FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ این موتورسیکلت زیباس

رأی دهندگان
595. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • زرد

174 29.24%
  • مشکی

239 40.17%
  • قرمز

141 23.70%
  • ابی

73 12.27%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 421 از 489 نخستنخست ... 321371411417418419420421422423424425431471 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,201 به 4,210 از 4890

موضوع: Pulsar 200NS

موتور سوار

نوع موتور
    PISHRO PARS SPORT 250QM
    Last Online
    08-03-1397 @ 06:59 بعد از ظهر

پیش فرض Pulsar 200NS

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

نکته ی جالبش اینه که انجین بومی شده ی KTM Duke 200 هست

Make Model Bajaj Pulsar 200NS
    Year 2012
    Engine Liquid cooled, four stroke, single cylinder, SOHC, 4 valve per cylinder.
    Capacity 199.5
    Bore x Stroke 72 x 49 mm
    Compression Ratio
    Induction Carburettor
    Ignition / Starting CDI /
    Max Power 23 @ 95000 rpm
    Max Torque 18 @ 8000 rpm
    Transmission / Drive 5 Speed / chain
    Front Suspension Telescopic front fork with antifriction bush diameter 37
    Rear Suspension Nitrox monoshock with piggy back canister
    Front Brakes Single 280mm disc
    Rear Brakes Single 230mm disc
    Front Tyre 110/80-R17
    Rear Tyre 130/80-17
    Dry-Weight 145 kg
    Fuel Capacity 10.5 Litres
    ویرایش توسط ali_r : 24-12-1392 در ساعت 02:10 بعد از ظهر دلیل: اضافه کردن مشخصات فنی
    ... I'm in love and always will be

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse ns200cc
    شغل و حرفه
    کاسب
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    19-10-1401 @ 05:27 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط feisroid نمایش پست ها
    سلام بچه ها بنده قصد خرید موتور ان اس 200 رو داشتم. منتهی زورم به خرید موتور صفرش نمیرسه. میخوام یه کارکرده در حد نو بگیرم. منتهی میگن موتور ان اس رو از اولی که طرف میگیره گازونده و آب بندی درست حسابی نکرده ! و از اونجایی که من حساسم رو این موضوع نمیدونم چکار کنم. شما نظرتون چیه دوستان؟ و اینکه از نظر خرجیه موتور چجوریه؟
    کلی از پست های این تاپیک رو مطالعه کردم و خیلی از دوستان رو روغن بهران سوپر پیشتاز 20 50 تاکید داشتن(البته منطقه ما آب و هوای خشکی داره و تابستون هامون خیلی گرم و زمستونا هوا خیلی سرد ). این روغن هر سری چقد در میاد؟ فیلتر هوا و روغن چقد در میاد؟ میخوام یه میانگین از خرج سرویس موتور داشته باشم
    سلام ، آپاچی ک داشتی ، میدونی ک ظاهر موتور نشون میده چقدر راش بردن ، خیلی حساسی با ی مکانیک ردیف هماهنگ کن ببر پیشش - انجینی بد کارش زده باشن صداش زیاده ، اونم موقع فروش ی روغن غلیظ تر میریزن حل میشه ، حواست باشه . خرجش روغن هر هزار یا هزارو پونصد ، دو تا روغن ی فیلتر روغن ، شمع هر ده هزار یا پونزده هزار ، فیلتر هوا ده هزارتا ، فیلتر بنزین سالی دوتا یا سه تا ، و داستانای دیگه ک همشون بستگی ب کار زدنت از انجین داره - قیمتای من ماله دو ماهه پیشه ،
    روغن ۲۰-۵۰ سوپر پیشتاز چهار لیترش ۳۸ تومن
    فیلتر روغن اصلی ۱۰ یا ۱۲
    شمع کوچیکه ۱۰ بزرگه ۱۵ یا ۲۰ بستگی داره طرف صبح با چ دنده ای شروع کرده
    فیلتر هوا ۲۵
    فیلتر بنزین ۵ یا ۷
    زنجیر اصلی ۸۰ یا ۹۰
    لنت تا حالا نخریدم ، نباید گرون باشه

