FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 376

موضوع: نقشه برق انواع موتورسیکلت

موتور سوار

نوع موتور
    pulsar 220
    Last Online
    16-03-1390 @ 12:01 بعد از ظهر

پیش فرض نقشه برق انواع موتورسیکلت

با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران که این بخش رو ایجاد کردن
    از دوستان و اساتید کسی هست که در زمینه برق رسانی موتورسیکلت و انواع اون اطلاعاتی داشته باشه؟
    در مورد قطعات مختلف برقی موتورسیکلت مثل شارژر ، ترانزیستور و ... اطلاعاتی داشه باشه ( انواعش ، نحوه سیمکشیش و وظیفه اون تو موتور)
    اگر نقشه ای ، یا فایل pdf و یا هر چیز دیگری تو زمینه برق داشتین اینجا بزارید تا همگی استفاده کنیم

همـــــــکار ســـــــابـــــــق

نوع موتور
    megelli 250r & hyosung 250gtr for ninja 250r
    شغل و حرفه
    مکانیک هیوندای-دانشجوی مهندسی مکانیک
    Last Online
    23-12-1398 @ 01:33 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط soora73 نمایش پست ها
    سلام به همگی .موتور سیکلتم وقتی چراغ نور پایین رو روشن میکنم بعد از چند ثانیه خودبه خود برق خاموش میشه یعنی چراغ نور پایین + چراغ عقب + چراغ کیلومتر، ولی نور بالا که میزنم برق چراغ نور بالا سالمه و بعد که نور پایین میزنم بازم خاموشه.از سیمهاش نیست چک کردم .بنظرتون مشکل از چیه ؟؟
    دوست عزیز برق کم میرسه که این طور میشه و چنتا احتمال وجود داره /
    یا به علت شستشوی موتور اب به سوکتا نفوذ کرده و سولفاته کرده /
    باطری ضعیف شده/
    بوبین ایراد داره/
    کلا مشکه برقی از تولید کننده تا مصرف کننده باید چک بشه.
    همیشه کلاه بزارید حتی موقع قرار با طرف.....

موتور سوار

Last Online
    13-09-1391 @ 01:25 قبل از ظهر

نقشه سیم کشی موتور های ساخت داخل مثل رایکاcdi 125 رو لطفا با کیفیت بالا بگذارید
    ممنونم

نوع موتور
    یادش به خیر
    شغل و حرفه
    حنما بیا پیج اینستام Mr.Aryaie
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    14-08-1402 @ 01:28 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
    نقشه سیم کشی موتور های ساخت داخل مثل رایکاcdi 125 رو لطفا با کیفیت بالا بگذارید
    ممنونم
    با سلام

ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی

الان گشتم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم براتون

شما کدوم قسمت رو میخواین ، ذکر کنید تا دوستان راهنمائی کنند

راستی ، نگاهی به این نقشه بندازید خالی از لطف نیست :

نقل قول نوشته اصلی توسط 02109002 نمایش پست ها
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    روابط خوب مانند عقربه های ساعت هستند آنها فقط گاهی اوقات همدیگر را ملاقات میکنند اما همیشه باهم هستند . . .

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

5. کاربر زیر از 02109002 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

با سلام

ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی

الان گشتم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم براتون

شما کدوم قسمت رو میخواین ، ذکر کنید تا دوستان راهنمائی کنند

راستی ، نگاهی به این نقشه بندازید خالی از لطف نیست :
    ممنونم از شما
    راستش بهتره مشگل رو مطرح کنم تا بخشی که نیازه
    نور چراغ جلوی موتور خیلی کم شده . من یکبار دادم به یه موتور ساز و یک قطعه زیر باک بود که اصطلاحا بهش میگفتن شارژر و فکر کنم کارش یکسو ساز بود تعویض کرد و یه مقداری هم سیمهای توی کاسه را تعغیر داد و نورش بهتر شد
    اما بعد از مدتی خود به خود باز هم نورش کم شد طوریکه وقتی در حالت عادی که به موتور گاز نمیدم نورش مثل یه چراغ قوه میمونه که باطریش تموم شده و اصلا خیلی خیلی کم نوره
    بردمش پیش کسی که کارش فقط سیمکشی موتور هستش نگاه کرد و گفت درست میکنم . اما اصلا قیمت نداد . برای همین میخوام خودم دست به کار بشم ببینم مشگل از چی میتونه باشه
    البته نا گفته نماند چند وقت پیش خود به خود از توی کاسه جلو دود بلند شد و نگاه کردم دیدم سیمی که به کیلومتر رفته سوخته . سیمکش هم گفت نیازی به سیمکشی کلی نداره
    برای همین نقشه سیمکشی این مدل رو میخوام که خودم نگاه کنم ببینم چطوریه شاد بتونم درست کنم

