FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 344 از 396 نخستنخست ... 244294334340341342343344345346347348354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,431 به 3,440 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    29-01-1403 @ 08:23 قبل از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط vivabayern نمایش پست ها
    من انواع و اقسام روشهارو امتحان کردم روی ۲۲۰ و در آخر به این نتیجه رسیدم که بهتره به هیچ جاش دست نزنی و فقط بموقع آچارکشی کنی تا لرزشهاش کم بشه . طرح فلاپ دارش به نظر هم زیبا تره و هم پایداریش بیشتره و البته چراغ پرنورش که در حد یک ماشین معمولی نور تولید میکنه !!!! برای شتابش کار خاصی نمیشه کرد تا به ان اس برسه اما یکبار بصورت موقتی لاستیک ۱۱۰ روش انداختم شتابش از ان اس هم بیشتر شده بود ! اما سرعتش کمتر ! دوباره لاستیکشو بزرگتر کردم الان شتابش از ان اس کمتره اما سرعتش کمی بیشتره . به نظرم مشکل شتاب و سرعت نداره و فقط لرزشهای اضافی داره که باید رفعش کرد .
    بنده مشکل لرزش ندیدم یعنی تا حالا در باره باجاج ندیدم کسی بگه لرزش آزار دهنده داره
    ولی بالاخره موتور روشن میلرزه دیگه، ولی اپاچی لرزشش واقعا زیاده به این معنی که وقتی از روی باجاج میشینی روی آپاچی اولین چیزی که حس می کنی لرزشش هست.
    من مشکل وز وز فلاپ دیدم و شنیدم اما مشکل لرزش نه
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

4. تعداد 2 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mm نمایش پست ها
    بنده مشکل لرزش ندیدم یعنی تا حالا در باره باجاج ندیدم کسی بگه لرزش آزار دهنده داره
    ولی بالاخره موتور روشن میلرزه دیگه، ولی اپاچی لرزشش واقعا زیاده به این معنی که وقتی از روی باجاج میشینی روی آپاچی اولین چیزی که حس می کنی لرزشش هست.
    من مشکل وز وز فلاپ دیدم و شنیدم اما مشکل لرزش نه
    درمورد آپاچی کاملا با شما موافقم . درمورد پالس 220 فلاپهاش به ویز ویز میوفته و زمانیکه زیاد گاز بدی بعلت شل شدن پیچ و مهره هاش کمی لرزش هم پیدا میکنه و خیلی از سایتهای تخصصی موتور همینو ایراد 220 میدونن و کافیه کلمه ی pulsar 220 vibration problem رو در یوتیوب یا گوگل سرچ بزنید . من همین الان موتور زیر پام 220 هست و هم فلاپهاش ویز ویز داره و هم کمی لرزش اما نه به اندازه ی آپاچی . ان اس داشتم خداییش هیچ لرزشی نداشت . آر اس هم تا حدودی مشکل صدا دادن فلاپ داره

6. کاربر زیر از vivabayern برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    Last Online

درمورد آپاچی کاملا با شما موافقم . درمورد پالس 220 فلاپهاش به ویز ویز میوفته و زمانیکه زیاد گاز بدی بعلت شل شدن پیچ و مهره هاش کمی لرزش هم پیدا میکنه و خیلی از سایتهای تخصصی موتور همینو ایراد 220 میدونن و کافیه کلمه ی pulsar 220 vibration problem رو در یوتیوب یا گوگل سرچ بزنید . من همین الان موتور زیر پام 220 هست و هم فلاپهاش ویز ویز داره و هم کمی لرزش اما نه به اندازه ی آپاچی . ان اس داشتم خداییش هیچ لرزشی نداشت . آر اس هم تا حدودی مشکل صدا دادن فلاپ داره
    نینجا 250 30 میلیونی هم فلاپپ هاش وز وز داره در برخی موراد
    فلاپ های موتور رو باز کنید همه ی لبه ها رو چسب دو طرفه بزنید ولی روکش اینطرفش رو نکنید صدای وز وز کاملا برطرف میشه
    من روی موتور خودم شخصا اینکارو کردم و نتیجه گرفتم اینها که می گم تئوری یا شنیده از دهان این و اون نیست
    جکت پایینه...!

