FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما عزیزان کدام رنگ BENELLI TNT 25 زیبا تر است ؟

رأی دهندگان
162. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

26 16.05%
  • سفید

68 41.98%
  • مشکی

68 41.98%
صفحه 15 از 94 نخستنخست ... 51112131415161718192565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 932

موضوع: BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    20-04-1397 @ 08:58 بعد از ظهر

پیش فرض BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

سلام به عزیزان و موتور سواران و موتور دوستان عزیز
    تاپیکی برای عضو 250 سی سی وتک سیلندر خانواده ی بزرگ BENELLI پیدا نکردم و احساس کردم نیاز هست که این تاپیک زده بشه تا بیشتر با این موتور اشنا بشیم

این شما و این هم BENELLI TNT 25

نمای کلی :

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

انجین زیبای BENELLI TNT 25 :

و کنسول ترکیبی و زیبای این موتور سیکلت اسپورت:

وحالا مشخصات فنی BENELLI TNT 25 :

Fact File

Engine
    p
    Gearbox 6-speed - one down, five u
    Installation 249.2cc, single-cylinder, liquid-cooled, four-stroke
    Power 28.16bhp at 9,000rpm
    Torque 2.1kgm at 7,000rpm
    Power to weight 160.7bhp per tonne
    Transmission
    Dimensions
    Length 2080mm
    Width 805mm
    Height 1090mm
    Wheel base 1385mm
    Chassis & Body
    Weight 150kg
    Wheels 12-spoke alloys
    Tyres 110/70 x 17-inch, 140/60 x 17-inch

0-20 0.69 sec
    0-40 1.90 sec
    0-60 3.56 sec
    0-80 5.99 sec
    0-100 9.95 sec
    Economy

Tank size 16.5 litres

و در آخر از کسانی که به مسایل فنی موتور اشنایی دارن و یا این موتور رو خریدن و همه ی دوستان سایت خواهشمندم که با حضور همیشه فعال و گرمشون این تاپیک رو به یک تاپیک کاربردی و مفید مبدل کنند
    ویرایش توسط farshad 54 : 30-07-1397 در ساعت 02:45 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadazari نمایش پست ها
    سلام
    من سال قبل از سری اول بنلی جفت سیلندر یک دستگاه خریده بودم که بعد از مدتی فروختم الان هم مدتی هست مجدد یک بنلی جفت سیلندر خریدم .کلا حجم همشون یکی هست فقط تو رنگ طلایی مثلا اپشن بیشتری داره به عنوان مثال لاستیک عقب 160 هست که تو بزرگ نشون دادن موتور نقش داره از طرفی زنجیر چرخ هم از نوع طلایی ومرغوبتر استفاده شده .
    اون دوستمون که خواستن با ان اس مقایسه بشه چون من ان اس هم داشتم وتاپیک بنلی جفت هم زیر خاکی شده .اینجا عرض کنم هردوشون موتورهای نسبتا خوبی هستن .از نظر انجین بنلی قویتر وبهتره وتواین یکساله کمتر پیش امده از نظر انجین ایراد پیدا کنه .از نظر رادیات اب وسیستم خنک سازی ان اس خیلی بهتر عمل میکنه .فن بنلی تو ترافیک دائم روشن هست ودمای اب رو دیر پایین میاره وبه راکب گرمای زیادی منتقل میکنه هردومدلی که داشتم همین ایراد رو دارن منتها تو مدل های جدید این گرما کمتر شده نسبت به سری اول.سواری وهندلینگ بنلی خیلی سرتره هر چند ان اس هم سواری خوبی داره .برای شهر ان اس تو دست تر وراحت تره .ولی برای تفریح و جاده بنلی هم خوش صدا هست وهم بیشتر راه میره البته تو هوای گرم راکب اذیت میشه .از نظر وزن وچرخش فرمون به نظر من ان اس بهتره .
    مرسی از توضیحاتتون . راستش منم دنبال تاپیک جفت سیلندر بودم که به قول شما دیدم زیر خاکی شده .
    و اما در مورد موتور . راستش من الان خودم ان اس دارم خیلی موتور تیز وخوشدستیه اما بنلی دوسیلندر طلایی بدجور دیوونم کرده . چون هم تکه هم حس و حاله موتورسنگینو میده . پس با حساب فرمایشات شما تمام بنلی دوسیلندرا تو ایران 250 هستن فقط رنگ طلایی اپشنایه بهتری داره .
    درکل طلاییش واقعا چیز توپیه هم رخ قشنگی داره هم صداش برایه دوسیلندر عالیه . ولی به احتمال زیاد تا قبل از پاییز بگیرم فقط دوست عزیز سری هایه جدید که مشکل خاصی ندارن ؟

