FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما عزیزان کدام رنگ BENELLI TNT 25 زیبا تر است ؟

رأی دهندگان
162. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

26 16.05%
  • سفید

68 41.98%
  • مشکی

68 41.98%
صفحه 24 از 94 نخستنخست ... 142021222324252627283474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 932

موضوع: BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    20-04-1397 @ 08:58 بعد از ظهر

پیش فرض BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

سلام به عزیزان و موتور سواران و موتور دوستان عزیز
    تاپیکی برای عضو 250 سی سی وتک سیلندر خانواده ی بزرگ BENELLI پیدا نکردم و احساس کردم نیاز هست که این تاپیک زده بشه تا بیشتر با این موتور اشنا بشیم

این شما و این هم BENELLI TNT 25

نمای کلی :

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

انجین زیبای BENELLI TNT 25 :

و کنسول ترکیبی و زیبای این موتور سیکلت اسپورت:

وحالا مشخصات فنی BENELLI TNT 25 :

Fact File

Engine
    p
    Gearbox 6-speed - one down, five u
    Installation 249.2cc, single-cylinder, liquid-cooled, four-stroke
    Power 28.16bhp at 9,000rpm
    Torque 2.1kgm at 7,000rpm
    Power to weight 160.7bhp per tonne
    Transmission
    Dimensions
    Length 2080mm
    Width 805mm
    Height 1090mm
    Wheel base 1385mm
    Chassis & Body
    Weight 150kg
    Wheels 12-spoke alloys
    Tyres 110/70 x 17-inch, 140/60 x 17-inch

0-20 0.69 sec
    0-40 1.90 sec
    0-60 3.56 sec
    0-80 5.99 sec
    0-100 9.95 sec
    Economy

Tank size 16.5 litres

و در آخر از کسانی که به مسایل فنی موتور اشنایی دارن و یا این موتور رو خریدن و همه ی دوستان سایت خواهشمندم که با حضور همیشه فعال و گرمشون این تاپیک رو به یک تاپیک کاربردی و مفید مبدل کنند
    ویرایش توسط farshad 54 : 30-07-1397 در ساعت 02:45 بعد از ظهر

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Inistagram :aidinmirzayi
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    30-04-1398 @ 06:55 بعد از ظهر

