FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ این موتورسیکلت زیباس

رأی دهندگان
595. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • زرد

174 29.24%
  • مشکی

239 40.17%
  • قرمز

141 23.70%
  • ابی

73 12.27%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 427 از 489 نخستنخست ... 327377417423424425426427428429430431437477 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,261 به 4,270 از 4890

موضوع: Pulsar 200NS

موتور سوار

نوع موتور
    PISHRO PARS SPORT 250QM
    Last Online
    08-03-1397 @ 06:59 بعد از ظهر

پیش فرض Pulsar 200NS

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

نکته ی جالبش اینه که انجین بومی شده ی KTM Duke 200 هست

Make Model Bajaj Pulsar 200NS
    Year 2012
    Engine Liquid cooled, four stroke, single cylinder, SOHC, 4 valve per cylinder.
    Capacity 199.5
    Bore x Stroke 72 x 49 mm
    Compression Ratio
    Induction Carburettor
    Ignition / Starting CDI /
    Max Power 23 @ 95000 rpm
    Max Torque 18 @ 8000 rpm
    Transmission / Drive 5 Speed / chain
    Front Suspension Telescopic front fork with antifriction bush diameter 37
    Rear Suspension Nitrox monoshock with piggy back canister
    Front Brakes Single 280mm disc
    Rear Brakes Single 230mm disc
    Front Tyre 110/80-R17
    Rear Tyre 130/80-17
    Dry-Weight 145 kg
    Fuel Capacity 10.5 Litres
    ویرایش توسط ali_r : 24-12-1392 در ساعت 02:10 بعد از ظهر دلیل: اضافه کردن مشخصات فنی
    ... I'm in love and always will be

موتور سوار

نوع موتور
    پولسار ار اس200 مدل2017
    شغل و حرفه
    لوازم جانبی موبایل
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    14-04-1400 @ 10:20 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed.mahdi نمایش پست ها
    سلام سلام

بندم به لطف خدا به جمع ان اس سوارا اضاف شدم

هنوز فرصت نشده سواریه زیادی بگیرم ولی در یک کلام که حرف نداره.
    رنگ قرمز مشکی گرفتم

البته مستقیم از ۲۲۰ پشت ان اس نَشستم ولی بعد از ۷-۸ ماه فروختن پالس ۲۲۰ و ۱۸۰ ، میتونم بگم شتابش به طور ملموس از ۲۲۰ بیشتره و نکته دیگه نرم تر بودنش هست نسبت به ۲۲۰ که بازم کاملا مشخصه.

ایشاالله روز های آینده مزاحم میشم
    مباررکت باشه چرخش برات بچرخه .. بیشتر از سرعت انشالله لذت ببری از موتور سواری تا فقط ***ز ***ز باشی
    امیر علی هستم

3. تعداد 3 کاربر از big_00a برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    NS200 & CBF125
    Last Online
    05-09-1397 @ 07:34 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط vivabayern نمایش پست ها
    من ان اس مدل ۹۴ داشتم وسط زمستون توی برف استارت رو لمس میکردم روشن میشد و حتی برای دوستانم عجیب بود که چطور اینقدر خوب روشن میشد تو سرما !!! جدیدارو نمیدونم مشکلشون چیه اما حتما یه جای کار مورد داره که نمایندگی نمیخواد مسئولیتشو به عهده بگیره و با گفتن همشون همینطورن مشکل رو توجیح میکنن !!!
    برای روشن شدن من هم مشکلی ندارم و با تک استارت روشن میشه. ولی همین قطع و وصل شدن صفحه کیلومتر کمی آزار دهندست
    امروز هم از چند نفر که تو دیوار آگهی کرده بودن پرسیدم همین مشکل رو داشتن روی مدل 96.
    لطفا اگر کسی کاری برای رفع مشکل انجام داده اطلاع بده.
    ممنون

5. کاربر زیر از fantom.f14 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 200NS
    Last Online
    06-12-1402 @ 09:00 بعد از ظهر

