FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام رنگ پالس 220 زیباست؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

108 21.64%
  • مشکی

269 53.91%
  • ابی

88 17.64%
  • نقره ای

34 6.81%
صفحه 223 از 396 نخستنخست ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,221 به 2,230 از 3952

موضوع: Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 02:37 بعد از ظهر

پیش فرض Bajaj Pulsar 220 & پالس 220

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت راهنمایی
    ببینید واس صدای استارت رو قبلا پیش ی مکانیک بردم بهم گفت واسه ساچمه استارتت هست و موتورو باز کرده گو گفت فنر هایی ک با ساچمه ها بازی میکنن همه کجو کوله شن ک ما نهایتا رفتیم ساچمه استارت خریدیم ی ماهی خوب بود و بازم همون صدا رو مجددا میده !
    ولی واسه صدای کر کر ی چیزی مث صدای زنبوره ک با افزایش گاز صداش بیشتر میشه و همون طور تو دور های بالا موتور جوون حرکت نداره و خاموش میشه ...

سلام

می تونه از زنجیر تایم باشه
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

2. تعداد 13 کاربر از BKING برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    bajaj220
    شغل و حرفه
    تزیینات اتومبیل..اسپرت
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    14-10-1394 @ 05:25 بعد از ظهر

دوستان کسی آینه 220 نداره بخواهد بفروشه؟؟

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 - CG 125
    شغل و حرفه
    کارهای بی خودی
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    09-07-1396 @ 12:37 بعد از ظهر

دوستان وقتی میخوای موتور روشن کنیم ، یه صدایی از اتومات استارت می یاد و موتور روشن نمیشه مشکل از چیه ؟؟؟ از باطری هست ؟ چون وقتی روشن شه و یک ساعتی موتور روشن باشه تا یک روز با اولین استارت روشن میشه ولی بعد یه روز خواب دوباره همونجوری میشه. صدا از اتومات کنار قاب بغل می یاد.

5. کاربر زیر از Garbaz برای این پست تشکر کرده است

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 02:37 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Garbaz نمایش پست ها
    دوستان وقتی میخوای موتور روشن کنیم ، یه صدایی از اتومات استارت می یاد و موتور روشن نمیشه مشکل از چیه ؟؟؟ از باطری هست ؟ چون وقتی روشن شه و یک ساعتی موتور روشن باشه تا یک روز با اولین استارت روشن میشه ولی بعد یه روز خواب دوباره همونجوری میشه. صدا از اتومات کنار قاب بغل می یاد.
    مشکل از باتری هست ضعیف شده
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

7. کاربر زیر از BKING برای این پست تشکر کرده است

مدیر بخش بحث های متفرقه موتور و لیدر استان گلستان

نوع موتور
    GT250R , DR200 , QM200 , KMX125 , DT125 , XL125S , CGL 125
    شغل و حرفه
    Computer
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    19-10-1402 @ 12:50 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Ello نمایش پست ها
    ممنون فقطاین دود سفید چیه که این همه صبح میاد ازش بیرون ؟ کل پارکینگ رو بر میداره نمیشه نفس کشید. و یه مورد دیگه این که توو اگزوز چربه چطور؟ آخه سالای پیش اصلا زمستون دود نمیکرد صبحها
    دوست عزیز ، اون دود نیست ، بخار آبه که توی هوای سرد تا گرم شدن موتور از اگزوز بیرون میاد
    نیکی همه چیز را مغلوب میکند و خودش مغلوب نمیشود

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

با سلام خدمت دوستان خوب
    من تقریباً یکی دو ماهیه که پالس 220 خریدم و در موردش چند تا سوال داشتم
    من مسیر ترددم بیشتر جاده هست و تا الان هم خیلی خوب بوده موتور اما میخواستم ببینم آیا میتونم موتورو تقویت کنم بنحوی که این تغییرات حاصل بشه:

