FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ دایلیم زیباست؟

رأی دهندگان
503. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مشکی

115 22.86%
  • قرمز مشکی

116 23.06%
  • سبز

41 8.15%
  • نارنجی

25 4.97%
  • زرد

33 6.56%
  • سفید

173 34.39%
صفحه 474 از 485 نخستنخست ... 374424464470471472473474475476477478484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,731 به 4,740 از 4847

موضوع: Daelim 250 & دایلیم 250

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    Apache160,Ravan 200,RKV 200
    شغل و حرفه
    ازاد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-12-1397 @ 02:07 بعد از ظهر

پیش فرض Daelim 250 & دایلیم 250

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مشخصات فنی

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

نوع انجین: تک سیلندر، چهار زمانه
    حجم سیلندر: 247 سی سی (سانتیمتر مکعب)
    قطر داخلی سیلندر: 73 میلیمتر
    کورس پیستون: 59 میلیمتر
    حداکثر توان: 17.3 کیلووات (23.2 اسب بخار) در 9،000 دور در دقیقه
    حداکثر گشتاور: 18.9 نیوتون متر در 7،000 دور در دقیقه
    حداکثر سرعت: 185 کیلومتر بر ساعت
    چیدمان سوپاپ ها: 4 سوپاپ، DOHC
    جعبه دنده: 5 دنده
    کلاچ: چند صفحه ای غوطه ور در روغن
    سیستم خنک کننده: مایع خنک
    نسبت تراکم: 11.0:1
    روغن انجین پیشنهادی: MOTOREX FORMULA 4T SAE 10W/40
    روشن کننده: استارتر الکتریکی
    سیستم جرقه زنی: CDI (ترانزیستور - ECU)
    باتری: 12 ولت، 10 آمپر ساعت
    دورسنج: آنالوگ عقربه ای
    سرعت سنج: دیجیتال
    مسافت سنج: دیجیتال
    سوخت
    سیستم سوخت رسانی: انژکتور محصول KAFUS
    سوخت پیشنهادی: بنزین سوپر بدون سرب با حداقل اکتان 90
    سطح آلایندگی: EURO 2
    تجهیزات کاهش آلایندگی: مبدل کاتالیست دارد
    مصرف سوخت تقریبی: 2.99 لیتر در هر 100 کیلومتر
    سیستم تعلیق
    تعلیق جلو: کمک دوشاخ تلسکوپی
    تعلیق عقب: کمک فنر تکی (monoshock)
    ترمز جلو: دو عدد دیسک 240 میلیمتری، سیلندر ترمز دو پیستونی
    ترمز عقب: دیسک 130 میلیمتری، سیلندر ترمز تک پیستونی
    تایر جلو: 110/70-17 , SWALLOW
    تایر عقب: 140/60-17 , SWALLOW
    ابعاد و اندازه ها
    طول: 2،025 میلیمتر
    عرض: 778 میلیمتر
    ارتفاع: 1،180 میلیمتر
    ارتفاع جلوی زین تا زمین: 750 میلیمتر
    فاصلۀ بدنۀ اصلی تا زمین: 139 میلیمتر
    فاصله محورهای دو چرخ: 1،390 میلیمتر
    گنجایش مخزن سوخت: 15 لیتر
    وزن خالص: 162 کیلوگرم

ویدیو معرفی رسمی دایلیم 250 | [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] | [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

دانلود service manual در ضمیمه
    ویرایش توسط کاوه : 18-09-1393 در ساعت 03:27 بعد از ظهر

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

به جز بحث تامین قطعات
    بقیه چیزاش نسبت به قیمتش خوبه هر کی هم گفته آشغاله از موتور چیزی نمیفهمیده
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

3. تعداد 3 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Beneli 250
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    05-04-1397 @ 04:10 بعد از ظهر

اقا فرشاد بازم ممنون بابت راهنماییاتون
    یعنی من الان بخرم واسه تامین قطعاتش به مشکل میخورم به نظر شما بگیرم یا نه
    از سرعت سير نميشم

5. کاربر زیر از arash fallah برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

کلا تامین قطعاتش خوب نیست و به نظرم رفته رفته بدترم میشه
    دوستانی که دارن برای یه فیلتر هوا و روغن چند ماه علاف بودن
    آخرش با شکایت و ایمیل زدن به کویر و کمپانیه اصلی تونستن ۴ تا فیلتر بخرن
    IN THE NAME OF BIKE
    احمقی

