FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 328 از 396 نخستنخست ... 228278318324325326327328329330331332338378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,271 به 3,280 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 12:02 قبل از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

دمت گرم داداش. خیلی لطف کردی. اتفاقا خودمم حس کردم. پارسال از همین شمعی که گفتم یه دونه انداختم رو آپاچی توی یه مسیر با شیب کم حسلی راحت 138تا پر کرد ولی فقط همون یه بار بود و دیگه بعدش به زور تا 130 میرفت

اینم دیروز راحت 141 رفت اما امروز دیگه از 138بیشتر نرفت. اما یه شمع دو پلیت آپاچی داشتم انداختم جای شمع اصلی رو شتاب و سرعت به علت کارکرد بالای شمع تاثیر نداشت اما خیلی تمیز کار میکرد و صدای موتور خیلی یکدست و نرم شده بود

در مورد روغن هم مطمئنم کم نمیکنه چون بعضی وقتا پر نشون میده ولس موندم اون بعضی وقتای دیگه این مقدار کجا میره. در هر صورت من 1200سی سی میریزم.

فقط کاش اسمت رو میگفتی که حداقل یه تشکری ازت کنم

4. تعداد 2 کاربر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

قربانت سجادم.
    اون مقدار هم که میبینی جا به جا میشه داخل خود انجین مقداری جمع میشه کنار گیت سوپاپ ها و وقتی موتور گرمه کلا تو تمام انجین روغن جاریه ! پس جای تعجب نیست تو این حالت وقتی به ااون قسمت نگاه میکنی مقدار روغن کمتر شده باشه !
    (; In The Name OF Pulsar

6. تعداد 2 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    PULS 220F DTSI
    Last Online
    22-01-1397 @ 02:56 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام. در مورد روغن میگم کسی چک نکرده ببینه کم و زیاد نشون میده یا نه؟؟؟ من تا داغه نگا میکنم سرد نگا میکنم صبح زود نگا میکنم همه جوره کم نشون میده بعضی وقتا هم توی جای صاف پر نشون میده. نمیفهمم دلیلش چیه
    اما اکثرا کم نشون میده. کم نشون نمیده ولی کمتر از اونی که ریختم نشون میده. حتی وقتی کم نشون میده بازم نصف بیشتر شیشه پر میشه ولی وقتی پر پر باشه روغن رو اندازه یه عدس کم نشون میده

در کل خیلی کم و زیاد نشون میده. میترسم مشکلی چیزی داشته باشه.
    یه مورد دیگه اینه که توی فیلمای تبلیغاتی پالس 220 توی هند موتوراشون دقیقا تا بالای اون خطی که خود موتور گفته روغن داره. یعنی تقریبا از تصف شیشه هم کمتر. خودشون گفتن 1200سی سی روغن بریز. ولی از توی شیشه اونجوری که نشون میده روغنش کمتر از یه لیتره

اینو بگید لطفا چیکار کنم؟؟ من خیلی روی روغن حساسم. در ضمن میخواستم بدونم همه پالسها اگزوزشون یه کمی سیاه میزنه؟؟؟ دوده ای که خیلی کم مچسبه به دست ولی خب دست رو سیاه میکنه.
    ببخشید زیاد نوشتم اخه اگه الان نپرسم بعد یادم میره
    ممنون

- - - Updated - - -

راستی یادم رفت بگم. امروز دو تا شمع نو گرفتم مدل nsp cr8 که وقتی انداختم خییییلیییی راحت و بدون تاخیر 141پر کرد. تازه جاده تموم شد وگرنه بازم شاید میرفت

بعدشم از یه تعمیرکار پرسیدم گفت سعی کنید شمعی که کارخونه گفته بندازید چون اگه ولتاژ بالا باشه برق میره بالا حرارت زیاد میشه و ضرر داره. نمیدونم منظورش ضرر واسه شمع بود یا خود انجین.

یه چیزی هم بود موقع خرید این شمعایی که گرفتم دونه ای 4500تومن. یه مدل داشت همین مارک و شماره ولی 2پلیت بودن اما پلاتینهاش خیلی فاصله بیخودی داشتن

یه جوری هم داشت مارک tip oem با شماره rg6 که با فابریک خودش یکی بود ولی ایرودیوم یا همون سوزنی بود دونه ای 12هزار تومن. خودش میگفت از اینا بگیر گفتم اررش نداره 24تومن بدم شمع

نظر شما چیه؟؟ همون شماره فابریک استفاده کنم یا اینی که الان گرفتم؟؟ از nsp قبلا استفاده کردم توی مدت کمی سرامیکش زرد شد
    ممنون

- - - Updated - - -

این لینک عکس نمایشگر روغن موتور خودم. ببینید اندازش خوبه؟؟؟ الان تقریبا وسط اون چیزیه که ریختم و اون چیزیه که بعضی وقتا کمتر نشون میده. یعنی بعضی وقتا از اینم کمتر نشون میده بعضی وقتا از اینم بیشتر

picofile.com/file/8301327942/20170722_234350.jpg

- - - Updated - - -

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    منبع رسمی خوده باجاج
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

