FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ دایلیم زیباست؟

رأی دهندگان
503. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مشکی

115 22.86%
  • قرمز مشکی

116 23.06%
  • سبز

41 8.15%
  • نارنجی

25 4.97%
  • زرد

33 6.56%
  • سفید

173 34.39%
صفحه 470 از 485 نخستنخست ... 370420460466467468469470471472473474480 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,691 به 4,700 از 4847

موضوع: Daelim 250 & دایلیم 250

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    Apache160,Ravan 200,RKV 200
    شغل و حرفه
    ازاد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-12-1397 @ 02:07 بعد از ظهر

پیش فرض Daelim 250 & دایلیم 250

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مشخصات فنی

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

نوع انجین: تک سیلندر، چهار زمانه
    حجم سیلندر: 247 سی سی (سانتیمتر مکعب)
    قطر داخلی سیلندر: 73 میلیمتر
    کورس پیستون: 59 میلیمتر
    حداکثر توان: 17.3 کیلووات (23.2 اسب بخار) در 9،000 دور در دقیقه
    حداکثر گشتاور: 18.9 نیوتون متر در 7،000 دور در دقیقه
    حداکثر سرعت: 185 کیلومتر بر ساعت
    چیدمان سوپاپ ها: 4 سوپاپ، DOHC
    جعبه دنده: 5 دنده
    کلاچ: چند صفحه ای غوطه ور در روغن
    سیستم خنک کننده: مایع خنک
    نسبت تراکم: 11.0:1
    روغن انجین پیشنهادی: MOTOREX FORMULA 4T SAE 10W/40
    روشن کننده: استارتر الکتریکی
    سیستم جرقه زنی: CDI (ترانزیستور - ECU)
    باتری: 12 ولت، 10 آمپر ساعت
    دورسنج: آنالوگ عقربه ای
    سرعت سنج: دیجیتال
    مسافت سنج: دیجیتال
    سوخت
    سیستم سوخت رسانی: انژکتور محصول KAFUS
    سوخت پیشنهادی: بنزین سوپر بدون سرب با حداقل اکتان 90
    سطح آلایندگی: EURO 2
    تجهیزات کاهش آلایندگی: مبدل کاتالیست دارد
    مصرف سوخت تقریبی: 2.99 لیتر در هر 100 کیلومتر
    سیستم تعلیق
    تعلیق جلو: کمک دوشاخ تلسکوپی
    تعلیق عقب: کمک فنر تکی (monoshock)
    ترمز جلو: دو عدد دیسک 240 میلیمتری، سیلندر ترمز دو پیستونی
    ترمز عقب: دیسک 130 میلیمتری، سیلندر ترمز تک پیستونی
    تایر جلو: 110/70-17 , SWALLOW
    تایر عقب: 140/60-17 , SWALLOW
    ابعاد و اندازه ها
    طول: 2،025 میلیمتر
    عرض: 778 میلیمتر
    ارتفاع: 1،180 میلیمتر
    ارتفاع جلوی زین تا زمین: 750 میلیمتر
    فاصلۀ بدنۀ اصلی تا زمین: 139 میلیمتر
    فاصله محورهای دو چرخ: 1،390 میلیمتر
    گنجایش مخزن سوخت: 15 لیتر
    وزن خالص: 162 کیلوگرم

ویدیو معرفی رسمی دایلیم 250 | [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] | [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

دانلود service manual در ضمیمه
    ویرایش توسط کاوه : 18-09-1393 در ساعت 03:27 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    هوندا125-کثیر150 تیپ2-پالس 180-آپاچی180-دایلیم250 تیپ2
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1399 @ 09:41 بعد از ظهر

با بستن یه اگزوز خوب آکوپروویک بدون اینکه کاتالیزور در بیارم صدای موتور منقلب شد.... اصلا" فکر نمیکردم از دایلیم همچین صدای بم و درشتی در بیاد.....
    اگزوز خودش رو که از ته بریده اش نگاه کنی بدجوری توری های ریز و تو در تو توش داره که به شدت خفه میکنه راه خروج رو.