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    10-01-1403 @ 02:11 بعد از ظهر

سلام
    من سال قبل از سری اول بنلی جفت سیلندر یک دستگاه خریده بودم که بعد از مدتی فروختم الان هم مدتی هست مجدد یک بنلی جفت سیلندر خریدم .کلا حجم همشون یکی هست فقط تو رنگ طلایی مثلا اپشن بیشتری داره به عنوان مثال لاستیک عقب 160 هست که تو بزرگ نشون دادن موتور نقش داره از طرفی زنجیر چرخ هم از نوع طلایی ومرغوبتر استفاده شده .
    اون دوستمون که خواستن با ان اس مقایسه بشه چون من ان اس هم داشتم وتاپیک بنلی جفت هم زیر خاکی شده .اینجا عرض کنم هردوشون موتورهای نسبتا خوبی هستن .از نظر انجین بنلی قویتر وبهتره وتواین یکساله کمتر پیش امده از نظر انجین ایراد پیدا کنه .از نظر رادیات اب وسیستم خنک سازی ان اس خیلی بهتر عمل میکنه .فن بنلی تو ترافیک دائم روشن هست ودمای اب رو دیر پایین میاره وبه راکب گرمای زیادی منتقل میکنه هردومدلی که داشتم همین ایراد رو دارن منتها تو مدل های جدید این گرما کمتر شده نسبت به سری اول.سواری وهندلینگ بنلی خیلی سرتره هر چند ان اس هم سواری خوبی داره .برای شهر ان اس تو دست تر وراحت تره .ولی برای تفریح و جاده بنلی هم خوش صدا هست وهم بیشتر راه میره البته تو هوای گرم راکب اذیت میشه .از نظر وزن وچرخش فرمون به نظر من ان اس بهتره .
    .
    سلام آقا شما جفت رو چند خریدی تو مشهد؟؟؟ این جدیده رو یادمه اول یه طلایی گرفته بودی همون 16500 از نمایندگی تی وی اس بود فکر کنم گفتین این دومیه چطور مدل 96 هست دیگه؟؟؟
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

4. کاربر زیر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر-پاکشتی اپریلیا
    Last Online
    24-05-1400 @ 11:03 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack z1000 نمایش پست ها
    مرسی از توضیحاتتون . راستش منم دنبال تاپیک جفت سیلندر بودم که به قول شما دیدم زیر خاکی شده .
    و اما در مورد موتور . راستش من الان خودم ان اس دارم خیلی موتور تیز وخوشدستیه اما بنلی دوسیلندر طلایی بدجور دیوونم کرده . چون هم تکه هم حس و حاله موتورسنگینو میده . پس با حساب فرمایشات شما تمام بنلی دوسیلندرا تو ایران 250 هستن فقط رنگ طلایی اپشنایه بهتری داره .
    درکل طلاییش واقعا چیز توپیه هم رخ قشنگی داره هم صداش برایه دوسیلندر عالیه . ولی به احتمال زیاد تا قبل از پاییز بگیرم فقط دوست عزیز سری هایه جدید که مشکل خاصی ندارن ؟
    مشکل همون وزن زیاد وگرم کردن موتور هست که اشاره کردم البته توسری های جدید مشکل گرم کردن کمتر شده ولی زیاد محسوس نیست خوشبختانه قطعات وتعمیرکارش هم هست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    .
    سلام آقا شما جفت رو چند خریدی تو مشهد؟؟؟ این جدیده رو یادمه اول یه طلایی گرفته بودی همون 16500 از نمایندگی تی وی اس بود فکر کنم گفتین این دومیه چطور مدل 96 هست دیگه؟؟؟
    سلام همشهری اولی رو برج 2 پارسال گرفتم سفید .این دومی رو هم صفرسفید گرفتم مدلش 95هست ولی تولیدی برج شش 95 به بعد هست .من دنبال ان اس بودم یکسری به سید هاشم فرخنده نماینده شرکت نیکران زدم خیلی تعریف از سریهای جدیدش کرد منم خام شدم خریدم قیمتش رو هم منصفانه حساب کرد

