FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 127 از 132 نخستنخست ... 2777117123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,261 به 1,270 از 1320

موضوع: باجاج اونجر

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    Apache160,Ravan 200,RKV 200
    شغل و حرفه
    ازاد
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-12-1397 @ 02:07 بعد از ظهر

پیش فرض باجاج اونجر

این موتور محصول کشور هند و شرکت باجاج هست که در رده موتورهای مسافرتی قرار داره و از انجین قوی و پیشرفته ای بهره میبره و حتی از کاوازاکی امیلیتور هم بهتر هست >> (این خیلی مهمه) در ادامه مشخصات این دو موتور رو در کنار هم خواهیم داشت.
    این موتور توسط گروه فارس در ایران فروخته میشه و جدید هست . کیفیت خوبی داره و از سیستم DTS-i بهره میبره که روی پولسار هم هست . حد اکثر سرعت اعلام شده توسط باجاج 115 کیلومتر بر ساعت هست ولی در کاتالوگ شرکت فارس این عدد 120 اعلام شده.من از نزدیک دیدمش .صدای خیلی جالبی داره که قبلا کمتر از موتوری شنیده بودم همینطور شتابش خوبه با اون جثه بزرگ و وزن بالا .

مشخصات فنی این موتور:

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

2. تعداد 13 کاربر از Alireza برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط m.rahimi.m نمایش پست ها
    سلام دوستان گل

ممنونم بابت راهنمایی هاتون .

لاستیکو نگاه کردم رو لاستیک زده بود 15-130 متاسفانه روی رینگ چیزی پیدا نکردم . من ک اینجور دونسته های ناقصم راه میده فکر نکنم لاسیک AX1 بهش بخوره درسته ؟
    سایز رینگ عقب اونجر 15 هست

دوست عزیز لاستیک گل درشت ! مگه تریله ؟؟ بابا نکنید این کارارو

والا اینقدر هم لیز نیست لاستیک عقب این موتور فقط جای خیس آروم برید مشکلی پیش نمیاد
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

4. تعداد 3 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر 200
    Last Online
    23-03-1395 @ 10:48 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad 54 نمایش پست ها
    سایز رینگ عقب اونجر 15 هست

دوست عزیز لاستیک گل درشت ! مگه تریله ؟؟ بابا نکنید این کارارو

والا اینقدر هم لیز نیست لاستیک عقب این موتور فقط جای خیس آروم برید مشکلی پیش نمیاد
    یه هوسی بهمون گفت باهاش بریم آفرود گفتم گل درشت بندازم (شوخی )

چون کلا رو موتورم من گفتم تو بارون هم بتونم خیال راحت برونم بهتره ،ولی خب رفتم ی لاستیکی معمولی تایوانی گرفتم از گمرک که انشاله همین روزا عوضش کنم .

ممنونم بابت راهنمای هاتون

6. تعداد 3 کاربر از m.rahimi.m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر220
    شغل و حرفه
    پارچه فروش
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    06-05-1397 @ 02:27 قبل از ظهر

سلام.
    فرشاد خان درست میگن لاستیک این موتور زیاد هم سر نیست«اصلا سر نیست»فقط رو زمین خیس و مخصوصا مخصوصا رویه رنگ تو خیابونا مواظب باشین«خط کشی ها»
    که این عیب هم مربوط به همه موتورهاست....یکم که با موتورت راه بری و قلقش بیاد دستت تازه میفهمی چقدر لاستیکاش مناسبن.
    خداوکیلی اگه تعریف نباشه من انقدر اونجر رو میخوابونم که نوک کفشم که رو رکابه میخوره زمین....حالا من اول که خریده بودم
    دربه در دنبال لاستیک بودم تو مشهدهم تنها یه لاستیک به اندازه اونجر پیدا کردم که عکسش رو میزارم....خدارو شکر عوض نکردم وگرنه مسخره عالم میشدم.

