FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما عزیزان کدام رنگ BENELLI TNT 25 زیبا تر است ؟

رأی دهندگان
162. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

26 16.05%
  • سفید

68 41.98%
  • مشکی

68 41.98%
صفحه 6 از 94 نخستنخست ... 23456789101656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 932

موضوع: BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    20-04-1397 @ 08:58 بعد از ظهر

پیش فرض BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

سلام به عزیزان و موتور سواران و موتور دوستان عزیز
    تاپیکی برای عضو 250 سی سی وتک سیلندر خانواده ی بزرگ BENELLI پیدا نکردم و احساس کردم نیاز هست که این تاپیک زده بشه تا بیشتر با این موتور اشنا بشیم

این شما و این هم BENELLI TNT 25

نمای کلی :

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

انجین زیبای BENELLI TNT 25 :

و کنسول ترکیبی و زیبای این موتور سیکلت اسپورت:

وحالا مشخصات فنی BENELLI TNT 25 :

Fact File

Engine
    p
    Gearbox 6-speed - one down, five u
    Installation 249.2cc, single-cylinder, liquid-cooled, four-stroke
    Power 28.16bhp at 9,000rpm
    Torque 2.1kgm at 7,000rpm
    Power to weight 160.7bhp per tonne
    Transmission
    Dimensions
    Length 2080mm
    Width 805mm
    Height 1090mm
    Wheel base 1385mm
    Chassis & Body
    Weight 150kg
    Wheels 12-spoke alloys
    Tyres 110/70 x 17-inch, 140/60 x 17-inch

0-20 0.69 sec
    0-40 1.90 sec
    0-60 3.56 sec
    0-80 5.99 sec
    0-100 9.95 sec
    Economy

Tank size 16.5 litres

و در آخر از کسانی که به مسایل فنی موتور اشنایی دارن و یا این موتور رو خریدن و همه ی دوستان سایت خواهشمندم که با حضور همیشه فعال و گرمشون این تاپیک رو به یک تاپیک کاربردی و مفید مبدل کنند
    ویرایش توسط farshad 54 : 30-07-1397 در ساعت 02:45 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    در پی خرید
    Last Online
    20-01-1396 @ 07:10 بعد از ظهر

سلام بر همه عشق موتورها و عید هم تبریک
    دیروز گمرک بودم نمایندگی نداشت این مدل رو یه سری از مغازه ها داشتن قیمت هم از 9.200 بود تا 11.500 و هر کی یه قیمت میداد..
    بعضی ها هم الکی میگفتن فروش رفته هفته بعد بیا در حالی که داشتن
    من خودم از نزدیک دیدم کیفیت مونتاژ را معمولی رو به پایین دیدم ( البته من قبلش رفته بودم نمایندگی کویر داشتم دوک 200 و 250 را میدیدم لامصب چه کیفیتی ) شاید ناخودآگاه داشتم با اون مقایسه میکردم که میگم معمولی رو به پایین
    رنگ ها هم سبز - سفید - مشکی دیدم

3. تعداد 5 کاربر از imoon برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 200NS
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    06-12-1402 @ 09:00 بعد از ظهر

سلام
    منم الان گمرک بودم قیمت از 10 تا 11500 بود
    تو یه مغازه رفتم گفتم tnt25 چنده یارو گفت 5500 گفتم اشتباه می کنی بالای 9 تومنه ها .. خلاصه بعد چند دقیقه مشخصات دادن گفت اون tnt نیست اسمش تورنادو
    یارو هنوز اسم موتور رو نمی دونه نشسته موتور فروش شده گفتم داداش اسمش tnt ه تو سایت اصلی و سایت نیکران موتور بری نوشته tnt

بعد دیدم AS150 هم داره گفتم AS چنده گفت NS ه دیگه می خواستم بزنم چک و چونشو خورد کنم یهو دیدم بغلش نوشته NS 150 ببینید تو چه مملکتی داریم زندگی می کنیم خود فارس موتور هم مدل موتورهایی که مونتاژ می کنه بلد نیست بغل AS برچسب NS چسبوندن

5. تعداد 7 کاربر از M@hdi برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    ........................
    شغل و حرفه
    مدیریت فروش
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    23-12-1402 @ 10:32 قبل از ظهر

نیکران شتر با این سیاست مسخرش که موتور رو برای فروش میده دست گمرکیا بزرگترین حماقت رو میکنه و واقعا واحد R&D این شرکت باید بره جلو بوق بزنه این قیمت ها هم نتیجه تخیلات گمرکیاس چند وقت دیگه میاد رو همون ۹/۵ و ۱۰ تومن فقط دوستان میخوان اول کاری یه چند تا هول بدن به ملت همیشه در صحنه بعدش قیمتا درست میشه
    IN THE NAME OF BIKE
    برای درک بعضی مسائل یا تجربشون کن یا از تجربه دیگران استفاده کن
    اگر از درک موارد بالا عاجزی بهت تبریک میگم تو یه
    احمقی