6. تعداد 2 کاربر از mohammadazari برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online

مشکل همون وزن زیاد وگرم کردن موتور هست که اشاره کردم البته توسری های جدید مشکل گرم کردن کمتر شده ولی زیاد محسوس نیست خوشبختانه قطعات وتعمیرکارش هم هست

- - - Updated - - -

سلام همشهری اولی رو برج 2 پارسال گرفتم سفید .این دومی رو هم صفرسفید گرفتم مدلش 95هست ولی تولیدی برج شش 95 به بعد هست .من دنبال ان اس بودم یکسری به سید هاشم فرخنده نماینده شرکت نیکران زدم خیلی تعریف از سریهای جدیدش کرد منم خام شدم خریدم قیمتش رو هم منصفانه حساب کرد
    دوست عزیز الان شما رازی هستید از موتور ؟اونوقت هزینه هایه نگهداریش چقدره ، مثل فیلتر روغن با خود روغن یا لنتش ؟

8. کاربر زیر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر-پاکشتی اپریلیا
    Last Online

موتور نسبتا خوبی هست ایرادات جزعی داره که اونم مربوط به چینی بودنش هست اگه با گرماش کنار بیای خوبه هزینه نگه داری و قطعات جانبیش برای شما که تجربه ان اس داشتی تقریبا دوبرابر هزینه نگه داری ان اس هست

10. تعداد 3 کاربر از mohammadazari برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online

موتور نسبتا خوبی هست ایرادات جزعی داره که اونم مربوط به چینی بودنش هست اگه با گرماش کنار بیای خوبه هزینه نگه داری و قطعات جانبیش برای شما که تجربه ان اس داشتی تقریبا دوبرابر هزینه نگه داری ان اس هست
    اگه دوبرابر ان اس باشه که خوبه اما من تعمیرگاه بودم یه بنلی دوسیلندرم بود خلاصه روغنو فیلترشو عوض کرد حدود 130 تومن شد . ولی خوب بهرحال بدجور از طلاییش خوشم اومده مخصوصا صداش که حس عجیبی به ادم میده . البته اگه وسعم برسه ان اس مو رد نمیکنم چون دوس ندارم با بنلی دو سیلندر دم به دیقه تو خیابونا باشم مخصوصا محل ما که اگه بگیرم تا شعاع 4 کیلومتریم هیچکس نداره .
    فقط دوست عزیز یه سوال دیگه این موتور 300 تطلاییش تو ایران پیدا میشه ؟

12. کاربر زیر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    اونجر-پاکشتی اپریلیا
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack z1000 نمایش پست ها
    اگه دوبرابر ان اس باشه که خوبه اما من تعمیرگاه بودم یه بنلی دوسیلندرم بود خلاصه روغنو فیلترشو عوض کرد حدود 130 تومن شد . ولی خوب بهرحال بدجور از طلاییش خوشم اومده مخصوصا صداش که حس عجیبی به ادم میده . البته اگه وسعم برسه ان اس مو رد نمیکنم چون دوس ندارم با بنلی دو سیلندر دم به دیقه تو خیابونا باشم مخصوصا محل ما که اگه بگیرم تا شعاع 4 کیلومتریم هیچکس نداره .
    فقط دوست عزیز یه سوال دیگه این موتور 300 تطلاییش تو ایران پیدا میشه ؟
    دوست عزیز خیالت رو راحت کنم به هیچ عنوان توایران بنلی 300 سی سی نداریم مگه خودت بری از چین یا هند مدل 300 سی سی رو وارد کنی .فیلتر پراید به بنلی میخوره قیمتش هم 6000 یا 7000 هزار تومان بیشتر نیست با روغن کمتر از 70 یا 80 هزار تومان میشه خودت هم میتونی عوض کنی .من بابنلی قبلی حدود 5هزار تا راه رفتم فقط هزینه روغن وبنزین وضد یخ ویک بار اچارکشی ر ودادم