کیلومتر مشکلی نداره دوست عزیز وقتی شما سعی کنی تو سرما موتور رو با نیش استارت روشن کنی این اتفاق میوفته ... تا لحظه روشن شدن کامل موتور استارت رو باید نگه دارید دقیقا مثل ماشین منم اوایل با کیلومتر این مشکل رو داشتم الان قلقش دستم اومده و دیگه این اتفاق نمیوفته

7. تعداد 4 کاربر از M@hdi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    NS200 & CBF125
    Last Online
    05-09-1397 @ 07:34 بعد از ظهر

نه من هرگز این کار رو نمی کنم و تا روشن شدن موتور استارت رو رها نمی کنم. مشکل من خاموش شدن صفحه کیلومتر 5 ثانیه بعد از روشن شدن موتوره. جدیدا هم دقت کردم موقعی که صفحه کیلومتر موقع استارت خاموش میشه یه پیغام مثل <Err---roo هست (یا چیزی شبیه این) حالا یک عکس میگیرم میفرستم.
    ولی امروز زنگ زدم دفتررشون تو خالد گفتن برم پیش مدیریت تعمیرگاه مرکزی تو خیابان شاپور(آقای محمودی) .ظاهرا خیلی واردن و اگر چیزی شد ایشون تعهد می کنن خسارت میدن!!!

9. تعداد 2 کاربر از fantom.f14 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 220f
    شغل و حرفه
    گرافیک
    Last Online
    28-08-1399 @ 11:42 بعد از ظهر

داداش شمعهاشو عوض کن یک جفت NGK ایریدیوم سوزنی اصل بگیر بنداز روش هم صدای موتور نرمتر میشه و هم شتاب و سرعتش بیشتر میشه
    کمک جلوش خوبه کمکم عادت میکنی کمک عقبش هم قابل تنظیمه و میشه کمی نرمتر یا سفت ترش کرد . تاپ اسپید معمولیش بین ۱۳۰ تا ۱۴۰ تا میره البته بستگی به میزان باد و شیب جاده هم داره و اگه ریسک کنی درازکش گاز بدی از ۱۵۰ فراتر هم میره من خودم بارها ۱۵۷ تا باهاش پر کردم البته باید جی پی اس بزنی ببینی چند تا خطا داره که معمولا خطای ان اس بالاتر از بقیه پالسهاست ! با ۲۲۰ چند باری با ان اس های دوستام کورس گذاشتم که در شتاب برد کاملا با ان اس بوده اما توی دور بالا ۲۲۰ برنده بود . چون دنده ۶ ان اس فقط فشار رو از روی موتور برمیداره و عملا قدرت و سرعت خاصی رو اضافه نمیکنه و تقریبا تمام شتاب و سرعتش تا دنده ۵ هست .
    سلام

ممنون داداش

خدمت گل دوستان عرض کنم نمیدونم چرا خیلی از دوستان میگن خطای کیلومتر ان اس زیاده. در حالی که فکر نمیکنم فرقی بین همه ی پالس ها باشه.
    بنده یه بار جی پی اس رو زدم تا سرعت ۹۰ تا ۶ کیلومتر خطا داشت. بیشتر نشد برم. بقیه پالس ها هم تقریبا همین حد هستن. کیلومتر بدون خطا مگه داریم؟!

در مورد دنده ۶ ان اس باید عرض کنم بنده با نظر خیلی از دوستان من جمله شما داداشم مخالفم. نمیدونم چرا خیلی از عزیزا میگن دنده ۶ ان اس فقط فشار رو برمیداره.
    من تو سربالایی صیاد تو دنده ۶ از سرعت ۸۰ (توجه کنید سرعت ۸۰ برا دنده ۶ خیلی کمه ولی با این حال) شتاب میگرفتم و نم نم سرعت تا ۹۰ و ۱۰۰ میومد. تازه میگم سربالایی. آیا این قدرت نیست؟!
    البته قطعا قبول دارم دنده ۶ ان اس به پنج ۲۲۰ نمیرسه و طبیعی هم هست ولی در عوض میتونم بگم دنده ۵ ان اس، دنده ۵ ۲۲۰ رو میگیره. (از منی که ۲۲۰ صفر کیلومتر داشتم بپرسید )
    خلاصه که من تو هر سرعتی (البته بالای ۷۰-۸۰) زدم دنده ۶ موتور از جون نیوفتاد و باز قدرت نمایان بود (هر چند کمتر)
    هم خویش را بیگانه کن، هم خانه را ویرانه کن
    آن گه بیا با عاشقان، هم خانه شو هم خانه شو
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