سلام دوستان من قبل اینکه این موتور رو بخرم ns 200 کاربرات داشتم که این موتور به دلیل نزدیک بودن قيمتش توی ایران به قیمت جهانی دارا بودن لاستیک پیرلی و انژکتور بودن و 250 سی سی بودنش باعث شد که بدجور طلبه بشم بعد اینکه تونستم nsرو به قیمت بفروشم توی این زمستون و یه مدل 96 نهصد تا کار کرده پیدا کنم به قیمت 8.5 و سیصد هم پول بیمه و تا سوار شدم و تا خونه اومدم وبا دیدن کیفیت ساخت واقعا در همون لحظه و شنیدن صدای اسپرت اگزوز که نه زیاد هست و آزار دهنده مثل مگلی و نه مثل آن اس خیلی خفه است که آدم رو یاد موتورهای کاپ ميندازه واقعا این حس رو میکردم که سوار يه موتور يه لول بالاتر شدم ولی گذاشتم يه هفته ای سوار شم بعد نظرمو بگم که الان دارم اینکارو میکنم
    با قیمت برابر از برتربهای این موتور نسبت به آن اس همونطور که گفتم قیمت جهانی بالاتر لاستیک پیرلی تمام مدلهاش انژکتوره که آن اس فقط جدیدش انژکتوره کمک جلو معکوس و خیلی جذاب کمک عقب منو شوک که واقعا سواری خیلی نرم و راحتی به راکب ميده پنجاه سیسی بالاتر بودن صدای اگزوز خیلی بهتر سوییچ تاشو طراحی زیباتر با شاسی نردبانی که مختص موتورهای اروپایی هست که البته طراحی سلیقه ایه شاید از نگاه کسی آن اس زیباتر باشه و اینکه نسبت به آن اس خیلی کمتره توی بازار مثلا من خیلی آن اس دیدم طلق انداختن یا صندوق پخش غذا که البته اصلا هم بد نیست و نشون ميده موتور استخون داريه که ميشه حتی باهاش کار کرد ولی بنلی چون کمتره خیلی توی خيابون جذابتره و خيليا میان نگاه میکنن و میپرسن در مورد موتور و در آخر کیلومتر پیشرفته تر که نمایش دنده و آمپر آب داره و البته باک هفده لیتریش که باعث ميشه آدم کمتر توی صف پمپ بنزین باشه و در آخر نام و برند معروف بنلی که خیلی دهن پر کنه و آدمو یاد برندهای اسپرت ایتالیایی مثل فراری توی ماشینها ميندازه ولی از حق نگذريم آن اس هم موتور خوبيه و لوازم یدکی فراونش وقیمت لوازم مناسبش و تعمیرکارهای واردترش که خودش حسن بزرگيه و برای کسی که ميخواد بیشتر از موتور کار بکشه یا توی شهرستان هستو به نمایندگی دسترسی نداره باعث میشه تو اولویت قرار بگيره همچنین به دلیل جا افتادنش بازار بهتر و افت قیمت کمتری داره برای فروش ولی قطعات بنلی مثلا دسته کلاج من پرسیدم 85 هزار که برای آن اس خیلی ارزونتر باید باشه ولی من چون خیلی کم سوار موتور میشم برام زیاد فرق نمیکرد همچنین آدم خیلی باید حواسش جمع باشه که تصادف نکنه که خیلی تو خرج ميفته البته تمام موتورهای حرفه ای همينطوره مثلا نینجا یا سی بی ار هم بخری باید پی لوازم نایاب و گرونشم به تنت بمالي
    در مورد انتقادی ام که به چینی بودن این موتور میشه ما توی تمام لوازم دو مدل چینی داریم مثلا يه مدل گوشی تقلبی و فیک چینی یا مثلا گوشی سونی که اصالت برند سونی برای ژاپن هست ولی الان توسط چین خریداری شده و از بهترین برندهای گوشی در دنیاست و حتی خیلی برندهای ديگه ام حتی مثل اپل در چین تولید میشه ولی با کیفیت ولی از اونجايي که همیشه اجناس تقلبی و کیفیت پایین از چین توسط بازرگانان سود جو وارد کشورمان شده ما روی کالاهای ساخت چین خیلی حساس شدیم و این باور وجود داره که همه اجناس چین بی کیفیته ولی در برندهای اسپرت مثل آدیداس نایک و غیره الان چین حرف اول رو ميزنه خلاصه از بحث دور نشيم شما توی سایت بنلی برید میبینید همین دو مدل 250 تک و جفت به چه کشورهایی صادر شده مثل آمریکا و اکثر کشورهای اروپایی که نشاندهنده کیفیت خوبشه الانم که دو سالی هست توی ایرانه من که ندیدم کسی موتور باز کرده باشه مثلا برای شاطون یا روغنسوزی یا گریمپاز البته چون من ندیدم دلیل نیست که نباشه ولی منظورم اينه خیلی کم به مشکل خورده اونم با موتورسواری ما که در حد يه هزار میخوایم به 250 فشار بياريم
    قیمت جهانیش هم که حتی از دوک 250 بیشتره که ما میبینیم دوک الان چنده و این چنده پس به نظرم يه بارم که يه جنس به روز جهانی و با قیمت جهانیش وارد کشورمان شده بیاید الکی ایراد نگیریم و تعجب نکنیم و امیدوار باشیم از این اتفاقها توی صنعت موتور بیشتر بيفته با تشکر از همه البته مقایسه ای که من بین این دو موتور کردم سه دلیل داشت یک قیمت تقریبا یکسانشون توی ایران که البته جهانیش بنلی دو برابر آن اسه تقریبا و دو اینکه موتور قبليم آن اس بود و سه الحق ns200 موتور خوبيه و خیلی تو ایران جا افتاده و طالب زیاد داره
    با تشکر از همه بچه های سایت و آرزوی موفقیت برای همه ایشالاه روزی بیاد همه جوانها مخصوصا کاربران عزیز این سایت سوار بهترین و به روزترین موتورها و ماشينهاي دنیا بشن
    ویرایش توسط aidin m : 21-10-1396 در ساعت 01:17 قبل از ظهر

