FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 323 از 396 نخستنخست ... 223273313319320321322323324325326327333373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,221 به 3,230 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 02:29 بعد از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mm نمایش پست ها
    دوستان این موتور چیه که آخه بشه 8 تومن ؟ قیمت رو بالا نبرید الکی

توی زمستون قیمت پالس 220 صفر 95 6700 تا 6800 بود الان چون تابستونه به صورت کاذب حدود یک میلیون گرون شده

حدود قیمتی صفر 95 الان 7500 هست
    پالس 180 و ان اس 150 هم دقیقا به همین صورت گرون شده

ان اس 150 قیمتش 5800 بود الان شده 6800 دقیقا یک میلیون گرون شده به خاطر تابستون یعنی قیمت کاذب هست
    همین موتور 6800 رو شما یه دور باهاش بزن 100 کیلومتر برون برو همون مغازه ازت 5 تومن هم بر نمی داره چون قیمتی که خریدیدحبابی و فصلی هست.
    برادر قیمت نمایندگیه ، اتفاقا 220 یکی از معدود موتورایی هست ک قیمت جهانیش نسبت ب قیمتی ک تو ایران عرضه میشه تقریبا میشه گفت منصفانست !
    یک موتور کاملا بی خرج و نرم و راحت و سرعت و شتاب مناسبه ! شما سر سرویس ان اس و 220 ی نگاه کنی متوجه برتری و مقرون ب صرفه بودن این موتور نسبت به سایر پولسار های جدید میشی
    چیزی ب اسم قیمت کاذب هم نداریم ، الان ک موتورای انژکتور تولید میشن نمونه های کابراتوری ک دیگه تولید نمیشن بایدم افزایش قیمت داشته باشن ، منم نمیگم این قیمت می ارزه ولی ان اس وقتی ی انژکتور و ی ای بی ای اومده روش 2-3 ت بالا رفته ارزش داره ....
    ، حالا 220 ، 700 - 800 ت بره بالا ارزش نداره ؟
    (; In The Name OF Pulsar

4. تعداد 2 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

برادر قیمت نمایندگیه ، اتفاقا 220 یکی از معدود موتورایی هست ک قیمت جهانیش نسبت ب قیمتی ک تو ایران عرضه میشه تقریبا میشه گفت منصفانست !
    یک موتور کاملا بی خرج و نرم و راحت و سرعت و شتاب مناسبه ! شما سر سرویس ان اس و 220 ی نگاه کنی متوجه برتری و مقرون ب صرفه بودن این موتور نسبت به سایر پولسار های جدید میشی
    چیزی ب اسم قیمت کاذب هم نداریم ، الان ک موتورای انژکتور تولید میشن نمونه های کابراتوری ک دیگه تولید نمیشن بایدم افزایش قیمت داشته باشن ، منم نمیگم این قیمت می ارزه ولی ان اس وقتی ی انژکتور و ی ای بی ای اومده روش 2-3 ت بالا رفته ارزش داره ....
    ، حالا 220 ، 700 - 800 ت بره بالا ارزش نداره ؟
    یک ماه \یش از عید از نمایندگی قیمت گرفتم 6800
    ان اس 150 5800
    در این دو ماه چی شده گرون شده!! قیمت کاذبه دیگه
    الان هم 8 تومن نیست این موتور
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

