FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 54

موضوع: honda unicorn 150 cc

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    31-02-1396 @ 09:28 قبل از ظهر

پیش فرض honda unicorn 150 cc

من تازه این موتور را خریدم

خودم نمیدونستم واقعا این موتور را بگیرم یا پالس بگیرم چون قیمت صفرش 2.500.000 بود البته توی گمرک
    کارکردش هم مثلا 1000 تا کر کرده بود 2 میلیون بود اکثرا هم قرمز بودند
    موتور در هند تحت لیسانس ژاپن مونتاژ شده لاستیک هاش هم زده ساخت هند همه جای موتور هم مارک هندا هست . هند از وسپا به کجاها رسیده بچه بودیم میگفتند گر خواهی نشوی رسوا بپر پست وسپا
    موتور 5 دنده هست صدای موتور خیلی خیلی کمه و نرم کار مکنه با استارت به راحتی روشن میشه
    کیلومتر دور شمار موتور و درجه بنزین آنالوگ داره باکش 13 لیتر میگیره مصفش 100-3 هست
    فنرمرکزی داره و شاسی اون خیلی بلنده مثل این میمونه سوار تریل شدی از همه موتورها بلندتره
    نور چراغش تو شب دیدش خیلی خوبه دسترسی به کلید های چراغ بوق راهنما همش حساب شده هست به راحتی میتونیم عوض کنیم
    تاپ اسپیدش 100 تا بیشتر نمیره مگه چی شه توسرازیری باشیم یا باد نیاد میره روی 115 بعضی وقتها هم 120اما کلا باید حساب کنید 100 تا بیشتر نمیره
    اما بسیار بسیار نرمه این موتوره واقعا آدم حال میکنه پشتش میشینه مثل هواپیما میمونه واقعا خوبه من قبلا kmx همچنین هیوسانگ rx داشتم واقعا میشه گفت از اونها نرم تره . توی سرعت 100 هم توی دست انداز انداختم ببینم چقد تعادل داره موتور که واقعا عالی بود اصلا نشون نمیده واقعا سواری خوبی داره و مناسب شهر ساخته شده
    وزن موتور سنگینه تو سایتها دیدم گفته 130 کیلو هست خودم هم خپلم میشه 220 کیلو
    اما ترمزهاش خیلی خیلی خوب نگه میداره ترمز جلو دسیک داره اما عقب لنت هست دیسک جلوش کمی میخ کوب می کنه حالا گفتیم خوب نه دیگه اینقدر اما خیلی خوبه
    من 2000 تا حالا باهاش رفتم مشکل خاصی نداشته البته نمیدونم 2000 تا دیگه آب بندی شده موتور حتما ؟

من نمیدوم دوام این موتور چقدره در مرور زمان که استفاده میکنم حتما میگم اما هر چی باشه هندا هست باید موتورخوبی باشه . در کل یک موتور شهری بسیار ایده آل هست با کنترل خیلی خوب .
    اگه دوستان هم کسی این موتور را داشته معایب مزایارا بگند ممنون میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط amirw3x نمایش پست ها
    honda unicorn 150 cc-dsc01393-jpg

honda unicorn 150 cc-dsc01394-jpg

honda unicorn 150 cc-dsc01404-jpg

honda unicorn 150 cc-dsc01415-jpg

honda unicorn 150 cc-dsc01405-jpg
    ویرایش توسط 02109002 : 15-07-1391 در ساعت 07:10 قبل از ظهر

2. تعداد 12 کاربر از eshgh_namordeh برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    Daelim250
    شغل و حرفه
    مکانیک
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    06-12-1400 @ 02:58 بعد از ظهر

آقا ولی موتور هندا خودم 150 باید بیشتر از 110 تا تو زوره آخرش بره ها
    موتور زیر پای من از این روم به دیواراcg150هست تخته گاز 115 رو رفت دیگه هندا که
    بتهوون در 26 مارس 1827 در هنگام مرگ :" دوستان دست بزنید کمدی تمام شد.

ناپلئون بناپارت : کسی که می ترسد شکست بخورد حتما شکست خواهد خورد.

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    13-02-1403 @ 03:41 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgh_namordeh نمایش پست ها
    من کلیپ توی youtube میبینم Honda cbr 1100 یا 1200 سی سی اون را یادم نیست سرعتش 315 km بود وقتی اونجا آزاده دیگه چه رویائی یا همین سوزوکی هیابوسا چیه اسمش که میگند 350 میره
    شاید هم نتونند اونها هم از حدی بیشتر برند
    شاید هم یک ذره زود به دنیا اومدیم
    راستی توی یک تاپیک دیدم گفته بودین موتور 250 خرج زیاد داره بعضی ها شرایط میخرند در حالی که خرج این موتورها بالاست دو تا دایلیم بچه ها دارند موتور ترکیده مگلی از اون طرف و.... این درسته ؟ یعنی مثل این موتورها کم خرج نیستند هرروز باید خرجشون کنیم ؟ وقتی میشه رفت مثلا دبی نینجا بخریم وارد کنیم گمرک هم بدیم چرا اینجا باید 16 میلیون بخریم یا موتورهای دیگه کلا ، من که سرم دارم سوت میکشه آدم را انداختن تو قفس اصلا نمیدونه باید چه کار کنه
    ممنون زحمتو كم كردي من مي خواستم نام ببرم كه شما گفتي