7. تعداد 11 کاربر از farshad 54 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 200NS
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    06-12-1402 @ 09:00 بعد از ظهر

موتور رو دادن دست یه مشت گوسفند چرون که حتی اسم موتور رو بلد نیستن من چند جای دیگه هم شنیدم یارو می گفت تورنادو حتی اسم برندش رو هم نمی دونست می گفت بنتلی .... گفتم بیخیال بابا بنتلی که ماشینه

سبزش رو 11500 مشکیش رو 10 یه جای دیگه هم 10500 قیمت کردم ...... متاسفانه بعضی از دوستان انقدر هول هستن انگار چی می خوان بخرن یه مدت دست نگه دارین و نخرین خود به خود قیمتش می کشه پایین .... موتور چینی دیگه چیه که بازار سیاه درست کنن براش

9. تعداد 7 کاربر از M@hdi برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    cdi125
    شغل و حرفه
    مکانیک باطزیساز
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    13-02-1398 @ 12:04 بعد از ظهر

جالبش اینجاست که طرف میره سوالات فنیروازهمین مغازه دارامیپرسه که به قول دوستمون اسم موتورم بلدنیستن.اونوقت حرفای مغازه دارمیشه براشون سندفکرمیکنندمغازه داراازشرکت بنلی استخدام شدند!مگلی هم به قول فروشندهاانگلیسی بودولی الان چی...موتوری که تا1سال سواری نگیری نمیشه گفت چیکارست.من خودم امیدوارم تااین موتورموتورخوبی باشه وقیمت مناسبی داشته باشه ودوستان بتونن ازش استفاده کنند.
    میدونی دکترابه موتورسوارایی که ازکلاه ایمنی استفاده نمیکنندچی میگن؟اهداکننده عضو

11. تعداد 4 کاربر از said khansar برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Sabin 200cc و ساوین 125
    Last Online
    22-02-1395 @ 12:41 قبل از ظهر

این موتور اگر واقعا در کارخانه بنلی ایتالیا ساخته شده باشه و برگه ی تست بازدید اوکی نهایی رو توی اون کمپانی خورده باشه !! 9500 مفته

13. کاربر زیر از sabin برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    06-06-1402 @ 02:57 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط sabin نمایش پست ها
    این موتور اگر واقعا در کارخانه بنلی ایتالیا ساخته شده باشه و برگه ی تست بازدید اوکی نهایی رو توی اون کمپانی خورده باشه !! 9500 مفته

کلا عبارت " بنلی ایتالیا " اشتباهه

دیگه انقدر گفتیم که خسته شدیم ( برید بخونید : بنلی سال 2005 واحد موتورسیکلتش رو به شرکت QIANJIANG چین فروخت و تمــــام )

واحد ایتالیا ی شرکت بنلی چین دو نسخه 1130 و 899 سی.سی رو در نمایندگی ایتالیا ی این شرکت طراحی می کنه و میسازه . ( توسط 180 نفر پرسنل باقیمانده )
    نسخه 600 سی.سی در واحد ایتالیا ی این شرکت چینی طراحی و در چین توسط متریال چینی ساخته میشه .
    ( چرا میگم متریال چینی ، چون این موتور در همه نسخه ها اضافه وزن داره و مدیرعاملش مصاحبه کردو گفت ما در چین آلیاز نداریم از فولاد معمولی استفاده کردیم ، سنگین شد ، اما ارزون در اومد و قابل رقابت
    ( این فرق سیاست یه شرکت چینی و با یه شرکت ژاپنی ، آمریکایی یا اروپاییه )
    - بعد میان میگن اپل هم در چین تولید میشه ،
    باباجون ، اپل در چین طبق سیاست های شرکت مادر ( سیاست کیفیت بالا ) تولید میشه )
    و ما هم دیگه سیاست شرکت های چینی رو خوب می دونیم : ارزونتر ، فروش بیشتر ( در مورد کیفیت حرفی نزدم )

نسخه های پایین تر هم که کلا چین ( طراحی میگن زیر نظر دفتر ایتالیا انجام شده - اطلاعاتم ناقصه )