6. تعداد 2 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان پالس سوار. بلاخره بعد کلی نذر و نیاز از آپاچی به 220 تغیر رکاب دادم. از تعویضم خیلی راضیم البته اینم بگم سواری آپاچی خیلی راحتتر بود و آدم اذیت نمیشد با اینکه روی 220 طرز نشستن خیلی بهتره ولی آپاچی زین و کمک عقب نرمتری داشت.
    بگذریم. آقا من این موتور رو صفر کیلومتر گرفتم و خودم بنزین ریختم توش. باتری هم دادم اسید ریخت توش و اومدم روشن کنم با بسم الله که استارت زدم استارت نمیخورد و فقط غژ غژ میکرد که انگار باتری شارژ نداشت. خلاصه با کمک باتری دیگه روشن کردم و ساسات اوتومات کار کرد و موقع تموم شدن کارش خاموش شد موتور. نزدیک نیم ساعت این کنارمون ادامه داشت تا اینکه با هل دادن روشنش کردم و حرکت کردم و توی دور زیر 3هزار ریپ میزد. همونجوری باهاش اومدم خونه و باتریش شارژ شد و راحت روشن میشه ولی سر سلو نمیمونه و پرت پرت میکنه و خاموش میشه. پیچ هوا رو دست کاری کردم خوب نشد. پیچ سلو رو بردم بالا درست نشد. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بطری بنزینم قبلش توش آب بود. احتمال داره از اون باشه یا مشکل برقی داره؟؟ توی دور بالا خیلی عالی کار میکنه. البته از 4هزار بالاتر نبردم ولی از تقریبا 3 به بعد خوب کار میکنه. اینجا هم توی شهرکرد نه نمایندگی پالس هست نه تعمیرکار قابل اعتماد. به نظرتون مشکل چیه؟؟ روی صفحه هم هیچ اخطاری نمیاد. راستی وقتی اومدم خونه دیدم دور واشر وسط پوسته اصلی که گیربکس توشه و طرفای لوله های ورود و خروج روغن به رادیاتور هم روغنی بود ولی فقط چرب بود نه که چکه کنه. طبیعیه؟؟ ببخشید خیلی زیاد نوشتم چون با بدبختی این موتور رو خریدم میخوام درست آب بندی بشه و از کار در بیاد. ممنون از همگی
    سلام الان شما این موتورو صفر خریدی این همه ایراد داره ؟ :|
    اگر بله ک همونجا باید بهشون تحویل میدادی ( البته اگر از نمایندگی خریدی ) ، اما اگر از دست خریدی باید از طرف مقابلت سوال کنی چ بلایی سر موتور آورده قبلا
    بگذریم ، اگر اب داخل بنزین خیلی کم بوده باشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر داخل بطریت نصفش اب بوده باشه داستان داری و باید باک و کاربرات رو خالی کنی ! بعد نوشتی ک تو دور بالا خوب کار میکنه ، 4 هزار ک دور بالا حساب نمیشه ، رو 6-7 هزار نرم موتورو گاز بده تو حرکت ببین مشکلی نداره ؟ اگر فقط تو دور پایین ریپ های سنگین میزنه میتونه از شمع ها و کوئل باشه ! در مورد باتری ک اگر اتمی هست نباید با اسید شارژ مجددش میکردی اگر کردی ک الان دیگه باتری اسیدی شده و نباید بزاری موتور بخوابه ! در مورد روغن فک میکنم روغن زیاد ریخته شده ک بوسیله شلنگ تخلیه بخار روغن اونجا چرب شده ، یا واشر بندیت ب مشکل خورده ، یا شلنگ های رادیاتت خرابه، برای اطمینان موتورو ببر کارواش ، قشنگ بشور ( زیر دوش نبرش ، سمت کنسول و کیلومتر هم اب نگیر ) تا بعدا اگر روغن داد بشه تشخیص داد ایراد از کجاست !
    در مورد راحتی و ارامش راکب هم جدا از طرز نشستن رو موتور ک برای پالس سوار ها خیلی راحت تر هست ، بله راکب های اپاچی سواری نرم تری رو دارن ولی در طولانی مدت خسته میشن ، اما برعکس ترک نشین های پالس به نسبت به راکب سواری خیلی نرم تر و لذت بخش تری رو تجربه میکنن ، برعکس ترک اپاچی ک جز لرزش و رو ویبره رفتن و سر شدن پاها چیز دیگه ای از سواری نمیفهمن ...
    (; In The Name OF Pulsar

8. تعداد 2 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

سلام. آقا دمت گرم. انگار فعلا فعال این پیج فقط شمایی. به هر حال ممنون. اره صفر صفر از موتور فروشی خریدم که اونم از نمایندگی تهران واسش فرستادن. دیروز خیلی اذیت شدم باهاش ولی خب امروز تا ظهر پرت پرتش کمتر شد الانم دیگه هم باتری خوب شارژ شده و استارت میزنه هم موتور دیگه خاموش نمیکنه و سر سلو خیلی عالی کار میکنه. تقریبا 100کیلومتر زیر دور موتور 5هزار بیشتر روی 4هزار رفتم و بعدش روغن بهران سوپر پیشتاز ریختم 1200سی سی. بعدشم باز دور موتور رو از 4 الی 5 بالاتر نبردم. خدایی خیلی عالیه فقط خواستم سوکت ساسات اوتومات رو قطع کنم ولی اونی از که از سر سیلندر اومده بود بیرون رو جدا کردم جواب نداد بازم کار میکرد. گفتم توی آب بندی دور موتور یهو بالا نره. از هممممممممه چیزش راضیم فقط انگار شانس من آقا سجاد که بچه رشته مدل موتورمون 95 دیگه راهنما قط کن اوتومات نداره این موتور. بقیه چیزاش عالیه