خب جناب گوستاو چه مي گوييد ؟

كي مي شه از قفس در بيايم
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

5. کاربر زیر از BKING برای این پست تشکر کرده است

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    Last Online

اره بهش میاد بیشتر بره اما یونیکورن 115 دیگه تو کفی آخرشه اما قدرتش خوبه راحت میره گاز هم که پر کنی آدم ویبره نمیگره آخه یکمی خپل درست کردند موتور را فکر کنم واسه همین سرعتش کمه توی Youtub هم که دیدم همه ماکزیمم سرعت را این زده بودند توی سرازیری میره 130 تا اما خوب کفی مهمه ولی کلا همین سرعتها را خیلی راحت میره معلومه به موتور اصلا فشار نمیاد داغ نمیکنه و خیلی خیلی تعادل داره با خیال تخت ادم میره . هندا کیلیوتر مفت نمیزنه معلومه کیلومترش کار هندیهاست هه هه
    اره واقعا کی میشه آدم راحت موتوری که دوست داره سوار بشه مگه ما وحشی هستیم که نمیتونیم موتور پرسرعت سوار بشیم یک جور اهانت به مردمه
    همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم ...

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

مشکل ما اینه که فقط میخواهیم به هم بندازیم از هر کی میپرسی موتور چطوره خوبه چند تا میره وسایلش هست و...؟ صد تا حرف میزنه اصلا فکر نمیکنه که اگه واقعا بده یکی به تو انداخته تو چرا مثل اون بدی میکنی ؟ اگه واقعا موتورت خوب نیست وسیلت هر چیزی مرد باش تو اشتباه کردی آب کردن یک جنس هنر نیست تو خودت باید تاوان اشتباهت را بدی نمیدونم کی میخواهیم حداقل خودمون را دوست داشته باشیم با هم خوب باشیم هیچکس نمیتونه به ما بدی کنه
    اما خوب من تا حالا هزارها بار برام پیش اومده میپرسی موتورت خوبه ؟ اره توپهههه فلانه بمانه ... بابا انصاف داشته باشه
    حالا توی این سایت هر کسی میاد برای راهنمائی میاد نباید به چشم مشتری بهش نگاه کرد بگیم شاید موتور من را بخره واقعا چیزی که هست بگیم جنسی که بده چرا فروش بره ؟ بزاریم رو دست ما بمونه همه بدونند آشغاله کسی نخره تا شرکتش دیگه وارد نکنه
    ما لیاقتم همینه که برامون جنس آشغال میارند چون به حق هم نیستیم شرکت مگه چند نفره 100 تا پرسنل 40 میلیون جوان را کنترل کنه ؟ خوب نخریم خوب قشنگ حقیقت را بگیم مردم بفهمند این موتور خوبه یا بده اگه بد باشه کسی نمیخره شرکت هم دیگه آشغال وارد نمیکنه این ما هستیم من و شما ...
    یار دبستانی من با من و همراه منییییییییی.......

7. تعداد 5 کاربر از eshgh_namordeh برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    BMW R75/5
    شغل و حرفه
    Marketing
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    06-04-1394 @ 03:41 بعد از ظهر

بابا خیلی ممنون، سپاسگزارم از اینکه من رو دارید با موتورهای سریع آشنا می کنید. من چه میدونم فرق هایابوسا و گلادیوس تو چیه؟
    فکر می کنید چند نفرتون می تونید بالای 250 رو تحمل کنید.
    فردا یه هایابوسا 2004 بهتون بدن جرئت می کنید بیشت از 200 تا باهاش برید؟
    300 تا کاره یه آدم حرفه ای هست. نه کسی که بالای 250 سوار نشده.
    موتورسواری در شهر، خداحافظ برای همیشه.

9. کاربر زیر از Mohammad برای این پست تشکر کرده است

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    13-02-1403 @ 03:41 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط goostaw نمایش پست ها
    بابا خیلی ممنون، سپاسگزارم از اینکه من رو دارید با موتورهای سریع آشنا می کنید. من چه میدونم فرق هایابوسا و گلادیوس تو چیه؟
    فکر می کنید چند نفرتون می تونید بالای 250 رو تحمل کنید.
    فردا یه هایابوسا 2004 بهتون بدن جرئت می کنید بیشت از 200 تا باهاش برید؟
    300 تا کاره یه آدم حرفه ای هست. نه کسی که بالای 250 سوار نشده.
    شما فرموديد 300 کیلومتر همه جای دنیا رویاست. حتی تو خود ژاپن

زماني كه موتورش هست راكبش هم هست ديگر چه رويايي؟

بيلي باکتر تنها نابينايي بود که توانست در سال 2003 با سرعت 265 کيلومتر در ساعت پيست موتور سواري را طي کند و نزديک به 7 سال رکورد*دار گينس باشد

