FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 19 از 38 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 376

موضوع: نقشه برق انواع موتورسیکلت

موتور سوار

نوع موتور
    pulsar 220
    Last Online
    16-03-1390 @ 12:01 بعد از ظهر

پیش فرض نقشه برق انواع موتورسیکلت

با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران که این بخش رو ایجاد کردن
    از دوستان و اساتید کسی هست که در زمینه برق رسانی موتورسیکلت و انواع اون اطلاعاتی داشته باشه؟
    در مورد قطعات مختلف برقی موتورسیکلت مثل شارژر ، ترانزیستور و ... اطلاعاتی داشه باشه ( انواعش ، نحوه سیمکشیش و وظیفه اون تو موتور)
    اگر نقشه ای ، یا فایل pdf و یا هر چیز دیگری تو زمینه برق داشتین اینجا بزارید تا همگی استفاده کنیم

موتور سوار

نوع موتور
    cdi125
    شغل و حرفه
    مکانیک باطزیساز
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    13-02-1398 @ 12:04 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_696 نمایش پست ها
    اینجور که از مباحث بالا فهمیدم سیم قرمز و مشکی فرقی با هم ندارند. درسته؟
    سیم مشکی من برق نداره و سیم قرمز در حالت عادی 12 و موقع گاز ددن تا 50 ولت هم میرسه. مشکل چیه؟ یعنی شارژرم سوخته؟ یه سال نمیشه که خریدمش. دلیل سوختنش چی میتونه باشه؟ در ضمن خود موتور درست کار می کنه
    سیم مشکی برای تثبیت ولتاژه بایدبه برق سوییچ وصل بشه اگه به برق سوییچ وصل بشه وبازم ولتاژسیم قرمزتا50بره شارژکن شماسوخته!
    میدونی دکترابه موتورسوارایی که ازکلاه ایمنی استفاده نمیکنندچی میگن؟اهداکننده عضو

موتور سوار

نوع موتور
    ATV 250
    Last Online
    12-12-1400 @ 01:09 بعد از ظهر

سلام دوستان من باز به مشکل برقی بر خورد کردم
    موتور رو امشب رفتم روشن کنم دیدم باطریش نمی زنه خلاصه آوردم باطری به باطری کردم و روشن کرد گذاشتم باطریش شارژ شه بعد موتور رو خاموش کردم و خواستم روشن کنم دیدم باز باطری نمی زنه تست کردم دیدم باطری شارژ نشده خلاصه اومدم ولتاژ بوبین رو اندازه گرفتم دیدم کلا سیم زرد تو دور سلو 1.5 ولت برق می ده و وقتی گار رو تا ته می گیری این ولتاژ به 6 ولت می سه به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه بوبین که نو هست و مقاومتش با بوبین قبلی برابره واقعا گیچ شدم من فقط آهن ربا رو عوض کردم و بوبین رو مشکل از کدوم می تونه باشه بوبین با بوبین قبلی از لحاظ مقاومت یکی هست ولی آهن ربا رو نمی دونم یکی هست یا نه خلاصه این برق این موتور ما رو اسیر خودش کرده
    ضمنا ولتاژ سیم زرد رو همون اول به محض خروج از انجین گرفتم

موتور سوار

نوع موتور
    طرح ویو 125 (انیس)
    شغل و حرفه
    LOADING....
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-07-1394 @ 09:40 بعد از ظهر

سلام داداشا - از عزیزان کسی نقشه ی خوب و بزرگ از برق طرح ویو داره ؟؟؟ اینه سیم های کلید استارت به کجا وصل میشه ؟؟؟ متاسفانه فهمیدم که اصالا سیم های کلید استارت وصل نیست - دوستان این موتور جعبه فیوز داره ؟؟؟ کجاست ؟؟؟

موتور سوار

نوع موتور
    سی دی آی 125
    Last Online
    08-08-1399 @ 01:27 قبل از ظهر

دوستان میشه ترانزیستور دی سی رو به جای ترانزیستور ای سی هوندا 125 گذاشت؟

موتور سوار

نوع موتور
    سوزکی250بندیت
    Last Online
    30-11-1393 @ 09:28 قبل از ظهر

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط خیرابادی : 10-10-1393 در ساعت 02:37 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    رادیسون کویر
    شغل و حرفه
    یدک فروش،دانشجو
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    13-10-1393 @ 07:50 بعد از ظهر

