FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50

موضوع: آمیکو186

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 180-روان 200-rato200
    شغل و حرفه
    دانشجو
    Last Online
    20-07-1393 @ 10:36 بعد از ظهر

پیش فرض آمیکو186

باعرض سلام خدمت همه دوستان آیا کسی راجبه تریل آمیکو 186 چیزی میدونه؟ که چنده ؟ چطوریه؟

2. تعداد 3 کاربر از Mr.Reza برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    روان 200
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    27-09-1400 @ 10:16 بعد از ظهر

سلام. انجین تریل امیکو 186 خیلی شبیه روان هست. بنظر شما امکان داره گیربکس یا بقیه وسایل انجین روان بهش بخوره ؟؟؟؟ اگه روغن سوزی داشته باشه و بخوام درستش کنم سیلندر موتور 150 یا 200 بهش میخوره ؟؟؟ اخه سیلندر خودش فکر نکنم باشه.پیستون یا بقیه چیزا چی ؟؟؟؟؟ اگه میشه یکی راهنمایی کنه خیلی مهمه
    اینم عکسش
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    روان ۲۰۰

موتور سوار

نوع موتور
    offroad
    Last Online
    04-01-1403 @ 07:57 بعد از ظهر

انجینش بله شبیه روان هست.روغن سوزی و ..بشه 150 سی سی ها که فرمت سی جی 125 هست نمیشه.این انجین فرمت سوزوکی هست(مثل روان) پس سیلندر روان 200 سی سی و اگه 125 باشه میشه بخوره بهش
    البته احتمالا شاتون هم باید عوض بشه .و ممکنه جای پیچ های خوروندن سیلندر فرق داشته باشه با روان
    ولی احتمالش خیلی کمه.این انجین ها مال امیکو پولسار 180 ها هستن که برای رقابت با پالس 180 زدن .و این انجین با انجین روان هردو یه فرمتن.احتمالا برای وسایل مشکلی نباشه و 200 بندازی

موتور سوار

نوع موتور
    روان 200
    Last Online
    27-09-1400 @ 10:16 بعد از ظهر

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز. رفقا اگه بازم کسی نظری یا موردی تو ذهنش هست بگه لطفا. من برج 11 دارم این موتور رو میگیرم. میخوام بدونم از لحاظ قطعات مشکل داره یا نه. اگه وسایلش نباشه نمیگیرم
    روان ۲۰۰

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

سلام دوستان کسی تجربه جدیدی از این موتور داره؟ چون ظاهرا خیلی قدرتیه از نظر سرعت نمیشه روش زیاد حساب کرد و آخرش 110 تاست؟
    کیفیت قطعات بدنه و کمک فنر و و همچنین انجینش چطوره؟
    من تو ذهنمه که انجین پالس 220 رو بندازم روی تنه ی یک موتور تریل که بیشتر این تریل های 186 مد نظرم هست
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

موتور سوار

نوع موتور
    Amico xr 186
    شغل و حرفه
    آی تی
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    12-01-1399 @ 06:28 بعد از ظهر