دایلیم دار ها به نظرم حیفه ایح موتور که ما داریم با اون اگزوز سوار میشیم. حتما" امتحان کنید

البته من چند تا اگزوز روش تست کردم تا به نتیجه مطلوب رسیدیم. ارزون قیمت ها صدای بلند ولی ریز میداد. قار قار میکرد.

تا در نهایت چیزی که مطلوب بود 300 تومنی بود که صدای بم و گردن کلفت داد بهمون. و البته بدنه کربن هم هست و رنگ و روش تغییر پیدا نمیکنه
    یه فیلم از صداش میزارم در اسرع وقت

3. تعداد 5 کاربر از keyvanj برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی 180-دايليم 250
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-11-1395 @ 05:08 بعد از ظهر

لنت جلوش چنده كيوان جان؟؟؟

5. تعداد 2 کاربر از Omid19 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid19 نمایش پست ها
    لنت جلوش چنده كيوان جان؟؟؟
    15تومنه فکر کنم. همین حدوده. ولی 2 جفت میخواد میشه 30 تومن. میگن با پالس یکیه.

7. تعداد 4 کاربر از keyvanj برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی 180-دايليم 250
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

سلام
    دوستان كسي ليست ارور هاي چراغ چك رو داره؟؟
    ديشب يه تك ميزد و بعد چهارتا پشت سر هم!!!

شمع ايريديوم سوزني رو كيا تجربه كردن رو دايليم؟ چون بعضيها توصيه ميكنن و بعضي مثل كيوان عزيز ردش ميكنن؟؟!!!

9. کاربر زیر از Omid19 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی 180-دايليم 250
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

سلام

شمع ايريديوم سوزني رو كيا تجربه كردن رو دايليم؟ چون بعضيها توصيه ميكنن و بعضي مثل كيوان عزيز ردش ميكنن؟؟!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanj نمایش پست ها
    15تومنه فکر کنم. همین حدوده. ولی 2 جفت میخواد میشه 30 تومن. میگن با پالس یکیه.

نه جلوش پالس نميخوره،عقبش پالسه
    من رفتم نمايندگي گفت جفتي ٦٠ يعني ٢جفت ١٢٠
    بيرونم قيمت كردم جفتي ٤٠
    نميدونم كجا ميشه مناسب تهيه كرد

11. کاربر زیر از Omid19 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Daelim VJF 250 Type 2
    علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    25-01-1396 @ 10:49 قبل از ظهر

با بستن یه اگزوز خوب آکوپروویک بدون اینکه کاتالیزور در بیارم صدای موتور منقلب شد.... اصلا" فکر نمیکردم از دایلیم همچین صدای بم و درشتی در بیاد.....
    اگزوز خودش رو که از ته بریده اش نگاه کنی بدجوری توری های ریز و تو در تو توش داره که به شدت خفه میکنه راه خروج رو.

دایلیم دار ها به نظرم حیفه ایح موتور که ما داریم با اون اگزوز سوار میشیم. حتما" امتحان کنید

البته من چند تا اگزوز روش تست کردم تا به نتیجه مطلوب رسیدیم. ارزون قیمت ها صدای بلند ولی ریز میداد. قار قار میکرد.

تا در نهایت چیزی که مطلوب بود 300 تومنی بود که صدای بم و گردن کلفت داد بهمون. و البته بدنه کربن هم هست و رنگ و روش تغییر پیدا نمیکنه
    یه فیلم از صداش میزارم در اسرع وقت
    دایلیم کلا به عنوان یک موتور تک سیلندر صدای خیلی خوبی داره و من تو موتورهای تک سیلندر دیگه ندیدم این صدا رو. خوبیش اینه که صداش قشنگ در دو بخش دور موتور بالا و دور موتور پائین راضی کننده است. مخصوصا من تو دور موتور پائین خیلی صداش رو دوست دارم بم و تکه تکه است.
    البته هیچ کدوم از این اگزوز‌ها واقعی نیستن نه خودشون نه جنسشون. اگزوز آکراپویچ کربن واقعی خیلی خیلی گرون‌تر از این حرف‌هاست. کلا فیبرکربن واقعی متریال بسیار گرونیه و خیلی جاها از پلاستیک‌هایی که به نقش فیبرکربن رنگ شده یا روکش‌هایی که صرفا نقش و نگار فیبرکربن رو داره استفاده میکنن.
    مشکل من با صدای بلند‌تر از صدای فعلی موتورم این هست که وقتی میرم سفر دیگه صدا اذیت کننده میشه تو مدت طولانی و مناسب سواری بلند مدت نیست.

