FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 332 از 396 نخستنخست ... 232282322328329330331332333334335336342382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,311 به 3,320 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 05:07 بعد از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

میگم هوندا موتور 400 ریس داره؟؟؟ یعنی cbr400?? چون موتورهای ریس بیشتر میرن. خیلی بیشتر. مثلا cb1300 نهایتا 280 تا میره اونم سرحال باشه و مدل بالا ولی cbr1000 راحت 300تا میره حتی اگه سنسور باز باشه بیشتر از 300تا هم میره

یعنی خود شرکت گیربکس رو طوری طراحی کرده که سری cb چون موتور استریت هست کمتر از مدل ریس بره یا مسئله چیز دیگه ای مثل آیرودینامیک و طراحی نشستن راکب و این چیزاست؟؟؟

آخه ظلم cb400 با 4تا سیلندر و قدرت 52 اسبی سرعتش فقط کمی از نینجا 300 دو سیلندر 37 اسبی بیشتر باشه. یا مثلا هیو تمیز باشه 250 سی سی هم هستا ولی میتونه با کمی فشار 180تا بره

از موضوع 220 دور نشیم. میگم توی شهرکرد اسپری زنجیر نیست. یعنی اونی که توی دفترچه زده نیست. میشه از انژکتور شور استفاده کرد؟؟ من چون همیشه توی مسیرم گریس و روغن نهایت نهایتش یه هفته جواب بده. بعدشم چون حساسم نمیخوام گرد و خاک لا به لای زنجیر باشه مجبورم با آب و کف 1ساعت بشورمش بعد باز 1 ساعت گیریس و روغن بزنم. در کل توی لوازم ماشین چی گیر میاد واسه زنجیر که اینقدر وقتم رو نگیره؟؟؟
    ممنون

- - - Updated - - -

راستی سید مهدی شما با 220 به صورت نشسته روی موتور میتونی 140تا بری؟؟ بابا من خوابیده به زور 140تا میرم. کلا موتورت تاپش چقدره؟؟؟

4. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

[QUOTE=ogbnlk.m;324476]
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.mm نمایش پست ها
    این که دوتا سیم بهش وصله بعد جلو اهرم گاز وصله رو سمت راست کاربراتو میگم
    از منم راحت میرفت الانم دورموتورم بالاتر از8نمیره که سرعت بگیره
    یعنی بگم گاز تا یه حد عمل میکنه بعد که میتابونیش دیگه عمل نمیکنه انگار گاز نمیدی تو دنده 5دور موتور بالا نمیره یعنی گاز تا 60درصد عمل میکنه بعد دیگه بالا میبریش فرقی نمیکنه ریپو اینا هم نمیزنه
    اتفاقا خودمم دوست دارم بدونم دقیقا کارش چیه
    ولی کلیتش اینه که یک سنسور آهن رباییه که جایگاه گاز رو مشخص می کنه ولی نمی دونم چه تشخیصی میده
    میشه آهن رباش رو برداشت تا دید چه تغییری رخ می ده،
    آهن رباش اون قطعه ثابت هست
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

6. کاربر زیر از s.mm برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    125
    Last Online
    04-07-1396 @ 10:48 قبل از ظهر

[QUOTE=s.mm;324490]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ogbnlk.m نمایش پست ها

ولی کلیتش اینه که یک سنسور آهن رباییه که جایگاه گاز رو مشخص می کنه ولی نمی دونم چه تشخیصی میده
    من امروز برداشتم هیچ تغییری احساس نکردم ولی رفتم از موتور ساز پرسیدم گفت این قطعه کارش اینه که وقتی شما موتورا یهو تخته گاز میکنید بنزین باسرعت بیشتری وارد شده و سرعت یهو بالا میره درواقع برا اینه که کم نیاره شما تا حالا امتحان کردید مثلا دنده 5کن دور موتورت رو3باشه بعد یهو تخته گازش کن ببین متوجه میشی.باید یهو گاز بدیدو موتور یهو زیاد گاز میخوره سرعت میره بالا کاربردشم برا سبقتو............هستش اسمش tricket iii فکر کنم

- - - Updated - - -

[QUOTE=s.mm;324490]

سلام من براتون تحقیق کردم ومنبع هم دارم برا اثباتش.