نوع موتور
    یادش به خیر
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online

ممنونم از شما
    راستش بهتره مشگل رو مطرح کنم تا بخشی که نیازه
    نور چراغ جلوی موتور خیلی کم شده . من یکبار دادم به یه موتور ساز و یک قطعه زیر باک بود که اصطلاحا بهش میگفتن شارژر و فکر کنم کارش یکسو ساز بود تعویض کرد و یه مقداری هم سیمهای توی کاسه را تعغیر داد و نورش بهتر شد
    اما بعد از مدتی خود به خود باز هم نورش کم شد طوریکه وقتی در حالت عادی که به موتور گاز نمیدم نورش مثل یه چراغ قوه میمونه که باطریش تموم شده و اصلا خیلی خیلی کم نوره
    بردمش پیش کسی که کارش فقط سیمکشی موتور هستش نگاه کرد و گفت درست میکنم . اما اصلا قیمت نداد . برای همین میخوام خودم دست به کار بشم ببینم مشگل از چی میتونه باشه
    البته نا گفته نماند چند وقت پیش خود به خود از توی کاسه جلو دود بلند شد و نگاه کردم دیدم سیمی که به کیلومتر رفته سوخته . سیمکش هم گفت نیازی به سیمکشی کلی نداره
    برای همین نقشه سیمکشی این مدل رو میخوام که خودم نگاه کنم ببینم چطوریه شاد بتونم درست کنم
    با سلام

کلا برای سیستم روشنائی موتور دو نوع برق وجود داره :

1. باطری : که همیشه میزان نور ثابت و کاهش شارژ باطری را شارژر برطرف میکند .

2. برق موتور : که با گاز دادن میزان نور افزایش یافته و زمانی که موتور درجا کار میکند نور به اصطلاح ضعیف است .

شما کدام حالت را میپسندید ، بیان کنید تا روش سیم کشی آن را خدمتتان عرض کنم .

با تشکر
    روابط خوب مانند عقربه های ساعت هستند آنها فقط گاهی اوقات همدیگر را ملاقات میکنند اما همیشه باهم هستند . . .

8. کاربر زیر از 02109002 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

با سلام

کلا برای سیستم روشنائی موتور دو نوع برق وجود داره :

1. باطری : که همیشه میزان نور ثابت و کاهش شارژ باطری را شارژر برطرف میکند .

2. برق موتور : که با گاز دادن میزان نور افزایش یافته و زمانی که موتور درجا کار میکند نور به اصطلاح ضعیف است .

شما کدام حالت را میپسندید ، بیان کنید تا روش سیم کشی آن را خدمتتان عرض کنم .

با تشکر
    سلام
    ممنونم دوست عزیز
    من بیشتر حالت اول رو میپسندم که نور لامپ یکنواخت هستش . اما استاندارد موتور حالت دوم بود که با گاز دادن نور بیشتر میشد
    من خودم هم یکبار این تعغیر رو دادم که نور چراغ ثابت باشه و از باطری تغذیه میشد اما متاسفانه باطری زود خالی مشد حتی با اینکه باطری را عوض کردم و کیفیت خوب با آمپر 4.5 گرفته بودم
    برای همین برگردوندم به حالت قبل یعنی با گار
    حالا همین روش دوم برای من کفایت میکنه هر چند دوست دارم اگه برای روش اول راه حلی باشه که مشگل کمبود نباشه اون رو بدونم چیکار میشه کرد
    با تشکر

نوع موتور
    یادش به خیر
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online

با سلام

روش اول :

یک دسته سیم از زیر باک وارد کاسه چراغ میشه که داخل اونها یک سیم مشکی وجود داره ( وقتی سوئیچ رو روشن میکنی سیم سیاه برق داره در غیر اینصورت برقی وجود نداره ) حالا یه سیم هم ورودی برق به بازو ( قلوه ) سمت راست هستش که معمولا" مشکی رنگ این دو سیم را به یکدیگر وصل کنید

وصل برق چراغ ها :

از بین سیم هائی که از بازوی سمت راست وارد کاسه چراغ میشه یک سیم آبی ، قهوه ای پر رنگ ، قهوه ای کم رنگ

سیم آبی ( نور اصلی چراغ جلو ) : در بین سیم هائی که از بازوی سمت چپ وارد کاسه چراغ میشه یه سیم آبی پر رنگ وجود داره ( این دو سیم کاملا" هم رنگ یکدیگر هستند ، با سیم آبی دیگر اشتباه نگیرید ) که این دو به یکدیگر وصل میشوند