7. تعداد 2 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایلیم 250
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    24-01-1403 @ 01:38 بعد از ظهر

لاستیک عقبم موتورمو میخوام عوض کنم
    زنگ زدم به چندتا از فروشنده ها گمرک
    از 150 هزار تومن که ایران یاسا بود بم قیمت دادن تا 500 هزارتومن خارجی
    یه مارک خوب که نخوامم زیاد هزینه کنم چی پیشنهاد میدید برای لاستیک عقب دایلیم؟
    اگرم جایی میشناسید که قیمت مناسب میده شمارشو برام بفرستید
    دنیا اگه مردونگی سرش میشدکه اسمش دخترونه نبود...

9. کاربر زیر از CHELSEA برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

پیرلی سایز ۱۵۰ بنداز قیمتش حدود ۴۰۰ تومنه
    برای لاستیک عقب هزینه زیادی نیست خیالت راحته نه لیز میخوری نه سر پیچ پشت موتور در میره
    برای امنیتتون هزینه کنید ضرر نداره
    یاسا سایز ۱۴۰ بالاتر نداره رو زمین خشک خوبه ولی رو زمین خیس اصلا قابل اطمینان نیست
    IN THE NAME OF BIKE
    احمقی

11. تعداد 6 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220 Black & TVS APACHE 180
    شغل و حرفه
    مهندس ICT
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    22-08-1402 @ 12:51 بعد از ظهر

دوستان سلام . میخوام یه دست دو 7 تا کار کرده بخرم . میخواستم بدونم از لحاظ خرابی به چه صورته این موتور با این شرایط یدکی و اینکه به درد مصرف شهری میخوره که زود به زود بخوای قطعه عوض کنی

13. کاربر زیر از xdj برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 180 -> دایلیم 250
    شغل و حرفه
    ITmanager
    Last Online
    20-05-1397 @ 09:08 قبل از ظهر

دوستان سلام
    لطفا یه راهنمایی بکنین من میخواستم بخرم این موتورو ولی بعضی از این نظرات رو میخونم آدم رو دلسرد می کنه اینکه قطعه نداره یا دردسرش زیاده و این حرفا
    آدمی نیستم که به موتور نرسم شاید به نسبه کمتر ولی وسیله زیر پام رو روش خیلی حساسم حالا موندم اینو بگیرم یا بودجه رو ذخیره کنم یه آر اس بردارم(که اونم یه کم مشکوک شدم سر اینکه تو سایت دیوار همین 96ش رو کلی گذاشتن واسه فروش و این جای سوال داره که طرف موتورو 6 ماه نیس خریده میخواد بفروشه) یا اگه پیشنهاد دیگه ای هست که از این 2تا بهتر باشه باتوجه به بودجه نزدیک به 15 تومنی من چیکار کنم
    این رو هم اضافه کنم که من از موتور برای جابجایی بین خونه و محل کارم بیشتر استفاده می کنم و گاهی هم یه مسافرت ریز

15. کاربر زیر از p8y4n برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 180 -> دایلیم 250
    شغل و حرفه
    ITmanager
    Last Online

"تصميم نهايي"