سلام دوستان عزیز،
    من تازگیها یه رادیسون 200 گیرم اومده استارتشو تعمیر کردم فقط تا حالا کارم به برق موتور نخورده موتورم الان هیچ مشکلی نداره به جز شاسی استارت که باید وصلش کنم فقط بعد از اینکه چنتایی استارت زدم بوی سوختکی پلاستیک از توی کله چراغی اومد کله رو باز کردم دیدم دوتا قطعه شبیه دیود بود که احتمال میدم دیود های یکسو کننده واسه اتوماتیک استارته که باید به منفی بده وصل بشه اگه نشه اتوماتیک کار نمیکنه ،
    میخواستم بدونم اولا آیا این واقعا دیوده یا چیه اصلا چرا وجود داره اگه مستقیم بشه چی میشه
    کمکم کنید اگه بدونم این چیه خودم دیگه یه نقشه کامل از برق موتور رو میکشم ارائه میکنم
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

موتور سوار

نوع موتور
    رادیسون کویر
    شغل و حرفه
    یدک فروش،دانشجو
    علاقمند به موتورهای کراس
    Last Online
    13-10-1393 @ 07:50 بعد از ظهر

اقای mamalb جواب سوالتون برای دزدگیر استارتی هم پیش منه (کل سیم هایی که برای دزدگیر میاد یه دونه از مثبت باطری یه منفی برای اتصال به بدنه یه سیم از مثبت خروجی سوئیچ میاد به دزگیر و وصل میشه به اتوماتیک استارت که زمانی که شما کلید استارت ریموت رو میزنید به صورت معجزه آسایی موتور خودش روشن میشه اصول کار به همین سادگیه از سیم های دیگه ای که توی مجموعه ی دزدگیر مثل جیگر زلیخا زده بیرون نترس اونا فقط باعث میشه بچه بترسن)
    اینم یه عکس کمکی برای وصل کردن مچی هستش
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    اصول کار اون دزدگیر دارای کلید استارت همینه که جای شما شاسی استارت رو فشار میده

- - - Updated - - -

اقای mamalb جواب سوالتون برای دزدگیر استارتی هم پیش منه (کل سیم هایی که برای دزدگیر میاد یه دونه از مثبت باطری یه منفی برای اتصال به بدنه یه سیم از مثبت خروجی سوئیچ میاد به دزگیر و وصل میشه به اتوماتیک استارت که زمانی که شما کلید استارت ریموت رو میزنید به صورت معجزه آسایی موتور خودش روشن میشه اصول کار به همین سادگیه از سیم های دیگه ای که توی مجموعه ی دزدگیر مثل جیگر زلیخا زده بیرون نترس اونا فقط باعث میشه بچه بترسن)
    http://8pic.ir/images/2fmh0dgm6p2ha3inwolw.png

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalb نمایش پست ها
    دوستان كسي ميدونه چطوري ميشه دزدگير استارتر دار روي جت رو 150cc بست ؟؟؟
    از هر جا تو اصفهان پرسيدم همه ساده دارند چون موتور من استارت داره تر جيح مي دم استارتر داشته باشه .
    ممنون از همه [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

اینم یه عکس کمکی برای وصل کردن مچی هستش (اصول کار رو بلد باشی حله)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalb نمایش پست ها
    دوستان كسي ميدونه چطوري ميشه دزدگير استارتر دار روي جت رو 150cc بست ؟؟؟
    از هر جا تو اصفهان پرسيدم همه ساده دارند چون موتور من استارت داره تر جيح مي دم استارتر داشته باشه .
    ممنون از همه [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

اینم یه عکس کمکی برای وصل کردن مچی هستش (اصول کار رو بلد باشی حله)