3. تعداد 4 کاربر از mohamad.gh برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Inistagram :aidinmirzayi
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1398 @ 06:55 بعد از ظهر

سلام داداشا موتور من تازه خریدمشم یه صدای ویز میده انگار مثلا سوییچ یه چیزی بهش اویزونه و با لرزش موتور به قاب کیلومتر میخوره و ویز صدا میده هر چی دور موتورو زیاد میکنم و گاز میدم بیشتر میشه پیش دو سه تا موتور سازم رفتم با باکو کلگیو اینا ور رفتن گفتن باید بزاری فلاپاش وا شه و اچارکشیو صدا گیری شه پول خون باباشونم میخواستن خودمم قاب جلو کله گیو باز کردم باکم هر جاشو نگه داشتم و فشار دادم صدا قطع نشد خودم شکم رفت به دور موتور صفحه کیلومتر الان داشتم تایپیکو میخوندم صفحه 370 یکی مشکل مشابهداشت که نوشته کیلومترو باز کرده اورینگ انداخته درست شده میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی یا تجربسو داشته توضیحات کاملشو بده؟؟؟؟

5. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس NS200
    شغل و حرفه
    کارمند
    Last Online
    18-02-1399 @ 08:03 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
    مشکل اصلی اینجاست که شما نمیتونید توی ایران روغنی با api 20w50 پیدا کنید که استاندارد های لازم رو داشته باشه،شما اگر تونستید روغن 20 50 پیدا کنید که jasoma داشته باشه به بنده هم معرفی کنید
    در ثانی مهمترین موضوع در روغن، استاندارد های مورد نظه، یعنی sl و jaso-ma با هم،تمامی 20 50 های موجود در ایران صرفا استاندارد sl رو دارند و برای خودرو هستند.
    ثالثا،حدود 99 درصد روغن موتور های موجود در جهان برای موتور سیکلت،از گرانروی 10 40 استفاده میکنند،علاوه بر اون، تفاوت درجه ای 10 40 و 20 50 اونقدرا بالا نیست ک به موتور صدمه بزنه،
    در جواب موارد منطقه ای هم باید خدمتتون عرض کنم که،چرا،تفاوت اقلیمی کشور ها توی روغن مصرفی کاملا متغیر هست، دمای هوا در ایران بسیار پایینتر،رطوبت بسیار کمتر از هند هست،و این موضوع در دمای کارکرد روغن در لحظه ی اول بسیار موثره.
    در پایان باید بهتون بگم که اگر تونستید روغن 20 50 ای پیدا کنید که هم sl و هم jasoma باشه بهتره ازش استفاده کنید و به ما هم معرفی کنید
    در غیر اینصورت استفاده از روغن با درجه ی SL که مخصوص خودرو هست،جز ضرر زدن به گیربکس و صفحه کلاچ موتور چیزی عایدتون نخواهد کرد.
    به متنی که برای تاپیک روغن نوشتم دقت بفرمایید.
    اطلاعات خوبی راجب روغن موتور برای ان اس 200 که اینجا هم تایپیکش هست در اختیار کذاشتیدد ، و همینطئر به نظر من هم سوپرپیشتاز روغن خوبیه برای این موتور ولی از این به بعد به جای 20-50 سوپرپیشتاز از نوع تمام سنتتیک همین مارک که 10-40 هم هست استفاده میکنم اگه انچین طوریش شد که معلوم میشه 20-50 بهتره