دوستان محترم صفحه دايليم ديدم يه مقدار واسه تصميم گيريم واسه خريد موتور نميتونم به اينكه بچه ها بيان و بصورت انلاين كمكم كنن حساب كنم واسه همين فكر كردم كه برم و فروم هاي دايليم رو از ١٠٠ صفحه قبل و + ٥٠ صفحه اولش بخونم و البته اينكار رو با موتورهاي ديگه كه ميتونن گزينه باشن انجام بدم مثل ٢٢٠ و آرس و ان اس و هيو دست ٢ و سي بي ار دست ٢ و كي تي ام دست ٢ و... كه اينكار بسيار توي تصميم نهاييم تاثير گذار بود و باعث شد من به نتيجه برسم ك خدمتتون عرض ميكنم شايد براي بقيه هم مفيد باشه
    اول اينكه تو هيچ صفحه اي به اندازه صفحه دايليم شما نميتوني اطلاعات مفيد و تخصصي اينطور ك بچه هاي اينجا به ادم ميدن كسب كني و من از همينجا از تك تك بچه هايي كه واسه پربارتر كردن اين صفحه زحمت كشيدن ممنونم بخصوص اقا پوريا كه يكي از مشوق هاي اصلي من واسه تصميم به دايليم خريدن بودن چون يه جورايي اخلاق و رفتارمون با وسيله مون مشابه بود البته كه ايشون يه سر و گردن بالاتر هستن، همينطور ساير دوستان دايليم سوار كه با نوشته هاشون از هرجهت خيالم رو براي دايليم راحت كردن ازطرفي واقعا نيازي به تعاريف من نيس كافيه هر دوستي كه تصميمي مثل من رو ميخواد بگيره شروع كنه فروم هاي موتورهاي مدنظرش رو يه مروري بكنه چون خوشبختانه اينجا مكاني شده كه به دور از بعضي ناآگاهي ها مثل گمرك و تعصب ها مثل سايت هاي ديگه كه حتي به روز هم نيستن ميشه تصميم گرفت كه از اين نظر از دست اندركاراي سايت هم بسيار سپاسگزارم
    بحث اول بحث نوع خريد هستش كه بايد عرض كنم شما بايد اول با خودت كنار بياي و تصميم بگيري چه موتوري به كارِت مياد و چ استفاده اي ميخواي از موتور بكني اينكه قراره باهاش فقط بري دور دور يا بزني تو كار سفر و گردش يا وسيله اي ميخواي كه بدون اينكه بهش اهميت بدي و براش خرج كني فقط سوارش شي ك براي اين منظور بيخيال دايليم يا موتورايي در اين سطح شين و بحث دوم اينكه قراره موتور كجاي زندگيت بايسته اينكه فقط وسيله زير پات باشه و كارات رو راه بندازه يا يه همراه و رفيق باشه و از در كنارش بودن لذت ببري كه در اينصورت بايد با احساس و انرژي درنظرش بگيري و براش وقت بذاري و بقولي گاهي هم نازش رو بكشي و بحث سوم هم اينه كه اگه قراره دايليم بخري و انتخابت يه موتوري مثل اينه كه تو خيابونا كمتر ميبينيش و توي چشمي بايد واسه اين قضيه هزينه كني وگرنه موتوري مثل آر اس هم توي چشم هست ولي تا دلتون بخواد تو مغازه ها ريخته و زياد هم ميتوني ببينيش درمورد اين مورد هم موتوري توي اين كلاس كه نيازهات رو براورده كنه دايليم با اين قيمت بهترين انتخابه بدون لحظه اي ترديده مثلا واسه من كه ميخوام باهاش سر كار برم و گاهي سفرهاي بين شهري و از داشتن رفيقي مثل موتور لذت ببرم و حواسمم بهش باشه خب ديگه دايليم ميتونه يه انتخاب عالي باشه از طرفي هم بگم نه فقط دايليم كه حتي سي جي هم حتي براي يه خركاري مثل پيك بودن هم نياز به توجه و مراقبت داره تا هميشه برات موتور باشه
    راج به قطعات و خدمات بعد از خريدتون هم اين مورد رو چون خودم ديروز گمرك بودم و رفتم همه جور موتوري كه ميتونست گزينه م باشه از نزديك نگاه كردم و پشتشم نشستم و يه سري سوالات ريز و درشت از فروشنده هاش پرسيدم كه حالا خدمتتون عرض ميكنم و قبلش بگم كه دايليم كلا ٣تا نمايندگيي داره و من نمايندگي گمرك و جهان كودكش رو رفتم و نداشت بعدش زنگ زدم گفتن نمايندگي شريعتيش هم فعلا موجود نداره و براي اخر هفته بعد سفارشاشون ميرسه كه رنگاي سفيد و مشكي و قرمز موجود ميشن با اينكه حالم گرفته شد ك نشد اين موتور رو از نزديك ببينم بالاخره ولي از يه طرفم همچين عطش داشتنش برام بيشترم