FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

موضوع: مشکلات برقی پالس 200

Banned

نوع موتور
    پالس 200
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    21-02-1392 @ 06:06 بعد از ظهر

پیش فرض مشکلات برقی پالس 200

با عرض سلام خدمت تمامی پرشین موتوری ها . من یه پالس 200 دست دوم خریدم از همون اول برق زیاد میداد بیرون و لامپ جلو رو می سوزوند و برای این کار یه لامپ 90 وات روش انداختم و مشکل ظاهرا برطرف شد . بعد از چند مدت سواری دیدم که تمام سیستم ها (بوغ - استارت - راهنما - چراغ ) بجز کیلومتر خراب شده و هیچ واکنشی ندارن البطه با ریموت دزد گیر استارت میخورد و راهنماهاش موقع قفل کردن روشن میشد . بعد چند روز باطریشم خراب شد و رفتم یه کامپیوتر و یه باطری و شارژره 15 هزار تومنی قرمز خریدم ولی باز هم همون مشکلات قبلو داره و هیچ تغییری نکرده (بجز مشکل باطری). اینجا هم تعمیر کار وارد نیست و ازتون خواهش میکنم کمکم کنید !
    اگر هم سوالی یا عکسی خواستید در خدمتم

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220F
    علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    27-04-1398 @ 03:06 بعد از ظهر

سلام درود به شما دوست من
    کنار باطری موتور یه قابی هست که داخلش فیوز شییه ای داره . . .ببین اونجا فیوزی هست؟؟؟واتش چیه؟؟؟
    این مشکل بر میگرده به شارژر موتور شما و ترازیستور . . .
    شاید جایی از موتور اتصال بدنه میکنه . . .این جور مواقع اول فیوز شیشه ای میسوزه . . .
    به احتمال قوی فیوزی وجود نداره و جاش سیم یک سره کشیدن . . .
    موفق باشید
    بسته به لیاقتت و شعورت برات وقت میزارم و نظر میدم/بسته به پشتکارت و همکاریت و همفکریت
    اگه نوشته ی مفیدی زدی ازت تشکر میکنم پس توقع بیجا نداشته باش و به خودت مغرور نشو
    نوشته مفید شامل چی میشه:بار علمی . . .فنی . . .هنری . . .و خلاقیتی
    لازم نیست به جایگاهی که داری ازت تشکر کنم/لازم نیست هر تایپیکی که زدی ازش تشکر کنم

Banned

نوع موتور
    پالس 200
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط mra680 نمایش پست ها
    سلام درود به شما دوست من
    کنار باطری موتور یه قابی هست که داخلش فیوز شییه ای داره . . .ببین اونجا فیوزی هست؟؟؟واتش چیه؟؟؟
    این مشکل بر میگرده به شارژر موتور شما و ترازیستور . . .
    شاید جایی از موتور اتصال بدنه میکنه . . .این جور مواقع اول فیوز شیشه ای میسوزه . . .
    به احتمال قوی فیوزی وجود نداره و جاش سیم یک سره کشیدن . . .
    موفق باشید
    خیلی ممنون بابت راهنمایی هاتون . اره فیوز شیشه ای هست و سالمه . فعلا مشکل اصلی بر میگرده به اینکه چراغ ها و بوغ و راهنما و... که با دزد گیر کار میکنن ولی با قلوه ها کار نمیکنن . شارژرمو که تازه عوض کردم اما ترانزیستور چیه ؟ میتونه مشکلمو حل کنه و قیمتش چنده ؟ ایا جای دیگه هم ممکنه فیوز داشته باشه؟و (به احتمال 5٪ اگه کامپیوتری که جدید گرفتم خراب بهم داده باشه میشه تشخیص داد؟)
    ویرایش توسط dani24 : 26-10-1391 در ساعت 11:28 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220F
    علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    27-04-1398 @ 03:06 بعد از ظهر

درود دوست من . . .
    ترازیستور رو نخر برو با یکی از دوستان که مثل خودتون پالس 200 دارن جابه جا کن
    تا جایی که من اطلاع دارم ترازیستور زمان جرقه زدن شمع ها رو از طریق وزنه ای(فلکه برق) طبق دور موتور کنترل میکنه(اگه اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنن)
    من شک بردم به دزدگیر موتور شما . . .
    دزدگیر رو کامل از مدار خارج کنید . . .یا اتصالات دزدگیر رو چک کنید . . .تمام قیمت هارو از نو باز کنید و نوار چسب برق بزنید . . .
    دزدگیر فیوز داره . . .جای دیگه از موتور خیر . . .قیمت ترازیستور حدود 20 تا 25 شاید هم گرونتر . . .
    شاید اتصال بدنه مثبت دارین . . .(برق دزدی)باطری ساز خبره ماشین میتونه چک کنه
    من منظور شما از کامپیوتر رو متوجه نمیشم(شاید همین ترازیستور رو کامپیوتر میگین)
    بسته به لیاقتت و شعورت برات وقت میزارم و نظر میدم/بسته به پشتکارت و همکاریت و همفکریت
    اگه نوشته ی مفیدی زدی ازت تشکر میکنم پس توقع بیجا نداشته باش و به خودت مغرور نشو
    نوشته مفید شامل چی میشه:بار علمی . . .فنی . . .هنری . . .و خلاقیتی
    لازم نیست به جایگاهی که داری ازت تشکر کنم/لازم نیست هر تایپیکی که زدی ازش تشکر کنم

