FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما عزیزان کدام رنگ BENELLI TNT 25 زیبا تر است ؟

رأی دهندگان
162. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قرمز

26 16.05%
  • سفید

68 41.98%
  • مشکی

68 41.98%
صفحه 3 از 94 نخستنخست 12345671353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 932

موضوع: BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    علاقمند به موتورهای مسافرتی
    Last Online
    20-04-1397 @ 08:58 بعد از ظهر

پیش فرض BENELLI TNT 25 بنلی 250 تک سیلندر

سلام به عزیزان و موتور سواران و موتور دوستان عزیز
    تاپیکی برای عضو 250 سی سی وتک سیلندر خانواده ی بزرگ BENELLI پیدا نکردم و احساس کردم نیاز هست که این تاپیک زده بشه تا بیشتر با این موتور اشنا بشیم

این شما و این هم BENELLI TNT 25

نمای کلی :

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

انجین زیبای BENELLI TNT 25 :

و کنسول ترکیبی و زیبای این موتور سیکلت اسپورت:

وحالا مشخصات فنی BENELLI TNT 25 :

Fact File

Engine
    p
    Gearbox 6-speed - one down, five u
    Installation 249.2cc, single-cylinder, liquid-cooled, four-stroke
    Power 28.16bhp at 9,000rpm
    Torque 2.1kgm at 7,000rpm
    Power to weight 160.7bhp per tonne
    Transmission
    Dimensions
    Length 2080mm
    Width 805mm
    Height 1090mm
    Wheel base 1385mm
    Chassis & Body
    Weight 150kg
    Wheels 12-spoke alloys
    Tyres 110/70 x 17-inch, 140/60 x 17-inch

0-20 0.69 sec
    0-40 1.90 sec
    0-60 3.56 sec
    0-80 5.99 sec
    0-100 9.95 sec
    Economy

Tank size 16.5 litres

و در آخر از کسانی که به مسایل فنی موتور اشنایی دارن و یا این موتور رو خریدن و همه ی دوستان سایت خواهشمندم که با حضور همیشه فعال و گرمشون این تاپیک رو به یک تاپیک کاربردی و مفید مبدل کنند
    ویرایش توسط farshad 54 : 30-07-1397 در ساعت 02:45 بعد از ظهر

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    Last Online

دوستان اینم کلیپ تاپ اسپید مدل تک سیلندرش
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    روی دور موتور 9000 154 تا سرعت میره ....بنظرم که خیلی خوبه و موتور هم توی فشار نیست ....بنظرم گزینه ی بسیار مناسبی برای مسافرت هست ....چون فرمونش ریسی نیست خیلی راحتتر میشه امکاناتی مثل جی پی اس و گوشی و غیره روش نصب کرد ....سرعتشم که بنظرم عالیه 154 تا رو دور موتور 9 فک کنم تا 162-3 هم جا داره ...البته بعید میدونم کلا نیاز بشه به این سرعت ها ..... ولی خوبه که براحتی میره ...امکانات کنسولش هم تقریبا از همرده هاش بیشتره...
    فقط میمونه بحث خدمات پس از فروش ...البته قطعات که بقول دوستان تا موتور همه گیر نشه قطعه هم فراووون نمیشه اما من روی انجام سرویس ها و وجود تعمیرکار بیشتر حساسم تا قطعه ...قطعه رو از نمایندگی هم میشه سفارش داد ولی تعمیرکار کاربلد رو چی؟؟؟؟؟؟؟

3. تعداد 6 کاربر از sajjadme برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پیشرو 135
    شغل و حرفه
    کارمند
    علاقمند به موتورهای اسکوتر
    Last Online
    08-05-1399 @ 02:28 بعد از ظهر

تولید امروز شرکت نیکران موتور

رنگها : قرمز_ مشکی_ سبز_طلایی
    قیمت : 9.500.000
    عرضه از نیمه اردیبهشت

5. تعداد 8 کاربر از فرنام برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    Last Online

داداش 9 تومن راه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. تعداد 2 کاربر از sajjadme برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    دایلیم 250 پیشرو گلد 200+پالس 135+پالس 220 اس+cb400+ بنلی جفت +جتر
    شغل و حرفه
    برق کار
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    22-03-1398 @ 09:47 قبل از ظهر