3. تعداد 6 کاربر از aidin m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی ۲۵۰
    Last Online
    21-10-1396 @ 03:58 بعد از ظهر

اره حالا باید صبر کرد ببینیم چی از اب در میاد

5. تعداد 2 کاربر از Sajadkrass برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamworld نمایش پست ها
    داداشم روغنو لیتری چند داد؟
    اولش هم روغن انی 10-50 آورده بودن و لیتری 25 میفروختن. ولی قیمتشو برده بودن بالا.

- - - Updated - - -

اون آمپر آب هستش. که وقتی موتور روشن میشه 1 خونه همیشه روشنه. و وقتی 3 خط میشه فن روشن میشه و 2 خط میشه. البته واسه من جدیدا قاطی کرده و گاهی وقتا 4 خط میشه روشن میشه و به 2 خط میرسه.
    وق
    داداش سلام روغن رو گفت 45 با تعویض با فیلتر 60 تومن البته قیمت تعویض و 1.250 سی سی رو داده ولی خدارو شکر روغن منو با گارانتی حساب کرد فقط پول فیلتر رو خودم دادم گفتم فیلترم عوض کنه پونزده تومن
    داداش روغن پیشنهادی بنلی tnt 25 هم 10_50 هست. من تو چندین سایت خارجی دیدم و تو سایت خود بنلی انگلیسی روی برگه گارانتیهای جدید هم ديگه زدن 10_50 عکسشو میزارم حالا چرا يه مدت ده چهل میریختن و توصیه میکردن به نظر من دلیلی جز دسترسی نداشتن یا مم بودن روغن 10_50 نبوده مخصوصا تو تابستون ده چهل ميتونه خیلی ضررش بیشتر باشه
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamworld نمایش پست ها
    داداشم روغنو لیتری چند داد؟
    اولش هم روغن انی 10-50 آورده بودن و لیتری 25 میفروختن. ولی قیمتشو برده بودن بالا.

- - - Updated - - -

اون آمپر آب هستش. که وقتی موتور روشن میشه 1 خونه همیشه روشنه. و وقتی 3 خط میشه فن روشن میشه و 2 خط میشه. البته واسه من جدیدا قاطی کرده و گاهی وقتا 4 خط میشه روشن میشه و به 2 خط میرسه.
    وق
    داداش سلام روغن رو گفت 45 با تعویض با فیلتر 60 تومن البته قیمت تعویض و 1.250 سی سی رو داده ولی خدارو شکر روغن منو با گارانتی حساب کرد فقط پول فیلتر رو خودم دادم گفتم فیلترم عوض کنه پونزده تومن
    داداش روغن پیشنهادی بنلی tnt 25 هم 10_50 هست. من تو چندین سایت خارجی دیدم و تو سایت خود بنلی انگلیسی روی برگه گارانتیهای جدید هم ديگه زدن 10_50 عکسشو میزارم حالا چرا يه مدت ده چهل میریختن و توصیه میکردن به نظر من دلیلی جز دسترسی نداشتن یا مم بودن روغن 10_50 نبوده مخصوصا تو تابستون ده چهل ميتونه خیلی ضررش بیشتر باشه
    http://uupload.ir/files/9uya_dsc_0467.jpg

7. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    18-03-1401 @ 01:21 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin m نمایش پست ها
    سلام دوستان من قبل اینکه این موتور رو بخرم ns 200 کاربرات داشتم که این موتور به دلیل نزدیک بودن قيمتش توی ایران به قیمت جهانی دارا بودن لاستیک پیرلی و انژکتور بودن و 250 سی سی بودنش باعث شد که بدجور طلبه بشم بعد اینکه تونستم nsرو به قیمت بفروشم توی این زمستون و یه مدل 96 نهصد تا کار کرده پیدا کنم به قیمت 8.5 و سیصد هم پول بیمه و تا سوار شدم و تا خونه اومدم وبا دیدن کیفیت ساخت واقعا در همون لحظه و شنیدن صدای اسپرت اگزوز که نه زیاد هست و آزار دهنده مثل مگلی و نه مثل آن اس خیلی خفه است که آدم رو یاد موتورهای کاپ ميندازه واقعا این حس رو میکردم که سوار يه موتور يه لول بالاتر شدم ولی گذاشتم يه هفته ای سوار شم بعد نظرمو بگم که الان دارم اینکارو میکنم
    با قیمت برابر از برتربهای این موتور نسبت به آن اس همونطور که گفتم قیمت جهانی بالاتر لاستیک پیرلی تمام مدلهاش انژکتوره که آن اس فقط جدیدش انژکتوره کمک جلو معکوس و خیلی جذاب کمک عقب منو شوک که واقعا سواری خیلی نرم و راحتی به راکب ميده پنجاه سیسی بالاتر بودن صدای اگزوز خیلی بهتر سوییچ تاشو طراحی زیباتر با شاسی نردبانی که مختص موتورهای اروپایی هست که البته طراحی سلیقه ایه شاید از نگاه کسی آن اس زیباتر باشه و اینکه نسبت به آن اس خیلی کمتره توی بازار مثلا من خیلی آن اس دیدم طلق انداختن یا صندوق پخش غذا که البته اصلا هم بد نیست و نشون ميده موتور استخون داريه که ميشه حتی باهاش کار کرد ولی بنلی چون کمتره خیلی توی خيابون جذابتره و خيليا میان نگاه میکنن و میپرسن در مورد موتور و در آخر کیلومتر پیشرفته تر که نمایش دنده و آمپر آب داره و البته باک هفده لیتریش که باعث ميشه آدم کمتر توی صف پمپ بنزین باشه و در آخر نام و برند معروف بنلی که خیلی دهن پر کنه و آدمو یاد برندهای اسپرت ایتالیایی مثل فراری توی ماشینها ميندازه ولی از حق نگذريم آن اس هم موتور خوبيه و لوازم یدکی فراونش وقیمت لوازم مناسبش و تعمیرکارهای واردترش که خودش حسن بزرگيه و برای کسی که ميخواد بیشتر از موتور کار بکشه یا توی شهرستان هستو به نمایندگی دسترسی نداره باعث میشه تو اولویت قرار بگيره همچنین به دلیل جا افتادنش بازار بهتر و افت قیمت کمتری داره برای فروش ولی قطعات بنلی مثلا دسته کلاج من پرسیدم 85 هزار که برای آن اس خیلی ارزونتر باید باشه ولی من چون خیلی کم سوار موتور میشم برام زیاد فرق نمیکرد همچنین آدم خیلی باید حواسش جمع باشه که تصادف نکنه که خیلی تو خرج ميفته البته تمام موتورهای حرفه ای همينطوره مثلا نینجا یا سی بی ار هم بخری باید پی لوازم نایاب و گرونشم به تنت بمالي
