FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 208 از 222 نخستنخست ... 108158198204205206207208209210211212218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,071 به 2,080 از 2218

موضوع: تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین

همکار سابق

Last Online
    15-09-1395 @ 04:24 بعد از ظهر

پیش فرض تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین

این تایپیک برای شناسایی توانایی های فنی خود برای سوار شدن بر روی موتور های حجم بالا و صحبت در مورد مجوز و قیمت و تمام بحث های متفرقه در مورد موتور سنگین میباشد.

R6 برای یه مبتدی چطوره دوستان ؟
    ویرایش توسط nOviA : 16-11-1389 در ساعت 01:33 قبل از ظهر

2. تعداد 10 کاربر از nOviA برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا cb400
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    28-05-1395 @ 02:49 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR_NINJA نمایش پست ها
    البته فقط بحث مدارک نداشتن و یک جریمه ساده و مصادره شدن موتور مطرح نیست،دزد ببره حتی نمیتونی پیگیر بشی از طریق پلیس
    پلیس آمار داشته باشه موتور توی حیاط خونه یا پارکینگ میتونه توقیفش کنه حتی صاحب موتور شاید دادگاهی بشه به جرم نگهداری کالای قاچاق.
    البته به صحبت های این دوستمون اضافه کنم درسته که اگر در حال تردد شما و موتور رو بگیرن داستان طولانی و پر دردسری دارید اما خود پلیس اجازه نداره که وارد خونه شما بشه و موتور رو توقیف و شمارو بازداشت کنه مگر این که قضیه داشتن موتور اطلاعاتی بشه و به دستور دادگاه حکم جلب شما و موتور صادر بشه که مطمئن باشید برای موضوع این چنینی نه دادگاه و نه اداره پلیس خودشو به زحمت نمیتدازهه

4. تعداد 2 کاربر از sina6525 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina6525 نمایش پست ها
    البته به صحبت های این دوستمون اضافه کنم درسته که اگر در حال تردد شما و موتور رو بگیرن داستان طولانی و پر دردسری دارید اما خود پلیس اجازه نداره که وارد خونه شما بشه و موتور رو توقیف و شمارو بازداشت کنه مگر این که قضیه داشتن موتور اطلاعاتی بشه و به دستور دادگاه حکم جلب شما و موتور صادر بشه که مطمئن باشید برای موضوع این چنینی نه دادگاه و نه اداره پلیس خودشو به زحمت نمیتدازهه
    ریسکش خطر داره پلیس اطلاع داشته باشه از نگهداری موتور سوییچ میتونه اقدام کند به توقیفش
    نمیشه به این دلیل که چون برای پلیس و دادگاه زحمت داره گفت پلیس اگر اطلاع داشته باشه کسی موتور سوییچ داره نمیره دنبال توقیفش.
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا cb400
    Last Online

ریسکش خطر داره پلیس اطلاع داشته باشه از نگهداری موتور سوییچ میتونه اقدام کند به توقیفش
    نمیشه به این دلیل که چون برای پلیس و دادگاه زحمت داره گفت پلیس اگر اطلاع داشته باشه کسی موتور سوییچ داره نمیره دنبال توقیفش.
    خب حالا یه چیزی میگم که شاید دوستان شاکی بشن که اینجا جاش نبود اما در حد چند کلمه میگم
    ایتقدر بگم که اگه توجه سازمان اطلاعات رو جلب نکنی کسی کاری باهات نداره ما دیگه بیشتر حرف نزنیم تا یهو توجهشون به ما هم جلب نشه

کسی از دوستان اطلاع ندارهحالا اگه موتور سوییچ داشته باشیم راهی برای گرفتن سند هستش؟؟
    چقدر خرجشه به دردسرش می ارزه؟؟ بدون سند و مدارک میشه تو هیئت عضو شد و پلاک گرفت؟؟

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

خب حالا یه چیزی میگم که شاید دوستان شاکی بشن که اینجا جاش نبود اما در حد چند کلمه میگم
    ایتقدر بگم که اگه توجه سازمان اطلاعات رو جلب نکنی کسی کاری باهات نداره ما دیگه بیشتر حرف نزنیم تا یهو توجهشون به ما هم جلب نشه

کسی از دوستان اطلاع ندارهحالا اگه موتور سوییچ داشته باشیم راهی برای گرفتن سند هستش؟؟
    چقدر خرجشه به دردسرش می ارزه؟؟ بدون سند و مدارک میشه تو هیئت عضو شد و پلاک گرفت؟؟
    دوست خوب یک موتور سیکلت با حجم انجین بالای 300cc که سوییچ باشد تو تهران اگر پشت ترافیک یا چراغ قرمز باشد ممکنه توجه پلیس راهنمایی رانندگی یا نیرو انتظامی جلب بشه و برای توقیفش اقدام بشه نیازی به جلب توجه سازمان اطلاعات که نوشتی نداره
    شاید توی شهرای دیگه ترددش کم دردسر باشه
    اما در تهران تردد موتور سوییچ با ریسک از دست دادن موتور و دادگاهی شدن همراهه و فرارش ساده نیست ممکنه باعث تصادف بشه
    خرید و نگهداری موتورسیکلت سوییچ ریسک خطرناکیه راندنش در یک کلان شهر مثل تهران خطرناک تر.
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا cb400
    Last Online

