهای VC بعضی از قطعاتشون با مدلهای ساده فرق میکنه: سیمکشی، ترانزیستور، سرسیلندر(خود سرسیلندر، میل سوپاپها و درب قالپاق که روی اون یه موتور الکتریکی داره و انگشتیها) و این را هم بگم که لوازم VC گرونتر از موتورهای ساده است.
    حالا راجع به معایب بندیت: بزرگترین عیب بندیت 250 کاربراتورشه که اگه تنظیمش به هم بخوره بعضی مواقع به خرید کاربراتور میرسه.
    حال که به بررسی و روش های شناخت انواع بندیت از نظر مدل و ... پرداختیم به تست این موتور میپردازیم.
    مدتی قبل فرصتی پیش امد که یک بندیت 400vc را مورد تست جامعی قرار بدهیم.
    بندیتی که مورد تست قرار گرفت از مدل بالاترین و تمیز ترین مدلهای موجود در کشور بود. این موتور تمامی لوازم ان اعم از حتی شلنگها , اگزوز , ترمزها و فرمان ان از نوع رنتال و حرفه ای بود و همچنین دارای یک اپشن خیلی خاص بود و ان کیلومتر دیجیتال شرکت یاشیمورا بر روی فرمان ان بود!!!!!!!
    رنگ ان هم از نمونه های خاص و به نام قرمز لیندا بود. لاستیک های ان از نوع دانلوپ و کاملا نو بود و نوید یک تست تمام عیار را به ما میداد.
    به صورت کلی بندیت موتوری هستش که دارای صدای فوق العاده بالا و زیبایی هستش و به جرات میشه گفت که در کلاس 400 هیچ موتوری چنین صدای فراگیری ندارد. حال حساب کنید که این موتور دارای یک اگزوز حرفه ای هم باشه. با زدن استارت صدای فراگیر ان تمامی محوطه را فرا گرفت و کاملا صدای یک موتور با حجم بسیار بالا را تداعی میکرد. نحوه قرارگیری در روی زین و پشت فرمان کاملا خوب است ولی به گونه ای نیست که کاملا بر موتور مسلط باشید. ولی درکل خوب است. با زدن دنده 1 شروع به حرکت میکنیم. موتور به ارامی شروع به حرکت میکند ولی هنگامی که گاز را تا انتها میگیرید این موتور با یک شتاب فوق العاده بالا و خطرناک دور میگیرد و فقط مهارت شما میتونه ان را کنترل کنه. در دورهای بالا و دنده های بالاتر موتور به راحتی به سرعت 180 کیلومتر میرسد و من بعید میدونم که در داخل شهر بشه به این موتور دنده 5 داد. فرمان پذیری ان فوق العاده خوب است و به کوچکترین عکس العمل ها جواب میدهد. پایداری نسبتا خوبی دارد که اگر از لاستیک های با اینچ بالاتر استفاده کنید پایداری خیلی بهتری پیدا میکند. صدای ان حتی اگر با اگزوز فابریک هم باشد کاملا جلب توجه میکند. در ترمز گیری خوب عمل میکند ولی ترمز عقب ان بر خلاف برندهای دیگری که سوار شدم در صورت فشار زیاد سریعا خالی میشود و به همین دلیل باید بیشتر از ترمز های جلو استفاده کنید. سیم کشی های ان خیلی دقیق و تمیز و پیچیده است و باید بگم پیچیده ترین سیستم برقی را به نظر من دارد.
    در کل باید بگم که اگر بندیت از نوع وی سی و خیلی تمیز باشد میتونه سواری لذت بخشی را به شما بدهد.
    ویرایش توسط mehdi ghasemi : 28-10-1391 در ساعت 08:46 بعد از ظهر
    عشق موتورسنگینم.......دعاکنید یکیشابخرم......

2. تعداد 22 کاربر از mehdi ghasemi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ۰ ۰ ۴ ۱
    شغل و حرفه
    مهندس مکانیک سیالات
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    01-08-1394 @ 04:14 بعد از ظهر

بندیت صدای قشنگی داره، علی‌الخصوص که یه اگزوز حرفه‌ای مثل ارو یا اکرا روش بندازی دیگه صداش واقعا محشر میشه،‌از 400 قشنگ‌تر. رخ خوبیم داره، به قول موتور بازا لاتیه یا پره. گاز خورشم خوبه.
    میدونم اینجا تاپیک مقایسه نیست ولی گذرا یه اشاره می‌کنم، این موتور با همه‌ی خصیصه‌های خوبش در مقابل حتی Ninja 250 کم میاره. دلیلشم فقط و فقط تکنولوژی قدیمی + سنگین بودن این موتوره. اگه شما بندیت دارین، پیشنهاد میکنم از شرکتای خارجی شاسی و رینگ آلومینیومی فوق سبک براش سفارش بدین تا ببینین این موتور چجوری به پرواز درمیاد ( اما خب نمی‌ارزه ). جالبه که قدرت بندیت از همه‌ی رقباش بیشتره، اما به خاطر هیکلش فقط شتاب اولیه داره.
    در هر صورت اینو به خاطر داشته باشین که شما دارین بندیت میخرین، یکی از ستاره‌های تاریخ سوزوکی.
    ما زندگی رو سخت نگرفتیم. زندگی سخت ما رو گرفته

4. تعداد 4 کاربر از ایلیا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

شغل و حرفه
    دانشجو،کارگر،معلم!!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    24-01-1403 @ 08:41 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط ایلیا نمایش پست ها
    بندیت صدای قشنگی داره، از 400 قشنگ‌تر. رخ خوبیم داره، به قول موتور بازا لاتیه یا پره. گاز خورشم خوبه.

