FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 11 از 200 نخستنخست ... 7891011121314152161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 1992

موضوع: Pulse 135

موتور سوار

نوع موتور
    ----
    شغل و حرفه
    برنامه نویس ، شبکه و سخت افزار
    Last Online
    21-05-1392 @ 08:54 قبل از ظهر

پیش فرض Pulse 135

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

Bajaj Pulsar 135LS Bike Technical Specification

• Engine: 134.66cc, 4 stroke, air cooled, 4-valve, single cylinder DTS-i
    • Max. Power: 13.5 ps @ 9000 rpm
    • Max. Torque: 11.4 nm @ 7500
    • Kick + Self start
    • Suspension – Telescopic front suspension with anti friction bushes and Nitrox rear suspension
    • Brakes: Front – Disc (Diameter 240 mm) and Rear – Drum (Diameter 130 mm)
    • Front Wheel: 2.75 x 17? & 1.4 X 17, Tubetype Unidirectional
    • Rear Wheel: 100 / 90 x 17? & 2.15 X 17, Tubetype Unidirectional
    • Fuel Tank Capacity : 8 litres, Reserve : 2.5 litres (1.6 litres usable)
    • Headlamp: 35/35 W with 2 pilot lamps
    • Wheelbase: 1325 (mm)
    • Ground clearance: 170 mm
    • Kerb Weight: 122 Kg

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

قیمتش الان حدود 1500 هستش .
    دوستان نظر بدین لطفا تا اطلاعاتمون بیشتر بشه .

---------------------

ویدیو تبلیغاتی رسمی باجاج
    ویرایش توسط Kami : 16-06-1390 در ساعت 09:11 بعد از ظهر دلیل: اضافه کردن فیلم ها

موتور سوار

نوع موتور
    یاماهاببری400-پالس - 200 - روان 200
    شغل و حرفه
    کارمند
    Last Online
    01-09-1391 @ 03:36 قبل از ظهر

آقا لطفا در مورد این موتور اغراق نکنید . این موتور شتاب و قدرتش حتی در حد سی جی های ایرانی هم نیست . من یه صفرشو خریدم 10 روز نشده پس دادم . لطفا خریداران جدید این موتور را گمراه نکنید . تنها حسن این موتور رخ و مصرف پایینشه . وگرنه نه شتاب داره نه قدرت . به نظر من به درد یه آدم 50 کیلویی می خوره و بس .

3. تعداد 2 کاربر از مهدی مریدا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 180
    شغل و حرفه
    دانشجوی زمین شناسی
    Last Online
    19-12-1391 @ 11:05 بعد از ظهر

اقا مهدی من که خیلی وقته پشیمون شدم و رفتم تو فکر روان ولی واقعا شتابش از سی جی هم بیشتر نیست؟ واقا از یک موتور 135 چهار سوپاپ بعیده
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی مریدا نمایش پست ها
    آقا لطفا در مورد این موتور اغراق نکنید . این موتور شتاب و قدرتش حتی در حد سی جی های ایرانی هم نیست . من یه صفرشو خریدم 10 روز نشده پس دادم . لطفا خریداران جدید این موتور را گمراه نکنید . تنها حسن این موتور رخ و مصرف پایینشه . وگرنه نه شتاب داره نه قدرت . به نظر من به درد یه آدم 50 کیلویی می خوره و بس .

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    کارمند
    Last Online

چرا اصرار داری خودتو گول بزنی ؟!!! من می گم که خریدم پشیمون شدم . می دونی چرا ؟ ! تو یه خیابون که کفی بود ، یه سی جی ایرونی که ترکیده بود تو شتاب منو سوسک کرد . حالا خودت فکر کن زور نداره 1700 پول بدی بعد یه موتوری که 200 تومن هم نمی ارزه بیاد کنفتت کنه ؟ !
    اصلا سمت این موتور نرو هر کی خریده پشیمون شده . اون آقایی هم که داره از این موتور تعریف می کنه داره خودشو گول می زنه که وجدانش از کاری که به سر خودش اورده راحت بشه . من حاضرم باهاش سر 1 میلیون شرط ببندم که با موتور ایرانی می خورم موتورشو .
    من همه جور موتوریو تجریه کردم . این موتور واقعا افتضاحه . منم مثل شما گول 4 سوپاپه بودنشو خوردم .

