FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: انسان خوبی هستیم ؟

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    31-02-1396 @ 09:28 قبل از ظهر

پیش فرض انسان خوبی هستیم ؟

بچه ها بد نیست در این مورد کمی صحبت بشه حالا تو هر موردی اگه تجربه خوبی دارید بگین بعضی وقتها آدم نمیدونه

من خودم به شخصه با موتور همش تخت گازم تو شهر تند میرم اون روز دیدم یکی از خیابون میخواد رد بشه واقعا میترسه با اینکه شاید فاصله ما باهاش زیاد باشه یا اینقدر سرعت هست که رد میشیم زودتر ازش اما مردم میترسند به خودم گفتم خوب چرا ناراحتش میکنی ؟ واقعا داری به حقش تجاوز میکنی میتونی احترام بزاری آرومتر بری اجازه بدی عبور کنه ،

یا مثلا همسایه ما 6 نفرند معلوم نیست چه کاره هستن فکر کنم بسیجیند یک 400 دارند شب ساعت 12 میاره تو کوچه گاز میده زمین میلرزه خوب آدم میبینه حق دارند ممنوع کنند یکمی رعایت کنند بد نیست .

یا یک خصلت بد دیگه که خودم دارم بههر دختری نگاه میکنم سرم دقیقا مثل جغد 180 درجه میچرخه قبلا متلک هم میگفتم یک روز تو خیابون داشتم قدم میزدم با اینکه همش با موتوریم راه رفتن یادمون رفته اما دیدم از مغازه دار گرفته تا هر کی تو خیابونه به دختر نگاه میکنه متلک میندازه جلوی چشم من راحت 50 نفر بهش حرف میزدند خوب واسه این دختر چی میمونه ؟ واقعا چه حسی بهش دست میده ؟ دقیقا من به حریمش آزادیش تجاوز کردم اونم حق زندگی داره چی میشه راحت بیاد تو خیابون چرا واقعا من اذیت میکنم !!!

2. تعداد 5 کاربر از eshgh_namordeh برای این پست تشکر کرده اند.

کاربر فعال تهران

نوع موتور
    ندارم )-:
    شغل و حرفه
    دانشجو
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    28-01-1395 @ 09:25 قبل از ظهر

عشق نامرده یا نمرده اینجا کلیسای کاتولیک ها نیست عزیز که داری اعتراف میکنی انجمن موتور سواراست
    من نظر خودمو میگم بیخیال خواهشا موتورو عشقست
    زیاد دپرس شدی جونم با هایکیپست ساعت 2 بعد از نصفه شب برو اتوبان همت 160 تا باهاش برو حالت خوب میشه میفهمی چا انسانهایی خوبند

ولی در کل خوبه آدم این چیزایی رو که گفتی رعایت کنه

4. کاربر زیر از reza KTM برای این پست تشکر کرده است

نوع موتور
    RV 200 - Searching for NSR
    شغل و حرفه
    Game director & designer
    Last Online
    12-09-1398 @ 10:25 قبل از ظهر

تو این مملکت همه چی مرده
    مرام
    عشق
    اخلاق
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

6. کاربر زیر از Kenji برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    12-05-1392 @ 01:48 قبل از ظهر

این یعنی فرهنگ سازی !!!! آفرین ....من خودم از این قضیه زجر میکشم که ملت تیکه میندازن و تلسکوپ میشن رو یه دختر
    یا دوس دخترت میری بیرون چند نفر نگاش میکنن ؟؟؟ اعصابت خورد نمیشه ؟؟؟ با چند نفر میخای دعوا کنی ؟؟؟ 1 ؟2؟3؟ 10 ؟100 ؟؟1000؟؟ اکثرا اینطوری هستن اما باید فرهنگمونو درست کنیم .... آفرین خیلی مرد بزرگی هستی که به این نتیجه رسیدی
    موتور سواری دولا دولا...

8. تعداد 2 کاربر از Farzad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    pulse180 & KAWASAKI ZX-11 E
    شغل و حرفه
    کارشناسی فیزیک هسته ای
    Last Online
    20-05-1393 @ 01:46 قبل از ظهر

دختری که عین آدم لباس میپوشه میاد بیرون کسی کاریش نداره ؛اون خودش تنش میخاره؛

یه سوال: شما واقعا به این نتیجه رسیدی؟ و از اون موقع دیگه این کار ها رو نکردی؟ یا یه لحظه وجدان درد گرفتی و این تاپیک رو زدی؟
    من خودم برا موتور خیلی سعی کردم محتاط تر باشم ولی لامصب این سرعت و شتاب نمیزاره!

برا موتور هم مردم انقدر از موتور بدی دیدن که از براوو هم میترسند و حق دارن؛
    چه انتظار عجیبی...
    توبین منتظران هم مولای من چه غریبی ، عجیب تر که چه اسان نبودنت شده عادت چه بیخیال نشسته ایم
    نه کوششی نه وفائی فقط نشسته و میگوئیم خداکند که بیایی...

