FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: انتخاب بدون تعصب در برند

موتور سوار

Last Online
    16-06-1401 @ 05:13 بعد از ظهر

Thumbs up انتخاب بدون تعصب در برند

لطفا بفرمایید چرا نینجا توی ایران و اکثر کشورها موفق تر از هوندا و دوک شده با این که هوندا نسبت به نینجا مصرف کمتر و گشتاور بیشتری داره و یا دوک هم مصرف و قدرت مانور بیشتری هم داره
    اگر برند دیگه ای هم به ذهن زیباتون میاد بگید مثلا هیوسانگ
    دوستان همه نظرهای خودشونو بدن درباره 250 ها صحبت کنیم
    من خودم عاشق cbr 250 ام

ktm duk 250
    cbr 250
    ninja 250

2. تعداد 3 کاربر از mogtaba123 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

خوب نینجا نسبت به سی بی آر و دوک بهتر راه میره و کلا برند کاواساکی مثل اپل دهن پر کنه
    نمیگم بده اتفاقا تو عالی بودنش شکی نیست اما متاسفانه یه ذره زیادی دهن پر کن شده واسه همینم قیمتش وحشتناکه وگرنه به قول شما کی تی ام و مخصوصا هوندا رو میشه روشون قسم خورد
    اینم بگم که سالهای بعد انقلاب کاواساکی با موتورای Hi kips و kdx و kls و gto خیلی معروف شد و کلا افتاد سر زبونا ( gto و super hi به ترتیب با 125 و 150 سی سی تک سیلندر از هیوسانگ 250 سی سی با تکنولوژی امروزی و پیشرفته و دو سیلندر v جلو میزنند با چشمام دیدم اینو شما حساب کن تو دوره ی موتور گازی و سلطان سی جی گوجه ای یه موتوری با شتاب هیوسانگ به مراتب بیشتر بوده ) دقیقا مثل قضیه پژو پارس و 405 که تو دهه 80 برای اولین بار وارد شدند از همه نظر از ماشینای موجود مثل پراید و پیکان برتری داشتند و هنوزم که هنوزه یه سریا به شدت تعصب دارند روی پارس و 405 با اینکه میدونیم پژو های تولیدی حال حاضر چیه و فرقش این وسط با کاوا اینه که کاوا هنوزم کیفیت قبل رو داره اما با قیمت نجومی

4. تعداد 3 کاربر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

قیمت کاوازکی البته تو ایران نجومیه وگرنه تو اروپا و امریکا خیلی قیمته خوبی داره . بعد کلا موتورایه کاوازاکی چهره خشنی دارن وسرعتو شتابه وحشتناک . من یه بار تو پیست رفته بودم برایه تماشا بیرون از پیست یه cb1000r با z1000 وایساده بودن بعد ملتم جمع شده بودن همه تو کفه طراحیه z1000 بودن . خلاصه عشق است کاوازاکی

6. تعداد 3 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

معلومه از نظر علم موتور از من خیلی حرفه ای تر هستید
    معلومه شما دو نفر عشقه کاوازاکی عجیب هستید
    1 های کیپس که فرمودین مربوط به صدای سوپاپ و اگه دقیق بگم میشه تکنولوژی ساخت سوپاپی که خارج کننده بخار بنزینه و چیزه دیگه ای نداره
    2 مصرف همه موتورها کلا خیلی کمه اما اگه بخای طراحی حساب کنید موتور های هوندا و دوک گشتاور بیشتری دارن نسبت به مصرفی که دارن
    3شتاب فقط ملاک نیست راحتی هم تو نشستن راننده هست یه جورایی روون تره توی هوندا اگه قبول کنین
    همه این ها رو بزاریم کنار دوک اتریشیه
    شرکت های اروپایی هم یک قدم جلوتر از بقیه دنیا هستن
    و به این خاطر هست که کی تی ام رو خیلی دوست دارم
    استخوان های شاسی رو میبینی به اون محکمی کیف می کنین
    همه چیز مهندسی شده
    البته دوک همه مدل هاش داخل ایران نیامده
    درباره راحتی توی موتور سیکلت گفتم دوک هم شاملشه خواهش میکنم ویدیو هنرنمایی rok bagoros duke 125 رو حتما ببینید خیلی راحت مانور میده با دوک
    اصلا توی دوک مفهوم طراحی رو می شه فهمید
    نه تو هوندا و کاوازاکی
    البته من خودم چون تو ایران دوک 250 مدل نیکد نیست انتخابم هوندا هست چون هم کم مصرف تر از بقیه هست هم برندی هست که امتحانشو پس داده و هم سرعت میانیش سریع تر از نینجا پر میشه
    ویرایش توسط mogtaba123 : 10-04-1396 در ساعت 01:09 قبل از ظهر

8. تعداد 2 کاربر از mogtaba123 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online