8. تعداد 3 کاربر از آق وحید برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر220
    شغل و حرفه
    پارچه فروش
    Last Online
    06-05-1397 @ 02:27 قبل از ظهر

فکرش رو بکن میخواستم این لاستیک رو بزارم زیر اونجر
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.ز

10. تعداد 2 کاربر از آق وحید برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر 200
    Last Online

آقا خیلی هم عالیه

شاید لاستیکم تاریخ انقضاش تموم شده اینجوری شده چسبندگی نداره اصلا ، چون از نود رو موتوره . من با هوندا ک موتور کارمه رضایتم بیشتره از لاستیکس تا لاستیک فعلی اونجرم . البته قطعا حق با دوستان لاستیک سالمش چسبندگی مناسبو داره چون اونجر دوستان روندم اینو حس کردم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط آق وحید نمایش پست ها
    فکرش رو بکن میخواستم این لاستیک رو بزارم زیر اونجر
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.ز

این ماله چ موتوریه ؟

ولی خوبه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا میریم آفرود باهاش فکر کن

12. کاربر زیر از m.rahimi.m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    05-12-1394 @ 10:12 بعد از ظهر

سلام دوستان من یک اونجر 220 دارم امروز یه عکس تو دیوار دیدم زده به سرم برم تيونش کنم اول میخوام رنگشو مات کنم و یه فرمون چاپري هم بزارم روش میخواستم دوستان یکم توضیح بهم بدن راجع به هزینه و محلی که اينکارو انجام میده و اینکه عوض کردن فرمون اسيبي میزنه به موتور یا نه خيليييييييي ممنون

14. کاربر زیر از حسن اونجر برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

[QUOTE=حسن اونجر;314070]سلام دوستان من یک اونجر 220 دارم امروز یه عکس تو دیوار دیدم زده به سرم برم تيونش کنم اول میخوام رنگشو مات کنم و یه فرمون چاپري هم بزارم روش میخواستم دوستان یکم توضیح بهم بدن راجع به هزینه و محلی که اينکارو انجام میده و اینکه عوض کردن فرمون اسيبي میزنه به موتور یا نه خيليييييييي ممنون[/QUO

16. کاربر زیر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    custom builder custom rider
    شغل و حرفه
    musician
    Last Online
    14-05-1396 @ 01:58 بعد از ظهر

بالاخره بعد از دو سه سال قسمت شد ما هم یه اونجر بخریم. موتور مشتریمو خریدم و سرویساشو خودم قبلا انجام دادم. واقعا طراحی و ساخت معقولی داره. چیزی که خیلی ازش لذت میبرم سیستم ترمز جلو بایبر هست که حرف نداره.
    when i rev up faster....you just shot up bastered!

18. تعداد 3 کاربر از Magma برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر 200
    Last Online

سلام به همه دوستان .

دوستان طبق تعاریف گذشتم ک اونجر من بیشتر از هشتاد بخواد بره میترکه و همین هشتاد تا رم اصلا باهاش نمیریم فقط شصتا .

چند هفته پیش اعصابمو خرد کرد ک چرا با توجه به سرویسای دوره ای و تعویض حتی کوچکترین قطعه مستهلک باید اینجور باشه ، گازشو گرفتم با میانگین نود تا حدود چهل کیلومتر و یا حتی کمترو طی کردم ، با کمال تعجب وقتی فردا صبح روشنش کردم دودی محلو گرفت ک نگو بللههههههههههه آقا به روغن سوزی افتاده بود بخاطر اینکه با این سرعت باهاش رفته بود ( نه معکوسی نه بد رفتاری نه چیزی ) . خلاصه روغن سوزیو گرفتم و الان تو آببندی هستش .

حالا بازم کسی از دوستان هست ک بتونه از اونجر خودت بگه که این مشکلو داره یا نه ممنون میشم .