شد چون پيش خودم گفتم اين موتور ببين چقدر خواهان داره ك نميمونه تو نمايشگاه و كلاسش در حدي نيس ك مثل مور و ملخ تو هر مغازه اي ازش يكي ببيني يه نكته منفي هم در اين مورد شايان ذكره ك اين رو هم بايد پذيرفت ك چون خيلي كمه بايد اين رو هم قبول كنيم كه هيچ قطعه فروشي هم نمياد مغازه ش رو با قطعاتي پر كنه ك طالب زيادي نداره يك از اين نظر كه خب بابا اين موتور اصلا خرابي نداره اگه خوب ازش سواري بكشي درثاني تو بعنوان فروشنده اين ريسك رو نميكني قطعه اي بياري كه ممكنه تو ٦ماه يكي هم نفروشي بعد قيمتش بالا پايين شه و خاك بخوره و به ضررت تموم شه كه البته واسه اين قضيه هم كوير راهكار مناسبي ديده كه اگه قطعه احتمالي ناموجود بود با يه ايميل يا درخواست واسه ت تامينش ميكنه و يادتون باشه شما داري موتوري ميگيري كه ادماي زيادي موفق نشدن حتي از نزديك ببيننش پس به عواقب مثبت و منفيش هم بينديش، مثبت چون سوار يه موتور خاصي و همه با رخ و سواريش حال ميكنن از پليس گرفته تا متخصص موتور و منفيش هم اينكه بايد مراقبش خيلي باشي چون قطعاتش گرونن و كمتر در دسترس ك اگه حواست بهش باشه يه عمر موتروره برات بدون خرج اضافي اي
    رفتم گمرك اول رفتم پيش چندتا تعمير كار و فروشنده ك بدون استثنا ميگفتن دايليم مضخرفه اصلا نخريا... حالا توجيه چي بود ١.يه دايليم ميبيني تو مغازه ها ٢. اشغاله قطعه ازش پيدا نميشه كه ٣. شتاب نداره كه شتاب ميخواي ٢٢٠ سوار شو ٤. موتور اول و اخر مال خودته بيچارت ميكنه همش بايد براش خرج كني هيچ كي هم طالبش نيس ٥. قديميه و ...
    جالبه بدونين براي تك تك اين نظرات بقول خودشون تخصصي يه دليل موجه براشون مياوردم ميرفتن سراغ توجيه بعدي اخرشم بيخيال توجيه من ميشدن و با يه حالت عاقل اندر سفيهي ميرفتن تو مغازه شون حالا در مورد تمام مواردي كه ذكر كردم هم خودم ميتونم اينجا براتون حرف بزنم هم بهتون حتما توصيه ميكنم فروم هاي اين صفحه رو از مثلا ٤٠٠ به اينور بخونين تا ببينيد يه دايليم سوار طرز تفكرش كجاست و يه فروشنده كجا و به هركدوم از اين تفكرات نظرتون نزديكتر بود ميتونين انتخابتون رو انجام بدين راستي يه تعميرگاهم رفتم كه اتفاقا يه دايليم گوشه مغازه ش داشت خاك ميخورد تا گفتم دايليم اونو نشونم داد و گفت اگه ميخواي بروز اين نيفتي نخر گفتم چش شده گفتن يه مشكلي تو انجينش پيش اومده هيچ جا قطعه ش نيس بعدشم انجينش رو ك دراورده بودن نشونم داد گفت نگاه كن اين بايد ١روزه جمع ميشد حالا ك جمع نشده هيچ همينطوري هم بايد خاك بخوره و باقي قطعاتش هم تو اين مغازه گم ميشه گفتم مدلش چيه گفت ٨٢ گفتم بعد ١٤ سال بالاخره پيش مياد بياريش تعميرگاه حالا قطعه ش نيس ميتونستي موتورو جمع كني براش طرف بره سفارش بزنه كوير قطعه ك اومد بعد اين بلا رو سرش بياري گفت خب اره ميشد گفتم حالا چي شده كه اينطوري شده گفت طرف زيادي به موتورش فشار اورده ردلاين و تعويض بد دنده و عدم رسيدگي به موقع باعثش شده گفتم قربون ادم چيزفهم اين موتور بعد ١٤ سال اگه يه مقدار صاحابش باهاش خوب تا ميكرد ١٤ سال ديگه هم راحت موتور بود براش گفت اره خب راس ميگي به طرفم بستگي داره حالا هم به اون هم به شمايي ك داري تصميم به خريد ميگيري و يه همچين گزينه اي مد نظرته يه نصيحت برادرانه، نه اين موتور ك هر موتوري خريدي مثل يه دوست باهاش رفتار كن و بهش عشق بده و لذت سواري بگير اون فقط يه موتور نيس يه همدمه يه دوسته يه ...
    در نهايت اينكه دارم لحظه شماري ميكنم واسه هفته بعد و سفارشاي جديد كوير تو نمايشگاه هاش كه منم بتونم جزو دايليم سواراي عزيز بشم چون اين موتور عشقه
    ویرایش توسط p8y4n : 17-06-1396 در ساعت 10:20 قبل از ظهر