استدعا دارم تاپیک را منظم بخوانید بنده درباره اش توضیح داده بودم
    آن قطعه TRICS III است و بنده هم تأثیرش را حس نکردم ولی یادمه یکبار فاصله آهن ربا با کویل کم بود و موتور خوب گاز نمیخورد که بیشترش کردم درست شد
    درمورد وظیفه و ماهیتش هم با جزئیات و ارتباطش با ترانزیستور و مایکروپروسسور پالس توضیح داده ام
    این هم لینک مرجع :
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

8. تعداد 2 کاربر از ogbnlk.m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

داداش من اصلا از این چیزا سر در نمیارم ولی خب کاربراتور درسته حساسه ولی اونقدر پیشرفته نیست که با یه قطعه آهن ربایی و دوتا سیم بتونه ورود و خروج بنزین رو کنترل کنه

خودمم وقتی تازه موتور رو خریده بودم از یکی از دوستام که تعمیرکار موتور و ماشین هست پرسیدم این چیه اول گفت این استپر انجین ولی بعدش گفت استپر من فقط روی انژکتور دیدم نمیدونم این چیه

الانم من اون تیکه آهن ربایی رو در آوردم فردا باهاش میرم ببینم چیکار میکنه. البته این امکان هست که این قطعه به کویل وصل باشه و توی جرقه زنی تاثیر داشته باشه ولی خب فک نکنم خیلی چشمگیر باشه

10. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط moein 007 نمایش پست ها
    ممنونم از اون های که جواب دادن ولی جواب ها با شک و شبهه بود یعنی تو اینهمه موتور سوار معرکه که داخل سایت دریم کسی نیست جواب بده خواهشا اگه بلدین کمکم کنید قضیه یه عمر زندگیه
    سلام ، بله اونجر موتور کاملا تورینگ و مسافرتیه و از لحاظ کارکرد انجین هم تفاوت دارن ، و شتاب و سرعت 220 کاملا نسبت به اونجر برتری داره
    بله قلوه ها هم دارای چراغ هه
    کیفیت دو موتور در حد یکسانه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط موتور باز نمایش پست ها
    این هم مدل جدید بدون اون فلاپ بی ریخت ( از نظر من ) که فروشگاه شهریاری ، گمرک تهران با قیمت 7700 داره عرضه می کنه

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

اینکار فقط تنبلی و کم توجهی باجاج رو میرسونه ، حداقل کاسه چراغ رو ی تغییری ایجاد میکردن و همون فلاپ یو جی فور که بغل باک بود رو هم نداره ، شاید از لحاظ شتاب و عملکرد داخل شهریش بهتر شده باشه ولی از نظر رخ و ایرودینامیکی که داخل جاده این موتور به رخ همه میکشه فقط تو این نسخه ضعیف تر شده ، یک هفته هست که ی ان اس در حد برداشتم ولی واقعا اون تعادل و نرمی داخل جاده رو اصلا نسبت به 220 نداره
    (; In The Name OF Pulsar

12. تعداد 3 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

[QUOTE=ogbnlk.m;324494][QUOTE=s.mm;324490]
    من امروز برداشتم هیچ تغییری احساس نکردم ولی رفتم از موتور ساز پرسیدم گفت این قطعه کارش اینه که وقتی شما موتورا یهو تخته گاز میکنید بنزین باسرعت بیشتری وارد شده و سرعت یهو بالا میره درواقع برا اینه که کم نیاره شما تا حالا امتحان کردید مثلا دنده 5کن دور موتورت رو3باشه بعد یهو تخته گازش کن ببین متوجه میشی.باید یهو گاز بدیدو موتور یهو زیاد گاز میخوره سرعت میره بالا کاربردشم برا سبقتو............هستش اسمش tricket iii فکر کنم

- - - Updated - - -

سلام من براتون تحقیق کردم ومنبع هم دارم برا اثباتش.

استدعا دارم تاپیک را منظم بخوانید بنده درباره اش توضیح داده بودم
    آن قطعه TRICS III است و بنده هم تأثیرش را حس نکردم ولی یادمه یکبار فاصله آهن ربا با کویل کم بود و موتور خوب گاز نمیخورد که بیشترش کردم درست شد
    درمورد وظیفه و ماهیتش هم با جزئیات و ارتباطش با ترانزیستور و مایکروپروسسور پالس توضیح داده ام
    این هم لینک مرجع :
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    درود و سپاس از شما بنده نمی کل تاپیک رو خوندم ولی در جریانش هستیم،
    بعد اینکه این کلمه رو توی سایت جستجو کردم ندیدم توی تاپیک 220 یا تاپیک های دیگه شما نوشته ای در این باره داشته باشید.
    لطف کنید نشونیش رو بذارید تا ما هم پیداش کنیم
    بام سپاس گذارم که سر نخ دادید
    الان توی اینترنت چند مطلب دربارش پیدا کردم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام ، بله اونجر موتور کاملا تورینگ و مسافرتیه و از لحاظ کارکرد انجین هم تفاوت دارن ، و شتاب و سرعت 220 کاملا نسبت به اونجر برتری داره
    بله قلوه ها هم دارای چراغ هه
    کیفیت دو موتور در حد یکسانه

