FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ این موتورسیکلت زیباس

رأی دهندگان
595. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • زرد

174 29.24%
  • مشکی

239 40.17%
  • قرمز

141 23.70%
  • ابی

73 12.27%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 414 از 489 نخستنخست ... 314364404410411412413414415416417418424464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,131 به 4,140 از 4890

موضوع: Pulsar 200NS

موتور سوار

نوع موتور
    PISHRO PARS SPORT 250QM
    Last Online
    08-03-1397 @ 06:59 بعد از ظهر

پیش فرض Pulsar 200NS

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

نکته ی جالبش اینه که انجین بومی شده ی KTM Duke 200 هست

Make Model Bajaj Pulsar 200NS
    Year 2012
    Engine Liquid cooled, four stroke, single cylinder, SOHC, 4 valve per cylinder.
    Capacity 199.5
    Bore x Stroke 72 x 49 mm
    Compression Ratio
    Induction Carburettor
    Ignition / Starting CDI /
    Max Power 23 @ 95000 rpm
    Max Torque 18 @ 8000 rpm
    Transmission / Drive 5 Speed / chain
    Front Suspension Telescopic front fork with antifriction bush diameter 37
    Rear Suspension Nitrox monoshock with piggy back canister
    Front Brakes Single 280mm disc
    Rear Brakes Single 230mm disc
    Front Tyre 110/80-R17
    Rear Tyre 130/80-17
    Dry-Weight 145 kg
    Fuel Capacity 10.5 Litres
    ویرایش توسط ali_r : 24-12-1392 در ساعت 02:10 بعد از ظهر دلیل: اضافه کردن مشخصات فنی
    ... I'm in love and always will be

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

اگه اشتباه نکنم اسمت سجاد بود درسته؟؟؟
    دمت گرم. منم ان اس زیاد دیدم توی شهرکرد که اکثرا خیلی آروم میرن. یعنی در کل تا حالا ان اس ندیدم تخته کنه یا حداقل مث خودم بین ماشینا تند بره. من بیشتر مصرفم بین شهری هست که فک کنم چون 220 جوابشو پس داده بهتر باشه. نمیگم پول ان اس ندارم (در اصل ندارم ولی میتونم جور کنم) اما زورم میاد روی این ضرر کنم بدم یه موتوری بگیرم که فقط شتابش بیشتر باشه. تازه شاید مثل 220 هم خرکار نباشه.

در کل از خیلی چیزای ان اس خوشم میاد ولی کاش بهتر میتونستن جم و جورش کنن. مث 220 و 180

به هر حال ممنونم که کامل و بی طرف توضیح دادی و مث اینا که تا یه موتور تازه سوار میشن قبلی رو یادشون میره نگفتی 220 آشغاله و ان اس خیلی بهتره. مرسی داداش

3. تعداد 2 کاربر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse ns200cc
    شغل و حرفه
    کاسب
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    19-10-1401 @ 05:27 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed javad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام فردا برم اگه خدا بخواد یه مشکیش رو بخرم برای آب بندی اصولی که به صدا نیافته و تعمیراتش میشه کمکم کنید
    سپاس
    سلام اگه تهراني ، يكي از دوستان قيمت گرفت - ٩٦ انژكتور ١٠٢٥٠

5. کاربر زیر از mohamad.gh برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    ns200
    Last Online
    21-11-1396 @ 04:33 قبل از ظهر

ممنون بابت قیمت
    سوالم درباره آب بندیشه و تعمیرات اولیه اش هست بیشتر نه قیمت

7. کاربر زیر از seyed javad برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

ممنون بابت قیمت
    سوالم درباره آب بندیشه و تعمیرات اولیه اش هست بیشتر نه قیمت
    دوست عزیز برایه اببندی شما تا 300 تا دورموتور از 5 بالا نبر بعد 300 تا شد روغنو فیلترو عوض کن . بعدش دوباره تا 1000 تا سعی کن دور موتورت از 6 یا 7 بیشتر نره وقتی هم 1000 تا شد دوباره روغنو فیلترو عوض کن با یه اچارکشی . فقط تو این هزارتایه اول مسیرایی که ترافیکشون زیاده نرو که هی مجبور بشی دنده عوض کنی سرعتتم از 80 بالاتر نره . خلاصه این کارارو تا1000 بکن بعد گازشو تا ته بگیر