من اینم موتور رو بگیرم اولین کاری که میکنم اگزوز رو عوض میکنم حیف موتور به این خوشگلی نیست با این اگزوز ضایع ایا برند های اگزوز سازی مدل مخوص این موتور دارن
    اگه دوست داری همه ازت تعریف کنن

بمیر

9. تعداد 2 کاربر از mogrem برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    Last Online

نمیدونم چرا ولی عاشق اگزوز LEOVINCE COBRA شدم خیلی چیز باحالی هست صداش هم باحاله...بنظرم خیلی هم خوشگل هست
    ویرایش توسط sajjadme : 25-01-1395 در ساعت 11:11 بعد از ظهر

11. کاربر زیر از sajjadme برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

Last Online
    06-06-1402 @ 02:57 بعد از ظهر

دیروز رفتم موتور رو از نزدیک دیدم توی گمرک دیدم

موتور 250 تک سیلندر توی نمایندگی :
    - کیفیت رنگ بدنه و رینگ به شدت ضعیف
    ( راحت رنگ پریده بود !!! حتی روی رینگ )
    - روی گلویی فلزی فرمون پلیسه تراشکاری هنوز مونده بود !
    - روی کمک های جلو هم که فاقد رنگ هست راحت خراش افتاده بود
    ( یعنی حتی فورج شده هم نیست )

علت این کیفیت متوسط در بدنه فلزی رو بعد که اومدم خونه متوجه شدم
    ( پایین تر خود مدیرعامل جدیدش گفته )

و اینکه امروز رفتم توی سایت تولید کننده اصلی [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

دقت کنید : این موتور جز اسم و برند هیچ ربطی به بنلی قدیم ایتالیا نداره
    مثل اینکه ایرانخودرو پژوی فرانسه رو بخره بیاره ایران و به اسم پژو یه ماشین کاملا جدید با طراحی داخلی و آلیاژ و ... داخلی تولید کنه

شرکت [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] سال 2005 شرکت بنلی رو خریده و داره از سابقه و نام و برند بنلی استفاده می کنه
    ( Qianjiang bought the Italian bike company in 2005 )

شرکت الان با 3 برند موتورسیکلت تولید می کنه Keeway و benelli و Qianjiang و تحت برند goccia هم دوچرخه و کارخانه تولید آن در شهر Wenling چین است .

که شرکت شرکت نیکران موتور تو مدل Keeway و benelli ( درواقع Benelli Q.J ) رو از شرکت چینی [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]
    وارد کرده است .

خود شرکت چینی به بنلی جدید در اروپا میگه : Benelli Q.J.

مدیر عامل جدید ( بعد از تصاحب برند بنلی )

این شرکت بعد از خرید توسط شرکت چینی خانم [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] رو به عنوان نماینده اروپا ( Benelli Q.J. ) منصوب کرد

[فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]مصاحبه با خانم هان های می رو حتما بخونید ،

نکته اول در مصاحبه :

In China, we do not have easy access to high-strength steel alloys, so we over-engineer to make a very solid, high-quality bike here as in our China factory. This makes for a slightly heavier bike, but it's super durable and at a very competitive price. And low price makes the BN302 very attractive also in Europe.”

خلاصه میگه :
    در چین دسترسی به آلیاژ فولاد سخت شده مشکل است ، پس ما بازطراحی کردیم تا موتور با کیفیت بالا در کارخانه چین بسازیم ، که این موجب شد کمی سنگین تر بشه اما قیمت رو خیلی رقابتی کرد .
    ( یعنی فولاد معمولی سنگین تر ارزان تر )

حالا متوجه خواهید شد چرا کمک های جلو و بدنه فلزی این موتور زود خش افتاده بود ( بالا گفتم ، میرم نمایندگی عکسش رو بعدا دوباره آپ می کنم )

نکته دوم در مصاحبه :

در مصاحبه از اسم Benelli Q.J استفاده میشه .

نکته سوم در مصاحبه :
    Then a new CEO came on the scene with great determination, renewing the technical staff...