سلام به همه
    من کلی از این موتور سواری گرفتم
    هم توی یگان تحویلم بود هم خودم یکی از مزایده گرفتم
    در مورد انجین باید بگم که انجین سوزوکی dr200 روش هست که به سفارش شرکت آمیکو تولید شده و ساخت ژاپن هست و اما کسایی که با انجین روان مقایسه میکنن باید بگم شکل ظاهری و بعضی قطعات یکی هست ولی انجین روان رو یک شرکت چینی تحت لیسانس سوزوکی ژاپن تولید می‌کنه پس کلی فرق دارن از لحاظ کیفیت ساخت
    بعد اینکه در انجین روان محدودیت های قرار گرفته(طبق قوانین کشور)ولی آمیکو ۱۸۶ چون موتورسیکلت نظامی هست محدودیتی در قدرت و شتاب ندارم
    حتی در کاربراتور روان هم محدودیت گذاشتن ولی در آمیکو ۱۸۶ نه این تا اینجا
    در مورد کمک عقب باید بگم اگه اهل آفرود سواری باشید باید بدونید که با کمک فنر نرم رفتن به آفرود سنگین یعنی خود کشی! چون وقتی میری رو سنگ پرتت می‌کنه بالا و تعادل رو بهم میزنه و چون چرخ عقب برای چند لحظه از زمین فاصله میگیره درجا میزنی که اگه تو شیب تند باشه یعنی واویلا
    این موتور قدرتی هست نه سرعتی،حداکثر سرعت همون صدتا می‌ره چون خورشیدی جلو بزرگتر از بقیه موتور ها هست و اگه کوچیک بشه فکر میکنم راحت میتونم تا ۱۵۰ یا بیشتر بره ولی فکر نکنم کسی از یه موتور تریل یا کراس انتظار سرعت داشته باشه
    اگه کمک فنر عقب و لاستیک عقبش رو به راه باشه هر شیبی بخوای فقط گاز میدی میری تا ته،اما عیبی که داره این هست که کمک عقب از پائین که به شاسی متصل هست جنس مهره از آلمینیوم و جنس میله که از کمک میاد از چدن هست پس توی مدت زمانی توی آفرود های سنگین مهره رو منهدم می‌کنه!
    و اما شتاب گیری موتور, باید بگم هرچی موتور تریل سوار شدید یه طرف شتاب این یه طرف واقعا از جا بلن شدندش محشره بعضیا که میگن لش شده واقعا درک نمیکنم،حتی با دنده دو هم از جا بلند میشه،در جمع پنج دنده هست و با هر بار دنده دادن شتاب میگیره حتی از چهار به پنج و مشخص هست که یه دنده دیگه کم داره
    اینی که دست خودم هست دنده رفتنش فقط با اشاره هست خیلی روان و بدون عیب ولی از دنده در آوردنش یکمی سخته،ضریب دنده هاش به هم نزدیکه که توی آفرود مطلوبه
    و اما شاسی موتور، هیبت این موتور به همین شاسیشه،دقیق نمی‌دونم ولی برده بودم پیش استادکار گفت شاسی برای کراس ۴۰۰ هست که قبلاً دیدم!دقیق نمی‌دونم
    توی آفرود شده که زمین بخورم ولی خوشبختانه تا حالا فلاپ یا باک و چیزی نشکستم،فکر میکنم یا جنس فلاپ ها خوبه یا جایگیری فلاپ ها جایی که ضربه زیادی نمیخوره یا من با قدرت لازم زمین نزدم!
    باک بیشتر از ده لیتر ظرفیت داره،تا حالا کامل پر نکردم ببینم دقیق چقدر میگیره ولی ده تا زدم پر نشده بود
    انجین واقعا سگ جونی داره،از رفیقام که تو نیرو زمینی سپاه هست پرسیدم گفت تا حالا ایرادی از انجینش ندیدیم،(با توجه به وضعیت نگه داری تو یگان ها واقعا عالی دووم آورده)
    و اما عیب هاش،اکثرا روی هم رفته انجیناشون صدای فیلر میدن،یا شاید هم صدای چیز دیگه ای هست ولی غالباً یه صدای تیک تیک مانندی از داخل انجین میاد،پیش استاد کار بردم کله رو باز کرد گفت جایی از سر سیلندر یکمی تراشیده شده صدای اونه که نه خرجی داره نه خطری فقط صدا داره!گفت اگه سر سیلندر اینو بدی من میتونم به پولی بفروشم که بتونی یه سر سیلندر جدید بگیری ولی ضرر میکنی!دیگه منم بیخیال شدم
    استارت خورش خوبه البته وقتی انجین گرمه،وقتی یه مدت کار نکرده باشه باید ساسات موتور بکشی و استارت بزنی بعد اینکه گرم شد برگردونی
    یه ایراد دیگه هم اینه که من هرچی از این موتورها دیدم کنسول جلوشون سالم نبود،دیگه نمی‌دونم جنس کنسولش بده یا بد جایی که هی ضربه میخوره،برا خودم هر چهارتا خارش شکسته به زور بست و اینا نگه داشتنش
    حجم موتور اسمی ۱۸۶ هست ولی در واقع ۲۳۵ هست،با چه منطقی این کار رو کردم الله اعلم!
    صدای موتور هم که کلا توفیق داره با بقیه موتورها از دور مشخصه یه آمیکو ۱۸۶ داره میاد
    یه ایراد دیگه هم زنجیر سفت کنشه،یه پلاستیک نرم گذاشتن زیر زنجیر با فنر زنجیر می‌کشه بالا که بعد مدتی پلاستیکه تموم میشه و حالا بیا گیرش بیار
    کلا قطعاتش گیر نمیاد و اگه هم بیاد خدا تومن میدن
    گلگیر جلو یک‌ماه پیش صد تومن دادم موشکی عقب رو ۸۵ تومن
    کنسول هم ۲۵۰ میگن که دیگه گفتم با همین شکسته سر کنم با صرفه تره
    باز هر سوالی داشتین در خدمتم