7. تعداد 4 کاربر از kia51 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse ns200cc
    شغل و حرفه
    کاسب
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin m نمایش پست ها
    سلام داداشا موتور من تازه خریدمشم یه صدای ویز میده انگار مثلا سوییچ یه چیزی بهش اویزونه و با لرزش موتور به قاب کیلومتر میخوره و ویز صدا میده هر چی دور موتورو زیاد میکنم و گاز میدم بیشتر میشه پیش دو سه تا موتور سازم رفتم با باکو کلگیو اینا ور رفتن گفتن باید بزاری فلاپاش وا شه و اچارکشیو صدا گیری شه پول خون باباشونم میخواستن خودمم قاب جلو کله گیو باز کردم باکم هر جاشو نگه داشتم و فشار دادم صدا قطع نشد خودم شکم رفت به دور موتور صفحه کیلومتر الان داشتم تایپیکو میخوندم صفحه 370 یکی مشکل مشابهداشت که نوشته کیلومترو باز کرده اورینگ انداخته درست شده میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی یا تجربسو داشته توضیحات کاملشو بده؟؟؟؟
    سلام ، پست من بود رفیق - روی دوره موتور ی حلقه پلاستیکی داره ، سه تا پایه داره ک باچسب محکم شده ، چسباش بعده ی مدت خشک میشه و کنده میشه - باید کیلومترو باز کنی بقیشو خودت متوجه میشی چطور بی صداش کنی . محافظ پلاستیکی جلوی کیلومتر هم ویز ویز داره ، زیرشو با شیلنگ بنزین محار کردم ردیف شد .
    کیلومتر‌م راحت باز میشه اگه دست ب آچار باشی کاری نداره . موفق باشی

9. تعداد 3 کاربر از mohamad.gh برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

مرسی داداش دست به اچار هستم تا حدودی ولی موتورو تازه خریدم خوب با خیلی جاهاش اشنا نیستم یواش یواش باهاش ور برم خرابکاری کنم اوستا میشم

11. تعداد 2 کاربر از aidin m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

از یکی شنیدم داخل سوویچ بعضی ان اس ها هم صدای ویز ویز میده . موتور منم همچین صدایی میداد اما به مرور زمان خودش رفع شد

13. تعداد 2 کاربر از vivabayern برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.gh نمایش پست ها
    سلام ، پست من بود رفیق - روی دوره موتور ی حلقه پلاستیکی داره ، سه تا پایه داره ک باچسب محکم شده ، چسباش بعده ی مدت خشک میشه و کنده میشه - باید کیلومترو باز کنی بقیشو خودت متوجه میشی چطور بی صداش کنی . محافظ پلاستیکی جلوی کیلومتر هم ویز ویز داره ، زیرشو با شیلنگ بنزین محار کردم ردیف شد .
    کیلومتر‌م راحت باز میشه اگه دست ب آچار باشی کاری نداره . موفق باشی
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    سلام داداش کیلومترو باز کردم دیدم صفحه کیلومتر که اعداد روش نوشته.شده یه سمتش وله و با گاز دادن میلرزه و صدا میده کمی از پشت بهش چسب زدم یه حلقه پلاستیکی ام که دور دور موتور هست چهار تا پیچشو وا کردم پشتش فومو با قیچی بریدم خیلی نازک و چسبوندم که وقتی میزارم رو صفحه کیلومترو محکم نگه داره تا نلرزه که یه پیچشم افتاد لای کله گی حتی گله گیم وا کردم پیدا نشد خلاصه بستم خیلی ام مطمئن بودم که از ول بودن همون صفحه صدا میومده ولی وقتی بستم کماکان صدای ویز میاد ولی کمتر شده خودم فکر میکنم صدای ویز از دو جا بوده که یکیش همون صفحه بود که لق بودو ول که با سفت کردنش درست شد ولی ذیدم شما نوشتی یه حلقه پلاستیکی هست که سه تا پایه داره که با چسب چسبوندن ولی اون حلقه ای که من وا کردم چهارتا پیچ داشت که عکسشم گذاشتم بیزحمت ببین منظورت همون حلقست که عکسشو گذاشتم؟

15. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse ns200cc
    شغل و حرفه
    کاسب
    Last Online

همینه ، پیچ گذاشتن براش ، گارد پلاستیکی جلو کیلومتر‌م لرزش داره ، دستتو بزار زیرش رو ب بالا فشار بده ببین صدا قطع میشه