8. تعداد 3 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

راهنماهای جلوی 220 رو عوض کردم راهنمای ان اس و صافی بنزین پراید گذاشتم

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

صندلی ترک نشین 220 مشکل لیز خوردن به سمت جلو داره که با اضافه کردن یک تیکه قسمت جلوش مشکل برطرف شد

10. تعداد 2 کاربر از vivabayern برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 220f
    شغل و حرفه
    گرافیک
    Last Online
    28-08-1399 @ 11:42 بعد از ظهر

سلام

راهنما ها قشنگ شدن. ولی راهنماهای پالس های یو جی فور از ان اس نور بیشتری دارن.

برای زین هم حرکت خوبی زدید. منم این حرکت رو می خواستم رو ۲۲۰ بزنم که دیگه وقت نشد.

فقط بهتره یه روکش زین خوشگل بندازید که خیلی بهتر دیده بشه.

۲۲۰ واقعا موتور بی نظیریه. باور کنید هنوزم بعضی مواقع هوایی میشم ان اس رو بفروشم ۲۲۰ سفید مشکی بگیرم.
    شتاب اولیه، ثانویه همه عالی. رو پل حافظ تو سرعت بالا با ۲۲۰ انداخته بودم هر چی گاز دادم نرسیدم بهش. البته دور هم نشدم.

نورش که لامصب اندازه پراید که هیچ، اندازه ۲۰۶ نور داره.

فقط با وجود کمک های بهتر در عقب، راحتی ان اس رو نداره. چه در سرعت چه در ترافیک.

البته مزیت اصلیش در نرمی، برای ترک نشین هست که کوبش های ان اس و نداره. من ترک ان اس نشسته بودم تو چاله های بزرگ چنان میکوبید که قشنگ به کمر ضربه وارد میشد. البته برا راکب اینجوری نیست. فقط ترک نشین.

ولی ترک ۲۲۰ خیلی نرم و راحته عین بنز

صدای وز وز هم متاسفانه داره. موتور من صفر بود از همون اول وز وز داشت دیگه وقت نشد بدم صدا گیری.

باک و مصرف سوختش هم انصافا خیلی از ان اس و آر اس بهتره. ۱۵ لیتر خوشگل جا میشه کم مصرف تر هم هست. ان اس ۱۱ تا به زور.
    هم خویش را بیگانه کن، هم خانه را ویرانه کن
    آن گه بیا با عاشقان، هم خانه شو هم خانه شو
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

12. کاربر زیر از Seyed.mahdi برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed.mahdi نمایش پست ها
    سلام

راهنما ها قشنگ شدن. ولی راهنماهای پالس های یو جی فور از ان اس نور بیشتری دارن.

برای زین هم حرکت خوبی زدید. منم این حرکت رو می خواستم رو ۲۲۰ بزنم که دیگه وقت نشد.

فقط بهتره یه روکش زین خوشگل بندازید که خیلی بهتر دیده بشه.

۲۲۰ واقعا موتور بی نظیریه. باور کنید هنوزم بعضی مواقع هوایی میشم ان اس رو بفروشم ۲۲۰ سفید مشکی بگیرم.
    شتاب اولیه، ثانویه همه عالی. رو پل حافظ تو سرعت بالا با ۲۲۰ انداخته بودم هر چی گاز دادم نرسیدم بهش. البته دور هم نشدم.

نورش که لامصب اندازه پراید که هیچ، اندازه ۲۰۶ نور داره.

فقط با وجود کمک های بهتر در عقب، راحتی ان اس رو نداره. چه در سرعت چه در ترافیک.