کلا تو سواری و بصرفه بودن هندا حرف نداره چون موتوراش جمع و جور وخوش دسته مثل مدل cbr از 2009 به بعد . اما کاوازاکی طراحیش مثل یه سامورایی میمونه یعنی خشن و تیزه . اونوقت شاید خیلی ها فکر کنن اروپا تو موتورسازی از ژاپن جلوتره اما خودمونم میدونیم که موتور ژاپنی یه چیزه دیگست . شما الان نگاه کنید دوکاتی پانیگالی هر اگزوزی رو که روش نصب کنید باز صدای مخصوصه خودشو داره یعنی عملا بیخیاله نصب اگزوز باید شید . البته اینم بگم که bmw تو موتورایه جهان واقعا هیولاییه واسه خودش نمونشم hp4 که اندازه بنلی 2 سیلندر وزن داره ولی سرعته اوانتادور رو داره . درکل بنظرم هرکدوم از این شرکتا موتوراشون ویژگی هایه خودشونو دارن و اینجا دیگه به سلیقه خریدار برمیگرده مخصوصا تو ایران . مثلا خیلی از ماها میریم گمرگ میومنیم nsبخریم یا z800 از بس قیمتا جهانیه

10. تعداد 2 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    25-12-1402 @ 10:47 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mogtaba123 نمایش پست ها
    همه چیز مهندسی شده
    البته دوک همه مدل هاش داخل ایران نیامده
    درباره راحتی توی موتور سیکلت گفتم دوک هم شاملشه خواهش میکنم ویدیو هنرنمایی rok bagoros duke 125 رو حتما ببینید خیلی راحت مانور میده با دوک
    اصلا توی دوک مفهوم طراحی رو می شه فهمید
    نه تو هوندا و کاوازاکی
    البته من خودم چون تو ایران دوک 250 مدل نیکد نیست انتخابم هوندا هست چون هم کم مصرف تر از بقیه هست هم برندی هست که امتحانشو پس داده و هم سرعت میانیش سریع تر از نینجا پر میشه
    دوک 250 و کی تی ام آرسی 250 اومده خیلی وقته کویر آورده قیمت هم 26.27 تومن
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

12. تعداد 2 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    دوک 250 و کی تی ام آرسی 250 اومده خیلی وقته کویر آورده قیمت هم 26.27 تومن
    دست شما درد نکنه خوشحال شدم فهمیدم

14. تعداد 2 کاربر از mogtaba123 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    wave sabin 125
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1396 @ 12:05 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mogtaba123 نمایش پست ها
    معلومه از نظر علم موتور از من خیلی حرفه ای تر هستید
    معلومه شما دو نفر عشقه کاوازاکی عجیب هستید
    اختیار داری داداش شاگرد این سایتیم
    عکس پروفایلمو یه نگاه ریز بنداز میبینی عشق یعنی چی
    HONDA CBX 1000 1978
    مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

16. تعداد 6 کاربر از erfi.747 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    12-08-1396 @ 03:13 بعد از ظهر

سلام به همه دوستان. خیلی تاپیک بجایی بود و میتونه یه مقایسه هم بینشون باشه که خودم به شدت دنبال مقایسه هستم. راستش من یه پیشینه تعریفی که توی ذهنم از کاوا بودش، بحث سرسیلندرش بود که در این مقال نمیگنجه. توی ایران یه فاکتوری که به شدت تاثیر گذار هست، قطعات یدکی و قیمت تعمیر نگهداری هستش. کاوا چون مشتریهایهاش زیادن و مخصوصا تو 250، از هوندا بروتر بود، یکم بازار تقاضاش بیشتر بود و خوب اکثر فروشندگان مشتری مدار ما رو هم که میشناسین منتظرن از آب گل آلود ماهی بگیرن. و مورد دیگه خدمات پس از فروشه. من خودم cbr150 یا دربی رو خیلی دوست دارم چونکه حجمش پایین تره و مصرف سوختش برای من مناسب تره. دنبال این دوتا بودم که به علت خدمات پس از فروش و عدم تامین قطعات مناسب ارائه دهندگان منصرف شدم. موتوری که 8 9 سال از ورودش به بازار میگذره بخاطر خدمات نامناسبش زود کنار گذاشته میشه. میترسم آینده 250 های خوب بازار هم همین بشه و برای خرید یه قطعه ، مثل موتور سنگین باهاشون رفتار بشه ( که کم و بیش همینطوره)
    ببخشید از بحث دور شدیم هوندا اصطحلاکش همیشه پایین بوده و سواری نرم و راحتی داشته. توی ی و تیوب هم که نگاه میکردم و مقایسه هوندا و دوک بود، راننده های هندی موتوراشونو تعویض میکنن. راکب دوک که سوار هوندا بود میگفت موتور راحتیه اما هردوتا موتور رو قبول داشت. واقعا هم نمیشه طراحی اتریش و ژاپن رو طراحی الکی نام برد و صد درصد برای مشتری ها و مصرف خودشون، ارگونومی بسیار مناسبی برای راکبین خودشون ارائه میدهند. خرید هرکدوم از این برندها به جیب شما و علاقتون برمیگرده وگرنه هرکدوم دارای محاسن بسیار هستتند

همونطور که به راکبین آپاچی نمیشه روندن پالس رو پیشنهاد داد و بلعکس، این موتورها هم داستان مشابه دارند
    در پناه حق باشید

18. تعداد 4 کاربر از kamran.iran برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online

کلا موتورایه ژاپنی واسه ایرانیا شناخته تر وپرطرفدارتر هستن مثلا خیلی ها هنوز mv agusta ندیدن تو ایران . واقعا مقایسه این موتورای شرکتایه مطرح خیلی کاره سختیه مخصوصا تو حجم بالا ، مثلا اصلا نمیشه گفت duke1290 بهتره یا cb1000r انصافا هرکدوم هیولایی هستن واسه خودشون . اما درکل موتورایه هندا خیلی اقتصادی هستن .

20. تعداد 3 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)