10. تعداد 2 کاربر از mohamad javad برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    RV 200 - Searching for NSR
    شغل و حرفه
    Game director & designer
    Last Online
    12-09-1398 @ 10:25 قبل از ظهر

هر کسی حق داره هر جور دلش بخواد بیاد بیرون. کسی به شما گیر می ده چرا کلاه می ذاری سرت یا نمی ذاری؟
    دلیل نمی شه که مرد هر جور دلش بخواد می تونه بیاد بیرون ولی زن حق نداره بدون چادر چاقچوق پاشو از خونه بذاره بیرون. اگر گذاشت حتی اگر بهش تجاوز شد به ما ربطی نداره و مقصر خودشه!
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

12. تعداد 8 کاربر از Kenji برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    Last Online

من خیلی وقته خودم به این نتیجه رسیدم متاسفانه به قول دوستان عادت کردیم ترکش سخته زمان میبره سعی میکنم رعایت کنم واقعا حقی نداریم دیگران راناراحت کنیم من خودم تفریحم سرعته تو شهر هم خیلی حال میده لای کشیدن خستگی آدم در میره اما ارزش نداره وقتی به دیگران احترام میزاریم یک لذتی داره که جایگزین اون میشه انگار از خودت راضی هستی .
    واقعا ما 70 سال عمر میکنیم و تمام هر چی فکر میکنم ارزش نداره با اینکه وقت عمل خیلی سخته و الان صرفا حرفش را میزنم اما یادآوری به آدم بشه بد نیست شاید فکر کنیم .
    شما دوستان هم مورد دیگه بهش رسیدین بگین بعضی وقتها ادم نمیدونه

یک موضوع دیگه مثلا فروش موتور یا هر وسیله دیگه اول میائیم تمیزش میکنیم رنگ خوردگیهاش را با رنگ و ماژیک و خش گیر و ... درست میکنیم عیبهای موتوریش را مخفی میکنیم طرف میاد بخره میگیم اره توپه فلانه بمانه ..... آیا وافعا درسته این کار ؟ اگه نگاه کنیم اون هم یکی مثل ما داره به امیدی میخره به فرض اگه راست بگی 1 میلیون ضرر کردی خوب بکنیم اهمیتی نداره اما راست و درست بودیم با اینکه عمل کردن بهش واقعا سخته چن شرایط خوبی نداریم .

یک تجربه دیگه هم واسه خودم پیش میاد همیشه بگم توی دوستی با دختره ، من خودم با کسی که واقعا واقعا بخوامش دوست نمیشم صرفا دختر باشه یکمی خوشم بیاد دوست میشم درسته دروغی بهش نمیگم مبدونه صرفا یک دوستم اما اگه واقعا با کسی که میخوام دوست بشم خیلی فرق میکنه اول اینکه میتونم واقعا بهش محبت کنم ار ته دلم اون وقت اون هم خوشحاله دیگه نمیگند پسرها پستند نامردند چون واقعا خواستمش
    و اینکه اگه با اون که واقعا نمیخوام دوست نشم ممکنه با پسری بره که اون را واقعا میخواد اینجوری همه به عشقشون میرسند هم اون پسر هم اون دختر
    اما من چی با اینکارم نه خودم به عشق رسیدم نه گذاشتم سرنوشت دو تا آدم دیگه تغییر کنه و...... بعضی وقتها چیزهای کوچیک عواقب بزرگی داره اگه رعایت کنیم خیلی جامعه درست میشه

14. کاربر زیر از eshgh_namordeh برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    BMW R75/5
    شغل و حرفه
    Marketing
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    06-04-1394 @ 03:41 بعد از ظهر

من به شخصه به کسی تیکه نمی ندازم اما همچینم آب کشیده نیستم، حالا شاید هزارتا خلافم بکنم. اما باید دید فقط این تیکه ها شامل کسانی میشه که به ضعم بعضی ها بد لباسن؟
    ما دیدیم به چادریش هم گیر دادن.
    موتورسواری در شهر، خداحافظ برای همیشه.

همکار سابق

Last Online
    15-09-1395 @ 04:24 بعد از ظهر

کسی که واقعا سنگین و با وقار باشه چه چادری چه تیریپ مانتویی خفن من ندیدم کسی بهش کاری داشته باشه(حساب آدم های واقعا بی شخصیت جداست). بعضی وقتا کرم از درختم هست چه مانتویی چه چادری.....حالا بگذریم

دوستان لطفا اخلاق پسندیده رو رعایت کنید
    ویرایش توسط nOviA : 19-11-1389 در ساعت 05:00 بعد از ظهر

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    Last Online

میدونید همه بچه ها خوب و پاکند همشون اما شرایط خانواده محیط اونها را میسازه یک بچه توی یک محیط ادم خوبی میشه کافیه همون بچه را ببریم توی یک محیط دیگه بد میشه . همه ما مثل همیم همگیمون اگه جای هم بودیم همین کار را میکردیم فقط شرایط ما را اینجوری کرد واقعا هممون مثل همیم . واسه همین میشه آدما را درک کرد اگه من هم در شرایط یک فاحشه بودم حتما فاحشه میشدم شاید اینجوری آدما را نگاه کنیم بتونیم دوستشون داشته باشیم و به حقشون احترام بزایم .

18. تعداد 2 کاربر از eshgh_namordeh برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)