FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 337 از 396 نخستنخست ... 237287327333334335336337338339340341347387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,361 به 3,370 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    29-01-1403 @ 08:23 قبل از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    البته اینم بگم منم فقط یکی دو بار دو ترک 135 تا رفتم. اونم باد پشت سرم بود. وگرنه دو ترکه اکثرا نهایتش توی شرایط عادی 125تا میتونم برم. اینم بگم این چند باری هم که دو ترک سرعت بالا رفتم مجبور شدم وگرنه به موتور فشار نمیارم مخصوصا دونفره

کلیپ رو دیدم داداش. میگم چجوری گوشی رو وصل کرده بودی به فرمون؟؟ وسیله مخصوص چیزی داره؟؟؟
    راستی تعمیر که کردی موتور قبلش دست خودت بوده یا تعمیر کرده خریدی؟؟
    یک تیکه چوب حدود 23 سانتیمتر با نوار چسب بستم به فرمان و گوشی رو هم بصورت عمودی با نوارچسب بستم به چوب برای همین فیلمبرداری لرزش زیادی داشت وگرنه راه بهترش اینه که کلاه ایمنی دوربین دار بگیری یا دوربین رو ببندی به کلاه تا

بدون لرزش فیلم بگیری .

راستش موتور داستانی داشت برای خودش و از شما چه پنهان پلم هم نبود موقعی که گرفتم و در آستانه ی خرابی هم بود اما سالم بود و متاسفانه 15 روز بعد از خرید وسط جاده شاتون برید و پوسته و سیلندر و سر سیلندر و استارت و ... کلا نابود شد و 1 تومن

خرج انداخت دستم و لوازمشو اصلی از نمایندگی گرفتم و تعمیر اساسی کردمش اما هنوزم موتورم 100% سرحال نیست چون اینجا بقیه دوستان که 220 دارن موتوراشون کم صداتر و سرحالتر هست و حتی با ان اس هم میندازن تو شتاب چند متر عقب میوفتن اما تو سرعت در نهایت برنده هستن

4. کاربر زیر از vivabayern برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

6. تعداد 6 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    125
    Last Online
    04-07-1396 @ 10:48 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط vivabayern نمایش پست ها
    یک تیکه چوب حدود 23 سانتیمتر با نوار چسب بستم به فرمان و گوشی رو هم بصورت عمودی با نوارچسب بستم به چوب برای همین فیلمبرداری لرزش زیادی داشت وگرنه راه بهترش اینه که کلاه ایمنی دوربین دار بگیری یا دوربین رو ببندی به کلاه تا

بدون لرزش فیلم بگیری .

راستش موتور داستانی داشت برای خودش و از شما چه پنهان پلم هم نبود موقعی که گرفتم و در آستانه ی خرابی هم بود اما سالم بود و متاسفانه 15 روز بعد از خرید وسط جاده شاتون برید و پوسته و سیلندر و سر سیلندر و استارت و ... کلا
    نابود شد و 1 تومن
    خرج انداخت دستم و لوازمشو اصلی از نمایندگی گرفتم و تعمیر اساسی کردمش اما هنوزم موتورم 100% سرحال نیست چون اینجا بقیه دوستان که 220 دارن موتوراشون کم صداتر و سرحالتر هست و حتی با ان اس هم میندازن تو شتاب چند متر عقب میوفتن اما تو سرعت در نهایت برنده هستن

سلام منم یه 220 مدل 91دارم دورموتورش بیشتر از 6نمیره تو دنده 5 و تاپ اسپیدشم 115میره نطری نداری؟؟بد جور زد تو ذوقم
    کارکرد 20تا موتوری پلمپ

- - - Updated - - -

راستشا بخوایی چندتا موتور ساز بردم نشون دادم ولی نمیفهمند یکی گفت شمع یکی گفت کویل یکی گفت کاربرات یکی گفت دیافراگم ولی همشونو خریدم انداختند روش ولی فرقی نکرد اخرشم هیچی
    اگر نظری دارید کمکم کنید ممنون چون واقا احساس میکنم موتور لشه

8. کاربر زیر از ogbnlk.m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط ogbnlk.m نمایش پست ها
    سلام منم یه 220 مدل 91دارم دورموتورش بیشتر از 6نمیره تو دنده 5 و تاپ اسپیدشم 115میره نطری نداری؟؟بد جور زد تو ذوقم
    کارکرد 20تا موتوری پلمپ