البته مزیت اصلیش در نرمی، برای ترک نشین هست که کوبش های ان اس و نداره. من ترک ان اس نشسته بودم تو چاله های بزرگ چنان میکوبید که قشنگ به کمر ضربه وارد میشد. البته برا راکب اینجوری نیست. فقط ترک نشین.

ولی ترک ۲۲۰ خیلی نرم و راحته عین بنز

صدای وز وز هم متاسفانه داره. موتور من صفر بود از همون اول وز وز داشت دیگه وقت نشد بدم صدا گیری.

باک و مصرف سوختش هم انصافا خیلی از ان اس و آر اس بهتره. ۱۵ لیتر خوشگل جا میشه کم مصرف تر هم هست. ان اس ۱۱ تا به زور.
    داداش منم با هر دو موتور خاطرات خوبی دارم و از سواری هر دوشون لذت بردم و شتاب و هندلینگ عالیه ان اس هنوز یادم نرفته با اینکه وزنش سبک هم نیست اما خیلی راحت میشد باهاش مانور بدم . من شمال زندگی میکنم خیلی وقتها باهاش جاده های جنگلی و کوهستانی میرفتم و بدون مشکل خاصی سواری لذت بخشی داشت زمانیکه راننده بودم به هیچ وجه احساس خستگی نمیکردم اما وقتی ترک موتور مینشستم بعد 20 دقیقه احساس خستگی میکردم . الان با 220 همون جاده هارو میرم وقتی دو ترک باشم جک موتور تو دست اندازها برخی مواقع به زمین میگیره ! اما ترک خوبی برای هر دو سرنشین داره و رانندگیش توی شب هم بدلیل چراغ پر نورش راحته . مصرف سوختش هم واقعا خوبه . رخش هم در کل بد نیست اما اگزوزش تو ذوق میزنه و فلاپهاش از نیمرخ جالب نیست و خیلی موتور رو دراز نشون میده . وز وز فلاپها قابل حله و الان موتورم هیج صدایی از فلاپهاش در نمیاد با استفاده از کار گذاشتن لاستیک تیوب در برخی درزها. طراحی ان اس واقعا شاهکاریه برا خودش . بعضی وقتها تو مخم مبره یدونه از این 220 های جدید بدون فلاپ بگیرم که در هند به 220 اس معروفن اما باز پشیمون میشم . اگه کسی از دوستان تجربه ی سواری با اون موتور رو داره بیاد توضیح بده با توجه به تنوع گزینه ها ارزششو داره یکی بگیرم ؟

14. کاربر زیر از vivabayern برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 220f
    شغل و حرفه
    گرافیک
    Last Online
    28-08-1399 @ 11:42 بعد از ظهر

بنده تجربه سواری با ۲۲۰ اس رو ندارم ولی با توجه به یکی بودن فلاپ هاش با ۱۸۰ میتونم بگم خرید ۲۲۰ اس اشتباهه برای کسی که ۲۲۰ فلاپ دار داره.
    چون تو سرعت بالا اصلا عملکرد خوبی نداره. فکر نکنید مثل ان اس میشه ها. ان اس خیلی پایدار تره و چیزه زیادی از ۲۲۰ کم نداره. ولی ۱۸۰ نمیدونم چرا اصلا تو سرعت مناسب نیست. البته من چراغ گرد داشتم ۱۲۰ میرفتم خیلی وحشتناک میشد.

رخش هم که خوشم نمیاد اصلا. ۲۲۰ معمولی رو خیلی بیشتر دوست دارم. البته این سلیقه ایه.

بنظرم ۲۲۰ های سفید مشکی فلاپ اصلی حرف ندارن خیلی زیباست.