- - - Updated - - -

اینکار فقط تنبلی و کم توجهی باجاج رو میرسونه ، حداقل کاسه چراغ رو ی تغییری ایجاد میکردن و همون فلاپ یو جی فور که بغل باک بود رو هم نداره ، شاید از لحاظ شتاب و عملکرد داخل شهریش بهتر شده باشه ولی از نظر رخ و ایرودینامیکی که داخل جاده این موتور به رخ همه میکشه فقط تو این نسخه ضعیف تر شده ، یک هفته هست که ی ان اس در حد برداشتم ولی واقعا اون تعادل و نرمی داخل جاده رو اصلا نسبت به 220 نداره
    دقیقا باکش رو نمی دونم چرا مدل قدیمی انداختن و باله نداره خیلی لخت و زشتش کرده
    پالس 220 یکی از مزایاش چراغ جلوی عدسی دار پر نور بود حالا اینا ورداشتن یه کاسه چراغ معمولی ضعیف گذاشتن.
    باید همون سیستم چراغ رو توی این سبک پیاده سازی می کردند
    درواقع با قطعات موجود موتور رو سر هم بندی کردن ولی با همون قیمت دارن می دن این چه منطقیه؟
    فلاپ جلوی پالس 220 دقیقا 220 هزار تومنه این رو که ورداشتن نباید از قیمت کم بشه؟
    آهن کشی زیر فلاپ 95 هزار تومنه این هم نباید کم بشه؟
    چراغ جلوی خاص 220 اون هم 220 هزار تومنه الان مابه التفاوت قیمت این دو تا نباید کم بشه؟
    جلوش خاموش کن راهنما نداره این هم نباید کم بشه؟

پالس220s بدون فلاپ حدود 500 هزار تومن کمتر از پالس 220f لوازم کمتر داره ولی دارن به همون قیمت می دنش
    تازه هزینه و زحمت مونتاژ رو هم کمتر کرده این رو هم باید حساب کرد
    دزدی تا کجا؟
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

14. تعداد 2 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    میگم هوندا موتور 400 ریس داره؟؟؟ یعنی cbr400?? چون موتورهای ریس بیشتر میرن. خیلی بیشتر. مثلا cb1300 نهایتا 280 تا میره اونم سرحال باشه و مدل بالا ولی cbr1000 راحت 300تا میره حتی اگه سنسور باز باشه بیشتر از 300تا هم میره

یعنی خود شرکت گیربکس رو طوری طراحی کرده که سری cb چون موتور استریت هست کمتر از مدل ریس بره یا مسئله چیز دیگه ای مثل آیرودینامیک و طراحی نشستن راکب و این چیزاست؟؟؟

آخه ظلم cb400 با 4تا سیلندر و قدرت 52 اسبی سرعتش فقط کمی از نینجا 300 دو سیلندر 37 اسبی بیشتر باشه. یا مثلا هیو تمیز باشه 250 سی سی هم هستا ولی میتونه با کمی فشار 180تا بره

از موضوع 220 دور نشیم. میگم توی شهرکرد اسپری زنجیر نیست. یعنی اونی که توی دفترچه زده نیست. میشه از انژکتور شور استفاده کرد؟؟ من چون همیشه توی مسیرم گریس و روغن نهایت نهایتش یه هفته جواب بده. بعدشم چون حساسم نمیخوام گرد و خاک لا به لای زنجیر باشه مجبورم با آب و کف 1ساعت بشورمش بعد باز 1 ساعت گیریس و روغن بزنم. در کل توی لوازم ماشین چی گیر میاد واسه زنجیر که اینقدر وقتم رو نگیره؟؟؟
    ممنون
    - - - Updated - - -

