FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213
نمایش نتایج: از 121 به 126 از 126

موضوع: مقایسه مگلی با کاوازاکی 150zx

موتور سوار

نوع موتور
    puls
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    26-05-1389 @ 12:39 قبل از ظهر

پیش فرض مقایسه مگلی با کاوازاکی 150zx

سلام دوستان
    ممکنه از نظر بعضی از دوستان مقایسه این 2 موتور 150 و 250 سی سی غیر منطقی به نظر برسه اما متاسفانه در ایران چاره ای غیر از این نداریم و مجبوریم از بین چند موتور اندک انتخاب خودمونو انجام بدیم حال می خواستم بپرسم که شتاب اولیه کاوازاکی 150 بیشتر است یا مگلی و حد اکثر سرعت هر کدام چه قدر است ؟ به این دلیل مگلی را انتخاب کردم چون شتاب اولیه مگلی از هیو و دایلیم بیشتره اما متاسفانه هرجه در اینترنت جستجو کردم نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنین تا من هم به زودی با خریدن یک موتور خوب به جمع شما دوستان بپیوندم.

موتور سوار

نوع موتور
    apache160,,wr,,zx150
    Last Online
    06-01-1392 @ 12:45 بعد از ظهر

Thumbs up سلام آخه اینم شد مقایسه

سلام دوستانه عزیز...آخه مگه میشه این 2 تارو با هم مقایسه کرد؟
    2 زمانه کجا 4 زمانه کجا؟
    معلومه که زد ایکس هیولاست...اگه دقت کرده باشد توی دبی مسابقاته سیسی زمانه برگزار میشه یعنی چی یعنی اینکه سر عت و شتاب فوق اعاده ای داره
    ای موتوروباید با 400 سیسی یا600 سیسی مقایسه کرد ..............
    من خودم تا باهاش پر کردم اما مگلی فقط 140تا

موتور سوار

Last Online
    22-02-1392 @ 08:45 قبل از ظهر

تو مسابقات قهرمانی کشور سال 91 که در پیست ازادی برگذار شد تو کلاس 400 سی سی به دلیل کم بودن تعداد شرکت کننده های کلاس 400 سی سی از نفرات اول تا سوم کلاس 250 سی سی و همچنین یک zx که خیلی اسرار داشت تو کلاس 250 سی سی مسابقه بده دعوت کردن همزمان در کلاس 400 سی سی مسابقه بدن نتیجه مسابقه به این صورت شد
    بعد از 10 دور مسابقه ابتدا موتورهای 400 سی سی از خط پایان گذشتن و با فاصله 200 متر بعد از ان موتورهای 250 سی سی و در اخر موتور zx با نیم دور اختلاف از خط پایان گذشت
    توجه کنید زمانی که موتورهای 250 سی سی از خط پایان گذشتن zx نیم دور عقب مونده بود
    البته این نکترو هم لازمه بگم که موتورهایی که در این مسابقات شرکت کرده بودن از قبل رسیدگیهای لازم رو انجام داده بودن و کاملا اماده بودن و نمیتوان گفت که راکبین نا وارد یا موتورها ضعیف بودن

4. تعداد 6 کاربر از fdsa برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    megeli250r
    شغل و حرفه
    داروخانه
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    04-02-1392 @ 01:52 بعد از ظهر

من خودم الان یک سال مگلی دارم تنها ایرادی که داره ضعیف بودن ترمز ها و قطعاتشه والا سواریش و رخش و صداش حرف نداره
    به هر حال من راضی بودم اگرم تعمیرکارا میگن بده بخاطر اینکه واسه تعمیرش باید فلاپاشو باز کنن سختشونه هی غر میزنن

موتور سوار

نوع موتور
    Honda CBR150R - Kawasaki Ninja 300 SE
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-12-1394 @ 12:41 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط fdsa نمایش پست ها
    تو مسابقات قهرمانی کشور سال 91 که در پیست ازادی برگذار شد تو کلاس 400 سی سی به دلیل کم بودن تعداد شرکت کننده های کلاس 400 سی سی از نفرات اول تا سوم کلاس 250 سی سی و همچنین یک zx که خیلی اسرار داشت تو کلاس 250 سی سی مسابقه بده دعوت کردن همزمان در کلاس 400 سی سی مسابقه بدن نتیجه مسابقه به این صورت شد
    بعد از 10 دور مسابقه ابتدا موتورهای 400 سی سی از خط پایان گذشتن و با فاصله 200 متر بعد از ان موتورهای 250 سی سی و در اخر موتور zx با نیم دور اختلاف از خط پایان گذشت
    توجه کنید زمانی که موتورهای 250 سی سی از خط پایان گذشتن zx نیم دور عقب مونده بود
    البته این نکترو هم لازمه بگم که موتورهایی که در این مسابقات شرکت کرده بودن از قبل رسیدگیهای لازم رو انجام داده بودن و کاملا اماده بودن و نمیتوان گفت که راکبین نا وارد یا موتورها ضعیف بودن
    من خودم همونجا بودم ، موتور اولی هوندا بود که وقتی از خط پایان گذشت ، نینجا 250 یه دور ازش عقب بود و با فاصله ی زیادی ازش یه مگلی و در آخر هم یه zx150 بود که رانندش هم با سابقه بود و حدود 40 سال سنش بود

تو مسابقات 150 سی سی هم که نگاه کنید ، تو رقابت zx150 با cbr150 ، تو دورهای اول کاوازاکی جلو هست ، اما رفته رفته عقب میافته و هوندا میزنه جلو ، چون موتورای 4 زمانه وقتی داغ میکنن کارایی لازم رو ندارن

هر 2 این موتورا شتاب خوبی دارن ، اما تو مسابقه کارایی ندارن ، واسه سواری هم کیفیت لازم رو ندارن

نمیدونم چرا اینقدر بحث میشه ! خب زد ایکس استهلاکش بالاست ، درسته تحت لیسانس کاوازاکی هستش و مدلای قدیمیش ژاپنی هستن ، اما 2 زمانست ، پلاک نمیشه ، قیمتش زیادی گرونه و فقط صدا داره و اون چیزی که روی کاغذ نوشته رو در عمل نشون نمیده
    میگن شتاب زد ایکس خیلی بالاست و سرعتش زیاده ، اما تو واقعیت من تا حالا هرچی زد ایکس 150 دیدم خلاف این گفته رو تایید میکرده !

در مورد مگلی هم طراحی خیلی خوب و کیفیت بالایی نداره ، دوستام هم که این موتورو دارن تا حالا خیلی خرجش کردن و کیفیت قطعاتش خیلی پایینه و از چرخا و زنجیر گرفته تا قطعات انجین و صفحه کلاچ و حتی بدنه موتور !

در هر حال ، اگه با قیمت و مدل برابر ، من قصد انتخاب بین یکی از این موتورارو داشته باشم ، قطعا زد ایکس رو انتخاب میکنم

7. کاربر زیر از Amir 1986 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    DAELIM 250r
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    17-02-1395 @ 11:35 قبل از ظهر

الان به نظرت مگلی بگیرم خوبه ؟

موتور سوار

نوع موتور
    Zx
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    01-11-1399 @ 09:56 قبل از ظهر

مقایسه جالبی میتونه باشه
    ای شا الله پولم ردیف بشه ببینم تحقیقاتم به کجا میرسه
    مگلی که بخرم یه درگ باهاش با Zx خودم میندازم ببینم چه کارست مگلی این همه تعریفش میکنن
    ویرایش توسط saman zx : 21-01-1393 در ساعت 05:20 بعد از ظهر

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

نینجا زدایکس250

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)