17. تعداد 5 کاربر از p8y4n برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنللی جفت
    شغل و حرفه
    درب اتوماتیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1396 @ 12:36 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط p8y4n نمایش پست ها
    "تصميم نهايي"

دوستان محترم صفحه دايليم ديدم يه مقدار واسه تصميم گيريم واسه خريد موتور نميتونم به اينكه بچه ها بيان و بصورت انلاين كمكم كنن حساب كنم واسه همين فكر كردم كه برم و فروم هاي دايليم رو از ١٠٠ صفحه قبل و + ٥٠ صفحه اولش بخونم و البته اينكار رو با موتورهاي ديگه كه ميتونن گزينه باشن انجام بدم مثل ٢٢٠ و آرس و ان اس و هيو دست ٢ و سي بي ار دست ٢ و كي تي ام دست ٢ و... كه اينكار بسيار توي تصميم نهاييم تاثير گذار بود و باعث شد من به نتيجه برسم ك خدمتتون عرض ميكنم شايد براي بقيه هم مفيد باشه
    اول اينكه تو هيچ صفحه اي به اندازه صفحه دايليم شما نميتوني اطلاعات مفيد و تخصصي اينطور ك بچه هاي اينجا به ادم ميدن كسب كني و من از همينجا از تك تك بچه هايي كه واسه پربارتر كردن اين صفحه زحمت كشيدن ممنونم بخصوص اقا پويا كه يكي از مشوق هاي اصلي من واسه تصميم به دايليم خريدن بودن چون يه جورايي اخلاق و رفتارمون با وسيله مون مشابه بود البته كه ايشون يه سر و گردن بالاتر هستن، همينطور ساير دوستان دايليم سوار كه با نوشته هاشون از هرجهت خيالم رو براي دايليم راحت كردن ازطرفي واقعا نيازي به تعاريف من نيس كافيه هر دوستي كه تصميمي مثل من رو ميخواد بگيره شروع كنه فروم هاي موتورهاي مدنظرش رو يه مروري بكنه چون خوشبختانه اينجا مكاني شده كه به دور از بعضي ناآگاهي ها مثل گمرك و تعصب ها مثل سايت هاي ديگه كه حتي به روز هم نيستن ميشه تصميم گرفت كه از اين نظر از دست اندركاراي سايت هم بسيار سپاسگزارم
    بحث اول بحث نوع خريد هستش كه بايد عرض كنم شما بايد اول با خودت كنار بياي و تصميم بگيري چه موتوري به كارِت مياد و چ استفاده اي ميخواي از موتور بكني اينكه قراره باهاش فقط بري دور دور يا بزني تو كار سفر و گردش يا وسيله اي ميخواي كه بدون اينكه بهش اهميت بدي و براش خرج كني فقط سوارش شي ك براي اين منظور بيخيال دايليم يا موتورايي در اين سطح شين و بحث دوم اينكه قراره موتور كجاي زندگيت بايسته اينكه فقط وسيله زير پات باشه و كارات رو راه بندازه يا يه همراه و رفيق باشه و از در كنارش بودن لذت ببري كه در اينصورت بايد با احساس و انرژي درنظرش بگيري و براش وقت بذاري و بقولي گاهي هم نازش رو بكشي و بحث سوم هم اينه كه اگه قراره دايليم بخري و انتخابت يه موتوري مثل اينه كه تو خيابونا كمتر ميبينيش و توي چشمي بايد واسه اين قضيه هزينه كني وگرنه موتوري مثل آر اس هم توي چشم هست ولي تا دلتون بخواد تو مغازه ها ريخته و زياد هم ميتوني ببينيش درمورد اين مورد هم موتوري توي اين كلاس كه نيازهات رو براورده كنه دايليم با اين قيمت بهترين انتخابه بدون لحظه اي ترديده مثلا واسه من كه ميخوام باهاش سر كار برم و گاهي سفرهاي بين شهري و از داشتن رفيقي مثل موتور لذت ببرم و حواسمم بهش باشه خب ديگه دايليم ميتونه يه انتخاب عالي باشه از طرفي هم بگم نه فقط دايليم كه حتي سي جي هم حتي براي يه خركاري مثل پيك بودن هم نياز به توجه و مراقبت داره تا هميشه برات موتور باشه
