FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ اپاچی 180 زیباست؟

رأی دهندگان
686. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

89 12.97%
  • سفید

364 53.06%
  • مشکی

117 17.06%
  • نوک مدادی

62 9.04%
  • زرد

54 7.87%
صفحه 431 از 437 نخستنخست ... 331381421427428429430431432433434435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,301 به 4,310 از 4368

موضوع: Apache 180 & آپاچی 180

موتور سوار

نوع موتور
    لاکی 180
    Last Online
    20-11-1400 @ 08:39 قبل از ظهر

Smile Apache 180 & آپاچی 180

باسلام خدمت دوستان
    لطفا نظرات و تجربيات خودرا در رابطه با آپاچي 180بنويسيد
    باتشكر
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    ویرایش توسط Kami : 16-06-1390 در ساعت 09:31 بعد از ظهر

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    NiNja250.Benelli250.Super Hi kips.pulse220.apachi180.
    شغل و حرفه
    حسابدار
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    15-03-1401 @ 11:45 قبل از ظهر

چتری برای خوب کار کردن موتور و متعادل کردن مصرف سوخت هست
    به سرعت هیچ ربطی نداره
    اپاچی سرعتش یه اندازه مشخص داره

3. کاربر زیر از soleymani برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط damad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اپاچی من مدل 92
    هیچ مشکل فنی نداره
    اما چرا جدیدا تو دنده پنج دور موتور از 9000 بیشتر نمیشه اخرین سرعتی هم که تونستم باهاش برم 120 بود
    جالب اینجاست با اینکه گار رو تا اخر فردم اما به موتور فشار نمیاد
    دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟
    البته شمع رو عوض کردم شمع معمولی وصل کردم شمع اصلیش نیست
    امکان داره از شمع باشه
    جواب بدین لطفا
    موتور چنتا کاره...؟؟؟؟ شمع معمولی روش جواب نمیده همون بوش 2 پلت که فابریکش روش بوده بخر یا سوزنی ان جی کا فقط حواست باشه اصلیش بخری قلابی زیاد داره و شمع ان جی کا سوزنی که میگیری باید اعداد نوشته شده روش عین همون اعدادی که روی شمع اصلیت نوشته بیخری قیمتم 50 تومن انجین نرم ترم کار میکنه و یه کوچولو تغییر احساس میشه نسبت به شمع فابریکیش...... شمع فابریک بوش 2 پلتی که روشه هم 20تومن بوده...دیافراگمم اگر عوض کردی کاربراتو بده یه سرویس بکنن بشورن احتمال اونم هست ولی اول برس به شمعش
    ویرایش توسط Alireza.BMW : 28-03-1396 در ساعت 11:10 بعد از ظهر
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

5. کاربر زیر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    30-06-1402 @ 01:47 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    موتور چنتا کاره...؟؟؟؟ شمع معمولی روش جواب نمیده همون بوش 2 پلت که فابریکش روش بوده بخر یا سوزنی ان جی کا فقط حواست باشه اصلیش بخری قلابی زیاد داره و شمع ان جی کا سوزنی که میگیری با اعداد نوشته شده روش عین همون اعدادی که روی شمع اصلیت نوشته میخری قیمتم 50 تومن شمع فابریک بوش 2 پلتی که روشه هم 20تومن بوده...دیافراگمم اگر عوض کردی کاربراتو بده یه سرویس بکنن بشورن احتمال اونم هست ولی اول برس به شمعش

موتورم 30 هزار کارکرده
    شمع رو هم دو پلاتین اصلی که واسه تی وی اس هست رو گرفتم بستم
    کاربراتشم کامل تمیز کردم
    باز همونه
    کلافه کرده منو

7. کاربر زیر از damad برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    سی بی 400،آپاچی.ار اس200 . بنلی 25 ،ان اس 200 و بنلی 300
    شغل و حرفه
    ازاد
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    13-01-1402 @ 10:24 قبل از ظهر