بهر حال :
    - موتور قشنگیه ، به نظر من از 2 سیلندرش قشنگتره ( 2 سیلندرش خیلی سنگینه ، ولی صدای خوبی داره - خیلی ها به خاطر صداش می خرند - اگزوز )
    - شتابش از 2 سیلندر بیشتر و گشتاورش و سرعت نهایی اش کمتر
    - در کشور های زیادی توزیع شده
    - در ایران هم شرکت تعدادی رو برای تعمیر این موتور آموزش داده ( که به شخصه تحسین شون می کنم )
    - این هم که هی می گند ایتالیا ، ایتالیا ، به شرکت وارد کننده ربط زیادی نداره - سیاست چین همینه ، بالاخره یه برند ایتالیایی رو خریده دیگه ( مثل تیم فوتبال یه شهر که یه شهر دیگه میخردش )
    - کیفیت رنگ بدنه اصلا چنگی به دل نمیزه
    - کیفیت قطعات انجین و ... هم 3 سال دیگه مشخص میشه ( قطعه مکانیکی و اصطکاک - جنس آلیاژ و استحکام )
    - توی همه سایت ها به وزن زیاد این برند و نبود ABS انتقاد کردند ( که از آخر امسال نسخه های ABS جایگزین نسخه های قبلی میشه )

صحبتی با شرکت نیکران :
    - دمتون گرم که اینجا مونتاژ می کنید ( ارزون تر در میاد - البته اگه گرون تر بود که می رفتیم KTM می خریدیم )
    - دمتون گرم که برای تعمیرش دوره برای تعمیرکارایی از چند شهر مختلف گذاشتید ( جهانرو یاد بگیر )
    - به کیفیت مونتاژ انتقاد هایی وارد بود که شنیدم رو به بهبوده
    - سیاست فروش تون سیاست کثیفیه ( از جهانرو یاد بگیرید ) البته اگه جهانرو هم این کار و میکرد همه الان توی مغازه هاشون CF150NK داشتند .

جمله آخر :
    امسال موتورهای خوبی وارد میشه
    از برج 6 همه باید انژکتوری باشند
    شندیم 250 سوزوکی هم در راه ( به صورت شرکتی )
    ویرایش توسط موتور باز : 18-02-1395 در ساعت 08:02 بعد از ظهر

15. تعداد 14 کاربر از موتور باز برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Honda Click 150i NEW
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    02-04-1399 @ 06:05 بعد از ظهر

اتفاقا دوستان این نیکران شتر عزیز ، قوی ترین کار تبلیغاتی داره انجام میده اونم بازی با احساسات و عوام فریبی مردم هستش !
    نگاه کنید موتور هایی مثل این شبلی چینی فقط یک صدا هستند ، اصلی ترین مسئله ای که من و شما میریم 250 میخریم بخاطر صدای بم تر و رسا ترش نسبت به بقیه موتور هاست وگر نه از لحاظ سرعت 10 20 تا با موتور های دیگه فرق دارن !
    این شرکت اومده دست گذاشته رو این قضیه اولش میاد یک کلیپ از بنلی 300 میزاره زیرش می نویسه صدا تفاوتی با نسخه عرضه شده تو ایران نداره ! بعد آخه یکی نیست بهشون بگه اگه تفاوتی نداره پس چرا 300 سی سی از هدرز استفاده شده ؟؟؟؟
    بعد میان یک موتور مجانی میدن به مهدی جابری که براشون تو پیست مقام بیاره ، یه بنده خدایی با z300 تو اون مسابقه بوده که حالا نیکران شتر عزیز مرهمت کردن با هدایایی خواستن تو مسابقه کمتر گاز بدن * اگر هم این شرکت خیلی ادعا داره اسم میارم براشون *
    بعد اومدن یک سری مارکتینگ ها کردن که کلا تولید این موتور محدوده فلان بیساره ! بعد اومدن تو ذهن مردم انداختن که مدیران برتر نیکران شتر همگی بی نیاز نسبت به پول هستند و بهمین دلیل قیمت عرضه شده با هند و تازه با احتساب گمرکی شدید ما یک قیمت هستش !
    آخه مدیران عزیز مگه ماها دور از جون خر هستیم ؟ موتور مگه پالت وارد کشور می کنی که گمرکی شدید ازت بگیرن؟ آره کویر موتور gold wing 2016 اورده گذاشته 130 میلیون داداش نوش جونش ، موتور از ژاپن مستقیم وارد کشور کرده 2 سال خدمات میده سند میده گمرکیشم داده، پولشو داری سوار شو لذتشو ببر !
    ولی نیکران موتور سری اول 2 سیلندر ها رو نزدیک 40 تا تولید کرده این آقایون مدیر اگه نیازی به پول نداشتن تیراژ بالا میریختن تو بازار که به هر نمایندگی 10 تا بدن ! ولی دوستای عزیز من الان یک لیست 100 نفری تمام نماندگی هاشون دارن که موتور می خوان برای مردم و حتی پول پیش هم گرفتن از بعضیا !
    حالا شما خودتون فکر کنید این موتور هایی که 21 تومن 24 تومن آگهی میشه یا حتی من رفتم نمایندگی غلامی میگه داریم ولی قیمت بیشتره میگم چقدر میگه ناقابل سری جدید بهت میدم 21 تومن !!!!!!!!!!!!!
    پس این شرکت تولید کرده که موتور داره میاد دونه دونه تو بازار ! این سیاست از ایرانخودرو که چه عرض کنم از بدترین شرکت دنیا هم بر نمیاد !
    شرکتی که با احساسات مردم بازی کنه حتی اگه بهترین موتور دنیا حتی اگه بهترین موتور ساخته شده ژاپن هم بیاره من ازش خرید نمی کنم ! هیچ کسی نباید بکنه ! همینا هستند که باعث شدن بشیم جهان سومی و با یک موتور چینی اینجوری جنگ و دعوا بشه بین مردم !
    شما برید زیر کامنت های عکس های اینستاگرام بخونید !
    همش مردم دارن با هم کل کل می کنن یکی میاد میگه سر RS کل میندازم ! ال می کنیم ! بل می کنیم ! این موتور با NS مقایسه می کنن !
    من خودم یک نقد کردم زیر عکس ها ! پاک شد کامنتم !!!!
    یک بنده خدایی نوشته بود انژکتورش آمریکاییه ! کمک وسطش ژاپنیه ! ECU کره ای !
    خوب با اینکه همه جاش چینیه تازه درجه چند باز اگه مال این کشور ها هم باشه نشان از خوب بودنش نیست !!!!! نشان از قدرت کم این کمپانی داره !