1)قدرت موتور بالا بره و تاپ اسپیدم از 135 با زحمت به 150 راحت برسه که به انجین آسیب نرسه
    2)ایمنی ترمزهام در صورت لزم بالاتر بره
    3)مصرف سوخت با توجه به اینکه در جاده تردد دارم خیلی زیاد و غیر اقتصادی نشه
    4)اگزوز بهتری نصب کنم که صدای بهتر و بازدهی بهتر برای موتور داشته باشه بدون ایجاد لرزش در موتور
    5)با توجه به اینکه از چراغ زنون تعریف نشنیدم و فکر میکنم جون باتری را میگیره نصب زنون برای نور پایین و نور بالای پالس 220 با کیفیت خووب و بدون کاهش زیاد قدرت باتری امکان داره
    البته دوستان میدونم که شاید بهتره با این مشخصات که دادم برم یک هیوسانگ بخرم خیال خودمو راحت کنم یا یک موتور کلاس بالاتر که قابلیت ارتقاء بهتری هم داشته باشه اما در حال حاضر امکانشو ندارم

متشکرم

- - - Updated - - -

با سلام خدمت دوستان خوب
    من مسیر ترددم بیشتر جاده هست و تا الان هم خیلی خوب بوده موتور اما میخواستم ببینم آیا میتونم موتورو تقویت کنم بنحوی که این تغییرات حاصل بشه:

1)قدرت موتور بالا بره و تاپ اسپیدم از 135 با زحمت به 150 راحت برسه که به انجین آسیب نرسه
    4)اگزوز بهتری نصب کنم که صدای بهتر و بازدهی بهتر برای موتور داشته باشه بدون ایجاد لرزش در موتور
    5)با توجه به اینکه از چراغ زنون تعریف نشنیدم و فکر میکنم جون باتری را میگیره نصب زنون برای نور پایین و نور بالای پالس 220 با کیفیت خووب و بدون کاهش زیاد قدرت باتری امکان داره
    البته دوستان میدونم که شاید بهتره با این مشخصات که دادم برم یک هیوسانگ بخرم خیال خودمو راحت کنم یا یک موتور کلاس بالاتر که قابلیت ارتقاء بهتری هم داشته باشه اما در حال حاضر امکانشو ندارم

متشکرم

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220 - CG 125
    شغل و حرفه
    کارهای بی خودی
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    09-07-1396 @ 12:37 بعد از ظهر

اقا باطری اتمی خریدم قیمت 85 ، راستی اتمی هم اسید داره داخلش و ممکنه کم کنه؟

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    محصل - اکترونیک-برق
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-04-1400 @ 05:11 قبل از ظهر

با سلام خدمت دوستان خوب

متشکرم
    بهت تبریک میگم...
    امیوارم باهاش حسابی حال کنی....و بهترش را بگیری .... مثلا kawasaki H2
    من زیاد اطلاعات ندارم...
    ولی در مورد زنون ....
    من خودم یه 5 ماهی هست 35W بستم .... و یه 1 ماه و نیم میشه تغیرش دادم به 55W ....من مستقیم از باتر سیم کشیدم به زنون و یه کلید سر راهش گذاشتم...کلا از برق موتور جداست...
    به نظر من مشکلی برای موتورت پیش نمیاد....
    فقط یه مشکل داره....اونم وقتی موتورت خاموشه ، لامپ زنون را روشن بکنی ممکنه صفحه کیلومترت روشن خاموش بشه... توجه کن موتورت خاموشه ....
    و این که وقتی موتورت خاموشه اگه لامپ زنون را برای زمان زیادی روشن بزاری باتریت خالی میشه...ولی وقتی موتورت روشنه ... مشکلی نداره .... من شده حتی 6-5 ساعت همینجوری روشن بوده و هیچ مشکلی نداشتم... البته توی جاده...
    بعد کلی پرسوجو فهمید علت ضعیف بودن باتریه... برا همین میخوام 12A کنم باتری رو ...

