FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 87 از 191 نخستنخست ... 377783848586878889909197137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 1905

موضوع: BENELLI 250 TWO CYLENDER بنلی 250 دو سیلندر

کارشناس موتورهای آفرودی

شغل و حرفه
    Motorcycle enthusiast
    علاقمند به موتورهای دومنظوره
    Last Online
    17-12-1401 @ 07:05 بعد از ظهر

Cool BENELLI 250 TWO CYLENDER بنلی 250 دو سیلندر

این موتورسیکلت بسیار خاص در شرایطی رقابتی و سخت توسط یکی از معروفترین خوشنام ترین های لوازم ایمنی و قطعات حرفه ای موتورسیکلت و تنها نماینده موتورسیکلت هسکوارنا در ایران یعنی شرکت سامان موتور(راپیدو) تا چند وقت دیگه وارد بازار خواهد شد....

موتور سوار

نوع موتور
    Pulse 220
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    18-08-1396 @ 04:11 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط صفا نمایش پست ها
    سری اول چند تا قرمز آوردن استقبال نشد، شاسیش مشکیه، خیلی جذابیت نداره، البته من به شخصه قرمزشو دوست دارم. من خودم دنبالش بودم که دیگه نیاوردن. چندین بار با شرکتشم صحبت کردم گفتن مشتری نداره نمیاریم. انشالله بیارن و به قیمت رنگهای دیگش بدن من میخرم، هفته پیش فروشگاه رفیعی صفر بنلی رو 18 تومن میداد، وسوسه شدم بگیرم ولی با موتور رفته بودم بی خیال شدم. بعدم منصرف شدم. دنبال قرمزشم.
    یه خواهش هم از دوستان بنلی سوار دارم، 86 صفحه مطلب گذاشته شده دوستان تعداد زیادی بنلی دارن، هیچ صحبتی در مورد ضعفها و محاسن واقعی موتور نکردن، فقط بحث ماهیتی شده که آیا خوبه یا بده؟ بالاخره موتوره، خدا که نیافریده، حتما تو چند هزارتایی که راه رفتن یه ایرادهای ریزی داشته، لطفا بنویسید بقیه هم استفاده کنن. من ندارم، انشالله میگیرم، ولی موتورهایی که داشتم مثل دایلیم و اونجر و هورنت 250، هر چقدر تونستم در مورد فنی و ایرادات و محاسن نوشتم. گمرکیا حرف راست نمیزنن، یکی میگه خودشو ول میکنه خوب نیست، یکی میگه به صدا میفته، یکی میگه بهترین 250 بازاره، البته اکثرا میگن 302 سی سیه، ولی باور نکنید، اینا 249 سی سی دقیقه، 302 سی سی این موتور 37.5 اسب قدرت داره، 249 سی سی 31.5 اسب. 6 اسب خیلی تفاوته برای این کلاس موتور، دوست من در تایلند 302 این موتور رو سوار شده بود، دقیقا روی سیلندر زده 300، حک شده برجسته. ولی گمرکه دیگه، باید یه چیزی بگن ملت ترغیب بشن بخرن.
    این دوستمون بی راه هم نمیگه ! من ی سر چن وقت پیش اومدم تهران ، مث چی بنلی 300 تو خیابون ریخته فقط هم راکباشون عشق صدا دارن و تخت گاز میرن )))
    حالا با مدتی که گذشته از ورود این موتور ب بازار باید حداقل بین 10 تا 15 تا کارکرد رو بنلی های اولین سری داشته باشن ، یعنی تو این مدت هیچ مشکلی بنلی سوار ها نداشتن که تو این تاپیک ذکر بشه ؟ اگر اینطور باشه که ممکنه از لحاظ دوام و کیفیتی هم موتور بدی نباشه
    (; In The Name OF Pulsar

3. تعداد 2 کاربر از Exel برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنللی جفت
    شغل و حرفه
    درب اتوماتیک
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    03-10-1396 @ 12:36 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Exel نمایش پست ها
    این دوستمون بی راه هم نمیگه ! من ی سر چن وقت پیش اومدم تهران ، مث چی بنلی 300 تو خیابون ریخته فقط هم راکباشون عشق صدا دارن و تخت گاز میرن )))
    حالا با مدتی که گذشته از ورود این موتور ب بازار باید حداقل بین 10 تا 15 تا کارکرد رو بنلی های اولین سری داشته باشن ، یعنی تو این مدت هیچ مشکلی بنلی سوار ها نداشتن که تو این تاپیک ذکر بشه ؟ اگر اینطور باشه که ممکنه از لحاظ دوام و کیفیتی هم موتور بدی نباشه
    سلام.موتور من 4000تا کار کرده تا این لحظه نقطه ضعفی تو این موتور نسبت به موتورایی که داشتم نینجا250 دوک200و آپاچی نداشتم با اختلاف از همشون یه سر و گردن بالاتره