من از برند سوزوکی اصلا خوشم نمیاد ولی بندیت..... واقعا لاتیه!!!خیلی محشره!!
    من برگشتم اما.....

6. کاربر زیر از yasharazary برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

شغل و حرفه
    دانشجو،کارگر،معلم!!
    Last Online
    24-01-1403 @ 08:41 بعد از ظهر

این موتور چند میارزه ؟

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    من برگشتم اما.....

موتور سوار

نوع موتور
    honda crm
    شغل و حرفه
    دانشجوی گرافیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    08-01-1398 @ 06:16 بعد از ظهر

دوستان مدل بندیت رو از چه راهایی میشه فهمید؟
    با ذكر يك صلوات فضاي وب رو معطر كنيم
    (( [COLOR=#ff0000]اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

موتور سوار

نوع موتور
    hyosunggt249n
    شغل و حرفه
    مهندسی برق - مربی والیبال
    Last Online
    19-05-1402 @ 08:06 قبل از ظهر

مشخصه هایی مثل هدرز انجین که مدلهای پایین تقریبا تا 92-93 3تا کنار هم ویکی بصورت مورب از سرسیلندر پایین آمده ورینگهای سفید داره و مدل بعدی چهار خروجی اگزوز کنار هم پایین آمده و با مدل قبلی فرق داره ورنگ رینگ اکثرا مشکی هست وتا مدل 95 تا 95 هست ومدل بعدی که به اتاق جدید معروفه طرح چراغ عقب و جا پلاکی عوض شده وخوشگلتر شده

- - - Updated - - -

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

10. تعداد 2 کاربر از mohsen46 برای این پست تشکر کرده اند.

کاربرفعال بخش گالری

نوع موتور
    Apache 180 & honda cgr1250rr
    شغل و حرفه
    BUS driver
    Last Online
    14-02-1402 @ 02:13 بعد از ظهر

Question

ای شا الله بعد عید پولام جم بشن می خام یه بندیت مدل بالا بخرم
    که همه چیز داشته باشه
    تا اون موقع نزدیک 7 م جمع کنم

دوستان میشه هم چین موردی پیدا کرد که پلاک ملی و تمیز تمیز باشه ؟
    اخرین مدل بندیت 250 چیه ؟

موتور سوار

نوع موتور
    yamaha r6
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    01-12-1392 @ 12:14 قبل از ظهر

بندیت از 88 تا 99 تولید شده تا سال 92 دسته فرومن یه تیکه هستش تا سال 96 که مدل vc اومد دسته فرمون دو تیکه شد امپر هم واسش گذاشتن
    مدلای بالا اکثرا vc هستن مدل 98 و 99 به جای suzuki روی باک نوشته bandit به صورت برجسته استیل

13. تعداد 2 کاربر از majid_suzuki برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    honda crm
    شغل و حرفه
    دانشجوی گرافیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    08-01-1398 @ 06:16 بعد از ظهر

مرسی. پس هرکی یچیزی میگه ما کدومو گوش کنیم؟
    با ذكر يك صلوات فضاي وب رو معطر كنيم
    (( [COLOR=#ff0000]اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

15. کاربر زیر از amir74 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    hyosunggt249n
    شغل و حرفه
    مهندسی برق - مربی والیبال
    Last Online
    19-05-1402 @ 08:06 قبل از ظهر

توی همه تاپیک های پرشین موتور سعی میشه اطلاعات صحیح داده بشه وتا اینجا هرچی نوشته شده راجب بندیت درسته

17. کاربر زیر از mohsen46 برای این پست تشکر کرده است

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    دايچي 250 & دايليم 250 new
    شغل و حرفه
    آزاد
    Last Online
    10-10-1397 @ 12:22 قبل از ظهر

امروز تو صياد داشتم ميرفتم تو حاله خودم بودم ياهو ديدم يه موتور زرد عين جت از بغلم رد شد اولش نفهميدم چيه بعد كه با تعجب نگاش كردم فهميدم بنديته گرخيدم .همينجوري كه داشت دور ميشد پشتشو نگاه كردم ديدم پلاك ملي داره خلاصه پرام ريخت با هزار زحمت خودمو رسوندم بهش با يه طرح ويو البته سرعتشم كم كرده بود تو لاين سك داشت ميرفت دو تركم بودن .خلاصه خفتش كردم يه بچه باحالم بعض شما ها نباشه صاحبش بود رفتم بغلش گفتم داداش از اين پارتي ها داري واسه پلاك كردن به ما هم معرفيش كن به شوخي خنديد و گفت پلاك بود من خريدم البته تابلو بود داره خالي ميبنده بعد گفت الانم فروختمش پولشو لازم دارم دارم ميبرم بدم دست صاحبش پرسيدم چند فروختيش گفت 19500 فروختم اصلانم دلم نيست فروختمش خيلي دوسش دارم ولي پول لازمم .هيچي خلاصه منم دلم سوخت به حاله يارو گفتم داداش ايشالا يه كي ديگه ميخري و ازشون جدا شدم چون بارون گرفت اونا زير پل وايسادن تا خيس نشن و منم نموندم و رفتم .ولي خداييش خيلي تميز بود فقط چراغ عقبش يه ذره شكسته بود

19. تعداد 2 کاربر از rooshak برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)