Banned

نوع موتور
    پالس 200
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط mra680 نمایش پست ها
    درود دوست من . . .
    ترازیستور رو نخر برو با یکی از دوستان که مثل خودتون پالس 200 دارن جابه جا کن
    تا جایی که من اطلاع دارم ترازیستور زمان جرقه زدن شمع ها رو از طریق وزنه ای(فلکه برق) طبق دور موتور کنترل میکنه(اگه اشتباه گفتم دوستان اصلاح کنن)
    من شک بردم به دزدگیر موتور شما . . .
    دزدگیر رو کامل از مدار خارج کنید . . .یا اتصالات دزدگیر رو چک کنید . . .تمام قیمت هارو از نو باز کنید و نوار چسب برق بزنید . . .
    دزدگیر فیوز داره . . .جای دیگه از موتور خیر . . .قیمت ترازیستور حدود 20 تا 25 شاید هم گرونتر . . .
    شاید اتصال بدنه مثبت دارین . . .(برق دزدی)باطری ساز خبره ماشین میتونه چک کنه
    من منظور شما از کامپیوتر رو متوجه نمیشم(شاید همین ترازیستور رو کامپیوتر میگین)
    با سلام و درود . من تمام دزد گیر رو باز کردم و تمام اتصالاتو برسی کردم و الان تنها سوالم اینه که چطور میشه فهمید کامپیوتر سالمه یا نه . کامپیوتر یک شکل مکعب مستطیل دارد و در فلاپ جا سازی شده و تمام سیم هایی که از دو تا قلوه نصب رو فرمون میاد به کامپیوتر میره و بعد از اون میره به سمت هدف یعنی چراغ و بوغ و راهنما و.... من برای همین یه کامپیوتر جدید خریدم و لی باز هم درست نشد اما به کامپیوتر مشکوکم که سالم بده یا نه . دوستان میدونن چطور میشه فهمید سالمه؟

طراح عکس های ترولی

علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    01-11-1391 @ 03:18 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط dani24 نمایش پست ها
    کامپیوتر یک شکل مکعب مستطیل دارد و در فلاپ جا سازی شده و تمام سیم هایی که از دو تا قلوه نصب رو فرمون میاد به کامپیوتر میره و بعد از اون میره به سمت هدف یعنی چراغ و بوغ و راهنما و....
    دوست خوبم سلام
    منظورت از کامپیوتر باید اتوماتیک راهنما باشه درسته؟
    سلامتی عقده ای های تشکر
    یه مدت نیستم ، گوشیم هم خاموشه خط جدید که بگیرم شمارشو برای رفقا اس ام اس میکنم
    فعلن

Banned

نوع موتور
    پالس 200
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hy@r نمایش پست ها
    دوست خوبم سلام
    منظورت از کامپیوتر باید اتوماتیک راهنما باشه درسته؟
    با سلام و درود. فقط توی موتور های پالس 200 و 220 قطعه ای به نام کامپیوتر وجود داره که فقط با همین نام شناخته شده است و فرمان هایی که به موتور میدیم رو تجزیه تحلیل میکنه و یکی از کار هاش روشن کردن راهنماست - در واقع یکی از چندین کارشاینه که راهنمارو به صورت دیجیتال (نه به وسیله رله) روشن خاموش کنه
    دوستان کامپیوترم رو فرستادم برای پسر داییم که اونجا تستش کنن اگر کسی حدس میزنه که مشکلش تو جای دیگس لطفا بگه.

موتور سوار

نوع موتور
    EHSAN200cc
    شغل و حرفه
    مهندس و طراح مکانیک خودرو
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    20-06-1402 @ 01:34 بعد از ظهر

پیش فرض رگلاتور

داداش اگه فیوزهاسالمه همه چیزسوخته برورگلاتور(افتامات) عوضش کن که اصلا روی ولتاژ خروجی کنترل نداره

Banned

نوع موتور
    پالس 200
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط sorush نمایش پست ها
    داداش اگه فیوزهاسالمه همه چیزسوخته برورگلاتور(افتامات) عوضش کن که اصلا روی ولتاژ خروجی کنترل نداره
    رگلاتور چی هست و کجاس و قیمتشو لطف میکنی؟ رفته بودم گمرک (چون به تهران رفت و امد دارم) گفتم افتامات بده یه بهانه ای اورد و بهم شارژر داد . بعدش اینکه تو حالتی که موتور خاموشه باید راهنما و بوغ کار کنه ولی نمیکنه .

10. کاربر زیر از dani24 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    EHSAN200cc
    شغل و حرفه
    مهندس و طراح مکانیک خودرو
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    20-06-1402 @ 01:34 بعد از ظهر

درسیستم شارژهای جدید ازدینام خبری نیست وهمه الترناتورشدن وسه فازخروجی داره که ولتاژتولیدی خود الترناتور ای سی هست وتوسط دیدودهایی که در افتامات هست یکسو میشه وبه دی سی تبدیل میشه ووظیفه دوم کنترل ولتاژخروجی وجریان میشه چون اگه ولتاژ کنترل نشه مصرف کننده ها میسوزن وبرای اینکه خوددستگاه شارژ خراب نشه بدلیل جریان کشیدن مصرف کننده سرراهش فیوزقرارمیدن تا ازصدمه دیدن الترناتور جلوگیری بشه
    دقیقا برای پالس نمیدونم کجاست ولی ازبچه ها بپرس میگن اونایی که پالس دارن؟
    قیمتم نبایدزیادباشه چون برای خودرو9بیشترنیست
    طرف نداشته یاسردرنمیاورده
    مورد اخری بدون سوئیچ نباید کارکنه مگراینکه بادزدگیرکار کنه
    حله

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)