والسلام

17. تعداد 15 کاربر از amiroww برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    hero thriller
    شغل و حرفه
    فروش موبایل و تعمیرات
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    06-03-1401 @ 01:00 بعد از ظهر

اگه میشه باور کرد پراید سایپا کره ای هست یا پژو ایران خودرو فرانسوی هست این بنلی هم ایتالیایی هست
    فقط اسم یه کشور یدک کشیدن که مهم نیست Rd برندش پژو مال فرانسه هست ولی ایران خودرو ارزان سازیش کرده مثل اون خانوم چینی الانم وانتش کرده وقتی برند خریدی دیگه تمومه هیچ نظارتی چه مستقیم چه غیر مستقیم نداره
    روی درب صفحه کلاج لگوی بنلی حک نشد یه برچسب بنلی فقط خورده !!!!
    مثل همین برچسب‌ها سوزوکی ها که رو درب صفحه کلاج و برق ملت میچسبونن رو این امیکو ها این اون عوام فریبی که میگن همینه
    mobilecount.cra.ir

19. تعداد 13 کاربر از roma برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 135
    Last Online
    29-02-1398 @ 12:32 بعد از ظهر

دوستانی که این موتورو از نزدیک دیدن یا خریدن ممکنه بگین لاستیکهای موتور از چه برندیه؟
    ممنون

21. کاربر زیر از ali110122 برای این پست تشکر کرده است

صفحه 6 از 94 نخستنخست ... 23456789101656 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-22.html

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-68.html

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.netقيمت موتور بنلي 250سي سي تك سيلندرروغن استاندارد جاسوماتنظیم ساعت موتور بنلیحجم روغن موتور بنلی 250باتری بنلی 250http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-64.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-59.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-28.htmlحجم روغن بنلى ٢٤٩حجم روغن موتور بنلي دو سيلندرمقدار روغن بنلی ۲۵۰روغن مناسب بنلی 250قیمت فشنگی آب بنلی 25روغن بنلی ۲۵۰روعن مخصوص بنللی نوع روغن موتور بنلی ۳۰۰قیمت زنجیر بنلی ۲۵۰ دو سیلندرموتور بنلی ۳۰۰ چند لیتر روغن میگیردروغن بنلی 1050شلنگ هواگیری بنلیرله فن بنلیچگونه ساعت بنلی را تنظیم کنیمتنظیم ساعت موتور بنلی ۲۵۰موتور بنلی قدرتیحجم روغن موتور سیکلت بنلیروغن برای بنلی ۲۵۰روغن موتور مناسب برای بنلی ۲۵۰اطلاعاتی در مورد روغن انجین موتور بنلی 300بنلی جفت چند لیتر روغن میگیردتنظیم ساعت بنلی اسپرتلیتراژ و گرید روغن موتور بنلی دوسیلندرحجم روغن موتور سیکلت بنلی 250 http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)