بازم تشکر داداش. لطف کردی. اگه راهنمایی یا موردی هست که باید بدونم ممنون میشم کمکم کنی

10. تعداد 2 کاربر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

سلام. دوستای گل میگم توی دفترچه و توی سایت باجاج و توی همین پیج چنیدن بار دیدم نوشتن روغن پالس 220 برای تعویض باید 1200سی سی باشه. من موقع تعویض کلا روغن قبلی رو خالی کردم. 1200سی سی روغن ریختم بعد کلی کارکرد که موتور رو خاموش کردم روغن که اومد کف کارتل از اون دو تا خط هم بالاتر زد و کامل شیشه رو پر کرد. امروز ترسیدم روغن رو باز خالی کردم (موتور تقریبا 5ساعت خاموش بود و کل روغن اومده بود پایین) بعد باز اندازه گرفتم دیدم همون 1200تا بود ولی بعد ریختن حدود 100سی سی رو کم کردم و ریختم. چون از روغن زیادی ریختن توی موتور خاطره خوبی ندارم و باعث روغن سوزی آپاچی شد. الان نظر شما چیه؟؟ روغن باید کل شیشه رو بگیره یا روی خط بالایی باشه از توی شیشه؟؟ ممنون

راستی هنوز 300تا کار نکرده کنسول جلوش یه کمی صدا میده. کی باید بره آچار کشی؟؟

12. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

مشکلی نیست شما همون 1200 سی سی رو بریز تا بالای شیشه هم نشون داد اشکالی نداره
    فقط بعدا اگر دیدی روغن زیر خط ماکزیمم اون شیشه روغن هست بهش روغن اضافه کن
    فلاپا رو باید صدا گیری کنی
    برای آچار کشی بردی بهشون بگو برات انجام میدن
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

14. تعداد 2 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Boxer 150-Fi
    Last Online
    27-12-1398 @ 07:33 بعد از ظهر

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

16. تعداد 3 کاربر از asuspc برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط asuspc نمایش پست ها
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    این موتور خود شماست؟

دوستان به اطلاع برسونم پالس 220 بدون فلاپ هم اومده یعنی این نیم فلاپ جلو رو نداره در عوض چراغ خفاشی داره مثل 180 دیجیتال دقیقا ولی شاسی و بدنه برای همون 220 هست
    قیمت هم با 7500 توی نمایندگی شهباز
    جکت پایینه...!

18. تعداد 2 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام. آقا دمت گرم. انگار فعلا فعال این پیج فقط شمایی. به هر حال ممنون. اره صفر صفر از موتور فروشی خریدم که اونم از نمایندگی تهران واسش فرستادن. دیروز خیلی اذیت شدم باهاش ولی خب امروز تا ظهر پرت پرتش کمتر شد الانم دیگه هم باتری خوب شارژ شده و استارت میزنه هم موتور دیگه خاموش نمیکنه و سر سلو خیلی عالی کار میکنه. تقریبا 100کیلومتر زیر دور موتور 5هزار بیشتر روی 4هزار رفتم و بعدش روغن بهران سوپر پیشتاز ریختم 1200سی سی. بعدشم باز دور موتور رو از 4 الی 5 بالاتر نبردم. خدایی خیلی عالیه فقط خواستم سوکت ساسات اوتومات رو قطع کنم ولی اونی از که از سر سیلندر اومده بود بیرون رو جدا کردم جواب نداد بازم کار میکرد. گفتم توی آب بندی دور موتور یهو بالا نره. از هممممممممه چیزش راضیم فقط انگار شانس من آقا سجاد که بچه رشته مدل موتورمون 95 دیگه راهنما قط کن اوتومات نداره این موتور. بقیه چیزاش عالیه

