FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 325 از 396 نخستنخست ... 225275315321322323324325326327328329335375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,241 به 3,250 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    29-01-1403 @ 08:23 قبل از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

سلام. ممنون داداش. والا هر کی یه چی میگه. لوله اگزوز که از سرسیلندر میاد پایین اول یه لوله باریک فرعی به سمت زیر انجین خم شده و وصل شده به یه قوطی مستطیل شکل که دقیقا زیر انجین قرار داره و بعد از اون لوله زیر اون ورق نیم حلالی که دوتا پیچ آلن داره یه قسمتی از لوله اگزوز کلفتتر از بقیه لوله هستش. یه تعمیرکار ماشین که قبولش دارم گفت کاتالیزور توی این قسمت کپلی قرار داره ولی یه صافکار که کارای اگزوز هم میکنه میگه کاتالیزور همون قسمت مکعبی هستش که زیر انجین قرار داره. خودم میگم حرف تعمیرکار که به حرف شما نزدیکتر درسته. حالا کدوم میشه؟؟؟ کدوم قسمت رو بردارم؟؟؟ اگه اون مکعب زیر انجین کاتالیزور نیست پس چیه و کارش چیه؟؟؟ اگه نباشه چی میشه؟؟؟ چون موقع عوض کردن روغن خیلی اذیت میکنه. ممنون اقا فرشاد

4. کاربر زیر از رسول2211 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس ۲۲۰ و آونجر ۲۲۰
    شغل و حرفه
    آزاد.خرابکاری😁
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    07-08-1396 @ 05:32 قبل از ظهر

سلام به تمام دوستان پرشین موتور.
    دوتا سوال داشتم.
    سوال اول اینکه منم همین مشکل رسولو دارم و موندم ک کاتالیزورو بردارم یا نه میشه بگید معایب برداشتنش چیه و آیا ضرر و زیانی هم برای موتور داره جز اون صدای گوش خراش ک از بین میره و اینکه احیانا صداش ک زیادتر نمیشه؟؟؟
    و سوال دومم اینه ک میشه یه نفر دقیق راهنماییم کنه ک چطور میتونم فلاپ عقب موتورو یا همون دمبیشو باز کنم میخوام خطر استپمو عوض کنم سوخته.

- - - Updated - - -

دوتا سوال داشتم.
    سوال اول اینکه منم همین مشکل رسولو دارم و موندم ک کاتالیزورو بردارم یا نه میشه بگید معایب برداشتنش چیه و آیا ضرر و زیانی هم برای موتور داره جز اون صدای گوش خراش ک از بین میره و اینکه احیانا صداش ک زیادتر نمیشه؟؟؟
    و سوال دومم اینه ک میشه یه نفر دقیق راهنماییم کنه ک چطور میتونم فلاپ عقب موتورو یا همون دمبیشو باز کنم میخوام خطر استپمو عوض کنم سوخته.

6. کاربر زیر از Shahryar.1371 برای این پست تشکر کرده است

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام. ممنون داداش. والا هر کی یه چی میگه. لوله اگزوز که از سرسیلندر میاد پایین اول یه لوله باریک فرعی به سمت زیر انجین خم شده و وصل شده به یه قوطی مستطیل شکل که دقیقا زیر انجین قرار داره و بعد از اون لوله زیر اون ورق نیم حلالی که دوتا پیچ آلن داره یه قسمتی از لوله اگزوز کلفتتر از بقیه لوله هستش. یه تعمیرکار ماشین که قبولش دارم گفت کاتالیزور توی این قسمت کپلی قرار داره ولی یه صافکار که کارای اگزوز هم میکنه میگه کاتالیزور همون قسمت مکعبی هستش که زیر انجین قرار داره. خودم میگم حرف تعمیرکار که به حرف شما نزدیکتر درسته. حالا کدوم میشه؟؟؟ کدوم قسمت رو بردارم؟؟؟ اگه اون مکعب زیر انجین کاتالیزور نیست پس چیه و کارش چیه؟؟؟ اگه نباشه چی میشه؟؟؟ چون موقع عوض کردن روغن خیلی اذیت میکنه. ممنون اقا فرشاد
    کاتالیزور همون جاس که عرض کردم
    اون منبع مکعبی رو هم بگو ببره بندازه دور جای برششم کور کنه چون هیچ کار مفیدی انجام نمیده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahryar.1371 نمایش پست ها
    دوتا سوال داشتم.

- - - Updated - - -

دوتا سوال داشتم.
    راجب کاتالیزور پستای قبلی رو بخون توضیحات داده شده

دمبی عقب هم زین رو باز میکنی زیرش چهار تا پیچ داره اونارو باز میکنی و فلاپ عقب رو در میاری
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

8. تعداد 2 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Apache 180 & megelli 250r
    شغل و حرفه
    محاسب سازه
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    17-05-1396 @ 12:29 قبل از ظهر

برای موتور ضرر نداره
    صداش هم چندان فرق نمیکنه
    شتاب موتور بیشتر میشه
    اما خبر بد،
    آلایندگی موتور بالا میره، اولا که هوا رو آلوده میکنی
    ثانیا و بد تر اینکه به زودی موتور ها هم باید معاینه فنی بشن
    و در معاینه فنی این موضوع آشکار میشه و جریمه و .... هم برای شما دردسر ایجاد میکنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahryar.1371 نمایش پست ها
    دوتا سوال داشتم.

