FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 207 از 222 نخستنخست ... 107157197203204205206207208209210211217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,061 به 2,070 از 2218

موضوع: تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین

همکار سابق

Last Online
    15-09-1395 @ 04:24 بعد از ظهر

پیش فرض تاپیک جامع راهنمایی درمورد موتور سنگین

این تایپیک برای شناسایی توانایی های فنی خود برای سوار شدن بر روی موتور های حجم بالا و صحبت در مورد مجوز و قیمت و تمام بحث های متفرقه در مورد موتور سنگین میباشد.

R6 برای یه مبتدی چطوره دوستان ؟
    ویرایش توسط nOviA : 16-11-1389 در ساعت 01:33 قبل از ظهر

2. تعداد 10 کاربر از nOviA برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    28-10-1401 @ 10:07 بعد از ظهر

خیلی ممنون که وقت میذارید وبهم کمک میکنید,دیگه سرتونو درد نیارم.من قصدم خرید cbr 600 هست,واگه مشکلی پیش نیاد شاید بعدا باحجم بیشتر.گواهینامه قانونی ندارم نه اینکه جسارتا موتور ندیده و نرونده باشم.این سوال هامم بخاطراینه که مقررات قانونی موتور رو دقیق نمیدونم و میخواستم اگه راه داره قانونی اقدام کنم.خوب آخرین سوالم اینه... اگه این موتور رو بدون گواهینامه وبدون برگه سبز یا با برگه سبز بیارم خیابون (که فکرنکنم بشه با سمند و بنزهای پ ل ی س گرفت .. درسته؟) مثلا بهم تیراندازی میشه؟ تهمت ترور میزنن ویا مشکلات از این دست؟... با سپاس

4. کاربر زیر از tartaros برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    honda
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    04-03-1397 @ 06:01 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط tartaros نمایش پست ها
    خیلی ممنون که وقت میذارید وبهم کمک میکنید,دیگه سرتونو درد نیارم.من قصدم خرید cbr 600 هست,واگه مشکلی پیش نیاد شاید بعدا باحجم بیشتر.گواهینامه قانونی ندارم نه اینکه جسارتا موتور ندیده و نرونده باشم.این سوال هامم بخاطراینه که مقررات قانونی موتور رو دقیق نمیدونم و میخواستم اگه راه داره قانونی اقدام کنم.خوب آخرین سوالم اینه... اگه این موتور رو بدون گواهینامه وبدون برگه سبز یا با برگه سبز بیارم خیابون (که فکرنکنم بشه با سمند و بنزهای پ ل ی س گرفت .. درسته؟) مثلا بهم تیراندازی میشه؟ تهمت ترور میزنن ویا مشکلات از این دست؟... با سپاس
    خواهش میکنم خلاصه اینجا جای گفت وگو دیگه .
    ببین این موتوری که میگی دوتا حالت داره:
    1 - موتور سوییچ باشه که اینم دو حالت داره یا سرقتی یا قاچاقی وارد شده که در هر دوصورت دردسر داره . اگه دزدی باشه که از شماره موتور و شماره شاسی میفهمن حکمش جداست . اگر هم قاچاق باشه موتور بگیرن طبق قانون تگه داری از کالای قاچاق باهات برخورد میکنن .
    2 - موتور مدارک داشته باشه که اینم چند حالت داره مثلا مدارک کامل باشه از قبیل برگه سبز ، سند ، پلاک و... یا برگه اوراق یا سند امام یا سند مزایده و...

از نظر من یه راه خوب میخوای گواهینامتو بگیر بعد عضو فدراسیون شو که بدرد میخوره بعد ش یه موتور مدارک دار بخر و اصلا سمت موتور هایی که شماره موتور یا شماره شاسی سنگ گرفته شده نرو چون اونم حکم موتور دزدی داره .

از لحاظ مامور هم بستگی به خود مامور داره شاید یه آژیر بکشه تو هم دوتا گاز بدی واسش نقطه بشی شایدم تو محل موتورت مورد دار باشه هرجوری شده بگیرنت .

ولی الانم میتونی یه بندیت یا هورنت یا یه مقدار بیشتر cb400 بگیری عشق کنی البته اگه دست فرمونت خوبه بگیر اگرم نیست موتور های طرح ریس بگیر تا قلقش دستت بیاد

راستی داداش تهران زندگی میکنی؟

موتور سوار

Last Online

بله فعلا شهرری ساکن هستم,میخوام یدونه صفر وارد کنم,حالا با گمرک یا بی گمرک رو مطمعن نیستم ولی اهل دادن پول زورم نیستم به قول شما عشق سرعت و عشق سنگینم ولی انصافا کاری به کار کسیم ندارم,دوست دارم بندازم تو جاده تا جا داره برم.شما از قیمت های صفر خبری دارید؟ واینکه کدام یک از 600ها شتابش سریعتر وچقدره واینکه سرعت نهاییش؟ آخه یه مدتی میشه که کلا از دنیای موتورسواری فاصله گرفتم و اطلاعات درستی ندارم..سپاس
    ویرایش توسط tartaros : 21-08-1394 در ساعت 05:14 بعد از ظهر

7. کاربر زیر از tartaros برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    honda
    Last Online