يعني آدم بينا و سالم كم گير مياد كه بتونه اين كارو بكنه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

11. تعداد 2 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    Last Online

ببخشید بی ادبی نمیکنم اما واقعا از حرفت عصبانی شدم تو وقتی خودت را باور نداری انتظار داری حکومت تو را باور کنه ؟ وقتی خودت را قبول نداری معلومه میگند حیوونید همون بهتره که 30 سالcgسوار بشید . این حرف چیه میزنی برادر من ؟ نکنه کسانی که 1300 سوار میشند از بچگی با موتورشون به دنیا اومدند ؟ خوب یاد گرفتند وقتی اینجا همه چی آزاد باشه ما هم یاد میگیریم این چه حرفیه آخه میزنید عزیز من
    ما باید یک موتوری که خوب نیست را به همه بگیم حتیاگه صاحب اول آخرش خودمون باشیم باید بگیم روزی که من و تو احساس مسوولیت کردیم دیگه هیچ کس موتور بد نمیخره شرکتها مجبور میشند جنس خوب وارد کنند . میگند چای قراره گرون بشه دست همه یک کارتون چائیه خوب نخرید ببینم قیمتش نصف میشه یا نه . خیلی مسخره هست که ما با هم نیستیم و فقط دستمون توی جیب همدیگر رفته ....
    چی بگم دلمون خونه به هر کسی نگاه میکنی انگار ما را طعمه میبینه و........

ضمنا شما که موتور سواری میدونی با براوو تو سرازری 80 تا بری تو هواست میگی وایییییی هر لحظه ممکنه بخورم زمین با cg 120 تا بری تو هواست با zx که 190 بری تو هواست ...وقتی یک وسیله برای سرعت ساخته میشه سرع که میره را نشون نمیده وقتی مثلا با موتور 1200 سی سی 280 تا بری نشون نمیده مثل این میمونه داری با zx 100 تا میری . شما که خودت موتور سواری چرا این حرف را میزنی
    بچه خواهر من 18 سالشه اول 206 داشت حالا هم جنسیس خریده باهاش 260 تا میره این درسته بگم تو 18سالته اوله باید ژیان سوار بشی بعد 206 بعد 405 بعد اره باید همین کار را کنه اما نمیگم نه تو نمیتونی و...............
    خوب یاد میگیرند مثل همه
    ویرایش توسط eshgh_namordeh : 16-09-1389 در ساعت 01:26 بعد از ظهر

13. تعداد 7 کاربر از eshgh_namordeh برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    Last Online

لاستیک پالس و آپاچی و هندا یونیکورن مثل هم هستند چرا این قدر سر میخوره ؟ مخصوصا روی این خط سفیدهای عابر پیاده اصلا انگار رو یخ راه میره - پالس و آپاچی هم همینطوره ؟ چه کار کنیم درست بشه چه مدل لاستیکی مناسبش هست ؟

موتور سوار

نوع موتور
    pulse180 & KAWASAKI ZX-11 E
    شغل و حرفه
    کارشناسی فیزیک هسته ای
    Last Online
    20-05-1393 @ 01:46 قبل از ظهر

لاستیکها همه این طوری هستند
    فکر نمیکنم راهی جز احتیاط باشه

16. کاربر زیر از mohamad javad برای این پست تشکر کرده است

همکار سابق

Last Online
    15-09-1395 @ 04:24 بعد از ظهر

لاستیکای دربی pirelli هستش و لیز نمیخوره. حتی روی این رنگ ها ترمز تقریبا خفن هم زدم ولی لیز نخورد. (ولی ترمز خفن بزنی لیز میخوره).

کلی کلیپ تو یوتوب از R6 و cbr1000rr دارم که بالای 250 میرن. به جز این 2 موتور کلی مدل های دیگه هست که اگه سرچ کنید تک تک موتور هارو براتون میاره که بالای 250 و تا 300 تا پر میکنن.

منظور محمد فکر میکنم ایرانه! تو ایران جاده های اونور رو نداریم که بشه توش به راحتی 250 رو رفت. هر لحظه باید منتظر یه دست انداز باشی چون خدایی نکرده با اون سرعت بری روش کارت تمومه. ولی وقتی راه برات باز باشه این موتور ها همون طور که خودتون میدونید به راحتی یه اتومبیل 700 800 اسبی(حتی راحت تر) به سر عت 250 میرسن.

18. تعداد 2 کاربر از nOviA برای این پست تشکر کرده اند.

نوع موتور
    ktm250
    شغل و حرفه
    الکترونیک
    Last Online

یعنی لاستیک Pirelli برای این سایز موتور هست که منم بگیرم بندازم روش از کجا باید بخرم ؟ چیه این سرسره بازیه - یک شب کلاه هم سرم بود آب ریخته بودن دقیقا رو همین خط کشی سفیدها سر کوچه هم بود کلاه داشتم آب را ندیدم اصلا رفت موتور خیلی خطر داره

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)