سیم قهوه ای پر رنگ ( نور چراغ عقب ) : بین سیم هائی که از زیر باک وارد کاسه چراغ میشه یک سیم قهوه ای پر رنگ وجود داره که این دو به یگدیگر وصل میشوند

سیم قهوه ای کم رنگ : اگر داخل کله چراغ جلو لامپ کوچک هم دارید ، این سیم به اون لامپ وصل میشه

اتصال نور بالا و پائبن :

از بازوی سمت چپ دو سیم آبی و سفید وارد کاسه چراغ میشه که معمولا" سیم آبی مربوط به نور پائین و سیم سفید مربوط به نور بالا است

این دو به سیم های هم رنگ خود ( چراغ جلو ) وصل میشه

حالا یک سیم سبز رنگ میمونه که سیم اتصال به بدنه چراغ جلو :

از بین سیم هائی که از زیر باک وارد کاسه چراغ میشه یک سیم سبز رنگ مربوط به سیم اتصال بدنه هستش ، این دو سیم به یکدیگر وصل میشوند

این حالت نور ثابت میمونه چون از باطری تغذیه میشه

روش دوم :

به جای اون سیم مشکی که در ابتدا به سیم ورودی بازو سمت راست وصل کردید ، سیم زردی از بین همون دسته سیم وارد کاسه چراغ میشه که وقتی موتور را روشن میکنی برق داره و با گاز دادن برقش قوی تر میشه

سیم زرد را به سیم مشکی ( سیمی که به بازوی سمت راست میره ) وصل کنید

در این حالت نور چراغ جلو با گاز دادن زیاد میشه چون از کاسه برق تغذیه میکنه

اگر متوجه نشدید ، بگید تا براتون نقشه ش رو بکشم .

با تشکر
    ویرایش توسط 02109002 : 03-04-1391 در ساعت 08:37 قبل از ظهر

11. تعداد 15 کاربر از 02109002 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

با سلام

روش اول :

یک دسته سیم از زیر باک وارد کاسه چراغ میشه که داخل اونها یک سیم مشکی وجود داره ( وقتی سوئیچ رو روشن میکنی سیم سیاه برق داره در غیر اینصورت برقی وجود نداره ) حالا یه سیم هم ورودی برق به بازو ( قلوه ) سمت راست هستش که معمولا" مشکی رنگ این دو سیم را به یکدیگر وصل کنید

وصل برق چراغ ها :

از بین سیم هائی که از بازوی سمت راست وارد کاسه چراغ میشه یک سیم آبی ، قهوه ای پر رنگ ، قهوه ای کم رنگ

سیم آبی ( نور اصلی چراغ جلو ) : در بین سیم هائی که از بازوی سمت چپ وارد کاسه چراغ میشه یه سیم آبی پر رنگ وجود داره ( این دو سیم کاملا" هم رنگ یکدیگر هستند ، با سیم آبی دیگر اشتباه نگیرید ) که این دو به یکدیگر وصل میشوند

سیم قهوه ای پر رنگ ( نور چراغ عقب ) : بین سیم هائی که از زیر باک وارد کاسه چراغ میشه یک سیم قهوه ای پر رنگ وجود داره که این دو به یگدیگر وصل میشوند

سیم قهوه ای کم رنگ : اگر داخل کله چراغ جلو لامپ کوچک هم دارید ، این سیم به اون لامپ وصل میشه

اتصال نور بالا و پائبن :

از بازوی سمت چپ دو سیم آبی و سفید وارد کاسه چراغ میشه که معمولا" سیم آبی مربوط به نور پائین و سیم سفید مربوط به نور بالا است

این دو به سیم های هم رنگ خود ( چراغ جلو ) وصل میشه

حالا یک سیم سبز رنگ میمونه که سیم اتصال به بدنه چراغ جلو :

از بین سیم هائی که از زیر باک وارد کاسه چراغ میشه یک سیم سبز رنگ مربوط به سیم اتصال بدنه هستش ، این دو سیم به یکدیگر وصل میشوند

این حالت نور ثابت میمونه چون از باطری تغذیه میشه

روش دوم :

به جای اون سیم مشکی که در ابتدا به سیم ورودی بازو سمت راست وصل کردید ، سیم زردی از بین همون دسته سیم وارد کاسه چراغ میشه که وقتی موتور را روشن میکنی برق داره و با گاز دادن برقش قوی تر میشه

سیم زرد را به سیم مشکی ( سیمی که به بازوی سمت راست میره ) وصل کنید

در این حالت نور چراغ جلو با گاز دادن زیاد میشه چون از کاسه برق تغذیه میکنه

اگر متوجه نشدید ، بگید تا براتون نقشه ش رو بکشم .