5. تعداد 4 کاربر از farrhad برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    apache180 , KTM Duke200
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    06-08-1396 @ 07:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط moein 007 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روز پیش یه بنلی جفت تو دیوار گزاشته بود چهار ملیون البته سوئیچ بود بدون مدارک یادم رفت شمارش رو بردارم بعد از چند ساعت دوباره سر زدم شماره رو برداشته بود میخواستم بدونم کسی بنلی سوئیچ سراغ نداره
    اگه کسی سراغ داره لطفا به من اطلاع بده بنده خریدارم
    ممنون از دوستان
    موتور سوییچ احتمال قوی دزدی هستش و دوستان دور از اخلاق و انسانیته که برید موتورهای دزدیده شده مردم بیچاره رو بخرید و پول تقدیم دزدهای حرومزاده کنید. خودت رو بذار جای صاحب واقعی اون بنلی که احتمالا با کلی عشق اون موتور رو تازه خریده بوده بعد ببین چه میکنی

- - - Updated - - -

چقدر پر شده این موتور همه جا هست. باورم نمیشه ملت راحت 19 تومن میدن میخرن. من که به شخصه جدا از کیفیت همچین پولی رو فقط میدم که یه چیز تک سوار شم همه جا تو چشم باشه.
    بنلی الان داره جای ns رو تو کشور میگیره

7. تعداد 8 کاربر از محمدرضا شیخی برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    BENELLI 302
    Last Online
    25-06-1400 @ 08:28 قبل از ظهر

دوستان سلام بنده موتور بنللی 250 سی سی جفت دارم موتور خیلی خوبی هست نور چراغ و ترمزهای خیلی خوبی داره هندلینگ روی پیچ ها عالیه و موتور سنگینی پرقدرتیه و دور موتور سریع بالا میاد و آمپر آب بالا میاد ولی روی 92-94 درجه کارکرد فن شروع میشه و خنک میکنه نگران نباشید و کارکرد انجین تو هوای خنک معرکه هست اگر کسی خواست بخرد حتما اینکار را انجام بشه- اما بنلی جفت سیلندر موتور طرح هوندا نیست لوازمش ارزون باشه اگر شخصی میخواد از موتور سواری بنلی بیشتر لذت ببره لابد باید بیشتر محتمل هزینه بشه - خوب بنلی گرونه قطعاتش هم گرونه -موفق باشید

9. تعداد 7 کاربر از KAVOS برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    avenjer 200
    Last Online
    01-08-1399 @ 09:54 قبل از ظهر

روبروی نمایشگاه اصلی بنلی در خیابان گمرک یا فکر کنم همون رازی، ضلع شمالی خیابون. تابلو بزرگ داره، فکر کنم محمد رفیعی بود. همه رنگش رو داشت. 18300 میداد، لحظه آخر دید دارم میرم قیمت از جاهای دیگه بگیرم گفت 18 تومن آخرش میدم. کنار منمایشگاهشم انبارش بود که رفتم بیش از 500 دستگاه موتورهای مختلف و تعداد زیادی بنلی جفت و تک صفر بود. این موتور با وجود اینکه چینیه ولی به طرز عجیبی داره زیاد میشه و این یعنی خدماتش زیاد میشه و میشه چند سالی راحت سوارش شد. به زودی طرح ریس این موتور هم به اسم 249R میاد. وزنش کمتر شده و فلاپهای قشنگی داره. اگزوزشم دو خروجی و کشیده شده. در دو سه ماه آینده من خبر دارم که داره میاد به بازار ایران. اون بیاد از استریتش هم بیشتر فروش میکنه، علاوه بر اینکه خیلی از ایرادهای جزیی این انجین رو رفع کردن. در کل این موتور آینده خوبی حداقل برای پنج شش سال آینده داره. در بدبینانه ترین حالت. چون با وجود ترامپ احتمال بهبود شرایط تحریمی و ورود موتورهای برند بهتر بعیده، با همین دوستان چینی بسازیم فعلا.

- - - Updated - - -

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.