دوست عزیز انتظار نداشته باش موتور مثل روز اول باشه.خیلی چیزهای دیگه ام تاثیر داره که ارزش نداره تعویضش کنی.مثل زنجیر تایم.در کل همه وسایل نقلیه بعداز مدتی از قدرت و گشتاور شون کم میشه.فقط بعضی ها مثل هندا و سوزوکی و کی تی ام خیلی کم از قدرتشون کم میشه و مدل های پالس و آپاچی و امثال هم بیشتر آفت قدرت و سرعت دارن.تو ماشین هم همین داستان هست میتونی تو خودرو های یک سال کار با شش سال کار ببینی چقدر مشهوده.باز آپاچی خوبه زیاد شتاب و سرعت نداره برو ان اس بگیر روز اول فیلم از شتاب و تاپ اسپیدش بگیر بعد اینکه رسید به سی هزار تا هم باز تست کن میبینی کلا تغییر فاحشی داشته.البته من موتور دیدم (آپاچی و ان اس)حدود چهل هزار کارکرد داشته ولی روشن میکنی انگار موتور چهار هزار کار کرده زیاد حساس نشو روش

9. کاربر زیر از gezhen برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Apache 180
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    08-07-1399 @ 05:42 بعد از ظهر

سلام.

نوار سفید دور رینگ رو از کجا میشه خرید؟ چسبوندنش راحته؟ قیمتش چنده؟

ممنون

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

11. کاربر زیر از TAEL برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

سلام. دلم واسه آپاچی خیلی تنگ شده اونم فقط رنگ قرمزش. یکی داشتم خدایی خیلی عالی بود واسه تو شهر ولی من مسیر کارم بین شهری بود عوض کردم 220 گرفتم که از تعویضمم راضیم ولی خب آپاچی خیلی موتور خوبیه

انجینش توی دور پایین اصن صدا نداره. صدای اگزوزش خوبه. شتابش نسبت به خودش عالیه البته من خورشیدی جلو رو یه دندونه بزرگتر کرده بودم که یه کمی شتابش اومده بود پایین ولی در عوض توی سرعت بالا فشار کمتری روی انجین بود
    ترمزاش مخصوصا جلوش خوب بود. قیافشم چون خودم سوار میشدم نمیدیدم و توی شهر ما فقط من آپاچی داشتم بعدش که فروختم طرف سوار شد و رفت دور زد تازه فهمیدم چه تیپ خوشگلی داره

از لحاظ مصرف و کم خرجی هم خیلی خوب بود فقط مشکلی که من داشتم مقصرشم خودم بودم موتورم توی 15هزار کارکرد روغن سوزی افتاد. علتشم این بود که هر دو سه بار که روغن عوض میکردم یه مدل روغن با مارکهای مختلف میریختم (موتوسل. ایرانول 12هزار و 16 هزار. بهران تکتاز و پیشتاز. کاسترول جی تی ایکس. یه روغن دیگه هم ریختم یادم نیست چی بود اسمش از این تقلبیا بود) و به جز انواع روغن مشکل دیگه این بود که بعضی وقتا تا 200سی سی روغن بیشتر میریختم که این خودش بدترین کارم بود بعدشم هر روزباهاش تخته گاز با سرعت بالای 120 میرفتم که فشار روی موتور بود واسه همین روغن سوزی افتاد

ولی در کل دوستانی که تازه آپاچی میگیرن سعی کنن روغن مناسب واسش بگیرن و تا روزی که موتور رو دارن فقط از همون روغن بریزن توش. این مسئله رو خدایی خیلی جدی بگیرید. اینقد مث من دنبال کیفیت بهتر نباشید. یه بنده خدایی آپاچی مدل 89 رو با روغن بهران توان که اتوماتیک هم نیست و معمولیه تا پارسال که من ازش خبر داشتم بدون تعمیر ازش کار میکشید فک کنم با 40هزار کارکرد. یکی اینکه روغن فقط یه جور میریخت بعدشم فقط 1لیتر میریخت. روغن اگه کمی هم کم باشه اشکال نداره ولی اصلا بیشتر روغن نریزید