12. کاربر زیر از hosin2a برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

28 سال محله شهرآرا در تهران,اکنون در شهر پرند.
    نوع موتور
    CDI 125 قبلاً , پالس 220 فعلاً , به امید خدا سوزوکی هایابوسا
    شغل و حرفه
    فارغ التحصیل عمران،سرمایه گذاری.
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    13-09-1400 @ 07:29 بعد از ظهر

حسین آقا تشکر از پاسخت
    خدا خیرت بده
    حالا که شما در مورد مبحث برق پالس 220 یک کاری واسه موتورت انجام دادی همین یک مبحثم چند تا نکته متوجه بشم خوبه
    من حس میکنم نور پایینش جون نداره
    در مجموع میخوام نور پایینش خوب بشه نور بالاش هم قویتر
    لازمه باتریمو عوض کنم قبل از تعویض چراغ؟
    و چون میخوام ببرم تعمیرکار برام عوض کنه باتریو ممنون میشم مرحله به مرحله بگی چی بخرم و به تعمیرکار چی بگم؟
    قیمت هم اگر داری بگو و اینکه چند وقت پیش عوض کردی چراغای موتور را؟
    واسه سرعت یا شتاب موتور خودت کاری انجام دادی
    تشکر از اطلاعات مفیدت

ویرایش توسط کاوه : 11-09-1393 در ساعت 08:05 بعد از ظهر
    آنچنان که شکسته و نشکسته را از صدایش میشناسند, حال و روز و شخصیت آدمی را هم از نحوه گفتارش میتوان فهمید.

14. کاربر زیر از AMIR_NINJA برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    pulse135ls&Pulse 200ns
    شغل و حرفه
    کارمند شرکت گاز
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    26-12-1393 @ 12:00 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Garbaz نمایش پست ها
    اقا باطری اتمی خریدم قیمت 85 ، راستی اتمی هم اسید داره داخلش و ممکنه کم کنه؟
    باطری اتمی های موتوری موجود در بازار'همون باطریهای ژلاتینی لوازم الکترونیکی فروشهای بازار هستند'بااین تفاوت که بجای پیچ 'فیش میخورند'این باطریها همون طور که گفتم دارای ژلاتین هستند'ژلاتین ها آغشته به اسید هستند'و سوپاپ های لاستیکی هرچند یکبار پس از زیاد شدن فشارگاز'در اثر شارژ باطری'گاز اسید رو آزاد میکنند'عمر این باطری ها حداقل(نمونه خوب)سه برابر باطری معمولی هست 'و نیازی به نگهداری نداره'خیالتون راحت باشه.

16. تعداد 3 کاربر از mahmoodkhan برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    محصل - اکترونیک-برق
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    29-04-1400 @ 05:11 قبل از ظهر

حسین آقا تشکر از پاسخت
    خدا خیرت بده
    حالا که شما در مورد مبحث برق پالس 220 یک کاری واسه موتورت انجام دادی همین یک مبحثم چند تا نکته متوجه بشم خوبه
    من حس میکنم نور پایینش جون نداره
    در مجموع میخوام نور پایینش خوب بشه نور بالاش هم قویتر
    لازمه باتریمو عوض کنم قبل از تعویض چراغ؟
    و چون میخوام ببرم تعمیرکار برام عوض کنه باتریو ممنون میشم مرحله به مرحله بگی چی بخرم و به تعمیرکار چی بگم؟
    قیمت هم اگر داری بگو و اینکه چند وقت پیش عوض کردی چراغای موتور را؟
    واسه سرعت یا شتاب موتور خودت کاری انجام دادی
    تشکر از اطلاعات مفیدت
    شما هم امیدوارم موتورسکلت بهتر بخری و هر موتورسیکلتی که سوار میشی سلامت باشی و بدون حادثه
    خدا به خودت و هفت جد ابادت خیر بده
    برای نور پایین .....راست میگی انگار جون نداره..................به نظر من چون لنز داره و پشت لنز یک قطعه فلزی هست که بالاش به صورت هشت فارسی است که عدسی نور را به صورت برعکس به بیرون هدایت میکنه .... (و نور در بیرون موتور به صورت هفت فارسی می افته به این دلیله.... ) که من فکر میکنم این قطعه اجازه نمیده نور به صورت کامل بیرون بیاد و جلوی قسمت بالای نور را میگیرد و چون نور بالا همه ی نور بیرون میاد به نظر قوی تر میاد.... یه عکس کشیدم شاید منظورم را برسونه.... ببخشید دیگه خیلی نقاشیم خوب نیست...
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ].