    راج به قطعات و خدمات بعد از خريدتون هم اين مورد رو چون خودم ديروز گمرك بودم و رفتم همه جور موتوري كه ميتونست گزينه م باشه از نزديك نگاه كردم و پشتشم نشستم و يه سري سوالات ريز و درشت از فروشنده هاش پرسيدم كه حالا خدمتتون عرض ميكنم و قبلش بگم كه دايليم كلا ٣تا نمايندگيي داره و من نمايندگي گمرك و جهان كودكش رو رفتم و نداشت بعدش زنگ زدم گفتن نمايندگي شريعتيش هم فعلا موجود نداره و براي اخر هفته بعد سفارشاشون ميرسه كه رنگاي سفيد و مشكي و قرمز موجود ميشن با اينكه حالم گرفته شد ك نشد اين موتور رو از نزديك ببينم بالاخره ولي از يه طرفم همچين عطش داشتنش برام بيشترم شد چون پيش خودم گفتم اين موتور ببين چقدر خواهان داره ك نميمونه تو نمايشگاه و كلاسش در حدي نيس ك مثل مور و ملخ تو هر مغازه اي ازش يكي ببيني يه نكته منفي هم در اين مورد شايان ذكره ك اين رو هم بايد پذيرفت ك چون خيلي كمه بايد اين رو هم قبول كنيم كه هيچ قطعه فروشي هم نمياد مغازه ش رو با قطعاتي پر كنه ك طالب زيادي نداره يك از اين نظر كه خب بابا اين موتور اصلا خرابي نداره اگه خوب ازش سواري بكشي درثاني تو بعنوان فروشنده اين ريسك رو نميكني قطعه اي بياري كه ممكنه تو ٦ماه يكي هم نفروشي بعد قيمتش بالا پايين شه و خاك بخوره و به ضررت تموم شه كه البته واسه اين قضيه هم كوير راهكار مناسبي ديده كه اگه قطعه احتمالي ناموجود بود با يه ايميل يا درخواست واسه ت تامينش ميكنه و يادتون باشه شما داري موتوري ميگيري كه ادماي زيادي موفق نشدن حتي از نزديك ببيننش پس به عواقب مثبت و منفيش هم بينديش، مثبت چون سوار يه موتور خاصي و همه با رخ و سواريش حال ميكنن از پليس گرفته تا متخصص موتور و منفيش هم اينكه بايد مراقبش خيلي باشي چون قطعاتش گرونن و كمتر در دسترس ك اگه حواست بهش باشه يه عمر موتروره برات بدون خرج اضافي اي
    رفتم گمرك اول رفتم پيش چندتا تعمير كار و فروشنده ك بدون استثنا ميگفتن دايليم مضخرفه اصلا نخريا... حالا توجيه چي بود ١.يه دايليم ميبيني تو مغازه ها ٢. اشغاله قطعه ازش پيدا نميشه كه ٣. شتاب نداره كه شتاب ميخواي ٢٢٠ سوار شو ٤. موتور اول و اخر مال خودته بيچارت ميكنه همش بايد براش خرج كني هيچ كي هم طالبش نيس ٥. قديميه و ...
    جالبه بدونين براي تك تك اين نظرات بقول خودشون تخصصي يه دليل موجه براشون مياوردم ميرفتن سراغ توجيه بعدي اخرشم بيخيال توجيه من ميشدن و با يه حالت عاقل اندر سفيهي ميرفتن تو مغازه شون حالا در مورد تمام مواردي كه ذكر كردم هم خودم ميتونم اينجا براتون حرف بزنم هم بهتون حتما توصيه ميكنم فروم هاي اين صفحه رو از مثلا ٤٠٠ به اينور بخونين تا ببينيد يه دايليم سوار طرز تفكرش كجاست و يه فروشنده كجا و به هركدوم از اين تفكرات نظرتون نزديكتر بود ميتونين انتخابتون رو انجام بدين راستي يه تعميرگاهم رفتم كه اتفاقا يه دايليم گوشه مغازه ش داشت خاك ميخورد تا گفتم دايليم اونو نشونم داد و گفت اگه ميخواي بروز اين نيفتي نخر گفتم چش شده گفتن يه مشكلي تو انجينش پيش اومده هيچ جا قطعه ش نيس بعدشم انجينش رو ك دراورده بودن نشونم داد گفت نگاه كن اين بايد ١روزه جمع ميشد حالا ك جمع نشده هيچ همينطوري هم بايد خاك بخوره و باقي قطعاتش هم تو اين مغازه گم ميشه گفتم مدلش چيه گفت ٨٢ گفتم بعد ١٤ سال بالاخره پيش مياد بياريش تعميرگاه حالا قطعه ش نيس ميتونستي موتورو جمع كني براش طرف بره سفارش بزنه كوير قطعه ك اومد بعد اين بلا رو سرش بياري گفت خب اره ميشد گفتم حالا چي شده كه اينطوري شده گفت طرف زيادي به موتورش فشار اورده ردلاين و تعويض بد دنده و عدم رسيدگي به موقع باعثش شده گفتم قربون ادم چيزفهم اين موتور بعد ١٤ سال اگه يه مقدار صاحابش باهاش خوب تا ميكرد ١٤ سال ديگه هم راحت موتور بود براش گفت اره خب راس ميگي به طرفم بستگي داره حالا هم به اون هم به شمايي ك داري تصميم به خريد ميگيري و يه همچين گزينه اي مد نظرته يه نصيحت برادرانه، نه اين موتور ك هر موتوري خريدي مثل يه دوست باهاش رفتار كن و بهش عشق بده و لذت سواري بگير اون فقط يه موتور نيس يه همدمه يه دوسته يه ...
    در نهايت اينكه دارم لحظه شماري ميكنم واسه هفته بعد و سفارشاي جديد كوير تو نمايشگاه هاش كه منم بتونم جزو دايليم سواراي عزيز بشم چون اين موتور عشقه
    ایشالا هر چی زودتر به عشقت میرسی. حقیقتا موتور خوب و رخ داریه. خصوصا همین تیپ دو و جدیدا. منم یه زمان عشقم بود. ایشالا زودتر بیارن و یه دونه خوش رکابش بیوفته زیر پات حالشو ببری