ببخشید زیاد نوشتم. اینا تجربیات من بود که خواستم بهتون بگم. بخدا آپاچی خیلی موتور ماهیه فقط نگهداری میخواد و اذیتش نکنید. از لحاظ برقی تا عمر داره خراب نمیشه. باتری هم من 1 سال به یه باتری کار کردم که روی موتور رفیقم به هیچ وجه استارت نمیزد ولی واسه من با تک استارت روشن میشد. تنها ضعفش نور کم چراغهاش بود که هیچ راهی هم واسه جبران نداشت. از زنون هم تا میتونید استفاده نکنید. از لحاظ انجین هم که گفتم همه چی به روغن بستگی داره و به آب بندی اصولی که به موتور فشار نیاد. اگه موتور هار میخوایید تا 200 یا 300 کیلومتر اروم برید بعد ***زونید ولی اگه موتور میخوایید که چند سال خرج نداشته باشه تا 600تا دور موتور رو از 5 بالاتر نبرید بعدشم تا 1000تا از 7 بالاتر نبرید و سرعت و دنده مهم نیست.

اتفاقا سعی کنید با دنده بالاتر مثلا 5 با دور موتور 5 هزار که سرعت تقریبا باید 65کیلومتر باشه برید که باد بخوره به انجین و خنک بشه

توی اب بندی انجین نباید زیاد داغ کنه

شرمندا خیلی زیاد نوشتم ولی خب قصدم این بود که توی این زمونه طرف با بدبختی 7میلیون میده موتور حداقل بدونه چجوری اب بندی کنه و چیکار کنه و چیکار نکنه تا موتورش خوب در بیاد

کوچیک همتونم هستم. یا علی

13. تعداد 5 کاربر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده اند.

کاربرفعال بخش گالری

نوع موتور
    Apache 180 & honda cgr1250rr
    شغل و حرفه
    BUS driver
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    14-02-1402 @ 02:13 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام. دلم واسه آپاچی خیلی تنگ شده اونم فقط رنگ قرمزش. یکی داشتم خدایی خیلی عالی بود واسه تو شهر ولی من مسیر کارم بین شهری بود عوض کردم 220 گرفتم که از تعویضمم راضیم ولی خب آپاچی خیلی موتور خوبیه

انجینش توی دور پایین اصن صدا نداره. صدای اگزوزش خوبه. شتابش نسبت به خودش عالیه البته من خورشیدی جلو رو یه دندونه بزرگتر کرده بودم که یه کمی شتابش اومده بود پایین ولی در عوض توی سرعت بالا فشار کمتری روی انجین بود
    ترمزاش مخصوصا جلوش خوب بود. قیافشم چون خودم سوار میشدم نمیدیدم و توی شهر ما فقط من آپاچی داشتم بعدش که فروختم طرف سوار شد و رفت دور زد تازه فهمیدم چه تیپ خوشگلی داره

از لحاظ مصرف و کم خرجی هم خیلی خوب بود فقط مشکلی که من داشتم مقصرشم خودم بودم موتورم توی 15هزار کارکرد روغن سوزی افتاد. علتشم این بود که هر دو سه بار که روغن عوض میکردم یه مدل روغن با مارکهای مختلف میریختم (موتوسل. ایرانول 12هزار و 16 هزار. بهران تکتاز و پیشتاز. کاسترول جی تی ایکس. یه روغن دیگه هم ریختم یادم نیست چی بود اسمش از این تقلبیا بود) و به جز انواع روغن مشکل دیگه این بود که بعضی وقتا تا 200سی سی روغن بیشتر میریختم که این خودش بدترین کارم بود بعدشم هر روزباهاش تخته گاز با سرعت بالای 120 میرفتم که فشار روی موتور بود واسه همین روغن سوزی افتاد