- - - Updated - - -

راستشا بخوایی چندتا موتور ساز بردم نشون دادم ولی نمیفهمند یکی گفت شمع یکی گفت کویل یکی گفت کاربرات یکی گفت دیافراگم ولی همشونو خریدم انداختند روش ولی فرقی نکرد اخرشم هیچی
    اگر نظری دارید کمکم کنید ممنون چون واقا احساس میکنم موتور لشه
    داداش راستشو بخوای بی انصاف ها موتورو به دروغ گفتن ۲۰ تا کارکرد هست چون ۹۱ هیچی که نباشه عادی ۵۰ هزار تا کارکردشه و با دستگاه کم کردن و رسوندن به ۲۰ هزار تا و از بس کار کشیدن موتور خودشو ول کرده . باید پیش تعمیرکار خوب ببریش تا مشکل رو برطرف کنه اما ناراحت نباش دست آدم کاربلد بدیش راحت ردیفش میکنه

10. کاربر زیر از vivabayern برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام. والا من با 220 نهایت سرعتی که فقط یه بار تونستم برم 152تا بوده و سه الی چهار بارم تا 145 و 142 و 148 رفتم. تک نفره و دارزکش

دوترک و با باد موافق توی جاده کفی بکش 135تا رفتم البته کاملا سرپا بودیم روی موتور. خودم 75 کیلو وزن دارم و نفر پشتی هم فک کنم هم وزن من بود. توی شمع هم اینقدر عوض کردم که فهمیدم توی سرعت تاثیر نداره ولی همیشه توی شتاب مخصوصا توی سرعت بالای 100 شمعهای سوزنی ایرودیوم تاثیر مثبتی داشته. کاتالیزور دست نزدم و سرجاشه

در کل به صورت میانگین سرعت 220 توی کفی بین 135 تا نهایتا 140 تاست. البته هر از گاهی بیشتر از 140تا هم میره که نمیدونم به چی بستگی داره.

گذشته از اینا دو شب پیش اونقدر از موتورم زده شده بودم که دیگه حالم داشت ازش بهم میخورد. گفتم جهنم چسب دوطرفه گرفتم و باز کردم و توی 3ساعت جوری چسب زدم که دیگه صدا از موتور در نمیومد. بین قابها و بین چهارتا پنجره طوری کنار چراغ و کنار فلاپ و زیر شیشه دودی بالای کیلومتر و دور تا دور خود کیلومتر چسب زدم و جوری شد که دیگه اصن صدا ازش در نمیومد ولی باز یه صدای ویز ویز کمی از جلوش میاد. اما نمیدونم از کجاشه چون هر جای قابها دست میذارم صداش بند نمیاد. همین یکی روی مخمه.

راستی یادم رفت بگم که همیشه روغن رو 1200سی سی میریختم و موتور توی دور بالای 6هزار لرزش داشت. دیشب تقریبا 100سی سی ازش کم کردم باورتون نمیشه که دیگه تا دور 10هزار لرزش نداره. به جز روغن هم هیچ تغیری ندادم توی موتور.و اینم بگم. قبلا هم بعد هر 1000تا که روغن کمی بخار میشد لرزش کمتر میشد.

ببخشید خییییییلییییییی زیاد شد.اینا حرفای چند روزم بود که نبودم. آقا فرشاد با تجربمونم که رفته ns سوار شده و دیگه اینجا زیاد نمیاد. مبارکت باشه آقا فرشاد

- - - Updated - - -

ببخشید با گوشی مینویسم و شاید بعضی جاها غلط املایی باشه. منظورم پنجره توری بود که نوشتم طوری
    آقا من ان اسم کجا بود بنده از همین تریبون اعلام میکنم ان اس ندارم ولی ان اس و ان اس سوارهارو دوس دارم همچنین 220 سوارهارو

مخلص همه هستیم
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

12. تعداد 4 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    125
    Last Online