8. کاربر زیر از Ali.bbi برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    amico xr 186
    Last Online
    08-10-1397 @ 04:27 بعد از ظهر

موتور عالیه . دو سال سربازی ی دونه صفر باک مشکی دستم بود. ی سال پیش بالاخره ی دونه پلاک ملی ÷یدا کردم و خریدمش . از نظر قدرت و کند موتور حرف نداره. عالیه . فنر بندی عقب و جلو عای . کمک جلو تلسکوپی معکوس . تنه آلمینیوم که بین موتور های ایرانی حرف اول رو میزنه . در کل موتور عالی بیستیه. حداقل نسبت به روان و فلاتو ، چ میدونم این آت آشغاله ی سروگردن بالاتره .

- - - Updated - - -

[موتور عالیه . دو سال سربازی ی دونه صفر باک مشکی دستم بود. ی سال پیش بالاخره ی دونه پلاک ملی پیدا کردم و خریدمش . از نظر قدرت و کند موتور حرف نداره. عالیه . فنر بندی عقب و جلو عای . کمک جلو تلسکوپی معکوس . تنه آلمینیوم که بین موتور های ایرانی حرف اول رو میزنه . در کل موتور عالی بیستیه. حداقل نسبت به روان و فلاتو ، چ میدونم این آت آشغاله ی سروگردن بالاتره .لوازم موتوری هم ÷یدا میشه . در صورتی که میگن کمیابه . پیج اینستاگرامم جهت مشاهده عکسهای موتور همراه کلیپ شیب زنی hoseiin.karimiyan[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

10. کاربر زیر از xr186 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    CPI sx.250 , amico.186 , pulse 180 UG4 , pishro gold 200
    شغل و حرفه
    Gachbori
    Last Online
    30-03-1401 @ 09:28 بعد از ظهر

من این موتور دارم موتور خر زوری هست به نسبت تریلهای چینی خیلی بهتر و خوش رخه شاسی تماماً المنیوم و سنگین سواریش هم خوبه در کل من راضیم ازش

موتور سوار

نوع موتور
    Amico 186 xr
    شغل و حرفه
    علاقه مند به کوه و بیابان گردی
    Last Online
    18-03-1400 @ 08:58 قبل از ظهر

سلام
    بهترین تریل ایرانی هست از لحاظ شتاب و قدرت واستایل جون میده واسه آفرود

موتور سوار

Last Online
    01-01-1400 @ 11:55 بعد از ظهر

سلام بچه ها .سال نو مبارک
    من یه تریل آمیکو مدل ۹۶ دارم فقط آب بندی شده خواستم بدونم اگه بخوام بفروشم چقدر قیمت گذاری کنم.پلاک نمیشه فقط سند کمپانی دارم
    مرسی

موتور سوار

نوع موتور
    CPI sx.250 , amico.186 , pulse 180 UG4 , pishro gold 200
    شغل و حرفه
    Gachbori
    Last Online
    30-03-1401 @ 09:28 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid mohamadi نمایش پست ها
    من این موتور دارم موتور خر زوری هست به نسبت تریلهای چینی خیلی بهتر و خوش رخه شاسی تماماً المنیوم و سنگین سواریش هم خوبه در کل من راضیم ازش
    رفقا تنها مشکلی که در این موتور دیدم کمک عقب بسیار سفت این موتور هست که برا افرود هم سفته من از مسیر جنگلی ییلاق داشتم پایین میومدم به ناچار از یه چاله عبور کردم و تقه ای به موتور وارد شد و تنه موتور در قسمت جای پای سمت دنده ترک برداشت اگر کمکش انعطاف مناسبی داشت اینطور نمیشد اونایی که با این موتور بیشتر سر کار دارن اول کمکش رو تعویض میکنن کمک تعویض کنید بعد ببینید چقدر سواریش بهتر میشه در غیر اینصورت تمام ناهمواری سطح جاده رو به بدن وارد می کنه موفق باشید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)