ولی در کل دوستانی که تازه آپاچی میگیرن سعی کنن روغن مناسب واسش بگیرن و تا روزی که موتور رو دارن فقط از همون روغن بریزن توش. این مسئله رو خدایی خیلی جدی بگیرید. اینقد مث من دنبال کیفیت بهتر نباشید. یه بنده خدایی آپاچی مدل 89 رو با روغن بهران توان که اتوماتیک هم نیست و معمولیه تا پارسال که من ازش خبر داشتم بدون تعمیر ازش کار میکشید فک کنم با 40هزار کارکرد. یکی اینکه روغن فقط یه جور میریخت بعدشم فقط 1لیتر میریخت. روغن اگه کمی هم کم باشه اشکال نداره ولی اصلا بیشتر روغن نریزید

ببخشید زیاد نوشتم. اینا تجربیات من بود که خواستم بهتون بگم. بخدا آپاچی خیلی موتور ماهیه فقط نگهداری میخواد و اذیتش نکنید. از لحاظ برقی تا عمر داره خراب نمیشه. باتری هم من 1 سال به یه باتری کار کردم که روی موتور رفیقم به هیچ وجه استارت نمیزد ولی واسه من با تک استارت روشن میشد. تنها ضعفش نور کم چراغهاش بود که هیچ راهی هم واسه جبران نداشت. از زنون هم تا میتونید استفاده نکنید. از لحاظ انجین هم که گفتم همه چی به روغن بستگی داره و به آب بندی اصولی که به موتور فشار نیاد. اگه موتور هار میخوایید تا 200 یا 300 کیلومتر اروم برید بعد ***زونید ولی اگه موتور میخوایید که چند سال خرج نداشته باشه تا 600تا دور موتور رو از 5 بالاتر نبرید بعدشم تا 1000تا از 7 بالاتر نبرید و سرعت و دنده مهم نیست.

اتفاقا سعی کنید با دنده بالاتر مثلا 5 با دور موتور 5 هزار که سرعت تقریبا باید 65کیلومتر باشه برید که باد بخوره به انجین و خنک بشه

توی اب بندی انجین نباید زیاد داغ کنه

شرمندا خیلی زیاد نوشتم ولی خب قصدم این بود که توی این زمونه طرف با بدبختی 7میلیون میده موتور حداقل بدونه چجوری اب بندی کنه و چیکار کنه و چیکار نکنه تا موتورش خوب در بیاد

کوچیک همتونم هستم. یا علی
    ایولا داش رسول گل
    اقا منم برج 6 سال گذشته که خریدم از رفیقا در مورد روغن پرسیدم
    گفتن ایرانول 6000 بریز یا توتال قوطی قرمز
    که من از روغن فروشی که همیشه میرم پیشش توتال کمی گرون بود نخریدم
    ایرانول هم 8000 داشت بچه ها هم گفتن 8000 مشکلی نیست و 8000 یه چهار لیتری گرفتم
    خلاصه بعضیا گفتن 1200 سی سی بریز به جا 1 لیتر که منم 1200 ریختم ولی کاملا مشخص بود که یه جوری تا اینکه صحبت شما رو اینجا دیدم
    خلاصه من سر 250 تا عوض کردم که سر 800 تا دیدم خیلی روغن کم کرده البته دیدم صداش عوض شده بعد نگاه کردم دیدم کم کرده
    که من روغن نریختم سرش و دوباره کلا روغن و ریختم پایین و یه 1200 دیگه ریختم
    خلاصه موتور و سر 1150 کیلومتر فروختیم و
    ولی همون 1 لیتر بریزید حالا یه خورده بیشتر ولی نه 200 سی سی
    ولی انصافا تا 500 دونه کار دور موتورش و بالاتر از 5 نبردم و تا 1000 هم دور موتور بالاتر از 6 و 6 ونیم نبردم و حداکثر سرعت 80 بود
    خلاصه نزدیک 1100 تا بود که یه تاپ اسپید ازش گرفتم که 131 پر کردم