دوست خوب یک موتور سیکلت با حجم انجین بالای 300cc که سوییچ باشد تو تهران اگر پشت ترافیک یا چراغ قرمز باشد ممکنه توجه پلیس راهنمایی رانندگی یا نیرو انتظامی جلب بشه و برای توقیفش اقدام بشه نیازی به جلب توجه سازمان اطلاعات که نوشتی نداره
    شاید توی شهرای دیگه ترددش کم دردسر باشه
    اما در تهران تردد موتور سوییچ با ریسک از دست دادن موتور و دادگاهی شدن همراهه و فرارش ساده نیست ممکنه باعث تصادف بشه
    خرید و نگهداری موتورسیکلت سوییچ ریسک خطرناکیه راندنش در یک کلان شهر مثل تهران خطرناک تر.
    خب حالا چرا جوش میاری برادر؟؟ من که حرفی نزدم

منتها فکر کنم منظور هم رو خوب متوجه نمیشیم ، اگر در حال تردد در جاده باشید درسته و کاملا حق با شماست

اما طرف صحبت من برای زمانیه که موتور در داخل خانه هستش حالا چه در تهران و چه در اصفهان و چه در شلغم آباد .

پلیس هیچوقت به زور وارد خونه شما نمیشه و موتور رو توقیف نمیکنه ، حالا اگر باز هم شما تاکید دارید که وارد میشه و توقیف میکنه پس حتما اطلاعات بیشتری دارید

خیلی ممنون

موتور سوار

نوع موتور
    پیشرو 135
    شغل و حرفه
    کارمند
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    08-05-1399 @ 02:28 بعد از ظهر

آقا سینا شما که موتورتون 400 cc چطور ازش بیرون استفاده می کنید ؟
    منظورم اینه که از موتورسنگین کجا میشه استفاده کرد ؟ و نکرد؟

10. کاربر زیر از فرنام برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا cb400
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط فرنام نمایش پست ها
    آقا سینا شما که موتورتون 400 cc چطور ازش بیرون استفاده می کنید ؟
    منظورم اینه که از موتورسنگین کجا میشه استفاده کرد ؟ و نکرد؟
    در زمستان که هیچ استفاده ای ندارم فقط در تابستان به مقدار خیلی کم در پنج شنبه و جمعه اون هم در ساعت های کم رفت و آمد برای تفریح استفاده میکنم صرفا هم برای صدای زیبا و قدرت این موتور دارم ازش استفاده میکنم وگرنه اصلا به خاطر سرعت دنبالش نیستم و علاقه زیادی به سرعت ندارم

اما این که کجا استفاده میشه و کجا نمیشه به خودتون مربوطه، ما که پارتی نداریم و گردنمون از مو نازک تره تو ساعت های خلوت ظهر گه گداری میایم بیرون اما اصلا شب و نصف شب بیرون نمیارم چون به خاطر صدا زیادی که داره ممکنه ایجاد مزاحمت کنه . اما اگر کسی آشنا داشته باشه و خرش خیلی بره ممکنه هر زمانی در هر مکانی بیاد بیرون و لذت ببره

12. تعداد 2 کاربر از sina6525 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

خب حالا چرا جوش میاری برادر؟؟ من که حرفی نزدم

منتها فکر کنم منظور هم رو خوب متوجه نمیشیم ، اگر در حال تردد در جاده باشید درسته و کاملا حق با شماست

اما طرف صحبت من برای زمانیه که موتور در داخل خانه هستش حالا چه در تهران و چه در اصفهان و چه در شلغم آباد .

پلیس هیچوقت به زور وارد خونه شما نمیشه و موتور رو توقیف نمیکنه ، حالا اگر باز هم شما تاکید دارید که وارد میشه و توقیف میکنه پس حتما اطلاعات بیشتری دارید