19. تعداد 4 کاربر از farrhad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 180 -> دایلیم 250
    شغل و حرفه
    ITmanager
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط farrhad نمایش پست ها
    ایشالا هر چی زودتر به عشقت میرسی. حقیقتا موتور خوب و رخ داریه. خصوصا همین تیپ دو و جدیدا. منم یه زمان عشقم بود. ایشالا زودتر بیارن و یه دونه خوش رکابش بیوفته زیر پات حالشو ببری
    ممنوم داداش فقط نگفتی چرا پس نزدی تو کارش و یه دونه نحریدی؟ علت خاصی داشت؟ خوشحال میشم جریانش رو بدونم

- - - Updated - - -

یه مورد دیگه هم که یه کم بردتم تو فکر جریان سفارش و ثبت نام و تحویل این موتوره، با توجه به اینکه رفتم نمایشگاهش و همونجا تماس گرفتن گفتن تا 4ش میاد دیروز که زنگ زدم گفتن 10 تا 15 روز طول میکشه گفتم اینطوری بمن گفتن و گفت همون حدودا میشه بعد گفتم 15 روز با 5 روز تفاوتش زیاده و گفتن که شما رو 4ش حساب نکن همون شنبه دستت رو می گیره بعد ازم پرسید ثبت نام کردی(منظورش بیعانه دادن بود) گفتم نه و گفت ثبت نام کنی بهت زنگ می زنن بیای ببری.. الان من مشکلم ثبت نام نیس مشکلم بحث اینه که خودم یه پالس 180 یو جی فور دارم گذاشتمش واسه فروش و میخوام پلاک همونم بذارم روش از این طرف هم این وسیله روزانه مه که نباشه خب فلج میشم یه جورایی حالا موندم باز بدقولی اینا بکنن و اینم سر موعد تحویل ندن و باعث شن کلا تصمیمم عوض شه واسه خریدش باتوجه ب اینکه سابقش رو هم بچه های دیگه دارن که تو فروم ها از این موضوع گلگی داشتن قبلا هم
    می خواستم اگه تجربه ای تو این زمینه دارن یه راهنمایی بکنین منو

21. کاربر زیر از p8y4n برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-27-daelim-250-250-a-424.html

http:persianmotor.net-27-daelim-250-250-a-154.html

دایلیم موتور فن داره

لوازم یدکی دایلیم 250

لوازم یدکی دایلیم

فروش شارژردایلیم

موتورهول جراغ روشن

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)