داداش راستشو بخوای بی انصاف ها موتورو به دروغ گفتن ۲۰ تا کارکرد هست چون ۹۱ هیچی که نباشه عادی ۵۰ هزار تا کارکردشه و با دستگاه کم کردن و رسوندن به ۲۰ هزار تا و از بس کار کشیدن موتور خودشو ول کرده . باید پیش تعمیرکار خوب ببریش تا مشکل رو برطرف کنه اما ناراحت نباش دست آدم کاربلد بدیش راحت ردیفش میکنه
    عجب ادم های بی وجدانی هستند مردم 4تومن پول دادم کارکردشک کلا20856کیلومتر زده

14. کاربر زیر از ogbnlk.m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

عجب ادم های بی وجدانی هستند مردم 4تومن پول دادم کارکردشک کلا20856کیلومتر زده
    خب داداش اینجا بعضیا هستن 50 تومن میگیرن با دستگاه کارکرد موتور رو تا هر چقدر بخوای میارن پایین . کلا همیشه خرید موتور دسته 2 ریسکش بالاست و کم پیش میاد بدون ایراد و تمیز کسی موتورشو بفروشه مگه اونایی که میخوان ارتقاء بدن و گاها دیده شده طرف در حدی که جلوی مشتری سالم به نظر برسه ماست مالی میکنه تا بتونه به طرف بندازش

16. کاربر زیر از vivabayern برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

آقا فرشاد شرمنده. این اواخر تایپیک ان اس رو میخوندم دیدم یه جوری نظر میدی که انگار روزی حداقل 4ساعت سوار ان اس میشی گفتم شاید خریدی

ببخشید دیگه. راستی 220 رو چقدر کارکرد داشت فروختی؟؟

18. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    125
    Last Online

خب داداش اینجا بعضیا هستن 50 تومن میگیرن با دستگاه کارکرد موتور رو تا هر چقدر بخوای میارن پایین . کلا همیشه خرید موتور دسته 2 ریسکش بالاست و کم پیش میاد بدون ایراد و تمیز کسی موتورشو بفروشه مگه اونایی که میخوان ارتقاء بدن و گاها دیده شده طرف در حدی که جلوی مشتری سالم به نظر برسه ماست مالی میکنه تا بتونه به طرف بندازش
    راستشا بخوایی من یه 125داسشتم کارکردم پس انداز سررشته اییم نداشتم تو دیوار پیدا کردم با بیمه و کارکرد 20تا انجین پلمپ تواین رنج قیمت خوب بود من خرم پولا کامل دادم ورشداشتم بعد که فهمیدم دیگه نه گوشیشا حواب داد نه....شکایتم نصرفید اگر خواستم یه ان اس بردارم به چیاش توجه کنم چون میخوام بردارم لش شده این چند میخرند ازم؟

20. کاربر زیر از ogbnlk.m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online

راستشا بخوایی من یه 125داسشتم کارکردم پس انداز سررشته اییم نداشتم تو دیوار پیدا کردم با بیمه و کارکرد 20تا انجین پلمپ تواین رنج قیمت خوب بود من خرم پولا کامل دادم ورشداشتم بعد که فهمیدم دیگه نه گوشیشا حواب داد نه....شکایتم نصرفید اگر خواستم یه ان اس بردارم به چیاش توجه کنم چون میخوام بردارم لش شده این چند میخرند ازم؟
    چند میخرند رو نمیدونم اما اگه پیش دلالها ببری شاید ۳ تومن هم نخرن پس سعی کن به مصرف کننده بفروشی. برای خرید ان اس ساده ترین کار اینه که با یک تعمیر کار بری تا از سالم بودنش مطمئن بشی و حواست هم به مدارک کامل باشه تا خدایی نکرده سرت کلاه نذارن . اما بازم اگه خواستی تنهایی بری به پلم بودن دقت کن و مطمئن شو و اگه پلم نبود تاکید میکنم به هیچ وجه نخر ، به صدای موتور دقت کن مخصوصا وقتی گرم هست صدای اضافه نداشته باشه و شاسی رو هم چک کن تا مطمئن بشی موتور تصادف و زمین خوردگی نداشته باشه و کلا رنگ و رو رفته نباشه و خط و خش هم اگه نداشته باشه عالیه درصد لاستیکها مناسب باشه رادیات و سیستم برقیش و ترمزها سالم باشه کمکهاش روغن نداده باشه و زیادی خشک یا نرم نباشه (البته کمک عقب ان اس کلا یک کم خشک هست )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220