9. تعداد 3 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ns200
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack z1000 نمایش پست ها
    دوست عزیز برایه اببندی شما تا 300 تا دورموتور از 5 بالا نبر بعد 300 تا شد روغنو فیلترو عوض کن . بعدش دوباره تا 1000 تا سعی کن دور موتورت از 6 یا 7 بیشتر نره وقتی هم 1000 تا شد دوباره روغنو فیلترو عوض کن با یه اچارکشی . فقط تو این هزارتایه اول مسیرایی که ترافیکشون زیاده نرو که هی مجبور بشی دنده عوض کنی سرعتتم از 80 بالاتر نره . خلاصه این کارارو تا1000 بکن بعد گازشو تا ته بگیر
    ممنون

11. تعداد 2 کاربر از seyed javad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم اسمت سجاد بود درسته؟؟؟
    دمت گرم. منم ان اس زیاد دیدم توی شهرکرد که اکثرا خیلی آروم میرن. یعنی در کل تا حالا ان اس ندیدم تخته کنه یا حداقل مث خودم بین ماشینا تند بره. من بیشتر مصرفم بین شهری هست که فک کنم چون 220 جوابشو پس داده بهتر باشه. نمیگم پول ان اس ندارم (در اصل ندارم ولی میتونم جور کنم) اما زورم میاد روی این ضرر کنم بدم یه موتوری بگیرم که فقط شتابش بیشتر باشه. تازه شاید مثل 220 هم خرکار نباشه.

در کل از خیلی چیزای ان اس خوشم میاد ولی کاش بهتر میتونستن جم و جورش کنن. مث 220 و 180

به هر حال ممنونم که کامل و بی طرف توضیح دادی و مث اینا که تا یه موتور تازه سوار میشن قبلی رو یادشون میره نگفتی 220 آشغاله و ان اس خیلی بهتره. مرسی داداش

سلام اگر برای شتاب ان اسو میخوای باید بگم شتاب این موتور بیشتر خودشو توی دور 7 الی 10 هزار نشون میده که کاملا برای موتور ضرر داره و ب مرور زمان باعث تخریب انجین میشه ، و تا قبل از این شتابش مثل 220 میمونه ، و اما در مورد مصرف شهری باید بگم که هندلینگ و کنترل بهتری نسبت ب 220 داره چ توی ترافیک ، چ برای رفت و امد ، ب لطف 4 سوپاپ بودن مصرف پایین و بهینه تری داره ، اما خب هزینه های سرویس و رسیدگی ، فیلتر روغن ، 3 شمع بودن ، اب رادیات و ی سری مواردی هست ک اگر بهش توجه نکنی واقعا تو خرج میندازتت ، کمک های ان اس نسبت به 220 پیشرفته تره ولی به خاطر جذب کامل ضربه ، راکب کوچیکترین ناهمواری های خیابون رو حس میکنه و از نظر من این جالب نیست ، در صورتی ک 220 تو این قسمت موفق تره و سواری نرم تری به خاطر ادونچر بودن سبک این موتور تجربه میکنین ، سایر موارد مثل ترمز های عقب و جلو ان اس کاملا بهتر نسبت به 220 هست و در کل اگر ب خاطر ظاهر اسپرت و سواری کوتاه مدت میخوای ، صد درصد ان اس بهتره ولی خب اگر برای رفت و امد ، کار ، گردش های بیرون شهری و اختصاص دادن بودجه کمتر برای سرویس های موتور میخوای ، باید بگم 220 بهترین گزینست .
    (; In The Name OF Pulsar

13. تعداد 2 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس ns 200
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    29-06-1396 @ 04:25 بعد از ظهر

با سلام خدمت دوستان
    امروز داشتم با موتور مي رفتم يهو صداي تق تق از موتور اومد موتور كپ كرد ديگه روشن نشد استارت مي خوره روشن نميشه .دوستان خواهشا كمك كنيد مشكل چيه بعد اينكه كجا ببرمش تعميرگاه خوبي باشه . موتورمم پالس ns 200 . روزي تغريبا ١٠ مين باهاش ميرم تا سر كار ميام بهش فشارم نميارم روغنم به موقع تعويض مي كنم