11. کاربر زیر از Seyed.mahdi برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

سلام

ممنون داداش

خدمت گل دوستان عرض کنم نمیدونم چرا خیلی از دوستان میگن خطای کیلومتر ان اس زیاده. در حالی که فکر نمیکنم فرقی بین همه ی پالس ها باشه.
    بنده یه بار جی پی اس رو زدم تا سرعت ۹۰ تا ۶ کیلومتر خطا داشت. بیشتر نشد برم. بقیه پالس ها هم تقریبا همین حد هستن. کیلومتر بدون خطا مگه داریم؟!

در مورد دنده ۶ ان اس باید عرض کنم بنده با نظر خیلی از دوستان من جمله شما داداشم مخالفم. نمیدونم چرا خیلی از عزیزا میگن دنده ۶ ان اس فقط فشار رو برمیداره.
    من تو سربالایی صیاد تو دنده ۶ از سرعت ۸۰ (توجه کنید سرعت ۸۰ برا دنده ۶ خیلی کمه ولی با این حال) شتاب میگرفتم و نم نم سرعت تا ۹۰ و ۱۰۰ میومد. تازه میگم سربالایی. آیا این قدرت نیست؟!
    البته قطعا قبول دارم دنده ۶ ان اس به پنج ۲۲۰ نمیرسه و طبیعی هم هست ولی در عوض میتونم بگم دنده ۵ ان اس، دنده ۵ ۲۲۰ رو میگیره. (از منی که ۲۲۰ صفر کیلومتر داشتم بپرسید )
    خلاصه که من تو هر سرعتی (البته بالای ۷۰-۸۰) زدم دنده ۶ موتور از جون نیوفتاد و باز قدرت نمایان بود (هر چند کمتر)
    داداش گلم الان بهت میگم چرا خطای ان اس زیاده . ۲۲۰ خودم رو با ۲ تا ان اس مدل ۹۳ و ۹۵ و یک آر اس مدل۹۵چک کردم نتیجه این شد = در حالیکه کنار هم با سرعت مساوی در حرکت بودیم کیلومتر ۲۲۰ عدد ۱۴۳ تارو ثبت کرد درحالیکه ان اس ۱۵۱ !!!! با ان اس بعدی طی یک درگ متوسط درحالیکه ۲۲۰ عدد ۱۴۱ رو ثبت کرد و ۲۰ متری از ان اس جلوتر بود و همچنان اختلاف داشت بیشتر میشد ان اس عدد ۱۴۶ رو ثبت کرد !!! و یکبار هم با آر اس تست کردیم که در سرعت مساوی ۲۲۰ عدد ۱۴۲ رو ثبت کرد و آر اس ۱۵۱ دو ترک ثبت کرد که بعدش کات آف کرد البته خود ۲۲۰ هم ۶ ... ۷ تا خطا داره . درضمن دنده ۵ ان اس که داشتم ۱۳۸ تا آخرش بود که دور موتور از ۱۱ هزار هم کمی جلوتر میرفت !!!! اما ۲۲۰ معمولا ۱۴۵ میره و اگه خیلی فشار بیاری و شرایط خوب هم باشه از ۱۵۰ بیشتر هم میره رو دور موتور ۱۰ هزار به بالا (البته خطای کیلومتر هارو توضیح دادم ) انشالله یکروز روی هر دو موتور دوربین وصل میکنم فیلمشو براتون میذارم تا خودتون ببینید . البته بحث سرعت برای من خیلی مهم نیست و ان اس به قدری برتری داره نسبت به ۲۲۰ که جای هیچ بحث و مقایسه ای نمیذاره و فقط چراغ جلوی ۲۲۰ از ان اس بهتره و در بقیه موارد برتری کاملا با ان اس هست . بدرود
    ویرایش توسط vivabayern : 21-10-1396 در ساعت 12:45 بعد از ظهر