17. کاربر زیر از mohamad.gh برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.gh نمایش پست ها
    همینه ، پیچ گذاشتن براش ، گارد پلاستیکی جلو کیلومتر‌م لرزش داره ، دستتو بزار زیرش رو ب بالا فشار بده ببین صدا قطع میشه
    داداش مرسی بلاخره ردیفش کردم گفتم اینجا بگم بدرد کسی بخوره کیلومترو باز کردم دوباره ولی هر جاش دست میازاشتم صدا قطع نمیشد کله گی چهارتا پیچ الن بطرگ از بقل داره وا کردم کل کله گی در اومد فیاشو جدا کردمو گذاشتم کنار روشن کردم دیدم هنوز صدا هست بعد دیدم صدا از مغزی سوییچه ولی پیچاش جوری بود که بکس میخواست خیلی بد جا بود هر جا سوییچم فشار میدادم قطع نمیشد اخر زبونه قفل فرمون هست که از سوییچ در میاد دیدم وقتی با چیچ گوشتی اونو نگه میدارم صدا قطع میشه اخه دستم بهش نمیرسید خلاصه دیدم صدارو پیدا کردم ولی نمیتونم بازش کنم حالگیری بود یه چلتیک زدمو گریسو قشنگ چپوندم دور و اطراف زبونه و صدا قطع شد زبونه توی یه حفره مانند گرد میرفت که میرفت تو اون تا فرمونو قفل کنه تو اونم گریس پر کردم که زبونه همیشه گریسی باشه گریس باعث شد که اون زبونه دو سانتی تو جاش محکمتر وایسه و لرزشش کم شه و صذل نده خلاصه ممنونم هم از شما هم یکی از دوستان که سوییچو گفته بود

19. تعداد 3 کاربر از aidin m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

داداش مرسی بلاخره ردیفش کردم گفتم اینجا بگم بدرد کسی بخوره کیلومترو باز کردم دوباره ولی هر جاش دست میازاشتم صدا قطع نمیشد کله گی چهارتا پیچ الن بطرگ از بقل داره وا کردم کل کله گی در اومد فیاشو جدا کردمو گذاشتم کنار روشن کردم دیدم هنوز صدا هست بعد دیدم صدا از مغزی سوییچه ولی پیچاش جوری بود که بکس میخواست خیلی بد جا بود هر جا سوییچم فشار میدادم قطع نمیشد اخر زبونه قفل فرمون هست که از سوییچ در میاد دیدم وقتی با چیچ گوشتی اونو نگه میدارم صدا قطع میشه اخه دستم بهش نمیرسید خلاصه دیدم صدارو پیدا کردم ولی نمیتونم بازش کنم حالگیری بود یه چلتیک زدمو گریسو قشنگ چپوندم دور و اطراف زبونه و صدا قطع شد زبونه توی یه حفره مانند گرد میرفت که میرفت تو اون تا فرمونو قفل کنه تو اونم گریس پر کردم که زبونه همیشه گریسی باشه گریس باعث شد که اون زبونه دو سانتی تو جاش محکمتر وایسه و لرزشش کم شه و صذل نده خلاصه ممنونم هم از شما هم یکی از دوستان که سوییچو گفته بود
    داداش گفتم که از سوویچ هم صدای ویز میده اما موتور من خود به خود صداش قطع شد

- - - Updated - - -

داداش گفتم که از سوویچ هم صدای ویز میده اما موتور من خود به خود صداش قطع شد

21. تعداد 2 کاربر از vivabayern برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-215.html

روش فیلر زدن موتور پالس ns200

روش ریختن آبدر رادیاتورns200

آب رادیاتور پالس nshttp:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-370.htmlhttp:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-372.htmlفیلر گیری nsرادیاتور پالس طریقه ریختن ضدیخ درموتورسیکلت پالس nsکاربرد چراغ Rpm Limit در موتور http:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-310.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)