خیلی ممنون
    آقا با بچه های کوچتون که صحبت نمیکنی میگی خب حالا چرا جوش میاری
    اول پیغام قبلی نوشتم دوست خوب پس با لحن خوب صحبت کردم
    لحن خب حالا چرا جوش میاری جالب نیست
    من یک کاربر هستم توی این سایت مدتیه عضو شدم
    اینجا یک سایته برای تبادل نظر و اطلاعات در مورد موتورسیکلت و موتورسواری
    قسمت پایین سایتو بخوانی نوشته جهت بالا بردن سطح فرهنگ و اطلاعات در زمینه موتورسواری راه اندازی شده
    من جوش نیاوردم
    در مورد موتور سوییچ تو نوشتی توجه سازمان اطلاعاتو جلب نکنی کسی کاری نداره
    اگر منظورت نگهداری موتور سوییچ بود که خیلی افراد موتور شاید سوییچ نگهداری میکنند حتی برای دکور و خیلی کالاهای قاچاق دیگه ممکنه داشته باشند توی خونشون که پلیس کاری نداشته باشه.
    من نوشتم خرید و نگهداری موتور سوییچ خطرناکه راندنش در یک کلانشهر مثل تهران خطرناک تر
    توی همین سایت در یک تاپیک فردی نوشته بود همسایه یکی به پلیس اطلاع داده بود موتورسیکلتو از خونه توقیف کردند و بردند
    نگفتم پلیس به زور وارد خونه کسی میشه اما اطلاع داشته باشد از نگهداری موتورسیکلت قاچاق و بخواهد توقیف کند میتونه با حکم قضایی برای توقیف موتورسیکلت وارد خانه مالک موتورسیکلت بشه موتورسیکلتو توقیف کند و ببرد شاید خود فرد نیز بازداشت شود برای نگهداری کالای قاچاق
    اگر کشکی بود که تهران پر موتورسیکلت سوییچ میشه برای چرخیدن
    کسی اگر داشته باشه خطر و ریسکشو پذیرفته یا شاید آشنایی داره مجوز تردد برای موتورسیکلتش داره
    اینکه چون برای پلیس و دادگاه زحمت داره موتور سوییچو توقیف نمیکنه استدلال جالبی نیست
    نمیدونم شهرهای دیگه پلیس چه برخوردی داره شاید خیلی شهرها پلیس اهمیت نده و خیلی افراد موتور سوییچ داشته باشند
    اما کلان شهرها و تهران احتمال سخت گیری بیشتر شاید به دلایل امنیتی وجود داره
    من ادعا نمیگم اطلاعات بیشتری دارم
    شاید موتور سوییچ خریداری کنم یا خریداری نکنم
    مینویسم که بقیه بخونن دردسر داشتن موتور سوییچ و احتیاط لازمشو بدونند
    چند تا موتورسوار مبتدی ممکنه فکر کنند پلیس که توقیف نمیکند موتورسیکلت سوییچو و نظر سازمان اطلاعات نیز جلب نشود کاری با موتور سوییچ نداره ممکن است بروند دنبال موتور سوییچ براشون دردسر بشه
    میشه موتور سوییچ نگه داشت و حتی سوار شد اما توی تهران کشکی نیست
    موتورسیکلت سوییچ و بدون مدارک قاچاق محسوب میشود و نگهداری کالای قاچاق جرم محسوب میشود
    خرید و نگهداری موتورسیکلت سوییچ ریسک و خطر دارد
    رفتار موتورسیکلت های با حجم انجین بالا نیز متفاوت با موتورسیکلت های خیابانی معمول و کمتر از 300cc است که این باعث میشود اقدام به گریز و به سرعت رفتن باعث تصادف شود.
    ویرایش توسط AMIR_NINJA : 15-10-1394 در ساعت 05:49 بعد از ظهر

14. تعداد 3 کاربر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا cb400
    Last Online

دوست عزیز بنده نه لحن تندی داشتم و نه جمله چرا جوش میاری جمله بدیه

حالا باز نظر دوستان رو میپرسم که جمله چرا جوش میاری آیا توهین محسوب میشه؟؟ اگر دوستان گفتن میشه که بنده از همینجا از شما دوست عزیزم به خاطر اشتباهی که کردم عذرخواهی میکنم چون هیچ قدص بدی ندارم

بقیه بحث رو هم ادامه نمیدم و میگم که حق با شماست

با تشکر

16. کاربر زیر از sina6525 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

دوست عزیز بنده نه لحن تندی داشتم و نه جمله چرا جوش میاری جمله بدیه

حالا باز نظر دوستان رو میپرسم که جمله چرا جوش میاری آیا توهین محسوب میشه؟؟ اگر دوستان گفتن میشه که بنده از همینجا از شما دوست عزیزم به خاطر اشتباهی که کردم عذرخواهی میکنم چون هیچ قدص بدی ندارم

بقیه بحث رو هم ادامه نمیدم و میگم که حق با شماست

با تشکر
    آقا سینا من نگفتم چرا جوش میاری توهین محسوب میشه
    شما به من توهین نکردی
    من از حرفت جوش نیاوردن بودم نظرم درباره پستی که نوشتی،نوشتم
    تو نوشتی خب حالا چرا جوش میاری،این لحن تنده شبیه دعوا
    درحالیکه من با شما دعوا نداشتم
    دوستان چرا نظر بدن نوشتی چرا جوش میاری لزومی نداشت من جوش نیاوردم نظرم نوشتم شما هم نظرت مینوشتی دیگه نوشتن خب حالا چرا جوش میاری لزومی نداشتن،لحن حرفت حالت تمسخر داشت توهین نبود اگه توهین بود که جوابتو با توهین میدادم،بعد که نوشتی از نوشتن چرا جوش میاری قصد بدی نداری پس دیگه ازت ناراحت نیستم دوست خوب امیدوارم تو از من ناراحت نباشی.

18. تعداد 3 کاربر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)