یعنی برای بهبود وضعیت کارکنان فنی رو هم جدید کردند
    ( پس دیگه بنلی قدیم نیست و فقط اسم بنلی موند )

بقیه مطالب رو خودتو از لینک های زیر مطالعه کنید :

- مصاحبه با خانم هان های می :

- سایت انگلیسی زبان شرکت

- توضیحات بیشتر

لوازم این موتور با برند اصلی :

13. تعداد 11 کاربر از موتور باز برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    super sherpa
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    05-06-1397 @ 09:40 قبل از ظهر

داداش کارت درسته آدم از بررسی دقیق ضرر نمیکنه
    من روی klx 250 هم همین جوری بررسی کردم یارو تو کویر میگفت اینا ژاپنی هستن خودم ایمیل زدم شرکت مادر تو ژاپن اونا گفتن تایلندیه به اروپا و آمریکا هم زدم همشون گفتن تایلندیه حتی آمریکاییه میگفت 450 هم تایلندیه
    تو ی مصاحبه با ژاپن طرف گفت هر چی کاوازاکی زیر 650 سی سی تولید تایلنده z800 هم تولید تایلنده موتورسوارای خارجی هم همینو میگن
    حالا نتیجه میگیریم بررسی واقعی نتیجه اش زمین تا آسمون با پرس و جو از این و اون فرق داره
    ی بررسی دیگه روی تریل ktm 250 های چراغدار موجود در کویر کردم که چرا اینقدر اینا نسبت به ژاپنی ها مشکل دار میشه فهمیدم اینا سفارش اتریشه اون سفارش اروپا و آمریکا هس که مدام قهرمان مسابقات میشه و توی ایران نیست
    له کنید این بنلی آشغال چینی رو فریب صداشو نخورید اون صدا فقط بخاطر اگزوزه.
    تحقیق درست حسابی کنید مثل این دوستمون ضرر نمیکنید

15. تعداد 5 کاربر از 8446215713 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    zontest R250
    شغل و حرفه
    مهندس کامپیوتر
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    31-04-1398 @ 12:16 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط 8446215713 نمایش پست ها
    داداش کارت درسته آدم از بررسی دقیق ضرر نمیکنه
    من روی klx 250 هم همین جوری بررسی کردم یارو تو کویر میگفت اینا ژاپنی هستن خودم ایمیل زدم شرکت مادر تو ژاپن اونا گفتن تایلندیه به اروپا و آمریکا هم زدم همشون گفتن تایلندیه حتی آمریکاییه میگفت 450 هم تایلندیه
    تو ی مصاحبه با ژاپن طرف گفت هر چی کاوازاکی زیر 650 سی سی تولید تایلنده z800 هم تولید تایلنده موتورسوارای خارجی هم همینو میگن
    حالا نتیجه میگیریم بررسی واقعی نتیجه اش زمین تا آسمون با پرس و جو از این و اون فرق داره
    ی بررسی دیگه روی تریل ktm 250 های چراغدار موجود در کویر کردم که چرا اینقدر اینا نسبت به ژاپنی ها مشکل دار میشه فهمیدم اینا سفارش اتریشه اون سفارش اروپا و آمریکا هس که مدام قهرمان مسابقات میشه و توی ایران نیست
    له کنید این بنلی آشغال چینی رو فریب صداشو نخورید اون صدا فقط بخاطر اگزوزه.
    تحقیق درست حسابی کنید مثل این دوستمون ضرر نمیکنید
    --
    دوست عزیز شما چرا قصاص قبل از جنایت میکنید؟؟
    اجازه بدید موتور بیاد تو بازار مردم سوار بشن تست بشه بعد انقدر این موتور رو مورد حمله قرار بدید.
    همین تفکرات هستش که دو سه تا شرکت از بازار ایران وحشتناک سود به جیب میزنن با موتورای اشغالشون
    خدایی خسته نشدین از پالس و اپاچی؟؟؟ بعد ۱۰ سال پالس و اپاچی چقدر فرق کردن تو طراحی و کیفیتشون؟؟ تازه اولاش خیلی بهتر بودن روز به روز با تولیدای جدیدشون دارن بی کیفیت تر میشن!
    بنلی ارث پدر من نیست که بخوام طرفداری کنم ولی فقط به خاطر اینکه تولید چینه دلیل نمیشه بد باشه
    الان کلی از لوازم پالس و اپاچی تو چین تولید میشن
    بنلی ۱۵۰ خدایی هم ارزون هم نسبت به بقیه ۱۵۰ های دیگه خیلی خوشگل تر و نرم تره نسبت به قیمت مقایسه کردم.
    ۲۵۰ تک هنوز نیومده ولی تو نمایشگاه من سوارش شدم خیلی خوش دست و زیباست ولی نشد که باهاش رانندگی کنم
    ۲۵۰ های دو سیلندرشم واقعا عالیه و نسبت به قیمتش بسیار بسیار معرکه هستش.
    هیو سانگ اونقدر الکی پت و پهن و گنده هست ۲۰ میلیون هم پولشه و تازه اب خنک هم نیست
    نکته خیلی مهم اینه که شرکت نیکران یه مدیر عامل بسیار ثروتمند داره که اومده بازار ایران رو تسخیر کنه و قیمتاش فوق العاده عالی و رقابتی هست
    ۲۵۰ تک سیلندر بنلی رو ۹۵۰۰ قیمت گذاشتن با اون خوشگلی و قدرت اون وقت پالس rs200 که فقط فلاپ هست و همون موتور پر از عیب ns200 روشه ۱۰/۵ الی ۱۱ میلیون قیمت گذاری کردن.
    حالا خودتون قضاوت کنید
    ==
    در ضمن اون دوستمون که فرمودن این موتور فقط صدا داره و هیچی دیگه نداره خدمتشون عرض میکنم یک بار پشت موتور بنلی ۲۵۰ دو سیلندر بشینن و رانندگی کنن اون موقع مجددا نظرتون رو بفرمایید.
    شرکت هم گفته اگر کسی اگزوز رو عوض کنه از گارانتی ساقط میشه