13. تعداد 2 کاربر از vivabayern برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایلیم 250 پیشرو گلد 200+پالس 135+پالس 220 اس+cb400+ بنلی جفت +جتر
    شغل و حرفه
    برق کار
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    22-03-1398 @ 09:47 قبل از ظهر

220 من تا 100 تا سرعت 1دونه اختلاف با جی پی اس داشته امروز میتونم کلیپ بگیرم روی فرمان موتور هولدر موبایل دارم ار اس هم هستش هر دو تا رو چک کردم زیاد اختلاف نداشتن تقریبا تمام مدل های باجاج خطای کیلومتر کمی دارن نهایت 5 تا
    اگه دوست داری همه ازت تعریف کنن

بمیر

15. تعداد 2 کاربر از mogrem برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 220f
    شغل و حرفه
    گرافیک
    Last Online

داداش گلم الان بهت میگم چرا خطای ان اس زیاده . ۲۲۰ خودم رو با ۲ تا ان اس مدل ۹۳ و ۹۵ و یک آر اس مدل۹۵چک کردم نتیجه این شد = در حالیکه کنار هم با سرعت مساوی در حرکت بودیم کیلومتر ۲۲۰ عدد ۱۴۳ تارو ثبت کرد درحالیکه ان اس ۱۵۱ !!!! با ان اس بعدی طی یک درگ متوسط درحالیکه ۲۲۰ عدد ۱۴۱ رو ثبت کرد و ۲۰ متری از ان اس جلوتر بود و همچنان اختلاف داشت بیشتر میشد ان اس عدد ۱۴۶ رو ثبت کرد !!! و یکبار هم با آر اس تست کردیم که در سرعت مساوی ۲۲۰ عدد ۱۴۲ رو ثبت کرد و آر اس ۱۵۱ دو ترک ثبت کرد که بعدش کات آف کرد البته خود ۲۲۰ هم ۶ ... ۷ تا خطا داره . درضمن دنده ۵ ان اس که داشتم ۱۳۸ تا آخرش بود که دور موتور از ۱۱ هزار هم کمی جلوتر میرفت !!!! اما ۲۲۰ معمولا ۱۴۵ میره و اگه خیلی فشار بیاری و شرایط خوب هم باشه از ۱۵۰ بیشتر هم میره رو دور موتور ۱۰ هزار به بالا (البته خطای کیلومتر هارو توضیح دادم ) انشالله یکروز روی هر دو موتور دوربین وصل میکنم فیلمشو براتون میذارم تا خودتون ببینید . البته بحث سرعت برای من خیلی مهم نیست و ان اس به قدری برتری داره نسبت به ۲۲۰ که جای هیچ بحث و مقایسه ای نمیذاره و فقط چراغ جلوی ۲۲۰ از ان اس بهتره و در بقیه موارد برتری کاملا با ان اس هست . بدرود
    سلام

خدمت گلت بگم که اینطوری بنده تست نکرده بودم.

بنده همین امروز یه تست گرفتم با جی پی اس سرعت رو روی ۱۱۰ نگه داشتم ۸ تا خطا داشت.

در مورد نور چراغ ۲۲۰ هم واقعا درست گفتی.
    نورش خیلی بهتر از ان اسه. و بنظرم مصرف ۲۲۰ کمتر باشه.

اما هندلینگ و نرمی و شتاب ان اس واقعا لذت بخشه

17. کاربر زیر از Seyed.mahdi برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

سلام

خدمت گلت بگم که اینطوری بنده تست نکرده بودم.

بنده همین امروز یه تست گرفتم با جی پی اس سرعت رو روی ۱۱۰ نگه داشتم ۸ تا خطا داشت.

در مورد نور چراغ ۲۲۰ هم واقعا درست گفتی.
    نورش خیلی بهتر از ان اسه. و بنظرم مصرف ۲۲۰ کمتر باشه.