6. تعداد 2 کاربر از مهدی مریدا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 135 LS
    Last Online
    04-02-1391 @ 01:22 بعد از ظهر

آقا مهدی سلام
    من چند ماه بعد شما این موتور رو گرفتم . اتفاقا قبلش پست های شما رو هم اینجا خوندم . از نظر من موتور خوبیه . شاید یکم گرونه ولی من دنبال شتاب و سرعت بالا نبودم .
    قبول دارم یه سی جی 125 منو راهت جا میزاره ولی اون موتور مصرف 2 تا 3 برابر من داره و اگه موتور منم اینقدر مصرف کنه حتما میتونستم بیشتر از اینا برم .
    این موتور برای مصارف داخل شهر طراحی شده و فکر می کنم بیشتر نوع طراحی و مصرف حداقل سوخت تو اون مد نظر سازندگانش بوده .
    حالا اینقدر ها هم که میگن سرعت کمی نداره و شتابش اونقدر که فکر می کنی پایین نیست .
    من اتفاقا یکی از دوستانم که دست به آچار هستش همین موتور رو گرفته و کم انجینشو دست کاری کرده و خیلی شتاب و تاپ اسپیدش از من بیشتره ولی خب مصرفشم بیشتر شده و زود به زود میره پمپ بنزین .
    موفق و پیروز باشی
    یا حق

8. تعداد 4 کاربر از delphi887 برای این پست تشکر کرده اند.

همکار سابق

Last Online
    15-09-1395 @ 04:24 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی مریدا نمایش پست ها
    چرا اصرار داری خودتو گول بزنی ؟!!! من می گم که خریدم پشیمون شدم . می دونی چرا ؟ ! تو یه خیابون که کفی بود ، یه سی جی ایرونی که ترکیده بود تو شتاب منو سوسک کرد . حالا خودت فکر کن زور نداره 1700 پول بدی بعد یه موتوری که 200 تومن هم نمی ارزه بیاد کنفتت کنه ؟ !
    اصلا سمت این موتور نرو هر کی خریده پشیمون شده . اون آقایی هم که داره از این موتور تعریف می کنه داره خودشو گول می زنه که وجدانش از کاری که به سر خودش اورده راحت بشه . من حاضرم باهاش سر 1 میلیون شرط ببندم که با موتور ایرانی می خورم موتورشو .
    من همه جور موتوریو تجریه کردم . این موتور واقعا افتضاحه . منم مثل شما گول 4 سوپاپه بودنشو خوردم .
    دوست من موتور که همه چیزش شتاب و سرعت نیست.

با همون سی جی با سرعت 100 تا باهم بزنید رو ترمز ببینید کدوم زود تر وای میسته و به چه اختلافی!!

شما فاکتور راحتی و کیفیت و امنیت رو فدای شتاب میکنی؟ شتابش اگه هم بیشتر باشه دیگه اونقدر بیشتر نیست که بشه گفت شتاب Pulse 135 کمه. کما اینکه تو مسابقه ی شتاب توانایی راکب و وزن راکب خیلی مهم تر از خود موتوره.

من همیشه گفتم بازم میگم. همیشه موتوری رو بخرید که امنیتش از شتاب و سرعتش بیشتر باشه.

10. تعداد 2 کاربر از nOviA برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    کارمند
    Last Online

آقا منم همینو می گم دیگه . من که چیز دیگه ای نگفتم !!!
    اون آقا اومده تو این تاپیک هی داره از شتاب فوق العاده و سرعت باورنکردنی این موتور خالی بندی می کنه !
    و الا این موتور موتور خوبیه ، گفتم که هم مصرفش پایینه و هم هندلینگ خوبی داره و هم زیبایت . ولی سرعت و شتابش در حد خودشه .
    اون آقا اومده می گه من آپاچی 160 رو باهاش می گیرم !!!!!!!!!! آپاچی 180 رو هم اگه شوفرش ، شوفر باشه می شه گرفت ، بنده خدا توهم زده !
    شما پستی که زده رو نگاه کن خودت خندت می گیره ، اومده یه جایی خالی می بنده که همه موتورسوران !
    من خودم اکثر موتورا رو یا خریدم سوار شدم و یا مال رفیقامو گرفتم سوار شدم . جلو قاضی و معلق بازی !!!!

12. تعداد 4 کاربر از مهدی مریدا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    04-08-1399 @ 11:04 قبل از ظهر

سلام. من تازه عضو این سایت شدم. اواخر پاییز 89 این موتور (پالس 135) رو از مرکز فروش باجاج و گروه صنعتی فارس توی خیابون ولیعصر خریدم، اون موقع واسم دراومد1560000البته بدون بیمه.

تقریباً میشه گفت جزو اولین نفراتی بودم که این موتور رو خریدم. من موتورباز حرفه ای نیستم، ولی از موتوری که سوارش میشم سردرمیارم. بله منم معتقدم که این موتور شتاب و سرعت فوق العاده ای نداره، اما اینطوری هم نیست که یه cg راحت این موتور رو سوسک کنه. شتابش اگه بهتر از cg نباشه، مسلماً بدتر هم نیست. راجع به سرعتش هم باید بگم خود من تو کفی باهاش 125 تا رفتم، البته یه ترک؛ که دیگه موتور داشت پرواز می کرد و بی خیال سرعت بالاتر شدم. به نظرم توی بهترین شرایط این موتور نهایتاً 130 بره. از نظر صدا و نرمی انجین باید بگم بعد از حدود 10 ماه که من این موتور رو دارم با روز اولش هیچ فرقی نکرده و همون صدای کم و نرمی انجین محسوسه، گرچه 10 ماه زمان مناسبی برای قضاوت کردن نیست. تو این مدت خرج خاصی واسم نداشته فقط پول روغن و چیزای جزئی بوده. از لحاظ مصرف بنزین هم واقعاً موتور خوب و به صرفه ای واسم بوده.