14. تعداد 3 کاربر از mohammadazari برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online

دوست عزیز خیالت رو راحت کنم به هیچ عنوان توایران بنلی 300 سی سی نداریم مگه خودت بری از چین یا هند مدل 300 سی سی رو وارد کنی .فیلتر پراید به بنلی میخوره قیمتش هم 6000 یا 7000 هزار تومان بیشتر نیست با روغن کمتر از 70 یا 80 هزار تومان میشه خودت هم میتونی عوض کنی .من بابنلی قبلی حدود 5هزار تا راه رفتم فقط هزینه روغن وبنزین وضد یخ ویک بار اچارکشی ر ودادم
    مرسی دوس عزیز پس خیلام راحت شد . به هرحال شما این فروشنده هارو میشناسید دیگه یه کلمه راست از دهنشون بیرون نمیاد . ایشالله بخوام بگیرم هم از نمایندگیش میگیرم که خیالم راحت باشه رنگشم طلایی میگیرم چون طلاییش واقعا قشنگه .
    کلا من فکر میکنم علت اصلی اینکه بنلی دو سیلندر انقدر تو ایران جا افتاده اینکه به راکب احساس موتور سنگین میده .

16. تعداد 2 کاربر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    ندارم....
    شغل و حرفه
    any work
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    03-05-1398 @ 10:11 بعد از ظهر

سلام
    لطفا مباحث بنلی دو سیلندر رو در تاپیک خودش ادامه بدید
    از ارسال هرگونه پست اسپم خودداری کنید.مشکلات سایت را با مدیران در میان بگذارید.

یه بار پریدی موتوری دو بار پریدی موتوری آخر می افتی موتوری!

18. تعداد 2 کاربر از VAHID برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID نمایش پست ها
    لطفا مباحث بنلی دو سیلندر رو در تاپیک خودش ادامه بدید
    سلام . دوست عزیز تاپیکه بنلی دو سیلندر قفل شده بخاطر همین من سوالاتمو اینجا مطرح کردم وگرنه تو همونجا سوالاتمو میگفتم . بازم معظرت میخوام سوالاتمو اینجا مطرح کردم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-22.html

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-68.html

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.netقيمت موتور بنلي 250سي سي تك سيلندرروغن استاندارد جاسوماتنظیم ساعت موتور بنلیحجم روغن موتور بنلی 250باتری بنلی 250http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-64.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-59.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-28.htmlحجم روغن بنلى ٢٤٩حجم روغن موتور بنلي دو سيلندرمقدار روغن بنلی ۲۵۰روغن مناسب بنلی 250قیمت فشنگی آب بنلی 25روغن بنلی ۲۵۰روعن مخصوص بنللی نوع روغن موتور بنلی ۳۰۰قیمت زنجیر بنلی ۲۵۰ دو سیلندرموتور بنلی ۳۰۰ چند لیتر روغن میگیردروغن بنلی 1050شلنگ هواگیری بنلیرله فن بنلیچگونه ساعت بنلی را تنظیم کنیمتنظیم ساعت موتور بنلی ۲۵۰موتور بنلی قدرتیحجم روغن موتور سیکلت بنلیروغن برای بنلی ۲۵۰روغن موتور مناسب برای بنلی ۲۵۰اطلاعاتی در مورد روغن انجین موتور بنلی 300بنلی جفت چند لیتر روغن میگیردتنظیم ساعت بنلی اسپرتلیتراژ و گرید روغن موتور بنلی دوسیلندرحجم روغن موتور سیکلت بنلی 250 http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)