من ک نمیدونم دیگ چیکارش کنم

- - - Updated - - -

[QUOTE=erfi.747;314072]
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسن اونجر نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک اونجر 220 دارم امروز یه عکس تو دیوار دیدم زده به سرم برم تيونش کنم اول میخوام رنگشو مات کنم و یه فرمون چاپري هم بزارم روش میخواستم دوستان یکم توضیح بهم بدن راجع به هزینه و محلی که اينکارو انجام میده و اینکه عوض کردن فرمون اسيبي میزنه به موتور یا نه خيليييييييي ممنون[/QUO

سلام دوست عزیز.

برای یکی از مشتری هام یه محموله ازین اسپری های رنگ ک بصورت چسبه و بعدا میتونی بکنی ترخیص کردم . چند تا ازش گرفتم مات هم داشت و به راحتی کنده میشد(مثل لاستیک بود ) و هیچ آسیبی به رنگ زیریش نزد . البته رو موتور نزدم الان فک کنم از پنجاه شصت تومن پیدا بشه این اسپری ها . این بنده خدا دونه ای صد میداد .

بنظرم فرمونتون خرگوشی نکن ، یخرده موتورو از شکل در میاره و بنظرم بنظرم بیریخت میکنه . من رو اونجر دیدم فرمون رگال انداختن به خاطر جسه کوچیکتره اونجر نسبت به رگال خیلی بد شده بود. البته مشکلی ایجاد نمیکنه فقط تو فرمون گیری مثل فرمون خود اونجر باهاش راحت نیستید اگه زیاد دسته فرمون بلند باشه .

موتور سوار

نوع موتور
    سی جی ۱۲۵ ، پالس ، طرح ویو
    شغل و حرفه
    آزاد
    Last Online
    27-11-1395 @ 02:07 بعد از ظهر

سلام به همه دوستان
    بالاخره این همه نظرات رو با دقت خوندم ، دستتون درد نکنه اونقدر کامل بود نظرات دوستان انگار خودم کلی پشت این موتور نشستم .
    چندتایی مورد بود که دوستان گفته بودن که فکر کنم قابل جواب دادن باشه .
    در مورد خلاصی این موتور خیلی از بچه ها ناراحت بودن خیلی ها هم راضی ، باید بگم شخصا هر موتوری از باجاج رو نشستم یک مقدار خلاصیش قلق داره و بدون مشکل بوده این هم قطعا همینه .
    درباره صدای دنده موقع تعویض هم همینطور باجاج همینه اولش بعد از آب بندی موتور خیلی بهتر میشه خصوصا بیشترین صدا رو وقتی میده که دور موتور مناسب نباشه و این یه چیز حسی هست خصوصا برای این موتور . هر جقدر تحربه رانندگی تون دور موتور مناسب زودتر دستتون میاد .
    درباره لاستیک هم لاستیک پالس هم همینه و موتور های دیگه هم لیز هست ولی اونجر بخاطر نقطه سقلش بیشتر نمود پیدا میکنه انگار ، که بسته به نوع و جای مصرف با احتیاط بیشتر و یا تعویض لاستیک درست میشه .
    مورد آخر که الان یادمه بعضی از دوستان داخل فیلتر هواشون روغن زده ، این مورد رو اصلا شوخی نگیرید متاسفانه بعضی روغن ها خیلی زود بخار میشن و باعث شاتون زدن موتور و گرم شدن بیش از حدش میشن .
    جدا از اینا خودمم قراره توی این یکماهه احتمالا بگیرم چون شاید محل کارم بره سمت پردیس یا بومهن که بخاطر مسیر طولانی روزانه نزدیک به ۹۰ کیلومتر میخوام اونجر بگیرم چون پشت پالس دست درد میگیرم و شاید همون اول کار مثل آقا صفای گل هر دو لاستیک رو پهن کنم . اگه کسی قیمت لاستیک رو داره بگه .
    و یک سوال دیگه کسی رینگ اونجر استریت سراغ نداره و یا قیمتشو نمیدونه ؟
    آقا صفا گل کلی خوندم ببینم کا موتورت بکجا کشید ، از این انتظار درمون بیار .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-26-a-121.html

موتور اونجر 220

tanidehvar

آونجر

http:persianmotor.net-26-a-38.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)