- - - Updated - - -

موتور سوار

نوع موتور
    125
    Last Online
    15-02-1395 @ 01:35 بعد از ظهر

سلام
    من یه موتور 125 ساده بدون استارت دارم یه سیم کشی واسش خریدم اما نمیدونم چطور میشه هم برق باطری رو وهم برق خود موتور رو وصل کنم
    منظورم اینه که وقتی به برق باطری وصل میکنم همه چی کار میکنه ولی بعد چند روز که باطری ضعیف میشه نر هم کم میشه
    سیم برق موتور که زرد هست رو به برقی که باطری که تو کله چراغ هست وصل میکنم انگار اتصال هست جرقه شدیدی میزنه
    کلا میخوام بدونم چطور میشه که موتور با هر دو برق کار کنه
    همه چی رو نو کردم اما همین جا گیر کردم اگه شد یه نقشه برق 125 ساده بدون استارت یا توضیح کامل در مورد وصل کردن سیمهای تو کله چراغ بدید ممنون میشم

موتور سوار

نوع موتور
    Kavir CG 200
    شغل و حرفه
    pc & motorcycle
    Last Online
    30-10-1394 @ 11:26 قبل از ظهر

سلام ، آقا من برق کشی موتورم خراب شده میخام ، کلاً برق کشیش رو از نو عوض کنم ، آموزش خاصی دارید بتونه به مت کمک کنه..... Cdi 125 savin
    ویرایش توسط azim.miraki : 29-11-1393 در ساعت 11:27 بعد از ظهر

کاربرفعال بخش گالری

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    07-06-1401 @ 03:49 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط azim.miraki نمایش پست ها
    سلام ، آقا من برق کشی موتورم خراب شده میخام ، کلاً برق کشیش رو از نو عوض کنم ، آموزش خاصی دارید بتونه به مت کمک کنه..... Cdi 125 savin
    معمولا تو این مواقع عیب یابیش میکنن بعد برطرف
    نیازی به تعویضش نیست هزینه اضافیه
    سیمکشی کاملش موجوده اگه بری بگردی
    سرعت نشد مردی ، عشق آن است که برگردی

عشق ب موتور هیچ موقع از بین نمیره
    فقط از موتوری ب موتور دیگه منتقل میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

نقشه مدار برق موتور سیکلت

سیم کشی موتور سیکلت pdf

نقشه سیم کشی موتور سیکلت 125 cdi pdf

نقشه سیم کشی موتور سیکلت استارتی

نقشه برق موتور سیکلت pdf

جستجو توسط گوگل ...

نقشه سیم کشی موتور سیکلت 125 cdi

رنگ بندی سیم کشی موتور سیکلت

نقشه سیم کشی موتور سیکلت

نقشه سیمکشی موتور ویو مدل 84

جستجو توسط گوگل ...بوبین برق ۱۸۰ پالس site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-253-a-32.htmlنقشه ترانزیستور موتور سیکلت سوزوکی ۲۰ امیکوبرق موتور سیکلت pdfمدار سیم کشی موتور سیکلت 125 pdfhttp:persianmotor.net-253-a-25.htmlنقشه سیم کشی موتور هوندا cdi 125قوطی برق موتور سیکلتنقشه سیستم برق موتورسیکلت cg125عکس نقشه کامل برق هوندا با رنگرنگ بندی سیم کشی موتور سیکلت 125simkeshi motorنقشه موتور سیکلت هوندا 125مدار سیم کشی موتور سیکلت 125نقشه برق موتور سیکلت DT سیم کشی موتور هوندا 125 site:persianmotor.netبرق موتورسیکلت CGLنقشه سیم کشی هوندانقشه برق هوندا70 سی سیسیم کشی موتورسیکلت CGLنقشه مدار سیم کشی موتور سیکلت 125نقشه سبم کشی هوندا125pdfاموزش سیم کشی ونقشه برق متورسینقشه برق هوندا 125نقشه سیم کشی موتور سیکلت هوندا 125نقشه برق موتورpdf سیم کشی موتور سیکلتمشخصات رنگ بندی سیم چشی موتورسیکلت ۱۲۵سیم کشی موتور ۱۵۰نقشه سيمكشى موتورسيكلت تريل فلات 250

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)