11. تعداد 5 کاربر از صفا برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

امروز تعمیرگاه رفیقم بودم بعد صدایه یه بنلی دوسیلندر رو دستکاری کرده بود قشنگ صدایه موتورسنگین میداد . یعنی وقتی شتاب میگرفت یه جیغی میکشید که هرکی نمیدونست فکر میکرد 1000

13. کاربر زیر از Jack z1000 برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

نوع موتور
    NS200
    Last Online
    11-08-1396 @ 03:55 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط صفا نمایش پست ها
    روبروی نمایشگاه اصلی بنلی در خیابان گمرک یا فکر کنم همون رازی، ضلع شمالی خیابون. تابلو بزرگ داره، فکر کنم محمد رفیعی بود. همه رنگش رو داشت. 18300 میداد، لحظه آخر دید دارم میرم قیمت از جاهای دیگه بگیرم گفت 18 تومن آخرش میدم. کنار منمایشگاهشم انبارش بود که رفتم بیش از 500 دستگاه موتورهای مختلف و تعداد زیادی بنلی جفت و تک صفر بود. این موتور با وجود اینکه چینیه ولی به طرز عجیبی داره زیاد میشه و این یعنی خدماتش زیاد میشه و میشه چند سالی راحت سوارش شد. به زودی طرح ریس این موتور هم به اسم 249R میاد. وزنش کمتر شده و فلاپهای قشنگی داره. اگزوزشم دو خروجی و کشیده شده. در دو سه ماه آینده من خبر دارم که داره میاد به بازار ایران. اون بیاد از استریتش هم بیشتر فروش میکنه، علاوه بر اینکه خیلی از ایرادهای جزیی این انجین رو رفع کردن. در کل این موتور آینده خوبی حداقل برای پنج شش سال آینده داره. در بدبینانه ترین حالت. چون با وجود ترامپ احتمال بهبود شرایط تحریمی و ورود موتورهای برند بهتر بعیده، با همین دوستان چینی بسازیم فعلا.

- - - Updated - - -

مهمان ها نمی توانند عکس هارا مشاهده کنند لطفا برای مشاهده عضوشوید(کلیک کنید) here.
    سلام.این موتور یک هفته ای هست وارد شده و فعلا با قیمت 23 تا 25 توی بازار داره معامله میشه. تاپیک نقد و بررسیش رو هم زدم اگر اطلاعاتی داشتید ازش اونجا بزارید. من سوالی که خودم داشتم این بود که ایا ای بی اس داره یا نه مدل ریسش؟ و اینکه چرا با اینکه پنل به موتور اضافه شده اما توی سایت بنلی قسمت ایران مدل ریس رو 3 کیلوگرم سبک تر اعلام کردن ؟ اگر اطلاعی داشتید ممنون میشم بگید.
    اینم لینک تاپیک بنلی ریس :
    [فقط کاربران می توانند لینک هارا ببینند. ]

15. تعداد 2 کاربر از amirshocker برای این پست تشکر کرده اند.

ناظم سایت

نوع موتور
    Kawasaki Z300 2016
    علاقمند به موتورهای ریس
    Last Online
    08-01-1403 @ 05:39 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack z1000 نمایش پست ها
    امروز تعمیرگاه رفیقم بودم بعد صدایه یه بنلی دوسیلندر رو دستکاری کرده بود قشنگ صدایه موتورسنگین میداد . یعنی وقتی شتاب میگرفت یه جیغی میکشید که هرکی نمیدونست فکر میکرد 1000
    اگزوز فابریکش بود؟؟؟ چکارش کرده بود ما هم بدونیم
    خوشحالم بهترین دوستم موتورام هستن

17. تعداد 2 کاربر از Alireza.BMW برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    بنلی 250 دوسیلندر
    Last Online
    22-10-1397 @ 02:09 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.BMW نمایش پست ها
    اگزوز فابریکش بود؟؟؟ چکارش کرده بود ما هم بدونیم
    راستش دوست عزیز من از مسائل فنی زیاد سر در نمیارم . نمدونم دقیقا بگم کجاشو چیکار کرده . ولی انصافا خیلی صداش باحال شده بود . اگزوزشم همون فابریکه خودش بود .

موتور سوار

نوع موتور
    هیوسانگ 250
    Last Online
    13-11-1399 @ 12:48 بعد از ظهر

سلام دوستان بنده شیفته این موتور شدم .آیا درست هست که ان اس خودمو بفروشم و یه دو سیلندر بخرم . ممنون می شم راهنمایی کنید

20. کاربر زیر از salar.massoumian برای این پست تشکر کرده است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

تفاوت بنلی 96 با 97

سوارکاران بنلی

تفاوت بین بنلی 96 و 98

فرق بین بنلی ۹۶ با ۹۸

بنلی ریس استایل

چه روغنی بریزم برای بنلی 250 site:persianmotor.net

سرعت بنلی 250

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)