- - - Updated - - -

بچه ها با چی میشه سنسور اکسیژن رو تمیز کرد؟ اسپری شستشوی انژکتور بزنم بهش خوبه؟ خراب نمیشه؟
    حتما باید از اسپري‌های مخصوص شستشویی استفاده کنید که روشون نوشته باشه که به سنسور‌های اکسیژن و کاتالیزور‌ها صدمه نمیزنن. خرید این محصولات شیمیایی خیلی مهمه. اسپری Gunk Carb medic یکی از این اسپری‌های خوب هست که تقلبی اش هم زیاده تو بازار ولی اصلا و ابدا تقلبی نخرید. اصل اش آمریکایی هست. قیمت اش ۱۵ تومن.

همونطوری که میبینی روی این اسپری گانک نوشته Will not harm catalytic converters or oxygen sensors

- - - Updated - - -

سلام
    این fault code متعلق به سنسور اکسیژن موتور شما و سیگنال Lambda که از اون سنسور میاد هست. سنسور اکسیژن موتور شما به احتمال زیاد خودش یا مداراش خراب شده. یکبار کوپل سنسور رو چک کنید که کامل وصل باشه. اگر سیم کشی سنسور سالم هست میتونید از راه اندازه‌گیری ولتاژ بین پین‌های شماره ۲ و ۱۲ ECU مطمئن بشید که سنسور سالم هست یا نه. سنسور سالم وقتی کلید موتور روشن هست ( ولی موتور خودش خاموش هست )‌ باید ولتاژ اش بین یک دهم تا هشت دهم ولت باشه.

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان
    من چند روزه كه به جمع دايليم سواران پيوستم
    مدلش ٨٩ هست و ١٨تا كاركرده
    يه اگزوز solex بزرگ هم اگر اشتباه ننوشته باشم روش بسته شده
    موتورش پلمپه،پمپ بنزين و فن و ...ظاهرا سالمه و تقريبا از همه چيزش راضيم بجز چند مورد كه سواله برام
    ١-امروز تو كفي ٢ترك البته سبك وزن(حدود هركدوممون ٧٥) ١٢٣تا پركردم و بيشتر نرفت،آپاچي قبلش داشتم و اونم تا ١٢٠-١٢٥ ميرفت،عيب از كجاست؟من توقع ١٨٥ كه تو مشخصاتش نوشته ندارم اما ١٤٥-١٥٠رو چرا-چيكار كنم؟؟؟
    ٢-صداي اگزوزش خيلي مهيبه،تو اتوبان خوبه اما بدرد تو شهر نميخوره_يه عيبي هم كه از نظر من داره بيشتر صداش قار قار بلنده در حالي كه من صداي نرم و وووووووو رو ترجيح ميدم،در اين مورد چه راهنمايي داريد؟؟
    ٣-متوجه شدم ديسك سمت راستم داغتر از چپ ميشه،يعني ترمز چپ خوب عمل نميكنه ،چطوري تنظيمش كنم؟
    ٤-چند روز پيش شستمش و بعد حدود ٢ساعت هرچي استارت زدم روشن نشد،باطري هم بفنا رفت،عوض كردم و يه اتمي انداختم،كجاش ;به آب حساسه كه روشن نميشه؟؟
    ٥-لوازم مصرفيش مثل لنت و صفحه و فيلترهاش رو ميشه از موتورهاي ديگه استفاده كرد؟(يعني مثلا اگه لنت خودش نبود،چه لنتي بهش ميخوره؟؟؟)
    مرسي كه راهنمايي ميكنيد
    خب اول از همه مبارکه. اما دوم از همه با توجه به مشکلاتی که بیان کردید و مسئله error ای که موتور نشون میده٬ میشه نتیجه گرفت صاحب قبلی موتور خوب از موتورش مراقبت نکرده بوده که اینم ما رو برمی‌گردونه به یک نکته مهم تر تو خرید موتورسیکلت دست دوم :‌ هرگز موتورسیکلت دست دوم از موتوربازهایی که موتور رو ریس میدن نخرید و یکی از نشونه‌هاش هم همین اگزوز‌های عجیب و غریبی هست که روی موتور میبندن. کلا خرید موتور دست دوم با کارکرد بالا از کسانی که موتور رو ریس میدن تو ایران یعنی درگیر مشکلات متعدد بعدی شدن در اغلب موارد.