بازم تشکر داداش. لطف کردی. اگه راهنمایی یا موردی هست که باید بدونم ممنون میشم کمکم کنی
    سلام این موتور چیز خاصی نداره ک بخوای نگرانش باشی فقط و فقط روغن ب موقع ، سر 2000 تا عوض کن ، زودترم عوض کردی چ بهتر ، عوض نکنی اول انگشتی ها و چرخ دنده کوک داغون میشه اخر کل انجینو باید بیاری پایین نزدیک 1 الی 2 ت شاید بزاره تو خرج تورو ! خوب اب بندی کنی ، تا خرخره هم بهش گازی بدی اخ نمیگه ، معکوس هم بیشتر از 1000 دور بهش فشار نیار ، زنجیر تایمشون ی خرده حساسه ، هر هفته زنجیر چرخ رو هم روغن کاری کن
    موفق باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mm نمایش پست ها
    این موتور خود شماست؟

دوستان به اطلاع برسونم پالس 220 بدون فلاپ هم اومده یعنی این نیم فلاپ جلو رو نداره در عوض چراغ خفاشی داره مثل 180 دیجیتال دقیقا ولی شاسی و بدنه برای همون 220 هست
    قیمت هم با 7500 توی نمایندگی شهباز
    جدا بدون کنسولش هم اومده ؟ البته تمام زیبایی و معروف بودنش بین موتور سوارا همون کنسول خاص و زیباش هست ک با گذشت نزدیک ب 10 سال هنوز هم این چهرش یکه تازی میکنه !
    اما ...
    220 بدونن فلاپ از لحاظ شتاب نسبت ب فلاپ دارش خیلی سر تره ، ی کلیپ دیدم ک تو شتاب اولیه هم ان اس رو گرفت ، سرعت اخر دیگه بماند ولی متاسفانه باجاج ب جز نیکد های ان اس و دومینار ، بقیه موتوراش خیلی چهره معمولی و هیجان انگیزی ندارن ، من شخصا نوع فلاپ دارشو ترجیح میدم
    (; In The Name OF Pulsar

20. تعداد 3 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    شغل و حرفه
    Last Online

سلام این موتور چیز خاصی نداره ک بخوای نگرانش باشی فقط و فقط روغن ب موقع ، سر 2000 تا عوض کن ، زودترم عوض کردی چ بهتر ، عوض نکنی اول انگشتی ها و چرخ دنده کوک داغون میشه اخر کل انجینو باید بیاری پایین نزدیک 1 الی 2 ت شاید بزاره تو خرج تورو ! خوب اب بندی کنی ، تا خرخره هم بهش گازی بدی اخ نمیگه ، معکوس هم بیشتر از 1000 دور بهش فشار نیار ، زنجیر تایمشون ی خرده حساسه ، هر هفته زنجیر چرخ رو هم روغن کاری کن
    موفق باشی

- - - Updated - - -

جدا بدون کنسولش هم اومده ؟ البته تمام زیبایی و معروف بودنش بین موتور سوارا همون کنسول خاص و زیباش هست ک با گذشت نزدیک ب 10 سال هنوز هم این چهرش یکه تازی میکنه !
    اما ...
    220 بدونن فلاپ از لحاظ شتاب نسبت ب فلاپ دارش خیلی سر تره ، ی کلیپ دیدم ک تو شتاب اولیه هم ان اس رو گرفت ، سرعت اخر دیگه بماند ولی متاسفانه باجاج ب جز نیکد های ان اس و دومینار ، بقیه موتوراش خیلی چهره معمولی و هیجان انگیزی ندارن ، من شخصا نوع فلاپ دارشو ترجیح میدم
    بله نمایندگی 17 شهریور بدون کنسولش رو آورده 7500(با چونه زدن البته)
    اتفاقا به دلیل همین فلاپش توی ایران فروشش بد بود بازار دست دوم که بماند.

دوستان یه سوال فوری و واجب، قیمت کنسول جلو داخل فلاپ، اون پلاستیک مشکی بزرگ که داخل رو کامل می پوشونه رو میگم، اون قیمتش چنده؟
    جکت پایینه...!

22. کاربر زیر از s.mm برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220