FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 213 از 222 نخستنخست ... 113163203209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,121 به 2,130 از 2218

موضوع: تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین

همکار سابق

Last Online
    15-09-1395 @ 04:24 بعد از ظهر

پیش فرض تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین

این تایپیک برای شناسایی توانایی های فنی خود برای سوار شدن بر روی موتور های حجم بالا و صحبت در مورد مجوز و قیمت و تمام بحث های متفرقه در مورد موتور سنگین میباشد.

R6 برای یه مبتدی چطوره دوستان ؟
    ویرایش توسط nOviA : 16-11-1389 در ساعت 01:33 قبل از ظهر

2. تعداد 10 کاربر از nOviA برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    24-01-1403 @ 07:34 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidam نمایش پست ها
    کسی جواب مارو نمیده دوستان؟
    .
    دوست عزیز شما برای شنیدن صداش میخای پول پای این موتور بدی؟؟؟ خب چه کاریه بعدشم بخری مطمعن باش ازش سواری میگیری چون جو عجیبی داره این موتورا آدم نمیتونه خودشو کنترل کنه در برابرش... حدود قیمتم والا شما بسته به بودجت داره از حدود 6 تومن شروع میشه با نمونه 250 سی سی 4سیلندر مثله هورنت تا 130 الی 140 که میشه برگ سبز دار و نمونه صفره 2016 که 1000 سی سی هستش...من سمت این موتورا نمیرم مگه برگه سبز دار باشه که اونم با این بازار ارزش خرید نداره چون تازگی روی این موتور ها خیلی حساس شدن سریع میگیرن
    .
    نینجا 250 هم موتور بسیار عالی بین موتور های پلاک ملی هستش و صدای خوبی داره اما 2سیلندر صداش مثله 4سیلندر نمیشه
    البته یک موتور هستش که صداش توی موتور های پلاک به جرعت میتونم بگم واقعا مثل 4 سیلندر هست همین بنلی 250 هه 2سیلندر هستش کلیپ هاش توی آپارات موجوده اما خب هنوز امتحان خودشو پس نداده ببینیم چه جوریاست و ساخت چین هستش و وزن 196 کیلویی هم داره نمیگم چین بده چون تجربه ثابت کرده چین جنس خوبم زیاد میزنه اما وزنش یکم دردسر سازه که حتی از 1000 هم بیشتره...
    یک موتور پلاک تازه اومده که صداش میشه گفت حدودا مثل 4 سیلندر هستش و مال کارخونه پدر مادر دار هستش و کیفیتش مثل نینجا میمونه اونم یاماها آر 3 هستش این هم کلیپاش در همین سایت و آپارات موجوده.
    .
    قیمت نینجا 250 حدود 27 و بنلی 2 سیلندر 15500 قیمت نمایندگی بوده البته وقتی تو بازار به وفور پیدا میشد که الان چون کمه قیمت بالای 20 تومنم روش گذاشتن
    و یاماها آر 3 که 300 سی سی هستش و حجم دقیقش 321 سی سی هست و قوی ترین 300 پلاک ملی توی ایرانه و یه محصول نوبرانه یاماها با پلاک ملی هست قیمت 43 تومن حدودا
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

4. تعداد 4 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

مدیر بخش بحث های متفرقه موتور و لیدر استان گلستان

نوع موتور
    GT250R , DR200 , QM200 , KMX125 , DT125 , XL125S , CGL 125
    شغل و حرفه
    Computer
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    19-10-1402 @ 12:50 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Classified نمایش پست ها
    سلام
    cb400 برگ سبز مدل 94 تا 97 چه قیمتاس؟
    cb1300 چطور؟
    cb400 برگه دار از 13 تا 18 فکر میکنم بسته به مدل و تمیزی (94 تا 97)
    1300 چه مدلی؟کاربراتور یا انژکتور؟
    نیکی همه چیز را مغلوب میکند و خودش مغلوب نمیشود

6. تعداد 3 کاربر از Gladiator برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    شغل و حرفه
    Computer
    Last Online

مرسی از جوابتون میدونم همه اینارو پرس و جو کردم من شاید فقط روشنش کنم حتی بیرونم باش نرم ی سوالی ک میمونه اینا حدود قیمتش چنده و اینکه من اصلا نینجا ۲۵۰ دیدم از صداش حوشم اومد اصلا تو فاز قدرت بالاتر نیسم بنظرتون صدای نینجا ۲۵۰ هم مثه این ۶۰۰ هس؟؟ اگ باشه چ قیمت هس نینجا پلاک ۲۵۰؟
    صدای نینجا 250 هیچوقت مثل موتور چهار سیلندر نمیشه دوست عزیز
    نینجا 250 از 15 تومن تا 25 تومن کارکردشو میتونی بگیری بستگی به تمیزی موتور داره
    شما اگه فقط دنبال صدایی برو یه بندیت یا سی بی بخر
    در ضمن از نظر استهلاک هوندا کم استهلاک ترینه

8. تعداد 2 کاربر از Gladiator برای این پست تشکر کرده اند.