- - - Updated - - -

دوتا سوال داشتم.
    برای موتور ضرر نداره
    صداش هم چندان فرق نمیکنه
    شتاب موتور بیشتر میشه
    اما خبر بد،
    آلایندگی موتور بالا میره، اولا که هوا رو آلوده میکنی
    ثانیا و بد تر اینکه به زودی موتور ها هم باید معاینه فنی بشن
    و در معاینه فنی این موضوع آشکار میشه و جریمه و .... هم برای شما دردسر ایجاد میکنه

10. کاربر زیر از Atanik برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

قبلا با بچه ها خیلی تور میزاشتیم اکثرا هم پالس سوارا بودن ، ی تعداد عکس های موجود رو براتون میزارم

تور سال 92- 93

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

تورهای سال 96

(; In The Name OF Pulsar

12. تعداد 6 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulsar 220f
    شغل و حرفه
    گرافیک
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    28-08-1399 @ 11:42 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mm نمایش پست ها
    خب خودم پاسخ خودم رو می دم!

فیوز 5 آمر در مدل های زیر 94 یا زیر 93 دز زیر زین و در مدل های بالاتر (این دو رنگ ها) کنار همون فیوز 15 آمر هست
    فیوز 15 آمپر برای کل برق موتور هست که اگر قطع بشه کل موتور می خوابه. فیوز 5 آمپر فقط برای کیلومتر هست. اگر 5 آمپر بسوزه قلوگی و چراغ جلو و همه جا نور داره ولی کیلومتر خاموشه.
    همچنین کنار فیوز ها دو تا فیوز یدکی هم گذاشته شده.

سلام

داداش نور 220 که حرف نداره
    نیاز به عوض کردن نداره
    نور 220 رو میشه با نور برخی ماشین ها مقایسه کرد!

فقط اگر بشه نور بالا و نور پایین رو کاری کرد که همزمان روشن بشن عالی میشه.
    یعنی وقتی میزنیم نور بالا، نور پایین خاموش نشه. این قابلیت در آر اس هست و در نور بالا، نور پایین خاموش نمیشه. در این حالت که بیشتر در جاده های کم تردد و کم نور به کار میاد نور واقعا بی نظیری ایجاد میشه.

اگر دوستان میدونن بفرمایند.
    هم خویش را بیگانه کن، هم خانه را ویرانه کن
    آن گه بیا با عاشقان، هم خانه شو هم خانه شو
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

14. تعداد 4 کاربر از Seyed.mahdi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed.mahdi نمایش پست ها
    سلام

نیاز به عوض کردن نداره

یعنی وقتی میزنیم نور بالا، نور پایین خاموش نشه. این قابلیت در آر اس هست و در نور بالا، نور پایین خاموش نمیشه. در این حالت که بیشتر در جاده های کم تردد و کم نور به کار میاد نور واقعا بی نظیری ایجاد میشه.

سلام اتفاقا صحبت امشب با مکانیکم همین موضوع شما بود
    کار نشد نداره ، ولی کلا تو نور های متمرکز که به صورت عمودی نور بالا و پایین کار شدن مثل 220 هم زمان دو نور روشن نمیشه چون کاربرد خاصی نداره و نور پایین و بالا کاربرد خاص خودشونو به صورت کامل دارن ولی ار اس چون ب صورت افقی کار شده برای داشتن یک طیف کامل نوری حتما باید جفت چراغ روشن باشن تا محیط مورد نیاز موتور روشن بشه و تنها یک چراغ روشن بودن کارایی نداره ، یجورایی میشه گفت جفت چراغ مکمل همدیگه هستن ...
    (; In The Name OF Pulsar

16. تعداد 6 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    براوو>هوندا 125>طرح ویو>پالس 135> پالس 220f>پالس220s>سی اف250
    شغل و حرفه
    بعد از کلی زحمت،از صفر شروع کردم!
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    25-08-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed.mahdi نمایش پست ها
    سلام

نیاز به عوض کردن نداره

220 نورش خوبه حالا چه با لامپ فابریکی 55 وات خودش چه با این صد واتی که روی موتور ما هست

ولی لامپ های cob مصرف خیلی پایین تری دارند و نور باز هم بیشتر! و مصرف کمترش موجب بیشتر شدن عمر باطری می شه یعنی از همه نظر بهینه سازی
    برای این بود که من می خواستم عوضش کنم
    الان چون فهمیدم باید سیم جدا کشید بی خیال شدم
    جکت پایینه...!
    راز موفقیت در زندگانی سه چیز است: چیز اول،چیز دوم و چیز سوم...!
    آپلود دائمی عکس: www.picofile.com

18. تعداد 4 کاربر از s.mm برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 مشکی قرمز جدید
    شغل و حرفه
    قنادی
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    28-12-1398 @ 01:21 قبل از ظهر