داداش ببین مثلا همین cbr600 که گفتی من تو سایت های خارجی نیگاه کردم . میانگین قیمت حدود4،000،000 دلاره یعنی از 1،700،000 دلار داشت تا 9،000،000 دلار که ما همون 4 هزارتارو در نظر بگیریم با دلار 3،200 تومن میشه حدود 12 میلون تومن تازه اگه قاچاق بیاری که معمولا از جنوب میارن باید یه پول هم به طرف بدی که بیاره تازه جزو کالای قاچاق حساب میشه . طبق قانون میشه :

الف- در صورتی که ارزش کالا تا ۱۰ میلیون ریال باشد به جزای نقدی معادل ۲ تا ۳ برابر ارزش کالای ممنوع قاچاق

ب -در صورتی که ارزش کالا از ۱۰ میلیون تا یکصد میلیون ریال باشد به جزای نقدی معادل ۳ تا ۵ برابر ارزش کالای ممنوع قاچاق

پ- در صورتی که ارزش کالا از یکصد میلیون تا ۱ میلیارد ریال باشد به بیش از ۶ ماه تا دو سال حبس و به جزای نقدی معادل ۵ تا ۷ برابر ارزش کالای ممنوع قاچاق

ت- در صورتی که ارزش کالا بیش از یک میلیارد ریال باشد به دو سال تا ۵ سال حبس و به جزای نقدی معادل ۷ تا ۱۰ برابر ارزش کالای ممنوع قاچاق

خب حالا خودت دو دو تا چارتا کن
    البته همه اینا در صورتیه که پلیس بگیرتد تازه فکر کنم با موتور سوییچ نمیتونی پیست بری البته دقیق نمیدونم یه گیر میدن یه روز گیر نمیدن
    بله برادر من اینجا ایرانه موتور سوار را مجرم میدونند

9. کاربر زیر از rrezaa برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

احسنت به این همه اطلاعات..پس فکرکنم برای شروع باید به گمرکی رضایت بدم! اگه موتور باگمرکی بگیرن,این تبصره وماده هارو که نداره ؟ یا اونم به شکل دیگه این جرایم سنگینو داره؟
    دوست گلم راجبه سوالای پست قبلیمم اطلاعاتی بهم بدی خوشحالم کردی..سپاس

11. کاربر زیر از tartaros برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    honda
    Last Online

داداش راستیتش من در مورد موتورایی که خودم دیدم یا یه دستی به سرو روشون کشیدم نظر میدم. موتور بالای 250cc فقط بندیت و x7 و gsx بود همین اگه در مورد اینا میخوای نوکرتم هستم .

این اطلاعاتم که میبینی داداش چون رفیقامون سنگین بازن و همچنین وجود اینترنت یه همچین چیزایی میدونم

در مورد قیمت موتور سیکلت توی خارج میتونی به این سایتا یه نیگاه بندازی
    1 - [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    2 - [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    3 - [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    4 - [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

در مورد این اخرین سوالت . اونجا نوشتم که این قوانین فقط برای کالای قاچاقه اگه موتورت قاچاق باشه این کار میکنن و موتورتم ازت میگیرن میدن به دفتر اجرایی فرمان امام که سند امام میشه موتور بعد میزارن مزایده . اگه موتور تو مدارک دار باشه مخصوصا پلاک پیست کمتر مامور بهت میچسبه

البته بازم اگه فکر میکنی مامور حالا حالا ها نمیتونه بگیرتد بازم موتور سوییچ بد نیست ولی احتمالش خیلی بالاست . همین محله ما چن وقت پیش دیدم گشت گذاشتن بعدش فهمیدم یه موتوری هر شب اینجا ویراژ میداده بخاطر شکایت همسایه ها مامور گذاشتن که آخرشم گرفتنش .

حالا داداش ما تا همین جاشو دیگه بلدیم واسه cbr 600 برو تو تاپکیش سوالاتتو مطرح کن شای دوستان بهتر کمک کنن

بازم اگه سوالی بود در خدمتیم

13. کاربر زیر از rrezaa برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

شما آقایی,از کمکاتون خیلی ممنون
    همیشه پیروز و سربلند باشید
    هرگز نباید گفت دنیا به ما پشت کرده,شاید این, ماهستیم که برعکس نشسته ایم .

15. کاربر زیر از tartaros برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پیشرو 135
    شغل و حرفه
    کارمند
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    08-05-1399 @ 02:28 بعد از ظهر

موتور " سوییچ " یعنی چی ؟

موتور سوار

نوع موتور
    cdi125
    شغل و حرفه
    مکانیک باطزیساز
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    13-02-1398 @ 12:04 بعد از ظهر

یعنی موتورمدارک نداره به عبارتی قاچاقه وموتوردست پلیس بیفته موتورازدستت میره وجریمه هم میشی
    میدونی دکترابه موتورسوارایی که ازکلاه ایمنی استفاده نمیکنندچی میگن؟اهداکننده عضو

18. تعداد 2 کاربر از said khansar برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط فرنام نمایش پست ها
    موتور " سوییچ " یعنی چی ؟
    البته فقط بحث مدارک نداشتن و یک جریمه ساده و مصادره شدن موتور مطرح نیست،دزد ببره حتی نمیتونی پیگیر بشی از طریق پلیس
    پلیس آمار داشته باشه موتور توی حیاط خونه یا پارکینگ میتونه توقیفش کنه حتی صاحب موتور شاید دادگاهی بشه به جرم نگهداری کالای قاچاق.
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

20. کاربر زیر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده است

Ali

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)