نویسنده برتر

علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    07-09-1395 @ 12:36 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiator نمایش پست ها
    cb400 برگه دار از 13 تا 18 فکر میکنم بسته به مدل و تمیزی (94 تا 97)
    1300 چه مدلی؟کاربراتور یا انژکتور؟
    ممنون از اینکه جواب دادی

cb1300 انژکتوری
    نیستم

10. کاربر زیر از Classified برای این پست تشکر کرده است

نوع موتور
    شغل و حرفه
    Computer
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Classified نمایش پست ها
    ممنون از اینکه جواب دادی

cb1300 انژکتوری
    انژکتور تمیز بالای 23

12. تعداد 2 کاربر از Gladiator برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    13-05-1395 @ 05:50 بعد از ظهر

مرسی از جوابتون از فکر سنگین و دردسراش اومدم بیرون فقط دوتا گزینه مونده ک بینشون موندم

کاوازاکی نینجا ۲۵۰؟؟؟؟

هوندا اچ ار سی ۲۵۰؟؟؟

کدومش بنظرتون از هرلحاظ؟؟؟

بورس؟؟اصطحلاک؟؟ لوازم؟؟ تعمیرات؟ سواریش؟؟ راحتیش؟؟
    ویرایش توسط omidam : 19-03-1395 در ساعت 06:38 بعد از ظهر

14. کاربر زیر از omidam برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

مرسی از جوابتون از فکر سنگین و دردسراش اومدم بیرون فقط دوتا گزینه مونده ک بینشون موندم

کاوازاکی نینجا ۲۵۰؟؟؟؟

هوندا اچ ار سی ۲۵۰؟؟؟

کدومش بنظرتون از هرلحاظ؟؟؟

بورس؟؟اصطحلاک؟؟ لوازم؟؟ تعمیرات؟ سواریش؟؟ راحتیش؟؟

.
    بورس بازار نینجا 250 هستش از لحاظ رخ شتاب و سرعت و صدا از سی بی آر 250 خیلی سرتره... هوندا کلا موتورهای کم اصظلاک و با سواری راحت میزنه کاواساکی هم پرشتاب و اسپرت و سرعتی... من باشم نینجا برمیدارم چون سی بی آر طلبش کمه نینجا بهتر فروش میره و از خیلی لحاظ از سی بی آر سرتره..
    .
    لوازمم جفت موتورها در یه حدن و به راحتی پیدا نمیشه کلا موتور بالای 7.8تومن لوازمش همینجوریه کمه چون هرکسی نمیخره ولی از اونجا که نینجا بیشتر تو بازار و خیابونه پس بهتر از هوندا پیدا میشه کلا این موتورا فقط بنزین روغن و لوازم مصرفی میخاد چیز دیگه ای احتیاج پیدا نمیکنه چون ماله 2تا از بهترین کارخونه ها هستن

16. تعداد 4 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    13-05-1395 @ 05:50 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    .
    بورس بازار نینجا 250 هستش از لحاظ رخ شتاب و سرعت و صدا از سی بی آر 250 خیلی سرتره... هوندا کلا موتورهای کم اصظلاک و با سواری راحت میزنه کاواساکی هم پرشتاب و اسپرت و سرعتی... من باشم نینجا برمیدارم چون سی بی آر طلبش کمه نینجا بهتر فروش میره و از خیلی لحاظ از سی بی آر سرتره..
    .
    لوازمم جفت موتورها در یه حدن و به راحتی پیدا نمیشه کلا موتور بالای 7.8تومن لوازمش همینجوریه کمه چون هرکسی نمیخره ولی از اونجا که نینجا بیشتر تو بازار و خیابونه پس بهتر از هوندا پیدا میشه کلا این موتورا فقط بنزین روغن و لوازم مصرفی میخاد چیز دیگه ای احتیاج پیدا نمیکنه چون ماله 2تا از بهترین کارخونه ها هستن
    مرسی پس اچ ار سی زیرمجموعه سی بی ار؟؟ چون خودم حالم از سی بی ار بهم میخورد منتهی این اچ ار سی دیدم خیلی خوب بود قیافش