با تشکر
    lممنونم دوست عزیز
    من با همین روش شما میرم جلو و بررسی میکنم . البته روش دوم رو من تا حدودی نگاه کردم و رنگها درسته اما باز باید نگاه کنم با دقت . در صورتیکه نیاز بود خبرتون میکنم
    در حالت روش اول که نور ثابت هستش من قبلا وصل کرده بودم و نور ثابت بود اما بعد از حدود 1 ساعت در هنگام رانندگی در شب چراغ کم نور میشد . این مشگل رو میشه حل کرد؟ باطری مارک کملیون 12 ولت 4.5 آمپر هستش و در هنگام روشن بودن موتور برقی برای شارژ باطری میره اما با اینحال باز هم زود شارژ تموم میشد . در هنگام روز شارژ میکنه اما شب بعد از یک ساعت روشن موندم مداوم نور کم میشه
    خیلی متشکر
    ویرایش توسط hamed-pc : 03-04-1391 در ساعت 04:14 بعد از ظهر

13. کاربر زیر از hamed-pc برای این پست تشکر کرده است

نوع موتور
    یادش به خیر
    شغل و حرفه
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online

در حالت روش اول که نور ثابت هستش من قبلا وصل کرده بودم و نور ثابت بود اما بعد از حدود 1 ساعت در هنگام رانندگی در شب چراغ کم نور میشد . این مشگل رو میشه حل کرد؟ باطری مارک کملیون 12 ولت 4.5 آمپر هستش و در هنگام روشن بودن موتور برقی برای شارژ باطری میره اما با اینحال باز هم زود شارژ تموم میشد . در هنگام روز شارژ میکنه اما شب بعد از یک ساعت روشن موندم مداوم نور کم میشه
    با سلام

اینطور که شما میگین احتمالا" :

1. شارژرتون یا سیم های مربوطه مورد داره

2. لامپی که رو موتور انداختین برق زیادی مصرف میکنه

15. تعداد 2 کاربر از 02109002 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

با سلام

اینطور که شما میگین احتمالا" :

1. شارژرتون یا سیم های مربوطه مورد داره

2. لامپی که رو موتور انداختین برق زیادی مصرف میکنه
    سلام
    شارژر رو عوض کردم فرقی نکرد
    لامپی رو که روش بود klaxton 50W بود

صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

نقشه مدار برق موتور سیکلت

سیم کشی موتور سیکلت pdf

نقشه سیم کشی موتور سیکلت استارتی

نقشه سیم کشی موتور سیکلت 125 cdi pdf

نقشه برق موتور سیکلت pdf

جستجو توسط گوگل ...

نقشه سیم کشی موتور سیکلت 125 cdi

رنگ بندی سیم کشی موتور سیکلت

نقشه سیم کشی موتور سیکلت

نقشه سیمکشی موتور ویو مدل 84

جستجو توسط گوگل ...بوبین برق ۱۸۰ پالس site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-253-a-32.htmlمدار سیم کشی موتور سیکلت 125 pdfنقشه ترانزیستور موتور سیکلت سوزوکی ۲۰ امیکوhttp:persianmotor.net-253-a.htmlبرق موتور سیکلت pdfنقشه برق هوندا70 سی سینقشه سیم کشی موتور هوندا cdi 125مدار سیم کشی موتور سیکلت 125نقشه برق موتور سیکلت DT برق موتورسیکلت CGLعکس نقشه کامل برق هوندا با رنگpdfاموزش سیم کشی ونقشه برق متورسینقشه مدار سیم کشی موتور سیکلت 125رنگ بندی سیم کشی موتور سیکلت 125سیم کشی موتورسیکلت CGLنقشه سیستم برق موتورسیکلت cg125نقشه موتور سیکلت هوندا 125سیم کشی موتور هوندا 125 site:persianmotor.nethttp:persianmotor.net-253-a-25.htmlsimkeshi motorنقشه سیم کشی هوندانقشه سبم کشی هوندا125قوطی برق موتور سیکلتآموزش سیم کشی چراغ موتورسیکلتPdfنقشه سیم کشی ترانزیستور موتور سیکلتنقصه سیم کشی هوندا تستارتیاموزش سیم کشی موتور سیکلت استارتی#spf=1589155466074سیستم برق یاماهانقشه ی سیم کشی موتور سیکلت هوندا ۱۵۰

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)