17. تعداد 3 کاربر از ahmadra.2520 برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    06-06-1402 @ 02:57 بعد از ظهر

پیش فرض معرفی انجمنی در رابطه با اشتراک تجربیات دارندگان این موتورسیکلت چینی

benelli-tnt-25-ownership-experience

دوستانی که به زبان انگلیسی آشنایی دارند

لینک [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ] برای افرادی که تجربه های خودشون رو در مورد این موتور به اشتراک می گذارند

مباحث خیلی خوبی اونجا مطرح شده

من یه نگاه بهش انداختم
    - در مورد کیفیت رنگ
    - لرزش موتور
    - میزان باد جلو و عقب
    - گرمای موتور
    - نشت روغن
    و ...

19. کاربر زیر از موتور باز برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    پالس 220
    شغل و حرفه
    دانشجوی کارشناسی عمران
    Last Online

این تک سیلندرش هنوز عرضه نشده به بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کسی نخریده؟؟؟؟
    کیفیتش چطوره ؟؟؟اگه خریدین بگین

21. کاربر زیر از sajjadme برای این پست تشکر کرده است

صفحه 3 از 94 نخستنخست 12345671353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-22.html

http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-68.html

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.netقيمت موتور بنلي 250سي سي تك سيلندرروغن استاندارد جاسوماتنظیم ساعت موتور بنلیحجم روغن موتور بنلی 250باتری بنلی 250http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-64.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-59.htmlhttp:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a-28.htmlحجم روغن بنلى ٢٤٩حجم روغن موتور بنلي دو سيلندرمقدار روغن بنلی ۲۵۰روغن مناسب بنلی 250قیمت فشنگی آب بنلی 25روغن بنلی ۲۵۰روعن مخصوص بنللی نوع روغن موتور بنلی ۳۰۰قیمت زنجیر بنلی ۲۵۰ دو سیلندرموتور بنلی ۳۰۰ چند لیتر روغن میگیردروغن بنلی 1050شلنگ هواگیری بنلیرله فن بنلیچگونه ساعت بنلی را تنظیم کنیمتنظیم ساعت موتور بنلی ۲۵۰موتور بنلی قدرتیحجم روغن موتور سیکلت بنلیروغن برای بنلی ۲۵۰روغن موتور مناسب برای بنلی ۲۵۰اطلاعاتی در مورد روغن انجین موتور بنلی 300بنلی جفت چند لیتر روغن میگیردتنظیم ساعت بنلی اسپرتلیتراژ و گرید روغن موتور بنلی دوسیلندرحجم روغن موتور سیکلت بنلی 250 http:persianmotor.net-16964-benelli-tnt-25-250-a.html

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)