پالس 220 رو انتخاب کنید
    نوشته صرفا خالی و پر کردن 1150
    و تعمیرات اساسی انجین که روغن کامل تخلیه بشه 1300

8. تعداد 2 کاربر از atisoc0936 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

بازم سلام. خسته نباشید
    اقا سجاد دمت گرم. میگم توی دوستان کسی هست که موتورش رو از صفری تخته گاز کرده باشه؟؟؟ یعنی دیگه تا 1000کیلومتر اروم نرونده باشه و از همون اول به موتور فشار اورده باشه؟؟
    من خودم تا 600کیلومتر اول دور موتور رو اصلا از 5بالا نیاوردم بعد اونم تا 1000کیلومتر از 7بالاتر نبردم فقط یکی دوبار اونم در حد دو دیقه تختش کردم که موتور بیحال نشه که هر دو بار راحت تا145 و 148 رفت. بعدش باز تا 1500تا دور موتور رو از 7بالاتر نبردم

اما یکی از دوستام که 220داره که از موتور فقط روغن و بنزین رو میدونه باید بررسی کنه میگه از اول موتور رو تخته کردم. الانم راحت 150تا میره. البته یه بار دادش دست من که خدایی شتابش خوب بود ولی تاپ اسپیدش رو توی یه مسیر صاف تا 120 روندم که اونم از 110به بعد طول کشید ولی جاده رسید به پیچ مجبور به ترمز شدم. اوایل میگفت موتورم 130 تا 140تا میره. بعد چند وقت گفت راحت 150تا میره. امسالم گفت یکی دوبار تا 165 هم رسوندم ولی هر چی میگم بیا بریم ببینیم کیلومترت مشکل داره یا اصن ببینم راست میگی یا نه بهونه میاره که کسی توی مغازه نیست و بذار واسه بعد

تازه موتورش رو از سال 93 تا الان سرویس نکرده بود. نه اچارکشی نه تعویض شمع نه سرویس فیلتر هوا تا من بهش گفتم فیلتر هوا رو باز کرد کلا رنگش سیاه شده بود. شمعها رو باز کرد تمیز بودن ولی خب یه کمی دوده داشتن. روغنم میذاره هر وقت روی صفحه چشمک زد عوض میکنه
    من تا حالا نذاشتم هیچ کدوم از اخطارهای صفحم روشن بشه.

کل حرفم اینه که مدلهای 94 و 95 رو یه کاری کردن سرعتشون کمتر بشه یا فرقی ندارن؟؟ یا بستگی به آب بندی داره؟؟؟ خیلی رو مخمه این مسئله که شاید توی مدلای جدید سرعت و شتاب و کلا کیفیت انجین کم شده باشه؟؟؟

راستی توی مدل قدیمیا اخطار روغن و دما توی چه موقعیتی روشن میشد؟؟؟ یعنی گرمای انجین در چه حدی بود تا اخطار شروع به کار کنه؟؟ یا روغن در چه کلومتری اخطار میداد؟؟؟

شرمنده یه رمان نوشتم. یه کمی راهنمایی کنید ممنونم

10. تعداد 2 کاربر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

سلام
    میگم موتور من امشب یهو رفت رو نور بالا و دیگه هم هر کاریش میکنم نمیاد نور پایین. اگه چراغ پارکینگ روشن کنم یا خاموش باشه کلا و سلام بزنم فقط خاموش روشن میشه ولی اگه کل چراغا رو روشن کنم و دکمه رو نورپایین باشه خود به خود میره روی نور بالا و هیچ جوری پایین نمیاد. فقط هر چند ثانیه یه بار خاموش روشن میشه. حتی بعد روشن کردن چراغها اگه بخوام بذارم روی نور پارکینگ بازم روی نوربالا میمونه. به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟ دسته رو باز کردم ولی این لامصب دسته هاش یا اینقد مدرن درستش کردن که هر کسی سر درنیاره یا یه بار مصرف درست کردن. اخه سیمهاش اومدن روی یه ورقه که از اونجا هم رفتن توی همون ورقه. یعنی هیچ اثری از لحیم یا ورق فلزی نیست که بگیم اتصالی کرده. چراغ سلام و دکمه نوربالا پایین هم با یه ساچمه و یه آهنربا کار میکنن. کلا دسته عجیبی بود

به نظرتون یه جایی اتصالی داره یا از دسته میتونه باشه؟؟

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که دیروز دسته رو باز کردم یه دور نوار چشب پیچیدم به فرمون که دسته لق نزنه بعدش دکمه سلام یه کمی از اون فنریت اولیه دراومد و فنرش کم شد

یعنی احتمال داره از دسته باشه؟؟؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه زودتر جوابم رو بده

12. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

میگم احتمالش هست که لامپ نور پایین سوخته باشه و مچی چون پیشرفته هستش خودکار بندازه روی نوبالا؟؟ امروز یه تعمیرکار گفت احتمال داره اینطوری شده باشه. یعنس هیچکس نیست جواب بده؟؟؟

14. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

باز کردم با بدبختی از لامپ نبود. دارم روانی میشم فقط بخاطر اینکه نمیدونم مشکل از کجاست

16. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

کاربر فعال تهران - عضو ویژه

نوع موتور
    PULSE 220F
    شغل و حرفه
    تاسیسات ساختمان
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    27-10-1402 @ 03:45 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام
    میگم موتور من امشب یهو رفت رو نور بالا و دیگه هم هر کاریش میکنم نمیاد نور پایین. اگه چراغ پارکینگ روشن کنم یا خاموش باشه کلا و سلام بزنم فقط خاموش روشن میشه ولی اگه کل چراغا رو روشن کنم و دکمه رو نورپایین باشه خود به خود میره روی نور بالا و هیچ جوری پایین نمیاد. فقط هر چند ثانیه یه بار خاموش روشن میشه. حتی بعد روشن کردن چراغها اگه بخوام بذارم روی نور پارکینگ بازم روی نوربالا میمونه. به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟ دسته رو باز کردم ولی این لامصب دسته هاش یا اینقد مدرن درستش کردن که هر کسی سر درنیاره یا یه بار مصرف درست کردن. اخه سیمهاش اومدن روی یه ورقه که از اونجا هم رفتن توی همون ورقه. یعنی هیچ اثری از لحیم یا ورق فلزی نیست که بگیم اتصالی کرده. چراغ سلام و دکمه نوربالا پایین هم با یه ساچمه و یه آهنربا کار میکنن. کلا دسته عجیبی بود

به نظرتون یه جایی اتصالی داره یا از دسته میتونه باشه؟؟

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که دیروز دسته رو باز کردم یه دور نوار چشب پیچیدم به فرمون که دسته لق نزنه بعدش دکمه سلام یه کمی از اون فنریت اولیه دراومد و فنرش کم شد

یعنی احتمال داره از دسته باشه؟؟؟
    ممنون میشم اگه کسی میدونه زودتر جوابم رو بده
    لامپ نور پایینت به احتمال زیاد سوخته-اینجور مواقع اینطوری میشه

یه بار لامپ روعوض کن چک کن اگه نشد سیم مربوط به لامپ نور پایین رو چک کن
    من همیشه زنون داشتم هم پایین هم بالا اصلا مشکلی پیش نیومد برای سیم کشی البته 35 وات بود نه 55!!
    جوونی از دست میره ولی به دست نمیاد...
    قدر لحظه هاشو بدون.... توی حسرت نمونی بلند صلوات...

18. کاربر زیر از meisam برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

آقا میثم دمت گرم. فلاپا رو باز کردم به بدبختی و با ترس و لرز ولی لامپ سالم بود. البته قیافش که سالم بود و اون فنر داخل لامپ و رنگ لامپ کاملا سالم و تمیز بود و هیچ اثری از سوختگی نبود

خودم احتمال میدم چون مچی فرمون از نوع مگنتیک هست و خود خرم رفتم نوار چسب زدم زیرش تا لقی رو بگیرم و باعث فشار اومدن بهش شد علت اصلیش باشه و در اصل این فشار کاری کرد که سیمهای داخل پلمپ بهم اتصال کنن یا هر چیزی که باعث شده مچی خراب بشه

خودم کردم که لعنت بر خودم باد. البته اینم باز نظریه خودم بود ولی فک نکنم جز این مشکل دیگه ای داشته باشه مگه اینکه یه آدم با تجربه بیاد و بدونه مشکل از کجاست تا من برم حلش کنم. ممنون دوستان

20. تعداد 2 کاربر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر ۲۲۰
    شغل و حرفه
    دانشجو.عطاری
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-07-1397 @ 07:16 قبل از ظهر

سلام خدمت دوستان عزیز
    چند تا سوال خواهشا جواب صحیح و دقیق خیلی خیلی ممنونم
    آیا انجین اونجر۲۲۰ با پالس ۲۲۰ فرق داره ؟؟؟اگه داره فرقاش رو لطفا بگین؟؟؟
    سرعت اونجر بیشتره یا پالس ۲۲۰؟؟؟؟دلیل تغییر سرعت این دو موتور چیه؟؟؟
    آیا قلوه های پالس ۲۲۰ داخلش چراغ داره یا نه مثل پالس ۱۳۵ که شبا روشن میشه؟؟؟
    از لحاظ کیفیت اونجر بهتره یا پالس ۲۲۰؟؟؟؟؟
    خیلی خیلی ممنون از دوستانی که پاسخ میدن
    دمتون گرم
    بسی پادشاهی کنم در گدایی
    چو باشم گدای گدایان زهرا(س)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220