اگزوزش هم آدم رو یاد اگزوز سی بی ۱۳۰۰ میندازه. میشه با یه اگزوز اکرو بی صدا عوض کرد که جمع و جور و زیباست.
    هم خویش را بیگانه کن، هم خانه را ویرانه کن
    آن گه بیا با عاشقان، هم خانه شو هم خانه شو
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

16. کاربر زیر از Seyed.mahdi برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    دایلیم 250 پیشرو گلد 200+پالس 135+پالس 220 اس+cb400+ بنلی جفت +جتر
    شغل و حرفه
    برق کار
    Last Online
    22-03-1398 @ 09:47 قبل از ظهر

داداش منم با هر دو موتور خاطرات خوبی دارم و از سواری هر دوشون لذت بردم و شتاب و هندلینگ عالیه ان اس هنوز یادم نرفته با اینکه وزنش سبک هم نیست اما خیلی راحت میشد باهاش مانور بدم . من شمال زندگی میکنم خیلی وقتها باهاش جاده های جنگلی و کوهستانی میرفتم و بدون مشکل خاصی سواری لذت بخشی داشت زمانیکه راننده بودم به هیچ وجه احساس خستگی نمیکردم اما وقتی ترک موتور مینشستم بعد 20 دقیقه احساس خستگی میکردم . الان با 220 همون جاده هارو میرم وقتی دو ترک باشم جک موتور تو دست اندازها برخی مواقع به زمین میگیره ! اما ترک خوبی برای هر دو سرنشین داره و رانندگیش توی شب هم بدلیل چراغ پر نورش راحته . مصرف سوختش هم واقعا خوبه . رخش هم در کل بد نیست اما اگزوزش تو ذوق میزنه و فلاپهاش از نیمرخ جالب نیست و خیلی موتور رو دراز نشون میده . وز وز فلاپها قابل حله و الان موتورم هیج صدایی از فلاپهاش در نمیاد با استفاده از کار گذاشتن لاستیک تیوب در برخی درزها. طراحی ان اس واقعا شاهکاریه برا خودش . بعضی وقتها تو مخم مبره یدونه از این 220 های جدید بدون فلاپ بگیرم که در هند به 220 اس معروفن اما باز پشیمون میشم . اگه کسی از دوستان تجربه ی سواری با اون موتور رو داره بیاد توضیح بده با توجه به تنوع گزینه ها ارزششو داره یکی بگیرم ؟
    سلام شما کجای شمال هستین من بابلسر هستم منم 220 دارم
    اگه دوست داری همه ازت تعریف کنن

بمیر

18. کاربر زیر از mogrem برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Inistagram :aidinmirzayi
    Last Online
    30-04-1398 @ 06:55 بعد از ظهر

راهنماهای جلوی 220 رو عوض کردم راهنمای ان اس و صافی بنزین پراید گذاشتم

صندلی ترک نشین 220 مشکل لیز خوردن به سمت جلو داره که با اضافه کردن یک تیکه قسمت جلوش مشکل برطرف شد

داداش من از پالس 220 اصلا خوشم نمیومد مخصوصا کنسول جلوش
    ولی جدا ميگم عکس موتور شمارو دیدم نظرم عوض شد خیلی قشنگه چرخش برات بچرخه و همیشه به خوشی سوار شی 220 يه موتور کم خرج پر قدرت و سرعت و ساده و مطمئن با قیمت مناسبتر نسبت به آن اس هست

20. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin m نمایش پست ها
    داداش من از پالس 220 اصلا خوشم نمیومد مخصوصا کنسول جلوش
    ولی جدا ميگم عکس موتور شمارو دیدم نظرم عوض شد خیلی قشنگه چرخش برات بچرخه و همیشه به خوشی سوار شی 220 يه موتور کم خرج پر قدرت و سرعت و ساده و مطمئن با قیمت مناسبتر نسبت به آن اس هست
    من عکسی نمی بینم چرا!

با موبایل باز کردم نشون داد
    خوب شده ولی روکش زین رو فنری بنداز خیلی خوبه برای تابستون
    ویرایش توسط s.mm : 19-12-1396 در ساعت 09:39 قبل از ظهر
    جکت پایینه...!

22. تعداد 2 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220