اما هندلینگ و نرمی و شتاب ان اس واقعا لذت بخشه
    درمورد مصرف سوخت کاملا حق با شماست چون ان اس سه شمع هست مصرف سوختش بالاست و توصیه میشه به هیچ وجه لاستیک سایز بزرگتر از فابریکش نندازید چون مصرف سوخت بالاتر هم میره و فشار روی موتور بیشتر میشه و صد البته شتابش کمتر میشه . خوبی که ان اس داره اینه که مثل موتورهای فلاپ دار صداهای ویز ویز ازش به گوش نمیرسه ( البته بعضی هاشون از قسمت مغزی سوویچ ویز ویز میکنه که راحت قابل درست کردنه ) و گیربکس خیلی نرمی داره و کلا موتورش نرم و کم صدا کار میکنه درحالیکه مثلا بنلی ۲۵۰ رو تست کردیم در دنده های پایین لرزش بیشتری داشت

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

خودتون قضاوت کنین رو دور موتور 10 هزار کیلومترش 166 تا ثبت کرده !!!
    البته زمانیکه نو هستن خطاشون کمتره اما به مرور افزایش پیدا میکنه
    ویرایش توسط vivabayern : 21-10-1396 در ساعت 05:51 بعد از ظهر

19. تعداد 2 کاربر از vivabayern برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 220f
    شغل و حرفه
    گرافیک
    Last Online

واقعا سرعت بالاتز از ۱۴۰ با ان اس خیلی وحشتناکه.
    ان اس تا ۱۲۰ یا ۱۲۵ بخوبی قرص و محکم حرکت میکنه اما وقتی سرعت از ۱۳۰ میگذره واقعا دیگه امنیت کم میشه بخاطر نوع طراحی موتور.
    امروز ۱۳۳ تا میرفتم احساس امنیت نمیکردم. یادمه ۲۲۰ رو سرعت ۱۴۵ هم مثل کوه بود

البته اصلا اشتباه نشه که چه مشکل بزرگیه برا ان اس. این موتور اصلا برا این سرعت ها نیست و حتی ۲۲۰.

تو این چند روزه که موتور دستم بوده یه چندتا نکنه عرض کنم

هندلینگ موتور واقعا به معنای واقعی بی نظیره حرف نداره. فرمون نه خیلی بالاست که قدرت مانور کم بشه و نه انقدر پایینه که خستت کنه.
    وزن موتور با وجود اینکه دقیقا مثل ۲۲۰ سنگین هست اما در ترافیک، حتی ترافیک های سنگین اصلا اذیت کننده نیست و برعکس موتور مثل آب خوردن میشه لایی کشی کرد و مانور داد (که این بستگی به میزان مهارت موتور سوار هم داره)

دور موتور در آخرین دنده یعنی ۶ نسبت به آخرین دنده ۲۲۰ یعنی ۵ در سرعت های مشابه بیشتره یعنی ان اس دور موتور بیشتری داره. مثلا در سرعت ۱۲۰ د ۲۲۰ دور موتور حدودا روی ۷۹۰۰ هست اما در ان اس ۸۱۰۰ تقریبا.

اما با این وجود فشاری که به ۲۲۰ میاد به ان اس نمیاد و دلیلش اینه که به طور کلی انجین ان اس در دور موتور بالاتری فعاله.

دقیقا میتونم بگم که شما وقتی رو سرعت ۷۵ بزنید دنده ۶، انگار دارید با دنده مرده راه میرید. (یعنی در این حد فشار کم میشه)
    و این راحتی موتور تا سرعت ۹۵ هم تقریبا ادامه داره. و بعد از ۹۵ دیگه کم کم فشار روی موتور بالا میره.

فقدان ساسات اتومات مانند ۲۲۰ در ان اس احسای میشه و گاهی در سرما اذیت میکنه. (البته کاربراتش)

21. تعداد 3 کاربر از Seyed.mahdi برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-215.html

روش فیلر زدن موتور پالس ns200

روش ریختن آبدر رادیاتورns200

آب رادیاتور پالس nshttp:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-370.htmlhttp:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-372.htmlفیلر گیری nsرادیاتور پالس طریقه ریختن ضدیخ درموتورسیکلت پالس nsکاربرد چراغ Rpm Limit در موتور http:persianmotor.net-2323-pulsar-200ns-310.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)