اما جواب سوالات شما تا اونجا که من میدونم
    ۱- موتور ۲۴۷ سی‌سی تک سیلندر ۱۷۳ کیلوگرمی که زیر ۲۵ اسب قدرت تولید میکنه سرعت‌اش همین حدوده و سازنده‌ هم برای سرعت بیشتر نساخته و ادعایی هم نکرده٬ هر سرعت دیگری شنیدید ادعای فروشندگان و دارندگان هست که درست و غلط فقط ادعاست.
    ۲- اون صدای وووووووووو رو شما از یک موتور تک سیلندر نخواهید گرفت. توصیه میکنم اگزوز فعلی رو ازش جدا کنید و اگزوز فابریک خودش رو فعلا ببندید. موقع خرید موتور دست دوم ترجیحا لوازم فابریک رو از فروشنده بخواهید.
    ۳- علت میتونه وجود مشکل تو کالیپر چپ و یا وجود هوا تو مسیر هیدرولیک ترمز سمت چپ باشه. ترجیحا یکبار کل سیستم هیدرولیک ترمز جلو رو هم برای سمت چپ و هم برای سمت راست هواگیری کنید و روغن ترمز مناسب جدید بریزید تو سیستم. روی کالیپر‌های ترمز سمت چپ و راست یک مهره درپوش دار جهت هواگیری وجود داره. برای و تعویض کامل روغن ترمز باید درپوش مخزن روغن ترمز روی فرمون رو باز کنید ( دقت کنید روغن ترمز هیچ جایی نریزه و دستکش دست کنید بشدت مضر هست برای پوست انسان ) . از یک سمت شروع کنید٬ یک ظرف هم آماده برای جمع کردن روغنی که خارج میشه از محل تخلیه داشته باشید. روغن جدید هم آماده داشته باشید. اول ترمز رو یکی دو بار پر کنید و بعد نگه دارید. پیچ تخلیه رو شل کنید تا روغن و هوا خارج شه. همزمان احساس میکنید که ترمز زیر دست شل میشه. پیچ تخلیه رو مجدد ببندید و دوباره ترمز رو پر کنید و نگه دارید و پیچ تخلیه رو باز کنید تا روغن و هوا با هم خارج شه. اینقدر تکرار کنید این سیکل رو تا دیگه فقط روغن خارج شه به نرمی. در حین این فرآیند هر وقت احساس کردید روغن مخزن روی فرمون داره خالی میشه قبل از خالی شدن و هوا گرفتن روغن اضافه کنید. اینکارو برای هر دو کالیپر چپ و راست انجام بدید. اگر مسیر روغن یک سمت هوا داشته باشه فشار روغن بین دو تا کالیپر یک اندازه تقسیم نمیشه و یک سمت بیشتر از سمت دیگر ترمز میگیره.
    ۴- شستن صحیح موتورسیکلتی که خودش مشکل برقی نداشته باشه هیچ مشکلی برای موتور ایجاد نمیکنه بشرطی که موتور «صحیح» شسته بشه. من موتورم رو میشورم و هیچ وقت نشده با اولین استارت روشن نشه! اولین شرط شستن صحیح استفاده از آب تحت فشار مثل کارواشی‌ها هست و نه استفاده از آب شلنگ. ECU موتور در یک جعبه ضد آب و ضد گرد و غبار در عقب موتور محافظت میشه و آب در حین شستشو به این راحتی ها به ECU نمی‌رسه. اونچه که ممکنه مشکل ایجاد کنه اتصالات الکتریکی سنسورهاست که اگر در حین مونتاژ دقت نشده باشه و یا تعمیر شده باشه و تعمیرکار دقت نکرده باشه و اتصالات شل باشن یا آب بند اونها مشکل پیدا کرده باشه وقتی آب بهشون میخوره برق موتور دچار مشکل میشه. دنبال مشکل در اتصالات سنسور‌ها بگردید نه در خود ECU.
    ۵- متاسفانه من تا الان فیلترهوای مشابه فیلتر دایلیم پیدا نکردم.
    ویرایش توسط pouriashoghi : 05-08-1395 در ساعت 02:01 بعد از ظهر