    در مورد انتقادی ام که به چینی بودن این موتور میشه ما توی تمام لوازم دو مدل چینی داریم مثلا يه مدل گوشی تقلبی و فیک چینی یا مثلا گوشی سونی که اصالت برند سونی برای ژاپن هست ولی الان توسط چین خریداری شده و از بهترین برندهای گوشی در دنیاست و حتی خیلی برندهای ديگه ام حتی مثل اپل در چین تولید میشه ولی با کیفیت ولی از اونجايي که همیشه اجناس تقلبی و کیفیت پایین از چین توسط بازرگانان سود جو وارد کشورمان شده ما روی کالاهای ساخت چین خیلی حساس شدیم و این باور وجود داره که همه اجناس چین بی کیفیته ولی در برندهای اسپرت مثل آدیداس نایک و غیره الان چین حرف اول رو ميزنه خلاصه از بحث دور نشيم شما توی سایت بنلی برید میبینید همین دو مدل 250 تک و جفت به چه کشورهایی صادر شده مثل آمریکا و اکثر کشورهای اروپایی که نشاندهنده کیفیت خوبشه الانم که دو سالی هست توی ایرانه من که ندیدم کسی موتور باز کرده باشه مثلا برای شاطون یا روغنسوزی یا گریمپاز البته چون من ندیدم دلیل نیست که نباشه ولی منظورم اينه خیلی کم به مشکل خورده اونم با موتورسواری ما که در حد يه هزار میخوایم به 250 فشار بياريم
    قیمت جهانیش هم که حتی از دوک 250 بیشتره که ما میبینیم دوک الان چنده و این چنده پس به نظرم يه بارم که يه جنس به روز جهانی و با قیمت جهانیش وارد کشورمان شده بیاید الکی ایراد نگیریم و تعجب نکنیم و امیدوار باشیم از این اتفاقها توی صنعت موتور بیشتر بيفته با تشکر از همه البته مقایسه ای که من بین این دو موتور کردم سه دلیل داشت یک قیمت تقریبا یکسانشون توی ایران که البته جهانیش بنلی دو برابر آن اسه تقریبا و دو اینکه موتور قبليم آن اس بود و سه الحق ns200 موتور خوبيه و خیلی تو ایران جا افتاده و طالب زیاد داره
    با تشکر از همه بچه های سایت و آرزوی موفقیت برای همه ایشالاه روزی بیاد همه جوانها مخصوصا کاربران عزیز این سایت سوار بهترین و به روزترین موتورها و ماشينهاي دنیا بشن
    توی ایران گمرک همیشه قیمت رو افزایش میده و با توجه به قیمت جهانی ان اس کاربراتور چهار و نیم میلیونی رو به قیمت ده میلیون و هشتصد به ملت میدن پس چطور میشه بنلی 250 که قیمت جهانیش بیش از دو برابر ان اس هست رو در کشورمون ده میلیون و پانصد میدن ؟!! 300 تومن ارزونتر از ان اس !!! والا برای من که قضیه مشکوکه و سخت میتونم باور کنم کلکی تو کار نباشه . لطفا یکی بیاد دقیقا توضیح بده آیا این بنلی 250 توی ایران دقیقا همون بنلی هست که قیمت جهانیش دو برابر ان اس هست؟!!! اگه جواب بله باشه پس یعنی گمرک هیچگونه هزینه ای روی این موتور نداشته