درمورد قیمتم سوال داشتم این نینجا مشکی مدل 2013 کلا هم 2000 را رفته گفته 28م ت هنوز چونه اینا نزدیم ولی قیمتی بود ک گفته شد بما و اچ سی ار مدل 2015 حدود 11هزارتا کار حدود 24 م ت یکی اینکه چند بخریم خوبه؟

و سوال دیگه ای ک داشتم راجب اگزوز حرفه ای من از اونجایی ک از موتور فقط صدا میخام ی اگروز معرفی کنین بم ک حس موتور سنگین بده این موتورایی ک دیدم کاوازاکی اگزوزش فابریک بود و اچ ار سی عوض شده بود ولی با این حال با صدا هیچکدومشون حال نکردم راجع ب اگزوزم راهنماییم کننین ممنون میشم گیر و گور ک نمیده پلیس ب اگزوز؟

قبلا از اینکه اذیتتون کردم معذرت میخام و ممنونم نظراتتون تو تصمیم گیریم خیلی کمکم کرد

18. کاربر زیر از omidam برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

مرسی پس اچ ار سی زیرمجموعه سی بی ار؟؟ چون خودم حالم از سی بی ار بهم میخورد منتهی این اچ ار سی دیدم خیلی خوب بود قیافش

درمورد قیمتم سوال داشتم این نینجا مشکی مدل 2013 کلا هم 2000 را رفته گفته 28م ت هنوز چونه اینا نزدیم ولی قیمتی بود ک گفته شد بما و اچ سی ار مدل 2015 حدود 11هزارتا کار حدود 24 م ت یکی اینکه چند بخریم خوبه؟

و سوال دیگه ای ک داشتم راجب اگزوز حرفه ای من از اونجایی ک از موتور فقط صدا میخام ی اگروز معرفی کنین بم ک حس موتور سنگین بده این موتورایی ک دیدم کاوازاکی اگزوزش فابریک بود و اچ ار سی عوض شده بود ولی با این حال با صدا هیچکدومشون حال نکردم راجع ب اگزوزم راهنماییم کننین ممنون میشم گیر و گور ک نمیده پلیس ب اگزوز؟

قبلا از اینکه اذیتتون کردم معذرت میخام و ممنونم نظراتتون تو تصمیم گیریم خیلی کمکم کرد
    .
    هندا فرقی نمیکنه اچ آر سی یا سی بی آر حتی طرح رپسول هم فرق نداره و طرح های روی فلاپ ها فرق داره و طرح رپسول هم رینگ ها نارنجی هست...
    .
    در مورد اگزوز هم زیاد نمیدونم اما موتور 2سیلندر توقع صدای 4 سیلندر نداشته باشین که ندارن این صدا رو هیچکدوم فقط بنلی هستش نمونه 2 سیلندرش صداش میشه گفت در حد 400 هستش و یاماها آر 3 که بنلی معلوم نیست چی به چی هست موتور چینی با وزن سنگین و قیمت فضایی که الان داره اصلا توصیه نمیشه یاماها آر 3 هم قیمتش خیلی بالاست از نظر من ارزش خرید نداره 43 تومن
    .
    والا قیمت هندا ندارم صفرش رو ولی نینجا 250 صفرش 27 الی 28 تومن و 300 ش 32 تومن هست صفره 2015 قیمتا مخصوصا قیمت نینجا خیلی بالاست از نظر من اون موتور قیمتش 21 الی 22 هستش بسته به تمیزی و بیمه سی بی آر هم 24 تومن حدودا صفرش بوده تا جایی که اطلاع دارم
    این نینجا رو ببین توی دیوار پیدا کردم آگهی های تهران با اگزوز هم هست اگر واقعا 300 واقعی باشه قیمتش واقعا خوبه:
    .
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    .
    اینم یه سی بی آر اتاق جدید 2015:
    .
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Alireza.BMW : 20-03-1395 در ساعت 01:00 بعد از ظهر

20. تعداد 5 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    02-12-1401 @ 11:09 قبل از ظهر

دوستان سلام...لطفا یکی میشه راهنمایی کنه که cb400 مدل های بین 1996 تا 2000 چند نوع دارن ؟ نوع 400sf یا VTEC چی هستن ؟ یا 400SB
    کدومش بهتره ؟وسایل این موتور تو تهران پیدا میشه؟
    میخام یکی تهیه کنم موندم اینا چ فرقی دارن ؟ حدود قیمت مدل 96 یا 99 الان بخوای خوب بخری چنده ؟
    ممنون که پاسخ میدید.

22. کاربر زیر از mustang2010 برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)