13. تعداد 6 کاربر از pouriashoghi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی 180-دايليم 250
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

تشكر از توضيحات كامل و دقيقت پوريا جان
    لطفا شمع رو هم جواب بده كه ايريديوم روش جواب ميده يا نه؟
    و سوال ٥من بيشتر راجع به لنت جلو بود
    بازهم تشكر

چراغ چكم روشن شده
    وقتي كلاچ رو ميگيرم اگه گاز ندم خاموش ميكنه اكثرا
    ديشب يكي از بچه هاي دايليم سوار رو ديدم و يه ٥٠٠الي ٦٠٠متري عوض كرديم موتورامون رو
    خيلي نرم بود موتورش و خوب گاز ميخورد ماشاا...
    يعني موتور من در واقع مورد داره!������
    نميدونم چشه كلا اون جوني كه بايد رو نداره
    فردا برم يه شمع ايريديوم هم بگيرم
    ٠٩١٢٣٩٧٢٧٩١ اينم شمارمه اگر كسي بتونه كمكم كنه ممنون ميشم
    ویرایش توسط Omid19 : 06-08-1395 در ساعت 01:36 قبل از ظهر

15. کاربر زیر از Omid19 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    daelim vjf 250
    شغل و حرفه
    مهندس کامپیوتر نرم افزار
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    21-06-1402 @ 12:21 بعد از ظهر

با نام خدا و سلام

دوستان یه هفته ای میشه که موتور رو وقتی که روشن می کنم تا یه نیم ساعت اول که باش میرم، تِپ تِپ میکنه (فقط نمیدونم درست لفظش رو به کار بردم یا خیر)، مثلا اگه خلاص باشه بعد دو دقیقه تِپ تِپ کردن مکرر خاموش میشه یا وقتی گاز میدم بعضی اوقات یک دفعه انگار دنده معکوس داده باش (در حد یک ثانیه)، چنین حالتی پیش میاد. و کلن موتور یه مقدار hen شده. (البته تقریبا بعد 45 دقیقه اوضاع به حالت نورمال میرسه)
    امید وارم خوب وضعیت فعلی موتور رو توضیخ داده باشم. ممنون میشم اگر میتونید راهنماییم کنید.

- - - Updated - - -

با نام خدا و سلام

دوستان یه هفته ای میشه که موتور رو وقتی که روشن می کنم تا یه نیم ساعت اول که باش میرم، تِپ تِپ میکنه (فقط نمیدونم درست لفظش رو به کار بردم یا خیر)، مثلا اگه خلاص باشه بعد دو دقیقه تِپ تِپ کردن مکرر خاموش میشه یا وقتی گاز میدم بعضی اوقات یک دفعه انگار دنده معکوس داده باش (در حد یک ثانیه)، چنین حالتی پیش میاد. و کلن موتور یه مقدار hen شده. (البته تقریبا بعد 45 دقیقه اوضاع به حالت نورمال میرسه)
    امید وارم خوب وضعیت فعلی موتور رو توضیخ داده باشم. ممنون میشم اگر میتونید راهنماییم کنید.