9. تعداد 2 کاربر از vivabayern برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

نقل قول نوشته اصلی توسط vivabayern نمایش پست ها
    توی ایران گمرک همیشه قیمت رو افزایش میده و با توجه به قیمت جهانی ان اس کاربراتور چهار و نیم میلیونی رو به قیمت ده میلیون و هشتصد به ملت میدن پس چطور میشه بنلی 250 که قیمت جهانیش بیش از دو برابر ان اس هست رو در کشورمون ده میلیون و پانصد میدن ؟!! 300 تومن ارزونتر از ان اس !!! والا برای من که قضیه مشکوکه و سخت میتونم باور کنم کلکی تو کار نباشه . لطفا یکی بیاد دقیقا توضیح بده آیا این بنلی 250 توی ایران دقیقا همون بنلی هست که قیمت جهانیش دو برابر ان اس هست؟!!! اگه جواب بله باشه پس یعنی گمرک هیچگونه هزینه ای روی این موتور نداشته
    سلام برای منم خیلی سواله ایکاش دوستانی که اطلاعات بیشتر یا کاملتری داشتن ميومدن نظرشون رو ميدادن من توی همین نت نظرات ضدو نقيض زیاد شنیدم یکی ميگه نیکران موتور برای یه سرمایه داره بزرگه و برای اینکه بازارو به کل تسخیر کنه با این قیمت داده ولی با توجه به اقبال بیشتر ns و اینکه میبینیم چقدر زیاده و مردم بیشتر اونو ميخرن مهمترین دلیلش هم لوازم و قطعات یدکی بیشتر و ارزونترشه اگر واقعا سرمایه نیکران موتور انقدر زياد بود که بتونه بدون سود یا با ضرر موتور بفروشه کمی ام رو لوازم یدکی سرمایه گذاری میکرد و بیشتر وارد میکرد که هم زیاد باشه تو بازار هم قيمتش بیاد پایین
    در مورد اینکه این موتور هم اون موتور نیست منتفیه با دقت روی عکسها و ریز بین تر شدن اتفاقا میبینیم جزو تنها موتورهاییه که نمونه ايرانيش حتی از روی رنگبندی و برچسب و قطعات اتفاقا خیلی شبیه همون مدلهاست که تو کشورهای مختلف فروش میره جداي از اون امکانپذیر نیست این موضوع با توجه به ثبت برندها و مدل موتور سیکلت تو بازار جهانی مثلا يه شرکت چینی بیاد يه کاوازاکی نینجا رو کپی کنه و درست با همون مارک و برند به کشوری صادر کنه و هیچ کس هم متوجه نشه فقط ميتونه طرح ظاهر محصولش رو اونم به طوری که هر کسی راحت میفهمه شبیه نینجا درست کنه نام شرکت خودشم روش بزنه که ميتونه فقط کمی شبیه به نام اصلی باشه که دچار شکایات کپی رایت شرکت اصلی قرار نگيره مثل مثلا هندا ویو و ویوهای چینی
    از این دلیلهای غیر منطقی که تو نت زیاده بگذریم به نظر من یک دلیل نداره و دلیلهای زیادی دست به دست هم داده که چنتاییش که خودم به ذهنم رسیده و فقط نظر منه شايدم اشتباه باشه رو ميگم در مورد گمرکی شما اگه بخوای يه موتور وارد کنی مستقیم یا يه موتوریو قطعاتش رو وارد کنی و اینجا مونتاژ کنی گمرکی خیلی کمتر میشه البته کارخونه مادر باید اجازه مونتاژ محصولش رو بده که به نظرم گرون بودن موتورهایی مثل نینجا یا کی تی ام ميتونه همین باشه که کارخونه کی تی ام و کاوازاکی به کویر اجازه مونتاژ در داخل ایران رو نداده و کویر اينهارو وارد کرده و گمرکی زیادی به محصولاتش خورده
    ولی در مورد آن اس در ایران مونتاژ میشه ولی چون بازار خیلی خوبی داره و تقاضای زیادی براش هست شرکتش قیمتشو بالا برده همین موضوع رو روی بنلی دو سیلندر هم دیدیم که اولش قيمتش پايينتر بود که یهو وقتی دیدن مردم زیاد طلبشن و صف میبندن برای خرید و توی گمرک مغازه دارها چنتا چنتا ميخرن و وقتی کارخونه محصولش تموم شد به چند مليون گرونتر میفروشند توی بازار سیاه به قولی تقاضا بیشتر از عرضه است خود کارخونه قیمت رو بالا برد ولی خوشبختانه برای تک سیلندر تقاضا اونقدر نبود و تولید کارخونه ام بیشتر از جفت بود
    مورد ديگه که به نظر من ميتونه نقش داشته باشه واردات از کشور چین خیلی راحتره برای تاجرهای ایران مثلا اگه بخوای محصولی رو از کره تایلند وارد کنی یا سختر از اون از ژاپن یا اروپا احتمالا کمپانی که در ژاپن یا اروپا هست از شما دلار یا یورو ميخواد و به دلیل مشکلات سیستم بانکی ایران باز کردن ال سی با دلار و یورو خیلی ميتونه توی ایران سختر باشه و قیمت نهایی محصول رو بالا میبره ولی مثلا چین چون دادو ستدش خیلی با ایران زیاده و از ایران حجم زیادی نفت ميخره دولت برای اینکه بتونه پول نفت رو دریافت کنه یا چین پرداخت کنه باز کردن ال سی با یوان خیلی راحتره و به خاطر همينه که کشور ما پر شده از محصولات چینی برای تجار خیلی راحتره و قیمت نهایی محصولشان پايينتر در میاد
    البته باز هم ميگم مطالبی که گفتم نظرمه شايدم اشتباه باشه یا دلایل اصلی و مهمتریم باشه خودم به شخصه خیلی دوست دارم نظر بقیه دوستان رو بشنوم چون متعصفانه کارخونه های موتور و بدتر از اون خودرو در ایران اصلا شفافیت نداره کارهاشون و جوابی ام به مردم نمیدن وگرنه این جوابهارو باید کارخونه نیکران موتور نماینده (بنلی) یا گروه صنعتی فارس نماینده باجاج به مردم ميداد