از نظر رخ و ظاهر موتور به نظرم درعین کوچیک بودن و تو دست بودن از زیبایی نسبی خوبی در مقایسه با موتورای هم ردیف خودش داره. سعی می کنم تو پست های بعدی چند تا عکس از موتور خودم بزارم.

نهایتاً باید بگم من واقعاً از موتورم راضی ام و از تمام کسایی که میخوان این موتور رو بخرن خواهش می کنم تمام جوانب کار رو در نظر بگیرند و فقط دنبال سرعت و شتاب نباشند وگرنه موتور ایده آلی واسشون نخواهد بود.

یا علی مدد

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    کارمند
    Last Online

قربون تو داداش که منطقی صحبت می کنی .
    اگه اون آقا بود الان می گفت zzr رو هم اگه شوفرش شوفر باشه می شه باهاش گرفت !!!
    بحث من از اول سر این بود که در مورد این موتور یه عده ای اومدن تو این تاپیک شروع کردن به اغزاق کردن ( خالی بندی ) . منم خودم با این موتور 120 تا رو رفتم تو کفی ( با شیب سرازیری ) ولی یه بار تو جاده کرج باد افتاد تو سینه ام هر چی گاز می دادم 60 تا بیشتر نمی رفت . این موتور ساخته شده واسه مصرف پایین و موارد شهری .
    با جرات و اعتماد به نفس کامل می گم که سی جی ایرانی اگه سرحال باشه راحت تو شتاب می گیره این موتورو ، لطفا تعصب نداشته باشین در مورد این موتور .
    الان همین پالس 200 که من دارم فکر می کنین ازش راضیم ؟ اصلا شتاب و قدرتش در حد 200 سی سی نیست . یعنی با پالس 180 هیچ فرقی نمی کنه ! اگه یه هوندای اصل 125 سی جی گیر بیارین به راحتی تو شتاب پالسو می گیره .
    این موتورا همشون پفکین . یعنی فقط رخ دارن و بس .

15. کاربر زیر از مهدی مریدا برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    CG 125 / Zippstar 200
    Last Online
    26-01-1396 @ 11:22 قبل از ظهر

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadaghili72 نمایش پست ها
    نکن اینکار رو !
    طلق سرطانه

مگه سی جیه آخه؟

از این کلاه های درست درمون بیگیر با یه دسکش خوب
    دیگه طلق و سقف میخوای چیکار دادا؟
    با تشکر از جوابتون
    ولی اولا: داداش تنبلی که دیگه جزء جدایی ناپذیر موتور و موتور سواریه (البته قصد جسارت اصلا ندارم) ما یه دونه از همین کلاه نصفه نیمه ها میندازیم رو سرمونو یا علی مدد برو که رفتیم
    !
    در ثانی: من بیشتر میخوام ببینم کسایی که دارن و بستن نظرشون چیه، یعنی افتض میشه یا به قول برو بچ مثه سی جی تازه موتورو رو فرم میآره!
    ضمنا منم اصلا از طلق خوشم نمیـآد، ولی چون زمستونا خیلی زود مریض میشم مجبورم طلق ببندم و از طرفی تو سرما، موتور خیلی سوار میشم و یه سره یه مسیرو نمیرم و برگردم، منظورم اینه که کارم بیشتر بیرونه و هی باید سوار و پیاده بشم.
    خداییشم حساب کنید وقتی داره رگبار میآد یا برف سنگین با کدوم کلاه و دستکش حالا هر چقدرم خوب میشه موتور سوار شد؟
    !

موتور سوار

نوع موتور
    220
    Last Online
    15-08-1391 @ 01:59 بعد از ظهر

سلام علیکم به همگی

بچه ها من گیج شدم . نمیدونم 135 بگیرم یا نه ؟ بعضی بچه ها ازش خوب میگن و بعضی بچه های دیگه ازش خیلی بد میگن .

بالاخره 135 خوبه یا نه ؟ من معمولا دو ترک سوار موتورم و دنبال شتاب و قدرت معقول هستم اما بعضی بچه ها اون رو از سی جی هم کمتر میدونن . نگیریم و پشیمون بشیم ؟

راستی کیفیتش از بهترین سی جی که دیگه بهتره إن شاءالله ؟

متشکرم
    یاعلی
    ویرایش توسط 224 : 21-07-1390 در ساعت 01:35 بعد از ظهر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

ساسات پالس135

بازكردن چراغ جلو پالس135

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)