سلام به همه دوستان. یه سوال فنی داشتم از اهالی فن

میگم این سه تا سنسور فیلتر هوا و کمبود روغن و دمای انجین چقد دقیق کار میکنه؟؟؟ توی خیلی از کلیپها و حتی توی موتور رفیقم که مدل 93 هست دیدم که این سنسورا عمل میکنه که روی صفحه دیجیتال هست
    ولی روی موتور خودم که 95 هستش تا حالا روشن نشدن. البته وقتی سویچ بازه ولی موتور خاموشه روشن میشن که توی مدلای جدید به شکل چراغ توی صفحه دور موتور دذ اومدن.
    همین الان توی یوتیوب دیدم که سیمهای اتصال سنسور دما رو رو کنار پیچ تخلیه روغن جدا کرد و توی صفحه دیجیتال علامت سنسور چشمک زن شد. از کنار رادیات هم سیم اتصال سنسور رو جدا کرد و سنسور کمبود روغن چشمک میزد ولی من این کار رو کردم اما هیچ تغیری ندیدم. البته توی کلیپ مستقیم نشون نداد که با جدا کردن سیم اتصال سنسور بکار افتاد ولی خب توی یه تصویر جدا نشون میداد که علامتها چشمک میزدن

تو رو خدا هر کی از این مدل جدیدا داره که علامتهای سنسور توی صفحه دور موتور هست بگه تا حالا دیده این سنسور ها درست عمل کنن؟؟ اینم بگم موتورم رو نذاشتم تا حالا فیلتر کثیف بشه یا روغن کم کنه یا خراب بشه یا انجین بیش از حد داغ بشه ولی یه راهی میخوام ببینم کار میکنن یا نه. ممنون میشم کمکم کنید. چون توی یوتیوب هیچ 220 مدل جدیدی ندیدم سنسوراش کار کنن. هر چی بوده مثل مدلهای 93 به پایین بوده

یه راهی چیزی نشون بدید تست کنم ببینم کار میکنن یا نه. مرسی دوستای عزیز

- - - Updated - - -

http://up2www.com/uploads/dc6f20170615-001341.jpg
    اینم لینک عکس صفحه کیلومتر

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط رسول2211 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. یه سوال فنی داشتم از اهالی فن

میگم این سه تا سنسور فیلتر هوا و کمبود روغن و دمای انجین چقد دقیق کار میکنه؟؟؟ توی خیلی از کلیپها و حتی توی موتور رفیقم که مدل 93 هست دیدم که این سنسورا عمل میکنه که روی صفحه دیجیتال هست
    ولی روی موتور خودم که 95 هستش تا حالا روشن نشدن. البته وقتی سویچ بازه ولی موتور خاموشه روشن میشن که توی مدلای جدید به شکل چراغ توی صفحه دور موتور دذ اومدن.
    همین الان توی یوتیوب دیدم که سیمهای اتصال سنسور دما رو رو کنار پیچ تخلیه روغن جدا کرد و توی صفحه دیجیتال علامت سنسور چشمک زن شد. از کنار رادیات هم سیم اتصال سنسور رو جدا کرد و سنسور کمبود روغن چشمک میزد ولی من این کار رو کردم اما هیچ تغیری ندیدم. البته توی کلیپ مستقیم نشون نداد که با جدا کردن سیم اتصال سنسور بکار افتاد ولی خب توی یه تصویر جدا نشون میداد که علامتها چشمک میزدن

تو رو خدا هر کی از این مدل جدیدا داره که علامتهای سنسور توی صفحه دور موتور هست بگه تا حالا دیده این سنسور ها درست عمل کنن؟؟ اینم بگم موتورم رو نذاشتم تا حالا فیلتر کثیف بشه یا روغن کم کنه یا خراب بشه یا انجین بیش از حد داغ بشه ولی یه راهی میخوام ببینم کار میکنن یا نه. ممنون میشم کمکم کنید. چون توی یوتیوب هیچ 220 مدل جدیدی ندیدم سنسوراش کار کنن. هر چی بوده مثل مدلهای 93 به پایین بوده

یه راهی چیزی نشون بدید تست کنم ببینم کار میکنن یا نه. مرسی دوستای عزیز

- - - Updated - - -

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    اینم لینک عکس صفحه کیلومتر
    سلام ، زمانی ک شما سوییچ رو باز میکنی کیلومتر ی حالت تقریبا چک مانند داره و همه سنسور ها و علائم فعال میشه اگر در حین حرکت هر کدوم ازین سنسور ها روشن بود مشخص کننده نقص یا وضعیت نادرستیه و به شدت باید جدی گرفته بشه ، و اینکه دوست خوبم بی دلیل سنسور هارو جا ب جا یا قطع و وصل نکن ، میشی مث ما لنگ ی سنسور و سوکتش داستان پیدا میکنی . مطمئن باش هیچ جوره دلت نمیخواد این سنسورا رو ببینی ب خصوص سنسور دمای بالای انجین ...
    (; In The Name OF Pulsar

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220