15. کاربر زیر از saeed89 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    ns200
    Last Online

دوستان من یه مشکل اساسی دام
    موتوم ان اس 200 هست امروز گرفتم
    برای آب بندیش تو سایت نوشته شده که تا هزار کیلومتر اول دور موتور نباید از چهار بالاتر بره اما دوستان موتور سوارم میگن که اگه اینطوری با موتور راه بری انجین صدمه جدی میبینه و به هیچ عنوان اینکار و نکن خلاصه اینکه گیر کردم بین سایت و دفترچه موتور و تجربه دوستانم
    یه سوال دیگه اینکه تعمیر کار درجه یک میشناسید برا این موتور؟؟؟ اگه میشناسید لطفا معرفی کنید
    لطفا پاسخ بدید که سخت درگیرم
    سپااااس

17. کاربر زیر از seyed javad برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    سی بی 400،آپاچی.ار اس200 . بنلی 25 ،ان اس 200 و بنلی 300
    شغل و حرفه
    ازاد
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    13-01-1402 @ 10:24 قبل از ظهر

برای آب بندیش تو سایت نوشته شده که تا هزار کیلومتر اول دور موتور نباید از چهار بالاتر بره اما دوستان موتور سوارم میگن که اگه اینطوری با موتور راه بری انجین صدمه جدی میبینه و به هیچ عنوان اینکار و نکن خلاصه اینکه گیر کردم بین سایت و دفترچه موتور و تجربه دوستانم
    یه سوال دیگه اینکه تعمیر کار درجه یک میشناسید برا این موتور؟؟؟ اگه میشناسید لطفا معرفی کنید
    سپااااس
    مبارکت باشه دوست عزیز.
    اببندی یعنی بذاری تمامی قطعات داخل موتور خوب باهم جفت و جور بشن و یه مقدار خیلی کم از اصطحکاک بینشون کم بشه.و روان تر بشه روند کارش.حالا شما فرض کن با یه دریل میخوای یه جای سفت رو سوراخ کنی اگه با تمام قدرت و سرعت دریل به اون سطح فشار بیاری تن تن از جای مورد نظر رد میشه.پس بهترین کار اینه شما آروم آروم یه گودی خیلی ریز ایجاد کنی بعد شروع کنی به فشار اونوقت دیکه سر جای خودش میمونه.موتور هم همین گونه شما باید با دوری آروم شروع کنی به روندن موتور تا خوب کل انجین باهم جور بشن بعد از مدتی روغن عوض کنی چون این اصطحکاک بین قطعات براده هایی ایجاد میکنه که باید خالی بشه.شما با تعویض روغن در اول و در هزار کیلومتر باعث میشه سلامت موتورت تضمین بشه.و در آخر عرض کنم اون چراغ بالای کیلومتر الکی ساخته نشده باور کنید مهندسای هندی از خودمون بهترن میدونن پس کاری نکن چراغ روشن بشه

19. کاربر زیر از gezhen برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse ns200cc
    شغل و حرفه
    کاسب
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    19-10-1401 @ 05:27 بعد از ظهر

سپااااس
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

پست آقاي نيما نادري ، پستاشو بخوني ب خيلي از جوابات ميرسي . متاسفانه بچه هاي فني سايت بيشترشون رفتن يا خيلي از سوالهاي شما عزيزان تكراريه ، اونام دليلي نميبينن پاسخگو باشن ، چرا ؟؟!! چون با ي سرچ
    ساده ميتونيد جوابتونو پيدا كنين . موفق باشي

21. کاربر زیر از mohamad.gh برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-215.html

روش فیلر زدن موتور پالس ns200

روش ریختن آبدر رادیاتورns200

آب رادیاتور پالس nshttp:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-370.htmlhttp:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-372.htmlفیلر گیری nsرادیاتور پالس طریقه ریختن ضدیخ درموتورسیکلت پالس nsکاربرد چراغ Rpm Limit در موتور http:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-310.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)