موتور سوار

نوع موتور
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriashoghi نمایش پست ها
    دایلیم کلا به عنوان یک موتور تک سیلندر صدای خیلی خوبی داره و من تو موتورهای تک سیلندر دیگه ندیدم این صدا رو. خوبیش اینه که صداش قشنگ در دو بخش دور موتور بالا و دور موتور پائین راضی کننده است. مخصوصا من تو دور موتور پائین خیلی صداش رو دوست دارم بم و تکه تکه است.
    البته هیچ کدوم از این اگزوز‌ها واقعی نیستن نه خودشون نه جنسشون. اگزوز آکراپویچ کربن واقعی خیلی خیلی گرون‌تر از این حرف‌هاست. کلا فیبرکربن واقعی متریال بسیار گرونیه و خیلی جاها از پلاستیک‌هایی که به نقش فیبرکربن رنگ شده یا روکش‌هایی که صرفا نقش و نگار فیبرکربن رو داره استفاده میکنن.
    مشکل من با صدای بلند‌تر از صدای فعلی موتورم این هست که وقتی میرم سفر دیگه صدا اذیت کننده میشه تو مدت طولانی و مناسب سواری بلند مدت نیست.

- - - Updated - - -

حتما باید از اسپري‌های مخصوص شستشویی استفاده کنید که روشون نوشته باشه که به سنسور‌های اکسیژن و کاتالیزور‌ها صدمه نمیزنن. خرید این محصولات شیمیایی خیلی مهمه. اسپری Gunk Carb medic یکی از این اسپری‌های خوب هست که تقلبی اش هم زیاده تو بازار ولی اصلا و ابدا تقلبی نخرید. اصل اش آمریکایی هست. قیمت اش ۱۵ تومن.

همونطوری که میبینی روی این اسپری گانک نوشته Will not harm catalytic converters or oxygen sensors

- - - Updated - - -

این fault code متعلق به سنسور اکسیژن موتور شما و سیگنال Lambda که از اون سنسور میاد هست. سنسور اکسیژن موتور شما به احتمال زیاد خودش یا مداراش خراب شده. یکبار کوپل سنسور رو چک کنید که کامل وصل باشه. اگر سیم کشی سنسور سالم هست میتونید از راه اندازه‌گیری ولتاژ بین پین‌های شماره ۲ و ۱۲ ECU مطمئن بشید که سنسور سالم هست یا نه. سنسور سالم وقتی کلید موتور روشن هست ( ولی موتور خودش خاموش هست )‌ باید ولتاژ اش بین یک دهم تا هشت دهم ولت باشه.

- - - Updated - - -

خب اول از همه مبارکه. اما دوم از همه با توجه به مشکلاتی که بیان کردید و مسئله error ای که موتور م.
    اسپری که نام بردید از نوعی هست که باید اسپری بشه تو دریچه ورودی هوا یا مستقیما" میشه سنسور اکسیژن رو باز کرد دراورد و شست باهاش؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriashoghi نمایش پست ها

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خب اول از همه مبارکه. اما دوم از همه با توجه به مشکلاتی که بیان کردید و مسئله error ای که موتور م.
    اسپری که نام بردید از نوعی هست که باید اسپری بشه تو دریچه ورودی هوا یا مستقیما" میشه سنسور اکسیژن رو باز کرد دراورد و شست باهاش؟

- - - Updated - - -

شمع سوزنی اصلی ایریدیوم ان جی کا رو هم من انداختم . موتور به هم ریخت .
    از بابت اصل بودنش هم مطمئنم چون بعدشم بردم مقایسه کردم با اصل. همونه.

- - - Updated - - -

شمع سوزنی اصلی ایریدیوم ان جی کا رو هم من انداختم . موتور به هم ریخت .
    از بابت اصل بودنش هم مطمئنم چون بعدشم بردم مقایسه کردم با اصل. همونه.

موتور سوار

نوع موتور
    آپاچی 180-دايليم 250
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

بنظرتون دنسو هم همينطوره؟يعني كلا بيخيال سوزني بشيم؟؟چون بعضي موتورها دنسو رو جواب نميدن اما ngk رو چرا،شايد دايليم بر عكس باشه!!!٤پلاتينه ماكسيما خوبه؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-27-daelim-250-250-a-424.html

http:persianmotor.net-27-daelim-250-250-a-154.html

دایلیم موتور فن داره

لوازم یدکی دایلیم 250

لوازم یدکی دایلیم

فروش شارژردایلیم

موتورهول جراغ روشن

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)