- - - Updated - - -

یه دلیل ديگه ايم که همین الان به ذهنم رسید اون سایتی که دوستان قیمتهاشو به عنوان مرجع گذاشتن يه سایت هنديه و به روپیه هست قیمتها که اولا قیمتها کمی توی سايتها بالاتره نسبت به بازار و دوم اینکه قیمت تکی محصوله و برای نیکران موتور که عمده خرید میکنه از شرکت مادر و قرارداد بزرگ میبنده قطعا قیمت پايينتره و سوم اون سایت چون هنديه و ns براش يه محصول داخليه که گمرکی نداره ولی بنلی يه محصولیه که از چین وارد شده و البته من نميدونم گمرکی واردات موتور سیکلت در هند به چه شکلیه ولی همین ميتونه خودش دلیلی باشه ولی برای محصولات باجاج حتی کی تی ام که در هند توسط باجاج مونتاژ میشه قیمت نهایی کمتر باشه

11. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

دوستان سلام بنلی تک برند انزکتورش دلفی هست؟
    بعد منظور از اینکه ميگن انژکتور فلان موتور بوش یا دلفی یا غیره هست یعنی ای سی یو دریچه گاز و سوزن انژکتور و سنسور اکسیژن همگی دلفی یا غیره هست یا فقط قطعه خاصی مثل اي سی یو؟

13. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

سلام مجدد امروز توی بارون حدود چهار پنج ساعتی مجبور بودم توی شهر موتور سواری کنم البته نه ممتد چیزی که خیلی توجه هم رو جلب کرد لاستیکها که فابریک پیرلی 150 هست خیلی عملکرد عالی داشت من تجربه سواری طولانی توی شهر با پولسار پالس ویو و تی وسواس راکز و ان اس داشتم که همشون واقعا لاستیکهای سری داشتن کلا میتونم بگن موتورهای هندی جداي کیفیتشون که به نظر من خوب و قابل قبوله لاستیکهاشون به سر خوردن معروفه يادمه يه بار با تی وی اس تو بارون هنگام راه انداختن کمی گاز زیاد دادم که لاستیک بدجور بکسبات کردو موتور به جا اینکه جلو بره به بقل سر خورد که چون سبک بود با پاهام نگه داشتم نزاشتم بخوره زمین البته گرونی فلاپهاشم مزيد بر علت بود برای عکس العمل سریع با پالس هم يه بار ترمز جلو خیلی آروم زدم سر خورد که اونو واقعا خدا کمک کرد نخوردم زمین کلا وقتی موتور هندی میخری باید به فکر دو لاستیک خوب خارجی بود برای امنیت بیشتر که من یکی هیچ وقت دلم نيومد هزینه کنم چون لاستیک خوب گرونم هست ولی يه جورايي واجبه ولی خدارو شکر آندفعه موتوری که خریدم خودش لاستیک خوبی داره

15. تعداد 3 کاربر از aidin m برای این پست تشکر کرده اند.