اگر دقت کرده باشی سری قدیم سی بی ار 250 4 سیلندرا با هورنت 250 انجینشون یکی بود ، ب همین خاطر هورنت گل سر سبد تمام 250 ها بود ، سفارش محدود اروپا و امریکا هم تا ی زمان بود ولی موتورایی مث سی بی 1000 و سی بی ار 1000 ، کلا عملکرد انجینشون متفاوته ، برای مثال بزرگترین تفاوتشون دوران قدرت موتور که CBR تا 16000 دوران داره ولی CB تنها 11 هزار سری قدیم و سری جدید تا 12 هزار که البته روی کات اف هست ، توان انجینه ، یعنی عملا سرعت و شتاب این دو موتور با اینکه تو یک حجم هستن ، کاملا تفاوت داره ، و مهندسی خاصی به جز ظاهر این دو موتور در قسمت فنیشون به کار رفته ، عموما موتور های شهری نرم تر ، استهلاک پایین و با شتاب پایینتر ولی عمر و بقای بیشتر نسبت به دست ریسینگ و سوپر اسپرت هستن ...

- - - Updated - - -

دقیقا باکش رو نمی دونم چرا مدل قدیمی انداختن و باله نداره خیلی لخت و زشتش کرده
    پالس 220 یکی از مزایاش چراغ جلوی عدسی دار پر نور بود حالا اینا ورداشتن یه کاسه چراغ معمولی ضعیف گذاشتن.
    باید همون سیستم چراغ رو توی این سبک پیاده سازی می کردند
    درواقع با قطعات موجود موتور رو سر هم بندی کردن ولی با همون قیمت دارن می دن این چه منطقیه؟
    فلاپ جلوی پالس 220 دقیقا 220 هزار تومنه این رو که ورداشتن نباید از قیمت کم بشه؟
    آهن کشی زیر فلاپ 95 هزار تومنه این هم نباید کم بشه؟
    چراغ جلوی خاص 220 اون هم 220 هزار تومنه الان مابه التفاوت قیمت این دو تا نباید کم بشه؟
    جلوش خاموش کن راهنما نداره این هم نباید کم بشه؟

پالس220s بدون فلاپ حدود 500 هزار تومن کمتر از پالس 220f لوازم کمتر داره ولی دارن به همون قیمت می دنش
    تازه هزینه و زحمت مونتاژ رو هم کمتر کرده این رو هم باید حساب کرد
    دزدی تا کجا؟
    بله کاملا حق با شماست ، 220 اس بیشتر برای مصرف شهری با قدرت و توان بیشتر نسبت به 180 و حتی ان اس ارائه شده ، حتی دردسر فلاپ و سیم کشی و سرویس سری F رو هم نداره و قیمتش هم واقعا تو ایران تخیلیه ، ب نظرم این موتور خوراک کار کشیدن و تخته گاز کردنه
    (; In The Name OF Pulsar

16. تعداد 2 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    Last Online

این موتور 220s دقیقا معلومه کار خود ایرانه.

توی هند این مدل دقیقا با 180 یه قیافه داره و روی فلاپ عقبی زده 220s ولی این مدل توی ایران باله کنار باک رو نداره و روی فلاپ پشتی هم زده 220f که این موضوع نشون دهنده اینه خود شرکت فارس دست به منتاژ این مدل زده و فقط با برداشتن فلاپ و اسکلت فلاپ جلو و گذاشتن کله چراغ 180 این مدل و ساختن

اصلا اصولی و به صرفه نیست. شده مث پولسار 180 10سال پیش. اما اگه واقعا مدل 220s خود خند بود ارزش خرید داشت

- - - Updated - - -

راستی منم همون آهن ربا رو امروز برداشتم و باهاش دور زدم و تخته کردم. آروم رفتم و یهو شتاب گرفتم و کلا هر کاری کردم هیچ تغییری توی کارکرد موتور حس نکردم

نمیدونم کار اصلیش چیه و از چند تا تعمیرکار پرسیدم و جوابی نگرفتم

شاید شاید شاید یه چیز دکوری و تبلیغاتی باشه. مث ساسات اتوماتیکش که توی گرما و سرما همیشه کار میکنه و سنسورش نمیتونه داغی و سردی موتور رو تشخیص بده

18. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    125
    Last Online
    04-07-1396 @ 10:48 قبل از ظهر

یه سوال شما وقتی موتورا تخته گاز میکنید تو دور اروم موتور چه جور دور میگیره عادی یا یهوگاز میخوره؟

20. کاربر زیر از ogbnlk.m برای این پست تشکر کرده است

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 05:07 بعد از ظهر

یه سوال شما وقتی موتورا تخته گاز میکنید تو دور اروم موتور چه جور دور میگیره عادی یا یهوگاز میخوره؟
    عادی

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

22. تعداد 2 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220