بعد درباره ی قوی تر کردن نور پایین با هات موافقم.... ولی نور بالا نه .... چون همینجوری که هست میدونی چقدر بهم گفتن که نور بالات کور میکنه ..... حتی توی جاده من با موتور بودم و ماشین جلوییم فامیلامون بودن.... وقتی رسیدیم بهم گفت اگه آشنا نبوده با ماشین میزدمت تا از جاده بری بیرون و به لقاء الله بپیوندی...........بعد یه دلیل دیگه که میگم نور بالا زنون نزار اینه که خیلی وقت ها میخوای با نور بالا فلاش بزنی ولی وقتی زنون گذاشتی نمیتونی بزنی......
    خواب درباره نور پایین........
    من که اول حدود 8-7 ماه پیش زنون بستم ........ زنونم 35W بود و لامپم 4300K بود ..... نورش بد نبود .... تقریبا کمی از لامپ فابریک موتور که 55W بود بیشتر شد.... ومن تصمیم به قوی تر کردن لامپ زنون گرفتم.....
    خواب رفتم ترانس 55W و لامپ 6000K گرفتم...... خیلی توپ شد..... یعنی دیدی این ماشینای مدل بالا که لامپ فابریکشون زنون هست و نور فوق العاده ای دارن..........یعنی تقریبا شبیه اونا شد ....ولی گفتم تقریبا برا همین هنوز ضعیف تر از اونا بود.....الان حدود 2 ماه هست که روی موتوره و مشکلی نداشتم...
    تا الان من توی هیچ چیز تغیری ندادم.... یعنی باتریم را عوض نکردم....
    ولی گفتم اگه موتورت خاموش باشه و لامپ زنون را که مستقیم بستی روشن کنی ممکنه صفحه کیلومترت روشن خاموش بشه.... و این باعث ریست شدن صفحه کیلومترت میشه.....البته نه تمام اطلاعات صفحه کیلومتر... فقط میزان کیلومتر .... باز هم نه اون میزان کیلومتر اصلی.... مال اون تریپ 1 و 2 که دکمه داره .... ریست میشه...و اگه موتور روشن باشه و لامپ را روشن کنی مشکلی به وجود نمیاد....
    که گفتم پس از پرسجو گفتند که لامپ در اون لحظه روشن شدن آمپر زیادی از باتری میکشد.... به همین دلیل...
    راستش من میخوام نور پایین موتورم مثل اون ماشینا بشه ....
    برای همین قصد دارم زنونم را عوض کنم و به 75W ارتقاء بدم....و برای این که باتری کمتر زیر فشار باشه ....میخوام باتری را به 12 امپر افزایش بدم.....البته باید توی موتور جاش بشه ... که احتمال 80 درصد جاش بشه ....اگه نشد با زور جا میشه....
    قیمت باتری 12 ولت 12 آمپر ... من که حدود 2 ماه پیش از تهران -میدان رازی پرسیدم.....حدود 90 تومن بود ... اتمیش البته .... و باتری 12 ولت 9 آمپر اتمی 65 تومن خریدم....
    برای اطلاعات بیشتر درباره لامپ زنون و باتری و قیمت که خریدم به این پست بنده مراجعه کنید...

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

محل سنسور دمای روغن پالس 220

سنسور رادیات پالس 220 کجاشه

سنسور رادیات روغن پالس 220

http:persianmotor.net

خرید لاستیک دیافراگم کاربراتور site:persianmotor.net

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-268.html

http:persianmotor.net-23-bajaj-pulsar-220-220-a-329.html

پالس 220

ساچمه استارت پالس220

اسم اون قسمتی که ساچمه استارت پالس داخلش هست

f220 پالس

محل دقیق سنسور فیلتر هوای پالس 220