حالا بگذریم
    انصافا موتور خوبی بود و یادش بخیر

INSTA : vahid.1995

15. کاربر زیر از معمار برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    apache180 , KTM Duke200
    Last Online
    06-08-1396 @ 07:29 بعد از ظهر

این موضوع حجم روغن خیلی پیش پا افتاده تر از اینه که درموردش با کسی مشورت کنید. حجم روغن مورد نیاز تمام موتور ها داخل دفترچه قید شده و اینم قید شده اگه فیلتر عوض کردید چند سی سی بیشتر بریزید.
    روی خود انجین موتور ها هم اکثریت قید شده

17. کاربر زیر از محمدرضا شیخی برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی ۱۸۰
    Last Online
    21-07-1396 @ 07:45 بعد از ظهر

سلام.
    یه سوال
    من تازه یه آپاچی ۱۸۰ مدل ۹۵ گرفتم ، اما صاحب قبلیش تر زده بوده به موتور و اصلا بهش نرسیده بوده.
    من تا آخر گاز و نبستم بهش اما با یه ضرب و تقسیم دیدم به سرعت ۱۲۰ هم نمیرسه.
    ولی اینجا بچه ها میگند ۱۳۰ تا رفتند باهاش.
    یه چیز دیگه ، من موتور سوار نبودم و اولین موتورمه.
    طبق عادت ماشین سواریم برای دنده زیاد کردن یه کم پر گاز زیاد میکنم ، خواستم ببینم این کار بطور مداوم و طولانی مدت مشکل برا موتور ایجاد نمیکنه؟
    و یه چیز دیگه اینکه چیکار کنم شتابش بیشتر بشه و تو سربالایی ها کم نیاره؟

19. کاربر زیر از Iran-Pc برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ندارم....
    شغل و حرفه
    any work
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    03-05-1398 @ 10:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-Pc نمایش پست ها
    سلام.
    یه سوال
    من تازه یه آپاچی ۱۸۰ مدل ۹۵ گرفتم ، اما صاحب قبلیش تر زده بوده به موتور و اصلا بهش نرسیده بوده.
    من تا آخر گاز و نبستم بهش اما با یه ضرب و تقسیم دیدم به سرعت ۱۲۰ هم نمیرسه.
    ولی اینجا بچه ها میگند ۱۳۰ تا رفتند باهاش.
    یه چیز دیگه ، من موتور سوار نبودم و اولین موتورمه.
    طبق عادت ماشین سواریم برای دنده زیاد کردن یه کم پر گاز زیاد میکنم ، خواستم ببینم این کار بطور مداوم و طولانی مدت مشکل برا موتور ایجاد نمیکنه؟
    و یه چیز دیگه اینکه چیکار کنم شتابش بیشتر بشه و تو سربالایی ها کم نیاره؟
    تاپ اسپیدش حدودا همین ۱۲۰ تاس.فشار اوردن به موتور تو مدت طولانی عواقب بدی خواهد داشت
    با تعویض شمع و سرویس به موقع روغن و فیلتر ها و شستشو و تنظیم کاربراتور بهتر میشه

Sent from my SM-J200F using Tapatalk
    از ارسال هرگونه پست اسپم خودداری کنید.مشکلات سایت را با مدیران در میان بگذارید.

یه بار پریدی موتوری دو بار پریدی موتوری آخر می افتی موتوری!

21. تعداد 2 کاربر از VAHID برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-60-apache-180-180-a-23.html

تنظیم ساعت آپاچی 180

تنظیم ساعت آپاچی

میزان باد لاستیک موتور آپاچی

تنظیم ساعت موتور آپاچی ۱۸۰

تنظیم ساعت موتور آپاچی

تنظیم ساعت کیلومتر اپا

آپاچی 180 استریت فایتر

نحوه تنظیم ساعت موتوراپاچی

تنظیم ساعت آپاچی ۲۰۰

اموزش بستن پدال دنده اپاچی

http:persianmotor.net-60-apache-180-180-a-146.html