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

سلام مجدد امروز رفتم تو سایتهای خارجی يه سرچی درباره لاستیکهای بنلی که pirelli rosso2 Diablo 150 ساخت چین کردم تو سایت خود پیرلی نوشته بود که مخصوص بارندگی است و چسبندگی خوبی در رطوبت دارد همچنین عمر خیلی زیادی داره بعد به سایت آمازون رفتم که اونجا هم همین شرایط رو نوشته بودن و نظرات کاربران هم بود که 4.5 ستاره از پنج ستاره از کاربران گرفته بود و تقریبا همه ازش تعریف میکردن اکثرا هم میخردین برای دوک 250 و z250 يه بنده خدایی هم پرسیده بود توی خاکی ام ميشه استفاده کرد که مسئول فروشش جواب داده بود اگه ساعاتی در روز باشه ميشه ولی نه استفاده همیشگی که يه کاربر ديگه نوشته بود يه ساله کلا داره تو خاکی باهاش رانندگی میکنه قیمت لاستیک عقب 126 دلار و جلو عقب با هم که جلوش 110 /70 بود 220 دلار که با وضعیت فعلی دلار جفتش هشتصد نهصد هزار تومن میشه البته دلار آزاد اگه از دلار مبادله ای که تجار استفاده میکنن کمتر میشه کلا دم نیکران موتور گرم این لاستیک رو با مشابه ایرانی جایگزین نکرده و یه بارم ما يه لاستیک روز دنیا زیر موتورمون باشه نه فقط ببینیم و حسرت بخوریم خدایی فقط خدا کنه حالا که دلار داره گرون میشه بعد عید هم هوا خوب ميشه و بازار موتور گرم و اینکه حالا بنلی جای خودشو تو بازار پیدا کرده قیمتها بالا نره يه بارم يه موتور به روز و قیمت نسبتا معقول و نزدیک به جهانی وارد کشور شده تداوم داشته باشه و شاهد محصولات بهتر و قیمتهای بهتر باشیم
    البته زبان بلد نيستما از ترجمه گوگل استفاده میکردم که درسته جمله بندیاش درست نیست ولی منظور نوشته رو میشه فهمید
    ویرایش توسط aidin m : 02-11-1396 در ساعت 10:47 بعد از ظهر

17. کاربر زیر از aidin m برای این پست تشکر کرده است

Banned

نوع موتور
    Benelli TNT 25
    شغل و حرفه
    Last Online

سلام دوستان وقتی سوییچ رو باز میکنم یه صدای ووشو به مدت چهار پنج ثانیه مياد آیا طبیعیه؟ وقتی ام فن روشن میشه صدای اونم شنیده میشه آیا طبیعیه؟

19. تعداد 2 کاربر از aidin m برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Daelim 125- Pishro offroad- Benelli TNT25-
    شغل و حرفه
    marketing Manager
    Last Online
    08-06-1401 @ 12:10 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin m نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتی سوییچ رو باز میکنم یه صدای ووشو به مدت چهار پنج ثانیه مياد آیا طبیعیه؟ وقتی ام فن روشن میشه صدای اونم شنیده میشه آیا طبیعیه؟
    سلام. اون صدای پمپ بنزینه و طبیعیه. حتما باید صبر کنی و وقتی صداش قطع شد استارت بزنی.
    فن صداش اونقدی نیست. و وقتی درجا هستی صداش شنیده میشه و کاملا طبیعیه. البته صداش هم باید صدای معمول کارکردن فن باشه و صدای غیر عادی دیگه نده.

- - - Updated - - -

لاستیکای این موتور هم خوبه. ولی تو بارندگی خیلی احتیاط کن. مخصوصا خطوط سفید عابر که ترمز مساوی با سرسره بازی

21. تعداد 4 کاربر از dreamworld برای این پست تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-22.html

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-68.html

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.netقيمت موتور بنلي 250سي سي تك سيلندرروغن استاندارد جاسوماتنظیم ساعت موتور بنلیحجم روغن موتور بنلی 250باتری بنلی 250http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-64.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-59.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-28.htmlحجم روغن بنلى ٢٤٩حجم روغن موتور بنلي دو سيلندرمقدار روغن بنلی ۲۵۰روغن مناسب بنلی 250قیمت فشنگی آب بنلی 25روغن بنلی ۲۵۰روعن مخصوص بنللی نوع روغن موتور بنلی ۳۰۰قیمت زنجیر بنلی ۲۵۰ دو سیلندرموتور بنلی ۳۰۰ چند لیتر روغن میگیردروغن بنلی 1050شلنگ هواگیری بنلیرله فن بنلیچگونه ساعت بنلی را تنظیم کنیمتنظیم ساعت موتور بنلی ۲۵۰موتور بنلی قدرتیحجم روغن موتور سیکلت بنلیروغن برای بنلی ۲۵۰روغن موتور مناسب برای بنلی ۲۵۰اطلاعاتی در مورد روغن انجین موتور بنلی 300بنلی جفت چند لیتر روغن میگیردتنظیم ساعت بنلی اسپرتلیتراژ و گرید روغن موتور بنلی دوسیلندرحجم روغن موتور سیکلت بنلی 250 http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)